Hráč Novák Martin

Novák Martin

User Pic
Jméno: Novák Martin
Oddíl: Šachová akademie VŠTE, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1945
Elo mezinárodní: 1882
ID: 36142
FIDE ID: 364096
Rok narození: 2000
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 7 B ŠA VŠTE České Budějovice 1965 1941 Sajdl Jan ŠK AD Jičín 1714 1735 ½
2017/2018 6 Č ŠA VŠTE České Budějovice 1965 1941 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová 2145 2112 0
2017/2018 5 B ŠA VŠTE České Budějovice 1965 1941 Mrkus František ŠK Staré Město 2040 2024 0
2017/2018 4 Č ŠA VŠTE České Budějovice 1965 1941 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim 1822 1864 1
2017/2018 3 B ŠA VŠTE České Budějovice 1951 1941 Lhotská Anna PROMAT OAZA Praha 1616 1566 0
2017/2018 2 B ŠA VŠTE České Budějovice 1971 1941 Špička Jan ŠK Karlovy Vary 2014 1919 ½
2017/2018 1 B ŠA VŠTE České Budějovice 1948 1914 Otruba Marek Klub Šachistů Říčany 1925 1953 1934 ½
2017/2018 7 Č VŠTE České Budějovice B 1965 1941 Hašek Václav Sokol Tábor C 1922 1916 1
2017/2018 5 Č VŠTE České Budějovice B 1935 1941 Lenc Bohumil Spartak Soběslav 1929 1904 1
2017/2018 4 B VŠTE České Budějovice B 1935 1941 Odehnal Jaroslav Šachklub Tábor 1974 1954 ½
2017/2018 3 B VŠTE České Budějovice B 1951 1941 Šafránek Václav Spartak Kaplice 1800 1813 ½
2017/2018 2 B VŠTE České Budějovice B 1951 1941 Nagy Ladislav QCC České Budějovice C 1945 1946 1
2017/2018 1 B VŠTE České Budějovice B 1951 1941 Šlapák Zdeněk ČZ Strakonice C 2096 0 0
2017/2018 7 Č VŠTE České Budějovice B 1951 1941 Kůta Miroslav ČZ Strakonice D 1742 1756 1
2017/2018 6 B VŠTE České Budějovice B 1951 1941 Šafránek Václav Spartak Kaplice 1800 1813 ½
2017/2018 5 B VŠTE České Budějovice B 1971 1941 Šlapák Zdeněk ČZ Strakonice C 2102 0 0
2017/2018 4 Č VŠTE České Budějovice B 1971 1941 Koutný Jiří Royal České Budějovice 1895 1943 1
2017/2018 3 B VŠTE České Budějovice B 1971 1941 Nagy Ladislav QCC České Budějovice C 1956 1946 1
2017/2018 2 Č VŠTE České Budějovice B 1971 1941 Lomský Radek VŠTE České Budějovice C 1757 1779 ½
2017/2018 1 B VŠTE České Budějovice B 1948 1914 Bican Dominik DDM Písek 1854 1804 1
2017/2018 7 B ŠA VŠTE České Budějovice 1951 1941 Lhotská Anna PROMAT OAZA Praha 1616 1566 0
2017/2018 6 Č ŠA VŠTE České Budějovice 1951 1941 Viták Jiří Desko Liberec 1934 1951 ½
2017/2018 5 B ŠA VŠTE České Budějovice 1971 1941 Otruba Marek Klub Šachistů Říčany 1925 2003 1951 ½
2017/2018 4 Č ŠA VŠTE České Budějovice 1948 1914 Pařízek Vojtěch TJ Kobylisy 2129 2136 ½
2017/2018 3 B ŠA VŠTE České Budějovice 1948 1914 Špička Jan ŠK Karlovy Vary 2015 1994 ½
2017/2018 2 Č ŠA VŠTE České Budějovice 1948 1914 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha 1910 1918 ½
2017/2018 1 B ŠA VŠTE České Budějovice 1948 1914 Eret Jonáš Šachklub Sokol Klatovy 2210 2231 ½
2017/2018 11 B Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1965 1941 Skalický Tomáš Klub sachistu Ricany 1925 2142 2147 0
2017/2018 10 Č Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1971 1941 Miesbauer Jan SACHklub Pisek 2255 2285 0
2017/2018 9 Č Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1935 1941 Seidl Antonín Gambit Jihlava 2087 2069 ½
2017/2018 8 B Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1935 1941 Sedláček Tomáš TJ Dukla Praha 2059 2091 ½
2017/2018 7 Č Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1951 1941 Plešek Jiří TJ Pankrac B 2158 2159 ½
2017/2018 6 B Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1951 1941 Černovský Jiří Sparta Kutna Hora 2111 2100 ½
2017/2018 5 Č Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1971 1941 Mészáros Luděk Sokol Tabor 2113 2098 0
2017/2018 4 B Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1971 1941 Husárik Braňko Eurovia Praha 2101 2098 0
2017/2018 3 Č Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1971 1941 Beneš Petr Sokol Kolin 2075 2079 ½
2017/2018 2 B Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1971 1941 Popper Tomáš Unichess Vyletna 2016 2008 0
2017/2018 1 Č Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1948 1914 Zvára David TJ Spartak Vlasim 2142 2133 0
2015/2016 11 Č Hraničář Horní Stropnice 1911 1810 Králová Josefina ŠK Řevnice 1461 1502 1
2015/2016 10 B Hraničář Horní Stropnice 1911 1810 Rakintsev Viktor SK OAZA Praha B 1531 1480 1
2015/2016 9 B Hraničář Horní Stropnice 1911 1810 Kurek Pavel KŠ Říčany 1925 B 1413 1354 1
2015/2016 8 Č Hraničář Horní Stropnice 1911 1810 Bartoš Václav KŠ Říčany 1925 C 1382 1373 1
2015/2016 7 Č Hraničář Horní Stropnice 1911 1810 Kříž Vojtěch Jiskra Humpolec 1490 1551 1
2015/2016 6 B Hraničář Horní Stropnice 1911 1810 Halama Jakub ŠK Světlá nad Sázavou 1387 1431 1
2015/2016 5 B Hraničář Horní Stropnice 1911 1810 Aubrecht Petr Bohemians Praha A 1917 1890 ½
2015/2016 4 Č Hraničář Horní Stropnice 1911 1810 Sochor Adam Bohemians Praha B 1425 1474 1
2015/2016 3 B Hraničář Horní Stropnice 1911 1810 Dudek Vojtěch TJ Spartak Vlašim B 1475 1444 1
2015/2016 2 Č Hraničář Horní Stropnice 1911 1810 Šustr Dominik Šachklub Tábor A 1589 1668 1
2015/2016 11 B Hraničář Horní Stropnice 1911 1810 Hostička František Tatran Prachatice 2192 2171 0
2015/2016 10 Č Hraničář Horní Stropnice 1911 1810 Chval Petr Slovan Jindřichův Hradec 1931 1953 1
2015/2016 9 B Hraničář Horní Stropnice 1911 1810 Bernášek Václav DDM Písek B 2075 2072 0
2015/2016 6 B Hraničář Horní Stropnice 1911 1810 Lenc Bohumil Spartak Soběslav 1939 1910 1
2015/2016 5 Č Hraničář Horní Stropnice 1911 1810 Kotál Václav ČZ Strakonice 1908 1887 1
2015/2016 4 B Hraničář Horní Stropnice 1911 1810 Grill Roman Šk Písek B 2095 2110 0
2015/2016 3 Č Hraničář Horní Stropnice 1911 1810 Muzikář Jan Šk Český Krumlov 1928 1960 1
2015/2016 1 Č Hraničář Horní Stropnice 1911 1810 Mařík Miloslav Traxler Veselí nad Lužnicí 1927 1959 1
2014/2015 5 B Hraničář Horní Stropnice 1747 1824 Hochmann Vladimír Traxler Veselí n.Lužn. 1828 1756 ½
2014/2015 4 Č Hraničář Horní Stropnice 1747 1824 Novák Jiří Spartak Sezimovo Ústí 1927 1927 0
2014/2015 3 B Hraničář Horní Stropnice 1747 1824 Dolanský Lukáš Spartak Kaplice 1713 1890 1
2014/2015 2 Č Hraničář Horní Stropnice 1747 1824 Němeček Roman Slovan Jindřichův Hradec B 1858 1858 1
2014/2015 9 Č Hraničář Horní Stropnice 1747 1824 Kouba Pavel QCC České Budějovice C 1823 1821 ½
2014/2015 8 B Hraničář Horní Stropnice 1747 1824 Dolanský Lukáš Spartak Kaplice 1713 1890 1
2014/2015 6 B Hraničář Horní Stropnice 1747 1824 Kříha Pavel Royal České Budějovice 1908 1911 0
2014/2015 5 Č Hraničář Horní Stropnice 1747 1824 Šedivý Roman ŠK Blanský les 1787 1730 ½
2014/2015 4 B Hraničář Horní Stropnice 1747 1824 Kellner Petr DDM Písek 1917 1887 0
2014/2015 3 Č Hraničář Horní Stropnice 1747 1824 Jareš Jiří Šachklub Písek 1890 1
2014/2015 2 B Hraničář Horní Stropnice 1747 1824 Nagy Ladislav QCC České Budějovice D 1690 1744 1
2014/2015 11 B Hraničář Horní Stropnice 1747 1824 Vrecion Jiří ŠK Řevnice 1808 1889 1
2014/2015 10 Č Hraničář Horní Stropnice 1747 1824 Kunc Jan ŠK Praha-Smíchov 1825 1734 1
2014/2015 9 Č Hraničář Horní Stropnice 1747 1824 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha B 1618 1719 1
2014/2015 8 B Hraničář Horní Stropnice 1747 1824 Helebrand František TJ Spartak Vlašim B 1655 1703 1
2014/2015 7 B Hraničář Horní Stropnice 1747 1824 Krčil Aleš Jiskra Humpolec 1716 1778 ½
2014/2015 6 Č Hraničář Horní Stropnice 1747 1824 Volaninová Šárka ŠK Světlá nad Sázavou 1534 1504 ½
2014/2015 5 B Hraničář Horní Stropnice 1747 1824 Vystrčil Martin KŠ Říčany 1925 A 1757 1737 1
2014/2015 4 Č Hraničář Horní Stropnice 1747 1824 Chajda Patrik KŠ Říčany 1925 B 1634 1637 ½
2014/2015 3 B Hraničář Horní Stropnice 1747 1824 Krč Michal Gambit Jihlava 1332 ½
2014/2015 2 Č Hraničář Horní Stropnice 1747 1824 Dolanský Lukáš Šachklub Tábor A 1713 1890 ½
2013/2014 7 B Slávia České Budějovice 1728 1798 Roj Miroslav Tatran Prachatice 2165 2167 1
2013/2014 6 Č Slávia České Budějovice 1728 1798 Růžička Vojtěch DDM Písek 1961 ½
2013/2014 5 B Slávia České Budějovice 1728 1798 Sporka Božetěch Šachklub Písek C 1816 ½
2013/2014 3 Č Slávia České Budějovice 1728 1798 Lauko Marián Spartak Kaplice 1872 1920 0
2013/2014 1 B Slávia České Budějovice 1728 1798 Janovský Martin Spartak Soběslav 2003 2006 0
2013/2014 7 B Slávia České Budějovice 1728 1798 Novák Josef QCC České Budějovice C 1797 0
2013/2014 5 Č Slávia České Budějovice 1728 1798 Mařík Miloslav TRAXLER Veselí n/l B 1945 1933 0
2013/2014 4 B Slávia České Budějovice 1728 1798 Lauko Marián Spartak Kaplice 1872 1920 0
2013/2014 3 Č Slávia České Budějovice 1728 1798 Janovský Martin Spartak Soběslav A 2003 2006 0
2013/2014 1 Č Slávia České Budějovice 1728 1798 Trčka Václav TJ Jiskra Třeboň 1939 1953 ½
2013/2014 10 B ČZ Strakonice B 1728 1798 Straka Zdeněk Sokol Tábor B 1930 1902 0
2013/2014 9 Č ČZ Strakonice B 1728 1798 Kouba Pavel Qcc České Budějovice B 1880 1838 1
2013/2014 8 B ČZ Strakonice B 1728 1798 Jirásko Martin TJ Spartak Sezimovo Ústí 1429 ½
2013/2014 7 Č ČZ Strakonice B 1728 1798 Trčka Václav Slovan Jindřichův Hradec 1939 1953 ½
2013/2014 6 B ČZ Strakonice B 1728 1798 Šťastný Vratislav Šs Reality Horňák Bechyně A 1804 1840 0
2013/2014 4 B ČZ Strakonice B 1728 1798 Severa Jiří Sokol Tábor C 1678 1564 1
2013/2014 3 Č ČZ Strakonice B 1728 1798 Zabloudil František TJ Silon Sezimovo Ústí 1890 1827 ½
2013/2014 2 B ČZ Strakonice B 1728 1798 Mejta František DDM Písek B 1907 1907 1
2013/2014 1 B ČZ Strakonice B 1728 1798 Jareš Jiří Šachklub Písek B 1908 ½
2012/2013 7 B QCC České Budějovice F 1689 1628 Jindra Josef Sokol Ledenice 1631 1
2012/2013 6 Č QCC České Budějovice F 1689 1628 Trčka Václav ŠO Třeboň 1983 1983 ½
2012/2013 5 B QCC České Budějovice F 1689 1628 Kutnar Václav Slovan Jindřichův Hradec C 1584 1
2012/2013 4 Č QCC České Budějovice F 1689 1628 Krátký Milan ŠK Suchdol n.Lužn. 1687 1
2012/2013 3 Č QCC České Budějovice F 1689 1628 Bauer Vojtěch QCC České Budějovice H 1317 1
2012/2013 2 B QCC České Budějovice F 1689 1628 Steinbauer Filip QCC České Budějovice G 1511 ½
2012/2013 1 Č QCC České Budějovice F 1689 1628 Vondrášek František Spartak Soběslav B 1749 0
2012/2013 10 B QCC České Budějovice A 1689 1628 Sedlák Jiří Protect.cz Humpolec 1758 1758 1
2012/2013 9 B QCC České Budějovice A 1689 1628 Máslo Ondřej KŠ Říčany 1925 C 1699 1
2012/2013 7 Č QCC České Budějovice A 1689 1628 Bodický Michal SK Pyrit Příbram 1960 1874 ½
2012/2013 6 B QCC České Budějovice A 1689 1628 Jandl Vojtěch ŠK Řevnice 1783 1905 0
2012/2013 5 B QCC České Budějovice A 1689 1628 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno C 1437 1
2012/2013 4 Č QCC České Budějovice A 1689 1628 Krajíček Filip ŠK Lokomotiva Brno B 1551 ½
2011/2012 9 Č QCC České Budějovice G 1473 Šauer Pavel Royal České Budějovice B 1730 ½
2011/2012 7 Č QCC České Budějovice G 1473 Brych Jiří Tatran Prachatice B 1851 0
2011/2012 6 B QCC České Budějovice G 1473 Hůlovec Miroslav Sokol Čkyně 1959 ½
2011/2012 5 Č QCC České Budějovice G 1473 Milo Mieczyslaw Šachklub Písek D 1000 1
2011/2012 4 B QCC České Budějovice G 1473 Steinbauer Filip QCC České Budějovice H 1516 1
2011/2012 3 Č QCC České Budějovice G 1473 Krška Vojtěch QCC České Budějovice D 1743 1
2011/2012 2 B QCC České Budějovice G 1473 Růžička Tomáš DDM Písek D 1760 1677 0
2011/2012 6 B QCC České Budějovice A 1473 Žilavá Kateřina Šachklub Tábor B 1319 1
2011/2012 4 B QCC České Budějovice A 1473 Pikal David Spartak Vlašim B 1400 ½
2010/2011 9 Č QCC Č.Budějovice "H" 1250 Říčař František Chvalšiny 1709 ½
2010/2011 8 B QCC Č.Budějovice "H" 1250 Wimberský Antonín Prachatice "B" 1813 0
2010/2011 7 Č QCC Č.Budějovice "H" 1250 Eliášek Milan DDM Písek "D" 1620 ½
2010/2011 5 Č QCC Č.Budějovice "H" 1250 Valášek Jakub Strakonice "D" 1672 ½
2010/2011 3 B QCC Č.Budějovice "H" 1250 Nováková Blanka QCC Č.Budějovice "F" 1719 0
2010/2011 1 B QCC Č.Budějovice "H" 1250 Naske Břetislav Čkyně 1391 1
2010/2011 11 B QCC České Budějovice 1250 Voříšek Jakub TJ Bohemians Praha B 1250 1
2010/2011 9 Č QCC České Budějovice 1250 Štastný Miroslav Klub šachistů Říčany 1925 B 1310 0
2010/2011 7 B QCC České Budějovice 1250 Zadina Vít PROTECT.CZ Humpolec 1250 1
2010/2011 6 Č QCC České Budějovice 1250 Suchomel Jan Jiskra Havlíčkův Brod 1348 0
2010/2011 4 B QCC České Budějovice 1250 Troják Benedikt ŠACHklub SIMOPT Tábor A 1320 0
2010/2011 2 Č QCC České Budějovice 1250 Halamíček David ŠK Praha - Smíchov A 1250 1
2010/2011 1 B QCC České Budějovice 1250 Bien Jan ŠK Řevnice 1250 ½