Hráč Seidl Štěpán

Seidl Štěpán

User Pic
Jméno: Seidl Štěpán
Oddíl: ŠK Gordic Jihlava
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2177
Elo mezinárodní: 2173
ID: 27845
FIDE ID: 338290
Rok narození: 1995
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 ŠK Gordic 2174 2177 Lojek Marek SK Slavia Orlová 2144 2155 ½ soutěž
2019/2020 7 Sparta Kutná Hora 2171 2176 Kawulok Marek TJ Neratovice B 2195 2190 1 soutěž
2019/2020 5 Sparta Kutná Hora 2173 2176 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov C 2221 2185 ½ soutěž
2019/2020 4 Sparta Kutná Hora 2169 2176 Štross František Sokol Bakov nad Jizerou 2258 2256 0 soutěž
2019/2020 3 Sparta Kutná Hora 2169 2176 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín 2142 2156 0 soutěž
2019/2020 11 ŠK Gordic 2179 2176 Skalský Alexandr ŠK Staré Město 2251 2155 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠK Gordic 2179 2176 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2271 2296 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Gordic 2171 2176 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová 2277 2289 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Gordic 2171 2176 Nosek Jan Panda Rychnov n. K. 1946 1949 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Gordic 2173 2176 Malík Jan ŠK Slavoj Poruba "B" 2321 2273 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Gordic 2169 2176 Mrva Marek TJ Ostrava 2141 2153 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Gordic 2169 2176 Mroziak Maciej Slavoj Český Těšín 2404 0 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Gordic 2168 2176 Sikora Jan TŽ Třinec 2189 2190 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK Gordic 2162 2167 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny "C" 2103 2094 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK Gordic 2160 2167 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová 2268 2278 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Gordic 2160 2167 Walek Milan TŽ Třinec 2293 2293 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Gordic 2158 2167 Tauš Martin BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2119 2104 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Gordic 2158 2167 Jonáš Vlastimil Panda Rychnov n. K. 2098 2081 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Gordic 2157 2167 Krejča Jakub Šachy Hošťálková 2164 2169 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Gordic 2191 2190 Břečka Ivan TJ Ostrava 2330 2329 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Gordic 2191 2190 Mohapl Petr TJ Tatran Litovel 2047 2043 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Gordic 2185 2190 Pastirčák Milan Slavia Kroměříž 2288 2246 ½ soutěž
2018/2019 11 TJ Sparta Kutna Hora 2160 2167 Červený Petr TJ Stefanydes Policka 2333 2320 0 soutěž
2018/2019 10 TJ Sparta Kutna Hora 2160 2167 Pacher Milan OREL Orechov 2467 0 0 soutěž
2018/2019 9 TJ Sparta Kutna Hora 2158 2167 Tůma Jiří TJ CHS Chotebor 2268 2280 ½ soutěž
2018/2019 8 TJ Sparta Kutna Hora 2158 2167 Kulovaná Eva Lokomotiva Brno 2203 2214 ½ soutěž
2018/2019 7 TJ Sparta Kutna Hora 2157 2167 Jedlička Aleš TJ SO Chrudim 2218 2211 ½ soutěž
2018/2019 5 TJ Sparta Kutna Hora 2155 2190 Prandstetter Eduard Rapid Pardubice 2221 2212 ½ soutěž
2018/2019 4 TJ Sparta Kutna Hora 2155 2190 Moravec Michal Sokol Kolin 2196 2228 ½ soutěž
2018/2019 3 TJ Sparta Kutna Hora 2191 2190 Růžička Josef Caissa Pivovar Dalesice 2168 2176 0 soutěž
2018/2019 2 TJ Sparta Kutna Hora 2191 2190 Maslík Miroslav Moravska Slavia Brno B 2353 0 0 soutěž
2018/2019 1 TJ Sparta Kutna Hora 2185 2190 Sabol Marian SK Vysoke Myto 2295 2291 ½ soutěž
2018/2019 6 Gambit Jihlava A 2157 2167 Večeřa Pavel TJ Žďár nad Sázavou A 2112 2107 0 soutěž
2018/2019 4 Gambit Jihlava A 2155 2190 Vincze Roman ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2125 2097 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Gordic 2199 2190 Karlík Ondřej Šachy Hošťálková 2165 2192 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK Gordic 2215 2190 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž 2170 2194 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Gordic 2215 2190 Rambousek Jan KVS Ekodivize Opava 2012 2001 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Gordic 2206 2190 Sikorová Olga TŽ Třinec 2225 2252 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Gordic 2206 2190 Fuksík Jakub Agentura 64 Grygov 2180 2192 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Gordic 2188 2190 Slepov Kyryl Lokomotiva Brno A 2107 2107 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Gordic 2188 2190 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2216 2214 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Gordic 2215 2190 Mrva Marek TJ Ostrava "A" 2187 2183 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Gordic 2215 2190 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město 2210 2210 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Gordic 2215 2190 Horák Jan Panda Rychnov nad Kněžnou A 1950 1833 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Gordic 2188 2189 Gibiec Ernest Slavoj Český Těšín 2153 2130 0 soutěž
2017/2018 11 Gambit Jihlava 2199 2190 Hrdina Robin TJ Spartak Vlasim 2172 2147 0 soutěž
2017/2018 10 Gambit Jihlava 2215 2190 Šťastný Jan Klub sachistu Ricany 1925 2235 2231 ½ soutěž
2017/2018 9 Gambit Jihlava 2206 2190 Vokáč Marek Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2393 2370 ½ soutěž
2017/2018 8 Gambit Jihlava 2206 2190 Havlík Jan SACHklub Pisek 2392 2376 0 soutěž
2017/2018 7 Gambit Jihlava 2188 2190 Orság Milan TJ Dukla Praha 2344 2361 ½ soutěž
2017/2018 6 Gambit Jihlava 2188 2190 Doležal Radoslav TJ Pankrac B 2381 2371 ½ soutěž
2017/2018 5 Gambit Jihlava 2215 2190 Lechtýnský Jiří Sparta Kutna Hora 2353 2361 ½ soutěž
2017/2018 4 Gambit Jihlava 2215 2190 Borkovec Milan Sokol Tabor 2209 2208 0 soutěž
2017/2018 3 Gambit Jihlava 2215 2190 Neckář Lubomír Eurovia Praha 2281 2282 1 soutěž
2017/2018 2 Gambit Jihlava 2215 2190 Jirovský Pavel Sokol Kolin 2335 2326 ½ soutěž
2017/2018 1 Gambit Jihlava 2188 2189 Jurčík Martin Unichess Vyletna 2341 2372 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Vinohrady Brno 2233 2228 Lakatoš Tomáš Orel Ořechov 2126 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Vinohrady Brno 2233 2228 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno C 2228 2215 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Vinohrady Brno 2233 2228 Mikeš Jan SK Podlužan Prušánky B 2189 2235 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Vinohrady Brno 2233 2228 Seidl Antonín Jezdci Jundrov B 2085 2081 1 soutěž
2016/2017 11 ŠK Gordic Jihlava 2233 2228 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2329 2342 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK Gordic Jihlava 2233 2228 Blatný Pavel Moravská Slavia Brno 2370 2418 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Gordic Jihlava 2233 2228 Čempel Jaroslav KVS EKODIVIZE Opava 2182 2140 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Gordic Jihlava 2233 2228 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2299 2291 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Gordic Jihlava 2233 2228 Obšivač Josef Agentura 64 Grygov 2339 2309 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Gordic Jihlava 2233 2228 Kačírek Petr Region Panda 2283 2286 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Gordic Jihlava 2233 2228 Šenkýř Martin ŠK Zlín 2154 2165 1 soutěž
2016/2017 10 Gambit Jihlava 2233 2228 Prandstetter Eduard SK Rapid Pardubice B 2241 2223 0 soutěž
2016/2017 9 Gambit Jihlava 2233 2228 Jirásek Pavel SK Lipa 2329 2312 0 soutěž
2016/2017 8 Gambit Jihlava 2233 2228 Jedlička Aleš 2222 SK Polabiny B 2280 2260 0 soutěž
2016/2017 7 Gambit Jihlava 2233 2228 Večeřa Pavel TJ Zdar nad Sazavou 2133 2143 0 soutěž
2016/2017 6 Gambit Jihlava 2233 2228 Šmajzr Martin SK Usti nad Orlici 2201 2202 0 soutěž
2016/2017 5 Gambit Jihlava 2233 2228 Trhal Tomáš SK Vysoke Myto 2123 2131 1 soutěž
2016/2017 4 Gambit Jihlava 2233 2228 Sedláček Oldřich Caissa Pivovar Dalesice 2214 2221 ½ soutěž
2016/2017 3 Gambit Jihlava 2233 2228 Červený Petr TJ Stefanydes Policka 2286 2275 0 soutěž
2016/2017 2 Gambit Jihlava 2233 2228 Buločkin Martin 2222 SK Polabiny C 1941 2058 1 soutěž
2016/2017 1 Gambit Jihlava 2233 2228 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Kralove B 2321 2313 0 soutěž
2015/2016 11 Silko Gambit Jihlava 2233 2228 Jacko Vladimír OREL Ořechov 2321 ½ soutěž
2015/2016 10 Silko Gambit Jihlava 2233 2228 Sluka Radek A64 PROCLIENT Grygov B 2343 2319 ½ soutěž
2015/2016 9 Silko Gambit Jihlava 2233 2228 Majer Jiří ŠK Kuřim 2192 2166 0 soutěž
2015/2016 8 Silko Gambit Jihlava 2233 2228 Ševčík Vladimír ŠK Duras BVK B 2224 2214 ½ soutěž
2015/2016 7 Silko Gambit Jihlava 2233 2228 Pisk Petr Jezdci Jundrov 2355 2341 ½ soutěž
2015/2016 6 Silko Gambit Jihlava 2233 2228 Závůrka Roman SK Prostějov 2164 2173 ½ soutěž
2015/2016 5 Silko Gambit Jihlava 2233 2228 Gaša Andrej TJ Podlužan Prušánky 2294 2256 0 soutěž
2015/2016 4 Silko Gambit Jihlava 2233 2228 Burdalev Kirill ŠK Lokomotiva Brno B 2351 0 soutěž
2015/2016 3 Silko Gambit Jihlava 2233 2228 Bednář Jaromír ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2267 2280 ½ soutěž
2015/2016 2 Silko Gambit Jihlava 2233 2228 Kalod Radek ŠK GARDE Lipovec 2478 2476 0 soutěž
2015/2016 1 Silko Gambit Jihlava 2233 2228 Hába Petr ŠK GORDIC 2481 2473 0 soutěž
2015/2016 11 MKS Vyškov 2233 2228 Růžička František Jezdci Jundrov B 2086 2090 1 soutěž
2015/2016 10 MKS Vyškov 2233 2228 Slepov Kyryl VSK Universita Brno 2081 2082 1 soutěž
2015/2016 9 MKS Vyškov 2233 2228 Hladík Josef ŠK Vinohrady Brno 2118 2158 1 soutěž
2015/2016 8 MKS Vyškov 2233 2228 Uřičář Jakub ŠK Veselí nad Moravou 2178 2195 1 soutěž
2015/2016 6 MKS Vyškov 2233 2228 Dočekal Jan SK GPOA Znojmo 2292 2283 ½ soutěž
2015/2016 4 MKS Vyškov 2233 2228 Řehůřek Lukáš ŠK Bystrc Oilers 2180 2174 1 soutěž
2015/2016 3 MKS Vyškov 2233 2228 Růžička Josef TJ Znojmo 2211 2173 1 soutěž
2015/2016 2 MKS Vyškov 2233 2228 Zavacký Peter ŠK Lokomotiva Brno D 2098 2114 1 soutěž
2014/2015 11 Silko Gambit Jihlava 2211 2225 Mejzlík Ondřej Dolní Kralovice 2326 2339 ½ soutěž
2014/2015 9 Silko Gambit Jihlava 2211 2225 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2316 2304 ½ soutěž
2014/2015 8 Silko Gambit Jihlava 2211 2225 Píza Vlastimil ŠK Gordic 2259 2261 0 soutěž
2014/2015 7 Silko Gambit Jihlava 2211 2225 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2319 2308 1 soutěž
2014/2015 6 Silko Gambit Jihlava 2211 2225 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha B 2429 2415 ½ soutěž
2014/2015 5 Silko Gambit Jihlava 2211 2225 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad B 2299 2296 1 soutěž
2014/2015 4 Silko Gambit Jihlava 2211 2225 Kuba Jindřich Sokol Praha-Kobylisy B 2327 2322 0 soutěž
2014/2015 3 Silko Gambit Jihlava 2211 2225 Šuráň Jan ŠK GROP Praha 2379 2372 ½ soutěž
2014/2015 2 Silko Gambit Jihlava 2211 2225 Tůma Jiří TJ Sparta Kutná Hora 2322 2317 ½ soutěž
2014/2015 1 Silko Gambit Jihlava 2211 2225 Doležal Radoslav Klub šachistů Říčany 1925 2361 2371 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Duras BVK „B“ 2211 2225 Sabuk Piotr Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2303 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Duras BVK „B“ 2211 2225 Sabol Marian TJ ŠO Chrudim 2282 2279 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Duras BVK „B“ 2211 2225 Krejčí Jan Slavia Kroměříž „A“ 2531 2524 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Duras BVK „B“ 2211 2225 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava "A" 2362 2373 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Duras BVK „B“ 2211 2225 Rojíček Vojtěch Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2433 2439 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Duras BVK „B“ 2211 2225 Kratochvíl Josef Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2236 2247 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Duras BVK „B“ 2211 2225 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město „A“ 2371 2375 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Duras BVK „B“ 2211 2225 Polák Tomáš ŠK Duras BVK „A“ 2513 2514 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Duras BVK „B“ 2211 2225 Talla Vladimír SK Slavia Orlová „A“ 2411 2418 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Duras BVK „B“ 2211 2225 Kaňovský David Agentura 64 Grygov „A“ 2419 2422 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Duras BVK „B“ 2211 2225 Roubalík Jakub ŠK Zlín „A“ 2366 2364 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2212 2261 Veselý Martin TJ Ostrava 2156 2167 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2212 2261 Mitura Václav SK Slavia Orlová “A“ 2099 2096 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2212 2261 Roubalík Jakub ŠK Zlín “A“ 2329 2346 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2212 2261 Vaněk Ladislav TJ Tatran Litovel “B“ 2177 2181 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2212 2261 Bažant Petr ŠK Staré Město “A“ 2347 2326 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2212 2261 Skácelík Petr ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2185 2216 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2212 2261 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny “A“ 2159 2154 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2212 2261 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2211 2208 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2212 2261 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž “A“ 2235 2238 0 soutěž
2013/2014 11 Gambit Jihlava 2212 2261 Píza Vlastimil ŠK Gordic 2244 2247 ½ soutěž
2013/2014 10 Gambit Jihlava 2212 2261 Mejzlík Ondřej TRW autoelektronika Vlašim 2277 2314 ½ soutěž
2013/2014 9 Gambit Jihlava 2212 2261 Neckář Lubomír ŠK Joly Lysá nad Labem C 2360 2360 1 soutěž
2013/2014 8 Gambit Jihlava 2212 2261 Hučín Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2209 2209 1 soutěž
2013/2014 6 Gambit Jihlava 2212 2261 Jančařík Joel Sokol Praha - Kobylisy 2254 2251 ½ soutěž
2013/2014 5 Gambit Jihlava 2212 2261 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad C 2108 2103 1 soutěž
2013/2014 4 Gambit Jihlava 2212 2261 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2319 2305 ½ soutěž
2013/2014 2 Gambit Jihlava 2212 2261 Borkovec Milan Sokol Tábor 2208 2219 1 soutěž
2013/2014 1 Gambit Jihlava 2212 2261 Tůma Jiří Sparta Kutná Hora 2326 2327 0 soutěž
2012/2013 11 ŠK Gordic Jihlava 2185 2208 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny “B“ 2308 2301 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK Gordic Jihlava 2185 2208 Bednář Jaromír ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2303 2280 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠK Gordic Jihlava 2185 2208 Worek Joanna Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2278 2274 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK Gordic Jihlava 2185 2208 Vojtek Vladimír ŠK Zlín “A“ 2283 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK Gordic Jihlava 2185 2208 Vaněk Ladislav Tatran Litovel “B“ 2181 2190 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK Gordic Jihlava 2185 2208 Uřičář Jakub ŠK Staré Město “A“ 2163 2179 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK Gordic Jihlava 2185 2208 Šimáček Pavel Šachový klub Karviná “A“ 2486 2475 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Gordic Jihlava 2185 2208 Bureš Jaroslav A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2397 2359 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK Gordic Jihlava 2185 2208 Lanč Alois Slavia Kroměříž “A“ 2402 2403 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Gordic Jihlava 2185 2208 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová “A“ 2302 2295 ½ soutěž
2012/2013 10 SFiala Gambit Jihlava 2185 2208 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad B 2376 2380 0 soutěž
2012/2013 9 SFiala Gambit Jihlava 2185 2208 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2285 2290 ½ soutěž
2012/2013 8 SFiala Gambit Jihlava 2185 2208 Blažek Jiří Sokol Tábor A 2212 2203 ½ soutěž
2012/2013 7 SFiala Gambit Jihlava 2185 2208 Karlíček Pavel ŠK Český Krumlov 2114 2084 1 soutěž
2012/2013 6 SFiala Gambit Jihlava 2185 2208 Havlík Jan ŠACHklub Písek 2325 2318 ½ soutěž
2012/2013 5 SFiala Gambit Jihlava 2185 2208 Karásek Lukáš Sparta Kutná Hora 2190 2208 ½ soutěž
2012/2013 4 SFiala Gambit Jihlava 2185 2208 Táborský Rostislav TJ Bohemians Praha B 2254 2251 1 soutěž
2012/2013 3 SFiala Gambit Jihlava 2185 2208 Doležal Radoslav Klub šachistů Říčany 1925 2359 2362 0 soutěž
2012/2013 2 SFiala Gambit Jihlava 2185 2208 Procházka Jiří Sokol Tábor B 2132 2137 1 soutěž
2012/2013 1 SFiala Gambit Jihlava 2185 2208 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác B 2334 2354 1 soutěž
2011/2012 10 2222 ŠK Polabiny C 2144 2164 Kulovaná Eva ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2300 2326 ½ soutěž
2011/2012 9 2222 ŠK Polabiny C 2144 2164 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2371 2368 ½ soutěž
2011/2012 8 2222 ŠK Polabiny C 2144 2164 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové B 2335 2315 ½ soutěž
2011/2012 7 2222 ŠK Polabiny C 2144 2164 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2240 2245 1 soutěž
2011/2012 4 2222 ŠK Polabiny C 2144 2164 Zeberski Jakub Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2374 2386 0 soutěž
2011/2012 3 2222 ŠK Polabiny C 2144 2164 Fiedler Bedřich Sokol Zaječice 2107 2102 ½ soutěž
2011/2012 2 2222 ŠK Polabiny C 2144 2164 Hladík Josef ŠK Lokomotiva Brno A 2176 2142 0 soutěž
2011/2012 1 2222 ŠK Polabiny C 2144 2164 Mudra Tomáš ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2171 2168 1 soutěž
2011/2012 11 SFIALA Gambit Jihlava A 2144 2164 Vala Filip Jiskra Havlíčkův Brod A 2084 2101 1 soutěž
2011/2012 10 SFIALA Gambit Jihlava A 2144 2164 Pavlíček Robert Jiskra Humpolec A 1966 1995 1 soutěž
2011/2012 9 SFIALA Gambit Jihlava A 2144 2164 Svoboda František ŠK Caissa SWN Moravia Třebíč D 1769 1788 ½ soutěž
2011/2012 5 SFIALA Gambit Jihlava A 2144 2164 Běloušek Michal ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 2088 2059 1 soutěž
2011/2012 4 SFIALA Gambit Jihlava A 2144 2164 Večeřa Pavel TJ Žďár nad Sázavou A 2203 2221 ½ soutěž
2011/2012 3 SFIALA Gambit Jihlava A 2144 2164 Čížek Antonín ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 2270 2230 ½ soutěž
2011/2012 1 SFIALA Gambit Jihlava A 2144 2164 Krejčí Jakub Spartak Pelhřimov A 2139 2131 1 soutěž
2011/2012 7 2222 ŠK Polabiny 2144 2164 Navrátil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 2047 2017 1 soutěž
2011/2012 6 2222 ŠK Polabiny 2144 2164 Kubík Michael BŠŠ Frýdek-Místek 1980 2052 ½ soutěž
2011/2012 5 2222 ŠK Polabiny 2144 2164 Langner Jakub TJ Slovan Havířov 1984 2027 1 soutěž
2011/2012 4 2222 ŠK Polabiny 2144 2164 Maříková Jana TJ Náměšť nad Oslavou 1889 1927 1 soutěž
2011/2012 2 2222 ŠK Polabiny 2144 2164 Šlampa Jan Sokol Údlice 1970 1942 1 soutěž
2011/2012 1 2222 ŠK Polabiny 2144 2164 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice 1941 1984 1 soutěž
2011/2012 5 2222 ŠK Polabiny 2144 2164 Pospíšil Martin KŠ Říčany 1925 2055 2081 ½ soutěž
2011/2012 4 2222 ŠK Polabiny 2144 2164 Ta Van Duy Chess Most 1882 2035 0 soutěž
2011/2012 3 2222 ŠK Polabiny 2144 2164 Šlampa Jan Sokol Údlice 1970 1942 1 soutěž
2011/2012 2 2222 ŠK Polabiny 2144 2164 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice 1941 1984 1 soutěž
2011/2012 1 2222 ŠK Polabiny 2144 2164 Lhotka Jiří Desko Liberec 1966 2023 ½ soutěž
2010/2011 7 2222 ŠK Polabiny 2132 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 1946 ½ soutěž
2010/2011 6 2222 ŠK Polabiny 2132 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 1943 1 soutěž
2010/2011 5 2222 ŠK Polabiny 2132 Szotkowski Jakub TJ Slovan Havířov 1941 1 soutěž
2010/2011 4 2222 ŠK Polabiny 2132 Jána Martin TJ Náměšť nad Oslavou 1849 1 soutěž
2010/2011 3 2222 ŠK Polabiny 2132 Iwanow Anna WFM Desko Liberec 1 soutěž
2010/2011 2 2222 ŠK Polabiny 2132 Haman Jakub ŠK Kladno 2010 0 soutěž
2010/2011 1 2222 ŠK Polabiny 2132 Zvára David TRW Autolektronika Vlašim 1983 0 soutěž
2010/2011 7 2222 ŠK Polabiny 2132 Szücs Matyáš TJ Jiskra Hořice 1705 1 soutěž
2010/2011 6 2222 ŠK Polabiny 2132 Iwanow Anna Desko Liberec 1 soutěž
2010/2011 5 2222 ŠK Polabiny 2132 Macháň Jan ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1905 0 soutěž
2010/2011 4 2222 ŠK Polabiny 2132 Rozšafný Michal Sokol Údlice 1981 1 soutěž
2010/2011 3 2222 ŠK Polabiny 2132 Haman Jakub ŠK Kladno 2010 0 soutěž
2010/2011 2 2222 ŠK Polabiny 2132 Zvára David TRW Autolektronika Vlašim 1983 0 soutěž
2010/2011 1 2222 ŠK Polabiny 2132 Charvát Jiří SK OAZA Praha 1657 1 soutěž
2010/2011 11 SK Gordic 2132 Albertovič Lukáš Slavoj Ostrava - Poruba 1940 0 soutěž
2010/2011 10 SK Gordic 2132 Studený Radovan SK Stare Mesto 2095 ½ soutěž
2010/2011 8 SK Gordic 2132 Fuksík Jakub A64 Grygov B 2135 1 soutěž
2010/2011 5 SK Gordic 2132 Krčál Michal SK Zlin B 2098 1 soutěž
2010/2011 2 SK Gordic 2132 Rodshtein Tereza Slavia Orlova 2212 0 soutěž
2010/2011 1 SK Gordic 2132 Kopec Ladislav Mittal Ostrava 2191 0 soutěž
2010/2011 11 Sokol Bedrichov 2132 Němec Pavel SK Chrudim 2255 0 soutěž
2010/2011 9 Sokol Bedrichov 2132 Jedlička Luboš Sokol Zajecice 2113 0 soutěž
2010/2011 8 Sokol Bedrichov 2132 Vyskočil Neklan SK Caissa Trebic A 2376 ½ soutěž
2010/2011 7 Sokol Bedrichov 2132 Lednický Martin SK Caissa Trebic B 2233 0 soutěž
2010/2011 6 Sokol Bedrichov 2132 Skácelík Petr SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2238 ½ soutěž
2010/2011 5 Sokol Bedrichov 2132 Doseděl Jiří Jiskra Litomysl 2124 1 soutěž
2010/2011 4 Sokol Bedrichov 2132 Smutný Jan AKIS Pardubice 2188 1 soutěž
2010/2011 3 Sokol Bedrichov 2132 Červený Martin 2222 SK Polabiny B 2317 0 soutěž
2010/2011 2 Sokol Bedrichov 2132 Kratochvíl Karel Lokomotiva Brno 2153 ½ soutěž
2010/2011 1 Sokol Bedrichov 2132 Pokorný Tomáš SK Vysoke Myto 2250 0 soutěž
2009/2010 7 Sokol Bedřichov 1983 Hanzlík Daniel ŠK Most 1681 1 soutěž
2009/2010 6 Sokol Bedřichov 1983 Hodan Jiří TJ Union Plzeň 1467 1 soutěž
2009/2010 5 Sokol Bedřichov 1983 Hrdina Robin TJ Spartak Vlašim 2048 ½ soutěž
2009/2010 4 Sokol Bedřichov 1983 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice 1774 1 soutěž
2009/2010 3 Sokol Bedřichov 1983 Fusek Lukáš ŠK Staré Město 1796 1 soutěž
2009/2010 2 Sokol Bedřichov 1983 Tomečková Aneta ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1802 1 soutěž
2009/2010 1 Sokol Bedřichov 1983 Langnerová Karolína TJ Slovan Havířov 1881 1 soutěž
2009/2010 11 Sokol Bedřichov A 1983 Sýkora Karel ŠK Gordic Jihlava B 2054 1 soutěž
2009/2010 9 Sokol Bedřichov A 1983 Bílek Miroslav SFiala Gambit Jihlava A 1660 1 soutěž
2009/2010 8 Sokol Bedřichov A 1983 Zachariáš Miroslav TJ Spartak Třebíč A 1894 ½ soutěž
2009/2010 7 Sokol Bedřichov A 1983 Prokeš Jaromír ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 1813 1 soutěž
2009/2010 6 Sokol Bedřichov A 1983 Krčil Aleš Jiskra Humpolec A 1529 1 soutěž
2009/2010 5 Sokol Bedřichov A 1983 Čermák Michael TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1985 1 soutěž
2009/2010 4 Sokol Bedřichov A 1983 Mareš Vlastimil ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1714 1 soutěž
2009/2010 3 Sokol Bedřichov A 1983 Košut Tomáš TJ Náměšť nad Oslavou A 1623 1 soutěž
2009/2010 2 Sokol Bedřichov A 1983 Valek Miloš TJ Spartak Pelhřimov B 1736 1 soutěž
2009/2010 1 Sokol Bedřichov A 1983 Jelínek Pavel TJ Žďár nad Sázavou B 1829 1 soutěž
2009/2010 7 Sokol Bedřichov 1983 Náplava Pavel SK Boršice 1914 1 soutěž
2009/2010 6 Sokol Bedřichov 1983 Fusek Lukáš ŠK Staré Město 1796 1 soutěž
2009/2010 5 Sokol Bedřichov 1983 Blahynka Martin ŠK Lokomotiva Brno 1902 1 soutěž
2009/2010 4 Sokol Bedřichov 1983 Tomečková Aneta ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1802 1 soutěž
2009/2010 3 Sokol Bedřichov 1983 Bujnošek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 1955 1 soutěž
2009/2010 2 Sokol Bedřichov 1983 Langnerová Karolína TJ Slovan Havířov 1881 1 soutěž
2009/2010 1 Sokol Bedřichov 1983 Mrázek Lumír SK Slavia Orlova 2125 0 soutěž
2009/2010 10 Sokol Bedřichov 'B' 1983 Teplý Stanislav SFiala Gambit Jihlava 'B' 1699 1 soutěž
2009/2010 8 Sokol Bedřichov 'B' 1983 Kodys Stanislav TJ Žďár nad Sázavou 'C' 1749 1 soutěž
2009/2010 7 Sokol Bedřichov 'B' 1983 Krondráf Karel ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2200 0 soutěž
2009/2010 5 Sokol Bedřichov 'B' 1983 Polanský Jiří SFiala Gambit Jihlava 'B' 1695 ½ soutěž
2009/2010 4 Sokol Bedřichov 'B' 1983 Mrazík Tomáš TJ Spartak Třebíč 'B' 1868 1 soutěž
2009/2010 2 Sokol Bedřichov 'B' 1983 Krondráf Karel ŠK DDM Bystřice nad Pernštejnem 2200 ½ soutěž
2008/2009 7 Sokol Bedřichov 1901 Ježek Adam Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1689 1 soutěž
2008/2009 6 Sokol Bedřichov 1901 Kotrba Matěj TJ Sokol Údlice 1831 0 soutěž
2008/2009 5 Sokol Bedřichov 1901 Baťka Jan Jiskra RMSK Nový Bydžov 1674 1 soutěž
2008/2009 4 Sokol Bedřichov 1901 Pospíšil Martin Biomedica Říčany 1819 1 soutěž
2008/2009 3 Sokol Bedřichov 1901 Šimon Adam Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 1654 1 soutěž
2008/2009 2 Sokol Bedřichov 1901 Náplava Pavel SK Boršice 1968 1 soutěž
2008/2009 1 Sokol Bedřichov 1901 Karlík Ondřej ŠK Zlín 1905 ½ soutěž
2008/2009 11 Sokol Bedřichov A 1901 Veselý Jiří Gordic Jihlava C 1630 1 soutěž
2008/2009 10 Sokol Bedřichov A 1901 Mikšů Vojtěch TJ Jiskra Humpolec A 1618 1 soutěž
2008/2009 8 Sokol Bedřichov A 1901 Pártl Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1898 0 soutěž
2008/2009 7 Sokol Bedřichov A 1901 Mezlík Stanislav TJ Spartak Třebíč A 1919 ½ soutěž
2008/2009 5 Sokol Bedřichov A 1901 Milostný Miloš ŠK Caissa Třebíč C 2005 0 soutěž
2008/2009 3 Sokol Bedřichov A 1901 Čtveráček Milan Spartak Velké Meziříčí A 1773 0 soutěž
2008/2009 2 Sokol Bedřichov A 1901 Feldvábl Vilém TJ Náměšť nad Oslavou A 1802 0 soutěž
2008/2009 1 Sokol Bedřichov A 1901 Hrad Robert Gambit Jihlava A 1809 1 soutěž
2008/2009 7 Sokol Bedřichov 1901 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno 1984 ½ soutěž
2008/2009 6 Sokol Bedřichov 1901 Náplava Pavel SK Boršice 1968 1 soutěž
2008/2009 5 Sokol Bedřichov 1901 Šimon Adam Dirickx Bohemia - Jiskra Havl. Brod 1654 1 soutěž
2008/2009 4 Sokol Bedřichov 1901 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov 1724 1 soutěž
2008/2009 3 Sokol Bedřichov 1901 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová 2014 1 soutěž
2008/2009 2 Sokol Bedřichov 1901 Pecha Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 2096 0 soutěž
2008/2009 1 Sokol Bedřichov 1901 Karlík Ondřej ŠK Zlín 1905 ½ soutěž
2008/2009 10 Sokol Bedřichov B 1901 Grégrová Marcela Spartak Velká Bíteš 1817 1 soutěž
2008/2009 9 Sokol Bedřichov B 1901 Chvastek Tomáš Gambit Jihlava B 1648 1 soutěž
2008/2009 8 Sokol Bedřichov B 1901 Bazala Vladimír ŠK Caissa Třebíč D 1854 1 soutěž
2008/2009 7 Sokol Bedřichov B 1901 Ludvík Lubomír Sokol Rouchovany 1668 1 soutěž
2008/2009 6 Sokol Bedřichov B 1901 Mezlík Stanislav TJ Spartak Třebíč B 1919 0 soutěž
2008/2009 5 Sokol Bedřichov B 1901 Grégrová Marcela Spartak Velká Bíteš 1817 1 soutěž
2008/2009 4 Sokol Bedřichov B 1901 Teplý Stanislav Gambit Jihlava B 1749 1 soutěž
2008/2009 3 Sokol Bedřichov B 1901 Bazala Vladimír ŠK Caissa Třebíč D 1854 1 soutěž
2008/2009 2 Sokol Bedřichov B 1901 Ludvík Lubomír Sokol Rouchovany 1668 1 soutěž
2007/2008 11 Sokol Bedřichov 1871 Vychopeň Martin TRW Autoelektronika Vlašim 1403 1 soutěž
2007/2008 10 Sokol Bedřichov 1871 Janouchová Marcela Biomedica Říčany B 1513 1 soutěž
2007/2008 9 Sokol Bedřichov 1871 Šourek Martin Šachklub Tábor 1377 1 soutěž
2007/2008 8 Sokol Bedřichov 1871 Otradovec Luboš Sokol Tábor 1412 1 soutěž
2007/2008 7 Sokol Bedřichov 1871 Šneiberg Kryštof ŠK Smíchov - Praha 1616 1 soutěž
2007/2008 6 Sokol Bedřichov 1871 Franc Ondřej ŠK Řevnice 1413 1 soutěž
2007/2008 5 Sokol Bedřichov 1871 Košut Tomáš TJ Náměšť nad Oslavou 1250 1 soutěž
2007/2008 4 Sokol Bedřichov 1871 Weber Tomáš ŠK Duras BVK - Královo Pole 1563 1 soutěž
2007/2008 3 Sokol Bedřichov 1871 Glaserová Lucie QCC DKV Č. Budějovice 1450 1 soutěž
2007/2008 2 Sokol Bedřichov 1871 Šebo Igor SK OAZA Praha B 1427 1 soutěž
2007/2008 1 Sokol Bedřichov 1871 Lhotka Jiří TJ Sokol Kobylisy 1463 0 soutěž
2007/2008 11 TJ Sokol Bedřichov-Jihlava B 1871 Bendl Hynek TJ Spartak Pelhřimov A 1992 ½ soutěž
2007/2008 9 TJ Sokol Bedřichov-Jihlava B 1871 Mičulka Petr TJ Náměšť nad Oslavou B 1964 0 soutěž
2007/2008 8 TJ Sokol Bedřichov-Jihlava B 1871 Nedoma Michal Spartak Velké Meziříčí A 1860 ½ soutěž
2007/2008 7 TJ Sokol Bedřichov-Jihlava B 1871 Zachariáš Miroslav TJ Spartak Třebíč A 1912 1 soutěž
2007/2008 6 TJ Sokol Bedřichov-Jihlava B 1871 Hájek Radovan TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou B 1910 0 soutěž
2007/2008 5 TJ Sokol Bedřichov-Jihlava B 1871 Bradáč Roman ŠK Caissa Třebíč B 2050 ½ soutěž
2007/2008 2 TJ Sokol Bedřichov-Jihlava B 1871 Pártl Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1933 ½ soutěž
2007/2008 1 TJ Sokol Bedřichov-Jihlava B 1871 Strádal Jaroslav Jiskra Humpolec A 1822 1 soutěž
2006/2007 11 Sokol Bedřichov - Jihlava 1706 Herda Tomáš Slavoj České Budějovice A 1574 1 soutěž
2006/2007 10 Sokol Bedřichov - Jihlava 1706 Hessová Marta Slavoj České Budějovice B 1100 1 soutěž
2006/2007 9 Sokol Bedřichov - Jihlava 1706 Müller Petr TRW autoelektronika Vlašim 1490 1 soutěž
2006/2007 8 Sokol Bedřichov - Jihlava 1706 Kaser Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1367 1 soutěž
2006/2007 7 Sokol Bedřichov - Jihlava 1706 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno A 1573 1 soutěž
2006/2007 6 Sokol Bedřichov - Jihlava 1706 Menšík František ŠK Lokomotiva Brno B 1547 ½ soutěž
2006/2007 5 Sokol Bedřichov - Jihlava 1706 Zezula Rudolf TJ Náměšť nad Oslavou 1842 1 soutěž
2006/2007 4 Sokol Bedřichov - Jihlava 1706 Šembera Milan TJ Tourist Biomedica Říčany B 1250 ½ soutěž
2006/2007 3 Sokol Bedřichov - Jihlava 1706 Charvát Jiří SK OAZA Praha B 1463 ½ soutěž
2006/2007 2 Sokol Bedřichov - Jihlava 1706 Ries Vilém ŠK Smíchov Praha 1613 1 soutěž
2006/2007 1 Sokol Bedřichov - Jihlava 1706 Inquort Vít ŠK Sokol Vyšehrad A 1565 1 soutěž
2006/2007 10 TJ Sokol Bedřichov B 1706 Mezlík Stanislav TJ Spartak Třebíč A 1872 1 soutěž
2006/2007 9 TJ Sokol Bedřichov B 1706 Koubek Radim TJ Spartak Pelhřimov A 1833 1 soutěž
2006/2007 7 TJ Sokol Bedřichov B 1706 Janáček Jaroslav ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1975 0 soutěž
2006/2007 5 TJ Sokol Bedřichov B 1706 Hrad Robert SFiala Gambit Jihlava A 1902 0 soutěž
2006/2007 4 TJ Sokol Bedřichov B 1706 Škoda Martin TJ Sokol Bedřichov A 1967 0 soutěž
2006/2007 3 TJ Sokol Bedřichov B 1706 Reichel Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1706 0 soutěž
2006/2007 2 TJ Sokol Bedřichov B 1706 Nedoma Michal Spartak Velké Meziříčí A 1873 1 soutěž
2006/2007 1 TJ Sokol Bedřichov B 1706 Pavliš Jaromír TJ Žďas Žďár nad Sázavou B 2074 0 soutěž
2005/2006 11 TJ Sokol Bedřichov-Jihlava 1100 Pokorná Karolína Slavoj České Budějovice C 1100 1 soutěž
2005/2006 10 TJ Sokol Bedřichov-Jihlava 1100 Simon Karel Slavoj České Budějovice D 1100 1 soutěž
2005/2006 7 TJ Sokol Bedřichov-Jihlava 1100 Šimon Adam TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1250 0 soutěž
2005/2006 6 TJ Sokol Bedřichov-Jihlava 1100 Tampír Petr TJ Spartak Pelhřimov 1100 1 soutěž
2005/2006 4 TJ Sokol Bedřichov-Jihlava 1100 Bleha Lukáš TRW autoelektronika Vlašim 1250 1 soutěž
2005/2006 3 TJ Sokol Bedřichov-Jihlava 1100 Březinová Jana TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1397 1 soutěž
2005/2006 2 TJ Sokol Bedřichov-Jihlava 1100 Bárta Tomáš ŠK Sokol Vyšehrad Praha B 1439 1 soutěž
2005/2006 1 TJ Sokol Bedřichov-Jihlava 1100 Smutný Norbert ŠK Sokol Vyšehrad Praha A 1100 ½ soutěž
2005/2006 10 Jemnice+Moravske Budejovice 1100 Kulovaný Radomír Spartak Trebic B 1576 0 soutěž
2005/2006 8 Jemnice+Moravske Budejovice 1100 Zvěřina Pavel Opatov 1657 1 soutěž
2005/2006 6 Jemnice+Moravske Budejovice 1100 Burian Jaroslav Velka Bites 1887 0 soutěž
2005/2006 5 Jemnice+Moravske Budejovice 1100 Poláček Pavel Spartak Trebic B 1709 1 soutěž
2005/2006 4 Jemnice+Moravske Budejovice 1100 Janák Josef Velke Mezirici A 1672 0 soutěž
2005/2006 3 Jemnice+Moravske Budejovice 1100 Zvěřina Pavel Opatov 1657 0 soutěž
2005/2006 1 Jemnice+Moravske Budejovice 1100 Skula Jindřich Velka Bites 1552 1 soutěž
2004/2005 10 Mor. Budejovice Ludvík Lukáš Rouchovany 0 soutěž
2004/2005 9 Mor. Budejovice Krásenský Jakub Bedrichov C 1 soutěž
2004/2005 8 Mor. Budejovice Burian Jaroslav Velka Bites 1889 0 soutěž
2004/2005 7 Mor. Budejovice Hruban Vladimír Dukovany B 1461 0 soutěž
2004/2005 5 Mor. Budejovice Divis Zdenek Rouchovany 1 soutěž
2004/2005 4 Mor. Budejovice Horáček Jan Bedrichov C 1 soutěž
2004/2005 3 Mor. Budejovice Smejkal Pavel Velka Bites 1 soutěž
2004/2005 2 Mor. Budejovice Hruban Vladimír Dukovany B 1464 0 soutěž
2004/2005 9 TJ Zdas Zdar/Sazav Ševčík Jaromír TJ Sokol Jedovnice 0 soutěž
2004/2005 8 TJ Zdas Zdar/Sazav Korčáková Jiřina SS Brno Vinohrady 1499 0 soutěž
2004/2005 5 TJ Zdas Zdar/Sazav Zezula Rudolf TJ Namest/Oslavou 0 soutěž
2004/2005 4 TJ Zdas Zdar/Sazav Melounová Ivana Jiskra Havl.Brod B 1354 0 soutěž
2004/2005 3 TJ Zdas Zdar/Sazav Kokeš Ondřej TJ DDM Chrudim 1280 1 soutěž