Hráč Bujnoch Radek

Bujnoch Radek

User Pic
Jméno: Bujnoch Radek
Oddíl: 2222 ŠK Polabiny, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: CM
Elo národní: 2178
Elo mezinárodní: 2190
ID: 2388
FIDE ID: 313300
Rok narození: 1978
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 2222 ŠK Polabiny B 2175 2178 Forman Štěpán TJ Neratovice 2221 2261 ½
2019/2020 4 2222 ŠK Polabiny C 2175 2178 Opravil Karel ŠK 1921 Zábřeh 2052 2015 1
2019/2020 3 2222 ŠK Polabiny C 2175 2178 Pavlíček Lukáš TJ Štefanydes Polička 1965 1954 1
2019/2020 2 2222 ŠK Polabiny C 2175 2178 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2132 2142 1
2019/2020 1 2222 ŠK Polabiny C 2179 2178 Veselý Tomáš Rapid Pardubice 2035 2034 ½
2018/2019 10 2222 SK Polabiny 2186 2204 Česal Jaroslav TJ Sakal Kozolupy 2164 2158 ½
2018/2019 9 2222 SK Polabiny 2186 2204 Jandourek Lukáš TJ Neratovice 2247 2234 ½
2018/2019 6 2222 SK Polabiny 2210 2204 Havlík Jan QCC Ceske Budejovice 2390 2369 0
2018/2019 2 2222 SK Polabiny 2218 2205 Musil Martin SK Mesta Lysa nad Labem 1984 1985 1
2018/2019 1 2222 SK Polabiny 2213 2205 Šolc Filip TJ Slavia Hradec Kralove 2035 2037 1
2018/2019 11 TJ SO Chrudim 2186 2204 Sedláček Oldřich Caissa Pivovar Dalesice 2214 2207 ½
2018/2019 10 TJ SO Chrudim 2186 2204 Walek Petr TJ Namest n/Oslavou 2221 2192 0
2018/2019 9 TJ SO Chrudim 2196 2204 Smutný Jan Rapid Pardubice 2216 2215 0
2018/2019 8 TJ SO Chrudim 2196 2204 Moravec Michal Sokol Kolin 2185 2213 ½
2018/2019 7 TJ SO Chrudim 2210 2204 Polák Benedikt TJ Sparta Kutna Hora 2159 2151 ½
2018/2019 6 TJ SO Chrudim 2210 2204 Holemář David Moravska Slavia Brno B 2302 2306 0
2018/2019 5 TJ SO Chrudim 2223 2205 Sabol Marian SK Vysoke Myto 2298 2291 0
2018/2019 4 TJ SO Chrudim 2223 2205 Kastner Oldřich TJ Stefanydes Policka 2020 2030 ½
2018/2019 3 TJ SO Chrudim 2218 2205 Maník Mikuláš OREL Orechov 2400 0 0
2018/2019 2 TJ SO Chrudim 2218 2205 Veselý Vítek TJ CHS Chotebor 2063 2047 1
2017/2018 10 2222 SK Polabiny B 2205 2207 Vokoun Jan TJ Pankrac 2147 2162 1
2017/2018 9 2222 SK Polabiny B 2205 2207 Oreský Jan SK OAZA Praha 2194 2180 ½
2017/2018 8 2222 SK Polabiny B 2198 2207 Burda Roman TJ Neratovice A 2075 2068 1
2017/2018 7 2222 SK Polabiny B 2198 2207 Šafařík Jakub TJ Slavia Hradec Kralove 2207 2171 ½
2017/2018 5 2222 SK Polabiny B 2215 2207 Netušil Miloslav SK Sokol Vysehrad 2213 2225 0
2017/2018 4 2222 SK Polabiny B 2205 2207 Cuhra Martin QCC Ceske Budejovice 2218 2207 ½
2017/2018 3 2222 SK Polabiny B 2205 2207 Drábek Vojtěch TJ Neratovice B 2121 2121 ½
2017/2018 2 2222 SK Polabiny B 2205 2207 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2201 2224 ½
2017/2018 1 2222 SK Polabiny B 2198 2191 Rous Daniel SK Dopravni podnik Praha 2234 2237 1
2017/2018 10 2222 SK Polabiny C 2205 2207 Kastner Oldřich TJ Stefanydes Policka 2019 2054 ½
2017/2018 9 2222 SK Polabiny C 2198 2207 Petrus Luděk TJ CHS Chotebor 1968 1973 1
2017/2018 8 2222 SK Polabiny C 2198 2207 Lampíř Tomáš Caissa Pivovar Dalesice 2059 2075 ½
2017/2018 7 2222 SK Polabiny C 2215 2207 Vávra Radim Eurobit 2039 2049 ½
2017/2018 6 2222 SK Polabiny C 2215 2207 Kosek Jiří SK Vysoke Myto 2122 2115 ½
2017/2018 5 2222 SK Polabiny C 2205 2207 Mičulka David TJ Namest n/Oslavou 2050 2044 ½
2017/2018 4 2222 SK Polabiny C 2205 2207 Fišar Josef TJ Zdar nad Sazavou 2074 2070 ½
2017/2018 3 2222 SK Polabiny C 2205 2207 Sohr Vladimír SK Velke Losiny 2072 2087 1
2017/2018 1 2222 SK Polabiny C 2198 2191 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Kralove B 2113 2111 1
2016/2017 8 2222 SK Polabiny 2257 2268 Němec Zbyněk TJ Slavia Hradec Kralove 2209 2203 1
2016/2017 6 2222 SK Polabiny 2257 2268 Blažek Jiří QCC Ceske Budejovice 2182 2183 ½
2016/2017 4 2222 SK Polabiny 2257 2268 Vokoun Jan TJ Pankrac 2098 2122 1
2016/2017 3 2222 SK Polabiny 2257 2268 Richterová Nataša SK AD JC Smichov 2187 2104 0
2016/2017 1 2222 SK Polabiny 2257 2268 Kučera Petr SK ZIKUDA Turnov 2280 2262 0
2016/2017 10 TJ SO Chrudim 2257 2268 Švanda Ondřej TJ Stefanydes Policka B 1917 1912 ½
2016/2017 5 TJ SO Chrudim 2257 2268 Šilar Lubomír Jiskra Hermanuv Mestec 2094 2114 0
2016/2017 10 2222 SK Polabiny B 2257 2268 Grundman Václav SK Usti nad Orlici 2033 2046 ½
2016/2017 9 2222 SK Polabiny B 2257 2268 Vašut Karel TJ Zdar nad Sazavou 2150 2146 ½
2016/2017 8 2222 SK Polabiny B 2257 2268 Škoda Martin Gambit Jihlava 2153 2155 1
2016/2017 6 2222 SK Polabiny B 2257 2268 Walek Petr Caissa Pivovar Dalesice 2153 2102 1
2016/2017 5 2222 SK Polabiny B 2257 2268 Kastner Oldřich TJ Stefanydes Policka 2061 2039 1
2016/2017 4 2222 SK Polabiny B 2257 2268 Melichar Vojtěch 2222 SK Polabiny C 1906 1932 0
2016/2017 3 2222 SK Polabiny B 2257 2268 Ptáček Tomáš TJ Slavia Hradec Kralove B 2077 2023 ½
2016/2017 2 2222 SK Polabiny B 2257 2268 Hrubeš Pavel TJ Lanskroun 2153 2150 ½
2016/2017 1 2222 SK Polabiny B 2257 2268 Hlavnička Jiří SK Rapid Pardubice B 2158 2163 ½
2015/2016 11 2222 ŠK Polabiny 2257 2268 Dvořák Jan Sokol Praha-Kobylisy 2171 2164 0
2015/2016 9 2222 ŠK Polabiny 2257 2268 Ringel Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové 2218 2232 0
2015/2016 8 2222 ŠK Polabiny 2257 2268 Purnoch Josef TJ Neratovice 2155 2176 1
2015/2016 7 2222 ŠK Polabiny 2257 2268 Tuma Jakub ŠK Sokol Vyšehrad 2296 2304 1
2015/2016 5 2222 ŠK Polabiny 2257 2268 Volák Michal Spartak Vlašim 2154 2163 1
2015/2016 4 2222 ŠK Polabiny 2257 2268 Postupa Pavel GROP Praha 2272 2218 1
2015/2016 3 2222 ŠK Polabiny 2257 2268 Braun Marek 1. Novoborský ŠK B 2195 2215 1
2015/2016 1 2222 ŠK Polabiny 2257 2268 Plešek Jiří TJ Praha-Pankrác 2183 2183 0
2015/2016 11 TJ ŠO Chrudim 2257 2268 Sieciechowicz Marcin TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2444 1
2015/2016 10 TJ ŠO Chrudim 2257 2268 Jirásek Pavel ŠK ZVU Engineering Lípa A 2329 2312 1
2015/2016 9 TJ ŠO Chrudim 2257 2268 Bělunek Vladimír Tatran Litovel B 2260 2254 1
2015/2016 8 TJ ŠO Chrudim 2257 2268 Smutný Jan ŠK Rapid Pardubice B 2232 2200 0
2015/2016 7 TJ ŠO Chrudim 2257 2268 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny B 2280 2260 ½
2015/2016 6 TJ ŠO Chrudim 2257 2268 Havelka Josef ŠK Ústí nad Orlicí 2271 2257 0
2015/2016 5 TJ ŠO Chrudim 2257 2268 Sabuk Piotr Region Panda Rychnov n. Kněž. 2393 0
2015/2016 4 TJ ŠO Chrudim 2257 2268 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Králové B 2263 2253 1
2015/2016 3 TJ ŠO Chrudim 2257 2268 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2337 2337 0
2015/2016 2 TJ ŠO Chrudim 2257 2268 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny C 2337 2314 ½
2015/2016 1 TJ ŠO Chrudim 2257 2268 Strašil Pavel ŠK 1921 Zábřeh 2099 2138 1
2014/2015 11 TJ ŠO Chrudim 2282 2286 Dvořák Martin Slavia Kroměříž „A“ 2225 2229 ½
2014/2015 10 TJ ŠO Chrudim 2282 2286 Zeman Radek ŠK Duras BVK „B“ 1909 1864 ½
2014/2015 9 TJ ŠO Chrudim 2282 2286 Židek Václav KVS EKODIVIZE Opava "A" 2206 2197 0
2014/2015 8 TJ ŠO Chrudim 2282 2286 Novosadová Kristýna Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2177 2197 0
2014/2015 7 TJ ŠO Chrudim 2282 2286 Šklíba Martin Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2263 2262 ½
2014/2015 6 TJ ŠO Chrudim 2282 2286 Uřičář Jakub ŠK Staré Město „A“ 2177 2185 1
2014/2015 5 TJ ŠO Chrudim 2282 2286 Blatný Pavel ŠK Duras BVK „A“ 2414 2409 0
2014/2015 4 TJ ŠO Chrudim 2282 2286 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová „A“ 2224 2251 ½
2014/2015 3 TJ ŠO Chrudim 2282 2286 Obšivač Josef Agentura 64 Grygov „A“ 2281 2267 ½
2014/2015 2 TJ ŠO Chrudim 2282 2286 Šenkýř Martin ŠK Zlín „A“ 2174 2171 0
2014/2015 1 TJ ŠO Chrudim 2282 2286 Šmajzr Martin Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2218 2217 1
2014/2015 11 2222 ŠK Polabiny 2282 2286 Olšar Jaroslav ŠK Karviná 2221 2241 ½
2014/2015 10 2222 ŠK Polabiny 2282 2286 Chytilek Roman TŽ Třinec 2362 2364 0
2014/2015 9 2222 ŠK Polabiny 2282 2286 Neuman Petr Rapid Pardubice 2465 2447 ½
2014/2015 8 2222 ŠK Polabiny 2282 2286 Hausner Ivan Výstaviště Lysá nad Labem 2335 2327 ½
2014/2015 7 2222 ŠK Polabiny 2282 2286 Kraus Tomáš AD Mahrla Praha 2405 2412 0
2014/2015 6 2222 ŠK Polabiny 2282 2286 Stratil Ladislav Ancora Tatran Litovel 2349 2344 1
2014/2015 5 2222 ŠK Polabiny 2282 2286 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek 2355 2350 ½
2014/2015 2 2222 ŠK Polabiny 2282 2286 Konopka Michal Zikuda Turnov 2424 2415 0
2014/2015 1 2222 ŠK Polabiny 2282 2286 Žilka Štěpán 1. ŠK Novoborský 2528 2528 0
2013/2014 11 TJ ŠO Chrudim 2240 2240 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž “A“ 2274 2261 ½
2013/2014 10 TJ ŠO Chrudim 2240 2240 Vacek Antonín TJ Ostrava 2053 2067 1
2013/2014 9 TJ ŠO Chrudim 2240 2240 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová “A“ 2261 2244 ½
2013/2014 8 TJ ŠO Chrudim 2240 2240 Miturová Magdaléna BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2101 2093 ½
2013/2014 7 TJ ŠO Chrudim 2240 2240 Krčál Michal ŠK Zlín “A“ 2212 2216 1
2013/2014 6 TJ ŠO Chrudim 2240 2240 Krejčí Jan TJ Tatran Litovel “B“ 2153 2156 1
2013/2014 5 TJ ŠO Chrudim 2240 2240 Uřičář Jakub ŠK Staré Město “A“ 2196 2208 1
2013/2014 4 TJ ŠO Chrudim 2240 2240 Šklíba Martin Lokomotiva Brno “A“ 2290 2289 1
2013/2014 3 TJ ŠO Chrudim 2240 2240 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2188 2235 1
2013/2014 2 TJ ŠO Chrudim 2240 2240 Kratochvíl Josef ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2233 2232 0
2013/2014 1 TJ ŠO Chrudim 2240 2240 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny “A“ 2163 2165 ½
2013/2014 10 2222 ŠK Polabiny C 2240 2240 Pačovský Jiří AKIS Pardubice 2248 2247 ½
2013/2014 9 2222 ŠK Polabiny C 2240 2240 Jedlička Luboš ŠK ZVU Engineering Lípa A 2182 2185 1
2013/2014 8 2222 ŠK Polabiny C 2240 2240 Schula Michal ŠK AD Jičín B 2274 2269 ½
2013/2014 5 2222 ŠK Polabiny C 2240 2240 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2115 2114 1
2013/2014 4 2222 ŠK Polabiny C 2240 2240 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové B 2339 2326 1
2013/2014 3 2222 ŠK Polabiny C 2240 2240 Ringel Zbyněk Region Panda Rychnov n. K. 2249 2235 ½
2013/2014 1 2222 ŠK Polabiny C 2240 2240 Zeinert Michal ŠK Ústí nad Orlicí 2131 2126 1
2012/2013 11 TJ ŠO Chrudim 2207 2206 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny C 2133 2149 1
2012/2013 10 TJ ŠO Chrudim 2207 2206 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2083 2079 1
2012/2013 9 TJ ŠO Chrudim 2207 2206 Hastík Svatopluk TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2024 2013 ½
2012/2013 8 TJ ŠO Chrudim 2207 2206 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2236 2183 ½
2012/2013 7 TJ ŠO Chrudim 2207 2206 Růžička Milan T.J. Sokol Šumperk 2059 2077 1
2012/2013 6 TJ ŠO Chrudim 2207 2206 Veselý Tomáš ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2140 2148 1
2012/2013 5 TJ ŠO Chrudim 2207 2206 Krátký Josef TJ Lokomotiva Česká Třebová 1977 1979 1
2012/2013 4 TJ ŠO Chrudim 2207 2206 Mareš Petr Šachový klub Ústí nad Orlicí 1988 2012 ½
2012/2013 3 TJ ŠO Chrudim 2207 2206 Fiala Vlastimil Agentura Garde Calcio Olomouc 2080 2078 ½
2012/2013 2 TJ ŠO Chrudim 2207 2206 Štěpán Michal TJ Náchod 2086 2096 1
2012/2013 1 TJ ŠO Chrudim 2207 2206 Mesiarik Rudolf Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2183 2173 ½
2012/2013 11 2222 ŠK Polabiny A 2207 2206 Boukal Petr ŠK Sokol Vyšehrad 2221 2204 1
2012/2013 10 2222 ŠK Polabiny A 2207 2206 Špaček Petr JOLY Lysá nad Labem B 2399 2395 ½
2012/2013 9 2222 ŠK Polabiny A 2207 2206 Kubečka David Sokol Praha - Vršovice 2218 2225 ½
2012/2013 8 2222 ŠK Polabiny A 2207 2206 Kopta Pavel TJ Sokol Praha - Kobylisy 2303 2297 1
2012/2013 7 2222 ŠK Polabiny A 2207 2206 Blažek Jiří QCC České Budějovice 2212 2203 1
2012/2013 6 2222 ŠK Polabiny A 2207 2206 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín 2426 2447 0
2012/2013 5 2222 ŠK Polabiny A 2207 2206 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B 2379 2384 ½
2012/2013 4 2222 ŠK Polabiny A 2207 2206 Freisler Pavel ŠK Holdia DP Praha B 2313 2321 0
2012/2013 2 2222 ŠK Polabiny A 2207 2206 Polášek Jaroslav TJ Pankrác 2314 2313 0
2012/2013 1 2222 ŠK Polabiny A 2207 2206 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Králové 2263 2258 0
2011/2012 10 TJ ŠO Chrudim 2203 2203 Fiedler Bedřich Sokol Zaječice 2107 2102 ½
2011/2012 9 TJ ŠO Chrudim 2203 2203 Staněk Stanislav ŠK Lokomotiva Brno A 2024 2065 ½
2011/2012 8 TJ ŠO Chrudim 2203 2203 Mlýnek Petr ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2122 2174 1
2011/2012 7 TJ ŠO Chrudim 2203 2203 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny C 2154 2143 ½
2011/2012 6 TJ ŠO Chrudim 2203 2203 Kratochvíl Josef ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2233 2223 1
2011/2012 5 TJ ŠO Chrudim 2203 2203 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2071 2065 1
2011/2012 4 TJ ŠO Chrudim 2203 2203 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2188 2188 ½
2011/2012 3 TJ ŠO Chrudim 2203 2203 Zeinert Michal Šachový klub Ústí nad Orlicí 2148 2138 1
2011/2012 2 TJ ŠO Chrudim 2203 2203 Petuchov Sergej AKIS Pardubice 2145 2149 0
2011/2012 1 TJ ŠO Chrudim 2203 2203 Ciešlak Leszek ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1985 1968 1
2011/2012 11 TJ ŠO Chrudim B 2203 2203 Šimek Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová 2206 2211 0
2011/2012 10 TJ ŠO Chrudim B 2203 2203 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 2078 2095 ½
2011/2012 9 TJ ŠO Chrudim B 2203 2203 Hon Jiří TJ Jiskra Heřmanův Městec 1872 1867 1
2011/2012 8 TJ ŠO Chrudim B 2203 2203 Hájek Jaroslav ŠK Vysoké Mýto C 1958 1957 1
2011/2012 7 TJ ŠO Chrudim B 2203 2203 Veselý Tomáš Rapid Pardubice C 2128 2142 0
2011/2012 6 TJ ŠO Chrudim B 2203 2203 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2090 2080 ½
2011/2012 5 TJ ŠO Chrudim B 2203 2203 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička 2083 2077 1
2011/2012 4 TJ ŠO Chrudim B 2203 2203 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1956 1979 1
2011/2012 3 TJ ŠO Chrudim B 2203 2203 Yakimenko Alexander A. ŠK Bohemia Pardubice 2211 2211 0
2011/2012 2 TJ ŠO Chrudim B 2203 2203 Černý Karel TJ Slovan Moravská Třebová 2125 2046 1
2011/2012 1 TJ ŠO Chrudim B 2203 2203 Belobrad Ivan SK+Sokol Žamberk 2168 2119 ½
2010/2011 11 SK Chrudim 2144 Seidl Antonín Sokol Bedrichov 1997 1
2010/2011 10 SK Chrudim 2144 Konrád František Sokol Zajecice 1954 1
2010/2011 9 SK Chrudim 2144 Milostný Miloš SK Caissa Trebic B 2060 1
2010/2011 8 SK Chrudim 2144 Tázlar Petr Jiskra Litomysl 1996 1
2010/2011 7 SK Chrudim 2144 Mojžíš Jaroslav 2222 SK Polabiny B 2220 ½
2010/2011 5 SK Chrudim 2144 Mareš Petr Jiskra Usti nad Orlici 2008 1
2010/2011 4 SK Chrudim 2144 Bělohlávek Petr SK Caissa Trebic A 2221 ½
2010/2011 2 SK Chrudim 2144 Kraus Ondřej AKIS Pardubice 1973 1
2010/2011 1 SK Chrudim 2144 Kratochvíl Milan Lokomotiva Brno 2145 1
2009/2010 9 TJ ŠO Chrudim 2196 Boleslav Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2096 ½
2009/2010 8 TJ ŠO Chrudim 2196 Blažek Jiří QCC České Budějovice 2187 0
2009/2010 7 TJ ŠO Chrudim 2196 Bujak Michal ŠK Teplice 2206 0
2009/2010 6 TJ ŠO Chrudim 2196 Kohout Vratislav TJ Sokol Praha Vršovice 2197 1
2009/2010 4 TJ ŠO Chrudim 2196 Řezníček Tomáš TJ Pankrác 2272 0
2009/2010 3 TJ ŠO Chrudim 2196 Šturz Ota ŠK Sokol Vyšehrad 2104 1
2009/2010 2 TJ ŠO Chrudim 2196 Nováček Jan Poštovní spořitelna B"" 2089 0
2009/2010 1 TJ ŠO Chrudim 2196 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové 2305 ½
2009/2010 9 ŠK ZVU Engineering Lípa 2196 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2292 0
2009/2010 8 ŠK ZVU Engineering Lípa 2196 Jaček Martin ŠK Sokol Mladá Boleslav 2162 0
2009/2010 5 ŠK ZVU Engineering Lípa 2196 Hába Zdeněk TJ Tourist Biomedica Říčany 2258 ½
2009/2010 4 ŠK ZVU Engineering Lípa 2196 Vinklárek Ondřej Stadion Kutná Hora 2176 0
2009/2010 3 ŠK ZVU Engineering Lípa 2196 Moravec Michal Sokol Kolín 2273 0
2009/2010 2 ŠK ZVU Engineering Lípa 2196 Bednář Marcel Desko Liberec 2159 0
2008/2009 10 2222 ŠK Polabiny B 2233 Schirmbeck Hannes SPgŠ+G Znojmo A 0
2008/2009 9 2222 ŠK Polabiny B 2233 Švanda Pavel ŠK Caissa Třebíč B 2217 ½
2008/2009 8 2222 ŠK Polabiny B 2233 Skácelík Petr Pila Ořechov A 2223 1
2008/2009 7 2222 ŠK Polabiny B 2233 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice A 2108 1
2008/2009 6 2222 ŠK Polabiny B 2233 Fiedler Bedřich TJ Sokol Zaječice A 2095 1
2008/2009 5 2222 ŠK Polabiny B 2233 Sládek Vladislav ŠK Kuřim KME-DDM A 2071 ½
2008/2009 4 2222 ŠK Polabiny B 2233 Tesař Jan ŠK Caissa Třebíč A 2094 0
2008/2009 3 2222 ŠK Polabiny B 2233 Běloušek Michal ŠK Gordic Jihlava B 2074 ½
2008/2009 2 2222 ŠK Polabiny B 2233 Rychtecký Miroslav ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2077 1
2008/2009 1 2222 ŠK Polabiny B 2233 Večeřa Pavel TJ Žďár n. Sázavou A 2133 0
2008/2009 11 TJ ŠO Chrudim 2233 Kovář Vojtěch Space" Poštovní spořitelna "B"" 2252 0
2008/2009 10 TJ ŠO Chrudim 2233 Svoboda Miloš Sokol Plzeň I 2180 1
2008/2009 9 TJ ŠO Chrudim 2233 Adámek Zdeněk Holdia DP Praha B 2184 0
2008/2009 8 TJ ŠO Chrudim 2233 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Králové 2297 0
2008/2009 7 TJ ŠO Chrudim 2233 Blecha Miroslav Sokol Plzeň - Letná 2219 ½
2008/2009 6 TJ ŠO Chrudim 2233 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B"" 2288 0
2008/2009 5 TJ ŠO Chrudim 2233 Košnář Martin Výstaviště Lysá nad Labem 2175 ½
2008/2009 4 TJ ŠO Chrudim 2233 Hostinský Jiří 2222 ŠK Polabiny 2245 1
2008/2009 3 TJ ŠO Chrudim 2233 Dvořák Tomáš TJ Pankrác 2287 0
2008/2009 2 TJ ŠO Chrudim 2233 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad 2299 0
2008/2009 1 TJ ŠO Chrudim 2233 Kubečka David Sokol Vršovice 2293 0
2007/2008 10 TJ ŠO Chrudim 2249 Havlík Jindřich Sokol Plzeň I B"" 2092 1
2007/2008 9 TJ ŠO Chrudim 2249 Chrz Pavel 1. Novoborský ŠK B"" 2126 0
2007/2008 8 TJ ŠO Chrudim 2249 Pick Štěpán TJ Pankrác 2152 0
2007/2008 7 TJ ŠO Chrudim 2249 Bicek Richard Karlovarský šachklub Tietz 2080 ½
2007/2008 6 TJ ŠO Chrudim 2249 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad 2155 1
2007/2008 5 TJ ŠO Chrudim 2249 Kopal Josef TJ Slavia Hradec Králové 2270 1
2007/2008 4 TJ ŠO Chrudim 2249 Hromádko Martin TJ Sokol Zaječice 1998 1
2007/2008 3 TJ ŠO Chrudim 2249 Profant Tibor Holdia DP Praha B"" 2220 1
2007/2008 2 TJ ŠO Chrudim 2249 Krňávek Lubomír Sokol Vršovice 2291 1
2007/2008 1 TJ ŠO Chrudim 2249 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny 2221 1
2007/2008 11 2222 ŠK POLABINY B 2249 Dittrich Pavel TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 2217 ½
2007/2008 10 2222 ŠK POLABINY B 2249 Nový Martin ŠK 64 BRNO A 2122 ½
2007/2008 9 2222 ŠK POLABINY B 2249 Plát Vojtěch OREL OŘECHOV A 2282 ½
2007/2008 8 2222 ŠK POLABINY B 2249 Donnert Milan ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2190 1
2007/2008 7 2222 ŠK POLABINY B 2249 Bednář Jaromír ŠK CAISSA TŘEBÍČ A ½
2007/2008 5 2222 ŠK POLABINY B 2249 Zpěvák Pavel BYDO ZAKŘANY A 2394 ½
2007/2008 4 2222 ŠK POLABINY B 2249 Celý Jaroslav TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2096 1
2007/2008 3 2222 ŠK POLABINY B 2249 Šenkýř Vladimír ŠK GORDIC JIHLAVA B 2196 ½
2007/2008 2 2222 ŠK POLABINY B 2249 Efler Lukáš 2222 ŠK POLABINY C 2247 ½
2007/2008 1 2222 ŠK POLABINY B 2249 Sabol Marian ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2333 0
2006/2007 11 2222 ŠK Polabiny B 2250 Fojtů Petr Biomedica Říčany 2111 ½
2006/2007 10 2222 ŠK Polabiny B 2250 Štursa Jan TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2176 1
2006/2007 8 2222 ŠK Polabiny B 2250 Eisner Michal Sokol Kolín 2164 ½
2006/2007 7 2222 ŠK Polabiny B 2250 Soural Jan TJ Pankrác B 2186 1
2006/2007 6 2222 ŠK Polabiny B 2250 Vojta Pavel TRW Autoelektronika Vlašim 2194 ½
2006/2007 5 2222 ŠK Polabiny B 2250 Trefný Vlastimil TJ Slavia Hradec Králové B 2246 0
2006/2007 4 2222 ŠK Polabiny B 2250 Munk Petr JOLY Lysá nad Labem 2220 1
2006/2007 3 2222 ŠK Polabiny B 2250 Vichnar David Sokol Emerge Mladá Boleslav 2137 1
2006/2007 2 2222 ŠK Polabiny B 2250 Veselý Tomáš AVE-Kontakt Pardubice 2171 0
2006/2007 1 2222 ŠK Polabiny B 2250 Ringel Zbyněk Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2236 0
2006/2007 11 TJ ŠO Chrudim 2250 Sodoma Jan Bohemians Praha 2273 ½
2006/2007 9 TJ ŠO Chrudim 2250 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Králové 2277 0
2006/2007 8 TJ ŠO Chrudim 2250 Vokoun Jan TJ Pankrác 2222 ½
2006/2007 7 TJ ŠO Chrudim 2250 Jaroš Martin Sokol Plzeň I B"" 2213 1
2006/2007 6 TJ ŠO Chrudim 2250 Pisk Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2380 0
2006/2007 5 TJ ŠO Chrudim 2250 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2216 ½
2006/2007 4 TJ ŠO Chrudim 2250 Dvořák Jan ŠK ČSOB 2284 ½
2006/2007 3 TJ ŠO Chrudim 2250 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny 2258 ½
2006/2007 2 TJ ŠO Chrudim 2250 Bauma Jiří ŠK Dům armády Praha 2237 0
2006/2007 1 TJ ŠO Chrudim 2250 Gregor Jiří Holdia DP Praha 2258 ½
2005/2006 11 2222 ŠK Polabiny 2196 Bebiak Jozef TJ Praga Praha B 2160 1
2005/2006 9 2222 ŠK Polabiny 2196 Hajný Miloslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2135 0
2005/2006 8 2222 ŠK Polabiny 2196 Wenke Oldřich Sněžka TJ Náchod 2085 1
2005/2006 6 2222 ŠK Polabiny 2196 Kopička Karel TJ Bohemians Praha B 2136 1
2005/2006 5 2222 ŠK Polabiny 2196 Veselý Tomáš AVE-Kontakt Pardubice 2150 ½
2005/2006 4 2222 ŠK Polabiny 2196 Flek Vladislav TJ Pankrác B 2072 1
2005/2006 3 2222 ŠK Polabiny 2196 Pirklová Hana Panda Rychnov nad Kněžnou 2139 0
2005/2006 2 2222 ŠK Polabiny 2196 Groh Jiří ŠK Sokol Vyšehrad C 2141 ½
2005/2006 1 2222 ŠK Polabiny 2196 Trojan Luboš TJ Synthesia Pardubice B 2062 1
2005/2006 11 ŠO DDM Chrudim 2196 Fajman Petr ŠK Dům armády 2254 0
2005/2006 10 ŠO DDM Chrudim 2196 Vacek Martin Slavia Hradec Kr. 2313 ½
2005/2006 9 ŠO DDM Chrudim 2196 Pilař Miloslav Sokol Vyšehrad B 2286 ½
2005/2006 8 ŠO DDM Chrudim 2196 Štross František ŠK DP Holdia 2288 0
2005/2006 7 ŠO DDM Chrudim 2196 Klíma Lukáš Novoborský ŠK 2448 ½
2005/2006 6 ŠO DDM Chrudim 2196 Folk Petr Sokol Plzeň I C 2233 0
2005/2006 5 ŠO DDM Chrudim 2196 Pačovský Jiří Synthesia Pardub. 2278 0
2005/2006 4 ŠO DDM Chrudim 2196 Michálek František Sokol Kolín 2164 1
2005/2006 3 ŠO DDM Chrudim 2196 Dvořák Jan ŠK ČSOB 2267 ½
2005/2006 2 ŠO DDM Chrudim 2196 Neckář Lubomír ŠK JOLY Lysá n.L. 2311 1
2005/2006 1 ŠO DDM Chrudim 2196 Juřek Josef Sokol Plzeň I B 2373 1
2004/2005 11 ŠO DDM Chrudim 2166 Dubanský Bohuslav Bohemians "A" 2229 ½
2004/2005 9 ŠO DDM Chrudim 2166 Herskovič Radek Loko Most 2198 0
2004/2005 8 ŠO DDM Chrudim 2166 Hlavsa Petr Sokol Vyšehrad "C" 2159 1
2004/2005 7 ŠO DDM Chrudim 2166 Vodička Vlastimil Sokol Vyšehrad "B" 2306 1
2004/2005 6 ŠO DDM Chrudim 2166 Dvořák Jan ŠK ČSOB "A" 2259 0
2004/2005 5 ŠO DDM Chrudim 2166 Soukal Rudolf DA Praha 2187 1
2004/2005 4 ŠO DDM Chrudim 2166 Fraas Martin ŠK Holdia DP B 2194 1
2004/2005 3 ŠO DDM Chrudim 2166 Roško Luboš Sl.Hrad.Králové 2151 1
2004/2005 2 ŠO DDM Chrudim 2166 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I "B" 2268 0
2004/2005 1 ŠO DDM Chrudim 2166 Navrátil František Synt.Pardubice 2206 1
2004/2005 11 AVE - Kontakt Pardubice 2166 Profant Tibor TJ Praga Praha 2254 1
2004/2005 10 AVE - Kontakt Pardubice 2166 Dvořák Jan Sokol Praha - Kobylisy 2259 0
2004/2005 9 AVE - Kontakt Pardubice 2166 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny 2269 ½
2004/2005 8 AVE - Kontakt Pardubice 2166 Trefný Vlastimil Slavia Hradec Králové B 2259 0
2004/2005 7 AVE - Kontakt Pardubice 2166 Efler David Synthesia Pardubice B 2190 1
2004/2005 6 AVE - Kontakt Pardubice 2166 Šplíchal Petr Stadion Kutná Hora 1927 ½
2004/2005 5 AVE - Kontakt Pardubice 2166 Maláč Petr Sokol Emerge Mladá Boleslav 2143 1
2004/2005 4 AVE - Kontakt Pardubice 2166 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 2111 1
2004/2005 3 AVE - Kontakt Pardubice 2166 Špaček Libor Sklípek Spartak Vrchlabí 2122 ½
2004/2005 2 AVE - Kontakt Pardubice 2166 Kolář Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem 2179 ½
2004/2005 1 AVE - Kontakt Pardubice 2166 Velecký Viktor Panda Rychnov nad Kněžnou 2142 0
2003/2004 7 ŠO+DDM Chrudim 2166 Příborský Jan Sokol Plzeň I B 2258 0
2003/2004 9 ŠO+DDM Chrudim B 2166 Šimek Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová 1915 ½
2003/2004 8 ŠO+DDM Chrudim B 2166 Belobrad Ivan SK Žamberk 2035 0
2003/2004 3 ŠO+DDM Chrudim B 2166 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2262 ½
2003/2004 2 ŠO+DDM Chrudim B 2166 Šmajzr Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2165 ½