Hráč Jirásek Pavel

Jirásek Pavel

User Pic
Jméno: Jirásek Pavel
Oddíl: Šachový klub Lípa, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2281
Elo mezinárodní: 2318
ID: 5743
FIDE ID: 319848
Rok narození: 1985
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 ŠK Lípa B 2318 2281 Voloshin Leonid TJ CIS Lázně Bělohrad 2362 2386 0
2019/2020 1 ŠK Lípa B 2310 2281 Tejkal Lubomír TJ Spartak Plchot Vrchlabí 1928 1931 1
2019/2020 2 SK Lipa 2318 2281 Čech Pavel Snezka TJ Nachod 2332 2307 1
2019/2020 1 SK Lipa 2310 2281 Večeřa Pavel TJ Zdar nad Sazavou 2151 2114 1
2018/2019 11 2222 ŠK Polabiny "C" 2265 2232 Hába Petr ŠK Gordic 2447 2433 0
2018/2019 10 2222 ŠK Polabiny "C" 2270 2232 Roubalík Jakub Šachy Hošťálková 2405 2377 0
2018/2019 8 2222 ŠK Polabiny "C" 2269 2232 Klíma Lukáš TJ Ostrava 2339 2329 ½
2018/2019 7 2222 ŠK Polabiny "C" 2269 2232 Bělunek Vladimír TJ Tatran Litovel 2211 2216 1
2018/2019 6 2222 ŠK Polabiny "C" 2262 2232 Malinovský Karel Slavia Kroměříž 2462 2454 ½
2018/2019 5 2222 ŠK Polabiny "C" 2262 2232 Pisk Petr Jezdci Jundrov 2329 2322 ½
2018/2019 4 2222 ŠK Polabiny "C" 2249 2224 Neděla Vlastimil SK Slavia Orlová 2313 2299 ½
2018/2019 3 2222 ŠK Polabiny "C" 2236 2224 Sikorová Olga TŽ Třinec 2283 2258 1
2018/2019 2 2222 ŠK Polabiny "C" 2236 2224 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2328 2310 ½
2018/2019 1 2222 ŠK Polabiny "C" 2249 2224 Kožúšek Daniel Panda Rychnov n. K. 2367 2353 0
2018/2019 11 SK Lipa 2270 2232 Gregor Jiří SK Mahrla Praha 2243 2212 ½
2018/2019 10 SK Lipa 2270 2232 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Kralove B 2313 2310 ½
2018/2019 9 SK Lipa 2269 2232 Bednář Marcel SK JOLY Lysa nad Labem D 2237 2266 ½
2018/2019 8 SK Lipa 2269 2232 Kulhánek Tomáš Sokol Praha Vrsovice 2310 2286 0
2018/2019 7 SK Lipa 2262 2232 Kourousis Epaminondas TJ Neratovice B 2385 2418 0
2018/2019 6 SK Lipa 2262 2232 Haase Pavel TJ Desko Liberec 2141 2136 1
2018/2019 5 SK Lipa 2249 2224 Voloshin Leonid Sokol Bakov nad Jizerou 2379 2418 ½
2018/2019 4 SK Lipa 2249 2224 Novotný Jaroslav SK AD Jicin 2167 2169 1
2018/2019 3 SK Lipa 2236 2224 Meduna Eduard SK JOLY Lysa nad Labem C 2401 2400 0
2018/2019 2 SK Lipa 2236 2224 Sokolov Alexander TJ Pankrac B 2393 2422 ½
2018/2019 1 SK Lipa 2249 2224 Řehořek Martin Sokol Mlada Boleslav 2283 2272 ½
2017/2018 11 Sokol Zajecice 2300 2285 Dungl Petr SK+Sokol Zamberk 1861 1875 ½
2017/2018 10 Sokol Zajecice 2300 2285 Ludvík Tomáš 2222 SK Polabiny D 2115 2097 ½
2017/2018 9 Sokol Zajecice 2300 2285 Pokorný Tomáš TJ Lanskroun 2191 2208 1
2017/2018 7 Sokol Zajecice 2293 2285 Kosek Marek SK Vysoke Myto B 2085 2074 1
2017/2018 5 Sokol Zajecice 2299 2285 Vávra Radim 2222 SK Polabiny E 2039 2049 1
2017/2018 4 Sokol Zajecice 2249 2224 Jániš Petr SK Usti nad Orlici B 1934 1944 1
2017/2018 3 Sokol Zajecice 2300 2285 Kastner Oldřich SK Bohemia Pardubice 2019 2054 0
2017/2018 2 Sokol Zajecice 2300 2285 Baudyš Ondřej SO Hlinsko 2157 2204 1
2017/2018 1 Sokol Zajecice 2292 2280 Pekař Václav SK pri DDM Litomysl 2159 2149 ½
2017/2018 11 SK Lipa 2300 2285 Smutný Jan Eurobit 2185 2175 ½
2017/2018 10 SK Lipa 2300 2285 Němec Pavel SK Vysoke Myto 2226 2210 ½
2017/2018 9 SK Lipa 2293 2285 Mejzlík Vojtěch TJ Namest n/Oslavou 2169 2184 1
2017/2018 8 SK Lipa 2293 2285 Večeřa Pavel TJ Zdar nad Sazavou 2153 2143 ½
2017/2018 7 SK Lipa 2299 2285 Žilka Štěpán SK Velke Losiny 2513 2512 0
2017/2018 6 SK Lipa 2299 2285 Říha Vojtěch TJ CHS Chotebor 2110 2051 ½
2017/2018 5 SK Lipa 2300 2285 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Kralove B 2301 2278 ½
2017/2018 4 SK Lipa 2300 2285 Černý David TJ Snezka Nachod 2090 2060 1
2017/2018 3 SK Lipa 2300 2285 Červený Petr TJ Stefanydes Policka 2319 2326 ½
2017/2018 2 SK Lipa 2300 2285 Hrabuša Matej 2222 SK Polabiny C 2367 0 0
2017/2018 1 SK Lipa 2292 2280 Karásek Lukáš Caissa Pivovar Dalesice 2304 2276 ½
2016/2017 10 SK Lipa 2329 2312 Večeřa Pavel TJ Zdar nad Sazavou 2133 2143 0
2016/2017 9 SK Lipa 2329 2312 Seidl Štěpán Gambit Jihlava 2233 2228 1
2016/2017 8 SK Lipa 2329 2312 Trhal Tomáš SK Vysoke Myto 2123 2131 1
2016/2017 7 SK Lipa 2329 2312 Sedláček Oldřich Caissa Pivovar Dalesice 2214 2221 ½
2016/2017 6 SK Lipa 2329 2312 Červený Petr TJ Stefanydes Policka 2286 2275 1
2016/2017 5 SK Lipa 2329 2312 Buločkin Martin 2222 SK Polabiny C 1941 2058 1
2016/2017 4 SK Lipa 2329 2312 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Kralove B 2321 2313 ½
2016/2017 3 SK Lipa 2329 2312 Pokorný Tomáš TJ Lanskroun 2250 2271 ½
2016/2017 2 SK Lipa 2329 2312 Smutný Jan SK Rapid Pardubice B 2232 2200 ½
2016/2017 1 SK Lipa 2329 2312 Šmajzr Martin SK Usti nad Orlici 2201 2202 0
2015/2016 11 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2329 2312 Havelka Josef ŠK Ústí nad Orlicí 2271 2257 ½
2015/2016 10 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2329 2312 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2257 2268 0
2015/2016 9 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2329 2312 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové B 2295 2263 ½
2015/2016 8 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2329 2312 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2337 2337 ½
2015/2016 7 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2329 2312 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny C 2337 2314 1
2015/2016 5 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2329 2312 Stratil Ladislav TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2350 2350 ½
2015/2016 4 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2329 2312 Zeberski Jakub Region Panda Rychnov n. Kněž. 2315 2386 ½
2015/2016 3 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2329 2312 Bělunek Vladimír Tatran Litovel B 2260 2254 0
2015/2016 2 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2329 2312 Smutný Jan ŠK Rapid Pardubice B 2232 2200 1
2015/2016 1 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2329 2312 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny B 2280 2260 ½
2014/2015 11 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2302 2315 Jüptner Jan ŠK AD Jičín B 2355 2353 1
2014/2015 10 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2302 2315 Strašil Pavel ŠK 1921 Zábřeh 2105 2130 1
2014/2015 9 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2302 2315 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička B 2043 2033 1
2014/2015 8 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2302 2315 Červený Petr TJ Štefanydes Polička A 2294 2296 1
2014/2015 7 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2302 2315 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2282 2279 0
2014/2015 6 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2302 2315 Prandstetter Eduard AKIS Pardubice 2271 2263 1
2014/2015 5 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2302 2315 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2356 2343 ½
2014/2015 4 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2302 2315 Stratil Ladislav TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2349 2344 0
2014/2015 3 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2302 2315 Zeinert Michal Šachový klub Ústí nad Orlicí 2118 2114 1
2014/2015 2 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2302 2315 Večeřa Pavel TJ Žďár nad Sázavou A 2207 2219 1
2014/2015 1 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2302 2315 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny B 2150 2144 1
2013/2014 11 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2328 2340 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2308 2309 ½
2013/2014 10 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2328 2340 Kraus Tomáš ŠK AD Jičín B 2346 2355 ½
2013/2014 9 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2328 2340 Hrabuša Matej 2222 ŠK Polabiny C 2343 2332 1
2013/2014 8 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2328 2340 Červený Martin TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2337 2331 1
2013/2014 7 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2328 2340 Červený Petr TJ Štefanydes Polička 2292 2297 ½
2013/2014 6 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2328 2340 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2376 2370 0
2013/2014 5 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2328 2340 Zeberski Jakub Region Panda Rychnov n. K. 2348 2386 0
2013/2014 4 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2328 2340 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny B 2159 2154 1
2013/2014 3 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2328 2340 Šmajzr Martin ŠK Ústí nad Orlicí 2202 2201 ½
2013/2014 2 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2328 2340 Večeřa Pavel TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2215 2231 0
2013/2014 1 ŠK ZVU Engineering Lípa A 2328 2340 Prandstetter Eduard AKIS Pardubice 2262 2234 ½
2012/2013 9 ŠK Lípa A 2295 2313 Jüptner Jan TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 2364 2361 ½
2012/2013 8 ŠK Lípa A 2295 2313 Šedý Pavel ŠK Sobotka 2137 2116 1
2012/2013 7 ŠK Lípa A 2295 2313 Kracík Tomáš DDM Třebechovice p.O. 2157 2213 1
2012/2013 6 ŠK Lípa A 2295 2313 Velecký Viktor TJ Hronov 2153 2121 1
2012/2013 5 ŠK Lípa A 2295 2313 Ptáček Tomáš TJ Slavia Hradec Králové C 2007 2127 1
2012/2013 4 ŠK Lípa A 2295 2313 Neuman Zákoucká Adéla ŠK AD Jičín C 2008 2021 1
2012/2013 3 ŠK Lípa A 2295 2313 Semerák Pavel NIKI TJ Náchod B 1996 2096 1
2012/2013 2 ŠK Lípa A 2295 2313 Novák Luděk ŠK Lípa B 1961 1962 1
2012/2013 1 ŠK Lípa A 2295 2313 Dostál Pavel Slovan Broumov 2105 2110 1
2011/2012 10 ŠK Polymar Lípa A 2258 2285 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř 1902 1914 1
2011/2012 9 ŠK Polymar Lípa A 2258 2285 Machlowski Slawomir Panda Rychnov n. Kněžnou B 2170 2162 ½
2011/2012 6 ŠK Polymar Lípa A 2258 2285 Mkhitaryan Karlen ŠK AD Jičín C 2154 2193 1
2011/2012 1 ŠK Polymar Lípa A 2258 2285 Kraus Tomáš TJ Dvůr Králové n. Labem 2197 2222 1
2011/2012 7 TJ Jiskra Hořice 2258 2285 Doležal Radoslav TJ Pankrác B 2393 2390 0
2011/2012 4 TJ Jiskra Hořice 2258 2285 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2313 2321 ½
2011/2012 3 TJ Jiskra Hořice 2258 2285 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad B 2257 2239 1
2011/2012 1 TJ Jiskra Hořice 2258 2285 Mejzlík Ondřej TRW autoelektronika Vlašim 2243 2259 0
2010/2011 10 ŠK Polymar Lípa A 2264 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice A 2159 0
2010/2011 9 ŠK Polymar Lípa A 2264 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice B 2032 1
2010/2011 8 ŠK Polymar Lípa A 2264 Novotný Josef Panda Rychnov n. Kněžnou B 2147 1
2010/2011 7 ŠK Polymar Lípa A 2264 Krejčová Kateřina Sokol Hradec Králové 1962 1
2010/2011 6 ŠK Polymar Lípa A 2264 Vrňata Jiří Sněžka TJ Náchod 2060 1
2010/2011 5 ŠK Polymar Lípa A 2264 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové n. Labem 1980 1
2010/2011 4 ŠK Polymar Lípa A 2264 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové C 2119 1
2010/2011 3 ŠK Polymar Lípa A 2264 Mrověc Jan TJ Hronov 1971 1
2010/2011 2 ŠK Polymar Lípa A 2264 Krám Jiří ŠK Polymar Lípa B 1918 1
2010/2011 1 ŠK Polymar Lípa A 2264 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř 1962 1
2009/2010 6 ŠK Vysoké Mýto 2257 Bělunek Vladimír Tatran Litovel B 2277 0
2009/2010 3 ŠK Vysoké Mýto 2257 Babula Milan TŽ Třinec B 2297 1
2009/2010 2 ŠK Vysoké Mýto 2257 Bažant Petr ŠK Staré Město 2389 0
2009/2010 11 ŠK ZVU Engineering Lípa 2257 Spirin Oleg ŠK AD Jičín 2449 ½
2009/2010 9 ŠK ZVU Engineering Lípa 2257 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2303 0
2009/2010 8 ŠK ZVU Engineering Lípa 2257 Vichnar David ŠK Sokol Mladá Boleslav 2229 1
2009/2010 7 ŠK ZVU Engineering Lípa 2257 Bartoš Jan TJ Dukla Praha 2249 0
2009/2010 6 ŠK ZVU Engineering Lípa 2257 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové B"" 2323 1
2009/2010 4 ŠK ZVU Engineering Lípa 2257 Daneš Jaroslav Stadion Kutná Hora 2256 1
2009/2010 3 ŠK ZVU Engineering Lípa 2257 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2323 ½
2009/2010 2 ŠK ZVU Engineering Lípa 2257 Kadeřábek Jiří Desko Liberec 2205 ½
2008/2009 11 ŠK Vysoké Mýto 2262 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny B 2263 ½
2008/2009 10 ŠK Vysoké Mýto 2262 Košata Jan ŠK Kuřim KME-DDM A 2124 1
2008/2009 9 ŠK Vysoké Mýto 2262 Riška Lubomír SPgŠ+G Znojmo A 2232 ½
2008/2009 8 ŠK Vysoké Mýto 2262 Sedláček Oldřich ŠK Caissa Třebíč A 2313 1
2008/2009 7 ŠK Vysoké Mýto 2262 Čížek Antonín ŠK Caissa Třebíč B 2216 ½
2008/2009 6 ŠK Vysoké Mýto 2262 Píza Vlastimil ŠK Gordic Jihlava B 2268 ½
2008/2009 5 ŠK Vysoké Mýto 2262 Vyskočil Neklan Pila Ořechov A 2296 0
2008/2009 4 ŠK Vysoké Mýto 2262 Donnert Milan ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2181 1
2008/2009 3 ŠK Vysoké Mýto 2262 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice A 2102 ½
2008/2009 2 ŠK Vysoké Mýto 2262 Krondráf Karel TJ Žďár n. Sázavou A 2195 ½
2008/2009 1 ŠK Vysoké Mýto 2262 Vařejčko Josef TJ Sokol Zaječice A 2233 0
2008/2009 11 Sokol Plzeň - Letná 2262 Polášek Jaroslav TJ Pankrác 2347 ½
2008/2009 10 Sokol Plzeň - Letná 2262 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2324 0
2008/2009 9 Sokol Plzeň - Letná 2262 Špaček Petr Výstaviště Lysá nad Labem 2423 1
2008/2009 8 Sokol Plzeň - Letná 2262 Roško Luboš 2222 ŠK Polabiny 2347 ½
2008/2009 7 Sokol Plzeň - Letná 2262 Sabol Marian TJ ŠO Chrudim 2354 ½
2008/2009 6 Sokol Plzeň - Letná 2262 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2291 ½
2008/2009 5 Sokol Plzeň - Letná 2262 Kubečka David Sokol Vršovice 2293 ½
2008/2009 4 Sokol Plzeň - Letná 2262 Kuba Jindřich Space" Poštovní spořitelna "B"" 2247 0
2008/2009 3 Sokol Plzeň - Letná 2262 Turner Jan Sokol Plzeň I 2374 0
2008/2009 2 Sokol Plzeň - Letná 2262 Hausner Ivan Holdia DP Praha B 2392 ½
2008/2009 1 Sokol Plzeň - Letná 2262 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2332 0
2007/2008 11 ŠK Lípa 2251 Voloshin Leonid Šachklub AD Jičín 2449 0
2007/2008 10 ŠK Lípa 2251 Back Tomáš Jiskra Jaroměř 1993 ½
2007/2008 9 ŠK Lípa 2251 Mrověc Jan TJ Hronov 2049 1
2007/2008 8 ŠK Lípa 2251 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1938 ½
2007/2008 7 ŠK Lípa 2251 Duczynski Martin TJ Nová Paka 2112 ½
2007/2008 6 ŠK Lípa 2251 Dostál Pavel Slovan Broumov 2118 ½
2007/2008 4 ŠK Lípa 2251 Tichý Miroslav Slavia Hradec Králové C 2047 1
2007/2008 3 ŠK Lípa 2251 Špaček Libor TJ Dvůr Králové nad Labem 2139 1
2007/2008 2 ŠK Lípa 2251 Matonoha Ctirad Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2083 ½
2007/2008 1 ŠK Lípa 2251 Rychlik Hanna Panda Rychnov nad Kněžnou B ½
2007/2008 11 Sokol Plzeň Letná A 2251 Erban Tomáš Sokol Platan Písek A 2181 1
2007/2008 10 Sokol Plzeň Letná A 2251 Blažek Jiří Sokol Tábor A 2170 1
2007/2008 9 Sokol Plzeň Letná A 2251 Hašek Václav Sokol Tábor B 2089 1
2007/2008 8 Sokol Plzeň Letná A 2251 Dočekal Jan Sokol Vyšehrad Praha B 2201 ½
2007/2008 7 Sokol Plzeň Letná A 2251 Šimůnek Aleš Sokol Plzeň 1 C 2210 1
2007/2008 6 Sokol Plzeň Letná A 2251 Salač Jiří TJ Praga Praha A 2132 0
2007/2008 5 Sokol Plzeň Letná A 2251 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác B 2294 0
2007/2008 4 Sokol Plzeň Letná A 2251 Novák Michal ŠK Sokol Klatovy A 2215 1
2007/2008 3 Sokol Plzeň Letná A 2251 Hlaváček Jiří ŠK ALVA Pb Příbram A 2215 1
2007/2008 2 Sokol Plzeň Letná A 2251 Burdík Lubomír Viktoria Žižkov Praha A 2219 1
2007/2008 1 Sokol Plzeň Letná A 2251 Tupý Martin QCC České Budějovice A 2254 1
2006/2007 11 ŠK Lípa 2194 Jiruše Josef Slavia Hradec Králové C 2107 0
2006/2007 10 ŠK Lípa 2194 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2159 1
2006/2007 9 ŠK Lípa 2194 Mrověc Jan TJ Hronov 2060 1
2006/2007 8 ŠK Lípa 2194 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín 2261 1
2006/2007 7 ŠK Lípa 2194 Möller Kamil Jiskra Jaroměř 1968 1
2006/2007 6 ŠK Lípa 2194 Špaček Libor TJ Dvůr Králové nad Labem 2171 ½
2006/2007 5 ŠK Lípa 2194 Marečková Martina Panda Rychnov nad Kněžnou B 1951 ½
2006/2007 4 ŠK Lípa 2194 Bednář Jiří Sokol Náchod 2018 1
2006/2007 3 ŠK Lípa 2194 Kraus Tomáš Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1890 1
2006/2007 2 ŠK Lípa 2194 Hradecký Ivo Slovan Broumov 2135 1
2006/2007 1 ŠK Lípa 2194 Novotný Jaroslav TJ Nová Paka 2198 1
2005/2006 11 ŠK Lípa A 2169 Štěpán Michal Slovan Broumov 2075 0
2005/2006 10 ŠK Lípa A 2169 Čechura Petr Sokol Náchod 2128 1
2005/2006 9 ŠK Lípa A 2169 Hála Bohumil Sklípek Spartak Vrchlabí 2235 ½
2005/2006 8 ŠK Lípa A 2169 Novotný Josef Panda RWT Rychnov n.K. B 2178 0
2005/2006 7 ŠK Lípa A 2169 Novák Luděk ŠK Lípa B 1980 1
2005/2006 6 ŠK Lípa A 2169 Rychna Lukáš ŠK AD Jičín 2063 1
2005/2006 5 ŠK Lípa A 2169 Jezbera Jiří Jiskra Hořice v Podkr. 2050 1
2005/2006 4 ŠK Lípa A 2169 Jecha Vratislav Jiskra Jaroměř 1970 1
2005/2006 3 ŠK Lípa A 2169 Wenke Oldřich TJ Dvůr Králové n.L. 2085 ½
2005/2006 2 ŠK Lípa A 2169 Tajovský Martin Slavia Hradec Králové C 2140 ½
2005/2006 1 ŠK Lípa A 2169 Švagerka Michal ŠK Lípa C 1945 1
2004/2005 11 ŠK Lípa A 2179 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín 2127 ½
2004/2005 10 ŠK Lípa A 2179 Vrňata Jiří Sokol Náchod 1954 ½
2004/2005 9 ŠK Lípa A 2179 Novotný Josef Panda Rychnov B 2181 ½
2004/2005 8 ŠK Lípa A 2179 Velecký Viktor TJ Hronov 2142 ½
2004/2005 7 ŠK Lípa A 2179 Dostál Pavel Slovan Broumov 2104 ½
2004/2005 6 ŠK Lípa A 2179 Rybák Milan Sněžka TJ Náchod 2212 ½
2004/2005 5 ŠK Lípa A 2179 Krejčová Kateřina TJ Dvůr Králové 2024 1
2004/2005 4 ŠK Lípa A 2179 Novotný Jaroslav TJ Nová Paka 2215 0
2004/2005 3 ŠK Lípa A 2179 Möller Kamil Jiskra Jaroměř 1948 1
2004/2005 2 ŠK Lípa A 2179 Novák Luděk ŠK Lípa B 1985 ½
2004/2005 1 ŠK Lípa A 2179 Dušek Martin Jiskra Hořice v P. 2066 1
2003/2004 13 ŠK Lípa A Prymula Roman Slavia Hradec Králové B 0
2003/2004 12 ŠK Lípa A Urban Zdeněk ŠK AD Jičín ½
2003/2004 11 ŠK Lípa A Novotný Jaroslav Sokol Nová Paka 0
2003/2004 10 ŠK Lípa A Wenke Jiří DDM Lokomotiva Trutnov 1
2003/2004 9 ŠK Lípa A Ringel Zbyněk Sněžka TJ Náchod 0
2003/2004 8 ŠK Lípa A Vrňata Jiří Sokol Náchod 0
2003/2004 7 ŠK Lípa A 2171 Špaček Libor TJ Dvůr Králové nad Labem 2174 0
2003/2004 6 ŠK Lípa A 2171 Dostál Pavel Slovan Broumov 2036 0
2003/2004 5 ŠK Lípa A 2171 Novotný Josef Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B 2128 1
2003/2004 4 ŠK Lípa A 2171 Bláha Milan TJ Lomnice nad Popelkou 2228 0
2003/2004 3 ŠK Lípa A 2171 Roško Luboš Jiskra Jaroměř 2149 1
2003/2004 2 ŠK Lípa A 2171 Kořínek Ondřej Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2108 ½
2003/2004 1 ŠK Lípa A 2171 Juřík Zdeněk ŠK Lípa B 2004 1