Hráč Dlouhý David

Dlouhý David

User Pic
Jméno: Dlouhý David
Oddíl: Šachový klub Bohnice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1884
Elo mezinárodní: 1892
ID: 1617
FIDE ID: 353876
Rok narození: 1970
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 3 ŠK Bohnice A 1892 1889 Kubík Jaroslav TJ Kobylisy E 1695 1695 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Bohnice A 1892 1889 Legkostup Maxim Sokol Vršovice D 1710 1742 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Bohnice A 1892 1889 Páťal Luboš TJ Pankrác F 0 1569 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Bohnice B 1892 1889 Novák František Šachový klub Praha 4 A 1984 1973 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Bohnice B 1892 1889 Světlý Jiří Dukla E 1874 1875 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Bohnice B 1892 1889 Rada Miroslav Unichess E 1910 1919 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Bohnice B 1892 1889 Janoušek Roman SK Rapid Praha 1817 1863 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Bohnice B 1892 1889 Jedličková Petra Unichess Ž 2078 1869 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Bohnice B 1892 1889 Veselský Michal USK Praha B 2051 2064 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Bohnice B 1892 1889 Matonoha Ctirad LISA A 1981 1989 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Bohnice B 1892 1889 Kopička Karel TJ Bohemians E 2041 2044 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Bohnice B 1892 1889 Vašíček Martin SK OAZA Praha E 1778 1794 0 soutěž
2018/2019 11 Šachový klub Bohnice - B 1875 1893 Kalvach Ladislav ŠK Mahrla C 1741 1757 0 soutěž
2018/2019 10 Šachový klub Bohnice - B 1875 1893 Chlup Marek Šachový klub Praha 4 "B" 1723 1700 ½ soutěž
2018/2019 9 Šachový klub Bohnice - B 1875 1893 Plate Marion Helga Sokol Nebušice 1632 1639 1 soutěž
2018/2019 8 Šachový klub Bohnice - B 1875 1893 Smižanský Jozef SK Lokomotiva Radlice B 1829 1823 1 soutěž
2018/2019 7 Šachový klub Bohnice - B 1875 1893 Plesnivý Martin SK OAZA Praha F 1698 1730 1 soutěž
2018/2019 6 Šachový klub Bohnice - B 1875 1893 Válka Jiří SNAD Kbely 0 1381 ½ soutěž
2018/2019 5 Šachový klub Bohnice - B 1875 1893 Mesmer Robert Dukla F 0 1755 ½ soutěž
2018/2019 4 Šachový klub Bohnice - B 1875 1893 Veselský Jan ŠK Smíchov C 1618 1674 ½ soutěž
2018/2019 3 Šachový klub Bohnice - B 1875 1893 Kolbušovský Petr ŠK DP Praha H - PORG 0 1293 1 soutěž
2018/2019 2 Šachový klub Bohnice - B 1875 1893 Fischer Petr ŠK Sokol Vyšehrad J 0 0 1 soutěž
2018/2019 10 Šachový klub Bohnice - A 1875 1893 Poš Jiří LISA A 1870 1868 1 soutěž
2018/2019 9 Šachový klub Bohnice - A 1875 1893 Sochor Tomáš TJ Kobylisy D 1812 1821 1 soutěž
2018/2019 6 Šachový klub Bohnice - A 1875 1893 Mihál Sergej GROP Classical Chess 1851 1908 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Bohnice B 1889 1875 Profant Tibor LISA A 2157 0 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Bohnice B 1889 1875 Kandrik Antonín DDM Praha 6 B 2097 2112 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Bohnice B 1889 1875 Čermák Jan ŠK Praha - Smíchov B 1874 1899 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Bohnice B 1889 1875 Galandauer Jan Šachový klub Praha 4 A 1989 1929 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Bohnice B 1889 1875 Strnad Pavel Sokol Praha Vršovice D 1881 1891 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Bohnice B 1889 1875 Frouz Petr SK Lokomotiva Radlice A 1845 1892 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Bohnice B 1889 1875 Fišer Jiří Unichess E 1913 1923 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Bohnice A 1889 1875 Zdrubecký Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad D 1864 1912 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Bohnice A 1889 1875 Pavlíček Petr ŠK Loko Praha B 1941 1944 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Bohnice A 1889 1875 Zoubek David ŠK Sokol Vyšehrad E 1891 1955 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Bohnice A 1889 1875 Rývová Anna ŠO Praga Praha A 1906 1864 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Bohnice A 1889 1875 Ševčík Zdeněk Kbel.šach. reprezentace A 1886 1891 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Bohnice A 1889 1875 Krutina Miroslav ŠK Viktoria Žižkov B 1927 1914 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Bohnice A 1889 1875 Čmiko Jakub SK OAZA Praha B 2014 2012 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Bohnice A 1889 1875 Penk František ŠK DP Praha C - VŠFS I 0 1996 1 soutěž
2016/2017 11 ŠK Bohnice B 1897 1895 Kunc Jan ŠK Praha - Smíchov B 1726 1723 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Bohnice B 1897 1895 Havrdová Lenka TJ Bohemians Praha F 1908 1935 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Bohnice B 1897 1895 Blümel Otto SK Lokomotiva Radlice A 2057 2077 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Bohnice B 1897 1895 Salač Jiří TJ Pankrác E 2098 2094 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Bohnice B 1897 1895 Rada Miroslav Unichess E 1903 1893 0 soutěž
2016/2017 6 ŠK Bohnice B 1897 1895 Štros Milan Kbel.šach. reprezentace B 1810 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Bohnice B 1897 1895 Táborská Veronika ŠK Viktoria Žižkov C 2011 1952 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Bohnice B 1897 1895 Dolínek Vladimír ŠO TJ Dukla Praha D 1964 1974 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Bohnice B 1897 1895 Koper Štefan ŠK Mahrla Praha B 1845 1878 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Bohnice B 1897 1895 Kučera Jan ŠK DP Praha B 1797 1824 0 soutěž
2016/2017 10 ŠK Bohnice A 1897 1895 Krutina Miroslav ŠK Viktoria Žižkov B 1985 1969 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Bohnice A 1897 1895 Nentvich Libor Sokol Praha Vršovice C 1912 1926 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Bohnice A 1897 1895 Klaus Václav GROP Classical Chess 1917 1944 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Bohnice A 1892 1884 Rývová Anna ŠO Praga Praha A 1832 1826 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Bohnice A 1892 1884 Ševčík Zdeněk Kbel.šach. reprezentace A 1913 1869 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Bohnice A 1892 1884 Krutina Miroslav ŠK Viktoria Žižkov B 1945 1941 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Bohnice A 1892 1884 Čmiko Jakub SK OAZA Praha B 2043 2029 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Bohnice A 1892 1884 Penk František ŠK DP Praha C - VŠFS I 1930 1893 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Bohnice B 1897 1895 Daňhel Lukáš TJ Bohemians Praha F 1871 1917 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Bohnice B 1897 1895 Steimar Miroslav Viktoria Žižkov C 1955 1947 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Bohnice B 1897 1895 Budinský Petr ŠK DP Praha - VŠFS II 1921 1970 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Bohnice B 1897 1895 Babička Michal Unichess E 1978 2063 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Bohnice B 1897 1895 Závůrková Monika TJ Praga Praha D 1860 1869 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Bohnice B 1897 1895 Kasalický Petr ŠO TJ Dukla Praha D 2037 2046 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Bohnice B 1897 1895 Petrák Robert ŠK Praha - Smíchov B 2007 2015 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Bohnice B 1897 1895 Lesage Milan Sokol Praha Vršovice D 1949 1971 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Bohnice A 1897 1895 Sargsyan Karen ŠK Sokol Vyšehrad E 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Bohnice A 1897 1895 Šelder Jan ŠK Sokol Vyšehrad D 1796 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Bohnice A 1897 1895 Štěrba Karel SK OAZA Praha B 1891 1908 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Bohnice A 1897 1895 Koper Štefan ŠK Mahrla Praha B 1845 1878 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Bohnice A 1897 1895 Poš Jiří LISA A 1878 1888 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Bohnice A 1897 1895 Sova Ondřej ŠK DP Praha - VŠFS I 1877 1839 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Bohnice A 1897 1895 Wiener Richard Sokol Praha Vršovice C 1934 1887 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Bohnice A 1897 1895 Sýkora Petr ŠO TJ Dukla Praha C 1907 1914 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Bohnice B 1866 1886 Charvát Jiří SK OAZA Praha B 1877 1925 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Bohnice B 1866 1886 Zajíček Karel ŠK Sokol Vyšehrad D 1892 1969 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Bohnice B 1866 1886 Staszko Martin ŠO TJ Dukla Praha C 2055 2060 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Bohnice B 1866 1886 Flek Vladislav TJ Pankrác E 1929 1951 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Bohnice B 1866 1886 Zdeněk Petr SK Lokomotiva Radlice A 2082 2054 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Bohnice B 1866 1886 Kočiščáková Alexandra Sokol Kobylisy C 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Bohnice B 1866 1886 Dvořák Ludvík SK LISA A 2144 2139 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Bohnice B 1866 1886 Vávra Jan Sokol Vršovice B 2055 2051 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Bohnice A 1866 1886 Kudela Stanislav Sokol Vršovice C 1915 1875 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Bohnice A 1875 1904 Klímek Petr TJ Pankrác E 1849 1862 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Bohnice A 1875 1904 Hadrava Jaroslav ŠK ERA Poštovní spořitelna E 1925 1951 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Bohnice A 1875 1904 Bílek Martin SK OAZA Praha C 2021 2007 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Bohnice A 1875 1904 Richtr Karel ŠO TJ Dukla Praha D 1909 1909 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Bohnice A 1875 1904 Černý Richard ŠK Černý Baron A 1899 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Bohnice A 1875 1904 Soukal Rudolf ŠO TJ Dukla Praha B 2037 2035 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Bohnice A 1875 1904 Kříž Pavel ŠK PORG B 2027 1963 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Bohnice A 1875 1904 Šelder Jan ŠK Sokol Vyšehrad D 1787 ½ soutěž