Hráč Matyska Jiří

Matyska Jiří

User Pic
Jméno: Matyska Jiří
Oddíl: Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1884
Elo mezinárodní: 1890
ID: 1129
FIDE ID: 309370
Rok narození: 1954
Třída rozhodčího: 1
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 7 Dukla C 1888 1872 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad E 1860 1874 ½ soutěž
2019/2020 6 Dukla C 1888 1872 Achylis Miloš ŠO Praga Praha A 1758 1748 1 soutěž
2019/2020 5 Dukla C 1888 1872 Zdrubecký Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad D 1834 1866 1 soutěž
2019/2020 8 Dukla E 1888 1872 Šašinka Jiří ŠK Bohnice B 1927 1829 ½ soutěž
2019/2020 7 Dukla E 1888 1872 Košař Milan USK Praha B 1553 1549 1 soutěž
2019/2020 6 Dukla E 1888 1872 Profant Tibor LISA A 2167 0 0 soutěž
2019/2020 2 Dukla E 1888 1872 Bürgermeister Michal Kbel.šach. reprezentace A 1810 1805 1 soutěž
2019/2020 1 Dukla E 1888 1872 Bílý Michal Šachový klub Praha 4 A 1834 1926 0 soutěž
2018/2019 11 Dukla E 1900 1913 Krňák Vladimír Sokol Praha Vršovice G 1660 1694 ½ soutěž
2018/2019 9 Dukla E 1900 1913 Jankovský Zbyněk SK Újezd nad Lesy 1599 1625 1 soutěž
2018/2019 8 Dukla E 1900 1913 Tvrdý Jindřich TJ Pankrác G 1876 1898 ½ soutěž
2018/2019 7 Dukla E 1900 1913 Sedlák Josef Šachový klub Bohnice - C 1785 1809 ½ soutěž
2018/2019 6 Dukla E 1900 1913 Boleslav Petr GROP - E 2030 1999 0 soutěž
2018/2019 5 Dukla E 1900 1913 Špirhanzl Radek Šachový klub Praha 4 "C" 1666 1631 0 soutěž
2018/2019 3 Dukla E 1900 1913 Kozák Martin ŠK DP Praha F 1799 1871 0 soutěž
2018/2019 9 Dukla C 1900 1913 Klíma Jan SK OAZA Praha C 1863 1918 ½ soutěž
2018/2019 7 Dukla C 1900 1913 Ursta Lubomír Šachový klub Bohnice - A 1879 1885 1 soutěž
2018/2019 6 Dukla C 1900 1913 Akhedzhak Ruslan ŠK AURORA 0 1114 1 soutěž
2018/2019 5 Dukla C 1900 1913 Horyna Josef LISA A 1710 1741 1 soutěž
2018/2019 2 Dukla C 1900 1913 Celba Pavel TJ Pankrác E 1747 1821 1 soutěž
2018/2019 10 Dukla B 1900 1913 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha B 1987 1960 0 soutěž
2017/2018 11 ŠO TJ Dukla Praha C 1944 1943 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha C 1747 1742 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠO TJ Dukla Praha C 1944 1943 Srostlík Zdeněk TJ Kobylisy D 1917 1904 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠO TJ Dukla Praha C 1944 1943 ŠK DP Praha D - VŠFS II 1 soutěž
2017/2018 7 ŠO TJ Dukla Praha C 1944 1943 Krupička Josef ŠK Praha - Smíchov A 2002 1996 0 soutěž
2017/2018 6 ŠO TJ Dukla Praha C 1944 1943 Shatnev Evgeny ŠK Mahrla Praha B 0 1796 1 soutěž
2017/2018 4 ŠO TJ Dukla Praha C 1944 1943 Sargsyan Karen ŠK Aurora 1925 0 0 soutěž
2017/2018 3 ŠO TJ Dukla Praha C 1944 1943 Skála Kamil TJ Pankrác E 1929 1949 0 soutěž
2017/2018 2 ŠO TJ Dukla Praha C 1944 1943 Klíma Matěj Unichess D 1909 1857 ½ soutěž
2017/2018 10 TJ Dukla Praha 1952 1943 Horák Vladimír TJ Spartak Vlasim 1958 1947 ½ soutěž
2017/2018 8 TJ Dukla Praha 1944 1943 Rolinek František Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1876 1870 1 soutěž
2016/2017 11 ŠO TJ Dukla Praha C 1927 1928 Růžička Ondřej ŠK Sokol Vyšehrad F 1892 1848 0 soutěž
2016/2017 10 ŠO TJ Dukla Praha C 1927 1928 Tyle Vladimír SK OAZA Praha C 1900 1920 0 soutěž
2016/2017 9 ŠO TJ Dukla Praha C 1927 1928 Hackel Luděk ŠK DP Praha - VŠFS II 2061 1953 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠO TJ Dukla Praha C 1927 1928 Huřťák Otto TJ Bohemians Praha C 1990 1994 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠO TJ Dukla Praha C 1927 1928 Profant Tibor LISA A 2220 0 soutěž
2016/2017 6 ŠO TJ Dukla Praha C 1927 1928 Koukolík Alexander Sokol Praha Vršovice C 2007 1988 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠO TJ Dukla Praha C 1927 1928 Klement Václav ŠK Praha - Smíchov A 1000 0 soutěž
2016/2017 4 ŠO TJ Dukla Praha C 1927 1928 Pařízek Vojtěch Sokol Kobylisy D 1910 1847 1 soutěž
2016/2017 2 ŠO TJ Dukla Praha C 1927 1928 Sedlák Josef ŠK Bohnice A 1933 1933 1 soutěž
2016/2017 1 ŠO TJ Dukla Praha C 1927 1928 Krutina Miroslav ŠK Viktoria Žižkov B 1985 1969 1 soutěž
2016/2017 9 TJ DUKLA Praha 1944 1943 Kučera Tomáš ŠK DP Praha 1908 1932 1 soutěž
2016/2017 7 TJ DUKLA Praha 1944 1943 Zedník Zdeněk Sokol Domažlice 1917 1870 1 soutěž
2015/2016 11 ŠO TJ Dukla Praha C 1927 1928 Frouz Petr SK Lokomotiva Radlice A 1900 1904 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠO TJ Dukla Praha C 1927 1928 Pirklová Hana SK OAZA Praha B 2126 2108 0 soutěž
2015/2016 9 ŠO TJ Dukla Praha C 1927 1928 Čejková Miroslava ŠK Mahrla Praha B 2052 2052 0 soutěž
2015/2016 8 ŠO TJ Dukla Praha C 1927 1928 Eckstein Michael LISA A 1884 1916 1 soutěž
2015/2016 7 ŠO TJ Dukla Praha C 1927 1928 Sova Ondřej ŠK DP Praha - VŠFS I 1877 1839 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠO TJ Dukla Praha C 1927 1928 Wiener Richard Sokol Praha Vršovice C 1934 1887 1 soutěž
2015/2016 5 ŠO TJ Dukla Praha C 1927 1928 Brčák Marek ŠK Sokol Vyšehrad D 1879 1890 1 soutěž
2015/2016 4 ŠO TJ Dukla Praha C 1927 1928 Klaus Jan GROP Classical Chess 1996 2008 0 soutěž
2015/2016 3 ŠO TJ Dukla Praha C 1927 1928 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad E 1874 1849 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠO TJ Dukla Praha C 1927 1928 Kovář Josef ŠK Praha - Smíchov A 2018 2028 0 soutěž
2015/2016 1 ŠO TJ Dukla Praha C 1927 1928 Ursta Lubomír ŠK Bohnice A 1894 1924 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠO TJ Dukla Praha B 1927 1928 Matocha Pavel GROP B 2016 2043 1 soutěž
2015/2016 8 ŠO TJ Dukla Praha B 1927 1928 Bernášek Václav Viktoria Žižkov A 2075 2072 0 soutěž
2015/2016 6 ŠO TJ Dukla Praha B 1927 1928 Molkanov Oleg Sokol Praha-Kobylisy C 1742 1796 1 soutěž
2015/2016 5 ŠO TJ Dukla Praha B 1927 1928 Šedý Pavel ŠK Sokol Vyšehrad C 2030 2045 ½ soutěž
2015/2016 10 TJ DUKLA Praha 1927 1928 Tichý Lukáš TJ Tatran Podbořany 1952 1914 ½ soutěž
2015/2016 9 TJ DUKLA Praha 1927 1928 Pastierik Peter ŠK Karlovy Vary 1803 1806 1 soutěž
2014/2015 11 ŠO TJ Dukla Praha C 1939 1951 Šišák Richard ŠK Sokol Vyšehrad D 1984 1990 0 soutěž
2014/2015 10 ŠO TJ Dukla Praha C 1939 1951 Kostlivý Miroslav SK Lokomotiva Radlice A 1916 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠO TJ Dukla Praha C 1939 1951 Sedlák Josef ŠK Bohnice B 1771 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠO TJ Dukla Praha C 1939 1951 Sochor Tomáš Sokol Kobylisy C 1873 1876 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠO TJ Dukla Praha C 1939 1951 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad E 1893 1882 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠO TJ Dukla Praha C 1939 1951 Eckstein Michael SK LISA A 1929 1950 1 soutěž
2014/2015 5 ŠO TJ Dukla Praha C 1939 1951 Klaus Václav GROP Classic.Chess 1943 1955 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠO TJ Dukla Praha C 1939 1951 Toulec Stanislav Sokol Vršovice B 2064 2061 0 soutěž
2014/2015 3 ŠO TJ Dukla Praha C 1939 1951 Klímek Petr TJ Pankrác E 1884 1859 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠO TJ Dukla Praha C 1939 1951 Petrák Robert ŠK Smíchov A 2037 2026 0 soutěž
2014/2015 11 ŠO TJ Dukla Praha B 1939 1951 Sedlák Josef ŠK Bohnice A 1771 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠO TJ Dukla Praha B 1939 1951 Rondoš Jakub TJ Pankrác D 1000 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠO TJ Dukla Praha B 1939 1951 Vašíček Martin SK OAZA Praha C 1761 1787 1 soutěž
2014/2015 5 ŠO TJ Dukla Praha B 1939 1951 Nentvich Libor Sokol Vršovice C 1828 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠO TJ Dukla Praha B 1939 1951 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad F 1823 1802 1 soutěž
2014/2015 11 TJ Dukla Praha 1939 1951 Šimáček Václav ŠK Sokol Klatovy 1797 1823 0 soutěž
2014/2015 10 TJ Dukla Praha 1939 1951 Wolf Vilém TJ Šakal Kozolupy 2057 2026 1 soutěž
2014/2015 9 TJ Dukla Praha 1939 1951 Palková Kateřina ŠK Líně 2035 2013 0 soutěž
2013/2014 8 ŠO TJ Dukla Praha B 1950 1956 Rakintsev Serhiy SK OAZA Praha C 1842 1836 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠO TJ Dukla Praha B 1950 1956 Krňák Vladimír ŠK Černý Baron A 1762 1816 0 soutěž
2013/2014 11 ŠO TJ Dukla Praha C 1950 1956 Němcová Karin SK OAZA Praha B 1689 1681 0 soutěž
2013/2014 10 ŠO TJ Dukla Praha C 1950 1956 Skřivan Jiří ŠK Mahrla Praha B 1798 1 soutěž
2013/2014 9 ŠO TJ Dukla Praha C 1950 1956 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad E 1954 1947 1 soutěž
2013/2014 8 ŠO TJ Dukla Praha C 1950 1956 Koper Štefan SK Lokomotiva Radlice A 1968 1947 1 soutěž
2013/2014 7 ŠO TJ Dukla Praha C 1950 1956 Hruška Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2107 2088 0 soutěž
2013/2014 6 ŠO TJ Dukla Praha C 1950 1956 Krupička Josef ŠK Smíchov A 1879 1901 1 soutěž
2013/2014 5 ŠO TJ Dukla Praha C 1950 1956 Staněk Václav SK Loko Praha B 1825 1898 1 soutěž
2013/2014 4 ŠO TJ Dukla Praha C 1950 1956 Šmíd Jaroslav TJ Pankrác D 2042 2043 0 soutěž
2013/2014 3 ŠO TJ Dukla Praha C 1950 1956 Vender Bohumil Stavby mostů Praha A 1699 1 soutěž
2013/2014 2 ŠO TJ Dukla Praha C 1950 1956 Budinský Petr ŠK PORG Classical Chess 1943 1982 1 soutěž
2013/2014 1 ŠO TJ Dukla Praha C 1950 1956 Matouš Rudolf USK Praha A 1928 1914 0 soutěž
2013/2014 11 ŠO TJ Dukla Praha 1950 1956 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad C 1954 1947 1 soutěž
2013/2014 10 ŠO TJ Dukla Praha 1950 1956 Souček Milan Sokol Kolín 2088 2096 1 soutěž
2013/2014 9 ŠO TJ Dukla Praha 1950 1956 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 1989 2100 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠO TJ Dukla Praha 1950 1956 Brychta David ŠK Gordic 2130 2120 0 soutěž
2013/2014 1 ŠO TJ Dukla Praha 1950 1956 Janda Jiří Sokol Praha - Kobylisy 2192 2187 1 soutěž
2012/2013 9 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 1944 1955 Novák Jan Desko Liberec 1932 1953 0 soutěž
2012/2013 4 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 1944 1955 Říha Jaroslav Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1996 2109 0 soutěž
2012/2013 3 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 1944 1955 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov “B“ 2076 2095 ½ soutěž
2012/2013 1 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 1944 1955 Postupa Martin JOLY Lysá nad Labem “C“ 2061 2095 ½ soutěž
2011/2012 11 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2047 2056 Novák Michal Sokol Plzeň 1 2125 2134 0 soutěž
2011/2012 10 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2047 2056 Kratochvíl Miloš ŠACHklub Písek 2058 2063 1 soutěž
2011/2012 9 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2047 2056 Mindl Josef Sokol Tábor 2092 2092 0 soutěž
2011/2012 8 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2047 2056 Janočko Petr Sokol Plzeň Letná 2093 2083 0 soutěž
2011/2012 6 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2047 2056 Mařík Petr ŠK Líně 2153 2144 0 soutěž
2011/2012 3 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2047 2056 Vacek Miroslav QCC České Budějovice 2000 2034 0 soutěž
2011/2012 2 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2047 2056 Mauerer Ferdinand Sokol Domažlice 2118 2100 1 soutěž
2011/2012 1 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2047 2056 Trčka Václav Slovan Jindřichův Hradec 1884 1 soutěž
2010/2011 11 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2083 Kovář Ladislav ERA-Poštovní spořitelna "B" 1973 ½ soutěž
2010/2011 9 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2083 Krajíc Karel MARTY BANÍK Most 2075 1 soutěž
2010/2011 3 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2083 Jína Jiří 1. Novoborský ŠK "C" 2098 0 soutěž
2008/2009 9 TJ DUKLA Praha A 2030 Vlach Martin QCC České Budějovice B 1895 ½ soutěž
2008/2009 7 TJ DUKLA Praha A 2030 Houdek Pavel Sokol Tábor A 2070 1 soutěž
2007/2008 11 ŠK DA Praha A Svoboda Otto Marty Baník Most 1 soutěž
2007/2008 9 ŠK DA Praha A Volek Radomír TJ SSZŠ Litvínov 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK DA Praha A Vanko Jiří Baník Hexion Sokolov 0 soutěž