Hráč Matyska Jiří

Matyska Jiří

User Pic
Jméno: Matyska Jiří
Oddíl: Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1926
Elo mezinárodní: 1916
ID: 1129
FIDE ID: 309370
Rok narození: 1954
Třída rozhodčího: 1
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č ŠO TJ Dukla Praha C 1916 1926 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha C 1923 1817 ½
2017/2018 10 B ŠO TJ Dukla Praha C 1916 1926 Srostlík Zdeněk TJ Kobylisy D 1859 1864 ½
2017/2018 9 Č ŠO TJ Dukla Praha C 1916 1926 ŠK DP Praha D - VŠFS II 1
2017/2018 7 B ŠO TJ Dukla Praha C 1916 1926 Krupička Josef ŠK Praha - Smíchov A 1995 1993 0
2017/2018 6 Č ŠO TJ Dukla Praha C 1916 1926 Shatnev Evgeny ŠK Mahrla Praha B 1724 1783 1
2017/2018 4 Č ŠO TJ Dukla Praha C 1916 1926 Sargsyan Karen ŠK Aurora 1938 0 0
2017/2018 3 B ŠO TJ Dukla Praha C 1916 1926 Skála Kamil TJ Pankrác E 1947 1941 0
2017/2018 2 Č ŠO TJ Dukla Praha C 1916 1926 Klíma Matěj Unichess D 1932 1889 ½
2017/2018 10 Č TJ Dukla Praha 1952 1943 Horák Vladimír TJ Spartak Vlasim 1958 1947 ½
2017/2018 8 Č TJ Dukla Praha 1944 1943 Rolinek František Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1876 1870 1
2016/2017 9 Č TJ DUKLA Praha 1944 1943 Kučera Tomáš ŠK DP Praha 1908 1932 1
2016/2017 7 Č TJ DUKLA Praha 1944 1943 Zedník Zdeněk Sokol Domažlice 1917 1870 1
2015/2016 10 B TJ DUKLA Praha 1927 1928 Tichý Lukáš TJ Tatran Podbořany 1952 1914 ½
2015/2016 9 Č TJ DUKLA Praha 1927 1928 Pastierik Peter ŠK Karlovy Vary 1803 1806 1
2015/2016 11 Č ŠO TJ Dukla Praha C 1927 1928 Frouz Petr SK Lokomotiva Radlice A 1900 1904 ½
2015/2016 10 B ŠO TJ Dukla Praha C 1927 1928 Pirklová Hana SK OAZA Praha B 2123 2108 0
2015/2016 9 Č ŠO TJ Dukla Praha C 1927 1928 Čejková Miroslava ŠK Mahrla Praha B 2052 2052 0
2015/2016 8 B ŠO TJ Dukla Praha C 1927 1928 Eckstein Michael LISA A 1884 1916 1
2015/2016 7 Č ŠO TJ Dukla Praha C 1927 1928 Sova Ondřej ŠK DP Praha - VŠFS I 1879 1839 ½
2015/2016 6 B ŠO TJ Dukla Praha C 1927 1928 Wiener Richard Sokol Praha Vršovice C 1934 1887 1
2015/2016 5 B ŠO TJ Dukla Praha C 1927 1928 Brčák Marek ŠK Sokol Vyšehrad D 1886 1882 1
2015/2016 4 Č ŠO TJ Dukla Praha C 1927 1928 Klaus Jan GROP Classical Chess 1996 2008 0
2015/2016 3 B ŠO TJ Dukla Praha C 1927 1928 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad E 1874 1849 ½
2015/2016 2 Č ŠO TJ Dukla Praha C 1927 1928 Kovář Josef ŠK Praha - Smíchov A 2018 2028 0
2015/2016 1 B ŠO TJ Dukla Praha C 1927 1928 Ursta Lubomír ŠK Bohnice A 1894 1924 ½
2015/2016 11 Č ŠO TJ Dukla Praha B 1927 1928 Matocha Pavel GROP B 2016 2043 1
2015/2016 8 B ŠO TJ Dukla Praha B 1927 1928 Bernášek Václav Viktoria Žižkov A 2075 2072 0
2015/2016 6 B ŠO TJ Dukla Praha B 1927 1928 Molkanov Oleg Sokol Praha-Kobylisy C 1742 1796 1
2015/2016 5 Č ŠO TJ Dukla Praha B 1927 1928 Šedý Pavel ŠK Sokol Vyšehrad C 2042 2045 ½
2014/2015 11 Č ŠO TJ Dukla Praha C 1939 1951 Šišák Richard ŠK Sokol Vyšehrad D 1984 1990 0
2014/2015 10 B ŠO TJ Dukla Praha C 1939 1951 Kostlivý Miroslav SK Lokomotiva Radlice A 1916 ½
2014/2015 9 Č ŠO TJ Dukla Praha C 1939 1951 Sedlák Josef ŠK Bohnice B 1771 ½
2014/2015 8 B ŠO TJ Dukla Praha C 1939 1951 Sochor Tomáš Sokol Kobylisy C 1873 1876 ½
2014/2015 7 Č ŠO TJ Dukla Praha C 1939 1951 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad E 1893 1882 ½
2014/2015 6 B ŠO TJ Dukla Praha C 1939 1951 Eckstein Michael SK LISA A 1929 1950 1
2014/2015 5 Č ŠO TJ Dukla Praha C 1939 1951 Klaus Václav GROP Classic.Chess 1943 1955 ½
2014/2015 4 B ŠO TJ Dukla Praha C 1939 1951 Toulec Stanislav Sokol Vršovice B 2064 2061 0
2014/2015 3 Č ŠO TJ Dukla Praha C 1939 1951 Klímek Petr TJ Pankrác E 1884 1859 ½
2014/2015 1 Č ŠO TJ Dukla Praha C 1939 1951 Petrák Robert ŠK Smíchov A 2037 2026 0
2014/2015 11 B ŠO TJ Dukla Praha B 1939 1951 Sedlák Josef ŠK Bohnice A 1771 ½
2014/2015 10 Č ŠO TJ Dukla Praha B 1939 1951 Rondoš Jakub TJ Pankrác D 1000 ½
2014/2015 9 B ŠO TJ Dukla Praha B 1939 1951 Vašíček Martin SK OAZA Praha C 1761 1787 1
2014/2015 5 Č ŠO TJ Dukla Praha B 1939 1951 Nentvich Libor Sokol Vršovice C 1828 ½
2014/2015 4 B ŠO TJ Dukla Praha B 1939 1951 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad F 1823 1802 1
2014/2015 11 B TJ Dukla Praha 1939 1951 Šimáček Václav ŠK Sokol Klatovy 1797 1823 0
2014/2015 10 Č TJ Dukla Praha 1939 1951 Wolf Vilém TJ Šakal Kozolupy 2057 2026 1
2014/2015 9 B TJ Dukla Praha 1939 1951 Palková Kateřina ŠK Líně 2035 2013 0
2013/2014 8 Č ŠO TJ Dukla Praha B 1950 1956 Rakintsev Serhiy SK OAZA Praha C 1842 1836 ½
2013/2014 5 B ŠO TJ Dukla Praha B 1950 1956 Krňák Vladimír ŠK Černý Baron A 1762 1816 0
2013/2014 11 Č ŠO TJ Dukla Praha C 1950 1956 Němcová Karin SK OAZA Praha B 1689 1681 0
2013/2014 10 B ŠO TJ Dukla Praha C 1950 1956 Skřivan Jiří ŠK Mahrla Praha B 1798 1
2013/2014 9 Č ŠO TJ Dukla Praha C 1950 1956 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad E 1954 1947 1
2013/2014 8 B ŠO TJ Dukla Praha C 1950 1956 Koper Štefan SK Lokomotiva Radlice A 1968 1947 1
2013/2014 7 B ŠO TJ Dukla Praha C 1950 1956 Hruška Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2107 2088 0
2013/2014 6 Č ŠO TJ Dukla Praha C 1950 1956 Krupička Josef ŠK Smíchov A 1879 1901 1
2013/2014 5 B ŠO TJ Dukla Praha C 1950 1956 Staněk Václav SK Loko Praha B 1825 1898 1
2013/2014 4 Č ŠO TJ Dukla Praha C 1950 1956 Šmíd Jaroslav TJ Pankrác D 2042 2043 0
2013/2014 3 B ŠO TJ Dukla Praha C 1950 1956 Vender Bohumil Stavby mostů Praha A 1699 1
2013/2014 2 Č ŠO TJ Dukla Praha C 1950 1956 Budinský Petr ŠK PORG Classical Chess 1943 1982 1
2013/2014 1 B ŠO TJ Dukla Praha C 1950 1956 Matouš Rudolf USK Praha A 1928 1914 0
2013/2014 11 B ŠO TJ Dukla Praha 1950 1956 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad C 1954 1947 1
2013/2014 10 Č ŠO TJ Dukla Praha 1950 1956 Souček Milan Sokol Kolín 2088 2096 1
2013/2014 9 B ŠO TJ Dukla Praha 1950 1956 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 1989 2100 ½
2013/2014 6 Č ŠO TJ Dukla Praha 1950 1956 Brychta David ŠK Gordic 2130 2120 0
2013/2014 1 Č ŠO TJ Dukla Praha 1950 1956 Janda Jiří Sokol Praha - Kobylisy 2192 2187 1
2012/2013 9 B Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 1944 1955 Novák Jan Desko Liberec 1932 1953 0
2012/2013 4 B Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 1944 1955 Říha Jaroslav Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1996 2109 0
2012/2013 3 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 1944 1955 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov “B“ 2076 2095 ½
2012/2013 1 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 1944 1955 Postupa Martin JOLY Lysá nad Labem “C“ 2061 2095 ½
2011/2012 11 B Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2047 2056 Novák Michal Sokol Plzeň 1 2125 2134 0
2011/2012 10 Č Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2047 2056 Kratochvíl Miloš ŠACHklub Písek 2058 2063 1
2011/2012 9 B Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2047 2056 Mindl Josef Sokol Tábor 2092 2092 0
2011/2012 8 Č Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2047 2056 Janočko Petr Sokol Plzeň Letná 2093 2083 0
2011/2012 6 Č Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2047 2056 Mařík Petr ŠK Líně 2153 2144 0
2011/2012 3 B Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2047 2056 Vacek Miroslav QCC České Budějovice 2000 2034 0
2011/2012 2 Č Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2047 2056 Mauerer Ferdinand Sokol Domažlice 2118 2100 1
2011/2012 1 B Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2047 2056 Trčka Václav Slovan Jindřichův Hradec 1884 1
2010/2011 11 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2083 Kovář Ladislav ERA-Poštovní spořitelna "B" 1973 ½
2010/2011 9 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2083 Krajíc Karel MARTY BANÍK Most 2075 1
2010/2011 3 Č Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2083 Jína Jiří 1. Novoborský ŠK "C" 2098 0
2008/2009 9 Č TJ DUKLA Praha A 2030 Vlach Martin QCC České Budějovice B 1895 ½
2008/2009 7 Č TJ DUKLA Praha A 2030 Houdek Pavel Sokol Tábor A 2070 1
2007/2008 11 Č ŠK DA Praha A Svoboda Otto Marty Baník Most 1
2007/2008 9 B ŠK DA Praha A Volek Radomír TJ SSZŠ Litvínov 0
2007/2008 7 B ŠK DA Praha A Vanko Jiří Baník Hexion Sokolov 0