Hráč Omelka Antonín

Omelka Antonín

User Pic
Jméno: Omelka Antonín
Oddíl: Šachový klub Bohnice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1856
Elo mezinárodní: 1867
ID: 1781
FIDE ID: 313912
Rok narození: 1954
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠK Bohnice A 1891 1861 Píša Ivo GROP - D 0 1731 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Bohnice A 1891 1861 Kleprlík Jan ŠK Mahrla C 1545 1585 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Bohnice A 1891 1861 Plesnivý Martin SK OAZA Praha D 1681 1697 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Bohnice A 1891 1861 ŠK Viktoria Žižkov C 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Bohnice A 1891 1861 Haškovec Cedrik ŠK Loko Praha C 0 1890 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Bohnice A 1891 1861 Chloupek Petr TJ Kobylisy E 1623 1667 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Bohnice A 1891 1861 Král Petr Sokol Vršovice D 0 1767 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Bohnice A 1891 1861 Pudil Lukáš TJ Pankrác F 0 1142 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Bohnice B 1891 1861 Zajíček Luděk Šachový klub Praha 4 A 0 1885 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Bohnice B 1891 1861 Richtr Karel Dukla E 1853 1818 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Bohnice B 1891 1861 Hruška Pavel Unichess E 1914 1906 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Bohnice B 1891 1861 Vít Zdeněk SK Rapid Praha 1713 1705 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Bohnice B 1891 1861 Staňková Zuzana Unichess Ž 1673 1713 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Bohnice B 1891 1861 Krejbich Miloslav LISA A 1903 1898 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Bohnice B 1891 1861 Modrová Hana TJ Bohemians E 1810 1860 1 soutěž
2018/2019 11 Šachový klub Bohnice - B 1901 1885 Papírník Milan ŠK Mahrla C 1763 1759 0 soutěž
2018/2019 10 Šachový klub Bohnice - B 1901 1885 Fryš Jiří Šachový klub Praha 4 "B" 1468 1502 1 soutěž
2018/2019 9 Šachový klub Bohnice - B 1901 1885 Hruška Adam Sokol Nebušice 1355 1417 1 soutěž
2018/2019 8 Šachový klub Bohnice - B 1901 1885 Bíkl Radek SK Lokomotiva Radlice B 0 1394 1 soutěž
2018/2019 7 Šachový klub Bohnice - B 1901 1885 Kovář Marek SK OAZA Praha F 1307 1440 1 soutěž
2018/2019 6 Šachový klub Bohnice - B 1901 1885 SNAD Kbely 1 soutěž
2018/2019 5 Šachový klub Bohnice - B 1901 1885 Ellinger Jiří Dukla F 0 0 1 soutěž
2018/2019 4 Šachový klub Bohnice - B 1901 1885 Krásný Antonín ŠK Smíchov C 0 1639 1 soutěž
2018/2019 3 Šachový klub Bohnice - B 1901 1885 Kolbušovský Michal ŠK DP Praha H - PORG 0 1250 1 soutěž
2018/2019 2 Šachový klub Bohnice - B 1901 1885 Černý Tomáš ŠK Sokol Vyšehrad J 0 0 1 soutěž
2018/2019 7 Šachový klub Bohnice - D 1901 1885 Mlynář Jaroslav ŠK Mlejn A 0 1827 0 soutěž
2018/2019 5 Šachový klub Bohnice - D 1901 1885 Davídek Tomáš TJ Bohemians Praha H 0 0 0 soutěž
2018/2019 4 Šachový klub Bohnice - D 1901 1885 Boháč Jaroslav TJ Kobylisy F 1862 1790 ½ soutěž
2018/2019 3 Šachový klub Bohnice - A 1901 1885 Pokorný Jan SK OAZA Praha C 1884 1900 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Bohnice A 1909 1909 Světlý Jiří ŠO TJ Dukla Praha C 1962 1955 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Bohnice B 1909 1909 Petr Jakub TJ Bohemians Praha F 1898 1811 0 soutěž
2015/2016 10 ŠK Bohnice B 1909 1909 Táborská Veronika Viktoria Žižkov C 2011 1952 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Bohnice B 1909 1909 Zůna Zdeněk DDM Praha 6 B 1923 1973 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Bohnice B 1909 1909 Kříž Pavel ŠK DP Praha - VŠFS II 1985 1930 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Bohnice B 1909 1909 Gáj Miloš Unichess E 1978 1992 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Bohnice B 1909 1909 Šmíd Radek TJ Praga Praha C 1904 1897 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Bohnice B 1909 1909 Císař Jiří TJ Praga Praha D 1731 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Bohnice B 1909 1909 Dolínek Vladimír ŠO TJ Dukla Praha D 1964 1974 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Bohnice B 1909 1909 Kulišťák Milan TJ Pankrác E 2107 2132 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Bohnice B 1909 1909 Terpstra Wiep ŠK Praha - Smíchov B 1950 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Bohnice B 1909 1909 Karkuš Dušan Sokol Praha Vršovice D 1861 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Bohnice A 1909 1909 Janáček Jaroslav ŠK Mahrla Praha B 1992 2011 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Bohnice B 1927 1921 Šišák Richard ŠK Sokol Vyšehrad D 1984 1990 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Bohnice B 1927 1921 Jirman Pavel ŠK Sokol Vyšehrad E 1979 2030 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Bohnice B 1927 1921 Málek Martin Sokol Kobylisy C 2050 2066 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Bohnice B 1927 1921 Smutný Jan SK LISA A 2234 2222 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Bohnice B 1927 1921 Srba Milan Sokol Vršovice B 2145 2131 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Bohnice A 1927 1921 Bartoň Milan TJ Praga Praha B 1762 1785 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Bohnice B 1911 1896 Vítek Jan TJ Praga Praha C 1791 1829 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Bohnice B 1911 1896 Achylis Miloš SK Loko Praha C 1814 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Bohnice B 1911 1896 Wiener Richard Sokol Praha-Vršovice D 2005 1885 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Bohnice B 1911 1896 Kühnmund Ivan Steinitz-Makabi A 1848 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Bohnice B 1911 1896 Kovář Jan ŠK Černý Baron B 1939 1956 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Bohnice B 1911 1896 Schuster Jan ŠK PORG C 1888 1842 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Bohnice B 1911 1896 Kindl František DDM Praha 6 B 1907 1906 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Bohnice B 1911 1896 Rakintsev Serhiy SK OAZA Praha D 1842 1836 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Bohnice B 1911 1896 Kalousek Zdeněk ŠK Viktoria Žižkov B 1986 1997 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Bohnice B 1911 1896 Novák Josef SK Lokomotiva Radlice B 1730 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Bohnice B 1911 1896 Kubík Jaroslav Sokol Praha-Kobylisy D 1906 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Bohnice A 1911 1896 Straka Jaroslav TJ Pankrác E 1857 1867 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Bohnice A 1911 1896 Tyle Vladimír SK OAZA Praha C 1947 1940 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Bohnice A 1911 1896 Kolář Dan ŠO TJ Dukla Praha D 1870 1880 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Bohnice A 1911 1896 SK LISA A 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Bohnice A 1911 1896 Krňák Vladimír ŠK Černý Baron A 1762 1816 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Bohnice A 1911 1896 Slavík Petr TJ Praga Praha B 1833 1857 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Bohnice A 1911 1896 Kadlec Adam ŠK Sokol Vyšehrad F 1828 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Bohnice A 1911 1896 Brát Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 1916 1953 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Bohnice A 1911 1896 Schuster Jan ŠK PORG B 1888 1842 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Bohnice A 1911 1896 Zdrubecký Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad D 1947 0 soutěž
2006/2007 9 Mosad Č.Kamenice"A" Teufel Jan Svádov Olšinky"A" ½ soutěž
2006/2007 8 Mosad Č.Kamenice"A" Zaťko Michal Slavia SČE Děčín"A" 1 soutěž
2006/2007 7 Mosad Č.Kamenice"A" Palík Václav Spartak Ústí n.L."D" 1 soutěž
2006/2007 6 Mosad Č.Kamenice"A" Sekanina Josef Lokomotiva Ústí n.L."A" 1 soutěž
2006/2007 5 Mosad Č.Kamenice"A" Šebesta Jan Svádov Olšinky"B" ½ soutěž
2006/2007 4 Mosad Č.Kamenice"A" Lešák Ondřej SK Děčín"C" ½ soutěž
2006/2007 3 Mosad Č.Kamenice"A" Carboch Ladislav Spartak Ústí n.L."C" 1 soutěž
2006/2007 2 Mosad Č.Kamenice"A" Drábek Martin ČSAD Libouchec ½ soutěž
2006/2007 1 Mosad Č.Kamenice"A" Švarha Michal TJ Chlumec 1 soutěž