Hráč Zeman Martin

Zeman Martin

User Pic
Jméno: Zeman Martin
Oddíl: Šachový klub při DDM Litomyšl
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1953
Elo mezinárodní: 1935
ID: 2175
FIDE ID: 340553
Rok narození: 1975
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 SK pri DDM Litomysl 1922 1962 Hrobař Vlastimil SK Usti nad Orlici A 2036 2022 1
2018/2019 10 SK pri DDM Litomysl 1936 1962 Brdíček David SK+Sokol Zamberk 1811 1788 0
2018/2019 9 SK pri DDM Litomysl 1936 1962 Hájek Jaroslav Sokol Zajecice 1902 1912 ½
2018/2019 8 SK pri DDM Litomysl 1943 1962 Solil Roman TJ Lanskroun 2038 2021 0
2018/2019 5 SK pri DDM Litomysl 1944 1962 Dvořák Slavomil SO Hlinsko 1923 1916 ½
2018/2019 4 SK pri DDM Litomysl 1956 1962 Kučera Jan SK Vysoke Myto B 1902 1925 0
2018/2019 3 SK pri DDM Litomysl 1950 1962 Vodička Pavel SK Bohemia Pardubice 2009 1999 1
2018/2019 2 SK pri DDM Litomysl 1950 1962 Píše Jiří SK Usti nad Orlici B 1730 1667 ½
2018/2019 1 SK pri DDM Litomysl 1943 1962 Fiala Milan TJ CHS Chotebor B 1845 1838 1
2017/2018 11 SK pri DDM Litomysl 1951 1979 Houška Bronislav SK Bohemia Pardubice 2008 2018 0
2017/2018 10 SK pri DDM Litomysl 1955 1979 Dvořák Slavomil SO Hlinsko 1940 1945 ½
2017/2018 9 SK pri DDM Litomysl 1955 1979 Kapoun Vít SK Usti nad Orlici B 1837 1824 ½
2017/2018 8 SK pri DDM Litomysl 1952 1979 Wiesinger Wolfgang SK+Sokol Zamberk 1985 1979 ½
2017/2018 7 SK pri DDM Litomysl 1952 1979 Trojan Luboš 2222 SK Polabiny D 2020 2003 ½
2017/2018 6 SK pri DDM Litomysl 1961 1979 Solil Roman TJ Lanskroun 1951 1953 0
2017/2018 5 SK pri DDM Litomysl 1961 1979 Netušil Jakub SK Usti nad Orlici A 1995 1972 ½
2017/2018 4 SK pri DDM Litomysl 1955 1979 Sabolová Gabriela SK Vysoke Myto B 1837 1841 0
2017/2018 3 SK pri DDM Litomysl 1955 1979 Hlaváček Robert TJ SO Chrudim 2135 2166 0
2017/2018 2 SK pri DDM Litomysl 1955 1979 Bělohlav Jan 2222 SK Polabiny E 1902 1927 ½
2017/2018 1 SK pri DDM Litomysl 1980 1994 Hájek Jiří Sokol Zajecice 2058 2056 ½
2016/2017 11 TJ Jiskra Litomysl 2004 2009 Černovský Jiří TJ CHS Chotebor 2073 2075 0
2016/2017 10 TJ Jiskra Litomysl 2004 2009 Lipavský Dušan SK Vysoke Myto B 1970 1977 ½
2016/2017 9 TJ Jiskra Litomysl 2004 2009 Meleško Andrij SK Svitavy 1930 1946 0
2016/2017 8 TJ Jiskra Litomysl 2004 2009 Prokop Matěj SK Rapid Pardubice C 1915 1897 0
2016/2017 7 TJ Jiskra Litomysl 2004 2009 Malivánek Jiří TJ SO Chrudim 2104 2108 1
2016/2017 6 TJ Jiskra Litomysl 2004 2009 Kuzmin Sergej SK Bohemia Pardubice 1893 1900 ½
2016/2017 5 TJ Jiskra Litomysl 2004 2009 Jániš Petr SK Usti nad Orlici B 1886 1892 ½
2016/2017 4 TJ Jiskra Litomysl 2004 2009 Sodomka Adam TJ Stefanydes Policka B 1901 1905 1
2016/2017 3 TJ Jiskra Litomysl 2004 2009 Jelínek Milan Sokol Zajecice 1976 1946 1
2016/2017 2 TJ Jiskra Litomysl 2004 2009 Kouba Petr Jiskra Hermanuv Mestec 1827 1819 1
2016/2017 1 TJ Jiskra Litomysl 2004 2009 Just Pavel 2222 SK Polabiny D 1965 1983 0
2015/2016 11 TJ Jiskra Litomyšl 2004 2009 Česenek Jan TJ Štefanydes Polička B 1985 1912 0
2015/2016 10 TJ Jiskra Litomyšl 2004 2009 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice 1985 1981 0
2015/2016 9 TJ Jiskra Litomyšl 2004 2009 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1768 1828 1
2015/2016 8 TJ Jiskra Litomyšl 2004 2009 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1790 1796 1
2015/2016 7 TJ Jiskra Litomyšl 2004 2009 Marcinko Patrik ŠK Rapid Pardubice C 1788 1791 1
2015/2016 6 TJ Jiskra Litomyšl 2004 2009 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 1965 1983 1
2015/2016 5 TJ Jiskra Litomyšl 2004 2009 Prax Ivo Proplast Česká Třebová 1996 1963 0
2015/2016 4 TJ Jiskra Litomyšl 2004 2009 Kučera Jan ŠK Vysoké Mýto B 1900 1925 ½
2015/2016 3 TJ Jiskra Litomyšl 2004 2009 Hájek Lukáš TJ Sokol Zaječice 2088 2079 ½
2015/2016 2 TJ Jiskra Litomyšl 2004 2009 Černovský Jiří TJ CHS Chotěboř 2073 2075 ½
2015/2016 1 TJ Jiskra Litomyšl 2004 2009 Solil Roman TJ Lanškroun 2027 2019 ½
2014/2015 11 TJ Jiskra Litomyšl 2070 2071 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 2164 2163 ½
2014/2015 10 TJ Jiskra Litomyšl 2070 2071 Pařízek Vojtěch TJ CHS Chotěboř B 1699 1822 0
2014/2015 9 TJ Jiskra Litomyšl 2070 2071 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice 2083 2077 ½
2014/2015 8 TJ Jiskra Litomyšl 2070 2071 Sýkora Josef ŠK Rapid Pardubice C 2117 2112 ½
2014/2015 7 TJ Jiskra Litomyšl 2070 2071 Mareš Jan Proplast Česká Třebová 1962 1952 0
2014/2015 6 TJ Jiskra Litomyšl 2070 2071 Kotva Milan TJ Slovan Moravská Třebová 2069 2068 0
2014/2015 5 TJ Jiskra Litomyšl 2070 2071 Mikyska Kamil SK + Sokol Žamberk 1889 1889 ½
2014/2015 4 TJ Jiskra Litomyšl 2070 2071 Tůma Jiří TJ CHS Chotěboř A 2322 2317 0
2014/2015 3 TJ Jiskra Litomyšl 2070 2071 Havelka Josef TJ Lanškroun 2019 2056 0
2014/2015 2 TJ Jiskra Litomyšl 2070 2071 Vařejčko Josef Sokol Zaječice 2186 2185 0
2014/2015 1 TJ Jiskra Litomyšl 2070 2071 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny C 2118 2126 0
2013/2014 11 TJ Jiskra Litomyšl 2073 2076 Vařejčko Josef Sokol Zaječice 2188 2185 1
2013/2014 10 TJ Jiskra Litomyšl 2073 2076 Mareš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1992 2008 1
2013/2014 9 TJ Jiskra Litomyšl 2073 2076 Felcman Tomáš SK + Sokol Žamberk 1939 1947 ½
2013/2014 8 TJ Jiskra Litomyšl 2073 2076 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2134 2140 0
2013/2014 7 TJ Jiskra Litomyšl 2073 2076 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2092 2087 0
2013/2014 6 TJ Jiskra Litomyšl 2073 2076 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2156 2163 0
2013/2014 5 TJ Jiskra Litomyšl 2073 2076 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim B 2096 2114 ½
2013/2014 4 TJ Jiskra Litomyšl 2073 2076 Kotva Milan TJ Lokomotiva Česká Třebová 1996 1992 0
2013/2014 3 TJ Jiskra Litomyšl 2073 2076 Kraus Ondřej ŠK Rapid Pardubice C 2035 2034 1
2013/2014 2 TJ Jiskra Litomyšl 2073 2076 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1895 1958 ½
2013/2014 1 TJ Jiskra Litomyšl 2073 2076 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička B 2115 2114 1
2012/2013 11 TJ Jiskra Litomyšl 2093 2096 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim B 2178 2178 1
2012/2013 10 TJ Jiskra Litomyšl 2093 2096 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto B 2012 2028 ½
2012/2013 9 TJ Jiskra Litomyšl 2093 2096 Mareš Jan ŠK Ústí nad Orlicí B 1950 1938 ½
2012/2013 8 TJ Jiskra Litomyšl 2093 2096 Krátký Josef SK + Sokol Žamberk 1977 1979 0
2012/2013 7 TJ Jiskra Litomyšl 2093 2096 Tůma Jiří TJ CHS Chotěboř 2317 2321 0
2012/2013 6 TJ Jiskra Litomyšl 2093 2096 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny D 2010 1981 0
2012/2013 5 TJ Jiskra Litomyšl 2093 2096 Pačovský Martin TJ Jiskra Heřm. Městec 1955 1962 ½
2012/2013 4 TJ Jiskra Litomyšl 2093 2096 Trhal Tomáš Sokol Zaječice 2119 2133 ½
2012/2013 3 TJ Jiskra Litomyšl 2093 2096 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice 2031 2005 ½
2012/2013 2 TJ Jiskra Litomyšl 2093 2096 Komárek David TJ Štefanydes Polička 2164 2170 ½
2012/2013 1 TJ Jiskra Litomyšl 2093 2096 Kastner Oldřich ŠK Rapid Aggressors 2092 2091 ½
2011/2012 11 TJ Jiskra Litomyšl 2090 2080 Černý Karel TJ Slovan Moravská Třebová 2125 2046 ½
2011/2012 10 TJ Jiskra Litomyšl 2090 2080 Belobrad Ivan SK+Sokol Žamberk 2168 2119 ½
2011/2012 9 TJ Jiskra Litomyšl 2090 2080 Hurt Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 2115 2117 0
2011/2012 8 TJ Jiskra Litomyšl 2090 2080 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2130 2132 1
2011/2012 7 TJ Jiskra Litomyšl 2090 2080 Müller Petr TJ Jiskra Heřmanův Městec 1955 1941 1
2011/2012 6 TJ Jiskra Litomyšl 2090 2080 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim B 2203 2203 ½
2011/2012 5 TJ Jiskra Litomyšl 2090 2080 Veselý Tomáš Rapid Pardubice C 2128 2142 0
2011/2012 4 TJ Jiskra Litomyšl 2090 2080 Hájek Jaroslav ŠK Vysoké Mýto C 1958 1957 1
2011/2012 3 TJ Jiskra Litomyšl 2090 2080 Komárek David TJ Štefanydes Polička 2136 2147 0
2011/2012 2 TJ Jiskra Litomyšl 2090 2080 Tůma Jan TJ CHS Chotěboř 1701 1756 1
2011/2012 1 TJ Jiskra Litomyšl 2090 2080 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice 2062 2059 ½
2010/2011 11 Jiskra Litomysl 2124 Skácelík Petr SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2238 0
2010/2011 10 Jiskra Litomysl 2124 Smutný Jan AKIS Pardubice 2188 1
2010/2011 9 Jiskra Litomysl 2124 Kratochvíl Karel Lokomotiva Brno 2153 0
2010/2011 8 Jiskra Litomysl 2124 Malivánek Jiří SK Chrudim 2135 ½
2010/2011 7 Jiskra Litomysl 2124 Vařejčko Josef Sokol Zajecice 2278 ½
2010/2011 6 Jiskra Litomysl 2124 Lednický Martin SK Caissa Trebic B 2233 0
2010/2011 5 Jiskra Litomysl 2124 Jurek Miroslav Sokol Bedrichov 2151 ½
2010/2011 4 Jiskra Litomysl 2124 Novotný Michal 2222 SK Polabiny B 2255 ½
2010/2011 3 Jiskra Litomysl 2124 Šrejber Michal SK Vysoke Myto 2164 0
2010/2011 2 Jiskra Litomysl 2124 Holásek Pavel Jiskra Usti nad Orlici 2105 0
2010/2011 1 Jiskra Litomysl 2124 Buchníček Petr SK Caissa Trebic A 2305 0
2009/2010 11 TJ Jiskra Litomyšl 2020 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice 2077 ½
2009/2010 10 TJ Jiskra Litomyšl 2020 Pavlíček Robert TJ Spartak Pelhřimov 1995 ½
2009/2010 9 TJ Jiskra Litomyšl 2020 Němec Pavel 2222 ŠK Polabiny "B" 2259 0
2009/2010 8 TJ Jiskra Litomyšl 2020 Skácelík Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2270 1
2009/2010 7 TJ Jiskra Litomyšl 2020 Göth Jiří ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2128 1
2009/2010 6 TJ Jiskra Litomyšl 2020 Hájek Jiří TJ SOKOL Zaječice 2178 1
2009/2010 5 TJ Jiskra Litomyšl 2020 Lička Vlastimil Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1997 1
2009/2010 4 TJ Jiskra Litomyšl 2020 Siebenbürger Vlastimil TJ Žďár nad Sázavou 2143 1
2009/2010 3 TJ Jiskra Litomyšl 2020 Zavadil Michal ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2143 1
2009/2010 2 TJ Jiskra Litomyšl 2020 Veselý Tomáš AKIS Pardubice 2166 ½
2009/2010 1 TJ Jiskra Litomyšl 2020 Pirklová Hana Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2190 1
2008/2009 11 TJ Jiskra Litomyšl 2051 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2147 ½
2008/2009 10 TJ Jiskra Litomyšl 2051 Veselý Petr TJ Spartak OEZ Letohrad 1925 0
2008/2009 9 TJ Jiskra Litomyšl 2051 Krys Jaromír TJ ŠO a DDM Chrudim B 2083 0
2008/2009 8 TJ Jiskra Litomyšl 2051 Pečinka Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2072 0
2008/2009 7 TJ Jiskra Litomyšl 2051 Petrus Luděk CHS Chotěboř 1952 0
2008/2009 6 TJ Jiskra Litomyšl 2051 Havrlík Pavel SK + Sokol Žamberk 1904 ½
2008/2009 5 TJ Jiskra Litomyšl 2051 Hurt Lukáš Lokomotiva Česká Třebová 2096 1
2008/2009 4 TJ Jiskra Litomyšl 2051 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 2034 1
2008/2009 3 TJ Jiskra Litomyšl 2051 Outulný Pavel Synpo Pardubice 2173 0
2008/2009 2 TJ Jiskra Litomyšl 2051 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2106 0
2008/2009 1 TJ Jiskra Litomyšl 2051 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2083 ½
2007/2008 11 TJ Jiskra Litomyšl 1990 Sýkora Josef 2222 ŠK Polabiny D 2163 0
2007/2008 10 TJ Jiskra Litomyšl 1990 Solil Roman TJ Lanškroun 1944 1
2007/2008 9 TJ Jiskra Litomyšl 1990 Zámečník Jan ŠO Chrudim B 1844 1
2007/2008 8 TJ Jiskra Litomyšl 1990 Slabý Miloš AKIS Pardubice 1925 1
2007/2008 7 TJ Jiskra Litomyšl 1990 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2062 0
2007/2008 6 TJ Jiskra Litomyšl 1990 Zelenka Jaroslav ŠK Bohemia Pardubice 2086 ½
2007/2008 5 TJ Jiskra Litomyšl 1990 Tuvšinbajar Dorjkhú SK Žamberk 2052 ½
2007/2008 4 TJ Jiskra Litomyšl 1990 Kastner Vojtěch TJ Štefanydes Polička B 2032 1
2007/2008 3 TJ Jiskra Litomyšl 1990 Hon Jiří SYNPO Pardubice 1911 1
2007/2008 2 TJ Jiskra Litomyšl 1990 Vondra Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 1986 ½
2007/2008 1 TJ Jiskra Litomyšl 1990 Šmajzr Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2141 ½
2006/2007 11 TJ Jiskra Litomyšl 1985 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 1918 ½
2006/2007 10 TJ Jiskra Litomyšl 1985 Outulný Pavel SYNPO Pardubice 2204 1
2006/2007 9 TJ Jiskra Litomyšl 1985 Holásek Pavel Jiskra Ústí nad Orlicí A 2095 0
2006/2007 8 TJ Jiskra Litomyšl 1985 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2140 0
2006/2007 7 TJ Jiskra Litomyšl 1985 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny D 2044 0
2006/2007 6 TJ Jiskra Litomyšl 1985 Hájek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2133 ½
2006/2007 5 TJ Jiskra Litomyšl 1985 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička B 2068 0
2006/2007 4 TJ Jiskra Litomyšl 1985 Poslušný Martin Jiskra Ústí nad Orlicí B 1935 1
2006/2007 3 TJ Jiskra Litomyšl 1985 Tuvšinbajar Dorjkhú SK Žamberk 2044 1
2006/2007 2 TJ Jiskra Litomyšl 1985 Petuchov Sergej KONTAX Pardubice 2236 ½
2006/2007 1 TJ Jiskra Litomyšl 1985 Krys Jaromír ŠO Chrudim B 2068 0
2005/2006 10 TJ Jiskra Litomyšl 2012 Třasák Ondřej Kavárna Evropa Pardubice 1983 1
2005/2006 9 TJ Jiskra Litomyšl 2012 Ducheček Jaroslav TJ DDM Hlinsko 1973 1
2005/2006 8 TJ Jiskra Litomyšl 2012 Belobrad Ivan SK Žamberk 2062 1
2005/2006 7 TJ Jiskra Litomyšl 2012 Zeinert Michal Jiskra Ústí nad Orlicí 2092 0
2005/2006 6 TJ Jiskra Litomyšl 2012 Červený Martin Štefanydes Polička 2222 0
2005/2006 5 TJ Jiskra Litomyšl 2012 Vařejčko Josef ŠK Vysoké Mýto 2194 ½
2005/2006 4 TJ Jiskra Litomyšl 2012 Sýkora Josef Eurokomplex Pardubice 2112 0
2005/2006 3 TJ Jiskra Litomyšl 2012 Krys Jaromír TJ + DDM Chrudim B 2126 0
2005/2006 2 TJ Jiskra Litomyšl 2012 Veselý Petr Spartak OEZ Letohrad 1847 ½
2005/2006 1 TJ Jiskra Litomyšl 2012 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1976 0
2004/2005 11 Jiskra Litomyšl 1987 Vavroušek Petr Spartak Choceň 1939 1
2004/2005 10 Jiskra Litomyšl 1987 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2004 ½
2004/2005 9 Jiskra Litomyšl 1987 Poslušný Martin Jiskra Ústí nad Orlicí C 1911 ½
2004/2005 8 Jiskra Litomyšl 1987 Keprta Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1848 1
2004/2005 7 Jiskra Litomyšl 1987 Mareš Petr Sokol Horní Čermná 1725 1
2004/2005 6 Jiskra Litomyšl 1987 Sojma Zdeněk Slovan Moravská Třebová 1928 1
2004/2005 5 Jiskra Litomyšl 1987 Brdíček David SK Žamberk B 1742 1
2004/2005 4 Jiskra Litomyšl 1987 Šimek Jan Lokomotiva Česká Třebová 2041 1
2004/2005 3 Jiskra Litomyšl 1987 Komárková Magdaléna ŠK Svitavy 2030 ½
2004/2005 2 Jiskra Litomyšl 1987 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 1889 0
2004/2005 1 Jiskra Litomyšl 1987 Maceška Bohumír Spartak OEZ Letohrad 1881 1
2003/2004 11 Jiskra Litomyšl 1980 Vymetálek Petr ZD Kunvald 1703 1
2003/2004 10 Jiskra Litomyšl 1980 Zeman Arnošt Štefanydes Polička B 2043 1
2003/2004 9 Jiskra Litomyšl 1980 Čupr Tomáš ŠK Svitavy 1763 0
2003/2004 8 Jiskra Litomyšl 1980 Červený Petr Štefanydes Polička C 2043 1
2003/2004 7 Jiskra Litomyšl 1980 Kameník David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1810 1
2003/2004 6 Jiskra Litomyšl 1980 Krumer Miroslav Spartak OEZ Letohrad 1914 1
2003/2004 5 Jiskra Litomyšl 1980 Brdíček David SK Žamberk B 1656 ½
2003/2004 4 Jiskra Litomyšl 1980 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2077 1
2003/2004 3 Jiskra Litomyšl 1980 Plotek Evžen Spartak Choceň 1984 1
2003/2004 2 Jiskra Litomyšl 1980 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2033 0
2003/2004 1 Jiskra Litomyšl 1980 Poslušný Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1889 ½
2003/2004 8 ŠK Vysoké Mýto 1980 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2032 ½
2003/2004 5 ŠK Vysoké Mýto 1980 Krejčí Jan 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 1717 ½
2003/2004 4 ŠK Vysoké Mýto 1980 Jasanský Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová 1854 1
2003/2004 3 ŠK Vysoké Mýto 1980 Dungl Petr SK Žamberk 1828 ½
2003/2004 2 ŠK Vysoké Mýto 1980 Linhart Jan CHS Chotěboř 1695 ½
2003/2004 1 ŠK Vysoké Mýto 1980 Hejkrlík Filip Plzeňka Pardubice 2044 0