Hráč Kastner Oldřich

Kastner Oldřich

User Pic
Jméno: Kastner Oldřich
Oddíl: ŠK Bohemia Pardubice z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2010
Elo mezinárodní: 1989
ID: 834
FIDE ID: 307971
Rok narození: 1961
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 11 ŠK Bohemia Pardubice A 1989 2010 Mudruňka Pavel ŠK Bohemia Pardubice B 1954 1953 ½
2019/2020 4 ŠK Bohemia Pardubice A 1989 2010 Holásek Pavel ŠK Ústí nad Orlicí 2092 2108 ½
2019/2020 3 ŠK Bohemia Pardubice A 2008 2010 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř B 1982 1965 ½
2019/2020 1 ŠK Bohemia Pardubice A 2017 2010 Groh Jiří SK + Sokol Žamberk 1997 2008 0
2019/2020 4 TJ Štefanydes Polička 2008 2010 Kupsa Matěj TJ Lanškroun 1987 1972 0
2019/2020 3 TJ Štefanydes Polička 2008 2010 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny C 2111 2081 0
2019/2020 2 TJ Štefanydes Polička 2008 2010 Sohr Vladimír ŠK 1921 Zábřeh 2068 2065 0
2019/2020 1 TJ Štefanydes Polička 2017 2010 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim 2073 2069 ½
2018/2019 11 SK Bohemia Pardubice 2061 2043 Hrubeš Pavel TJ Lanskroun 2155 2158 ½
2018/2019 10 SK Bohemia Pardubice 2056 2043 Řezníček Dominik 2222 SK Polabiny D 2102 2070 ½
2018/2019 9 SK Bohemia Pardubice 2056 2043 Kosek Jiří SK Vysoke Myto B 2069 2077 ½
2018/2019 8 SK Bohemia Pardubice 2043 2043 Poslušný Martin SK Usti nad Orlici B 1975 1952 1
2018/2019 7 SK Bohemia Pardubice 2043 2043 Holásek Pavel SK Usti nad Orlici A 2175 2138 ½
2018/2019 6 SK Bohemia Pardubice 2027 2043 Vařejčko Josef Sokol Zajecice 2206 2202 0
2018/2019 5 SK Bohemia Pardubice 2027 2043 Mikyska Kamil TJ Spartak Letohrad 1957 1956 ½
2018/2019 4 SK Bohemia Pardubice 2020 2030 Hanus Michal SO Hlinsko 1984 1976 ½
2018/2019 3 SK Bohemia Pardubice 2036 2030 Daniel Martin SK pri DDM Litomysl 2073 2063 ½
2018/2019 2 SK Bohemia Pardubice 2036 2030 Tůma Jan TJ CHS Chotebor B 2036 2027 ½
2018/2019 11 TJ Stefanydes Policka 2056 2043 Keller Daniel TJ Sparta Kutna Hora 2139 2122 1
2018/2019 10 TJ Stefanydes Policka 2056 2043 Skácelík Petr Moravska Slavia Brno B 2175 2160 ½
2018/2019 9 TJ Stefanydes Policka 2043 2043 Kosek Marek SK Vysoke Myto 2148 2126 ½
2018/2019 8 TJ Stefanydes Policka 2043 2043 Tesař Jan Caissa Pivovar Dalesice 1998 2033 ½
2018/2019 7 TJ Stefanydes Policka 2027 2043 Páral Stanislav OREL Orechov 1994 2020 0
2018/2019 6 TJ Stefanydes Policka 2027 2043 Vala Filip TJ CHS Chotebor 2174 2167 ½
2018/2019 5 TJ Stefanydes Policka 2020 2030 Nehyba Martin Lokomotiva Brno 2123 2104 ½
2018/2019 4 TJ Stefanydes Policka 2020 2030 Bujnoch Radek TJ SO Chrudim 2223 2205 ½
2018/2019 3 TJ Stefanydes Policka 2036 2030 Mičulka Petr TJ Namest n/Oslavou 2045 2041 0
2018/2019 2 TJ Stefanydes Policka 2036 2030 Holásek Pavel Rapid Pardubice 2126 2063 0
2018/2019 1 TJ Stefanydes Policka 2034 2030 Brezmen Pavel Sokol Kolin 2102 2071 ½
2017/2018 11 SK Bohemia Pardubice 2045 2054 Nešpor Jakub SK pri DDM Litomysl 1992 1920 1
2017/2018 10 SK Bohemia Pardubice 2019 2054 Mikyska Kamil SK+Sokol Zamberk 1990 1952 1
2017/2018 9 SK Bohemia Pardubice 2019 2054 Řezníček Dominik 2222 SK Polabiny D 2075 2043 1
2017/2018 8 SK Bohemia Pardubice 2034 2054 Hrubeš Pavel TJ Lanskroun 2159 2160 0
2017/2018 7 SK Bohemia Pardubice 2034 2054 Holásek Pavel SK Usti nad Orlici A 2114 2077 0
2017/2018 6 SK Bohemia Pardubice 2060 2054 Sabol Marian SK Vysoke Myto B 2323 2315 0
2017/2018 5 SK Bohemia Pardubice 2060 2054 Trhal Tomáš TJ SO Chrudim 2082 2098 ½
2017/2018 4 SK Bohemia Pardubice 2019 2054 Vávra Radim 2222 SK Polabiny E 2033 2049 1
2017/2018 3 SK Bohemia Pardubice 2019 2054 Jirásek Pavel Sokol Zajecice 2300 2285 1
2017/2018 1 SK Bohemia Pardubice 2039 2041 Tůma Jiří SO Hlinsko 2252 2257 0
2017/2018 11 TJ Stefanydes Policka 2045 2054 Vrkota Miloš TJ CHS Chotebor 2049 2076 ½
2017/2018 10 TJ Stefanydes Policka 2019 2054 Bujnoch Radek 2222 SK Polabiny C 2205 2207 ½
2017/2018 9 TJ Stefanydes Policka 2034 2054 Svíženský Luboš Caissa Pivovar Dalesice 1935 1933 ½
2017/2018 8 TJ Stefanydes Policka 2034 2054 Holásek Pavel Eurobit 2114 2077 ½
2017/2018 7 TJ Stefanydes Policka 2060 2054 Grundman Václav SK Vysoke Myto 1999 1995 1
2017/2018 5 TJ Stefanydes Policka 2019 2054 Siebenbürger Vlastimil TJ Zdar nad Sazavou 2046 2050 ½
2017/2018 4 TJ Stefanydes Policka 2019 2054 Vaculík Jakub SK Velke Losiny 2193 2218 ½
2017/2018 3 TJ Stefanydes Policka 2019 2054 Šedivý Martin SK Lipa 2150 2128 0
2017/2018 2 TJ Stefanydes Policka 2019 2054 Ringel Zbyněk TJ Slavia Hradec Kralove B 2251 2240 0
2017/2018 1 TJ Stefanydes Policka 2039 2041 Vrňata Jiří TJ Snezka Nachod 2057 2055 0
2016/2017 11 SK Bohemia Pardubice 2061 2039 Boháček Milan SK Svitavy 2032 2042 ½
2016/2017 10 SK Bohemia Pardubice 2061 2039 Sýkora Josef SK Rapid Pardubice C 2035 2077 ½
2016/2017 9 SK Bohemia Pardubice 2061 2039 Česenek Jan TJ SO Chrudim 1985 1912 1
2016/2017 8 SK Bohemia Pardubice 2061 2039 Stodola Marek TJ Stefanydes Policka B 1943 1935 ½
2016/2017 7 SK Bohemia Pardubice 2061 2039 Holásek Pavel SK Usti nad Orlici B 2045 2015 ½
2016/2017 6 SK Bohemia Pardubice 2061 2039 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomysl 1971 1987 0
2016/2017 5 SK Bohemia Pardubice 2061 2039 Hájek Lukáš Sokol Zajecice 2088 2079 ½
2016/2017 4 SK Bohemia Pardubice 2061 2039 Hon Jiří Jiskra Hermanuv Mestec 1770 1774 1
2016/2017 3 SK Bohemia Pardubice 2061 2039 Hostinský Jiří 2222 SK Polabiny D 2148 2188 0
2016/2017 2 SK Bohemia Pardubice 2061 2039 Vala Filip TJ CHS Chotebor 2167 2133 ½
2016/2017 1 SK Bohemia Pardubice 2061 2039 Ptáček Luboš SK Vysoke Myto B 2105 2077 1
2016/2017 10 TJ Stefanydes Policka 2061 2039 Řezníček Dominik 2222 SK Polabiny C 2165 2069 1
2016/2017 9 TJ Stefanydes Policka 2061 2039 Ptáček Tomáš TJ Slavia Hradec Kralove B 2077 2023 ½
2016/2017 8 TJ Stefanydes Policka 2061 2039 Hrubeš Pavel TJ Lanskroun 2153 2150 0
2016/2017 7 TJ Stefanydes Policka 2061 2039 Hlavnička Jiří SK Rapid Pardubice B 2158 2163 ½
2016/2017 5 TJ Stefanydes Policka 2061 2039 Bujnoch Radek 2222 SK Polabiny B 2257 2268 0
2016/2017 4 TJ Stefanydes Policka 2061 2039 Fišar Josef TJ Zdar nad Sazavou 2053 2048 0
2016/2017 3 TJ Stefanydes Policka 2061 2039 Škoda Martin Gambit Jihlava 2153 2155 ½
2016/2017 2 TJ Stefanydes Policka 2061 2039 Horáček Michal SK Vysoke Myto 2113 2101 ½
2016/2017 1 TJ Stefanydes Policka 2061 2039 Walek Petr Caissa Pivovar Dalesice 2153 2102 1
2015/2016 11 ŠK Bohemia Pardubice 2061 2039 Hurt Lukáš Proplast Česká Třebová 2090 2114 ½
2015/2016 9 ŠK Bohemia Pardubice 2061 2039 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2072 2069 ½
2015/2016 8 ŠK Bohemia Pardubice 2061 2039 Urbášek Oleg TJ Slovan Moravská Třebová 1951 1963 1
2015/2016 7 ŠK Bohemia Pardubice 2061 2039 Jedlička Luboš TJ Sokol Zaječice 2225 2242 0
2015/2016 6 ŠK Bohemia Pardubice 2061 2039 Boháček Milan ŠK Svitavy 2032 2042 ½
2015/2016 5 ŠK Bohemia Pardubice 2061 2039 Vala Filip TJ CHS Chotěboř 2167 2133 0
2015/2016 4 ŠK Bohemia Pardubice 2061 2039 Vávra Radim ŠK Rapid Pardubice C 2083 2086 0
2015/2016 3 ŠK Bohemia Pardubice 2061 2039 Krátký Josef TJ Lanškroun 2051 2043 ½
2015/2016 2 ŠK Bohemia Pardubice 2061 2039 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny D 2017 2074 ½
2015/2016 1 ŠK Bohemia Pardubice 2061 2039 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička B 1917 1912 ½
2015/2016 11 ŠK Rapid Pardubice B 2061 2039 Ježek Adam Region Panda Rychnov n. Kněž. 2016 2019 1
2015/2016 10 ŠK Rapid Pardubice B 2061 2039 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny B 2276 2290 0
2015/2016 9 ŠK Rapid Pardubice B 2061 2039 Pekař Václav ŠK Ústí nad Orlicí 2176 2187 0
2015/2016 8 ŠK Rapid Pardubice B 2061 2039 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2184 2183 ½
2015/2016 6 ŠK Rapid Pardubice B 2061 2039 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2123 2131 ½
2015/2016 5 ŠK Rapid Pardubice B 2061 2039 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny C 2245 2276 ½
2015/2016 4 ŠK Rapid Pardubice B 2061 2039 Zapletal Jiří ŠK 1921 Zábřeh 2147 2128 1
2015/2016 3 ŠK Rapid Pardubice B 2061 2039 Malý Marek TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2178 2191 0
2015/2016 7 TJ Štefanydes Polička C 2061 2039 Kylar Pavel ŠK Ústí nad Orlicí C 1838 1784 1
2015/2016 2 TJ Štefanydes Polička C 2061 2039 Vymetálek Petr ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1842 1822 1
2015/2016 1 TJ Štefanydes Polička C 2061 2039 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1883 1898 1
2014/2015 9 ŠK Rapid Pardubice C 2043 2033 Jedlička Luboš Sokol Zaječice 2232 2232 ½
2014/2015 7 ŠK Rapid Pardubice C 2043 2033 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto B 2013 2027 ½
2014/2015 6 ŠK Rapid Pardubice C 2043 2033 Vrkota Miloš TJ CHS Chotěboř B 2040 2043 ½
2014/2015 5 ŠK Rapid Pardubice C 2043 2033 Karásek Lukáš ŠK Bohemia Pardubice 2215 2213 ½
2014/2015 4 ŠK Rapid Pardubice C 2043 2033 Hostinský Jiří 2222 ŠK Polabiny C 2215 2221 1
2014/2015 3 ŠK Rapid Pardubice C 2043 2033 Krátký Josef Proplast Česká Třebová 2006 2017 ½
2014/2015 2 ŠK Rapid Pardubice C 2043 2033 Kotva Milan TJ Slovan Moravská Třebová 2069 2068 0
2014/2015 1 ŠK Rapid Pardubice C 2043 2033 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk 2121 2136 0
2014/2015 11 TJ Štefanydes Polička B 2043 2033 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2164 2163 ½
2014/2015 10 TJ Štefanydes Polička B 2043 2033 Prandstetter Eduard AKIS Pardubice 2271 2263 0
2014/2015 9 TJ Štefanydes Polička B 2043 2033 Jirásek Pavel ŠK ZVU Engineering Lípa A 2302 2315 0
2014/2015 8 TJ Štefanydes Polička B 2043 2033 Baláček Tadeáš TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2217 2214 0
2014/2015 7 TJ Štefanydes Polička B 2043 2033 Šmajzr Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 2218 2217 0
2014/2015 6 TJ Štefanydes Polička B 2043 2033 Večeřa Pavel TJ Žďár nad Sázavou A 2207 2219 1
2014/2015 5 TJ Štefanydes Polička B 2043 2033 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny B 2286 2283 ½
2014/2015 4 TJ Štefanydes Polička B 2043 2033 Jüptner Jan ŠK AD Jičín B 2355 2353 0
2014/2015 3 TJ Štefanydes Polička B 2043 2033 Strašil Pavel ŠK 1921 Zábřeh 2105 2130 ½
2014/2015 2 TJ Štefanydes Polička B 2043 2033 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové B 2318 2298 0
2014/2015 1 TJ Štefanydes Polička B 2043 2033 Červený Petr TJ Štefanydes Polička A 2294 2296 ½
2013/2014 10 ŠK Rapid Pardubice C 2076 2055 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1895 1958 1
2013/2014 8 ŠK Rapid Pardubice C 2076 2055 Vařejčko Josef Sokol Zaječice 2188 2185 0
2013/2014 7 ŠK Rapid Pardubice C 2076 2055 Mareš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1992 2008 ½
2013/2014 6 ŠK Rapid Pardubice C 2076 2055 Felcman Tomáš SK + Sokol Žamberk 1939 1947 1
2013/2014 5 ŠK Rapid Pardubice C 2076 2055 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice 2047 2044 ½
2013/2014 1 ŠK Rapid Pardubice C 2076 2055 Kotva Milan TJ Lokomotiva Česká Třebová 1996 1992 ½
2013/2014 11 AKIS Pardubice 2076 2055 Indrák Igor ŠK AD Jičín B 2132 2064 ½
2013/2014 9 AKIS Pardubice 2076 2055 Hastík Svatopluk TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2037 2041 ½
2013/2014 3 AKIS Pardubice 2076 2055 Beránek Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1902 1904 1
2013/2014 1 AKIS Pardubice 2076 2055 Šafařík Jakub ŠK ZVU Engineering Lípa A 2055 2058 0
2012/2013 11 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2092 2091 Krátký Josef TJ Lokomotiva Česká Třebová 1977 1979 ½
2012/2013 10 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2092 2091 Mareš Petr Šachový klub Ústí nad Orlicí 1988 2012 ½
2012/2013 9 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2092 2091 Gerych Jan Agentura Garde Calcio Olomouc 2046 1993 ½
2012/2013 8 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2092 2091 Novotný Jan TJ Náchod 1959 1949 0
2012/2013 7 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2092 2091 Mesiarik Rudolf Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2183 2173 ½
2012/2013 6 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2092 2091 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim 2178 2178 ½
2012/2013 5 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2092 2091 Fiedler Bedřich ŠK Vysoké Mýto 2111 2106 1
2012/2013 4 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2092 2091 Vaculík Jakub TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1862 1900 ½
2012/2013 3 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2092 2091 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové B 2132 2118 0
2012/2013 2 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2092 2091 Stratil Petr T.J. Sokol Šumperk 2115 2104 1
2012/2013 10 ŠK Rapid Aggressors 2092 2091 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim B 2082 2102 ½
2012/2013 7 ŠK Rapid Aggressors 2092 2091 Krátký Josef SK + Sokol Žamberk 1977 1979 0
2012/2013 6 ŠK Rapid Aggressors 2092 2091 Tůma Jiří TJ CHS Chotěboř 2317 2321 0
2012/2013 3 ŠK Rapid Aggressors 2092 2091 Trhal Tomáš Sokol Zaječice 2119 2133 1
2012/2013 1 ŠK Rapid Aggressors 2092 2091 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2093 2096 ½
2011/2012 11 AKIS Pardubice 2137 2134 Huňáček Jaroslav ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1872 1901 1
2011/2012 9 AKIS Pardubice 2137 2134 Hromádko Martin Sokol Zaječice 1980 1957 0
2011/2012 7 AKIS Pardubice 2137 2134 Macharáček Šimon ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2186 2185 ½
2011/2012 6 AKIS Pardubice 2137 2134 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny C 2029 2045 0
2011/2012 5 AKIS Pardubice 2137 2134 Bělohlávek Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2172 2163 1
2011/2012 4 AKIS Pardubice 2137 2134 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2065 2058 0
2011/2012 3 AKIS Pardubice 2137 2134 Smolej Lukáš TJ Slavia Hradec Králové B 2031 2019 1
2011/2012 2 AKIS Pardubice 2137 2134 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim 2178 2175 0
2011/2012 1 AKIS Pardubice 2137 2134 Švub Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí 1980 1980 1
2011/2012 9 Rapid Pardubice C 2137 2134 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 2078 2095 0
2011/2012 8 Rapid Pardubice C 2137 2134 Petuchov Sergej TJ Jiskra Heřmanův Městec 2145 2149 0
2011/2012 7 Rapid Pardubice C 2137 2134 Pokorný Zdeněk TJ ŠO Chrudim B 2293 2327 ½
2011/2012 6 Rapid Pardubice C 2137 2134 Kučera Jan ŠK Vysoké Mýto C 1967 1
2011/2012 5 Rapid Pardubice C 2137 2134 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 2170 2164 0
2011/2012 4 Rapid Pardubice C 2137 2134 Červený Petr TJ Štefanydes Polička 2279 2264 ½
2011/2012 3 Rapid Pardubice C 2137 2134 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 2149 2150 ½
2011/2012 2 Rapid Pardubice C 2137 2134 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice 2045 2009 0
2011/2012 1 Rapid Pardubice C 2137 2134 Kotva Milan TJ Slovan Moravská Třebová 1946 1985 1
2010/2011 11 Rapid Pardubice 2070 Belobrad Ivan SK + Sokol Žamberk 2011 ½
2010/2011 10 Rapid Pardubice 2070 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 2026 1
2010/2011 9 Rapid Pardubice 2070 Solil Roman TJ Lanškroun 1999 1
2010/2011 8 Rapid Pardubice 2070 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny "C" 2304 ½
2010/2011 7 Rapid Pardubice 2070 Hurt Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 2095 0
2010/2011 6 Rapid Pardubice 2070 Červený Petr TJ Štefanydes Polička 2308 ½
2010/2011 5 Rapid Pardubice 2070 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim "B" 2135 1
2010/2011 4 Rapid Pardubice 2070 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 2140 ½
2010/2011 3 Rapid Pardubice 2070 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1884 1
2010/2011 2 Rapid Pardubice 2070 Pekař Václav ŠK Vysoké Mýto "C" 2114 ½
2010/2011 1 Rapid Pardubice 2070 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto "B" 2106 1
2010/2011 11 AKIS Pardubice 2070 Mezlík Stanislav SK Caissa Trebic B 1892 ½
2010/2011 10 AKIS Pardubice 2070 Daniel Martin Jiskra Litomysl 2058 ½
2010/2011 9 AKIS Pardubice 2070 Mojžíš Jaroslav 2222 SK Polabiny B 2220 ½
2010/2011 7 AKIS Pardubice 2070 Hurt Lukáš Jiskra Usti nad Orlici 2095 ½
2010/2011 6 AKIS Pardubice 2070 Píza Vlastimil SK Caissa Trebic A 2264 0
2010/2011 5 AKIS Pardubice 2070 Donnert Milan SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2116 1
2010/2011 4 AKIS Pardubice 2070 Vincze Roman Sokol Bedrichov 2077 ½
2010/2011 3 AKIS Pardubice 2070 Věchet Stanislav Lokomotiva Brno 2187 0
2010/2011 2 AKIS Pardubice 2070 Komárek David SK Chrudim 2154 ½
2010/2011 1 AKIS Pardubice 2070 Hájek Lukáš Sokol Zajecice 2089 1
2009/2010 10 TJ Štefanydes Polička 2102 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny C"" 2131 ½
2009/2010 9 TJ Štefanydes Polička 2102 Černý Karel TJ Spartak OEZ Letohrad 2135 ½
2009/2010 8 TJ Štefanydes Polička 2102 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto C"" 1958 0
2009/2010 7 TJ Štefanydes Polička 2102 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B"" 2110 1
2009/2010 6 TJ Štefanydes Polička 2102 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2253 0
2009/2010 5 TJ Štefanydes Polička 2102 Petrus Luděk CHS Chotěboř 2018 0
2009/2010 4 TJ Štefanydes Polička 2102 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny D"" 1557 1
2009/2010 3 TJ Štefanydes Polička 2102 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2151 ½
2009/2010 2 TJ Štefanydes Polička 2102 Blaško Štěpán TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1924 1
2009/2010 1 TJ Štefanydes Polička 2102 Šimek Jan Lokomotiva Česká Třebová 2192 1
2009/2010 10 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2102 Souček Milan Sokol Kolín 2167 ½
2009/2010 8 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2102 Maršálek Zdeněk ŠK Zikuda Turnov B"" 2215 0
2009/2010 6 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2102 Doseděl Jiří ŠK ZVU Engineering Lípa 2119 ½
2009/2010 5 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2102 Vala Filip Stadion Kutná Hora 2065 0
2009/2010 3 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2102 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín 2258 0
2009/2010 2 TJ Slavia Hradec Králové B"" 2102 Čmiko Jakub SK OAZA Praha 2056 0
2008/2009 11 TJ Štefanydes Polička 2145 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 2091 ½
2008/2009 10 TJ Štefanydes Polička 2145 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2245 ½
2008/2009 9 TJ Štefanydes Polička 2145 Černý Karel TJ Spartak OEZ Letohrad 2146 ½
2008/2009 8 TJ Štefanydes Polička 2145 Onderek David TJ ŠO a DDM Chrudim B 2171 ½
2008/2009 7 TJ Štefanydes Polička 2145 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2162 ½
2008/2009 6 TJ Štefanydes Polička 2145 Ondráček Ondřej CHS Chotěboř 2060 ½
2008/2009 5 TJ Štefanydes Polička 2145 Dorjkhuu Tuvshinbayar SK + Sokol Žamberk 2033 ½
2008/2009 4 TJ Štefanydes Polička 2145 Šimek Jan Lokomotiva Česká Třebová 2141 0
2008/2009 3 TJ Štefanydes Polička 2145 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 2034 1
2008/2009 2 TJ Štefanydes Polička 2145 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2052 0
2008/2009 1 TJ Štefanydes Polička 2145 Vobořil Pavel Synpo Pardubice 2026 0
2008/2009 11 2222 ŠK Polabiny C"" 2145 Šrejber Michal TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2137 0
2008/2009 10 2222 ŠK Polabiny C"" 2145 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2148 1
2008/2009 9 2222 ŠK Polabiny C"" 2145 Vinklárek Ondřej Sokol Kolín 2143 1
2008/2009 8 2222 ŠK Polabiny C"" 2145 Dolenský Milan Šachklub AD Jičín 2088 1
2008/2009 5 2222 ŠK Polabiny C"" 2145 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov B"" 2220 0
2008/2009 4 2222 ŠK Polabiny C"" 2145 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B"" 2311 ½
2008/2009 2 2222 ŠK Polabiny C"" 2145 Sýkora Josef ŠK Rapid Pardubice 2157 ½
2008/2009 1 2222 ŠK Polabiny C"" 2145 Londýn Radek JOLY Lysá nad Labem B 2293 0
2007/2008 11 TJ Štefanydes Polička B 2121 Petuchov Sergej SYNPO Pardubice 2145 0
2007/2008 10 TJ Štefanydes Polička B 2121 Šimek Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová 2153 1
2007/2008 9 TJ Štefanydes Polička B 2121 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2119 ½
2007/2008 8 TJ Štefanydes Polička B 2121 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny D 2159 0
2007/2008 7 TJ Štefanydes Polička B 2121 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2310 ½
2007/2008 5 TJ Štefanydes Polička B 2121 Vobořil Pavel AKIS Pardubice 2011 0
2007/2008 4 TJ Štefanydes Polička B 2121 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2138 1
2007/2008 3 TJ Štefanydes Polička B 2121 Shilov Sergej ŠK Bohemia Pardubice 2266 ½
2007/2008 2 TJ Štefanydes Polička B 2121 Dorjkhuu Tuvshinbayar SK Žamberk 2052 1
2007/2008 1 TJ Štefanydes Polička B 2121 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto B 1911 1
2007/2008 11 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2121 Kourek Josef 2222 ŠK POLABINY C 2221 ½
2007/2008 10 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2121 Sabol Marian ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2333 0
2007/2008 9 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2121 Kruml David TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 2103 1
2007/2008 8 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2121 Nový Martin ŠK 64 BRNO A 2122 1
2007/2008 7 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2121 Plát Vojtěch OREL OŘECHOV A 2282 0
2007/2008 6 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2121 Jedlička Aleš 2222 ŠK POLABINY B 2310 0
2007/2008 5 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2121 Buchníček Petr ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2284 0
2007/2008 4 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2121 Tajovský Martin ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2135 0
2007/2008 3 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2121 Blatný Pavel BYDO ZAKŘANY A 2474 0
2007/2008 2 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2121 Vašut Karel TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2172 0
2007/2008 1 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2121 Kozlíček Lubomír ŠK GORDIC JIHLAVA B 2197 ½
2006/2007 11 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2126 Handl Martin ŠK GARDE LIPOVEC 2059 1
2006/2007 10 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2126 Petuchov Sergej EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2236 1
2006/2007 9 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2126 Dittrich Pavel TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2189 0
2006/2007 8 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2126 Markovič Ivan ŠK BYDO ZAKŘANY A 2209 ½
2006/2007 7 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2126 Kavan Zdeněk TJ ZNOJMO A 2159 ½
2006/2007 6 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2126 Podbrdský Pavel ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2090 0
2006/2007 5 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2126 Jedlička Aleš 2222 ŠK POLABINY C 2240 0
2006/2007 4 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2126 Bína Josef ŠK GORDIC JIHLAVA B 2152 0
2006/2007 3 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2126 Večeřa Pavel TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2071 1
2006/2007 2 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2126 Pokorný Zdeněk TJ SOKOL ZAJEČICE 2276 0
2006/2007 11 TJ Štefanydes Polička B 2126 Vařejčko Josef ŠK Vysoké Mýto 2186 0
2006/2007 10 TJ Štefanydes Polička B 2126 Zvěřina Jan TJ CHS Chotěboř 1930 1
2006/2007 9 TJ Štefanydes Polička B 2126 Blaško Štěpán Jiskra Ústí nad Orlicí B 1946 ½
2006/2007 8 TJ Štefanydes Polička B 2126 Belobrad Ivan SK Žamberk 2069 1
2006/2007 7 TJ Štefanydes Polička B 2126 Petuchov Sergej KONTAX Pardubice 2236 1
2006/2007 6 TJ Štefanydes Polička B 2126 Koníček Petr ŠO Chrudim B 2015 ½
2006/2007 5 TJ Štefanydes Polička B 2126 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2148 1
2006/2007 4 TJ Štefanydes Polička B 2126 Veselý Tomáš SYNPO Pardubice 2171 0
2006/2007 3 TJ Štefanydes Polička B 2126 Chládek Václav Jiskra Ústí nad Orlicí A 2156 ½
2006/2007 2 TJ Štefanydes Polička B 2126 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2279 ½
2006/2007 1 TJ Štefanydes Polička B 2126 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 2045 1
2005/2006 10 TJ Synthesia Pardubice B 2177 Krischke Arnold TJ Praga Praha B 2090 1
2005/2006 9 TJ Synthesia Pardubice B 2177 Veselý Tomáš AVE-Kontakt Pardubice 2150 0
2005/2006 8 TJ Synthesia Pardubice B 2177 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové B 2236 1
2005/2006 7 TJ Synthesia Pardubice B 2177 Schula Michal TJ Pankrác B 2245 0
2005/2006 6 TJ Synthesia Pardubice B 2177 Jaček Martin Sokol Emerge Mladá Boleslav 2194 1
2005/2006 5 TJ Synthesia Pardubice B 2177 Novotný Josef Panda Rychnov nad Kněžnou 2178 1
2005/2006 3 TJ Synthesia Pardubice B 2177 Šubrt Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2161 1
2005/2006 2 TJ Synthesia Pardubice B 2177 Svatoš Jan TJ Sokol Praha Vršovice 2256 0
2005/2006 1 TJ Synthesia Pardubice B 2177 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny 2209 0
2005/2006 11 Štefanydes Polička 2177 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 1920 ½
2005/2006 10 Štefanydes Polička 2177 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2101 0
2005/2006 9 Štefanydes Polička 2177 Kaderka Radek Eurokomplex Pardubice 2152 ½
2005/2006 8 Štefanydes Polička 2177 Koníček Petr TJ + DDM Chrudim B 1982 ½
2005/2006 7 Štefanydes Polička 2177 Mikyska Kamil Spartak OEZ Letohrad 1779 ½
2005/2006 6 Štefanydes Polička 2177 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1723 1
2005/2006 5 Štefanydes Polička 2177 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny B 2068 0
2005/2006 4 Štefanydes Polička 2177 Matouš Radek Kavárna Evropa Pardubice 1920 1
2005/2006 3 Štefanydes Polička 2177 Hanus Michal TJ DDM Hlinsko 1657 0
2005/2006 2 Štefanydes Polička 2177 Havrlík Pavel SK Žamberk 1974 1
2005/2006 1 Štefanydes Polička 2177 Volf Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí 2138 ½
2004/2005 11 Štefanydes Polička A 2177 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 1949 0
2004/2005 9 Štefanydes Polička A 2177 Kokeš Bohuslav TJ ŠO Chrudim B 2036 ½
2004/2005 8 Štefanydes Polička A 2177 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2022 0
2004/2005 7 Štefanydes Polička A 2177 Šmajzr Martin Jiskra Ústí nad Orlicí A 2150 1
2004/2005 6 Štefanydes Polička A 2177 Zeinert Michal Jiskra Ústí nad Orlicí B 2115 1
2004/2005 5 Štefanydes Polička A 2177 Hrubeš Pavel SK Žamberk 2130 1
2004/2005 4 Štefanydes Polička A 2177 Šklíba Martin Eurokomplex Autoskla Pardubice 2201 1
2004/2005 3 Štefanydes Polička A 2177 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny B 2269 ½
2004/2005 2 Štefanydes Polička A 2177 Hájek Lukáš Sokol Zaječice 2101 0
2004/2005 1 Štefanydes Polička A 2177 Zeman Arnošt Štefanydes Polička B 2056 1
2004/2005 11 Synthesia Pardubice B 2177 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2213 1
2004/2005 10 Synthesia Pardubice B 2177 Vacek Martin Slavia Hradec Králové B 2301 0
2004/2005 9 Synthesia Pardubice B 2177 Tichý Vladimír Sokol Emerge Mladá Boleslav 2284 0
2004/2005 8 Synthesia Pardubice B 2177 Vinklárek Ondřej Stadion Kutná Hora 2055 ½
2004/2005 7 Synthesia Pardubice B 2177 Petuchov Sergej AVE - Kontakt Pardubice 2210 1
2004/2005 6 Synthesia Pardubice B 2177 Efler Lukáš Sokol Kolín B 2263 ½
2004/2005 5 Synthesia Pardubice B 2177 Štursa Jan Sklípek Spartak Vrchlabí 2148 0
2004/2005 4 Synthesia Pardubice B 2177 Munk Petr ŠK JOLY Lysá nad Labem 2165 1
2004/2005 3 Synthesia Pardubice B 2177 Červinka Michal Panda Rychnov nad Kněžnou 2210 0
2004/2005 1 Synthesia Pardubice B 2177 Kopta Pavel Sokol Praha - Kobylisy 2313 0
2003/2004 11 Synthesia Pardubice B 2187 Mojžíš Martin ŠK Polabiny Pardubice 1962 ½
2003/2004 10 Synthesia Pardubice B 2187 Štolba Miloš TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2093 ½
2003/2004 8 Synthesia Pardubice B 2187 Štursa Jan Spartak Vrchlabí 2214 1
2003/2004 7 Synthesia Pardubice B 2187 Priehoda Vítězslav ŠK JOLY Lysá nad Labem 2372 0
2003/2004 4 Synthesia Pardubice B 2187 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 2155 ½
2003/2004 3 Synthesia Pardubice B 2187 Červinka Michal Panda Rychnov nad Kněžnou 2214 0
2003/2004 2 Synthesia Pardubice B 2187 Vojta Tomáš Spartak Vlašim 2267 0
2003/2004 1 Synthesia Pardubice B 2187 Vedral Oldřich Viktoria Žižkov 2205 ½
2003/2004 11 TJ Štefanydes Polička 2187 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2070 1
2003/2004 10 TJ Štefanydes Polička 2187 Pěkník Milan TJ Lokomotiva Česká Třebová 1891 1
2003/2004 9 TJ Štefanydes Polička 2187 Mazura Miloš SK Žamberk 2001 1
2003/2004 8 TJ Štefanydes Polička 2187 Štolfa Jaroslav CHS Chotěboř 1852 1
2003/2004 7 TJ Štefanydes Polička 2187 Smutný Jan Plzeňka Pardubice 2135 1
2003/2004 5 TJ Štefanydes Polička 2187 Onderek David ŠO+DDM Chrudim B 2117 0
2003/2004 4 TJ Štefanydes Polička 2187 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2145 1
2003/2004 3 TJ Štefanydes Polička 2187 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2126 ½
2003/2004 2 TJ Štefanydes Polička 2187 Kastner Kamil TJ Synthesia Pardubice C 2127 0
2003/2004 1 TJ Štefanydes Polička 2187 Vobořil Pavel Eurokomplex Autoskla Pardubice 2130 0