Hráč Bradáč Roman

Bradáč Roman

User Pic
Jméno: Bradáč Roman
Oddíl: ŠK Caissa Třebíč z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1996
Elo mezinárodní: 1995
ID: 3343
FIDE ID: 324949
Rok narození: 1970
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 Pivovar Dalešice 1995 1996 Richterová Julie Náměšť nad Oslavou A 1711 1734 1
2018/2019 7 Caissa Pivovar Dalesice 1968 1978 Hlavnička Jiří Rapid Pardubice 2126 2129 ½
2018/2019 4 Caissa Pivovar Dalesice 1978 2006 Suchomelová Simona TJ CHS Chotebor 1961 1973 0
2018/2019 3 Caissa Pivovar Dalesice 1985 2006 Černovský Jiří TJ Sparta Kutna Hora 2112 2098 0
2017/2018 10 Caissa Pivovar Dalesice 2026 2027 Pinkava Josef TJ Snezka Nachod 1863 1857 ½
2017/2018 4 Caissa Pivovar Dalesice 2026 2027 Halbrštat Petr TJ Namest n/Oslavou 1568 1618 1
2017/2018 1 Caissa Pivovar Dalesice 2027 2029 Novák Luděk SK Lipa 1932 1933 ½
2016/2017 4 ŠK Caissa Třebíč B 2042 2037 Obůrka Vladislav TJ Žďár nad Sázavou z.s. B 1900 1902 1
2016/2017 2 ŠK Caissa Třebíč B 2042 2037 Kopr Stanislav Spartak Velké Meziříčí 2002 2005 1
2016/2017 1 ŠK Caissa Třebíč B 2042 2037 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 2018 2011 ½
2016/2017 10 Caissa Pivovar Dalesice 2042 2037 Ringel Zbyněk TJ Slavia Hradec Kralove B 2218 2232 0
2016/2017 8 Caissa Pivovar Dalesice 2042 2037 Hennig Thomas SK Rapid Pardubice B 2045 2057 ½
2016/2017 7 Caissa Pivovar Dalesice 2042 2037 Vlach Karel SK Lipa 2094 2108 0
2016/2017 6 Caissa Pivovar Dalesice 2042 2037 Rošková Kateřina 2222 SK Polabiny B 1925 1923 1
2016/2017 5 Caissa Pivovar Dalesice 2042 2037 Obůrka Vladislav TJ Zdar nad Sazavou 1900 1902 ½
2016/2017 3 Caissa Pivovar Dalesice 2042 2037 Němec Pavel SK Vysoke Myto 2214 2241 1
2016/2017 1 Caissa Pivovar Dalesice 2042 2037 Houška Bronislav TJ Stefanydes Policka 2012 2058 0
2015/2016 9 ŠK Caissa Třebíč B 2042 2037 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 2018 2011 ½
2015/2016 8 ŠK Caissa Třebíč B 2042 2037 Kopr Stanislav Spartak Velké Meziříčí A 2002 2005 1
2015/2016 4 ŠK Caissa Třebíč B 2042 2037 Vašut Karel TJ Žďár nad Sázavou A 2150 2146 0
2015/2016 3 ŠK Caissa Třebíč B 2042 2037 Veselý Vítek TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1966 1959 1
2015/2016 1 ŠK Caissa Třebíč B 2042 2037 Skořepa Jakub Silko Gambit Jihlava B 1895 1904 ½
2015/2016 9 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2042 2037 Skácelík Petr ŠK Duras BVK B 2169 2151 ½
2015/2016 8 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2042 2037 Sekanina Jiří ŠK GARDE Lipovec 2100 2084 ½
2015/2016 7 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2042 2037 Sedláček Oldřich ŠK GORDIC 2214 2221 0
2015/2016 6 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2042 2037 Kubíček Pavel OREL Ořechov 2009 1976 0
2015/2016 5 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2042 2037 Zajíček Tomáš A64 PROCLIENT Grygov B 2011 1991 1
2015/2016 3 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2042 2037 Jurek Miroslav Silko Gambit Jihlava 2071 2093 0
2015/2016 2 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2042 2037 Hladík Josef Jezdci Jundrov 2118 2158 0
2014/2015 11 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2041 2048 Kopřiva Oldřich ŠK GARDE Lipovec 2111 2092 ½
2014/2015 10 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2041 2048 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno B 2105 2111 0
2014/2015 9 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2041 2048 Bačák Petr Slavia Kroměříž B 2036 2042 1
2014/2015 8 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2041 2048 Balšínek Pavel TJ Podlužan Prušánky 2060 2061 ½
2014/2015 7 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2041 2048 Kocián Miroslav ŠK Zlín B 2005 2013 ½
2014/2015 6 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2041 2048 Páral Adam ŠK Vinohrady Brno 1930 1977 ½
2014/2015 5 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2041 2048 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město B 2121 2123 0
2014/2015 4 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2041 2048 Holemář David Moravská Slavia Brno 2221 2219 0
2014/2015 3 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2041 2048 Šedý Ctirad ŠK Hustopeče 1899 1862 1
2014/2015 1 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2041 2048 Dungl Martin Sokol Postoupky 2105 2104 1
2014/2015 6 TJ Náměšť nad Oslavou 2041 2048 Fiala Zdeněk ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1982 1968 ½
2014/2015 5 TJ Náměšť nad Oslavou 2041 2048 Obůrka Vladislav TJ Žďár nad Sázavou B 1859 1851 ½
2014/2015 3 TJ Náměšť nad Oslavou 2041 2048 Polanský Jiří Silko Gambit Jihlava B 1781 1797 1
2013/2014 11 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2028 2006 Šamu Pavel TJ Ostrava 1929 1955 ½
2013/2014 10 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2028 2006 Novák Jiří SK Slavia Orlová “A“ 2006 2008 ½
2013/2014 8 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2028 2006 Svoboda Rostislav ŠK Zlín “A“ 2063 2030 0
2013/2014 7 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2028 2006 Neoral Antonín TJ Tatran Litovel “B“ 2148 2146 ½
2013/2014 6 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2028 2006 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město “A“ 2218 2217 0
2013/2014 7 ŠK Caissa Třebíč B 2028 2006 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou 2040 2064 1
2013/2014 3 ŠK Caissa Třebíč B 2028 2006 Chvastek Tomáš Gambit Jihlava B 1842 1856 1
2013/2014 1 ŠK Caissa Třebíč B 2028 2006 Janák Josef Spartak Velké Meziříčí A 1787 1814 1
2012/2013 9 ŠK Caissa RHEA Třebíč C 2000 2009 Vala Filip TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2074 2086 ½
2012/2013 8 ŠK Caissa RHEA Třebíč C 2000 2009 Bárta Miroslav Spartak Velké Meziříčí A 1952 1981 ½
2012/2013 7 ŠK Caissa RHEA Třebíč C 2000 2009 Večeřa Pavel TJ Žďár nad Sázavou A 2205 2229 0
2012/2013 6 ŠK Caissa RHEA Třebíč C 2000 2009 Volák Michal TJ Spartak Pelhřimov A 2176 2194 0
2012/2013 5 ŠK Caissa RHEA Třebíč C 2000 2009 Kořínková Eva ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1794 1861 1
2012/2013 4 ŠK Caissa RHEA Třebíč C 2000 2009 Šimon Adam TJ Žďár nad Sázavou B 1709 1876 1
2012/2013 3 ŠK Caissa RHEA Třebíč C 2000 2009 Věchet Stanislav ŠK Caissa RHEA Třebíč B 2176 2162 0
2012/2013 2 ŠK Caissa RHEA Třebíč C 2000 2009 Zemek Petr SFiala Gambit Jihlava B 1937 1961 1
2012/2013 1 ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2000 2009 Beil Martin Slavia Kroměříž “A“ 2214 2217 0
2011/2012 11 ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2038 2042 Sýkora Josef AKIS Pardubice 2143 2117 ½
2011/2012 10 ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2038 2042 Zeinert Michal Šachový klub Ústí nad Orlicí 2148 2138 0
2011/2012 9 ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2038 2042 Čechura Petr Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2217 2213 0
2011/2012 8 ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2038 2042 Hájek Jiří Sokol Zaječice 2115 2111 ½
2011/2012 7 ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2038 2042 Hladík Josef ŠK Lokomotiva Brno A 2176 2142 ½
2011/2012 6 ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2038 2042 Mlýnek Petr ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2122 2174 0
2011/2012 5 ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2038 2042 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny C 2154 2143 ½
2011/2012 4 ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2038 2042 Buchníček Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2330 2330 0
2011/2012 3 ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2038 2042 Hrubeš Pavel ŠK Vysoké Mýto 2158 2166 ½
2011/2012 2 ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2038 2042 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové B 2136 2119 0
2011/2012 1 ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2038 2042 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2240 2245 ½
2011/2012 10 ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 2038 2042 Siebenbürger Vlastimil TJ Žďár nad Sázavou A 2077 2108 0
2011/2012 7 ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 2038 2042 Strnad Václav Spartak Pelhřimov A 2110 2111 ½
2011/2012 3 ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 2038 2042 Brychta David SFIALA Gambit Jihlava A 2141 2128 ½
2010/2011 11 SK Caissa Trebic B 2050 Petuchov Sergej AKIS Pardubice 2160 ½
2010/2011 10 SK Caissa Trebic B 2050 Kratochvíl Milan Lokomotiva Brno 2145 1
2010/2011 9 SK Caissa Trebic B 2050 Onderek David SK Chrudim 2187 0
2010/2011 8 SK Caissa Trebic B 2050 Konrád František Sokol Zajecice 1954 1
2010/2011 7 SK Caissa Trebic B 2050 Zemek Petr Sokol Bedrichov 1967 ½
2010/2011 6 SK Caissa Trebic B 2050 Tázlar Petr Jiskra Litomysl 1996 1
2010/2011 5 SK Caissa Trebic B 2050 Mojžíš Jaroslav 2222 SK Polabiny B 2220 0
2010/2011 4 SK Caissa Trebic B 2050 Ptáček Luboš SK Vysoke Myto 2046 ½
2010/2011 3 SK Caissa Trebic B 2050 Švub Jan Jiskra Usti nad Orlici 2001 0
2010/2011 2 SK Caissa Trebic B 2050 Píza Vlastimil SK Caissa Trebic A 2264 1
2010/2011 1 SK Caissa Trebic B 2050 Marečková Martina SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2056 0
2009/2010 10 ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 2035 Petr Luboš TJ Žďár nad Sázavou B 1872 1
2009/2010 6 ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 2035 Kulovaný Radek TJ Spartak Třebíč A 1779 1
2009/2010 3 ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 2035 Pártl Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1952 0
2009/2010 1 ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 2035 Horák Miroslav TJ Náměšť nad Oslavou A 1870 1
2009/2010 11 ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2035 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou 2087 ½
2009/2010 10 ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2035 Smutný Jan AKIS Pardubice 2083 0
2009/2010 9 ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2035 Jelínek Václav ŠK Bohemia Pardubice 1996 ½
2009/2010 8 ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2035 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny "B" 2060 1
2009/2010 7 ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2035 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1920 1
2009/2010 6 ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2035 Uhmann Jan Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1977 ½
2009/2010 5 ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2035 Lacko Jan ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2209 ½
2009/2010 4 ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2035 Novotný Josef Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2124 ½
2009/2010 3 ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2035 Pavlíček Robert TJ Spartak Pelhřimov 1995 1
2009/2010 2 ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2035 Sedláček Oldřich ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2296 0
2009/2010 1 ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2035 Trhal Michal TJ SOKOL Zaječice 1958 ½
2008/2009 11 ŠK Caissa Třebíč B 2013 Fuchs Luděk ŠK Duras BVK-Královo Pole B 1968 ½
2008/2009 10 ŠK Caissa Třebíč B 2013 Fišar Josef TJ Žďár n. Sázavou A 2056 ½
2008/2009 9 ŠK Caissa Třebíč B 2013 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny B 2075 ½
2008/2009 8 ŠK Caissa Třebíč B 2013 Mikulů Lukáš SPgŠ+G Znojmo A 1881 1
2008/2009 7 ŠK Caissa Třebíč B 2013 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2083 0
2008/2009 6 ŠK Caissa Třebíč B 2013 Číp Dalibor Pila Ořechov A 2197 0
2008/2009 5 ŠK Caissa Třebíč B 2013 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice A 2001 ½
2008/2009 4 ŠK Caissa Třebíč B 2013 Jedlička Luboš TJ Sokol Zaječice A 2115 0
2008/2009 3 ŠK Caissa Třebíč B 2013 Kudla Vladimír ŠK Kuřim KME-DDM A 1934 1
2008/2009 2 ŠK Caissa Třebíč B 2013 Škaroupka Jiří ŠK Caissa Třebíč A 2134 1
2008/2009 1 ŠK Caissa Třebíč B 2013 Bína Josef ŠK Gordic Jihlava B 2152 0
2008/2009 11 ŠK Caissa Třebíč C 2013 Svoboda Ivo TJ Žďár nad Sázavou B 2018 ½
2008/2009 10 ŠK Caissa Třebíč C 2013 Mareš Vlastimil ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1741 ½
2008/2009 9 ŠK Caissa Třebíč C 2013 Horák Miroslav TJ Náměšť nad Oslavou A 1953 1
2008/2009 7 ŠK Caissa Třebíč C 2013 Koubek Radim Spartak Pelhřimov A 1818 0
2008/2009 6 ŠK Caissa Třebíč C 2013 Hromada František TJ Spartak Třebíč A 1849 1
2008/2009 3 ŠK Caissa Třebíč C 2013 Bajer Jiří Gambit Jihlava A 1866 ½
2007/2008 11 ŠK Caissa Třebíč B 2050 Rosecký Tomáš ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1941 ½
2007/2008 10 ŠK Caissa Třebíč B 2050 Sýkora Karel TJ Sokol Bedřichov-Jihlava A 2101 1
2007/2008 9 ŠK Caissa Třebíč B 2050 Tatarka Juraj SFIALA Gambit Jihlava A 1640 ½
2007/2008 8 ŠK Caissa Třebíč B 2050 Šplíchal Petr TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1969 0
2007/2008 7 ŠK Caissa Třebíč B 2050 Kohout Miloslav Jiskra Humpolec A 1467 1
2007/2008 6 ŠK Caissa Třebíč B 2050 Přibyl Radomír TJ Spartak Pelhřimov A 2021 ½
2007/2008 5 ŠK Caissa Třebíč B 2050 Seidl Štěpán TJ Sokol Bedřichov-Jihlava B 1871 ½
2007/2008 3 ŠK Caissa Třebíč B 2050 Janák Josef Spartak Velké Meziříčí A 1729 1
2007/2008 2 ŠK Caissa Třebíč B 2050 Hruban Vladimír TJ Spartak Třebíč A 1482 ½
2007/2008 1 ŠK Caissa Třebíč B 2050 Pavliš Jaromír TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou B 2105 ½
2007/2008 11 ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2050 Hromádko Martin ŠK VYSOKÉ MÝTO A 1998 ½
2007/2008 9 ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2050 Zejda Karel ŠK 64 BRNO A 1890 ½
2007/2008 8 ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2050 Kubíček Pavel OREL OŘECHOV A 1993 1
2007/2008 7 ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2050 Trojan Luboš 2222 ŠK POLABINY B 2050 0
2007/2008 6 ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2050 Holušová Táňa ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2083 ½
2007/2008 5 ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2050 Zeman Arnošt TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2069 ½
2007/2008 4 ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2050 Holemář David BYDO ZAKŘANY A 2319 ½
2007/2008 2 ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2050 Hodač Pavel ŠK GORDIC JIHLAVA B 2070 0
2007/2008 1 ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2050 Korol Jiří 2222 ŠK POLABINY C 2023 0
2006/2007 11 ŠK Caissa Třebíč A 2017 Prehradná Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1453 1
2006/2007 10 ŠK Caissa Třebíč A 2017 Dvořák Josef Spartak Velké Meziříčí A 1496 1
2006/2007 9 ŠK Caissa Třebíč A 2017 Hájek Radovan TJ Žďas Žďár nad Sázavou B 1859 0
2006/2007 7 ŠK Caissa Třebíč A 2017 Kenovský Zdeněk TJ Spartak Třebíč A 1746 1
2006/2007 6 ŠK Caissa Třebíč A 2017 Haluška Ladislav TJ Sokol Bedřichov B 1
2006/2007 3 ŠK Caissa Třebíč A 2017 Med Ladislav TJ Spartak Pelhřimov A 1776 1
2006/2007 1 ŠK Caissa Třebíč A 2017 Plíhal Tomáš TJ Sokol Bedřichov A 1827 1
2006/2007 9 ŠK Caissa Třebíč B 2017 Bajer Jiří SFiala Gambit Jihlava B 1863 1
2006/2007 7 ŠK Caissa Třebíč B 2017 Vojtěch Ladislav Spartak Velká Bíteš A 1977 ½
2006/2007 6 ŠK Caissa Třebíč B 2017 TJ Sokol Bedřichov C 1
2006/2007 5 ŠK Caissa Třebíč B 2017 Štork Rostislav TJ Spartak Třebíč B 1767 0
2006/2007 4 ŠK Caissa Třebíč B 2017 Bílek Miroslav SFiala Gambit Jihlava B 1683 1
2006/2007 2 ŠK Caissa Třebíč B 2017 Vojtěch Ladislav Spartak Velká Bíteš A 1977 1
2006/2007 1 ŠK Caissa Třebíč B 2017 Škoda Martin TJ Sokol Bedřichov C 1967 1
2005/2006 11 ŠK Caissa Třebíč A 2024 Bílek Roman Žďas Žďár nad Sáz. A 2011 ½
2005/2006 10 ŠK Caissa Třebíč A 2024 Kulovaný Radek TJ Spartak Třebíč A 1546 1
2005/2006 9 ŠK Caissa Třebíč A 2024 Holata Miroslav TJ Jiskra Havl. Brod B 1773 1
2005/2006 8 ŠK Caissa Třebíč A 2024 Mareš Vlastimil ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1743 1
2005/2006 7 ŠK Caissa Třebíč A 2024 Doležal Jiří TJ Náměšť nad Osl. B 1707 ½
2005/2006 6 ŠK Caissa Třebíč A 2024 Hájek Radovan Žďas Žďár nad Sáz. B 1814 0
2005/2006 5 ŠK Caissa Třebíč A 2024 Paulík Václav TJ Jiskra Havl. Brod A 1865 1
2005/2006 4 ŠK Caissa Třebíč A 2024 Koubek Radim TJ Spartak Pelhřimov A 1807 ½
2005/2006 3 ŠK Caissa Třebíč A 2024 Teplý Stanislav Gambit Jihlava A 1761 1
2005/2006 2 ŠK Caissa Třebíč A 2024 Pavlíček Robert TJ Sokol Bedřichov A 1975 ½
2005/2006 1 ŠK Caissa Třebíč A 2024 Bukáček Lubomír Sokol Jámy A 1762 1
2004/2005 9 TJ Třebíč 2033 Štork Rostislav JE Dukovany A 1746 ½
2004/2005 8 TJ Třebíč 2033 Rosecký Jan Jiskra Havl.Brod A 1982 1
2004/2005 7 TJ Třebíč 2033 Říha Otmar Sokol Jámy A 1980 ½
2004/2005 5 TJ Třebíč 2033 Svoboda Ivo Žďas Žďár n/Sáz. B 2005 0
2004/2005 4 TJ Třebíč 2033 Pithart František Jiskra Havl.Brod B 1739 1
2004/2005 3 TJ Třebíč 2033 Vondráček Karel MC Softw. Humpolec 1707 ½
2004/2005 2 TJ Třebíč 2033 Sýkora Karel Gambit Jihlava A 2119 ½
2004/2005 1 TJ Třebíč 2033 Krejčí Jakub Sp. Pelhřimov A 1933 0
2003/2004 11 Třebíč 1823 Paul Jan Velké Meziříčí A 1744 1
2003/2004 10 Třebíč 1823 Štork Rostislav Dukovany A 1745 0
2003/2004 9 Třebíč 1823 Karafiát Jiří Pelhřimov A 1595 1
2003/2004 8 Třebíč 1823 Plíhal Tomáš Bedřichov A 1730 1
2003/2004 6 Třebíč 1823 Tkáč Martin Žďár C 1
2003/2004 4 Třebíč 1823 Hodač Pavel Gambit Jihlava A 1891 0
2003/2004 3 Třebíč 1823 Blažková Hana Velká Bíteš 1