Hráč Kulovaná Eva

Kulovaná Eva

User Pic
Jméno: Kulovaná Eva
Oddíl: ŠK Gordic Jihlava
Výkonnostní třída / Titul: WGM
Elo národní: 2217
Elo mezinárodní: 2200
ID: 11129
FIDE ID: 318779
Rok narození: 1987
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Gordic 2215 2214 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny "C" 2108 2101 ½
2018/2019 10 ŠK Gordic 2204 2214 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová 2238 2207 1
2018/2019 9 ŠK Gordic 2204 2214 Sikorová Olga TŽ Třinec 2241 2253 ½
2018/2019 7 ŠK Gordic 2203 2214 Novotný Josef Panda Rychnov n. K. 2028 2024 1
2018/2019 6 ŠK Gordic 2200 2214 Bednář Jakub Jezdci Jundrov 2190 2177 ½
2018/2019 5 ŠK Gordic 2200 2214 Vraj Ondřej Šachy Hošťálková 1999 2034 1
2018/2019 4 ŠK Gordic 2182 2205 Bažant Petr ŠK Staré Město 2301 2271 1
2018/2019 3 ŠK Gordic 2171 2205 Mrva Marek TJ Ostrava 2138 2161 1
2018/2019 2 ŠK Gordic 2171 2205 Krejčí Jan TJ Tatran Litovel 2107 2107 1
2018/2019 1 ŠK Gordic 2181 2205 Mudrák Josef Slavia Kroměříž 2243 2234 0
2018/2019 11 Lokomotiva Brno 2204 2214 Mičulka Petr TJ Namest n/Oslavou 2041 2049 ½
2018/2019 10 Lokomotiva Brno 2204 2214 Holásek Pavel Rapid Pardubice 2151 2138 ½
2018/2019 9 Lokomotiva Brno 2203 2214 Brezmen Pavel Sokol Kolin 2100 2065 ½
2018/2019 8 Lokomotiva Brno 2203 2214 Seidl Štěpán TJ Sparta Kutna Hora 2158 2167 ½
2018/2019 7 Lokomotiva Brno 2200 2214 Tikovský Alexandr Moravska Slavia Brno B 2184 2175 ½
2018/2019 6 Lokomotiva Brno 2200 2214 Kosek Marek SK Vysoke Myto 2140 2126 ½
2018/2019 5 Lokomotiva Brno 2182 2205 Houška Bronislav TJ Stefanydes Policka 2043 2009 1
2018/2019 4 Lokomotiva Brno 2182 2205 Lakatoš Tomáš OREL Orechov 2142 2227 ½
2018/2019 3 Lokomotiva Brno 2171 2205 Veselý Vítek TJ CHS Chotebor 2063 2047 ½
2018/2019 2 Lokomotiva Brno 2171 2205 Lampíř Tomáš Caissa Pivovar Dalesice 2035 2068 ½
2018/2019 1 Lokomotiva Brno 2181 2205 Hlaváček Robert TJ SO Chrudim 2134 2144 ½
2017/2018 11 Lokomotiva Brno A 2172 2183 Bažant Petr ŠK Staré Město 2301 2277 ½
2017/2018 10 Lokomotiva Brno A 2174 2183 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2314 2321 ½
2017/2018 9 Lokomotiva Brno A 2174 2183 Zeberski Jakub Panda Rychnov nad Kněžnou A 2330 0 0
2017/2018 8 Lokomotiva Brno A 2159 2183 Fuksík Jakub Agentura 64 Grygov 2180 2192 1
2017/2018 7 Lokomotiva Brno A 2159 2183 Mrázek Lumír Slavoj Český Těšín 2305 2281 ½
2017/2018 6 Lokomotiva Brno A 2144 2183 Karásek Lukáš ŠK Gordic 2292 2268 ½
2017/2018 5 Lokomotiva Brno A 2144 2183 Karlík Ondřej Šachy Hošťálková 2185 2192 1
2017/2018 3 Lokomotiva Brno A 2174 2183 Malinovský Karel Slavia Kroměříž 2483 2476 ½
2017/2018 2 Lokomotiva Brno A 2174 2183 Břečka Ivan TJ Ostrava "A" 2334 2313 ½
2016/2017 11 Lokomotiva Brno 2163 2250 Vesselovsky Serguei BSS Frydek Mistek 2352 2330 1
2016/2017 9 Lokomotiva Brno 2163 2250 Chytilek Roman SK DURAS BVK Kralovo Pole 2328 2337 ½
2016/2017 6 Lokomotiva Brno 2163 2250 Sosna Jan SK Slavoj Poruba 2340 2319 0
2016/2017 5 Lokomotiva Brno 2163 2250 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2426 2440 ½
2016/2017 4 Lokomotiva Brno 2163 2250 Bednář Marcel SK mesta Lysa nad Labem 2291 2280 0
2016/2017 3 Lokomotiva Brno 2163 2250 Meduna Eduard Vystaviste Lysa nad Labem 2392 2402 0
2016/2017 2 Lokomotiva Brno 2163 2250 Jurčík Martin Prestige Photo Unichess 2341 2372 ½
2016/2017 8 ŠK Gordic Jihlava 2163 2250 Růžička Petr TJ Ostrava 2210 2275 ½
2016/2017 7 ŠK Gordic Jihlava 2163 2250 Holeksa Zdeněk BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2200 2173 0
2016/2017 3 ŠK Gordic Jihlava 2163 2250 Mudrák Josef Slavia Kroměříž 2298 2295 ½
2015/2016 11 Lokomotiva Brno "A" 2163 2250 Kostka Vít SK Slavia Orlová "A" 2148 2129 ½
2015/2016 8 Lokomotiva Brno "A" 2163 2250 Šplíchal Stanislav TJ Ostrava "A" 2168 2169 ½
2015/2016 7 Lokomotiva Brno "A" 2163 2250 Dubina Pavel ŠK Zlín "A" 2136 2095 1
2015/2016 6 Lokomotiva Brno "A" 2163 2250 Horsák Jan ŠK Staré Město "A" 2080 2091 0
2015/2016 5 Lokomotiva Brno "A" 2163 2250 Veselý Tomáš TJ Štefanydes Polička 2069 2063 1
2015/2016 4 Lokomotiva Brno "A" 2163 2250 Věchet Stanislav Moravská Slavia Brno\r "A" 2148 2149 ½
2015/2016 2 Lokomotiva Brno "A" 2163 2250 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž "A" 2262 2237 ½
2015/2016 1 Lokomotiva Brno "A" 2163 2250 Sluka Radek A64 VALOZ Grygov\r 2343 2319 1
2015/2016 10 ŠK GORDIC 2163 2250 Adamčík Martin SK Prostějov 2124 2111 ½
2015/2016 9 ŠK GORDIC 2163 2250 Danada Tomáš TJ Podlužan Prušánky 2197 ½
2015/2016 8 ŠK GORDIC 2163 2250 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno B 2238 2175 ½
2015/2016 7 ŠK GORDIC 2163 2250 Walek Petr ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2153 2102 ½
2015/2016 2 ŠK GORDIC 2163 2250 Majer Jiří ŠK Kuřim 2192 2166 ½
2014/2015 11 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2255 2273 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová „A“ 2297 2254 ½
2014/2015 10 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2255 2273 Fuksík Jakub Agentura 64 Grygov „A“ 2164 2181 1
2014/2015 9 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2255 2273 Šenkýř Martin ŠK Zlín „A“ 2174 2171 ½
2014/2015 8 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2255 2273 Novotný Josef Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2121 2111 ½
2014/2015 7 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2255 2273 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2205 2203 ½
2014/2015 6 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2255 2273 Nepomucký Ondřej ŠK Duras BVK „B“ 2267 2261 1
2014/2015 5 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2255 2273 Muratidis Nikos KVS EKODIVIZE Opava "A" 2184 2175 ½
2014/2015 3 Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2255 2273 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž „A“ 2248 2249 ½
2014/2015 9 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2255 2273 Mudrák Josef Slavia Kroměříž B 2337 2345 ½
2014/2015 8 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2255 2273 Gaša Andrej TJ Podlužan Prušánky 2317 2256 ½
2014/2015 7 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2255 2273 Slovák Pavel ŠK Zlín B 2108 2072 ½
2014/2015 5 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2255 2273 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2248 2243 ½
2014/2015 4 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2255 2273 Kalod Radek Moravská Slavia Brno 2479 2477 0
2014/2015 2 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2255 2273 Páral Stanislav OREL Ořechov 2084 2087 ½
2014/2015 1 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2255 2273 Karlík Ondřej Sokol Postoupky 2138 2167 ½
2013/2014 11 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2263 2274 Šplíchal Stanislav TJ Ostrava 2132 2139 1
2013/2014 9 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2263 2274 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2243 2261 ½
2013/2014 8 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2263 2274 Vojtek Vladimír ŠK Zlín “A“ 2281 0
2013/2014 7 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2263 2274 Krejčí Jan TJ Tatran Litovel “B“ 2153 2156 1
2013/2014 5 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2263 2274 Kratochvíl Milan Lokomotiva Brno “A“ 2168 2164 1
2013/2014 4 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2263 2274 Ševčík Vladimír ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2198 2198 0
2013/2014 3 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2263 2274 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny “A“ 2163 2165 ½
2013/2014 1 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2263 2274 Stachoň Martin Slavia Kroměříž “A“ 2113 2122 ½
2013/2014 10 ŠK Kuřim 2263 2274 Gaša Andrej TJ Podlužan Prušánky 2308 2256 0
2013/2014 9 ŠK Kuřim 2263 2274 Plachetka Ján ŠK HPM TEC Hustopeče 2368 2350 ½
2013/2014 7 ŠK Kuřim 2263 2274 Vyskočil Neklan Moravská Slavia Brno 2376 2364 ½
2013/2014 5 ŠK Kuřim 2263 2274 David Pavel ŠK GARDE Lipovec 2363 2363 0
2013/2014 4 ŠK Kuřim 2263 2274 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Královo Pole B 2188 2235 0
2013/2014 1 ŠK Kuřim 2263 2274 Lanč Alois ŠK Lokomotiva Brno B 2355 2403 ½
2012/2013 11 ŠK KME-DDM Kuřim 2251 2253 Kunc Miroslav TJ FS NAPAJEDLA 2070 2071 1
2012/2013 10 ŠK KME-DDM Kuřim 2251 2253 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2266 2257 ½
2012/2013 8 ŠK KME-DDM Kuřim 2251 2253 Ramík Zdeněk ŠK Lokomotiva Brno A 2275 2300 ½
2012/2013 6 ŠK KME-DDM Kuřim 2251 2253 Gabriel Adam TJ ŠK Veselí nad Moravou 2129 2152 1
2012/2013 2 ŠK KME-DDM Kuřim 2251 2253 Sekanina Jiří TJ Spartak Adamov 2125 2128 ½
2012/2013 1 ŠK KME-DDM Kuřim 2251 2253 Krčál Michal ŠK Zlín B 2152 2156 1
2012/2013 11 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2251 2253 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová “A“ 2241 2277 ½
2012/2013 10 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2251 2253 Pokrupa Marek ŠK Gordic Jihlava 2210 2214 1
2012/2013 9 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2251 2253 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny “B“ 2161 2153 ½
2012/2013 8 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2251 2253 Miturová Magdaléna Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2134 2200 1
2012/2013 7 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2251 2253 Dubina Pavel ŠK Zlín “A“ 2122 2080 ½
2012/2013 6 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2251 2253 Vaněk Ladislav Tatran Litovel “B“ 2181 2190 1
2012/2013 5 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2251 2253 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město “A“ 2178 2190 1
2012/2013 4 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2251 2253 Sobek Jaroslav Šachový klub Karviná “A“ 2283 2283 0
2012/2013 3 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2251 2253 Obšivač Josef A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2281 2284 0
2012/2013 2 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2251 2253 Majer Jiří ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2248 2262 ½
2012/2013 1 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2251 2253 Řezníček Tomáš Slavia Kroměříž “A“ 2253 2248 1
2011/2012 11 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2300 2326 Skácelík Petr ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2206 2233 ½
2011/2012 10 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2300 2326 Seidl Štěpán 2222 ŠK Polabiny C 2144 2164 ½
2011/2012 9 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2300 2326 Šimek Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí 2206 2211 ½
2011/2012 8 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2300 2326 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2078 2095 0
2011/2012 7 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2300 2326 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2372 2368 0
2011/2012 6 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2300 2326 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2271 2294 ½
2011/2012 5 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2300 2326 Smutný Jan AKIS Pardubice 2209 2209 1
2011/2012 3 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2300 2326 Ringel Zbyněk Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2268 2268 ½
2011/2012 1 ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2300 2326 Staněk Stanislav ŠK Lokomotiva Brno A 2024 2065 1
2011/2012 11 ŠK Gordic 2300 2326 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny B 2262 2254 ½
2011/2012 10 ŠK Gordic 2300 2326 Lanč Alois Slavia Kroměříž 2367 2403 0
2011/2012 9 ŠK Gordic 2300 2326 Ponížil Cyril ŠK Zlín B 2398 2371 0
2011/2012 7 ŠK Gordic 2300 2326 Rojíček Vojtěch ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2406 2394 0
2011/2012 6 ŠK Gordic 2300 2326 Langner Ladislav TŽ Třinec 2350 2336 0
2011/2012 2 ŠK Gordic 2300 2326 Butkiewicz Lukasz Tatran Litovel B 2430 2408 0
2011/2012 1 ŠK Gordic 2300 2326 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město 2392 2416 ½
2010/2011 11 SK Caissa Trebic A 2359 Hrabuša Matej 2222 SK Polabiny B 2332 0
2010/2011 10 SK Caissa Trebic A 2359 Šrejber Michal SK Vysoke Myto 2164 1
2010/2011 9 SK Caissa Trebic A 2359 Holásek Pavel Jiskra Usti nad Orlici 2105 1
2010/2011 7 SK Caissa Trebic A 2359 Ševčík Vladimír SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2229 ½
2010/2011 6 SK Caissa Trebic A 2359 Sýkora Josef AKIS Pardubice 2151 1
2010/2011 3 SK Caissa Trebic A 2359 Vařejčko Josef Sokol Zajecice 2278 1
2010/2011 1 SK Caissa Trebic A 2359 Pekař Václav Jiskra Litomysl 2114 1
2010/2011 11 SK Gordic 2359 Klíma Lukáš Slavoj Ostrava - Poruba 2396 ½
2010/2011 10 SK Gordic 2359 Sosna Jan SK Stare Mesto 2396 0
2010/2011 9 SK Gordic 2359 Jurčík Marián Jakl Karvina 2466 0
2010/2011 8 SK Gordic 2359 Kaňovský David A64 Grygov B 2497 ½
2010/2011 6 SK Gordic 2359 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2454 0
2010/2011 5 SK Gordic 2359 Michalík Peter SK Zlin B 2455 ½
2010/2011 4 SK Gordic 2359 Siembab Bartosz Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2292 1
2010/2011 3 SK Gordic 2359 Vyskočil Neklan SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2376 ½
2010/2011 2 SK Gordic 2359 Zabystrzan Pavel Slavia Orlova 2306 ½
2010/2011 1 SK Gordic 2359 Worek Joanna Mittal Ostrava 2274 ½
2009/2010 11 ŠK Gordic Jihlava 2287 Butkiewicz Lukasz Tatran Litovel B 2379 ½
2009/2010 10 ŠK Gordic Jihlava 2287 Klíma Lukáš ŠK Slavoj Poruba 2433 1
2009/2010 8 ŠK Gordic Jihlava 2287 Malinovský Karel Slavia Kroměříž 2356 1
2009/2010 7 ŠK Gordic Jihlava 2287 Jaworski Miroslaw ŠK Labortech Ostrava 2320 ½
2009/2010 6 ŠK Gordic Jihlava 2287 Dawidow Jacek SK Slavia Orlová 2302 1
2009/2010 4 ŠK Gordic Jihlava 2287 Břečka Ivan TJ Mittal Ostrava 2326 0
2009/2010 3 ŠK Gordic Jihlava 2287 Sosna Jan ŠK Staré Město 2413 1
2009/2010 1 ŠK Gordic Jihlava 2287 Červený Martin ŠK Vysoké Mýto 2353 ½
2009/2010 11 ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2287 Lanka Zigurds BŠŠ Frýdek-Místek 2506 ½
2009/2010 7 ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2287 Studnička Tomáš 2222 ŠK Polabiny 2320 0
2009/2010 6 ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2287 Černoušek Lukáš SAGINA Pardubice 2417 0
2007/2008 5 A64 VALOZ Grygov 2305 Michenka Jozef Tatran Litovel 2382 0
2007/2008 2 A64 VALOZ Grygov 2305 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2303 ½
2007/2008 1 A64 VALOZ Grygov 2305 Cífka Stanislav ŠK Mahrla Praha 2406 0
2006/2007 10 TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2252 Vašut Karel TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2145 1
2006/2007 9 TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2252 Červený Martin TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2285 ½
2006/2007 8 TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2252 Mlýnek Petr ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2176 ½
2006/2007 7 TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2252 Chládek Václav ŠK GARDE LIPOVEC 2156 ½
2006/2007 6 TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2252 Petuchov Sergej EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2236 ½
2006/2007 4 TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2252 Jurka Miroslav ŠK BYDO ZAKŘANY A 2358 ½
2006/2007 3 TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2252 Adam Petr TJ ZNOJMO A 2111 1
2006/2007 2 TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2252 Bednář Jakub ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2096 1
2006/2007 1 TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2252 Efler Lukáš 2222 ŠK POLABINY C 2275 ½
2006/2007 10 ŠK Gordic Jihlava "A" 2252 Berezjuk Sergej Tatran Litovel "A" 2450 0
2006/2007 9 ŠK Gordic Jihlava "A" 2252 Bernášek Jan ŠK Duras Brno "A" 2476 0
2006/2007 7 ŠK Gordic Jihlava "A" 2252 Walek Milan TŽ Třinec "B" 2327 1
2006/2007 6 ŠK Gordic Jihlava "A" 2252 Vrána František ŠK Staré Město 1923 2296 ½
2006/2007 5 ŠK Gordic Jihlava "A" 2252 Kantorík Marián Slavoj Poruba "A" 1
2006/2007 3 ŠK Gordic Jihlava "A" 2252 Smištík Milan Orel Ořechov "A" 2338 0
2006/2007 2 ŠK Gordic Jihlava "A" 2252 Poloch Petr ŠK Stonava "A" 2310 ½
2006/2007 1 ŠK Gordic Jihlava "A" 2252 Vymazal Bronislav Lokomotiva Brno "B" 2271 ½
2005/2006 11 ŠK Gordic Jihlava "A" 2153 Krejčí Jakub Slavoj Poruba "A" 2258 1
2005/2006 10 ŠK Gordic Jihlava "A" 2153 Mista Ladislav Tatran Litovel "A" 1
2005/2006 7 ŠK Gordic Jihlava "A" 2153 Rojíček Vojtěch BŠS Frýdek-Místek "A" 2225 ½
2005/2006 6 ŠK Gordic Jihlava "A" 2153 Kretek Břetislav TŽ Třinec "B" 2247 1
2005/2006 5 ŠK Gordic Jihlava "A" 2153 Sojka Aleš Slavia Kroměříž "A" 2129 0
2005/2006 4 ŠK Gordic Jihlava "A" 2153 Zimniok Zdeněk Jakl Karviná "A" 1938 1
2005/2006 3 ŠK Gordic Jihlava "A" 2153 Chládek Václav TJ Lanškroun "A" 2139 ½
2005/2006 2 ŠK Gordic Jihlava "A" 2153 Kňazovčík Ladislav ŠK Staré Město "A" 2265 ½
2005/2006 1 ŠK Gordic Jihlava "A" 2153 Baier Pavel Slavia Orlová "A" 2214 ½
2005/2006 11 TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2153 Nový Martin ŠK 64 BRNO 2163 ½
2005/2006 10 TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2153 Vařejčko Josef SOKOL ZAJEČICE 2194 1
2005/2006 8 TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2153 Sekanina Jiří GARDE LIPOVEC 2127 1
2005/2006 7 TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2153 Kuchynka Lukáš HPM TEC HUSTOPEČE 2099 ½
2005/2006 6 TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2153 Vymazal Bronislav LOKOMOTIVA BRNO C 2206 1
2005/2006 5 TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2153 Bína Josef GORDIC JIHLAVA B 2121 1
2005/2006 4 TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2153 Cagašík Tomáš OREL OŘECHOV 2291 0
2005/2006 3 TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2153 Zavadil Michal DURAS BRNO C 2155 ½
2005/2006 2 TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2153 Švehla Karel SOKOL RUDICE 2140 ½
2005/2006 1 TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2153 Riška Lubomír SPgŠ+G ZNOJMO 2198 0
2004/2005 11 CD Rating Brno 2183 Bureš Vít Duras BVK Brno A" 2192 0
2004/2005 10 CD Rating Brno 2183 Vitásek Jan MSA Dolní Benešov 2154 ½
2004/2005 9 CD Rating Brno 2183 Kuboš Rostislav Slavia Orlová A" 2238 ½
2004/2005 7 CD Rating Brno 2183 Vrána František ŠK Staré Město A" 2271 0
2004/2005 6 CD Rating Brno 2183 Kocián Karel TŽ Třinec B" 2170 0
2004/2005 5 CD Rating Brno 2183 Olšar Jaroslav Jakl Karviná A" 2269 0
2004/2005 4 CD Rating Brno 2183 Smištík Milan Loko Brno 2273 0
2004/2005 2 CD Rating Brno 2183 Talla Vladimír ŠK Frýdek-Místek 2385 0
2004/2005 1 CD Rating Brno 2183 Brázdil Roman Slavie Kroměříž A 2217 1
2003/2004 11 TJ Náměšť n/Osl. 2113 Sikorová Olga TŽ Třinec 2241 ½
2003/2004 10 TJ Náměšť n/Osl. 2113 Döring Robert TJ NH Ostrava 2257 ½
2003/2004 9 TJ Náměšť n/Osl. 2113 Kupka Slavoj Slavia Orlová 2231 1
2003/2004 8 TJ Náměšť n/Osl. 2113 Bažant Petr ŠK Staré Město 2339 0
2003/2004 7 TJ Náměšť n/Osl. 2113 Blümel Otto TJ Uherský Ostroh 2215 1
2003/2004 5 TJ Náměšť n/Osl. 2113 Pavelek Karel Slezan Opava 2169 ½
2003/2004 4 TJ Náměšť n/Osl. 2113 Zvolánek Libor Tatran Litovel 2258 0
2003/2004 3 TJ Náměšť n/Osl. 2113 Lacko Jan Garde Brno 2181 1
2003/2004 2 TJ Náměšť n/Osl. 2113 Jasný Stanislav VP Frýdek-Místek 2276 0
2003/2004 1 TJ Náměšť n/Osl. 2113 Bolacký Jiří Slavoj Poruba 2249 ½