Hráč Šmajzr Martin

Šmajzr Martin

User Pic
Jméno: Šmajzr Martin
Oddíl: Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2164
Elo mezinárodní: 2154
ID: 822
FIDE ID: 309575
Rok narození: 1970
Třída rozhodčího: F
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 SK Usti nad Orlici A 2172 2170 Brožka Karel Sokol Zajecice 1863 1850 ½
2018/2019 9 SK Usti nad Orlici A 2172 2170 Janeček Václav TJ Spartak Letohrad 1868 1853 1
2018/2019 8 SK Usti nad Orlici A 2173 2170 Novotný Ondřej SO Hlinsko 1853 1866 ½
2018/2019 7 SK Usti nad Orlici A 2173 2170 Houška Bronislav SK Bohemia Pardubice 2026 2028 1
2018/2019 6 SK Usti nad Orlici A 2155 2170 Hospodka Josef TJ CHS Chotebor B 1956 1952 1
2018/2019 5 SK Usti nad Orlici A 2155 2170 Buráň Jaroslav SK+Sokol Zamberk 2150 2147 ½
2018/2019 4 SK Usti nad Orlici A 2160 2171 Pavlíček Lukáš TJ Lanskroun 1983 1846 ½
2018/2019 3 SK Usti nad Orlici A 2155 2171 Trojan Luboš 2222 SK Polabiny D 1993 1992 1
2018/2019 2 SK Usti nad Orlici A 2155 2171 Kosek Marek SK Vysoke Myto B 2131 2112 ½
2018/2019 1 SK Usti nad Orlici A 2151 2171 Švéda Lubomír SK Usti nad Orlici B 1881 1896 1
2018/2019 7 SK Vysoke Myto 2155 2170 Tůma Jiří TJ CHS Chotebor 2287 2280 1
2018/2019 1 SK Vysoke Myto 2151 2171 Polák Benedikt TJ Sparta Kutna Hora 2170 2158 ½
2017/2018 10 Panda Rychnov nad Kněžnou A 2141 2200 Horsák Jan ŠK Staré Město 2096 2090 1
2017/2018 6 Panda Rychnov nad Kněžnou A 2184 2200 Mudrák Josef Slavia Kroměříž 2279 2269 0
2017/2018 1 Panda Rychnov nad Kněžnou A 2225 2226 Holeksa Zdeněk BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2225 2214 ½
2017/2018 11 SK Usti nad Orlici A 2157 2200 Sabol Marian SK Vysoke Myto B 2301 2315 0
2017/2018 9 SK Usti nad Orlici A 2141 2200 Vávra Radim 2222 SK Polabiny E 2033 2049 1
2017/2018 8 SK Usti nad Orlici A 2156 2200 Vařejčko Josef Sokol Zajecice 2226 2245 ½
2017/2018 7 SK Usti nad Orlici A 2156 2200 Horáček Michal SK Bohemia Pardubice 2121 2113 0
2017/2018 5 SK Usti nad Orlici A 2184 2200 Nešpor Jakub SK pri DDM Litomysl 1954 1920 0
2017/2018 4 SK Usti nad Orlici A 2141 2200 Mikyska Kamil SK+Sokol Zamberk 1990 1952 0
2017/2018 3 SK Usti nad Orlici A 2141 2200 Ludvík Tomáš 2222 SK Polabiny D 2115 2097 0
2017/2018 2 SK Usti nad Orlici A 2141 2200 Pokorný Tomáš TJ Lanskroun 2191 2208 ½
2017/2018 8 Tatran Litovel 2156 2200 Yemelin Vasily Vladimirovich Vystaviste Lysa nad Labem 2542 0 0
2017/2018 7 Tatran Litovel 2156 2200 Červený Martin SK mesta Lysa nad Labem 2392 2368 0
2017/2018 6 Tatran Litovel 2184 2200 Votava Jan GASCO Pardubice 2526 2526 0
2017/2018 5 Tatran Litovel 2184 2200 Šimáček Pavel SK Zikuda Turnov 2494 2482 0
2017/2018 4 Tatran Litovel 2141 2200 Heberla Bartolomiej Moravska Slavia Brno 2570 0 0
2017/2018 3 Tatran Litovel 2141 2200 Shengelia David SK DURAS BVK Kralovo Pole 2508 0 0
2017/2018 2 Tatran Litovel 2141 2200 Sasikiran Krishnan 1. Novoborsky SK 2671 0 0
2017/2018 1 Tatran Litovel 2141 2200 Bernášek Jan Unichess 2480 2463 0
2016/2017 11 Region Panda 2201 2202 Biolek Richard Agentura 64 Grygov 2464 2451 0
2016/2017 9 Region Panda 2201 2202 Studený Radovan ŠK Staré Město 2080 2083 1
2016/2017 8 Region Panda 2201 2202 Krejča Jakub ŠK Zlín 1996 1971 1
2016/2017 7 Region Panda 2201 2202 Chytilek Roman TŽ Třinec 2328 2337 ½
2016/2017 5 Region Panda 2201 2202 Mužík Martin KVS EKODIVIZE Opava 2198 2142 1
2016/2017 2 Region Panda 2201 2202 Sedláček Oldřich ŠK Gordic Jihlava 2214 2221 1
2016/2017 1 Region Panda 2201 2202 Podlesný Pavel Baník Havířov 2117 2087 1
2016/2017 10 SK Usti nad Orlici 2201 2202 Jedlička Aleš 2222 SK Polabiny B 2280 2260 1
2016/2017 9 SK Usti nad Orlici 2201 2202 Hošek Milan 2222 SK Polabiny C 2245 2276 ½
2016/2017 8 SK Usti nad Orlici 2201 2202 Večeřa Pavel TJ Zdar nad Sazavou 2133 2143 1
2016/2017 7 SK Usti nad Orlici 2201 2202 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Kralove B 2321 2313 ½
2016/2017 6 SK Usti nad Orlici 2201 2202 Seidl Štěpán Gambit Jihlava 2233 2228 1
2016/2017 5 SK Usti nad Orlici 2201 2202 Havelka Josef TJ Lanskroun 2271 2257 0
2016/2017 4 SK Usti nad Orlici 2201 2202 Trhal Tomáš SK Vysoke Myto 2123 2131 ½
2016/2017 3 SK Usti nad Orlici 2201 2202 Smutný Jan SK Rapid Pardubice B 2232 2200 ½
2016/2017 2 SK Usti nad Orlici 2201 2202 Mejzlík Vojtěch Caissa Pivovar Dalesice 2221 2217 ½
2016/2017 1 SK Usti nad Orlici 2201 2202 Jirásek Pavel SK Lipa 2329 2312 1
2015/2016 11 ŠK Ústí nad Orlicí 2201 2190 Fiedler Bedřich ŠK ZVU Engineering Lípa A 2122 2125 ½
2015/2016 10 ŠK Ústí nad Orlicí 2201 2190 Beil Zdeněk Tatran Litovel B 2215 2180 ½
2015/2016 9 ŠK Ústí nad Orlicí 2201 2190 Hlavnička Jiří ŠK Rapid Pardubice B 2158 2163 ½
2015/2016 8 ŠK Ústí nad Orlicí 2201 2190 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny B 2276 2290 ½
2015/2016 7 ŠK Ústí nad Orlicí 2201 2190 Zeberski Jakub Region Panda Rychnov n. Kněž. 2315 2386 ½
2015/2016 6 ŠK Ústí nad Orlicí 2201 2190 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2214 2241 1
2015/2016 4 ŠK Ústí nad Orlicí 2201 2190 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2123 2131 ½
2015/2016 3 ŠK Ústí nad Orlicí 2201 2190 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny C 2245 2276 0
2015/2016 2 ŠK Ústí nad Orlicí 2201 2190 Sohr Vladimír ŠK 1921 Zábřeh 2086 2101 1
2015/2016 1 ŠK Ústí nad Orlicí 2201 2190 Vaculík Jakub TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2200 2071 1
2014/2015 11 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2218 2217 Zeman Radek ŠK Duras BVK „B“ 1909 1864 1
2014/2015 10 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2218 2217 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava "A" 2270 2277 0
2014/2015 8 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2218 2217 Kratochvíl Josef Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2236 2247 1
2014/2015 7 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2218 2217 Worek Joanna ŠK Staré Město „A“ 2275 2274 0
2014/2015 5 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2218 2217 Neděla Vlastimil SK Slavia Orlová „A“ 2312 2308 0
2014/2015 3 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2218 2217 Šenkýř Martin ŠK Zlín „A“ 2174 2171 0
2014/2015 2 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2218 2217 Mudrák Josef Slavia Kroměříž „A“ 2337 2345 0
2014/2015 1 Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2218 2217 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2282 2286 0
2014/2015 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2218 2217 Večeřa Pavel TJ Žďár nad Sázavou A 2207 2219 1
2014/2015 10 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2218 2217 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny B 2286 2283 ½
2014/2015 9 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2218 2217 Jüptner Jan ŠK AD Jičín B 2355 2353 0
2014/2015 8 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2218 2217 Strašil Pavel ŠK 1921 Zábřeh 2105 2130 ½
2014/2015 7 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2218 2217 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička B 2043 2033 1
2014/2015 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2218 2217 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2164 2163 1
2014/2015 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2218 2217 Smutný Jan AKIS Pardubice 2234 2222 1
2013/2014 11 ŠK Ústí nad Orlicí 2202 2201 Žilka Štěpán TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2528 2536 0
2013/2014 10 ŠK Ústí nad Orlicí 2202 2201 Červený Petr TJ Štefanydes Polička 2292 2297 ½
2013/2014 9 ŠK Ústí nad Orlicí 2202 2201 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2376 2370 ½
2013/2014 8 ŠK Ústí nad Orlicí 2202 2201 Zeberski Jakub Region Panda Rychnov n. K. 2348 2386 1
2013/2014 7 ŠK Ústí nad Orlicí 2202 2201 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny B 2159 2154 ½
2013/2014 6 ŠK Ústí nad Orlicí 2202 2201 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2308 2309 ½
2013/2014 5 ŠK Ústí nad Orlicí 2202 2201 Večeřa Pavel TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2215 2231 0
2013/2014 4 ŠK Ústí nad Orlicí 2202 2201 Hlavnička Jiří AKIS Pardubice 2199 2178 0
2013/2014 3 ŠK Ústí nad Orlicí 2202 2201 Jirásek Pavel ŠK ZVU Engineering Lípa A 2328 2340 ½
2013/2014 2 ŠK Ústí nad Orlicí 2202 2201 Kraus Tomáš ŠK AD Jičín B 2346 2355 ½
2013/2014 1 ŠK Ústí nad Orlicí 2202 2201 Hrabuša Matej 2222 ŠK Polabiny C 2343 2332 1
2012/2013 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2208 2205 Valenta Vít T.J. Sokol Šumperk 2169 2142 ½
2012/2013 10 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2208 2205 Hlavnička Jiří ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2211 2185 ½
2012/2013 9 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2208 2205 Šimek Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová 2192 2196 1
2012/2013 8 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2208 2205 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny C 2163 2150 0
2012/2013 7 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2208 2205 Cagašík Tomáš Agentura Garde Calcio Olomouc 2259 2254 ½
2012/2013 6 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2208 2205 Velecký Viktor TJ Náchod 2153 2121 0
2012/2013 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2208 2205 Zeberski Jakub Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2351 2386 0
2012/2013 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2208 2205 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2317 2321 ½
2012/2013 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2208 2205 Červený Martin TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2328 2325 1
2012/2013 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2208 2205 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2376 2374 0
2011/2012 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2180 2175 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny C 2178 2186 ½
2011/2012 10 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2180 2175 Kantorík Marián ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2320 2379 ½
2011/2012 9 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2180 2175 Plát Vojtěch ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2419 2417 ½
2011/2012 8 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2180 2175 Ringel Zbyněk Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2268 2268 0
2011/2012 7 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2180 2175 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2371 2368 0
2011/2012 6 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2180 2175 Vařejčko Josef Sokol Zaječice 2229 2230 ½
2011/2012 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2180 2175 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2372 2368 0
2011/2012 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2180 2175 Hladík Josef ŠK Lokomotiva Brno A 2176 2142 1
2011/2012 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2180 2175 Jarábek Vratislav TJ ŠO Chrudim 2216 2217 ½
2011/2012 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2180 2175 Skácelík Petr ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2206 2233 1
2011/2012 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2180 2175 Prandstetter Eduard AKIS Pardubice 2296 2271 1
2011/2012 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2180 2175 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2105 2094 ½
2011/2012 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2180 2175 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2107 2118 1
2011/2012 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2180 2175 Havrlík Pavel SK+Sokol Žamberk 1878 1897 1
2010/2011 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2161 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1860 1
2010/2011 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2161 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto "B" 2106 ½
2010/2011 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2161 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř 1889 1
2010/2011 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2161 Belobrad Ivan SK + Sokol Žamberk 2011 0
2010/2011 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2161 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim "B" 2135 1
2010/2011 11 Jiskra Usti nad Orlici 2161 Šrejber Michal SK Vysoke Myto 2164 1
2010/2011 10 Jiskra Usti nad Orlici 2161 Brychta David Sokol Bedrichov 2186 1
2010/2011 9 Jiskra Usti nad Orlici 2161 Vyskočil Neklan SK Caissa Trebic A 2376 ½
2010/2011 8 Jiskra Usti nad Orlici 2161 Ševčík Vladimír SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2229 ½
2010/2011 6 Jiskra Usti nad Orlici 2161 Augustin Josef Lokomotiva Brno 2297 ½
2010/2011 5 Jiskra Usti nad Orlici 2161 Tůma Jiří SK Chrudim 2264 0
2010/2011 4 Jiskra Usti nad Orlici 2161 Hába Zdeněk Sokol Zajecice 2282 1
2010/2011 3 Jiskra Usti nad Orlici 2161 Čížek Antonín SK Caissa Trebic B 2309 ½
2010/2011 2 Jiskra Usti nad Orlici 2161 Pekař Václav Jiskra Litomysl 2114 0
2010/2011 1 Jiskra Usti nad Orlici 2161 Hrabuša Matej 2222 SK Polabiny B 2332 0
2009/2010 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2156 Hurt Lukáš Lokomotiva Česká Třebová 2093 ½
2009/2010 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2156 Solil Roman TJ Lanškroun 2043 1
2009/2010 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2156 Outulný Pavel Synpo Pardubice 2146 ½
2009/2010 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2156 Hospodka Josef CHS Chotěboř 1930 1
2009/2010 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2156 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny C"" 2131 1
2009/2010 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2156 Pochobradský Libor 2222 ŠK Polabiny D"" 1420 1
2009/2010 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2156 Řehák Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 1928 1
2009/2010 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2156 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička 2062 1
2009/2010 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2156 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto C"" 1837 0
2009/2010 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2156 Mareš Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1706 1
2009/2010 10 TJ Jiskra Litomyšl 2156 Med Ladislav TJ Spartak Pelhřimov 1778 1
2009/2010 6 TJ Jiskra Litomyšl 2156 Česenek Jiří TJ SOKOL Zaječice 1920 ½
2008/2009 8 ŠK Vysoké Mýto 2147 Zachariáš Miroslav ŠK Caissa Třebíč A 1940 1
2008/2009 2 ŠK Vysoké Mýto 2147 Fišar Josef TJ Žďár n. Sázavou A 2056 ½
2008/2009 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2147 Plíva Jaroslav SK + Sokol Žamberk 1734 1
2008/2009 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2147 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny D 2008 ½
2008/2009 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2147 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 1983 ½
2008/2009 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2147 Švub Jan TJ Štefanydes Polička 1978 1
2008/2009 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2147 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2062 1
2008/2009 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2147 Solil Roman TJ Lanškroun 1983 0
2008/2009 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2147 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad 1918 1
2008/2009 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2147 Hájek Jaroslav TJ ŠO a DDM Chrudim B 1953 1
2008/2009 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2147 Seidl Zdeněk Synpo Pardubice 1968 0
2008/2009 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2147 Hospodka Josef CHS Chotěboř 1940 1
2007/2008 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2141 Zelenka Jaroslav ŠK Bohemia Pardubice 2086 ½
2007/2008 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2141 Wiesinger Wolfgang SK Žamberk 1925 1
2007/2008 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2141 Kastner Vojtěch TJ Štefanydes Polička B 2032 0
2007/2008 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2141 Hon Jiří SYNPO Pardubice 1911 1
2007/2008 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2141 Kolovratník Miloš TJ Lokomotiva Česká Třebová 2132 1
2007/2008 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2141 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1946 1
2007/2008 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2141 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny D 2050 1
2007/2008 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2141 Solil Roman TJ Lanškroun 1944 1
2007/2008 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2141 Koníček Petr ŠO Chrudim B 2030 1
2007/2008 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2141 Seidl Zdeněk AKIS Pardubice 1916 0
2007/2008 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2141 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 1990 ½
2006/2007 11 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2142 Vodička Pavel KONTAX Pardubice 2018 1
2006/2007 10 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2142 Komárková Magdaléna ŠO Chrudim B 2056 ½
2006/2007 9 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2142 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 1950 0
2006/2007 6 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2142 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2115 1
2006/2007 5 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2142 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny D 2060 1
2006/2007 4 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2142 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2065 ½
2006/2007 3 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2142 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička B 2051 ½
2006/2007 2 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2142 Poslušný Martin Jiskra Ústí nad Orlicí B 1935 1
2006/2007 1 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2142 Papáček Miloš SK Žamberk 1920 1
2005/2006 10 TJ Lanškroun "A" 2147 Růžička Petr TŽ Třinec "B" 2294 ½
2005/2006 9 TJ Lanškroun "A" 2147 Olšar Jaroslav Jakl Karviná "A" 2285 0
2005/2006 8 TJ Lanškroun "A" 2147 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město "A" 2358 0
2005/2006 7 TJ Lanškroun "A" 2147 Hrivňák Daniel Slavoj Poruba "A" 2267 0
2005/2006 6 TJ Lanškroun "A" 2147 Skácelík Petr ŠK DURAS Brno "A" 2244 0
2005/2006 5 TJ Lanškroun "A" 2147 Lahner Jakub BŠS Frýdek-Místek "A" 2293 ½
2005/2006 4 TJ Lanškroun "A" 2147 Řezníček Tomáš Slavia Kroměříž "A" 2276 ½
2005/2006 3 TJ Lanškroun "A" 2147 Šenkýř Vladimír ŠK Gordic Jihlava "A" 2173 ½
2005/2006 2 TJ Lanškroun "A" 2147 Kupka Slavoj Slavia Orlová "A" 2213 ½
2005/2006 1 TJ Lanškroun "A" 2147 Žilka Štěpán Tatran Litovel "A" 2353 0
2005/2006 1 Jiskra Ústí nad Orlicí 2147 Houška Bronislav Štefanydes Polička 2043 1
2004/2005 11 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2150 Černý Karel SK Žamberk 2004 ½
2004/2005 10 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2150 Šklíba Martin Eurokomplex Autoskla Pardubice 2201 0
2004/2005 9 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2150 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny B 2103 ½
2004/2005 8 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2150 Hájek Lukáš Sokol Zaječice 2101 ½
2004/2005 7 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2150 Kastner Oldřich Štefanydes Polička A 2177 0
2004/2005 6 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2150 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1962 ½
2004/2005 5 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2150 Korol Jiří Synpo Pardubice 2073 ½
2004/2005 4 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2150 Roušar Zdeněk TJ ŠO Chrudim B 2046 1
2004/2005 3 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2150 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2072 1
2004/2005 2 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2150 Zeman Arnošt Štefanydes Polička B 2056 1
2004/2005 1 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2150 Zeinert Michal Jiskra Ústí nad Orlicí B 2115 ½
2003/2004 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2165 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 2247 ½
2003/2004 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2165 Karaba David TJ Synthesia Pardubice C 2025 0
2003/2004 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2165 Šklíba Martin Eurokomplex Autoskla Pardubice 2177 ½
2003/2004 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2165 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2101 0
2003/2004 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2165 Krumer Miroslav TJ Lokomotiva Česká Třebová 1914 1
2003/2004 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2165 Belobrad Ivan SK Žamberk 2035 ½
2003/2004 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2165 Petrus Luděk CHS Chotěboř 1881 1
2003/2004 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2165 Veselý Tomáš Plzeňka Pardubice 2048 ½
2003/2004 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2165 Červený Martin TJ Štefanydes Polička 2180 1
2003/2004 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2165 Bujnoch Radek ŠO+DDM Chrudim B 2166 ½
2003/2004 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2165 Bernášek Jan TJ Lanškroun 2365 0