Hráč Žilka Štěpán

Žilka Štěpán

User Pic
Jméno: Žilka Štěpán
Oddíl: 1. Novoborský ŠK
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 2515
Elo mezinárodní: 2530
ID: 12047
FIDE ID: 315303
Rok narození: 1988
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 1 Č ŠK Velké Losiny B 2533 2515 Biolek Richard A64 PřF Olomouc 2455 2449 1
2017/2018 11 B Velké Losiny B 2521 2512 Zajíček Tomáš Rošáda Prostějov 1930 1946 1
2017/2018 10 Č Velké Losiny B 2523 2512 Sohr Vladimír ŠK Zábřeh 2072 2087 1
2017/2018 9 B Velké Losiny B 2523 2512 Pavlík Petr ŠK Šternberk 1955 1965 1
2017/2018 8 Č Velké Losiny B 2527 2512 Neoral Antonín Tatran Litovel B 2126 2133 1
2017/2018 6 Č Velké Losiny B 2513 2512 Závůrka Roman SK Prostějov 2154 2141 1
2017/2018 5 Č Velké Losiny B 2513 2512 Matoušek Petr TJ SOKOL Přemyslovice 2140 2108 1
2017/2018 4 B Velké Losiny B 2523 2512 Banasik Krzysztof Zlaté Hory 2220 0 ½
2017/2018 3 Č Velké Losiny B 2523 2512 Přenosil Jiří AŠK Olomouc B 2048 2050 1
2017/2018 2 B Velké Losiny B 2523 2512 Gnida Patrik Česká Ves 2157 2169 1
2017/2018 11 Č 1. Novoborsky SK 2521 2512 Priehoda Vítězslav SK mesta Lysa nad Labem 2357 2349 ½
2017/2018 10 B 1. Novoborsky SK 2521 2512 Rogozenco Dorian Vystaviste Lysa nad Labem 2495 0 ½
2017/2018 9 Č 1. Novoborsky SK 2521 2512 Jurčík Martin Unichess 2311 0 ½
2017/2018 7 Č 1. Novoborsky SK 2527 2512 Půlpán Jakub GASCO Pardubice 2398 2417 ½
2017/2018 6 Č 1. Novoborsky SK 2513 2512 Roubalík Jakub SK DURAS BVK Kralovo Pole 2397 2378 1
2017/2018 5 B 1. Novoborsky SK 2513 2512 Pýchová Nela Moravska Slavia Brno 2132 2165 1
2017/2018 4 Č 1. Novoborsky SK 2523 2512 Klíma Lukáš SK Slavoj Poruba 2316 2277 ½
2017/2018 3 B 1. Novoborsky SK 2523 2512 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2456 2468 1
2017/2018 2 B 1. Novoborsky SK 2523 2512 Neoral Antonín Tatran Litovel 2125 2133 ½
2017/2018 1 Č 1. Novoborsky SK 2523 2512 Bureš Jaroslav BSS Frydek-Mistek 2404 2413 ½
2017/2018 10 Č SK Velke Losiny 2523 2512 Kratochvíl Vít TJ Namest n/Oslavou 2239 2217 ½
2017/2018 7 Č SK Velke Losiny 2513 2512 Jirásek Pavel SK Lipa 2299 2285 1
2017/2018 5 Č SK Velke Losiny 2523 2512 Černý David TJ Snezka Nachod 2090 2060 1
2017/2018 2 B SK Velke Losiny 2523 2512 Růžička Josef Caissa Pivovar Dalesice 2139 2126 1
2017/2018 1 Č SK Velke Losiny 2513 2517 Smutný Jan Eurobit 2181 2184 1
2016/2017 10 B 1. Novoborsky SK 2518 2521 Jansa Vlastimil Vystaviste Lysa nad Labem 2447 2477 1
2016/2017 8 Č 1. Novoborsky SK 2518 2521 Klíma Lukáš SK Slavoj Poruba 2345 2304 ½
2016/2017 7 B 1. Novoborsky SK 2518 2521 Biolek Richard Labortech Ostrava 2464 2451 ½
2016/2017 5 Č 1. Novoborsky SK 2518 2521 Hollan Petr Tatran Litovel 2247 2170 ½
2016/2017 3 B 1. Novoborsky SK 2518 2521 Půlpán Jakub SK Rapid Pardubice 2337 2314 ½
2016/2017 2 B 1. Novoborsky SK 2518 2521 Vymazal Bronislav SK DURAS BVK Kralovo Pole 2301 2308 1
2016/2017 1 Č 1. Novoborsky SK 2518 2521 Kratochvíl Karel Lokomotiva Brno 2179 2158 1
2016/2017 10 Č TJ Sokol Velké Losiny 2518 2521 Tymrakiewicz Rafal TŽ Třinec "B" 2360 ½
2016/2017 8 Č TJ Sokol Velké Losiny 2518 2521 Kislinsky Alexey SK Slavia Orlová 2478 2492 0
2016/2017 7 B TJ Sokol Velké Losiny 2518 2521 Malík Jan ŠK Slavoj Poruba "B" 2291 2295 1
2016/2017 4 Č TJ Sokol Velké Losiny 2518 2521 Žůrek Milan TJ ŠK DUE POP Uničov 2358 2340 1
2016/2017 3 B TJ Sokol Velké Losiny 2518 2521 Zbořil Tomáš Tatran Litovel "B" 2148 2111 1
2015/2016 10 Č TJ Sokol Velké Losiny B 2518 2521 Neoral Antonín AŠK DA Olomouc A 2139 2136 1
2015/2016 9 B TJ Sokol Velké Losiny B 2518 2521 Hastík Svatopluk ŠK Jeseník A 2004 2018 1
2015/2016 2 Č TJ Sokol Velké Losiny B 2518 2521 Závůrka Roman ŠK ROŠÁDA Prostějov A 2164 2173 1
2015/2016 1 Č TJ Sokol Velké Losiny B 2518 2521 Tustanowski Mateusz TJ Zlaté Hory 1924 1250 1
2015/2016 6 Č TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2518 2521 Sabuk Piotr Region Panda Rychnov n. Kněž. 2393 0
2015/2016 3 Č TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2518 2521 Prandstetter Eduard ŠK Rapid Pardubice B 2241 2223 1
2015/2016 11 Č 1. Novoborský ŠK 2518 2521 Plát Vojtěch Výstaviště Lysá nad Labem 2492 2456 1
2015/2016 9 B 1. Novoborský ŠK 2518 2521 Čech Pavel Zikuda Turnov 2383 2368 1
2015/2016 8 B 1. Novoborský ŠK 2518 2521 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2299 2291 ½
2015/2016 6 Č 1. Novoborský ŠK 2518 2521 Orság Milan AD Mahrla Praha 2340 1000 1
2015/2016 4 B 1. Novoborský ŠK 2518 2521 Butkiewicz Lukasz Tatran Litovel 2445 2408 1
2015/2016 2 Č 1. Novoborský ŠK 2518 2521 Klíma Lukáš ŠK Slavoj Poruba 2345 2304 ½
2015/2016 1 B 1. Novoborský ŠK 2518 2521 Biolek Richard Labortech Ostrava 2464 2451 ½
2014/2015 11 B 1. ŠK Novoborský 2528 2528 Butkiewicz Lukasz Ancora Tatran Litovel 2422 2408 0
2014/2015 8 Č 1. ŠK Novoborský 2528 2528 Kočiščák Jiří Labortech Ostrava 2439 2429 ½
2014/2015 6 B 1. ŠK Novoborský 2528 2528 Jansa Vlastimil Výstaviště Lysá nad Labem 2443 2455 ½
2014/2015 4 B 1. ŠK Novoborský 2528 2528 Sobek Jaroslav ŠK Karviná 2329 2324 0
2014/2015 3 Č 1. ŠK Novoborský 2528 2528 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2432 2416 ½
2014/2015 2 Č 1. ŠK Novoborský 2528 2528 Černoušek Lukáš Rapid Pardubice 2453 2445 1
2014/2015 1 B 1. ŠK Novoborský 2528 2528 Bujnoch Radek 2222 ŠK Polabiny 2282 2286 1
2014/2015 11 Č TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2528 2528 Hrabuša Matej 2222 ŠK Polabiny B 2295 2332 ½
2014/2015 9 Č TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2528 2528 Strašil Pavel ŠK 1921 Zábřeh 2105 2130 1
2013/2014 11 Č TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2528 2536 Šmajzr Martin ŠK Ústí nad Orlicí 2202 2201 1
2013/2014 9 Č TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2528 2536 Prandstetter Eduard AKIS Pardubice 2262 2234 1
2013/2014 7 Č TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2528 2536 Kraus Tomáš ŠK AD Jičín B 2346 2355 ½
2013/2014 5 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2528 2536 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2308 2309 1
2013/2014 4 Č TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2528 2536 Červený Petr TJ Štefanydes Polička 2292 2297 1
2013/2014 2 Č TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2528 2536 Zeberski Jakub Region Panda Rychnov n. K. 2348 2386 1
2013/2014 10 B 1. Novoborský ŠK 2528 2536 Hausner Ivan Výstaviště Lysá nad Labem 2378 2393 1
2013/2014 9 Č 1. Novoborský ŠK 2528 2536 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov 2344 2328 ½
2013/2014 8 B 1. Novoborský ŠK 2528 2536 Pisk Petr TŽ Třinec 2408 2384 ½
2013/2014 7 Č 1. Novoborský ŠK 2528 2536 Sobek Jaroslav ŠK Karviná 2328 2326 ½
2013/2014 6 Č 1. Novoborský ŠK 2528 2536 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2320 2313 ½
2013/2014 5 B 1. Novoborský ŠK 2528 2536 Olšarová Karolína A64 VALOZ Grygov 2278 2257 1
2013/2014 4 B 1. Novoborský ŠK 2528 2536 Michenka Jozef Labortech Ostrava 2371 2362 1
2013/2014 1 B 1. Novoborský ŠK 2528 2536 Jirovský Miloš Rapid Pardubice 2478 2472 ½
2012/2013 10 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2529 2542 Ringel Zbyněk Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2266 2264 1
2012/2013 7 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2529 2542 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny C 2163 2150 1
2012/2013 5 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2529 2542 Valenta Vít T.J. Sokol Šumperk 2169 2142 1
2012/2013 1 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2529 2542 Pastirčák Milan Agentura Garde Calcio Olomouc 2404 2366 ½
2012/2013 11 B 1. Novoborský ŠK 2529 2542 Straka Josef AD Mahrla Praha 2348 2335 1
2012/2013 10 Č 1. Novoborský ŠK 2529 2542 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2296 2298 ½
2012/2013 9 Č 1. Novoborský ŠK 2529 2542 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov 2471 2463 ½
2012/2013 8 Č 1. Novoborský ŠK 2529 2542 Butkiewicz Lukasz TJ Tatran Litovel 2397 2408 ½
2012/2013 7 B 1. Novoborský ŠK 2529 2542 Brodowski Piotr A64 VALOZ Grygov 2422 2417 1
2012/2013 6 B 1. Novoborský ŠK 2529 2542 Michenka Jozef Labortech Ostrava 2352 2348 1
2012/2013 5 Č 1. Novoborský ŠK 2529 2542 Sosna Jan ŠK Slavoj Poruba 2385 2390 1
2012/2013 4 Č 1. Novoborský ŠK 2529 2542 Jirovský Miloš Rapid Pardubice 2453 2446 ½
2012/2013 3 B 1. Novoborský ŠK 2529 2542 Meduna Eduard Výstaviště Lysá nad Labem 2416 2416 1
2012/2013 2 B 1. Novoborský ŠK 2529 2542 Ponížil Cyril BŠŠ Frýdek-Místek 2377 2381 ½
2012/2013 1 Č 1. Novoborský ŠK 2529 2542 Walek Milan TŽ Třinec 2350 2344 1
2011/2012 11 Č Tatran Litovel 2517 2518 Votava Jan ŠK Rapid Pardubice 2538 2539 0
2011/2012 10 B Tatran Litovel 2517 2518 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2337 2347 1
2011/2012 9 Č Tatran Litovel 2517 2518 Luch Michal A64 VALOZ Grygov 2433 2387 1
2011/2012 8 Č Tatran Litovel 2517 2518 Tričkov Vasil TJ Bohemians Praha 2319 2326 1
2011/2012 7 B Tatran Litovel 2517 2518 Yemelin Vasily Vladimirovich Výstaviště Lysá nad Labem 2568 2572 ½
2011/2012 6 Č Tatran Litovel 2517 2518 Klíma Lukáš Slavoj Ostrava - Poruba 2370 2369 ½
2011/2012 5 B Tatran Litovel 2517 2518 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek 2585 2604 ½
2011/2012 4 B Tatran Litovel 2517 2518 Rausis Igors ŠK Labortech Ostrava 2497 2513 ½
2011/2012 3 Č Tatran Litovel 2517 2518 Chytilek Roman ŠK Zlín 2393 2394 1
2011/2012 2 B Tatran Litovel 2517 2518 Láznička Viktor 1. Novoborský ŠK 2701 2613 0
2011/2012 1 Č Tatran Litovel 2517 2518 Sergeev Vladimir ŠK Zikuda Turnov 2526 2474 ½
2011/2012 11 Č TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2517 2518 Trávníček Petr Sigmia Olomouc 2165 2096 1
2011/2012 9 Č TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2517 2518 Kozák Petr TJ Sokol Skalička 2133 2126 1
2011/2012 8 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2517 2518 Čížek Petr T.J. Sokol Šumperk B 1856 1
2011/2012 7 Č TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2517 2518 Volek Karel ŠK Loštice 1960 1955 ½
2011/2012 5 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2517 2518 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice 1937 1947 1
2011/2012 4 Č TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2517 2518 Závůrka Roman SK Prostějov 2166 2186 1
2011/2012 3 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2517 2518 Opravil Karel LOKO Zábřeh 2068 2072 1
2011/2012 1 B TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2517 2518 Švancara Petr TJ ŠK DUE POP Uničov 2137 2110 1
2010/2011 11 Č Tatran Litovel B 2479 Vyskočil Neklan SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2376 1
2010/2011 10 B Tatran Litovel B 2479 Krzyzanowski Marcin Slavia Orlova 2356 1
2010/2011 9 Č Tatran Litovel B 2479 Břečka Ivan Mittal Ostrava 2360 ½
2010/2011 5 Č Tatran Litovel B 2479 Biolek Richard A64 Grygov B 2413 1
2010/2011 3 B Tatran Litovel B 2479 Šimáček Pavel Jakl Karvina 2469 1
2010/2011 2 Č Tatran Litovel B 2479 Chytilek Roman SK Zlin B 2366 ½
2010/2011 1 B Tatran Litovel B 2479 Čechura Petr Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2268 1
2010/2011 11 Č Tatran Litovel 2479 Dziuba Martin ŠK Labortech Ostrava 2584 ½
2010/2011 10 B Tatran Litovel 2479 Polák Tomáš ŠK Zlín 2532 0
2010/2011 9 B Tatran Litovel 2479 Jirovský Miloš ŠK Mahrla Praha 2475 0
2010/2011 8 Č Tatran Litovel 2479 Petrík Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2536 1
2010/2011 7 Č Tatran Litovel 2479 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2601 ½
2010/2011 6 B Tatran Litovel 2479 Mišta Alexander TŽ Třinec 2565 0
2010/2011 5 B Tatran Litovel 2479 Babula Vlastimil A64 VALOZ Grygov 2536 1
2010/2011 4 B Tatran Litovel 2479 Votava Jan ŠK Rapid Pardubice 2569 0
2010/2011 3 Č Tatran Litovel 2479 Petr Martin 2222 ŠK Polabiny 2468 ½
2010/2011 2 B Tatran Litovel 2479 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2631 0
2010/2011 1 Č Tatran Litovel 2479 Sergeev Vladimir ŠK Zikuda Turnov 2474 1
2009/2010 11 B Tatran Litovel A 2485 Jurčík Marián Jakl Karvina 2477 ½
2009/2010 10 Č Tatran Litovel A 2485 Kleberc Karel ŠK Labortech Ostrava 2318 ½
2009/2010 9 B Tatran Litovel A 2485 Walek Milan TŽ Třinec B 2350 1
2009/2010 8 Č Tatran Litovel A 2485 Sosna Jan ŠK Staré Město 2413 1
2009/2010 7 B Tatran Litovel A 2485 Červený Martin ŠK Vysoké Mýto 2353 1
2009/2010 6 Č Tatran Litovel A 2485 Cvek Robert ŠK Slavoj Poruba 2517 ½
2009/2010 5 B Tatran Litovel A 2485 Malinovský Karel Slavia Kroměříž 2356 1
2009/2010 4 Č Tatran Litovel A 2485 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová 2285 1
2009/2010 3 B Tatran Litovel A 2485 Rojíček Vojtěch TJ Mittal Ostrava 2426 1
2009/2010 2 Č Tatran Litovel A 2485 Píza Vlastimil ŠK Gordic Jihlava 2297 1
2009/2010 7 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2485 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2441 1
2009/2010 6 B BŠŠ Frýdek-Místek 2485 Štoček Jiří 1. Novoborský ŠK 2582 ½
2009/2010 5 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2485 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2397 1
2009/2010 4 B BŠŠ Frýdek-Místek 2485 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2376 1
2009/2010 3 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2485 Jansa Vlastimil ŠK Mahrla Praha 2495 ½
2009/2010 2 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2485 Bernášek Jan SAGINA Pardubice 2476 0
2009/2010 1 B BŠŠ Frýdek-Místek 2485 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2353 0
2008/2009 11 B ŠK Zikuda Turnov 2471 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2448 ½
2008/2009 10 Č ŠK Zikuda Turnov 2471 Navara David ŠK Mahrla Praha 2633 ½
2008/2009 9 Č ŠK Zikuda Turnov 2471 Jurčík Martin TŽ Třinec B 2355 1
2008/2009 8 B ŠK Zikuda Turnov 2471 Jakubowski Krzysztof TŽ Třinec A 2507 ½
2008/2009 5 B ŠK Zikuda Turnov 2471 Štoček Jiří 1. Novoborský ŠK 2578 0
2008/2009 4 Č ŠK Zikuda Turnov 2471 Talla Vladimír ŠK GEOFIN Ostrava 2402 ½
2008/2009 3 B ŠK Zikuda Turnov 2471 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2480 ½
2008/2009 2 B ŠK Zikuda Turnov 2471 Studnička Tomáš Space" Poštovní spořitelna" 2283 0
2008/2009 1 Č ŠK Zikuda Turnov 2471 Bernášek Jan RC Sport Pardubice 2443 ½
2007/2008 11 Č Tatran Litovel 2479 Frolík Martin TŽ Třinec 2249 ½
2007/2008 10 B Tatran Litovel 2479 Jaworski Miroslaw Labortech-Geofin Ostrava 2347 ½
2007/2008 9 B Tatran Litovel 2479 Bindrich Falko ŠK Zikuda Turnov 2512 ½
2007/2008 8 Č Tatran Litovel 2479 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2565 ½
2007/2008 7 Č Tatran Litovel 2479 Votava Jan RC Sport Pardubice 2546 ½
2007/2008 6 B Tatran Litovel 2479 Fiala Robert Sokol Plzeň I 2300 1
2007/2008 5 B Tatran Litovel 2479 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov 2396 0
2007/2008 4 B Tatran Litovel 2479 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2586 0
2007/2008 3 Č Tatran Litovel 2479 Vavrák Peter ŠK Zlín 2454 ½
2007/2008 2 B Tatran Litovel 2479 Zezulkin Jurij ŠK Mahrla Praha 2452 0
2007/2008 1 Č Tatran Litovel 2479 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2414 1
2006/2007 11 Č Tatran Litovel "A" 2373 Vyskočil Neklan ŠK Duras Brno "A" 2339 ½
2006/2007 10 B Tatran Litovel "A" 2373 Šenkýř Vladimír ŠK Gordic Jihlava "A" 2188 ½
2006/2007 8 B Tatran Litovel "A" 2373 Vrána František ŠK Staré Město 1923 2296 1
2006/2007 6 B Tatran Litovel "A" 2373 Jurásek Miroslav ŠK Staré Město 2298 1
2006/2007 5 Č Tatran Litovel "A" 2373 Holemář David Orel Ořechov "A" 2271 ½
2006/2007 4 B Tatran Litovel "A" 2373 Gross Štefan ŠK Stonava "A" 2224 1
2006/2007 2 B Tatran Litovel "A" 2373 Mudrák Josef Slavia Kroměříž "A" 2350 ½
2006/2007 1 B Tatran Litovel "A" 2373 Neděla Vlastimil Mittal Ostrava "A" 2368 1
2006/2007 9 B A64 Valoz Grygov 2373 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK 2457 0
2006/2007 8 B A64 Valoz Grygov 2373 Kopal Josef TJ Zikuda Turnov 2276 1
2006/2007 6 B A64 Valoz Grygov 2373 Sochorová Petra Lokomotiva Brno 2210 1
2006/2007 5 B A64 Valoz Grygov 2373 Bažant Petr ŠK SK Zlín 2324 1
2006/2007 2 B A64 Valoz Grygov 2373 Vrkoč David ŠK Mahrla Praha 2143 1
2006/2007 1 B A64 Valoz Grygov 2373 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad 2215 1
2005/2006 11 B Tatran Litovel "A" 2353 Kupka Slavoj Slavia Orlová "A" 2213 ½
2005/2006 10 Č Tatran Litovel "A" 2353 Žigo Viktor ŠK Gordic Jihlava "A" 2258 1
2005/2006 9 Č Tatran Litovel "A" 2353 Helis Tadeusz Mittal Ostrava "A" ½
2005/2006 7 Č Tatran Litovel "A" 2353 Olšar Jaroslav Jakl Karviná "A" 2285 1
2005/2006 6 B Tatran Litovel "A" 2353 Bažant Petr ŠK Staré Město "A" 2310 1
2005/2006 5 Č Tatran Litovel "A" 2353 Hrivňák Daniel Slavoj Poruba "A" 2267 1
2005/2006 3 Č Tatran Litovel "A" 2353 Lahner Jakub BŠS Frýdek-Místek "A" 2293 ½
2005/2006 2 B Tatran Litovel "A" 2353 Řezníček Tomáš Slavia Kroměříž "A" 2276 0
2005/2006 1 Č Tatran Litovel "A" 2353 Šmajzr Martin TJ Lanškroun "A" 2147 1
2005/2006 11 B Tatran Litovel B 2353 Drtina Milan SK Boršice 2292 1
2005/2006 9 B Tatran Litovel B 2353 Symerský Petr TJ Sokol Bzenec 2101 ½
2005/2006 7 B Tatran Litovel B 2353 Fuksík Jakub A64 MIPAP Grygov B 2213 1
2005/2006 6 Č Tatran Litovel B 2353 Pala Vladimír SK Prostějov 2235 0
2005/2006 3 B Tatran Litovel B 2353 Lev Pavel ŠKZ Vsetín 2222 1
2005/2006 2 Č Tatran Litovel B 2353 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž B 2295 0
2005/2006 1 B Tatran Litovel B 2353 Kantorík Marián MKS Holešov 1
2004/2005 11 B Tatran Litovel B 2290 Bosák Jan ŠK Zbrojovka Vsetín 2180 1
2004/2005 10 Č Tatran Litovel B 2290 Rada Zdeněk Slavia Kroměříž C 1913 1
2004/2005 9 B Tatran Litovel B 2290 Rachůnek Martin ŠK Staré Město C 2058 1
2004/2005 6 Č Tatran Litovel B 2290 Sochor Stanislav A64 Mipap Grygov B 2100 1
2004/2005 5 B Tatran Litovel B 2290 Brázdil Roman Slavia Kroměříž B 2217 1
2004/2005 3 B Tatran Litovel B 2290 Švéda Jiří TJ Unex ŠK Uničov 1895 1
2004/2005 11 B Tatran Litovel 2290 Stánec Stanislav TJ Uherský Ostroh 2205 1
2004/2005 10 Č Tatran Litovel 2290 Pecina Michal Slavie Kroměříž A 2194 ½
2004/2005 9 B Tatran Litovel 2290 Kocur Valter MSA Dolní Benešov 2121 1
2004/2005 7 Č Tatran Litovel 2290 Sikora Jan TŽ Třinec B" 2223 0
2004/2005 6 B Tatran Litovel 2290 Vyskočil Neklan Loko Brno 2300 ½
2004/2005 4 B Tatran Litovel 2290 Lacko Jan Duras BVK Brno A" 2231 ½
2003/2004 6 Č Jawa Brodce C 2298 Vykouk Ondřej Spartak Vlašim D 1569 ½
2003/2004 3 B Jawa Brodce C 2298 Procházka Petr Slavoj Čerčany 1837 0
2003/2004 10 B Tatran Litovel 2298 Kupka Slavoj Slavia Orlová 2231 ½
2003/2004 9 Č Tatran Litovel 2298 Kňazovčík Ladislav ŠK Staré Město 2279 ½
2003/2004 7 Č Tatran Litovel 2298 Karpilovský Oleg Duras BVK Brno 2252 ½