Hráč Komárek David

Komárek David

User Pic
Jméno: Komárek David
Oddíl: TJ Štefanydes Polička
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2131
Elo mezinárodní: 2132
ID: 5394
FIDE ID: 309265
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 5 TJ Stefanydes Policka 2132 2138 Dvořák Adam Lokomotiva Brno 2128 2174 ½
2018/2019 3 TJ Stefanydes Policka 2141 2138 Mejzlík Vojtěch TJ Namest n/Oslavou 2164 2171 0
2017/2018 9 TJ SO Chrudim 2150 2151 Kosek Marek SK Vysoke Myto B 2096 2074 ½
2017/2018 8 TJ SO Chrudim 2132 2131 Jániš Petr SK Usti nad Orlici B 1919 1926 0
2017/2018 4 TJ SO Chrudim 2150 2151 Tůma Jiří SO Hlinsko 2288 2272 ½
2017/2018 3 TJ SO Chrudim 2150 2151 Škeřík Karel SK pri DDM Litomysl 1988 2001 ½
2017/2018 2 TJ SO Chrudim 2150 2151 Buráň Jaroslav SK+Sokol Zamberk 2153 2174 ½
2017/2018 1 TJ SO Chrudim 2156 2151 Sýkora Josef 2222 SK Polabiny D 2066 2065 ½
2017/2018 10 TJ Stefanydes Policka 2150 2151 Jedlička Aleš 2222 SK Polabiny C 2238 2239 0
2017/2018 9 TJ Stefanydes Policka 2168 2151 Růžička Josef Caissa Pivovar Dalesice 2116 2126 ½
2017/2018 6 TJ Stefanydes Policka 2157 2151 Mejzlík Vojtěch TJ Namest n/Oslavou 2180 2184 1
2017/2018 5 TJ Stefanydes Policka 2150 2151 Bukáček Lubomír TJ Zdar nad Sazavou 2124 2111 ½
2017/2018 3 TJ Stefanydes Policka 2150 2151 Vařejčko Josef SK Lipa 2224 2245 ½
2017/2018 2 TJ Stefanydes Policka 2150 2151 Pokorný Zdeněk TJ Slavia Hradec Kralove B 2254 2260 ½
2017/2018 1 TJ Stefanydes Policka 2156 2151 Mojžíš Jan TJ Snezka Nachod 2178 2158 ½
2016/2017 11 TJ SO Chrudim 2159 2144 Svítil Radek SK Rapid Pardubice C 1794 1757 1
2016/2017 9 TJ SO Chrudim 2159 2144 Třasák Ondřej SK Bohemia Pardubice 1985 1981 ½
2016/2017 8 TJ SO Chrudim 2159 2144 Kylar Pavel SK Usti nad Orlici B 1838 1784 1
2016/2017 7 TJ SO Chrudim 2159 2144 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomysl 1911 1917 ½
2016/2017 6 TJ SO Chrudim 2159 2144 Dvořák Slavomil Sokol Zajecice 1856 1888 ½
2016/2017 3 TJ SO Chrudim 2159 2144 Vrkota Miloš TJ CHS Chotebor 2048 2055 ½
2016/2017 2 TJ SO Chrudim 2159 2144 Kučera Jan SK Vysoke Myto B 1900 1925 ½
2016/2017 10 TJ Stefanydes Policka 2159 2144 Buločkin Martin 2222 SK Polabiny C 1941 2058 1
2016/2017 9 TJ Stefanydes Policka 2159 2144 Pokorný Zdeněk TJ Slavia Hradec Kralove B 2279 2293 0
2016/2017 8 TJ Stefanydes Policka 2159 2144 Pokorný Tomáš TJ Lanskroun 2250 2271 ½
2016/2017 7 TJ Stefanydes Policka 2159 2144 Smutný Jan SK Rapid Pardubice B 2232 2200 ½
2016/2017 5 TJ Stefanydes Policka 2159 2144 Novotný Michal 2222 SK Polabiny B 2276 2290 ½
2016/2017 4 TJ Stefanydes Policka 2159 2144 Bukáček Lubomír TJ Zdar nad Sazavou 2092 2092 1
2016/2017 3 TJ Stefanydes Policka 2159 2144 Kratochvíl Vít Gambit Jihlava 2254 2181 1
2016/2017 2 TJ Stefanydes Policka 2159 2144 Sabol Marian SK Vysoke Myto 2337 2337 0
2016/2017 1 TJ Stefanydes Policka 2159 2144 Sedláček Oldřich Caissa Pivovar Dalesice 2214 2221 ½
2015/2016 11 TJ Štefanydes Polička 2159 2144 Vyskočil Neklan Moravská Slavia Brno\r "A" 2342 2343 ½
2015/2016 10 TJ Štefanydes Polička 2159 2144 Holeksa Zdeněk Beskydská šachová škola F-M "B" 2200 2173 0
2015/2016 9 TJ Štefanydes Polička 2159 2144 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž "A" 2145 2168 1
2015/2016 8 TJ Štefanydes Polička 2159 2144 Sluka Radek A64 VALOZ Grygov\r 2343 2319 ½
2015/2016 7 TJ Štefanydes Polička 2159 2144 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová "A" 2267 2281 ½
2015/2016 6 TJ Štefanydes Polička 2159 2144 Židek Václav KVS EKODIVIZE Opava 2185 2180 0
2015/2016 5 TJ Štefanydes Polička 2159 2144 Kratochvíl Josef Lokomotiva Brno "A" 2268 2248 ½
2015/2016 4 TJ Štefanydes Polička 2159 2144 Hladík Oto TJ Ostrava "A" 2191 2204 ½
2015/2016 3 TJ Štefanydes Polička 2159 2144 Šenkýř Martin ŠK Zlín "A" 2154 2165 ½
2015/2016 2 TJ Štefanydes Polička 2159 2144 Worek Joanna ŠK Staré Město "A" 2342 2274 0
2015/2016 1 TJ Štefanydes Polička 2159 2144 Tauš Martin ŠK Karviná "A" 2103 2129 ½
2015/2016 10 TJ ŠO Chrudim 2159 2144 Jedličková Petra ŠK ZVU Engineering Lípa A 1783 1770 1
2015/2016 9 TJ ŠO Chrudim 2159 2144 Zbořil Tomáš Tatran Litovel B 2148 2111 0
2015/2016 8 TJ ŠO Chrudim 2159 2144 Hennig Thomas ŠK Rapid Pardubice B 2045 2057 1
2015/2016 7 TJ ŠO Chrudim 2159 2144 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny B 2017 2074 1
2015/2016 6 TJ ŠO Chrudim 2159 2144 Volf Jaroslav ŠK Ústí nad Orlicí 2014 2031 ½
2015/2016 5 TJ ŠO Chrudim 2159 2144 Buločkin Martin Region Panda Rychnov n. Kněž. 1941 2058 1
2015/2016 3 TJ ŠO Chrudim 2159 2144 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2105 2077 1
2014/2015 11 TJ Štefanydes Polička A 2147 2149 Němec Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové B 2215 2204 0
2014/2015 10 TJ Štefanydes Polička A 2147 2149 Němec Pavel ŠK Vysoké Mýto 2265 2265 ½
2014/2015 9 TJ Štefanydes Polička A 2147 2149 Hlavnička Jiří AKIS Pardubice 2190 2174 ½
2014/2015 8 TJ Štefanydes Polička A 2147 2149 Šafařík Jakub ŠK ZVU Engineering Lípa A 2104 2095 0
2014/2015 7 TJ Štefanydes Polička A 2147 2149 Valenta Vít TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2153 2131 0
2014/2015 6 TJ Štefanydes Polička A 2147 2149 Mareš Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí 1962 1952 ½
2014/2015 5 TJ Štefanydes Polička A 2147 2149 Bukáček Lubomír TJ Žďár nad Sázavou A 2062 2058 ½
2014/2015 4 TJ Štefanydes Polička A 2147 2149 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny B 2240 2255 ½
2014/2015 3 TJ Štefanydes Polička A 2147 2149 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín B 2148 2146 1
2014/2015 2 TJ Štefanydes Polička A 2147 2149 Sohr Vladimír ŠK 1921 Zábřeh 2085 2111 1
2014/2015 1 TJ Štefanydes Polička A 2147 2149 Krátký Josef TJ Štefanydes Polička B 2006 2017 1
2013/2014 11 TJ ŠO Chrudim B 2148 2151 Červený Petr TJ Štefanydes Polička B 2292 2297 0
2013/2014 10 TJ ŠO Chrudim B 2148 2151 Vařejčko Josef Sokol Zaječice 2188 2185 0
2013/2014 9 TJ ŠO Chrudim B 2148 2151 Mareš Jan ŠK Ústí nad Orlicí B 2008 2026 1
2013/2014 8 TJ ŠO Chrudim B 2148 2151 Felcman Tomáš SK + Sokol Žamberk 1939 1947 1
2013/2014 6 TJ ŠO Chrudim B 2148 2151 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2121 2122 ½
2013/2014 5 TJ ŠO Chrudim B 2148 2151 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 2151 2166 ½
2013/2014 4 TJ ŠO Chrudim B 2148 2151 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2247 2280 ½
2013/2014 7 TJ ŠO Chrudim 2148 2151 Šenkýř Martin ŠK Zlín “A“ 2186 2184 1
2013/2014 3 TJ ŠO Chrudim 2148 2151 Nepomucký Ondřej ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2269 2262 ½
2013/2014 2 TJ ŠO Chrudim 2148 2151 Tesař Jan ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2072 2087 ½
2013/2014 1 TJ ŠO Chrudim 2148 2151 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny “A“ 2089 2073 0
2013/2014 11 TJ Štefanydes Polička 2148 2151 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny B 2121 2129 1
2013/2014 10 TJ Štefanydes Polička 2148 2151 Pekař Václav ŠK Ústí nad Orlicí 2151 2166 0
2013/2014 9 TJ Štefanydes Polička 2148 2151 Vala Filip TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2110 2118 ½
2013/2014 8 TJ Štefanydes Polička 2148 2151 Hlavnička Jiří AKIS Pardubice 2199 2178 ½
2013/2014 7 TJ Štefanydes Polička 2148 2151 Vařejčko Josef ŠK ZVU Engineering Lípa A 2188 2185 ½
2013/2014 6 TJ Štefanydes Polička 2148 2151 Kraus Tomáš ŠK AD Jičín B 2346 2355 ½
2013/2014 5 TJ Štefanydes Polička 2148 2151 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny C 2292 2288 0
2013/2014 4 TJ Štefanydes Polička 2148 2151 Jedlička Aleš TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2199 2179 0
2013/2014 3 TJ Štefanydes Polička 2148 2151 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2157 2158 1
2013/2014 2 TJ Štefanydes Polička 2148 2151 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové B 2339 2326 ½
2013/2014 1 TJ Štefanydes Polička 2148 2151 Sabuk Piotr Region Panda Rychnov n. K. 2300 0
2012/2013 11 TJ ŠO Chrudim 2164 2170 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny C 2010 1981 1
2012/2013 9 TJ ŠO Chrudim 2164 2170 Vaculík Jakub TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1862 1900 0
2012/2013 8 TJ ŠO Chrudim 2164 2170 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové B 1917 1931 ½
2012/2013 7 TJ ŠO Chrudim 2164 2170 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk 2061 2042 ½
2012/2013 6 TJ ŠO Chrudim 2164 2170 Petuchov Sergej ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2163 2163 1
2012/2013 5 TJ ŠO Chrudim 2164 2170 Šimek Zdeněk TJ Lokomotiva Česká Třebová 1873 1891 ½
2012/2013 4 TJ ŠO Chrudim 2164 2170 Švub Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí 1970 1963 ½
2012/2013 3 TJ ŠO Chrudim 2164 2170 Trávníček Petr Agentura Garde Calcio Olomouc 2138 2117 1
2012/2013 2 TJ ŠO Chrudim 2164 2170 Novotný Jan TJ Náchod 1959 1949 1
2012/2013 11 TJ Štefanydes Polička 2164 2170 Sýkora Josef ŠK Rapid Aggressors 2109 2085 ½
2012/2013 10 TJ Štefanydes Polička 2164 2170 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny D 2010 1981 1
2012/2013 9 TJ Štefanydes Polička 2164 2170 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim B 1961 1974 1
2012/2013 8 TJ Štefanydes Polička 2164 2170 Starý Lukáš TJ Jiskra Heřm. Městec 1950 1955 ½
2012/2013 7 TJ Štefanydes Polička 2164 2170 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto B 2012 2028 ½
2012/2013 6 TJ Štefanydes Polička 2164 2170 Trhal Tomáš Sokol Zaječice 2119 2133 1
2012/2013 5 TJ Štefanydes Polička 2164 2170 Blaško Štěpán ŠK Ústí nad Orlicí B 1974 2001 1
2012/2013 4 TJ Štefanydes Polička 2164 2170 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2102 2112 0
2012/2013 3 TJ Štefanydes Polička 2164 2170 Havrlík Pavel SK + Sokol Žamberk 1887 1930 1
2012/2013 2 TJ Štefanydes Polička 2164 2170 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2093 2096 ½
2011/2012 10 TJ ŠO Chrudim 2136 2147 Hájek Jiří Sokol Zaječice 2115 2111 ½
2011/2012 9 TJ ŠO Chrudim 2136 2147 Zeman Arnošt ŠK Lokomotiva Brno A 2018 2031 ½
2011/2012 8 TJ ŠO Chrudim 2136 2147 Mudra Tomáš ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2171 2168 1
2011/2012 6 TJ ŠO Chrudim 2136 2147 Švanda Pavel ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2159 2164 0
2011/2012 5 TJ ŠO Chrudim 2136 2147 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2065 2058 0
2011/2012 4 TJ ŠO Chrudim 2136 2147 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové B 2136 2119 1
2011/2012 3 TJ ŠO Chrudim 2136 2147 Hurt Lukáš Šachový klub Ústí nad Orlicí 2115 2117 1
2011/2012 2 TJ ŠO Chrudim 2136 2147 Veselý Tomáš AKIS Pardubice 2128 2142 1
2011/2012 1 TJ ŠO Chrudim 2136 2147 Zachariáš Miroslav ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1939 1957 ½
2011/2012 11 TJ Štefanydes Polička 2136 2147 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice 2082 2090 ½
2011/2012 10 TJ Štefanydes Polička 2136 2147 Černý Karel TJ Slovan Moravská Třebová 2125 2046 ½
2011/2012 8 TJ Štefanydes Polička 2136 2147 Šimek Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová 2206 2211 1
2011/2012 7 TJ Štefanydes Polička 2136 2147 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 2078 2095 ½
2011/2012 6 TJ Štefanydes Polička 2136 2147 Petuchov Sergej TJ Jiskra Heřmanův Městec 2145 2149 ½
2011/2012 4 TJ Štefanydes Polička 2136 2147 Veselý Tomáš Rapid Pardubice C 2128 2142 ½
2011/2012 3 TJ Štefanydes Polička 2136 2147 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2090 2080 1
2011/2012 2 TJ Štefanydes Polička 2136 2147 Konrád František ŠK Vysoké Mýto C 1922 1919 1
2011/2012 1 TJ Štefanydes Polička 2136 2147 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1956 1979 1
2010/2011 11 TJ Štefanydes Polička 2154 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim "B" 2135 ½
2010/2011 10 TJ Štefanydes Polička 2154 Blaško Štěpán TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1935 ½
2010/2011 8 TJ Štefanydes Polička 2154 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto "C" 1960 1
2010/2011 7 TJ Štefanydes Polička 2154 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto "B" 2046 ½
2010/2011 6 TJ Štefanydes Polička 2154 Vobořil Pavel Rapid Pardubice 2025 1
2010/2011 5 TJ Štefanydes Polička 2154 Zvěřina Jan TJ CHS Chotěboř 1946 ½
2010/2011 4 TJ Štefanydes Polička 2154 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2164 ½
2010/2011 2 TJ Štefanydes Polička 2154 Vondra Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 1985 ½
2010/2011 1 TJ Štefanydes Polička 2154 Felcman Tomáš SK + Sokol Žamberk 2010 ½
2010/2011 11 SK Chrudim 2154 Škoda Martin Sokol Bedrichov 2034 0
2010/2011 10 SK Chrudim 2154 Hájek Jaroslav Sokol Zajecice 2028 1
2010/2011 9 SK Chrudim 2154 Vojtěch Ladislav SK Caissa Trebic B 2093 ½
2010/2011 8 SK Chrudim 2154 Bartošová Lucie Jiskra Litomysl 1961 ½
2010/2011 7 SK Chrudim 2154 Hošek Milan 2222 SK Polabiny B 2304 0
2010/2011 6 SK Chrudim 2154 Rusnák Jan SK Vysoke Myto 2043 ½
2010/2011 5 SK Chrudim 2154 Pečinka Martin Jiskra Usti nad Orlici 2062 ½
2010/2011 3 SK Chrudim 2154 Marečková Martina SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2056 1
2010/2011 2 SK Chrudim 2154 Kastner Oldřich AKIS Pardubice 2070 ½
2010/2011 1 SK Chrudim 2154 Kunčar Petr Lokomotiva Brno 2106 ½
2009/2010 10 TJ ŠO Chrudim 2152 Kuba Jindřich Poštovní spořitelna A"" 2220 0
2009/2010 9 TJ ŠO Chrudim 2152 1. Novoborský ŠK B"" 1
2009/2010 7 TJ ŠO Chrudim 2152 Chrz Pavel ŠK Teplice 2127 0
2009/2010 5 TJ ŠO Chrudim 2152 Šimeček Alexej Holdia DP Praha B"" 2118 ½
2009/2010 4 TJ ŠO Chrudim 2152 Viták Pavel TJ Pankrác 2231 ½
2009/2010 1 TJ ŠO Chrudim 2152 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové 2199 ½
2009/2010 10 2222 ŠK Polabiny "B" 2152 Jelínek Václav ŠK Bohemia Pardubice 1996 ½
2009/2010 9 2222 ŠK Polabiny "B" 2152 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl 1768 1
2009/2010 8 2222 ŠK Polabiny "B" 2152 Milostný Miloš ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2065 ½
2009/2010 6 2222 ŠK Polabiny "B" 2152 Zavadil Michal ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2143 ½
2009/2010 5 2222 ŠK Polabiny "B" 2152 Mesiarik Rudolf Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2161 1
2009/2010 4 2222 ŠK Polabiny "B" 2152 Valek Miloš TJ Spartak Pelhřimov 1736 1
2009/2010 3 2222 ŠK Polabiny "B" 2152 Tesař Jan ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2101 1
2009/2010 2 2222 ŠK Polabiny "B" 2152 Konrád František TJ SOKOL Zaječice 1943 1
2009/2010 1 2222 ŠK Polabiny "B" 2152 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou 2087 ½
2008/2009 11 TJ Štefanydes Polička C 2141 Pačovský Martin TJ Jiskra Heřmanův Městec 1938 ½
2008/2009 10 TJ Štefanydes Polička C 2141 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny E 1989 1
2008/2009 8 TJ Štefanydes Polička C 2141 Němec Bohumil TJ ŠO a DDM Chrudim C 1813 1
2008/2009 7 TJ Štefanydes Polička C 2141 Vobořil Pavel AKIS Pardubice 2026 1
2008/2009 6 TJ Štefanydes Polička C 2141 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto C 1956 ½
2008/2009 5 TJ Štefanydes Polička C 2141 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny F 1647 ½
2008/2009 4 TJ Štefanydes Polička C 2141 Starý Stanislav Spartak Choceň B 1411 1
2008/2009 3 TJ Štefanydes Polička C 2141 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1962 1
2008/2009 2 TJ Štefanydes Polička C 2141 Janko Jan ŠK Rapid Teenagers 1836 1
2008/2009 1 TJ Štefanydes Polička C 2141 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička B 2005 1
2008/2009 11 TJ ŠO Chrudim 2141 Večerka Pavel Space" Poštovní spořitelna "B"" 2085 ½
2008/2009 10 TJ ŠO Chrudim 2141 Turner Radek Sokol Plzeň I 2083 1
2008/2009 6 TJ ŠO Chrudim 2141 Boleslav Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2021 ½
2008/2009 3 TJ ŠO Chrudim 2141 Voráček Miroslav TJ Pankrác 2227 1
2008/2009 1 TJ ŠO Chrudim 2141 Kohout Vratislav Sokol Vršovice 2173 ½
2007/2008 11 ŠO Chrudim B 2126 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto B 1911 ½
2007/2008 9 ŠO Chrudim B 2126 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2138 1
2007/2008 7 ŠO Chrudim B 2126 Havrlík Pavel SK Žamberk 1988 1
2007/2008 4 ŠO Chrudim B 2126 Petráž Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 2015 0
2007/2008 2 ŠO Chrudim B 2126 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny D 2050 1
2007/2008 1 ŠO Chrudim B 2126 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2165 1
2007/2008 10 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2126 Hrubeš Pavel ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2165 0
2007/2008 7 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2126 Mudra Tomáš OREL OŘECHOV A 2127 0
2007/2008 2 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2126 Večeřa Pavel TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2127 1
2006/2007 9 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2132 Kruml David TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2094 0
2006/2007 7 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2132 Skřenek Jiří TJ ZNOJMO A 2080 1
2006/2007 4 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2132 Jelínek Václav ŠK GORDIC JIHLAVA B 2066 ½
2006/2007 3 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2132 Siebenbürger Vlastimil TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2109 ½
2006/2007 2 TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2132 Hromádko Martin TJ SOKOL ZAJEČICE 2032 0
2006/2007 10 ŠO Chrudim B 2132 Holásek Pavel Jiskra Ústí nad Orlicí A 2095 ½
2006/2007 9 ŠO Chrudim B 2132 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2140 ½
2006/2007 3 ŠO Chrudim B 2132 Sýkora Josef KONTAX Pardubice 2158 ½
2006/2007 2 ŠO Chrudim B 2132 Zvěřina Jan TJ CHS Chotěboř 1930 1
2006/2007 1 ŠO Chrudim B 2132 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2148 ½
2005/2006 11 DURAS BRNO B 2147 Fojtík Tomáš SPgŠ+G ZNOJMO 2037 ½
2005/2006 9 DURAS BRNO B 2147 Tesař Jan TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2095 0
2005/2006 8 DURAS BRNO B 2147 Kosek Jiří SOKOL ZAJEČICE 2101 1
2005/2006 7 DURAS BRNO B 2147 Habina Martin GARDE LIPOVEC 2093 1
2005/2006 5 DURAS BRNO B 2147 Vykydal František LOKOMOTIVA BRNO C 2150 0
2005/2006 4 DURAS BRNO B 2147 Jelínek Václav GORDIC JIHLAVA B 2099 0
2005/2006 3 DURAS BRNO B 2147 Bureš Vít OREL OŘECHOV 2242 0
2005/2006 2 DURAS BRNO B 2147 Zavadil Michal DURAS BRNO C 2155 0
2005/2006 1 DURAS BRNO B 2147 Polách Daneš SOKOL RUDICE 1952 1
2005/2006 11 Štefanydes Polička 2147 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř 1907 ½
2005/2006 10 Štefanydes Polička 2147 Hájek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2134 ½
2005/2006 9 Štefanydes Polička 2147 Sýkora Josef Eurokomplex Pardubice 2112 1
2005/2006 8 Štefanydes Polička 2147 Němec Bohumil TJ + DDM Chrudim B 1901 ½
2005/2006 7 Štefanydes Polička 2147 Slavíček Miroslav Spartak OEZ Letohrad 1765 1
2005/2006 6 Štefanydes Polička 2147 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl 1909 1
2005/2006 4 Štefanydes Polička 2147 Pačovský Martin Kavárna Evropa Pardubice 1877 1
2005/2006 2 Štefanydes Polička 2147 Maceška Bohumír SK Žamberk 1889 1
2005/2006 1 Štefanydes Polička 2147 Holásek Pavel Jiskra Ústí nad Orlicí 2050 ½
2004/2005 11 Štefanydes Polička A 2143 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1962 ½
2004/2005 9 Štefanydes Polička A 2143 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim B 1917 ½
2004/2005 8 Štefanydes Polička A 2143 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2072 ½
2004/2005 7 Štefanydes Polička A 2143 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí A 2010 ½
2004/2005 6 Štefanydes Polička A 2143 Blaško Štěpán Jiskra Ústí nad Orlicí B 1898 1
2004/2005 5 Štefanydes Polička A 2143 Černý Karel SK Žamberk 2004 1
2004/2005 4 Štefanydes Polička A 2143 Sýkora Josef Eurokomplex Autoskla Pardubice 2134 1
2004/2005 3 Štefanydes Polička A 2143 Vávra Radim 2222 ŠK Polabiny B 2069 ½
2004/2005 2 Štefanydes Polička A 2143 Hromádko Martin Sokol Zaječice 2074 0
2004/2005 1 Štefanydes Polička A 2143 Pekař Václav Štefanydes Polička B 1873 ½
2003/2004 11 Štefanydes Polička B 2158 Šimek Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1915 ½
2003/2004 10 Štefanydes Polička B 2158 Zeman Ladislav Jiskra Litomyšl 1949 1
2003/2004 9 Štefanydes Polička B 2158 Martinec Jan SK Žamberk B 1753 1
2003/2004 7 Štefanydes Polička B 2158 Voleský Stanislav Spartak Choceň 1901 ½
2003/2004 6 Štefanydes Polička B 2158 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 1819 ½
2003/2004 5 Štefanydes Polička B 2158 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2032 ½
2003/2004 4 Štefanydes Polička B 2158 Keprta Stanislav ZD Kunvald 1841 1
2003/2004 3 Štefanydes Polička B 2158 Bříza Miloš Spartak OEZ Letohrad 2043 1
2003/2004 2 Štefanydes Polička B 2158 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1798 1
2003/2004 1 Štefanydes Polička B 2158 Navrátil Ladislav Štefanydes Polička C 1765 ½
2003/2004 11 TJ Štefanydes Polička 2158 Plotek Evžen ŠK Vysoké Mýto 1984 1
2003/2004 10 TJ Štefanydes Polička 2158 Šimek Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová 1915 1
2003/2004 8 TJ Štefanydes Polička 2158 Ondráček Ondřej CHS Chotěboř 1764 1
2003/2004 7 TJ Štefanydes Polička 2158 Třasák Ondřej Plzeňka Pardubice 1965 1
2003/2004 6 TJ Štefanydes Polička 2158 Vyparina Matej 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 2198 0
2003/2004 5 TJ Štefanydes Polička 2158 Koníček Petr ŠO+DDM Chrudim B 1968 ½
2003/2004 4 TJ Štefanydes Polička 2158 Chládek Václav TJ Lanškroun 2101 0
2003/2004 3 TJ Štefanydes Polička 2158 Blaško Štěpán TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1872 1
2003/2004 2 TJ Štefanydes Polička 2158 Just Pavel TJ Synthesia Pardubice C 2023 ½
2003/2004 1 TJ Štefanydes Polička 2158 Kaderka Radek Eurokomplex Autoskla Pardubice 2204 ½