Hráč Valenta Vít

Valenta Vít

User Pic
Jméno: Valenta Vít
Oddíl: ŠK Velké Losiny
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2110
Elo mezinárodní: 2147
ID: 48
FIDE ID: 307440
Rok narození: 1978
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Velké Losiny B 2124 2129 Kašparovský Petr Sokol Přemyslovice A 1911 1952 1
2018/2019 10 ŠK Velké Losiny B 2157 2129 Opletal Josef ŠK Šternberk 1788 1771 1
2018/2019 9 ŠK Velké Losiny B 2157 2129 Kozák Pavel ŠK Jeseník A 1923 1901 0
2018/2019 8 ŠK Velké Losiny B 2155 2129 Opravil Karel ŠK 1921 Zábřeh 2038 2010 ½
2018/2019 7 ŠK Velké Losiny B 2155 2129 Molnár Jiří ŠK Olomouc A 1957 1944 1
2018/2019 6 ŠK Velké Losiny B 2162 2129 Siekaniec Jan TJ Zlaté Hory 2116 0 ½
2018/2019 5 ŠK Velké Losiny B 2162 2129 Zapletal Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2063 2051 ½
2018/2019 4 ŠK Velké Losiny B 2169 2104 Dvořák Vladimír ROŠÁDA Prostějov A 1896 1921 ½
2018/2019 3 ŠK Velké Losiny B 2168 2104 Štverák Milan Sokol Skalička A 2025 2022 ½
2018/2019 2 ŠK Velké Losiny B 2168 2104 Gawlas Roman SK Řetězárna 1946 1942 1
2018/2019 1 ŠK Velké Losiny B 2147 2104 Vysloužil Lukáš A64 PřF Olomouc 1841 1847 1
2018/2019 11 ŠK Velké Losiny 2157 2129 Malůš Petr ŠO Kunovice 1820 1869 1
2018/2019 10 ŠK Velké Losiny 2157 2129 Motúz Karol Zbrojovka Vsetín 2380 0 0
2018/2019 8 T.J. Sokol Šumperk 2155 2129 Opravil Karel ŠK 1921 Zábřeh B 2038 2010 ½
2018/2019 7 T.J. Sokol Šumperk 2162 2129 Krahula Pavel ŠK 1921 Zábřeh C 1833 1788 ½
2018/2019 6 T.J. Sokol Šumperk 2162 2129 Šmida Martin ŠK Jeseník B 1547 1524 1
2018/2019 5 T.J. Sokol Šumperk 2169 2104 Gawlas Roman Řetězárna Česká Ves B 1940 1942 1
2018/2019 4 T.J. Sokol Šumperk 2169 2104 Zapletal Milan ŠK Šternberk B 1822 1826 1
2018/2019 3 T.J. Sokol Šumperk 2168 2104 Hartinger Antonín TJ Libina 1713 1869 1
2018/2019 2 T.J. Sokol Šumperk 2168 2104 Neoral Antonín Tatran Litovel B 2125 2124 ½
2018/2019 1 T.J. Sokol Šumperk 2147 2104 Navrátil Jiří ŠK Bohuňovice 1999 1994 1
2017/2018 11 Velké Losiny B 2057 2076 Tichý Miroslav Rošáda Prostějov 1947 1936 0
2017/2018 9 Velké Losiny B 2041 2076 Zapletal Milan ŠK Šternberk 1855 1865 1
2017/2018 8 Velké Losiny B 2081 2076 Gerych Jan Tatran Litovel B 1995 1983 ½
2017/2018 7 Velké Losiny B 2081 2076 Čala Jiří A64 Grygov B 1782 1809 1
2017/2018 5 Velké Losiny B 2091 2076 Kašparovský Petr TJ SOKOL Přemyslovice 1952 1964 ½
2017/2018 4 Velké Losiny B 2041 2076 Wrobel Maciej Zlaté Hory 1965 0 ½
2017/2018 2 Velké Losiny B 2041 2076 Kozák Pavel Česká Ves 1895 1877 1
2017/2018 1 Velké Losiny B 2096 2080 Hejnar Petr Uničov 1814 1841 ½
2017/2018 11 SK Velke Losiny 2057 2076 Ptáček Luboš SK Vysoke Myto 2074 2084 ½
2017/2018 10 SK Velke Losiny 2041 2076 Vojtěch Ladislav TJ Namest n/Oslavou 2065 2080 1
2017/2018 9 SK Velke Losiny 2081 2076 Siebenbürger Vlastimil TJ Zdar nad Sazavou 2064 2050 1
2017/2018 8 SK Velke Losiny 2081 2076 Vala Filip TJ CHS Chotebor 2237 2208 ½
2017/2018 7 SK Velke Losiny 2091 2076 Šedivý Martin SK Lipa 2142 2128 ½
2017/2018 6 SK Velke Losiny 2091 2076 Němec Zbyněk TJ Slavia Hradec Kralove B 2186 2181 0
2017/2018 4 SK Velke Losiny 2041 2076 Houška Bronislav TJ Stefanydes Policka 1987 2018 0
2017/2018 3 SK Velke Losiny 2041 2076 Macháň Jan 2222 SK Polabiny C 2281 2283 ½
2017/2018 2 SK Velke Losiny 2041 2076 Košut Tomáš Caissa Pivovar Dalesice 1852 1797 ½
2016/2017 11 TJ Sokol Velké Losiny 2076 2068 Olšar Jaroslav Šachový klub Karviná 2227 2205 1
2016/2017 9 TJ Sokol Velké Losiny 2076 2068 Miturová Magdaléna Slavoj Český Těšín 2157 2151 1
2016/2017 7 TJ Sokol Velké Losiny 2076 2068 Veselý Libor ŠK Slavoj Poruba "B" 2215 2209 0
2016/2017 6 TJ Sokol Velké Losiny 2076 2068 Suchánek Miroslav ŠK TJ Dolní Benešov 2098 2111 0
2016/2017 5 TJ Sokol Velké Losiny 2076 2068 Mesiarik Rudolf TJ Slovan Havířov 2045 2051 ½
2016/2017 4 TJ Sokol Velké Losiny 2076 2068 Zapletal Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2147 2128 1
2016/2017 3 TJ Sokol Velké Losiny 2076 2068 Mohapl Petr Tatran Litovel "B" 2101 2109 1
2015/2016 11 TJ Sokol Šumperk A 2076 2068 Novák Miroslav AŠK DA Olomouc B 1444 1458 1
2015/2016 10 TJ Sokol Šumperk A 2076 2068 Fiala Vlastimil Sigmia Olomouc A 2028 2033 1
2015/2016 9 TJ Sokol Šumperk A 2076 2068 Strašil Pavel TJ ŠK DUE POP Uničov A 2099 2138 0
2015/2016 8 TJ Sokol Šumperk A 2076 2068 Vaculík Jakub TJ Sokol Velké Losiny B 2200 2071 ½
2015/2016 7 TJ Sokol Šumperk A 2076 2068 Banasik Krzysztof TJ Zlaté Hory 2271 0
2015/2016 6 TJ Sokol Šumperk A 2076 2068 Pavlík Petr ŠK Šternberk 1941 1953 1
2015/2016 5 TJ Sokol Šumperk A 2076 2068 Neoral Antonín AŠK DA Olomouc A 2139 2136 ½
2015/2016 4 TJ Sokol Šumperk A 2076 2068 Hastík Svatopluk ŠK Jeseník A 2004 2018 1
2015/2016 3 TJ Sokol Šumperk A 2076 2068 Závůrka Roman ŠK ROŠÁDA Prostějov A 2164 2173 0
2015/2016 2 TJ Sokol Šumperk A 2076 2068 Štverák Milan TJ Sokol Skalička 2038 2041 0
2015/2016 1 TJ Sokol Šumperk A 2076 2068 Matoušek Petr TJ Sokol Přemyslovice A 2157 2146 0
2015/2016 11 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2076 2068 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2214 2241 1
2015/2016 10 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2076 2068 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové B 2295 2263 ½
2015/2016 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2076 2068 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2123 2131 ½
2015/2016 7 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2076 2068 Strašil Pavel ŠK 1921 Zábřeh 2099 2138 ½
2015/2016 6 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2076 2068 Kracík Tomáš Region Panda Rychnov n. Kněž. 2209 2235 ½
2015/2016 5 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2076 2068 Jedlička Luboš ŠK ZVU Engineering Lípa A 2225 2242 1
2015/2016 4 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2076 2068 Neoral Antonín Tatran Litovel B 2139 2136 0
2015/2016 2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2076 2068 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny B 2276 2290 0
2015/2016 1 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2076 2068 Pokorný Tomáš ŠK Ústí nad Orlicí 2250 2271 ½
2014/2015 11 T.J.Sokol Šumperk 2153 2131 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov 2060 2048 ½
2014/2015 10 T.J.Sokol Šumperk 2153 2131 Fiala Vlastimil Sigmia Olomouc 2042 2036 1
2014/2015 9 T.J.Sokol Šumperk 2153 2131 Matoušek Petr TJ Sokol Přemyslovice 2153 2136 1
2014/2015 8 T.J.Sokol Šumperk 2153 2131 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2074 2017 1
2014/2015 7 T.J.Sokol Šumperk 2153 2131 Gnida Patrik TJ Zlaté Hory 2000 2014 0
2014/2015 6 T.J.Sokol Šumperk 2153 2131 Závůrka Roman SK Prostějov 2155 2150 0
2014/2015 5 T.J.Sokol Šumperk 2153 2131 Štverák Milan Sokol Skalička 2065 2061 1
2014/2015 4 T.J.Sokol Šumperk 2153 2131 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc 2091 2086 1
2014/2015 3 T.J.Sokol Šumperk 2153 2131 Krejčí Jan ŠK Šternberk 2106 2116 0
2014/2015 2 T.J.Sokol Šumperk 2153 2131 Malý Marek Velké Losiny B 2158 2165 0
2014/2015 11 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2153 2131 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny B 2240 2255 1
2014/2015 10 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2153 2131 Duczynski Martin ŠK AD Jičín B 2133 2131 1
2014/2015 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2153 2131 Sohr Vladimír ŠK 1921 Zábřeh 2085 2111 1
2014/2015 8 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2153 2131 Krátký Josef TJ Štefanydes Polička B 2006 2017 ½
2014/2015 7 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2153 2131 Komárek David TJ Štefanydes Polička A 2147 2149 1
2014/2015 6 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2153 2131 Šmíd Jaroslav ŠK Vysoké Mýto 2084 2092 ½
2014/2015 5 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2153 2131 Hlavnička Jiří AKIS Pardubice 2190 2174 ½
2014/2015 4 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2153 2131 Fiedler Bedřich ŠK ZVU Engineering Lípa A 2118 2115 0
2014/2015 3 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2153 2131 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové B 2318 2298 0
2014/2015 2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2153 2131 Grundman Václav Šachový klub Ústí nad Orlicí 1944 1897 1
2014/2015 1 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2153 2131 Celý Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou A 2078 2049 1
2013/2014 11 ŠK 1921 Zábřeh 2156 2131 Pavlík Petr ŠK Šternberk 1954 1970 1
2013/2014 9 ŠK 1921 Zábřeh 2156 2131 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc 2116 2110 0
2013/2014 8 ŠK 1921 Zábřeh 2156 2131 Přikryl Tomáš Spartak Přerov 1996 1991 1
2013/2014 7 ŠK 1921 Zábřeh 2156 2131 Matoušek Petr Sokol Přemyslovice 2107 2091 0
2013/2014 6 ŠK 1921 Zábřeh 2156 2131 Sýkora Jan Sokol Skalička 2132 2063 0
2013/2014 5 ŠK 1921 Zábřeh 2156 2131 Fiala Jiří Sigmia Olomouc 2012 1967 1
2013/2014 4 ŠK 1921 Zábřeh 2156 2131 Navrátil Jiří ŠK DUE POP Uničov 2049 2068 1
2013/2014 2 ŠK 1921 Zábřeh 2156 2131 Čížek Petr T.J. Sokol Šumperk 1950 1924 ½
2013/2014 10 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2156 2131 Pártl Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1987 1991 1
2013/2014 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2156 2131 Smutný Jan AKIS Pardubice 2174 2153 0
2013/2014 8 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2156 2131 Jedlička Luboš ŠK ZVU Engineering Lípa A 2182 2185 ½
2013/2014 7 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2156 2131 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín B 2085 2091 1
2013/2014 6 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2156 2131 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny C 2160 2209 0
2013/2014 5 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2156 2131 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2036 2038 0
2013/2014 4 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2156 2131 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička 2108 2120 1
2013/2014 2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2156 2131 Machlowski Slawomir Region Panda Rychnov n. K. 2107 2155 1
2013/2014 1 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2156 2131 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny B 2176 2169 ½
2012/2013 11 T.J. Sokol Šumperk 2169 2142 Šmajzr Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 2208 2205 ½
2012/2013 10 T.J. Sokol Šumperk 2169 2142 Cagašík Tomáš Agentura Garde Calcio Olomouc 2259 2254 0
2012/2013 9 T.J. Sokol Šumperk 2169 2142 Velecký Viktor TJ Náchod 2153 2121 1
2012/2013 8 T.J. Sokol Šumperk 2169 2142 Zeberski Jakub Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2351 2386 0
2012/2013 7 T.J. Sokol Šumperk 2169 2142 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2317 2321 ½
2012/2013 6 T.J. Sokol Šumperk 2169 2142 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2341 2342 ½
2012/2013 5 T.J. Sokol Šumperk 2169 2142 Žilka Štěpán TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2529 2542 0
2012/2013 4 T.J. Sokol Šumperk 2169 2142 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2376 2374 0
2012/2013 3 T.J. Sokol Šumperk 2169 2142 Hrabuša Matej 2222 ŠK Polabiny C 2330 2332 0
2012/2013 2 T.J. Sokol Šumperk 2169 2142 Bernard Borek ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2323 2323 0
2012/2013 1 T.J. Sokol Šumperk 2169 2142 Šimek Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová 2192 2196 1
2011/2012 11 T.J. Sokol Šumperk 2161 2165 Plachetka Ján ŠK HPM TEC Hustopeče 2388 2350 0
2011/2012 10 T.J. Sokol Šumperk 2161 2165 Pagerka Martin SK Boršice 2200 ½
2011/2012 9 T.J. Sokol Šumperk 2161 2165 Horsák Jan ŠK Staré Město C 2109 2108 0
2011/2012 8 T.J. Sokol Šumperk 2161 2165 Sekanina Jiří Spartak Adamov 2146 2150 1
2011/2012 7 T.J. Sokol Šumperk 2161 2165 Ramík Zdeněk ŠK Lokomotiva Brno B 2294 2299 0
2011/2012 6 T.J. Sokol Šumperk 2161 2165 Uřičář Jakub TJ ŠK Veselí nad Moravou 2212 2237 1
2011/2012 5 T.J. Sokol Šumperk 2161 2165 Beil Martin TJ Sokol Hošťálková 2174 2178 0
2011/2012 4 T.J. Sokol Šumperk 2161 2165 Bažant Petr ŠK Staré Město B 2370 2356 0
2011/2012 3 T.J. Sokol Šumperk 2161 2165 Gaša Andrej TJ Podlužan Prušánky 2257 2256 1
2011/2012 2 T.J. Sokol Šumperk 2161 2165 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž B 2286 2282 0
2011/2012 1 T.J. Sokol Šumperk 2161 2165 Šenkýř Martin ŠK Zlín C 2202 2201 ½
2010/2011 2 Tatran Litovel B 2178 Koutný Petr SK Zlin B 2200 0
2010/2011 10 T.J. Sokol Šumperk 2178 Adámek Jiří TJ VOKD Poruba 2240 0
2010/2011 9 T.J. Sokol Šumperk 2178 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2306 0
2010/2011 8 T.J. Sokol Šumperk 2178 Tomeček Jan Baník Havířov 2202 0
2010/2011 7 T.J. Sokol Šumperk 2178 Macíček Jakub ŠK Šenov 2199 ½
2010/2011 5 T.J. Sokol Šumperk 2178 Kriebel Tadeáš MSA Dolní Benešov 2321 1
2010/2011 3 T.J. Sokol Šumperk 2178 Žůrek Milan TJ UNEX ŠK Uničov 2350 0
2010/2011 2 T.J. Sokol Šumperk 2178 Rabatin Jakub BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2149 0
2010/2011 1 T.J. Sokol Šumperk 2178 Rodshtein Tereza Mittal Ostrava 2212 0
2009/2010 11 T.J. Sokol Šumperk 2199 Lys Josef Sokol Dobrá 2237 1
2009/2010 9 T.J. Sokol Šumperk 2199 Kičmer Petr Baník Havířov 2219 1
2009/2010 8 T.J. Sokol Šumperk 2199 Babula Milan TŽ Třinec C 2297 0
2009/2010 7 T.J. Sokol Šumperk 2199 Hladík Oto TJ Mittal B 2187 ½
2009/2010 6 T.J. Sokol Šumperk 2199 Holeksa Zdeněk TJ Mořkov 2181 0
2009/2010 5 T.J. Sokol Šumperk 2199 Caletka Radomír TJ VOKD Poruba 2287 0
2009/2010 4 T.J. Sokol Šumperk 2199 Rabatin Jakub BŠŠ FM B 2168 ½
2009/2010 2 T.J. Sokol Šumperk 2199 Kárník Pavel Slavoj Bruntál 2305 0
2009/2010 1 T.J. Sokol Šumperk 2199 Kaňovský David A64 PROCLIENT Grygov B 2471 0
2009/2010 9 Tatran Litovel B 2199 Pacl Václav ŠK Labortech Ostrava 2275 1
2009/2010 7 Tatran Litovel B 2199 Hudeček Jan ŠK Staré Město 2310 ½
2009/2010 5 Tatran Litovel B 2199 Bolacký Jiří ŠK Slavoj Poruba 2248 ½
2009/2010 4 Tatran Litovel B 2199 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž 2247 ½
2009/2010 2 Tatran Litovel B 2199 Pecha Tomáš TJ Mittal Ostrava 2241 ½
2008/2009 11 T.J. Sokol Šumperk 2190 Tajovský Martin ŠK DURAS BVK Královo Pole C 2133 ½
2008/2009 10 T.J. Sokol Šumperk 2190 Ciprys Martin Tatran Poštorná 2143 1
2008/2009 9 T.J. Sokol Šumperk 2190 Uřičář Jakub ŠK Staré Město C 2158 0
2008/2009 8 T.J. Sokol Šumperk 2190 Zpěvák Pavel MKS Holešov 2398 0
2008/2009 7 T.J. Sokol Šumperk 2190 Ponížil Cyril ŠK Zlín B 2251 0
2008/2009 6 T.J. Sokol Šumperk 2190 Buráň Jaroslav ŠK Staré Město B 2169 ½
2008/2009 5 T.J. Sokol Šumperk 2190 Vymazal Bronislav ŠK Lokomotiva Brno C 2337 ½
2008/2009 4 T.J. Sokol Šumperk 2190 Kuchynka Lukáš ŠK Lokomotiva Brno B 2246 ½
2008/2009 2 T.J. Sokol Šumperk 2190 Neoral Antonín AŠK DA Olomouc 2146 ½
2008/2009 1 T.J. Sokol Šumperk 2190 Biolek Richard A64 PROCLIENT Grygov B 2406 0
2007/2008 10 ŠK Sokol Šumperk A 2176 Klofáč Dimitrij Spartak Přerov 1972 1
2007/2008 9 ŠK Sokol Šumperk A 2176 Koryčánek Jaromír LOKO Zábřeh B 1887 1
2007/2008 8 ŠK Sokol Šumperk A 2176 Spurný Ondřej TJ Sokol Přemyslovice 1972 1
2007/2008 7 ŠK Sokol Šumperk A 2176 Neoral Antonín Garde Calcio Olomouc 2144 1
2007/2008 6 ŠK Sokol Šumperk A 2176 Fiala Vlastimil Sigmia Olomouc 2076 1
2007/2008 5 ŠK Sokol Šumperk A 2176 Urbášek Oleg DDM&TJ Mohelnice 2030 ½
2007/2008 4 ŠK Sokol Šumperk A 2176 Bém Josef ŠK Sokol Šumperk B 1889 ½
2007/2008 3 ŠK Sokol Šumperk A 2176 Strašil Pavel LOKO Zábřeh A 2186 1
2007/2008 2 ŠK Sokol Šumperk A 2176 Bureš Jaroslav SK Prostějov B 2258 0
2007/2008 1 ŠK Sokol Šumperk A 2176 Navrátil Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 2144 1
2007/2008 10 Tatran Litovel B 2176 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž 2325 ½
2007/2008 8 Tatran Litovel B 2176 Jankó Zoltán ŠK HPM TEC Hustopeče ½
2007/2008 6 Tatran Litovel B 2176 Podbrdský Pavel ŠK Lokomotiva Brno B 2146 1
2007/2008 5 Tatran Litovel B 2176 Krčál Michal ŠK Zlín B 2157 1
2007/2008 4 Tatran Litovel B 2176 Ciprys Martin TJ Tatran Poštorná 2084 1
2007/2008 2 Tatran Litovel B 2176 Mlčoch David SK Prostějov 2206 0
2007/2008 1 Tatran Litovel B 2176 Kozák Petr AŠK DA Olomouc 2138 1
2006/2007 11 LOKO Zábřeh 2149 Jurčík Marián ŠK SK Zlín C 0
2006/2007 10 LOKO Zábřeh 2149 Obšivač Josef A64 Grygov B 2310 0
2006/2007 9 LOKO Zábřeh 2149 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2117 0
2006/2007 8 LOKO Zábřeh 2149 Kozák Petr AŠK DA Olomouc 2161 1
2006/2007 7 LOKO Zábřeh 2149 Buráň Jaroslav MKS Holešov 2173 ½
2006/2007 6 LOKO Zábřeh 2149 Bažant Petr ŠK SK Zlín B 2281 0
2006/2007 5 LOKO Zábřeh 2149 Vyskočil Neklan ŠK DURAS BVK Brno B 2339 0
2006/2007 4 LOKO Zábřeh 2149 Pala Vladimír SK Prostějov 2260 0
2006/2007 2 LOKO Zábřeh 2149 Plát Vojtěch Slavia Kroměříž B 2264 0
2006/2007 10 ŠK Sokol Šumperk 2149 Popelka Josef TJ Sokol Přemyslovice 2078 1
2006/2007 9 ŠK Sokol Šumperk 2149 Závůrka Roman SK Prostějov B 2149 0
2006/2007 8 ŠK Sokol Šumperk 2149 Strašil Pavel LOKO Zábřeh B 2156 ½
2006/2007 7 ŠK Sokol Šumperk 2149 Beil Martin ŠK Šternberk 2197 0
2006/2007 5 ŠK Sokol Šumperk 2149 Klofáč Dimitrij Spartak Přerov 1971 1
2006/2007 4 ŠK Sokol Šumperk 2149 Navrátil Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 2140 ½
2006/2007 3 ŠK Sokol Šumperk 2149 Čechál Martin SK Přerov 1976 ½
2006/2007 2 ŠK Sokol Šumperk 2149 Fiala Vlastimil ŠK Sigmia Olomouc 2055 1
2005/2006 11 LOKO Zábřeh 2167 Pala Vladimír SK Prostějov 2235 ½
2005/2006 10 LOKO Zábřeh 2167 Drtina Milan SK Boršice 2292 1
2005/2006 9 LOKO Zábřeh 2167 Ponížil Cyril ŠK Zlín B 2181 0
2005/2006 7 LOKO Zábřeh 2167 Brázdil Roman Slavia Kroměříž B 2123 0
2005/2006 6 LOKO Zábřeh 2167 Mudrák Josef MKS Holešov 2354 0
2005/2006 2 A64 MIPAP Grygov B 2167 Mlčoch David SK Prostějov 2169 0
2005/2006 1 A64 MIPAP Grygov B 2167 Kozák Petr LOKO Zábřeh 2193 1
2005/2006 11 ŠK Šumperk 2167 Strašil Pavel LOKO Zábřeh B 2170 1
2005/2006 10 ŠK Šumperk 2167 Žůrek Milan TJ UNEX ŠK Uničov 2386 0
2005/2006 9 ŠK Šumperk 2167 Beil Martin ŠK Šternberk 2230 1
2005/2006 8 ŠK Šumperk 2167 Fuksík Jakub A64 Grygov C 2213 ½
2005/2006 7 ŠK Šumperk 2167 Fiala Vlastimil ŠK Sigmia Olomouc 2055 1
2005/2006 6 Jiskra Ústí nad Orlicí 2167 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny B 2209 0
2005/2006 1 Jiskra Ústí nad Orlicí 2167 Červený Martin Štefanydes Polička 2222 0
2004/2005 10 A64 Valoz Grygov C 2129 Krahula Pavel LOKO Zábřeh B 1771 1
2004/2005 9 A64 Valoz Grygov C 2129 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc 2002 ½
2004/2005 11 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2129 Červený Petr Štefanydes Polička B 2116 ½
2004/2005 6 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2129 Lorenc Oldřich Štefanydes Polička A 2163 ½
2004/2005 5 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2129 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 1949 ½
2004/2005 3 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2129 Roušar Zdeněk TJ ŠO Chrudim B 2046 1
2004/2005 2 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2129 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2131 1
2004/2005 1 Jiskra Ústí nad Orlicí B 2129 Volf Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí A 2168 ½
2003/2004 10 A64 Grygov C 2118 Tichý David DDM+TJ Mohelnice 1794 1
2003/2004 9 A64 Grygov C 2118 Zapletal Milan TJ Unex Uničov 1955 1
2003/2004 8 A64 Grygov C 2118 Matl Rostislav SK Prostějov B 1913 1
2003/2004 6 A64 Grygov C 2118 Střecha Zdeněk ŠK Jeseník 1737 1
2003/2004 3 A64 Grygov C 2118 Pospíšil Ignác SK Přerov 1964 1
2003/2004 2 A64 Grygov C 2118 Koryčánek Jaromír Loko Zábřeh B 1899 ½