Hráč Dlouhý David

Dlouhý David

User Pic
Jméno: Dlouhý David
Oddíl: Šachový klub Bohnice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1884
Elo mezinárodní: 1892
ID: 1617
FIDE ID: 353876
Rok narození: 1970
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 9 ŠK Bohnice B 1892 1884 Novák František Šachový klub Praha 4 A 1984 1972 0
2019/2020 8 ŠK Bohnice B 1892 1884 Světlý Jiří Dukla E 1835 1856 ½
2019/2020 7 ŠK Bohnice B 1892 1884 Rada Miroslav Unichess E 1906 1940 ½
2019/2020 6 ŠK Bohnice B 1892 1884 Janoušek Roman SK Rapid Praha 1817 1861 1
2019/2020 5 ŠK Bohnice B 1892 1884 Jedličková Petra Unichess Ž 2078 1851 ½
2019/2020 4 ŠK Bohnice B 1892 1884 Veselský Michal USK Praha B 2095 2098 0
2019/2020 3 ŠK Bohnice B 1892 1884 Matonoha Ctirad LISA A 1986 1975 ½
2019/2020 2 ŠK Bohnice B 1892 1884 Kopička Karel TJ Bohemians E 2029 1999 ½
2019/2020 1 ŠK Bohnice B 1892 1884 Vašíček Martin SK OAZA Praha E 1790 1784 0
2019/2020 3 ŠK Bohnice A 1892 1884 Kubík Jaroslav TJ Kobylisy E 1658 1685 ½
2019/2020 2 ŠK Bohnice A 1892 1884 Legkostup Maxim Sokol Vršovice D 0 1790 1
2019/2020 1 ŠK Bohnice A 1892 1884 Páťal Luboš TJ Pankrác F 0 1541 1
2018/2019 10 Šachový klub Bohnice - A 1892 1884 Poš Jiří LISA A 1846 1837 1
2018/2019 9 Šachový klub Bohnice - A 1892 1884 Sochor Tomáš TJ Kobylisy D 1789 1776 1
2018/2019 6 Šachový klub Bohnice - A 1892 1884 Mihál Sergej GROP Classical Chess 1890 1921 ½
2018/2019 11 Šachový klub Bohnice - B 1892 1884 Kalvach Ladislav ŠK Mahrla C 1761 1781 0
2018/2019 10 Šachový klub Bohnice - B 1892 1884 Chlup Marek Šachový klub Praha 4 "B" 1720 1721 ½
2018/2019 9 Šachový klub Bohnice - B 1892 1884 Plate Marion Helga Sokol Nebušice 1630 1655 1
2018/2019 8 Šachový klub Bohnice - B 1892 1884 Smižanský Jozef SK Lokomotiva Radlice B 1831 1812 1
2018/2019 7 Šachový klub Bohnice - B 1892 1884 Plesnivý Martin SK OAZA Praha F 1681 1713 1
2018/2019 6 Šachový klub Bohnice - B 1892 1884 Válka Jiří SNAD Kbely 0 1424 ½
2018/2019 5 Šachový klub Bohnice - B 1892 1884 Mesmer Robert Dukla F 0 1759 ½
2018/2019 4 Šachový klub Bohnice - B 1892 1884 Veselský Jan ŠK Smíchov C 1580 1598 ½
2018/2019 3 Šachový klub Bohnice - B 1892 1884 Kolbušovský Petr ŠK DP Praha H - PORG 0 1384 1
2018/2019 2 Šachový klub Bohnice - B 1892 1884 Fischer Petr ŠK Sokol Vyšehrad J 0 1406 1
2017/2018 11 �K Bohnice A 1892 1884 Zdrubecký Miroslav �K Sokol Vy�ehrad D 1873 1889 1
2017/2018 10 �K Bohnice A 1892 1884 Pavlíček Petr �K Loko Praha B 1892 1860 1
2017/2018 6 �K Bohnice A 1892 1884 Zoubek David �K Sokol Vy�ehrad E 1901 1966 0
2017/2018 5 �K Bohnice A 1892 1884 Rývová Anna �O Praga Praha A 1832 1826 ½
2017/2018 4 �K Bohnice A 1892 1884 Ševčík Zdeněk Kbel.�ach. reprezentace A 1913 1869 0
2017/2018 3 �K Bohnice A 1892 1884 Krutina Miroslav �K Viktoria �i�kov B 1945 1941 0
2017/2018 2 �K Bohnice A 1892 1884 Čmiko Jakub SK OAZA Praha B 2081 2052 0
2017/2018 1 �K Bohnice A 1892 1884 Penk František �K DP Praha C - V�FS I 1930 1893 1
2017/2018 10 ŠK Bohnice B 1892 1884 Profant Tibor LISA A 2167 0 1
2017/2018 9 ŠK Bohnice B 1892 1884 Kandrik Antonín DDM Praha 6 B 2073 2088 0
2017/2018 8 ŠK Bohnice B 1892 1884 Čermák Jan ŠK Praha - Smíchov B 1971 1970 ½
2017/2018 7 ŠK Bohnice B 1892 1884 Galandauer Jan Šachový klub Praha 4 A 1935 1850 0
2017/2018 4 ŠK Bohnice B 1892 1884 Strnad Pavel Sokol Praha Vršovice D 1884 1916 0
2017/2018 3 ŠK Bohnice B 1892 1884 Frouz Petr SK Lokomotiva Radlice A 1846 1857 ½
2017/2018 1 ŠK Bohnice B 1892 1884 Fišer Jiří Unichess E 1924 1922 1
2016/2017 11 �K Bohnice B 1892 1884 Kunc Jan �K Praha - Sm�chov B 2072 2031 1
2016/2017 10 �K Bohnice B 1892 1884 Havrdová Lenka TJ Bohemians Praha F 1889 1876 0
2016/2017 9 �K Bohnice B 1892 1884 Blümel Otto SK Lokomotiva Radlice A 1965 1958 0
2016/2017 8 �K Bohnice B 1892 1884 Salač Jiří TJ Pankr�c E 1914 1910 0
2016/2017 7 �K Bohnice B 1892 1884 Rada Miroslav Unichess E 1906 1940 0
2016/2017 6 �K Bohnice B 1892 1884 Štros Milan Kbel.�ach. reprezentace B 0 1780 1
2016/2017 5 �K Bohnice B 1892 1884 Táborská Veronika �K Viktoria �i�kov C 2002 1946 ½
2016/2017 3 �K Bohnice B 1892 1884 Dolínek Vladimír �O TJ Dukla Praha D 1927 1924 0
2016/2017 2 �K Bohnice B 1892 1884 Koper Štefan �K Mahrla Praha B 1881 1869 0
2016/2017 1 �K Bohnice B 1892 1884 Kučera Jan �K DP Praha B 1773 1859 0
2016/2017 10 �K Bohnice A 1892 1884 Krutina Miroslav �K Viktoria �i�kov B 1945 1941 ½
2016/2017 4 �K Bohnice A 1892 1884 Nentvich Libor Sokol Praha Vr�ovice C 1766 1792 1
2016/2017 1 �K Bohnice A 1892 1884 Klaus Václav GROP Classical Chess 1964 1986 0
2016/2017 5 ŠK Bohnice A 1892 1884 Rývová Anna ŠO Praga Praha A 1832 1826 ½
2016/2017 4 ŠK Bohnice A 1892 1884 Ševčík Zdeněk Kbel.šach. reprezentace A 1913 1869 0
2016/2017 3 ŠK Bohnice A 1892 1884 Krutina Miroslav ŠK Viktoria Žižkov B 1945 1941 0
2016/2017 2 ŠK Bohnice A 1892 1884 Čmiko Jakub SK OAZA Praha B 2081 2052 0
2016/2017 1 ŠK Bohnice A 1892 1884 Penk František ŠK DP Praha C - VŠFS I 1930 1893 1
2015/2016 11 ŠK Bohnice B 1897 1895 Daňhel Lukáš TJ Bohemians Praha F 1871 1917 1
2015/2016 10 ŠK Bohnice B 1897 1895 Steimar Miroslav Viktoria Žižkov C 1955 1947 0
2015/2016 8 ŠK Bohnice B 1897 1895 Budinský Petr ŠK DP Praha - VŠFS II 1921 1970 ½
2015/2016 7 ŠK Bohnice B 1897 1895 Babička Michal Unichess E 1978 2063 1
2015/2016 5 ŠK Bohnice B 1897 1895 Závůrková Monika TJ Praga Praha D 1860 1869 0
2015/2016 4 ŠK Bohnice B 1897 1895 Kasalický Petr ŠO TJ Dukla Praha D 2037 2046 ½
2015/2016 2 ŠK Bohnice B 1897 1895 Petrák Robert ŠK Praha - Smíchov B 1971 1987 1
2015/2016 1 ŠK Bohnice B 1897 1895 Lesage Milan Sokol Praha Vršovice D 1952 1971 ½
2015/2016 10 ŠK Bohnice A 1897 1895 Sargsjan Karen ŠK Sokol Vyšehrad E 1920 0
2015/2016 8 ŠK Bohnice A 1897 1895 Šelder Jan ŠK Sokol Vyšehrad D 1796 0
2015/2016 6 ŠK Bohnice A 1897 1895 Štěrba Karel SK OAZA Praha B 1891 1908 1
2015/2016 5 ŠK Bohnice A 1897 1895 Koper Štefan ŠK Mahrla Praha B 1840 1878 0
2015/2016 4 ŠK Bohnice A 1897 1895 Poš Jiří LISA A 1878 1888 0
2015/2016 3 ŠK Bohnice A 1897 1895 Sova Ondřej ŠK DP Praha - VŠFS I 1879 1839 ½
2015/2016 2 ŠK Bohnice A 1897 1895 Wiener Richard Sokol Praha Vršovice C 1934 1887 1
2015/2016 1 ŠK Bohnice A 1897 1895 Sýkora Petr ŠO TJ Dukla Praha C 1907 1914 1
2014/2015 11 ŠK Bohnice B 1866 1886 Charvát Jiří SK OAZA Praha B 1877 1925 ½
2014/2015 10 ŠK Bohnice B 1866 1886 Zajíček Karel ŠK Sokol Vyšehrad D 1892 1969 1
2014/2015 9 ŠK Bohnice B 1866 1886 Staszko Martin ŠO TJ Dukla Praha C 2055 2060 1
2014/2015 6 ŠK Bohnice B 1866 1886 Flek Vladislav TJ Pankrác E 1929 1951 0
2014/2015 4 ŠK Bohnice B 1866 1886 Zdeněk Petr SK Lokomotiva Radlice A 2082 2054 1
2014/2015 3 ŠK Bohnice B 1866 1886 Zvariková Alexandra Sokol Kobylisy C 2043 0
2014/2015 2 ŠK Bohnice B 1866 1886 Dvořák Ludvík SK LISA A 2144 2139 0
2014/2015 1 ŠK Bohnice B 1866 1886 Vávra Jan Sokol Vršovice B 2055 2051 0
2014/2015 10 ŠK Bohnice A 1866 1886 Kudela Stanislav Sokol Vršovice C 1915 1875 1
2013/2014 11 ŠK Bohnice A 1875 1904 Klímek Petr TJ Pankrác E 1849 1862 ½
2013/2014 10 ŠK Bohnice A 1875 1904 Hadrava Jaroslav ŠK ERA Poštovní spořitelna E 1925 1951 ½
2013/2014 9 ŠK Bohnice A 1875 1904 Bílek Martin SK OAZA Praha C 2021 2007 0
2013/2014 8 ŠK Bohnice A 1875 1904 Richtr Karel ŠO TJ Dukla Praha D 1909 1909 ½
2013/2014 6 ŠK Bohnice A 1875 1904 Černý Richard ŠK Černý Baron A 1899 0
2013/2014 3 ŠK Bohnice A 1875 1904 Soukal Rudolf ŠO TJ Dukla Praha B 2037 2035 0
2013/2014 2 ŠK Bohnice A 1875 1904 Kříž Pavel ŠK PORG B 2027 1963 ½
2013/2014 1 ŠK Bohnice A 1875 1904 Šelder Jan ŠK Sokol Vyšehrad D 1787 ½