Hráč Sodoma Jan

Sodoma Jan

User Pic
Jméno: Sodoma Jan
Oddíl: ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2358
Elo mezinárodní: 2339
ID: 9755
FIDE ID: 323195
Rok narození: 1983
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 Č TJ Bohemians Praha C 2339 2358 Šimek Petr TJ Kobylisy B 2338 2324 ½
2017/2018 9 B TJ Bohemians Praha C 2339 2358 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad C 2254 2270 1
2017/2018 8 Č TJ Bohemians Praha C 2339 2358 Slovák Kilián TJ Kobylisy C 2288 2274 ½
2017/2018 7 Č TJ Bohemians Praha C 2339 2358 Jurásek Miroslav ŠK DP Praha B - EA Hotels 2270 2264 ½
2017/2018 6 B TJ Bohemians Praha C 2339 2358 Sokolov Alexander TJ Pankrác D 2393 2422 ½
2017/2018 4 B TJ Bohemians Praha C 2339 2358 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2213 2230 ½
2017/2018 3 Č TJ Bohemians Praha C 2339 2358 Polášek Jaroslav TJ Pankrác C 2346 2342 ½
2017/2018 2 B TJ Bohemians Praha C 2339 2358 Šindler Michal ŠK Loko Praha A 2223 2218 ½
2017/2018 11 B SK Zikuda Turnov 2350 2349 Sluka Radek Moravska Slavia Brno 2317 2332 1
2017/2018 8 Č SK Zikuda Turnov 2351 2349 Kriebel Tadeáš 1. Novoborsky SK 2513 2467 0
2017/2018 7 B SK Zikuda Turnov 2351 2349 Rýdl Jiří Unichess 2419 2426 ½
2017/2018 2 B SK Zikuda Turnov 2347 2349 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2402 2401 0
2017/2018 1 Č SK Zikuda Turnov 2347 2349 Adámek Jiří SK Slavoj Poruba 2354 2347 ½
2017/2018 10 B ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2347 2349 Soukup Václav ŠK Viktoria Žižkov 2156 2136 1
2017/2018 9 Č ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2351 2349 Adámek Zdeněk TJ Neratovice "C" 2210 2220 ½
2017/2018 7 Č ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2349 2349 Dufek Jiří ŠK Teplice 2324 2345 1
2017/2018 6 B ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2349 2349 Hinks-Edwards Thomas TJ Kobylisy 2372 2390 1
2017/2018 5 Č ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2347 2349 Kotek Daniel ŠK Spartak Ústí n. L. 2201 2224 1
2017/2018 4 B ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2347 2349 Buchcar Tomáš ŠK SLAVIA Liberec 2147 2162 1
2017/2018 2 Č ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2347 2349 Kadeřábek Jiří Sokol Bakov nad Jizerou 2095 2085 1
2017/2018 1 B ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2344 2340 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2124 2119 1
2016/2017 11 Č SK ZIKUDA Turnov 2337 2337 Kourousis Epaminondas SK AD Jicin B 2391 2434 0
2016/2017 10 B SK ZIKUDA Turnov 2337 2337 Ringel Zbyněk TJ Slavia Hradec Kralove 2218 2232 ½
2016/2017 9 Č SK ZIKUDA Turnov 2337 2337 Pirklová Hana SK OAZA Praha 2126 2108 1
2016/2017 8 B SK ZIKUDA Turnov 2337 2337 Cuhra Martin QCC Ceske Budejovice 2093 2117 1
2016/2017 7 Č SK ZIKUDA Turnov 2337 2337 Tričkov Vasil GROP Praha 2328 2346 1
2016/2017 6 B SK ZIKUDA Turnov 2337 2337 Petr Jan TJ Pankrac 2195 2159 1
2016/2017 5 Č SK ZIKUDA Turnov 2337 2337 Krupička Josef SK AD JC Smichov 2073 2035 1
2016/2017 4 B SK ZIKUDA Turnov 2337 2337 Vaněk Petr SK Sokol Vysehrad 2111 2116 0
2016/2017 2 Č SK ZIKUDA Turnov 2337 2337 Znamenáček Květoslav Bohemians Texbase.cz Praha 2254 2262 ½
2016/2017 1 B SK ZIKUDA Turnov 2337 2337 Prandstetter Eduard 2222 SK Polabiny 2241 2223 ½
2016/2017 11 Č ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2337 2337 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín "D" 2188 2175 1
2016/2017 10 B ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2337 2337 Kotek Daniel ŠK Spartak Ústí n. L. 2260 2247 ½
2016/2017 9 Č ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2337 2337 Horák Michal CHESS MOST 2330 2293 1
2016/2017 8 B ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2337 2337 Nálevka Petr TJ Jiskra Hořice 2104 2076 1
2016/2017 6 B ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2337 2337 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2242 2262 1
2016/2017 4 B ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2337 2337 Gregor Jiří ŠK Slavoj Litoměřice 2223 2226 1
2016/2017 3 B ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2337 2337 Valeš Václav SK Děčín 2180 2171 1
2016/2017 2 Č ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2337 2337 Kovář Vojtěch Bartoš Unichess "B" 2346 2341 ½
2016/2017 1 B ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2337 2337 Šlampa Jan ŠK Teplice 2149 2162 1
2015/2016 10 B ŠK Zikuda Turnov "B" 2337 2337 Kadeřábek Jiří Sokol Bakov nad Jizerou 2158 2177 1
2015/2016 9 Č ŠK Zikuda Turnov "B" 2337 2337 Kozák Miloš ŠK Slavoj Litoměřice 2142 2130 ½
2015/2016 6 B ŠK Zikuda Turnov "B" 2337 2337 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2314 2291 1
2015/2016 3 Č ŠK Zikuda Turnov "B" 2337 2337 Šlampa Jan ŠK Teplice 2149 2162 1
2015/2016 1 Č ŠK Zikuda Turnov "B" 2337 2337 Sýkora Ondřej ŠK Zikuda Turnov "C" 2146 2147 1
2015/2016 11 B TJ Bohemians Praha B 2343 2337 Větrovský Michal ŠK Loko Praha A 2179 2191 1
2015/2016 10 Č TJ Bohemians Praha B 2343 2337 Trepka Jan TJ Praga Praha A 2139 2144 1
2015/2016 8 Č TJ Bohemians Praha B 2343 2337 Postupa Pavel GROP B 2233 2218 1
2015/2016 7 B TJ Bohemians Praha B 2343 2337 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 A 2092 2090 1
2015/2016 4 B TJ Bohemians Praha B 2343 2337 Plašil Petr Sokol Praha-Kobylisy B 2020 2039 1
2015/2016 3 Č TJ Bohemians Praha B 2343 2337 Pařízek Vojtěch Sokol Praha-Kobylisy C 1860 1847 1
2015/2016 2 B TJ Bohemians Praha B 2343 2337 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Vyšehrad C 2092 2101 0
2015/2016 11 Č Zikuda Turnov 2337 2337 Priehoda Vítězslav ŠK města Lysá nad Labem B 2364 2356 0
2015/2016 10 B Zikuda Turnov 2337 2337 Plát Vojtěch Výstaviště Lysá nad Labem 2492 2456 ½
2015/2016 9 Č Zikuda Turnov 2337 2337 Kriebel Tadeáš 1. Novoborský ŠK 2467 2438 0
2015/2016 8 B Zikuda Turnov 2337 2337 Szwed Jacek TŽ Třinec 2392 ½
2015/2016 7 Č Zikuda Turnov 2337 2337 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2367 2353 1
2015/2016 6 Č Zikuda Turnov 2337 2337 Bernášek Jan Rapid Pardubice 2508 2510 0
2015/2016 5 B Zikuda Turnov 2337 2337 Vlasák Lukáš AD Mahrla Praha 2375 2368 ½
2015/2016 4 B Zikuda Turnov 2337 2337 Blatný Pavel ŠK Duras BVK 2370 2418 0
2015/2016 3 Č Zikuda Turnov 2337 2337 Vaněk Ladislav Tatran Litovel 2244 2234 ½
2015/2016 2 Č Zikuda Turnov 2337 2337 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2426 2440 0
2015/2016 1 B Zikuda Turnov 2337 2337 Adámek Jiří ŠK Slavoj Poruba 2363 2344 0
2014/2015 11 Č Bohemians Praha C 2330 2334 Vlach Karel DDM Praha 6 A 2128 2135 1
2014/2015 10 B Bohemians Praha C 2330 2334 Pick Štěpán TJ Pankrác C 2032 2041 ½
2014/2015 9 Č Bohemians Praha C 2330 2334 Miskolczi Vítězslav Unichess ČSOB D 2091 2091 1
2014/2015 8 B Bohemians Praha C 2330 2334 Bartoš Jan Unichess ČSOB C 2194 2165 1
2014/2015 7 Č Bohemians Praha C 2330 2334 Studnička Tomáš TJ Pankrác B 2359 2378 ½
2014/2015 5 B Bohemians Praha C 2330 2334 Šimeček Alexej Holdia DP Praha C 2111 2108 1
2014/2015 3 B Bohemians Praha C 2330 2334 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad C 2083 2119 1
2014/2015 2 Č Bohemians Praha C 2330 2334 Smutný Jan SK Loko Praha A 2234 2222 0
2014/2015 11 B TJ Bohemians Praha 2330 2334 Doležal Radoslav TJ Praha-Pankrác 2361 2371 0
2014/2015 10 Č TJ Bohemians Praha 2330 2334 Juřek Josef QCC České Budějovice 2301 2261 ½
2014/2015 9 B TJ Bohemians Praha 2330 2334 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B 2341 2334 ½
2014/2015 8 Č TJ Bohemians Praha 2330 2334 Petényi Tamás ŠK Joly Lysá nad Labem B 2445 ½
2014/2015 7 B TJ Bohemians Praha 2330 2334 Černoušek Lukáš Unichess A 2453 2445 0
2014/2015 6 Č TJ Bohemians Praha 2330 2334 Tuma Jakub ŠK Sokol Vyšehrad 2325 2329 1
2014/2015 5 Č TJ Bohemians Praha 2330 2334 Kočiščák Jiří ŠK AD Jičín 2439 2429 1
2014/2015 4 B TJ Bohemians Praha 2330 2334 Stoklasa Jan TJ Spartak Vlašim 2162 2156 0
2014/2015 3 Č TJ Bohemians Praha 2330 2334 Roško Luboš TJ Slavia Hradec Králové 2358 2338 0
2014/2015 2 B TJ Bohemians Praha 2330 2334 Štočková Zuzana Karlovarský šachklub Tietz 2378 2400 0
2014/2015 1 Č TJ Bohemians Praha 2330 2334 Bartoš Jan Unichess B 2194 2165 1
2014/2015 9 B Zikuda Turnov 2330 2334 Cvek Robert 1. ŠK Novoborský 2520 2512 ½
2013/2014 9 Č Bohemians Praha D 2344 2328 Kochetkova Julia ŠK PORG A 2351 0
2013/2014 7 Č Bohemians Praha D 2344 2328 Kopta Pavel Sokol Praha-Kobylisy B 2287 2281 ½
2013/2014 3 Č Bohemians Praha D 2344 2328 Vlach Karel DDM Praha 6 A 2142 2154 1
2013/2014 2 B Bohemians Praha D 2344 2328 Kohout Vratislav Sokol Praha-Vršovice B 2098 2106 1
2013/2014 11 B TJ Bohemians Praha 2344 2328 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz 2159 2166 ½
2013/2014 10 Č TJ Bohemians Praha 2344 2328 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B 2337 2340 ½
2013/2014 9 B TJ Bohemians Praha 2344 2328 Londýn Radek ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2341 2349 ½
2013/2014 8 Č TJ Bohemians Praha 2344 2328 Kočiščák Jiří AD Mahrla 2435 2424 0
2013/2014 7 Č TJ Bohemians Praha 2344 2328 Bednář Marcel ŠK Holdia DP Praha B 2265 2282 0
2013/2014 6 B TJ Bohemians Praha 2344 2328 Cífka Stanislav QCC České Budějovice 2411 2406 1
2013/2014 4 B TJ Bohemians Praha 2344 2328 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2323 2320 1
2013/2014 2 B TJ Bohemians Praha 2344 2328 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové 2339 2326 1
2013/2014 1 Č TJ Bohemians Praha 2344 2328 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2344 2376 0
2013/2014 10 B ŠK Zikuda Turnov 2344 2328 Kovář Vojtěch ŠK ERA Poštovní spořitelna 2285 2308 1
2013/2014 9 B ŠK Zikuda Turnov 2344 2328 Žilka Štěpán 1. Novoborský ŠK 2528 2536 ½
2013/2014 8 B ŠK Zikuda Turnov 2344 2328 Olšar Jaroslav ŠK Karviná 2295 2296 1
2013/2014 7 Č ŠK Zikuda Turnov 2344 2328 Langner Ladislav TŽ Třinec 2341 2346 ½
2013/2014 6 Č ŠK Zikuda Turnov 2344 2328 Olšarová Karolína A64 VALOZ Grygov 2278 2257 ½
2013/2014 5 B ŠK Zikuda Turnov 2344 2328 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2424 2430 0
2013/2014 4 B ŠK Zikuda Turnov 2344 2328 Adámek Jiří Slavoj Ostrava - Poruba 2298 2293 ½
2013/2014 3 Č ŠK Zikuda Turnov 2344 2328 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2386 2411 0
2013/2014 2 Č ŠK Zikuda Turnov 2344 2328 Neuman Petr Rapid Pardubice 2497 2496 ½
2013/2014 1 B ŠK Zikuda Turnov 2344 2328 Blatný Pavel ANCORA Tatran Litovel 2416 2419 1
2012/2013 11 Č Sokol Praha - Vršovice 2380 2373 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2453 2446 0
2012/2013 10 B Sokol Praha - Vršovice 2380 2373 Petr Martin TJ Slavia Hradec Králové 2521 2494 ½
2012/2013 9 Č Sokol Praha - Vršovice 2380 2373 Hrabuša Matěj 2222 ŠK Polabiny A 2330 2332 1
2012/2013 8 B Sokol Praha - Vršovice 2380 2373 Meduna Eduard JOLY Lysá nad Labem B 2416 2416 ½
2012/2013 7 B Sokol Praha - Vršovice 2380 2373 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2321 2296 0
2012/2013 6 Č Sokol Praha - Vršovice 2380 2373 Šimek Petr TJ Sokol Praha - Kobylisy 2347 2347 0
2012/2013 5 B Sokol Praha - Vršovice 2380 2373 Vokáč Marek QCC České Budějovice 2471 2475 ½
2012/2013 4 Č Sokol Praha - Vršovice 2380 2373 Rašík Vítězslav ŠK AD Jičín 2516 2514 ½
2012/2013 3 B Sokol Praha - Vršovice 2380 2373 Navara David 1. Novoborský ŠK B 2722 2690 0
2012/2013 2 Č Sokol Praha - Vršovice 2380 2373 Petényi Tamás ŠK Holdia DP Praha B 2457 0
2012/2013 1 B Sokol Praha - Vršovice 2380 2373 Bernášek Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna 2506 2510 0
2012/2013 10 Č ŠK Zikuda Turnov 2380 2373 Hinks-Edwards Thomas AD Mahrla Praha 2414 2493 0
2012/2013 9 B ŠK Zikuda Turnov 2380 2373 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2463 2461 ½
2012/2013 8 Č ŠK Zikuda Turnov 2380 2373 Stachowiak Kamil A64 VALOZ Grygov 2432 2404 ½
2012/2013 7 B ŠK Zikuda Turnov 2380 2373 Vlasák Lukáš TJ Tatran Litovel 2330 2325 ½
2012/2013 4 Č ŠK Zikuda Turnov 2380 2373 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2414 2416 0
2012/2013 3 B ŠK Zikuda Turnov 2380 2373 Jirovský Miloš Rapid Pardubice 2453 2446 ½
2012/2013 2 B ŠK Zikuda Turnov 2380 2373 Langner Ladislav TŽ Třinec 2366 2365 ½
2012/2013 1 Č ŠK Zikuda Turnov 2380 2373 Ponížil Cyril BŠŠ Frýdek-Místek 2377 2381 1
2011/2012 11 Č ERA-Poštovní spořitelna B 2380 2372 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2466 2458 ½
2011/2012 10 B ERA-Poštovní spořitelna B 2380 2372 Rašík Vítězslav ŠK Mahrla Praha 2473 2471 ½
2011/2012 9 Č ERA-Poštovní spořitelna B 2380 2372 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B 2371 2341 ½
2011/2012 8 B ERA-Poštovní spořitelna B 2380 2372 Jansa Vlastimil JOLY Lysá nad Labem B 2478 2495 ½
2011/2012 7 B ERA-Poštovní spořitelna B 2380 2372 Votava Jan ŠK Holdia DP Praha B 2538 2539 0
2011/2012 5 B ERA-Poštovní spořitelna B 2380 2372 Svoboda Václav OAZA Praha 2321 2327 ½
2011/2012 4 Č ERA-Poštovní spořitelna B 2380 2372 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad 2307 2295 ½
2011/2012 3 B ERA-Poštovní spořitelna B 2380 2372 Petr Martin TJ Slavia Hradec Králové 2526 2486 0
2011/2012 2 Č ERA-Poštovní spořitelna B 2380 2372 Bernášek Jan ERA-Poštovní spořitelna A 2464 2485 0
2011/2012 1 B ERA-Poštovní spořitelna B 2380 2372 Koziak Vitalij ŠK AD Jičín 2493 2467 ½
2011/2012 11 Č ŠK Zikuda Turnov 2380 2372 Kufa Pavel Slavoj Ostrava - Poruba 2224 2201 1
2011/2012 10 B ŠK Zikuda Turnov 2380 2372 Kriebel Tadeáš BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 0
2011/2012 9 B ŠK Zikuda Turnov 2380 2372 Hráček Zbyněk 1. Novoborský ŠK 2624 2620 0
2011/2012 8 B ŠK Zikuda Turnov 2380 2372 Bernášek Jan ŠK Rapid Pardubice 2464 2485 1
2011/2012 7 Č ŠK Zikuda Turnov 2380 2372 Paleček Peter 2222 ŠK Polabiny 2227 2240 ½
2011/2012 6 Č ŠK Zikuda Turnov 2380 2372 Sosna Jan ŠK Zlín 2398 2407 0
2011/2012 5 B ŠK Zikuda Turnov 2380 2372 Michenka Jozef ŠK Labortech Ostrava 2346 2337 1
2011/2012 4 B ŠK Zikuda Turnov 2380 2372 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2388 2363 1
2011/2012 3 Č ŠK Zikuda Turnov 2380 2372 Kukel Imre TJ Bohemians Praha 2305 2277 ½
2011/2012 2 Č ŠK Zikuda Turnov 2380 2372 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2464 2460 1
2011/2012 1 B ŠK Zikuda Turnov 2380 2372 Zpěvák Pavel Tatran Litovel 2392 2416 0
2010/2011 11 Č ŠK Zikuda Turnov 2343 Černoušek Lukáš ŠK Rapid Pardubice 2410 0
2010/2011 10 B ŠK Zikuda Turnov 2343 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2317 1
2010/2011 9 B ŠK Zikuda Turnov 2343 Michenka Jozef ŠK Labortech Ostrava 2365 1
2010/2011 8 Č ŠK Zikuda Turnov 2343 Sosna Jan ŠK Zlín 2396 ½
2010/2011 7 Č ŠK Zikuda Turnov 2343 Michálek Jan ŠK Mahrla Praha 2335 1
2010/2011 6 B ŠK Zikuda Turnov 2343 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2385 0
2010/2011 5 B ŠK Zikuda Turnov 2343 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2529 ½
2010/2011 4 B ŠK Zikuda Turnov 2343 Rojíček Vojtěch BŠŠ Frýdek-Místek 2422 0
2010/2011 3 Č ŠK Zikuda Turnov 2343 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2334 1
2010/2011 2 Č ŠK Zikuda Turnov 2343 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2433 ½
2010/2011 1 B ŠK Zikuda Turnov 2343 Blatný Pavel Tatran Litovel 2402 ½
2010/2011 11 Č TJ Bohemians Praha 2343 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK "B" 2374 0
2010/2011 10 B TJ Bohemians Praha 2343 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2417 ½
2010/2011 9 Č TJ Bohemians Praha 2343 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2356 0
2010/2011 7 Č TJ Bohemians Praha 2343 Michálek Jan Šakal Kozolupy 2335 ½
2010/2011 6 B TJ Bohemians Praha 2343 Votava Jan ŠK Holdia DP Praha "B" 2569 1
2010/2011 5 B TJ Bohemians Praha 2343 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2278 0
2010/2011 4 Č TJ Bohemians Praha 2343 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2217 1
2010/2011 3 B TJ Bohemians Praha 2343 Šimek Petr TJ Sokol Praha Kobylisy 2302 ½
2010/2011 2 Č TJ Bohemians Praha 2343 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín 2456 1
2010/2011 1 B TJ Bohemians Praha 2343 Matras Ondřej TJ Sokol Praha Vršovice 2311 ½
2009/2010 11 Č TJ Sokol Praha Vršovice 2376 Hausner Ivan Holdia DP Praha B"" 2460 0
2009/2010 10 B TJ Sokol Praha Vršovice 2376 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2482 1
2009/2010 9 Č TJ Sokol Praha Vršovice 2376 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2317 ½
2009/2010 8 B TJ Sokol Praha Vršovice 2376 Kozák Miloš Poštovní spořitelna B"" 2243 ½
2009/2010 7 Č TJ Sokol Praha Vršovice 2376 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2390 1
2009/2010 6 B TJ Sokol Praha Vršovice 2376 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2259 1
2009/2010 5 Č TJ Sokol Praha Vršovice 2376 Černoušek Lukáš Poštovní spořitelna A"" 2417 0
2009/2010 4 B TJ Sokol Praha Vršovice 2376 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B"" 2298 ½
2009/2010 3 Č TJ Sokol Praha Vršovice 2376 Havlík Jan QCC České Budějovice 2309 ½
2009/2010 2 B TJ Sokol Praha Vršovice 2376 Trapl Jindřich ŠK Teplice 2345 ½
2009/2010 10 Č TJ Bohemians Praha 2376 Votava Jan SAGINA Pardubice 2561 ½
2009/2010 9 Č TJ Bohemians Praha 2376 Čech Pavel ŠK SK Zlín 2424 ½
2009/2010 8 B TJ Bohemians Praha 2376 Vymazal Bronislav ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2334 ½
2009/2010 7 B TJ Bohemians Praha 2376 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2441 ½
2009/2010 6 Č TJ Bohemians Praha 2376 Pakleza Zbigniew ŠK Geofin Ostrava 2498 ½
2009/2010 4 Č TJ Bohemians Praha 2376 Žilka Štěpán BŠŠ Frýdek-Místek 2485 0
2009/2010 3 B TJ Bohemians Praha 2376 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2397 0
2009/2010 2 Č TJ Bohemians Praha 2376 Bartel Mateusz 1. Novoborský ŠK 2618 0
2009/2010 1 B TJ Bohemians Praha 2376 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2441 0
2008/2009 8 B Sokol Vršovice 2358 Turner Jan Sokol Plzeň I 2374 1
2008/2009 3 Č Sokol Vršovice 2358 Oral Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2538 0
2008/2009 2 B Sokol Vršovice 2358 Petr Martin 2222 ŠK Polabiny 2451 0
2008/2009 11 Č TJ Bohemians Praha 2358 Kulhánek Tomáš ŠK Zikuda Turnov 2409 0
2008/2009 10 B TJ Bohemians Praha 2358 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2546 ½
2008/2009 9 B TJ Bohemians Praha 2358 Sosna Jan ŠK SK Zlín 2375 ½
2008/2009 8 Č TJ Bohemians Praha 2358 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov 2431 ½
2008/2009 7 Č TJ Bohemians Praha 2358 Heberla Bartolomiej RC Sport Pardubice 2485 0
2008/2009 6 B TJ Bohemians Praha 2358 Vávra Pavel Space" Poštovní spořitelna" 2299 ½
2008/2009 5 Č TJ Bohemians Praha 2358 Jirovský Miloš ŠK Mahrla Praha 2494 ½
2008/2009 4 B TJ Bohemians Praha 2358 Langner Ladislav TŽ Třinec A 2368 0
2008/2009 3 Č TJ Bohemians Praha 2358 Babula Milan TŽ Třinec B 2298 ½
2008/2009 2 Č TJ Bohemians Praha 2358 Berezjuk Sergej BŠŠ Frýdek-Místek 2436 ½
2008/2009 1 B TJ Bohemians Praha 2358 Talla Vladimír ŠK GEOFIN Ostrava 2402 0
2007/2008 11 B Sokol Vršovice 2328 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2265 1
2007/2008 10 Č Sokol Vršovice 2328 Zezulkin Jurij ŠK Sokol Vyšehrad 2452 0
2007/2008 9 B Sokol Vršovice 2328 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Králové 2287 1
2007/2008 8 Č Sokol Vršovice 2328 Sabol Marian TJ Sokol Zaječice 2333 0
2007/2008 7 B Sokol Vršovice 2328 Hausner Ivan Holdia DP Praha B"" 2396 1
2007/2008 6 Č Sokol Vršovice 2328 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B"" 2410 1
2007/2008 4 B Sokol Vršovice 2328 Řehořek Martin ŠK ČSOB 2348 ½
2007/2008 3 Č Sokol Vršovice 2328 Příborský Ivo Sokol Plzeň I B"" 2331 1
2007/2008 2 B Sokol Vršovice 2328 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2298 ½
2007/2008 1 Č Sokol Vršovice 2328 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2482 0
2007/2008 10 B TJ Bohemians Praha 2328 David Pavel ŠK Zlín 2407 1
2007/2008 9 B TJ Bohemians Praha 2328 Růžička Petr TŽ Třinec 2267 ½
2007/2008 8 Č TJ Bohemians Praha 2328 Fiřt Stanislav Labortech-Geofin Ostrava 2340 1
2007/2008 7 Č TJ Bohemians Praha 2328 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov 2373 1
2007/2008 6 B TJ Bohemians Praha 2328 Šimáček Pavel 1. Novoborský ŠK 2472 1
2007/2008 5 B TJ Bohemians Praha 2328 Plachetka Ján ŠK Mahrla Praha 2398 0
2007/2008 4 B TJ Bohemians Praha 2328 Petr Martin RC Sport Pardubice 2440 ½
2007/2008 3 Č TJ Bohemians Praha 2328 Novák Pavel Sokol Plzeň I 2361 ½
2007/2008 2 Č TJ Bohemians Praha 2328 Sluka Radek A64 VALOZ Grygov 2349 0
2007/2008 1 B TJ Bohemians Praha 2328 Stratil Ladislav Tatran Litovel 2368 0
2006/2007 11 Č Bohemians Praha 2273 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2250 ½
2006/2007 10 B Bohemians Praha 2273 Přibyl Martin Holdia DP Praha 2296 ½
2006/2007 9 B Bohemians Praha 2273 Sakař Miloš ŠK Dům armády Praha 2095 1
2006/2007 8 Č Bohemians Praha 2273 Forman Štěpán Sokol Vršovice 2292 ½
2006/2007 7 B Bohemians Praha 2273 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové 2311 0
2006/2007 6 Č Bohemians Praha 2273 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác 2274 1
2006/2007 5 B Bohemians Praha 2273 Folk Petr Sokol Plzeň I B"" 2265 ½
2006/2007 4 Č Bohemians Praha 2273 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2258 1
2006/2007 3 B Bohemians Praha 2273 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2216 1
2006/2007 2 Č Bohemians Praha 2273 Bretšnajdr Vladimír ŠK ČSOB 2288 ½
2006/2007 1 B Bohemians Praha 2273 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny 2258 ½
2005/2006 11 Č Bohemians Praha 2239 Vašíček Martin TJ Sokol Domažlice 2130 1
2005/2006 10 B Bohemians Praha 2239 Novák Jaromír Šachklub Sokol Klatovy 2035 ½
2005/2006 9 Č Bohemians Praha 2239 Hadžala Daniel Praga Praha 2087 1
2005/2006 8 B Bohemians Praha 2239 Kracík Dobroslav ŠAKAL Kozolupy 2042 1
2005/2006 6 B Bohemians Praha 2239 Döring Robert TJ Sokol Praha Kobylisy 2250 ½
2005/2006 5 Č Bohemians Praha 2239 Kratochvíl Miloš Sokol Písek 2128 1
2005/2006 4 B Bohemians Praha 2239 Pechoč Bohumil ŠK Alva Pb Příbram 1984 1
2005/2006 3 Č Bohemians Praha 2239 Hostička František QCC DKV České Budějovice 2138 1
2005/2006 2 B Bohemians Praha 2239 Straka Jaroslav TJ Tourist Biomedica Říčany 2192 1
2005/2006 1 Č Bohemians Praha 2239 Falout Luboš Sokol Plzeň Letná 2160 1
2005/2006 11 Č Benešov 2239 Chmiel Pavel Brodce 2285 0
2005/2006 9 B Benešov 2239 Plášek Zdeněk Kostelec A 2061 ½
2005/2006 8 Č Benešov 2239 Lizner Jaroslav Říčany B 2096 ½
2005/2006 6 Č Benešov 2337 2337 Vojta Tomáš Vlašim 2377 2365 0
2005/2006 5 B Benešov 2239 Vinklárek Ondřej Sendražice 2039 0
2005/2006 4 Č Benešov 2239 Doležal Karel Poděbrady 2030 1
2005/2006 3 B Benešov 2239 Oulovský Pavel Říčany C 2165 1
2005/2006 2 Č Benešov 2239 Pankovič Ján SE Ml.Boleslav C 1968 1
2005/2006 1 B Benešov 2239 Hora Milan Nymburk 2113 ½
2004/2005 11 B Bohemians "A" 2243 Jarábek Vratislav ŠO DDM Chrudim 2076 0
2004/2005 10 Č Bohemians "A" 2243 Hrbolka Ladislav Loko Most 2208 0
2004/2005 9 B Bohemians "A" 2243 Pilař Miloslav Sokol Vyšehrad "B" 2290 1
2004/2005 8 Č Bohemians "A" 2243 Bujak Michal DA Praha 2188 ½
2004/2005 7 B Bohemians "A" 2243 Hála Bohumil Sl.Hrad.Králové 2247 ½
2004/2005 6 Č Bohemians "A" 2243 Efler David Synt.Pardubice 2190 1
2004/2005 5 B Bohemians "A" 2243 Pick Štěpán TJ Pankrác "A" 2244 1
2004/2005 4 Č Bohemians "A" 2243 Šubrt Jaroslav Sokol Vyšehrad "C" 2161 1
2004/2005 3 B Bohemians "A" 2243 Pokorný Petr ŠK ČSOB "A" 2281 0
2004/2005 2 Č Bohemians "A" 2243 Tobyáš Miroslav ŠK Holdia DP B 2272 0
2004/2005 1 B Bohemians "A" 2243 Příborský Marek Sokol Plzeň I "B" 2107 ½
2003/2004 11 Č Bohemians Praha B 2183 Kratochvíl Miloš Sokol Písek 2107 ½
2003/2004 10 B Bohemians Praha B 2183 Salač Jiří Sokol Vršovice 2107 ½
2003/2004 9 B Bohemians Praha B 2183 Mészáros Luděk Sokol Tábor B 2170 1
2003/2004 8 Č Bohemians Praha B 2183 Čontoš Václav ŠK Tietz Karlovy Vary 2013 0
2003/2004 7 B Bohemians Praha B 2183 Ptáčník Stanislav Sokol Domažlice 2162 ½
2003/2004 6 Č Bohemians Praha B 2183 Štross František DP Holdia Praha B 2235 ½
2003/2004 5 B Bohemians Praha B 2183 Šott Pavel Sokol Klatovy 2107 1
2003/2004 4 Č Bohemians Praha B 2183 Hroch Jiří Sokol Plzeň Letná 2094 0
2003/2004 3 B Bohemians Praha B 2183 Hlaváček Jiří ŠK Alva Příbram 2220 0
2003/2004 2 Č Bohemians Praha B 2183 Kovář Petr Baník Eastman Sokolov 2005 ½
2003/2004 1 B Bohemians Praha B 2183 Krischke Arnold ŠK Kladno 2056 0