Hráč Sodoma Jan

Sodoma Jan

User Pic
Jméno: Sodoma Jan
Oddíl: ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2330
Elo mezinárodní: 2306
ID: 9755
FIDE ID: 323195
Rok narození: 1983
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 TJ Bohemians B 2319 2335 Burdík Lubomír ŠK Viktoria Žižkov A 2119 2139 ½ soutěž
2019/2020 4 TJ Bohemians B 2319 2335 Kulhánek Tomáš Sokol Vršovice A 2345 2366 ½ soutěž
2019/2020 2 TJ Bohemians B 2319 2335 Petr Jakub TJ Bohemians C 2296 2274 1 soutěž
2019/2020 11 ŠK Zikuda Turnov C 2300 2335 Svatoš Jan TJ Kobylisy B 2209 2210 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠK Zikuda Turnov C 2300 2335 Schula Michal TJ Neratovice B 2238 2275 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Zikuda Turnov C 2303 2335 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2306 2296 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Zikuda Turnov C 2303 2335 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2302 2300 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Zikuda Turnov C 2319 2335 Mukashev Assan ŠK AD Jičín 2243 2235 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Zikuda Turnov C 2312 2307 Žilka Štěpán Sparta Kutná Hora 2548 2509 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Zikuda Turnov C 2307 2307 Bělaška Přemysl Desko Liberec 2239 2229 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Zikuda Turnov C 2307 2307 Výprachtický David SK OAZA Praha B 2259 2253 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Zikuda Turnov C 2307 2307 Braun Marek Klub šachistů Říčany 1925 2189 2188 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Zikuda Turnov C 2300 2307 Meduna Eduard ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2377 2365 ½ soutěž
2019/2020 11 ŠK Zikuda Turnov B 2300 2335 Turner Jan ŠK Líně 2306 2280 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠK Zikuda Turnov B 2300 2335 Baláček Tadeáš ŠK Města Lysá nad Labem 2351 2315 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Zikuda Turnov B 2303 2335 Jelínek Michal SK OAZA Praha 2118 2135 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Zikuda Turnov B 2303 2335 Orság Milan TJ Neratovice 2290 2289 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Zikuda Turnov B 2303 2335 Soural Jan TJ Pankrác 2229 2210 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Zikuda Turnov B 2319 2335 Kulhánek Tomáš ŠK DP Praha B - EA Hotels 2345 2366 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Zikuda Turnov B 2319 2307 Vrbata Zbyněk Bartoš Unichess 2340 2334 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Zikuda Turnov B 2307 2307 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2179 2184 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Zikuda Turnov B 2307 2307 Zeman Matyáš QCC České Budějovice 2261 2234 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Zikuda Turnov B 2300 2307 Vojta Tomáš TJ Spartak Vlašim 2358 2342 1 soutěž
2018/2019 13 TJ Bohemians Praha B 2324 2333 Šimek Petr TJ Kobylisy B 2330 2319 ½ soutěž
2018/2019 11 TJ Bohemians Praha B 2324 2333 Výprachtický David SK OAZA Praha B 2349 2321 0 soutěž
2018/2019 10 TJ Bohemians Praha B 2324 2333 Štross František DDM Praha 6 A 2270 2277 0 soutěž
2018/2019 9 TJ Bohemians Praha B 2324 2333 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2232 2237 1 soutěž
2018/2019 5 TJ Bohemians Praha B 2324 2333 Sokolov Alexander TJ Pankrác D 2394 2419 ½ soutěž
2018/2019 4 TJ Bohemians Praha B 2324 2333 Doležal Radoslav TJ Pankrác C 2360 2342 ½ soutěž
2018/2019 2 TJ Bohemians Praha B 2324 2333 Svatoš Jan Sokol Praha Vršovice B 2256 2256 ½ soutěž
2018/2019 6 SK ZIKUDA Turnov 2324 2333 Bartoš Jan Siesta Solution Unichess B 2178 2156 ½ soutěž
2018/2019 5 SK ZIKUDA Turnov 2324 2333 Priehoda Vítězslav Vystaviste Lysa nad Labem 2367 2363 ½ soutěž
2018/2019 4 SK ZIKUDA Turnov 2330 2358 Miturová Magdaléna Slavoj Cesky Tesin 2211 2204 0 soutěž
2018/2019 11 SK Zikuda Turnov B 2324 2333 Kourousis Epameinondas TJ Neratovice 2390 2418 ½ soutěž
2018/2019 10 SK Zikuda Turnov B 2326 2333 Hausner Ivan QCC Ceske Budejovice 2338 2304 0 soutěž
2018/2019 9 SK Zikuda Turnov B 2326 2333 Orságová Silvie SO TJ Dukla Praha 2141 2138 1 soutěž
2018/2019 8 SK Zikuda Turnov B 2325 2333 Worek Joanna 2222 SK Polabiny 2329 2294 1 soutěž
2018/2019 7 SK Zikuda Turnov B 2325 2333 Polášek Jaroslav TJ Pankrac 2375 2350 0 soutěž
2018/2019 6 SK Zikuda Turnov B 2324 2333 Frolov Artur SK Dopravni podnik Praha 2393 0 0 soutěž
2018/2019 4 SK Zikuda Turnov B 2330 2358 Špaček Petr SK Mesta Lysa nad Labem 2367 2356 ½ soutěž
2018/2019 3 SK Zikuda Turnov B 2335 2358 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Kralove 2306 2296 0 soutěž
2018/2019 2 SK Zikuda Turnov B 2335 2358 Vávra Pavel SK Sokol Vysehrad 2350 2335 ½ soutěž
2018/2019 1 SK Zikuda Turnov B 2339 2358 Neuman Petr TJ Sakal Kozolupy 2427 2413 0 soutěž
2017/2018 10 TJ Bohemians Praha C 2349 2349 Šimek Petr TJ Kobylisy B 2357 2359 ½ soutěž
2017/2018 9 TJ Bohemians Praha C 2349 2349 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad C 2377 2358 1 soutěž
2017/2018 8 TJ Bohemians Praha C 2349 2349 Slovák Kilián TJ Kobylisy C 2131 2118 ½ soutěž
2017/2018 7 TJ Bohemians Praha C 2349 2349 Jurásek Miroslav ŠK DP Praha B - EA Hotels 2300 2286 ½ soutěž
2017/2018 6 TJ Bohemians Praha C 2349 2349 Sokolov Alexander TJ Pankrác D 2383 0 ½ soutěž
2017/2018 4 TJ Bohemians Praha C 2349 2349 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2266 2265 ½ soutěž
2017/2018 3 TJ Bohemians Praha C 2349 2349 Polášek Jaroslav TJ Pankrác C 2339 2336 ½ soutěž
2017/2018 2 TJ Bohemians Praha C 2349 2349 Šindler Michal ŠK Loko Praha A 2217 2209 ½ soutěž
2017/2018 11 SK Zikuda Turnov 2350 2349 Sluka Radek Moravska Slavia Brno 2317 2332 1 soutěž
2017/2018 8 SK Zikuda Turnov 2351 2349 Kriebel Tadeáš 1. Novoborsky SK 2513 2467 0 soutěž
2017/2018 7 SK Zikuda Turnov 2351 2349 Rýdl Jiří Unichess 2419 2426 ½ soutěž
2017/2018 2 SK Zikuda Turnov 2347 2349 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2402 2401 0 soutěž
2017/2018 1 SK Zikuda Turnov 2347 2349 Adámek Jiří SK Slavoj Poruba 2354 2347 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2347 2349 Soukup Václav ŠK Viktoria Žižkov 2156 2136 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2351 2349 Adámek Zdeněk TJ Neratovice "C" 2210 2220 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2349 2349 Dufek Jiří ŠK Teplice 2324 2345 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2349 2349 Hinks-Edwards Thomas R J TJ Kobylisy 2372 2390 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2347 2349 Kotek Daniel ŠK Spartak Ústí n. L. 2201 2224 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2347 2349 Buchcar Tomáš ŠK SLAVIA Liberec 2147 2162 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2347 2349 Kadeřábek Jiří Sokol Bakov nad Jizerou 2095 2085 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2344 2340 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2124 2119 1 soutěž
2016/2017 11 TJ Bohemians Praha C 2337 2337 Smutný Jan LISA A 2232 2200 ½ soutěž
2016/2017 10 TJ Bohemians Praha C 2337 2337 Vrabec Miloš Sokol Praha Vršovice C 2153 2149 1 soutěž
2016/2017 8 TJ Bohemians Praha C 2337 2337 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha C 2281 2269 ½ soutěž
2016/2017 7 TJ Bohemians Praha C 2337 2337 Pačovský Jiří GROP Classical Chess 2214 2215 1 soutěž
2016/2017 6 TJ Bohemians Praha C 2337 2337 Matras Ondřej ŠK Bohnice A 2247 2217 ½ soutěž
2016/2017 5 TJ Bohemians Praha C 2337 2337 Hlaváček Tomáš ŠK Viktoria Žižkov B 2017 2038 ½ soutěž
2016/2017 1 TJ Bohemians Praha C 2337 2337 Formánek Martin Sokol Kobylisy D 2154 2155 0 soutěž
2016/2017 11 SK ZIKUDA Turnov 2337 2337 Kourousis Epameinondas SK AD Jicin B 2391 2434 0 soutěž
2016/2017 10 SK ZIKUDA Turnov 2337 2337 Ringel Zbyněk TJ Slavia Hradec Kralove 2218 2232 ½ soutěž
2016/2017 9 SK ZIKUDA Turnov 2337 2337 Pirklová Hana SK OAZA Praha 2126 2108 1 soutěž
2016/2017 8 SK ZIKUDA Turnov 2337 2337 Cuhra Martin QCC Ceske Budejovice 2093 2117 1 soutěž
2016/2017 7 SK ZIKUDA Turnov 2337 2337 Tričkov Vasil GROP Praha 2328 2346 1 soutěž
2016/2017 6 SK ZIKUDA Turnov 2337 2337 Petr Jan TJ Pankrac 2195 2159 1 soutěž
2016/2017 5 SK ZIKUDA Turnov 2337 2337 Krupička Josef SK AD JC Smichov 2073 2035 1 soutěž
2016/2017 4 SK ZIKUDA Turnov 2337 2337 Vaněk Petr SK Sokol Vysehrad 2111 2116 0 soutěž
2016/2017 2 SK ZIKUDA Turnov 2337 2337 Znamenáček Květoslav Bohemians Texbase.cz Praha 2254 2262 ½ soutěž
2016/2017 1 SK ZIKUDA Turnov 2337 2337 Prandstetter Eduard 2222 SK Polabiny 2241 2223 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2337 2337 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín "D" 2188 2175 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2337 2337 Kotek Daniel ŠK Spartak Ústí n. L. 2260 2247 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2337 2337 Horák Michal CHESS MOST 2330 2293 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2337 2337 Nálevka Petr TJ Jiskra Hořice 2104 2076 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2337 2337 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2242 2262 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2337 2337 Gregor Jiří ŠK Slavoj Litoměřice 2223 2226 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2337 2337 Valeš Václav SK Děčín 2180 2171 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2337 2337 Kovář Vojtěch Bartoš Unichess "B" 2346 2341 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2337 2337 Šlampa Jan ŠK Teplice 2149 2162 1 soutěž
2015/2016 11 TJ Bohemians Praha B 2337 2337 Větrovský Michal ŠK Loko Praha A 2179 2191 1 soutěž
2015/2016 10 TJ Bohemians Praha B 2337 2337 Trepka Jan TJ Praga Praha A 2128 2144 1 soutěž
2015/2016 8 TJ Bohemians Praha B 2337 2337 Postupa Pavel GROP B 2272 2218 1 soutěž
2015/2016 7 TJ Bohemians Praha B 2337 2337 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 A 2142 2090 1 soutěž
2015/2016 4 TJ Bohemians Praha B 2337 2337 Plašil Petr Sokol Praha-Kobylisy B 2094 2039 1 soutěž
2015/2016 3 TJ Bohemians Praha B 2337 2337 Pařízek Vojtěch Sokol Praha-Kobylisy C 1910 1847 1 soutěž
2015/2016 2 TJ Bohemians Praha B 2337 2337 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Vyšehrad C 2113 2101 0 soutěž
2015/2016 10 ŠK Zikuda Turnov "B" 2337 2337 Kadeřábek Jiří Sokol Bakov nad Jizerou 2158 2177 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Zikuda Turnov "B" 2337 2337 Kozák Miloš ŠK Slavoj Litoměřice 2142 2130 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Zikuda Turnov "B" 2337 2337 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2314 2291 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Zikuda Turnov "B" 2337 2337 Šlampa Jan ŠK Teplice 2149 2162 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Zikuda Turnov "B" 2337 2337 Sýkora Ondřej ŠK Zikuda Turnov "C" 2146 2147 1 soutěž
2015/2016 11 Zikuda Turnov 2337 2337 Priehoda Vítězslav ŠK města Lysá nad Labem B 2364 2356 0 soutěž
2015/2016 10 Zikuda Turnov 2337 2337 Plát Vojtěch Výstaviště Lysá nad Labem 2492 2456 ½ soutěž
2015/2016 9 Zikuda Turnov 2337 2337 Kriebel Tadeáš 1. Novoborský ŠK 2467 2438 0 soutěž
2015/2016 8 Zikuda Turnov 2337 2337 Szwed Jacek TŽ Třinec 2392 ½ soutěž
2015/2016 7 Zikuda Turnov 2337 2337 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2367 2353 1 soutěž
2015/2016 6 Zikuda Turnov 2337 2337 Bernášek Jan Rapid Pardubice 2508 2510 0 soutěž
2015/2016 5 Zikuda Turnov 2337 2337 Vlasák Lukáš AD Mahrla Praha 2375 2368 ½ soutěž
2015/2016 4 Zikuda Turnov 2337 2337 Blatný Pavel ŠK Duras BVK 2370 2418 0 soutěž
2015/2016 3 Zikuda Turnov 2337 2337 Vaněk Ladislav Tatran Litovel 2244 2234 ½ soutěž
2015/2016 2 Zikuda Turnov 2337 2337 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2426 2440 0 soutěž
2015/2016 1 Zikuda Turnov 2337 2337 Adámek Jiří ŠK Slavoj Poruba 2363 2344 0 soutěž
2014/2015 11 Bohemians Praha C 2330 2334 Vlach Karel DDM Praha 6 A 2128 2135 1 soutěž
2014/2015 10 Bohemians Praha C 2330 2334 Pick Štěpán TJ Pankrác C 2032 2041 ½ soutěž
2014/2015 9 Bohemians Praha C 2330 2334 Miskolczi Vítězslav Unichess ČSOB D 2091 2091 1 soutěž
2014/2015 8 Bohemians Praha C 2330 2334 Bartoš Jan Unichess ČSOB C 2194 2165 1 soutěž
2014/2015 7 Bohemians Praha C 2330 2334 Studnička Tomáš TJ Pankrác B 2359 2378 ½ soutěž
2014/2015 5 Bohemians Praha C 2330 2334 Šimeček Alexej Holdia DP Praha C 2111 2108 1 soutěž
2014/2015 3 Bohemians Praha C 2330 2334 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad C 2083 2119 1 soutěž
2014/2015 2 Bohemians Praha C 2330 2334 Smutný Jan SK Loko Praha A 2234 2222 0 soutěž
2014/2015 11 TJ Bohemians Praha 2330 2334 Doležal Radoslav TJ Praha-Pankrác 2361 2371 0 soutěž
2014/2015 10 TJ Bohemians Praha 2330 2334 Juřek Josef QCC České Budějovice 2301 2261 ½ soutěž
2014/2015 9 TJ Bohemians Praha 2330 2334 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B 2341 2334 ½ soutěž
2014/2015 8 TJ Bohemians Praha 2330 2334 Petényi Tamás ŠK Joly Lysá nad Labem B 2445 ½ soutěž
2014/2015 7 TJ Bohemians Praha 2330 2334 Černoušek Lukáš Unichess A 2453 2445 0 soutěž
2014/2015 6 TJ Bohemians Praha 2330 2334 Tuma Jakub ŠK Sokol Vyšehrad 2325 2329 1 soutěž
2014/2015 5 TJ Bohemians Praha 2330 2334 Kočiščák Jiří ŠK AD Jičín 2439 2429 1 soutěž
2014/2015 4 TJ Bohemians Praha 2330 2334 Stoklasa Jan TJ Spartak Vlašim 2162 2156 0 soutěž
2014/2015 3 TJ Bohemians Praha 2330 2334 Roško Luboš TJ Slavia Hradec Králové 2358 2338 0 soutěž
2014/2015 2 TJ Bohemians Praha 2330 2334 Hagarová Zuzana Karlovarský šachklub Tietz 2378 2400 0 soutěž
2014/2015 1 TJ Bohemians Praha 2330 2334 Bartoš Jan Unichess B 2194 2165 1 soutěž
2014/2015 9 Zikuda Turnov 2330 2334 Cvek Robert 1. ŠK Novoborský 2520 2512 ½ soutěž
2013/2014 9 Bohemians Praha D 2344 2328 Movsesian Julia ŠK PORG A 2355 2327 0 soutěž
2013/2014 7 Bohemians Praha D 2344 2328 Kopta Pavel Sokol Praha-Kobylisy B 2287 2281 ½ soutěž
2013/2014 3 Bohemians Praha D 2344 2328 Vlach Karel DDM Praha 6 A 2142 2154 1 soutěž
2013/2014 2 Bohemians Praha D 2344 2328 Kohout Vratislav Sokol Praha-Vršovice B 2098 2106 1 soutěž
2013/2014 11 TJ Bohemians Praha 2344 2328 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz 2159 2166 ½ soutěž
2013/2014 10 TJ Bohemians Praha 2344 2328 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B 2337 2340 ½ soutěž
2013/2014 9 TJ Bohemians Praha 2344 2328 Londýn Radek ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2341 2349 ½ soutěž
2013/2014 8 TJ Bohemians Praha 2344 2328 Kočiščák Jiří AD Mahrla 2435 2424 0 soutěž
2013/2014 7 TJ Bohemians Praha 2344 2328 Bednář Marcel ŠK Holdia DP Praha B 2265 2282 0 soutěž
2013/2014 6 TJ Bohemians Praha 2344 2328 Cífka Stanislav QCC České Budějovice 2411 2406 1 soutěž
2013/2014 4 TJ Bohemians Praha 2344 2328 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2323 2320 1 soutěž
2013/2014 2 TJ Bohemians Praha 2344 2328 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové 2339 2326 1 soutěž
2013/2014 1 TJ Bohemians Praha 2344 2328 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2344 2376 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK Zikuda Turnov 2344 2328 Kovář Vojtěch ŠK ERA Poštovní spořitelna 2285 2308 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Zikuda Turnov 2344 2328 Žilka Štěpán 1. Novoborský ŠK 2528 2536 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Zikuda Turnov 2344 2328 Olšar Jaroslav ŠK Karviná 2295 2296 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Zikuda Turnov 2344 2328 Langner Ladislav TŽ Třinec 2341 2346 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Zikuda Turnov 2344 2328 Olšarová Karolína A64 VALOZ Grygov 2278 2257 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK Zikuda Turnov 2344 2328 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2424 2430 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Zikuda Turnov 2344 2328 Adámek Jiří Slavoj Ostrava - Poruba 2298 2293 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Zikuda Turnov 2344 2328 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2386 2411 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Zikuda Turnov 2344 2328 Neuman Petr Rapid Pardubice 2497 2496 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Zikuda Turnov 2344 2328 Blatný Pavel ANCORA Tatran Litovel 2416 2419 1 soutěž
2012/2013 11 Sokol Praha - Vršovice 2380 2373 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2453 2446 0 soutěž
2012/2013 10 Sokol Praha - Vršovice 2380 2373 Petr Martin TJ Slavia Hradec Králové 2521 2494 ½ soutěž
2012/2013 9 Sokol Praha - Vršovice 2380 2373 Hrabuša Matej 2222 ŠK Polabiny A 2330 2332 1 soutěž
2012/2013 8 Sokol Praha - Vršovice 2380 2373 Meduna Eduard JOLY Lysá nad Labem B 2416 2416 ½ soutěž
2012/2013 7 Sokol Praha - Vršovice 2380 2373 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2321 2296 0 soutěž
2012/2013 6 Sokol Praha - Vršovice 2380 2373 Šimek Petr TJ Sokol Praha - Kobylisy 2347 2347 0 soutěž
2012/2013 5 Sokol Praha - Vršovice 2380 2373 Vokáč Marek QCC České Budějovice 2471 2475 ½ soutěž
2012/2013 4 Sokol Praha - Vršovice 2380 2373 Rašík Vítězslav ŠK AD Jičín 2516 2514 ½ soutěž
2012/2013 3 Sokol Praha - Vršovice 2380 2373 Navara David 1. Novoborský ŠK B 2722 2690 0 soutěž
2012/2013 2 Sokol Praha - Vršovice 2380 2373 Petényi Tamás ŠK Holdia DP Praha B 2457 0 soutěž
2012/2013 1 Sokol Praha - Vršovice 2380 2373 Bernášek Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna 2506 2510 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK Zikuda Turnov 2380 2373 Hinks-Edwards Thomas R J AD Mahrla Praha 2414 2493 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK Zikuda Turnov 2380 2373 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2463 2461 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Zikuda Turnov 2380 2373 Stachowiak Kamil A64 VALOZ Grygov 2432 2404 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK Zikuda Turnov 2380 2373 Vlasák Lukáš TJ Tatran Litovel 2330 2325 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Zikuda Turnov 2380 2373 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2414 2416 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK Zikuda Turnov 2380 2373 Jirovský Miloš Rapid Pardubice 2453 2446 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK Zikuda Turnov 2380 2373 Langner Ladislav TŽ Třinec 2366 2365 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠK Zikuda Turnov 2380 2373 Ponížil Cyril BŠŠ Frýdek-Místek 2377 2381 1 soutěž
2011/2012 11 ERA-Poštovní spořitelna B 2380 2372 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2466 2458 ½ soutěž
2011/2012 10 ERA-Poštovní spořitelna B 2380 2372 Rašík Vítězslav ŠK Mahrla Praha 2473 2471 ½ soutěž
2011/2012 9 ERA-Poštovní spořitelna B 2380 2372 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B 2371 2341 ½ soutěž
2011/2012 8 ERA-Poštovní spořitelna B 2380 2372 Jansa Vlastimil JOLY Lysá nad Labem B 2478 2495 ½ soutěž
2011/2012 7 ERA-Poštovní spořitelna B 2380 2372 Votava Jan ŠK Holdia DP Praha B 2538 2539 0 soutěž
2011/2012 5 ERA-Poštovní spořitelna B 2380 2372 Svoboda Václav OAZA Praha 2321 2327 ½ soutěž
2011/2012 4 ERA-Poštovní spořitelna B 2380 2372 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2307 2295 ½ soutěž
2011/2012 3 ERA-Poštovní spořitelna B 2380 2372 Petr Martin TJ Slavia Hradec Králové 2526 2486 0 soutěž
2011/2012 2 ERA-Poštovní spořitelna B 2380 2372 Bernášek Jan ERA-Poštovní spořitelna A 2464 2485 0 soutěž
2011/2012 1 ERA-Poštovní spořitelna B 2380 2372 Koziak Vitalij ŠK AD Jičín 2493 2467 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK Zikuda Turnov 2380 2372 Kufa Pavel Slavoj Ostrava - Poruba 2224 2201 1 soutěž
2011/2012 10 ŠK Zikuda Turnov 2380 2372 Kriebel Tadeáš BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 0 soutěž
2011/2012 9 ŠK Zikuda Turnov 2380 2372 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2624 2620 0 soutěž
2011/2012 8 ŠK Zikuda Turnov 2380 2372 Bernášek Jan ŠK Rapid Pardubice 2464 2485 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK Zikuda Turnov 2380 2372 Paleček Peter 2222 ŠK Polabiny 2227 2240 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK Zikuda Turnov 2380 2372 Sosna Jan ŠK Zlín 2398 2407 0 soutěž
2011/2012 5 ŠK Zikuda Turnov 2380 2372 Michenka Jozef ŠK Labortech Ostrava 2346 2337 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK Zikuda Turnov 2380 2372 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2388 2363 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK Zikuda Turnov 2380 2372 Kukel Imre TJ Bohemians Praha 2305 2277 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Zikuda Turnov 2380 2372 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2464 2460 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK Zikuda Turnov 2380 2372 Zpěvák Pavel Tatran Litovel 2392 2416 0 soutěž
2010/2011 11 ŠK Zikuda Turnov 2343 Černoušek Lukáš ŠK Rapid Pardubice 2410 0 soutěž
2010/2011 10 ŠK Zikuda Turnov 2343 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2317 1 soutěž
2010/2011 9 ŠK Zikuda Turnov 2343 Michenka Jozef ŠK Labortech Ostrava 2365 1 soutěž
2010/2011 8 ŠK Zikuda Turnov 2343 Sosna Jan ŠK Zlín 2396 ½ soutěž
2010/2011 7 ŠK Zikuda Turnov 2343 Michálek Jan ŠK Mahrla Praha 2335 1 soutěž
2010/2011 6 ŠK Zikuda Turnov 2343 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2385 0 soutěž
2010/2011 5 ŠK Zikuda Turnov 2343 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2529 ½ soutěž
2010/2011 4 ŠK Zikuda Turnov 2343 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2422 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK Zikuda Turnov 2343 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2334 1 soutěž
2010/2011 2 ŠK Zikuda Turnov 2343 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2433 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠK Zikuda Turnov 2343 Blatný Pavel Tatran Litovel 2402 ½ soutěž
2010/2011 11 TJ Bohemians Praha 2343 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK "B" 2374 0 soutěž
2010/2011 10 TJ Bohemians Praha 2343 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2417 ½ soutěž
2010/2011 9 TJ Bohemians Praha 2343 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2356 0 soutěž
2010/2011 7 TJ Bohemians Praha 2343 Michálek Jan Šakal Kozolupy 2335 ½ soutěž
2010/2011 6 TJ Bohemians Praha 2343 Votava Jan ŠK Holdia DP Praha "B" 2569 1 soutěž
2010/2011 5 TJ Bohemians Praha 2343 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2278 0 soutěž
2010/2011 4 TJ Bohemians Praha 2343 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2217 1 soutěž
2010/2011 3 TJ Bohemians Praha 2343 Šimek Petr TJ Sokol Praha Kobylisy 2302 ½ soutěž
2010/2011 2 TJ Bohemians Praha 2343 Vološin Leon ŠK AD Jičín 2456 1 soutěž
2010/2011 1 TJ Bohemians Praha 2343 Matras Ondřej TJ Sokol Praha Vršovice 2311 ½ soutěž
2009/2010 11 TJ Sokol Praha Vršovice 2376 Hausner Ivan Holdia DP Praha B"" 2460 0 soutěž
2009/2010 10 TJ Sokol Praha Vršovice 2376 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2482 1 soutěž
2009/2010 9 TJ Sokol Praha Vršovice 2376 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2317 ½ soutěž
2009/2010 8 TJ Sokol Praha Vršovice 2376 Kozák Miloš Poštovní spořitelna B"" 2243 ½ soutěž
2009/2010 7 TJ Sokol Praha Vršovice 2376 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2390 1 soutěž
2009/2010 6 TJ Sokol Praha Vršovice 2376 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2259 1 soutěž
2009/2010 5 TJ Sokol Praha Vršovice 2376 Černoušek Lukáš Poštovní spořitelna A"" 2417 0 soutěž
2009/2010 4 TJ Sokol Praha Vršovice 2376 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B"" 2298 ½ soutěž
2009/2010 3 TJ Sokol Praha Vršovice 2376 Havlík Jan QCC České Budějovice 2309 ½ soutěž
2009/2010 2 TJ Sokol Praha Vršovice 2376 Trapl Jindřich ŠK Teplice 2345 ½ soutěž
2009/2010 10 TJ Bohemians Praha 2376 Votava Jan SAGINA Pardubice 2561 ½ soutěž
2009/2010 9 TJ Bohemians Praha 2376 Čech Pavel ŠK SK Zlín 2424 ½ soutěž
2009/2010 8 TJ Bohemians Praha 2376 Vymazal Bronislav ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2334 ½ soutěž
2009/2010 7 TJ Bohemians Praha 2376 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2441 ½ soutěž
2009/2010 6 TJ Bohemians Praha 2376 Pakleza Zbigniew ŠK Geofin Ostrava 2498 ½ soutěž
2009/2010 4 TJ Bohemians Praha 2376 Žilka Štěpán BŠŠ Frýdek-Místek 2485 0 soutěž
2009/2010 3 TJ Bohemians Praha 2376 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2397 0 soutěž
2009/2010 2 TJ Bohemians Praha 2376 Bartel Mateusz 1. Novoborský ŠK 2618 0 soutěž
2009/2010 1 TJ Bohemians Praha 2376 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2441 0 soutěž
2008/2009 8 Sokol Vršovice 2358 Turner Jan Sokol Plzeň I 2374 1 soutěž
2008/2009 3 Sokol Vršovice 2358 Oral Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2538 0 soutěž
2008/2009 2 Sokol Vršovice 2358 Petr Martin 2222 ŠK Polabiny 2451 0 soutěž
2008/2009 11 TJ Bohemians Praha 2358 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2409 0 soutěž
2008/2009 10 TJ Bohemians Praha 2358 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2546 ½ soutěž
2008/2009 9 TJ Bohemians Praha 2358 Sosna Jan ŠK SK Zlín 2375 ½ soutěž
2008/2009 8 TJ Bohemians Praha 2358 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov 2431 ½ soutěž
2008/2009 7 TJ Bohemians Praha 2358 Heberla Bartlomiej RC Sport Pardubice 2485 0 soutěž
2008/2009 6 TJ Bohemians Praha 2358 Vávra Pavel Space" Poštovní spořitelna" 2299 ½ soutěž
2008/2009 5 TJ Bohemians Praha 2358 Jirovský Miloš ŠK Mahrla Praha 2494 ½ soutěž
2008/2009 4 TJ Bohemians Praha 2358 Langner Ladislav TŽ Třinec A 2368 0 soutěž
2008/2009 3 TJ Bohemians Praha 2358 Babula Milan TŽ Třinec B 2298 ½ soutěž
2008/2009 2 TJ Bohemians Praha 2358 Berezjuk Sergej BŠŠ Frýdek-Místek 2436 ½ soutěž
2008/2009 1 TJ Bohemians Praha 2358 Talla Vladimír ŠK GEOFIN Ostrava 2402 0 soutěž
2007/2008 11 Sokol Vršovice 2328 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2265 1 soutěž
2007/2008 10 Sokol Vršovice 2328 Zezulkin Jurij ŠK Sokol Vyšehrad 2452 0 soutěž
2007/2008 9 Sokol Vršovice 2328 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Králové 2287 1 soutěž
2007/2008 8 Sokol Vršovice 2328 Sabol Marian TJ Sokol Zaječice 2333 0 soutěž
2007/2008 7 Sokol Vršovice 2328 Hausner Ivan Holdia DP Praha B"" 2396 1 soutěž
2007/2008 6 Sokol Vršovice 2328 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B"" 2410 1 soutěž
2007/2008 4 Sokol Vršovice 2328 Řehořek Martin ŠK ČSOB 2348 ½ soutěž
2007/2008 3 Sokol Vršovice 2328 Příborský Ivo Sokol Plzeň I B"" 2331 1 soutěž
2007/2008 2 Sokol Vršovice 2328 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2298 ½ soutěž
2007/2008 1 Sokol Vršovice 2328 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2482 0 soutěž
2007/2008 10 TJ Bohemians Praha 2328 David Pavel ŠK Zlín 2407 1 soutěž
2007/2008 9 TJ Bohemians Praha 2328 Růžička Petr TŽ Třinec 2267 ½ soutěž
2007/2008 8 TJ Bohemians Praha 2328 Fiřt Stanislav Labortech-Geofin Ostrava 2340 1 soutěž
2007/2008 7 TJ Bohemians Praha 2328 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov 2373 1 soutěž
2007/2008 6 TJ Bohemians Praha 2328 Šimáček Pavel 1. Novoborský ŠK 2472 1 soutěž
2007/2008 5 TJ Bohemians Praha 2328 Plachetka Ján ŠK Mahrla Praha 2398 0 soutěž
2007/2008 4 TJ Bohemians Praha 2328 Petr Martin RC Sport Pardubice 2440 ½ soutěž
2007/2008 3 TJ Bohemians Praha 2328 Novák Pavel Sokol Plzeň I 2361 ½ soutěž
2007/2008 2 TJ Bohemians Praha 2328 Sluka Radek A64 VALOZ Grygov 2349 0 soutěž
2007/2008 1 TJ Bohemians Praha 2328 Stratil Ladislav Tatran Litovel 2368 0 soutěž
2006/2007 11 Bohemians Praha 2273 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2250 ½ soutěž
2006/2007 10 Bohemians Praha 2273 Přibyl Martin Holdia DP Praha 2296 ½ soutěž
2006/2007 9 Bohemians Praha 2273 Sakař Miloš ŠK Dům armády Praha 2095 1 soutěž
2006/2007 8 Bohemians Praha 2273 Forman Štěpán Sokol Vršovice 2292 ½ soutěž
2006/2007 7 Bohemians Praha 2273 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové 2311 0 soutěž
2006/2007 6 Bohemians Praha 2273 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác 2274 1 soutěž
2006/2007 5 Bohemians Praha 2273 Folk Petr Sokol Plzeň I B"" 2265 ½ soutěž
2006/2007 4 Bohemians Praha 2273 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2258 1 soutěž
2006/2007 3 Bohemians Praha 2273 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2216 1 soutěž
2006/2007 2 Bohemians Praha 2273 Bretšnajdr Vladimír ŠK ČSOB 2288 ½ soutěž
2006/2007 1 Bohemians Praha 2273 Kourek Jozef 2222 ŠK Polabiny 2258 ½ soutěž
2005/2006 11 Bohemians Praha 2239 Vašíček Martin TJ Sokol Domažlice 2130 1 soutěž
2005/2006 10 Bohemians Praha 2239 Novák Jaromír Šachklub Sokol Klatovy 2035 ½ soutěž
2005/2006 9 Bohemians Praha 2239 Hadžala Daniel Praga Praha 2087 1 soutěž
2005/2006 8 Bohemians Praha 2239 Kracík Dobroslav ŠAKAL Kozolupy 2042 1 soutěž
2005/2006 6 Bohemians Praha 2239 Döring Robert TJ Sokol Praha Kobylisy 2250 ½ soutěž
2005/2006 5 Bohemians Praha 2239 Kratochvíl Miloš Sokol Písek 2128 1 soutěž
2005/2006 4 Bohemians Praha 2239 Pechoč Bohumil ŠK Alva Pb Příbram 1984 1 soutěž
2005/2006 3 Bohemians Praha 2239 Hostička František QCC DKV České Budějovice 2138 1 soutěž
2005/2006 2 Bohemians Praha 2239 Straka Jaroslav TJ Tourist Biomedica Říčany 2192 1 soutěž
2005/2006 1 Bohemians Praha 2239 Falout Luboš Sokol Plzeň Letná 2160 1 soutěž
2005/2006 11 Benešov 2239 Chmiel Pavel Brodce 2285 0 soutěž
2005/2006 9 Benešov 2239 Plášek Zdeněk Kostelec A 2061 ½ soutěž
2005/2006 8 Benešov 2239 Lizner Jaroslav Říčany B 2096 ½ soutěž
2005/2006 6 Benešov 2337 2337 Vojta Tomáš Vlašim 2377 2365 0 soutěž
2005/2006 5 Benešov 2239 Vinklárek Ondřej Sendražice 2039 0 soutěž
2005/2006 4 Benešov 2239 Doležal Karel Poděbrady 2030 1 soutěž
2005/2006 3 Benešov 2239 Oulovský Pavel Říčany C 2165 1 soutěž
2005/2006 2 Benešov 2239 Pankovič Ján SE Ml.Boleslav C 1968 1 soutěž
2005/2006 1 Benešov 2239 Hora Milan Nymburk 2113 ½ soutěž
2004/2005 11 Bohemians "A" 2243 Jarábek Vratislav ŠO DDM Chrudim 2076 0 soutěž
2004/2005 10 Bohemians "A" 2243 Hrbolka Ladislav Loko Most 2208 0 soutěž
2004/2005 9 Bohemians "A" 2243 Pilař Miloslav Sokol Vyšehrad "B" 2290 1 soutěž
2004/2005 8 Bohemians "A" 2243 Bujak Michal DA Praha 2188 ½ soutěž
2004/2005 7 Bohemians "A" 2243 Hála Bohumil Sl.Hrad.Králové 2247 ½ soutěž
2004/2005 6 Bohemians "A" 2243 Efler David Synt.Pardubice 2190 1 soutěž
2004/2005 5 Bohemians "A" 2243 Pick Štěpán TJ Pankrác "A" 2244 1 soutěž
2004/2005 4 Bohemians "A" 2243 Šubrt Jaroslav Sokol Vyšehrad "C" 2161 1 soutěž
2004/2005 3 Bohemians "A" 2243 Pokorný Petr ŠK ČSOB "A" 2281 0 soutěž
2004/2005 2 Bohemians "A" 2243 Tobyáš Miroslav ŠK Holdia DP B 2272 0 soutěž
2004/2005 1 Bohemians "A" 2243 Příborský Marek Sokol Plzeň I "B" 2107 ½ soutěž
2003/2004 11 Bohemians Praha B 2183 Kratochvíl Miloš Sokol Písek 2107 ½ soutěž
2003/2004 10 Bohemians Praha B 2183 Salač Jiří Sokol Vršovice 2107 ½ soutěž
2003/2004 9 Bohemians Praha B 2183 Mészáros Luděk Sokol Tábor B 2170 1 soutěž
2003/2004 8 Bohemians Praha B 2183 Čontoš Václav ŠK Tietz Karlovy Vary 2013 0 soutěž
2003/2004 7 Bohemians Praha B 2183 Ptáčník Stanislav Sokol Domažlice 2162 ½ soutěž
2003/2004 6 Bohemians Praha B 2183 Štross František DP Holdia Praha B 2235 ½ soutěž
2003/2004 5 Bohemians Praha B 2183 Šott Pavel Sokol Klatovy 2107 1 soutěž
2003/2004 4 Bohemians Praha B 2183 Hroch Jiří Sokol Plzeň Letná 2094 0 soutěž
2003/2004 3 Bohemians Praha B 2183 Hlaváček Jiří ŠK Alva Příbram 2220 0 soutěž
2003/2004 2 Bohemians Praha B 2183 Kovář Petr Baník Eastman Sokolov 2005 ½ soutěž
2003/2004 1 Bohemians Praha B 2183 Krischke Arnold ŠK Kladno 2056 0 soutěž