Hráč Buločkin Martin

Buločkin Martin

User Pic
Jméno: Buločkin Martin
Oddíl: 2222 ŠK Polabiny, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2111
Elo mezinárodní: 2144
ID: 37200
FIDE ID: 371610
Rok narození: 2002
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 7 Č 2222 ŠK Polabiny 2175 2120 Miesbauer Jan Šachklub Sokol Klatovy 2261 2285 ½
2017/2018 6 B 2222 ŠK Polabiny 2175 2120 Petr Jakub TJ Bohemians Praha 2155 2122 1
2017/2018 5 Č 2222 ŠK Polabiny 2175 2120 Slovák Kilián TJ Kobylisy 2204 2118 0
2017/2018 4 B 2222 ŠK Polabiny 2175 2120 Liška Jiří Desko Liberec 2280 2277 0
2017/2018 3 Č 2222 ŠK Polabiny 2118 2120 Mládek Richard Spartak Vlašim 2092 2091 0
2017/2018 2 Č 2222 ŠK Polabiny 2099 2120 Havelka Ondřej Interchess Frýdek-Místek 2071 2084 ½
2017/2018 1 Č 2222 ŠK Polabiny 2175 2183 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 2154 2161 1
2017/2018 7 Č 2222 ŠK Polabiny 2118 2120 Mládek Richard Spartak Vlašim 2092 2091 0
2017/2018 6 B 2222 ŠK Polabiny 2118 2120 Němec David ŠK Kuřim 1880 1852 ½
2017/2018 5 Č 2222 ŠK Polabiny 2099 2120 Lajbl Jan ŠK AD Jičín 1906 1847 ½
2017/2018 4 Č 2222 ŠK Polabiny 2175 2183 Havelka Ondřej Interchess Frýdek-Místek 2160 2144 ½
2017/2018 3 B 2222 ŠK Polabiny 2175 2183 Skalský Alexandr ŠK Staré Město 2152 2116 1
2017/2018 2 Č 2222 ŠK Polabiny 2175 2183 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 2154 2161 1
2017/2018 1 B 2222 ŠK Polabiny 2175 2183 Lojek Marek SK Slavia Orlová 2102 2126 0
2017/2018 11 Č 2222 SK Polabiny B 2175 2120 Husárik Braňko SK JOLY Lysa nad Labem C 2091 2098 ½
2017/2018 10 B 2222 SK Polabiny B 2099 2120 Soural Jan TJ Pankrac 2193 2215 ½
2017/2018 9 Č 2222 SK Polabiny B 2099 2120 Jelínek Michal SK OAZA Praha 2145 2132 ½
2017/2018 8 B 2222 SK Polabiny B 2078 2120 Purnoch Josef TJ Neratovice A 2137 2154 ½
2017/2018 6 B 2222 SK Polabiny B 2118 2120 Vrbata Zbyněk Bartos Unichess 2333 2311 0
2017/2018 5 B 2222 SK Polabiny B 2118 2120 Tuma Jakub SK Sokol Vysehrad 2267 2278 ½
2017/2018 4 Č 2222 SK Polabiny B 2099 2120 Novotný Michal QCC Ceske Budejovice 2311 2276 0
2017/2018 3 B 2222 SK Polabiny B 2099 2120 Fajman Petr TJ Neratovice B 2233 2221 ½
2017/2018 2 Č 2222 SK Polabiny B 2099 2120 Svatoš Jan TJ Bohemians Praha 2272 2281 1
2017/2018 1 B 2222 SK Polabiny B 2175 2183 Přibyl Josef SK Dopravni podnik Praha 2263 2237 ½
2017/2018 11 Č 2222 SK Polabiny C 2175 2120 Semerák Pavel TJ Snezka Nachod 1968 2005 1
2017/2018 10 B 2222 SK Polabiny C 2099 2120 Švanda Ondřej TJ Stefanydes Policka 2057 2071 ½
2017/2018 9 B 2222 SK Polabiny C 2078 2120 Vrkota Miloš TJ CHS Chotebor 2076 2076 1
2017/2018 8 Č 2222 SK Polabiny C 2078 2120 Tesař Jan Caissa Pivovar Dalesice 2044 2019 ½
2017/2018 7 B 2222 SK Polabiny C 2118 2120 Malivánek Jiří Eurobit 2059 2065 0
2017/2018 6 Č 2222 SK Polabiny C 2118 2120 Trhal Tomáš SK Vysoke Myto 2082 2098 1
2017/2018 5 B 2222 SK Polabiny C 2099 2120 Škaroupka Jiří TJ Namest n/Oslavou 2172 2152 1
2017/2018 2 Č 2222 SK Polabiny C 2099 2120 Vařejčko Josef SK Lipa 2224 2245 0
2017/2018 1 B 2222 SK Polabiny C 2175 2183 Šafařík Jakub TJ Slavia Hradec Kralove B 2194 2169 0
2016/2017 7 B 2222 ŠK Polabiny 1941 2058 Hollan Petr PROMAT OAZA Praha 2247 2170 0
2016/2017 6 Č 2222 ŠK Polabiny 1941 2058 Miesbauer Jan Šachklub Sokol Klatovy 2217 2194 0
2016/2017 5 B 2222 ŠK Polabiny 1941 2058 Pýchová Nela TJ Spartak Vlašim 2074 2054 ½
2016/2017 4 Č 2222 ŠK Polabiny 1941 2058 Vystrčil Martin Klub šachistů Říčany 1925 1976 2000 0
2016/2017 3 B 2222 ŠK Polabiny 1941 2058 Húsek Martin ŠK Staré Město 2086 2111 1
2016/2017 2 Č 2222 ŠK Polabiny 1941 2058 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 0
2016/2017 1 B 2222 ŠK Polabiny 1941 2058 Lojek Marek SK Slavia Orlová 2012 2014 0
2016/2017 7 Č 2222 ŠK Polabiny 1941 2058 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička 1869 1905 ½
2016/2017 6 B 2222 ŠK Polabiny 1941 2058 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno 1803 1840 ½
2016/2017 5 Č 2222 ŠK Polabiny 1941 2058 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín 1912 1861 1
2016/2017 4 Č 2222 ŠK Polabiny 1941 2058 Zajíček Tomáš Šachy Hošťálková 2011 1991 1
2016/2017 3 B 2222 ŠK Polabiny 1941 2058 Húsek Martin ŠK Staré Město 2086 2111 1
2016/2017 2 Č 2222 ŠK Polabiny 1941 2058 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek 2001 1971 0
2016/2017 1 B 2222 ŠK Polabiny 1941 2058 Lojek Marek SK Slavia Orlová 2012 2014 0
2016/2017 11 Č Region Panda 1941 2058 Fuksík Jakub Agentura 64 Grygov 2169 2197 1
2016/2017 10 B Region Panda 1941 2058 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž 1930 1951 1
2016/2017 6 Č Region Panda 1941 2058 Skácelík Petr Moravská Slavia Brno 2169 2151 ½
2016/2017 4 Č Region Panda 1941 2058 Trapl Dalibor TJ Ostrava 2167 2179 0
2016/2017 3 B Region Panda 1941 2058 Kozel Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2167 2179 0
2016/2017 2 Č Region Panda 1941 2058 Švanda Pavel ŠK Gordic Jihlava 2069 2083 ½
2016/2017 1 B Region Panda 1941 2058 Funiok Marcel Baník Havířov 2081 2089 ½
2016/2017 10 B 2222 SK Polabiny C 1941 2058 Komárek David TJ Stefanydes Policka 2159 2144 0
2016/2017 9 B 2222 SK Polabiny C 1941 2058 Karásek Lukáš SK Usti nad Orlici 2201 2196 0
2016/2017 8 Č 2222 SK Polabiny C 1941 2058 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Kralove B 2321 2313 ½
2016/2017 7 B 2222 SK Polabiny C 1941 2058 Pokorný Tomáš TJ Lanskroun 2250 2271 ½
2016/2017 6 Č 2222 SK Polabiny C 1941 2058 Smutný Jan SK Rapid Pardubice B 2232 2200 0
2016/2017 5 B 2222 SK Polabiny C 1941 2058 Jirásek Pavel SK Lipa 2329 2312 0
2016/2017 4 Č 2222 SK Polabiny C 1941 2058 Jedlička Aleš 2222 SK Polabiny B 2280 2260 ½
2016/2017 2 Č 2222 SK Polabiny C 1941 2058 Seidl Štěpán Gambit Jihlava 2233 2228 0
2016/2017 1 B 2222 SK Polabiny C 1941 2058 Trhal Tomáš SK Vysoke Myto 2123 2131 ½
2015/2016 11 Č Region Panda Rychnov n. Kněž. 1941 2058 Veselý Tomáš ŠK Rapid Pardubice B 2069 2063 1
2015/2016 9 Č Region Panda Rychnov n. Kněž. 1941 2058 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny B 2007 2034 1
2015/2016 8 B Region Panda Rychnov n. Kněž. 1941 2058 Vicenec Roman ŠK 1921 Zábřeh 2041 2018 ½
2015/2016 7 Č Region Panda Rychnov n. Kněž. 1941 2058 Vencl Jiří ŠK Ústí nad Orlicí 1765 1
2015/2016 6 B Region Panda Rychnov n. Kněž. 1941 2058 Hastík Svatopluk TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2004 2018 ½
2015/2016 5 Č Region Panda Rychnov n. Kněž. 1941 2058 Komárek David TJ ŠO Chrudim 2159 2144 0
2015/2016 4 B Region Panda Rychnov n. Kněž. 1941 2058 Novák Luděk ŠK ZVU Engineering Lípa A 1935 1924 1
2015/2016 3 Č Region Panda Rychnov n. Kněž. 1941 2058 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2101 2112 1
2015/2016 2 B Region Panda Rychnov n. Kněž. 1941 2058 Gerych Jan Tatran Litovel B 1991 1973 ½
2015/2016 1 Č Region Panda Rychnov n. Kněž. 1941 2058 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2062 2071 1
2015/2016 11 B Region Panda B 1941 2058 Sucharda David TJ Jiskra Hořice A 2040 2029 ½
2015/2016 10 Č Region Panda B 1941 2058 Jaeger Luděk TJ Sokol Hradec Králové A 2026 2031 ½
2015/2016 9 B Region Panda B 1941 2058 Rojíková Lenka ŠK Lípa B 2014 1947 ½
2015/2016 8 Č Region Panda B 1941 2058 Bém David TJ Jiskra Jaroměř A 1908 1929 1
2015/2016 7 B Region Panda B 1941 2058 Dostál Pavel Slovan Broumov A 2075 2067 0
2015/2016 5 B Region Panda B 1941 2058 Slavík Jan DDM Třebechovice pod Orebem 1925 1932 1
2015/2016 4 Č Region Panda B 1941 2058 Tejkal Lubomír TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 2026 2042 ½
2015/2016 3 B Region Panda B 1941 2058 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové nad Labem A 1870 1853 1
2015/2016 2 Č Region Panda B 1941 2058 Čechura Petr Sněžka TJ Náchod A 2194 2186 ½
2015/2016 1 Č Region Panda B 1941 2058 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín D 2188 2175 ½
2015/2016 7 Č 2222 ŠK Polabiny A 1941 2058 Šachklub Sokol Klatovy 1
2015/2016 6 B 2222 ŠK Polabiny A 1941 2058 Němcová Kamila PROMAT OAZA Praha 1828 1739 1
2015/2016 5 Č 2222 ŠK Polabiny A 1941 2058 Švanda Adam TJ Štefanydes Polička 1553 1532 1
2015/2016 4 B 2222 ŠK Polabiny A 1941 2058 Voříšek Jakub TJ Spartak Vlašim 1828 1781 1
2015/2016 8 Č Panda Rychnov n. Kn. 1941 2058 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín 2166 2246 ½
2015/2016 7 B Panda Rychnov n. Kn. 1941 2058 Liška Jiří Novoborská šachová akademie 2016 2122 1
2015/2016 6 Č Panda Rychnov n. Kn. 1941 2058 Bouchal Lukáš ŠKM Lanškroun 1456 1529 1
2015/2016 5 B Panda Rychnov n. Kn. 1941 2058 Holásek Vojtěch ŠK Ústí n. O. 1450 1539 1
2015/2016 4 B Panda Rychnov n. Kn. 1941 2058 Říha Vojtěch ŠK Hlinsko 1904 1923 ½
2015/2016 3 Č Panda Rychnov n. Kn. 1941 2058 Simon Jakub TJ Štefanydes Polička B 1558 1569 1
2015/2016 1 B Panda Rychnov n. Kn. 1941 2058 Wagner Vojtěch ŠK Ortex Hradec Králové 2105 2088 ½
2014/2015 11 Č Panda Rychnov n. Kn. 1644 1808 Havelka Josef ŠKM Lanškroun 2019 2056 0
2014/2015 10 Č Panda Rychnov n. Kn. 1644 1808 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny B 1766 1863 ½
2014/2015 9 B Panda Rychnov n. Kn. 1644 1808 Hartingerová Martina TJ ŠK Libina 1478 1725 1
2014/2015 8 B Panda Rychnov n. Kn. 1644 1808 Bílek Marek 2222 ŠK Polabiny C 1427 1427 1
2014/2015 7 Č Panda Rychnov n. Kn. 1644 1808 Kablukov Vadim ŠK ORTEX-RETA Hr. Králové B 1435 1
2014/2015 6 B Panda Rychnov n. Kn. 1644 1808 Holásek Vít ŠK Ústí n. O. 1504 1550 1
2014/2015 5 Č Panda Rychnov n. Kn. 1644 1808 Pavlíček Lukáš TJ Štefanydes Polička B 1553 1521 1
2014/2015 4 B Panda Rychnov n. Kn. 1644 1808 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín 1959 1925 ½
2014/2015 3 B Panda Rychnov n. Kn. 1644 1808 Szücs Matyáš ŠK Lípa 2068 2028 0
2014/2015 2 Č Panda Rychnov n. Kn. 1644 1808 Petr Jakub TJ Bohemians Praha B 1698 1682 ½
2014/2015 1 B Panda Rychnov n. Kn. 1644 1808 Škrabánek Matěj DDM Symfonie Poděbrady 1531 1545 1
2014/2015 7 B Region Panda Rychnov nad Kněžnou 1644 1808 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město „A“ 2116 2154 0
2014/2015 5 B DDM Třebechovice p/O 1644 1808 Dus Albert ŠK Ortex Hradec Kr. C 1319 1
2014/2015 4 Č DDM Třebechovice p/O 1644 1808 Šolc Filip Sokol Hradec Králové 1811 1889 1
2014/2015 6 B Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1644 1808 Bažant Zdeněk Slovan Broumov "B" 1887 1806 1
2014/2015 4 Č Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1644 1808 Žižka Jan TJ Sokol Vrchoviny 1892 1876 ½
2014/2015 2 Č Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1644 1808 Michel Ladislav TJ Hronov "B" 1860 1853 1
2014/2015 10 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 1644 1808 Slavík Libor DDM Třebechovice pod Orebem B 1817 1814 ½
2014/2015 9 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 1644 1808 Jungwirth Stanislav Sokol Jukov Červený Kostelec 1651 1679 ½
2014/2015 8 Č Panda Rychnov nad Kněžnou B 1644 1808 Drašnarová Marta PŠ TJ Náchod C 1733 ½
2014/2015 6 Č Panda Rychnov nad Kněžnou B 1644 1808 Palij Lubomír Sokol Hradec Králové B 1912 1908 ½
2014/2015 5 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 1644 1808 Matouš Lubomír DDM Kostelec nad Orlicí 1840 1793 ½
2014/2015 4 Č Panda Rychnov nad Kněžnou B 1644 1808 Plachetka Milan Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1591 1636 1
2014/2015 3 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 1644 1808 Pinkava Josef NIKI TJ Náchod B 1880 1878 1
2014/2015 1 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 1644 1808 Lesk Břetislav Jiskra Česká Skalice 1560 1
2013/2014 11 B Panda Rychnov n.Kn. 1372 1403 Sucharda Tomáš ŠK AD Jičín 1471 0
2013/2014 10 B Panda Rychnov n.Kn. 1372 1403 Kostelecký Daniel Sokol Praha Kobylisy 1591 1690 0
2013/2014 7 Č Panda Rychnov n.Kn. 1372 1403 Holásek Vojtěch ŠK Ústí n.O. 1599 1436 1
2013/2014 6 Č Panda Rychnov n.Kn. 1372 1403 Doubek Jakub 1. Novoborský ŠK 1250 1
2013/2014 5 B Panda Rychnov n.Kn. 1372 1403 Hradecký Ondřej Desko Liberec B 1513 1576 1
2013/2014 4 B Panda Rychnov n.Kn. 1372 1403 Doleček Matěj ŠKM TJ Lanškroun 1406 0
2013/2014 3 B Panda Rychnov n.Kn. 1372 1403 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička 1773 1649 0
2013/2014 2 Č Panda Rychnov n.Kn. 1372 1403 Cach Ondřej 2222 ŠK Polabiny C 1449 1473 0
2013/2014 1 B Panda Rychnov n.Kn. 1372 1403 Zeman Tomáš SK OAZA Praha B 1389 0
2013/2014 10 Č DDM Kostelec nad Orlicí A 1372 1403 Falta Eduard TJ Slavia Hradec Králové C 1756 ½
2013/2014 9 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1372 1403 Šretr Josef Jiskra Česká Skalice 1752 ½
2013/2014 6 B DDM Kostelec nad Orlicí A 1372 1403 Vítová Anna TJ Sokol Hradec Králové A 1550 1573 1
2013/2014 9 Č Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1372 1403 Locker Josef Sokol Javornice 1384 1
2013/2014 8 B Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1372 1403 Cens Bohumír TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" 1348 1
2013/2014 7 Č Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1372 1403 Balcar Jiří SONNY TJ Náchod "D" 1250 1
2013/2014 4 Č Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1372 1403 Provazník Josef ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1462 0
2013/2014 3 B Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1372 1403 Šejnoha Jan ŠOK a.s. Kunvald "D" 1100 1
2013/2014 2 Č Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1372 1403 Štolba Oldřich ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1676 1527 1
2013/2014 1 B Panda Rychnov nad Kněžnou "C" 1372 1403 Pokorný David Panda Rychnov nad Kněžnou "B" 1355 1
2012/2013 9 Č Panda Rychnov nad Kněžnou B 1250 Pokorný Aleš TJ Sokol Vrchoviny B 1000 1
2012/2013 8 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 1250 Křehký Roman ŠOK a.s. Kunvald D 1000 ½
2012/2013 5 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 1250 Tomíček Jan ŠK ZŠ Doudleby nad Orlicí 1000 1
2012/2013 3 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 1250 Pokorný David Panda Rychnov nad Kněžnou C 1250 1
2012/2013 2 Č Panda Rychnov nad Kněžnou B 1250 Kain Michal DDM Kostelec nad Orlicí B 1409 0
2012/2013 11 B Panda Rychnov n. Kn. 1250 Hradecký Ondřej Desko Liberec B 1575 1575 1
2012/2013 10 Č Panda Rychnov n. Kn. 1250 Novotný David Sokol Praha - Kobylisy 1422 1
2012/2013 9 Č Panda Rychnov n. Kn. 1250 Draboň Filip Novoborská šachová akademie 1414 ½
2012/2013 8 B Panda Rychnov n. Kn. 1250 Pražák Matouš ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1759 1773 0
2012/2013 6 Č Panda Rychnov n. Kn. 1250 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny C 1697 1782 0
2012/2013 5 B Panda Rychnov n. Kn. 1250 Cach Ondřej 2222 ŠK Polabiny D 1462 1462 0
2012/2013 4 Č Panda Rychnov n. Kn. 1250 Rojíková Lenka ŠK Lípa 1866 1897 0
2012/2013 3 B Panda Rychnov n. Kn. 1250 Dunder Ondřej TJ Bohemians Praha B 1508 ½
2012/2013 2 B Panda Rychnov n. Kn. 1250 Ambrožová Lucie TJ Štefanydes Polička B 1397 ½
2012/2013 1 Č Panda Rychnov n. Kn. 1250 Lieskovský Juraj TJ Bohemians Praha C 1100 1
2011/2012 7 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 1100 Holman Zdeněk Lokomotiva Trutnov A 1100 0
2011/2012 6 Č Panda Rychnov nad Kněžnou B 1100 Vít Ondřej Aluproces Sokol Červený Kostelec 1250 1
2011/2012 5 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 1100 Fojt Petr PŠŠ Lázně Bělohrad 1100 1
2011/2012 3 Č Panda Rychnov nad Kněžnou B 1100 Kašík Martin Šachklub AD Jičín A 1100 1
2011/2012 2 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 1100 Marek František ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1250 1
2011/2012 1 Č Panda Rychnov nad Kněžnou B 1100 Kořínek Vojtěch ŠK Lípa A 1250 ½
2011/2012 11 B Panda Rychnov n. Kn. 1100 Porteš David ŠK Praha-Smíchov 1000 1
2011/2012 10 Č Panda Rychnov n. Kn. 1100 Vepřeková Zuzana Jiskra RMSK N. Bydžov 1000 1
2011/2012 9 B Panda Rychnov n. Kn. 1100 Pravda Kryštof TJ Sokol Praha-Kobylisy 1250 1
2011/2012 8 Č Panda Rychnov n. Kn. 1100 Přibyl Viktor ŠK PORG Praha 1250 1
2011/2012 3 Č Panda Rychnov n. Kn. 1100 Brejša Adam TJ a DDM Lanškroun 1250 1
2011/2012 8 Č Panda Rychnov nad Kněžnou D 1100 Kňážek Miroslav ŠOK a.s. Kunvald D 1305 0
2011/2012 5 B Panda Rychnov nad Kněžnou D 1100 Ďuroška Ivo Sokol Javornice 1000 0
2011/2012 2 Č Panda Rychnov nad Kněžnou D 1100 Drašnar Lukáš TJ Sokol Vrchoviny B 1000 1
2011/2012 1 B Panda Rychnov nad Kněžnou D 1100 Jarkovský Václav DDM Třebechovice pod Orebem C 1663 0