Hráč Holásek Pavel

Holásek Pavel

User Pic
Jméno: Holásek Pavel
Oddíl: Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2129
Elo mezinárodní: 2120
ID: 12684
FIDE ID: 319805
Rok narození: 1972
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 SK Usti nad Orlici A 2144 2138 Nešpor Jakub SK pri DDM Litomysl 1953 1941 1
2018/2019 10 SK Usti nad Orlici A 2151 2138 Hájek Lukáš Sokol Zajecice 2024 2035 0
2018/2019 9 SK Usti nad Orlici A 2151 2138 Mikyska Kamil TJ Spartak Letohrad 1947 1956 1
2018/2019 8 SK Usti nad Orlici A 2175 2138 Hanus Michal SO Hlinsko 1985 1974 ½
2018/2019 7 SK Usti nad Orlici A 2175 2138 Kastner Oldřich SK Bohemia Pardubice 2043 2043 ½
2018/2019 6 SK Usti nad Orlici A 2168 2138 Tůma Jiří TJ CHS Chotebor B 2287 2280 ½
2018/2019 4 SK Usti nad Orlici A 2147 2063 Hrubeš Pavel TJ Lanskroun 2171 2160 1
2018/2019 3 SK Usti nad Orlici A 2126 2063 Řezníček Dominik 2222 SK Polabiny D 2068 2059 0
2018/2019 2 SK Usti nad Orlici A 2126 2063 Sabol Marian SK Vysoke Myto B 2291 2291 0
2018/2019 1 SK Usti nad Orlici A 2095 2063 Jániš Petr SK Usti nad Orlici B 1947 1944 ½
2018/2019 10 Rapid Pardubice 2151 2138 Kulovaná Eva Lokomotiva Brno 2204 2214 ½
2018/2019 9 Rapid Pardubice 2175 2138 Hlaváček Robert TJ SO Chrudim 2116 2120 ½
2018/2019 8 Rapid Pardubice 2175 2138 Mičulka Petr TJ Namest n/Oslavou 2039 2049 0
2018/2019 7 Rapid Pardubice 2168 2138 Svíženský Luboš Caissa Pivovar Dalesice 1951 1947 ½
2018/2019 6 Rapid Pardubice 2168 2138 Hora Milan Sokol Kolin 2154 2152 1
2018/2019 5 Rapid Pardubice 2147 2063 Keller Daniel TJ Sparta Kutna Hora 2128 2129 ½
2018/2019 4 Rapid Pardubice 2147 2063 Skácelík Petr Moravska Slavia Brno B 2171 2178 1
2018/2019 3 Rapid Pardubice 2126 2063 Kosek Marek SK Vysoke Myto 2131 2112 1
2018/2019 2 Rapid Pardubice 2126 2063 Kastner Oldřich TJ Stefanydes Policka 2036 2030 1
2018/2019 1 Rapid Pardubice 2095 2063 Nový Martin OREL Orechov 2182 2180 1
2017/2018 7 SK Usti nad Orlici D 2118 2077 Kotva Milan SK Svitavy 1948 1949 1
2017/2018 4 SK Usti nad Orlici D 2127 2077 Solil Roman TJ Lanskroun B 1976 1953 1
2017/2018 11 SK Usti nad Orlici A 2077 2077 Kosek Marek SK Vysoke Myto B 2103 2074 ½
2017/2018 10 SK Usti nad Orlici A 2127 2077 Trhal Tomáš TJ SO Chrudim 2078 2098 ½
2017/2018 9 SK Usti nad Orlici A 2127 2077 Kourek Josef 2222 SK Polabiny E 2062 2066 0
2017/2018 8 SK Usti nad Orlici A 2114 2077 Hájek Lukáš Sokol Zajecice 2028 2042 1
2017/2018 7 SK Usti nad Orlici A 2114 2077 Kastner Oldřich SK Bohemia Pardubice 2034 2054 1
2017/2018 6 SK Usti nad Orlici A 2118 2077 Roušar Zdeněk SO Hlinsko 1930 1915 1
2017/2018 5 SK Usti nad Orlici A 2118 2077 Škeřík Karel SK pri DDM Litomysl 1990 2001 ½
2017/2018 4 SK Usti nad Orlici A 2127 2077 Havrlík Pavel SK+Sokol Zamberk 1852 1854 ½
2017/2018 3 SK Usti nad Orlici A 2127 2077 Řezníček Dominik 2222 SK Polabiny D 2075 2043 ½
2017/2018 2 SK Usti nad Orlici A 2127 2077 Solil Roman TJ Lanskroun 1976 1953 1
2017/2018 1 SK Usti nad Orlici A 2077 2022 Jániš Petr SK Usti nad Orlici B 1913 1915 1
2017/2018 11 Eurobit 2077 2077 Vařejčko Josef SK Lipa 2228 2245 1
2017/2018 10 Eurobit 2127 2077 Kracík Tomáš TJ Slavia Hradec Kralove B 2234 2234 0
2017/2018 8 Eurobit 2114 2077 Kastner Oldřich TJ Stefanydes Policka 2034 2054 ½
2017/2018 6 Eurobit 2118 2077 Veselý Vítek Caissa Pivovar Dalesice 2080 2043 0
2017/2018 3 Eurobit 2127 2077 Mičulka David TJ Namest n/Oslavou 2050 2044 1
2017/2018 2 Eurobit 2127 2077 Bukáček Lubomír TJ Zdar nad Sazavou 2124 2111 0
2017/2018 1 Eurobit 2077 2022 Gnida Patrik SK Velke Losiny 2165 2164 ½
2016/2017 11 SK Usti nad Orlici B 2045 2015 Sabol Marian SK Vysoke Myto B 2337 2337 0
2016/2017 10 SK Usti nad Orlici B 2045 2015 Boháček Milan SK Svitavy 2032 2042 0
2016/2017 9 SK Usti nad Orlici B 2045 2015 Vávra Radim SK Rapid Pardubice C 2083 2086 ½
2016/2017 8 SK Usti nad Orlici B 2045 2015 Trhal Tomáš TJ SO Chrudim 2123 2131 0
2016/2017 7 SK Usti nad Orlici B 2045 2015 Kastner Oldřich SK Bohemia Pardubice 2061 2039 ½
2016/2017 6 SK Usti nad Orlici B 2045 2015 Houška Bronislav TJ Stefanydes Policka B 2012 2058 0
2016/2017 5 SK Usti nad Orlici B 2045 2015 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomysl 1971 1987 0
2016/2017 4 SK Usti nad Orlici B 2045 2015 Vařejčko Josef Sokol Zajecice 2230 2209 1
2016/2017 3 SK Usti nad Orlici B 2045 2015 Šilar Lubomír Jiskra Hermanuv Mestec 2094 2114 1
2016/2017 2 SK Usti nad Orlici B 2045 2015 Černý Jan 2222 SK Polabiny D 1998 2002 0
2016/2017 1 SK Usti nad Orlici B 2045 2015 Tůma Jiří TJ CHS Chotebor 2283 2280 1
2016/2017 10 SK Usti nad Orlici 2045 2015 Mojžíš Jaroslav 2222 SK Polabiny B 2144 2118 ½
2016/2017 9 SK Usti nad Orlici 2045 2015 Liduch Filip 2222 SK Polabiny C 2055 2019 1
2016/2017 8 SK Usti nad Orlici 2045 2015 Fišar Josef TJ Zdar nad Sazavou 2053 2048 0
2016/2017 7 SK Usti nad Orlici 2045 2015 Kracík Tomáš TJ Slavia Hradec Kralove B 2209 2235 0
2016/2017 6 SK Usti nad Orlici 2045 2015 Seidl Antonín Gambit Jihlava 2085 2081 0
2016/2017 5 SK Usti nad Orlici 2045 2015 Solil Roman TJ Lanskroun 2027 2019 1
2016/2017 4 SK Usti nad Orlici 2045 2015 Kosek Jiří SK Vysoke Myto 2072 2069 0
2016/2017 3 SK Usti nad Orlici 2045 2015 Sýkora Josef SK Rapid Pardubice B 2035 2077 0
2016/2017 2 SK Usti nad Orlici 2045 2015 Sedláček Oldřich Caissa Pivovar Dalesice 2214 2221 0
2016/2017 1 SK Usti nad Orlici 2045 2015 Fiedler Bedřich SK Lipa 2122 2125 ½
2015/2016 11 ŠK Ústí nad Orlicí 2045 2015 Vařejčko Josef ŠK ZVU Engineering Lípa A 2230 2209 0
2015/2016 10 ŠK Ústí nad Orlicí 2045 2015 Neoral Antonín Tatran Litovel B 2139 2136 0
2015/2016 9 ŠK Ústí nad Orlicí 2045 2015 Vávra Radim ŠK Rapid Pardubice B 2083 2086 1
2015/2016 7 ŠK Ústí nad Orlicí 2045 2015 Machlowski Slawomir Region Panda Rychnov n. Kněž. 2096 2159 1
2015/2016 6 ŠK Ústí nad Orlicí 2045 2015 Česenek Jan TJ ŠO Chrudim 1985 1912 1
2015/2016 5 ŠK Ústí nad Orlicí 2045 2015 Šafařík Jakub TJ Slavia Hradec Králové B 2112 2121 0
2015/2016 4 ŠK Ústí nad Orlicí 2045 2015 Lorenc Oldřich ŠK Vysoké Mýto 2063 2068 1
2015/2016 3 ŠK Ústí nad Orlicí 2045 2015 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny C 1906 1932 1
2015/2016 2 ŠK Ústí nad Orlicí 2045 2015 Navrátil Jiří ŠK 1921 Zábřeh 2045 2059 1
2015/2016 1 ŠK Ústí nad Orlicí 2045 2015 Bureš Vladimír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2021 2001 ½
2014/2015 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2009 2018 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou A 2066 2059 1
2014/2015 10 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2009 2018 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny B 2150 2147 ½
2014/2015 9 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2009 2018 Richterová Nataša ŠK AD Jičín B 2122 2154 ½
2014/2015 8 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2009 2018 Sohr Vladimír ŠK 1921 Zábřeh 2085 2111 0
2014/2015 7 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2009 2018 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička B 1934 1933 1
2014/2015 6 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2009 2018 Pekař Václav TJ Štefanydes Polička A 2174 2184 0
2014/2015 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2009 2018 Němec Pavel ŠK Vysoké Mýto 2265 2265 0
2014/2015 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2009 2018 Veselý Tomáš AKIS Pardubice 2105 2106 1
2014/2015 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2009 2018 Šafařík Jakub ŠK ZVU Engineering Lípa A 2104 2095 0
2014/2015 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2009 2018 Vaculík Jakub TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1966 1966 ½
2014/2015 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2009 2018 Kracík Tomáš TJ Slavia Hradec Králové B 2203 2225 0
2013/2014 11 ŠK Ústí nad Orlicí 2077 2085 Vaculík Jakub TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2026 2014 0
2013/2014 10 ŠK Ústí nad Orlicí 2077 2085 Komárková Magdaléna TJ Štefanydes Polička 2030 2025 ½
2013/2014 9 ŠK Ústí nad Orlicí 2077 2085 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové B 2339 2326 0
2013/2014 8 ŠK Ústí nad Orlicí 2077 2085 Kracík Tomáš Region Panda Rychnov n. K. 2164 2192 0
2013/2014 7 ŠK Ústí nad Orlicí 2077 2085 Hostinský Jiří 2222 ŠK Polabiny B 2212 2220 1
2013/2014 6 ŠK Ústí nad Orlicí 2077 2085 Němec Pavel ŠK Vysoké Mýto 2228 2231 0
2013/2014 5 ŠK Ústí nad Orlicí 2077 2085 Siebenbürger Vlastimil TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2133 2144 1
2013/2014 4 ŠK Ústí nad Orlicí 2077 2085 Sýkora Josef AKIS Pardubice 2096 2084 0
2013/2014 3 ŠK Ústí nad Orlicí 2077 2085 Jedlička Luboš ŠK ZVU Engineering Lípa A 2182 2185 0
2013/2014 2 ŠK Ústí nad Orlicí 2077 2085 Tázlar Petr ŠK AD Jičín B 2163 2199 0
2013/2014 1 ŠK Ústí nad Orlicí 2077 2085 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny C 2163 2165 0
2012/2013 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2048 2051 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk 2061 2042 1
2012/2013 10 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2048 2051 Petuchov Sergej ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2163 2163 ½
2012/2013 9 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2048 2051 Kolovratník Miloš TJ Lokomotiva Česká Třebová 2131 2128 1
2012/2013 8 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2048 2051 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny C 2010 1981 1
2012/2013 7 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2048 2051 Zbořil Tomáš Agentura Garde Calcio Olomouc 2138 2125 1
2012/2013 6 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2048 2051 Rybák Milan TJ Náchod 2211 2190 ½
2012/2013 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2048 2051 Ringel Zbyněk Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2266 2264 0
2012/2013 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2048 2051 Lahner Jakub TJ ŠO Chrudim 2291 2277 0
2012/2013 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2048 2051 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2104 2101 ½
2012/2013 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2048 2051 Gnida Patrik TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1927 2046 1
2012/2013 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2048 2051 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2236 2183 ½
2011/2012 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2065 2069 Hostinský Jiří 2222 ŠK Polabiny C 2224 2234 ½
2011/2012 10 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2065 2069 Lednický Martin ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2256 2233 0
2011/2012 9 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2065 2069 Smištík Milan ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2335 2333 0
2011/2012 8 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2065 2069 Machlowski Slawomir Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2170 2162 0
2011/2012 7 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2065 2069 Výprachtický David ŠK Vysoké Mýto 2020 2173 ½
2011/2012 6 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2065 2069 Fiedler Bedřich Sokol Zaječice 2107 2102 ½
2011/2012 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2065 2069 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové B 2335 2315 0
2011/2012 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2065 2069 Zeman Arnošt ŠK Lokomotiva Brno A 2018 2031 1
2011/2012 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2065 2069 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2240 2245 0
2011/2012 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2065 2069 Mlýnek Petr ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2122 2174 ½
2011/2012 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2065 2069 Smutný Jan AKIS Pardubice 2209 2209 ½
2010/2011 11 Jiskra Usti nad Orlici 2105 Kraus Tomáš SK Vysoke Myto 2159 0
2010/2011 10 Jiskra Usti nad Orlici 2105 Jurek Miroslav Sokol Bedrichov 2151 ½
2010/2011 9 Jiskra Usti nad Orlici 2105 Kulovaná Eva SK Caissa Trebic A 2359 0
2010/2011 8 Jiskra Usti nad Orlici 2105 Skácelík Petr SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2238 ½
2010/2011 7 Jiskra Usti nad Orlici 2105 Prandstetter Eduard AKIS Pardubice 2318 ½
2010/2011 6 Jiskra Usti nad Orlici 2105 Kratochvíl Karel Lokomotiva Brno 2153 0
2010/2011 5 Jiskra Usti nad Orlici 2105 Hlaváček Robert SK Chrudim 2236 0
2010/2011 4 Jiskra Usti nad Orlici 2105 Vařejčko Josef Sokol Zajecice 2278 0
2010/2011 3 Jiskra Usti nad Orlici 2105 Lednický Martin SK Caissa Trebic B 2233 0
2010/2011 2 Jiskra Usti nad Orlici 2105 Zeman Martin Jiskra Litomysl 2124 1
2010/2011 1 Jiskra Usti nad Orlici 2105 Červený Martin 2222 SK Polabiny B 2317 0
2009/2010 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2118 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto B"" 1965 ½
2009/2010 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2118 Vondra Lukáš Lokomotiva Česká Třebová 2006 ½
2009/2010 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2118 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2086 ½
2009/2010 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2118 Sýkora Josef Synpo Pardubice 2131 0
2009/2010 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2118 Krejčík Tomáš CHS Chotěboř 1916 1
2009/2010 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2118 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny C"" 2183 1
2009/2010 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2118 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny D"" 1570 1
2009/2010 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2118 Veselý Petr TJ Spartak OEZ Letohrad 1951 ½
2009/2010 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2118 Kovaříková Kristýna TJ Štefanydes Polička 1990 ½
2009/2010 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2118 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto C"" 1761 1
2009/2010 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2118 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1716 1
2008/2009 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2100 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk 1950 1
2008/2009 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2100 Vondra Lukáš Lokomotiva Česká Třebová 2005 1
2008/2009 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2100 Škorpík Jan 2222 ŠK Polabiny D 1895 1
2008/2009 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2100 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl 1963 1
2008/2009 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2100 Kastner Kamil TJ Štefanydes Polička 1960 1
2008/2009 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2100 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1961 ½
2008/2009 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2100 Procházka Petr TJ Lanškroun 1956 1
2008/2009 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2100 Janeček Václav TJ Spartak OEZ Letohrad 1808 1
2008/2009 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2100 Pačovský Martin Synpo Pardubice 1938 0
2008/2009 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2100 Zvěřina Jan CHS Chotěboř 1918 1
2007/2008 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2099 Zeinert Michal ŠK Bohemia Pardubice 2133 0
2007/2008 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2099 Papáček Miloš SK Žamberk 1942 1
2007/2008 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2099 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička B 2070 1
2007/2008 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2099 Pačovský Martin SYNPO Pardubice 1967 1
2007/2008 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2099 Petráž Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 2015 0
2007/2008 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2099 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2062 0
2007/2008 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2099 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 2060 ½
2007/2008 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2099 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2165 0
2007/2008 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2099 Komárková Magdaléna ŠO Chrudim B 2058 ½
2007/2008 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2099 Provazník Jiří AKIS Pardubice 1897 ½
2007/2008 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2099 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 1947 1
2006/2007 10 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2095 Komárek David ŠO Chrudim B 2132 ½
2006/2007 9 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2095 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 1985 1
2006/2007 8 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2095 Pačovský Martin SYNPO Pardubice 2021 ½
2006/2007 7 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2095 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1951 1
2006/2007 6 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2095 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2140 ½
2006/2007 5 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2095 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny D 2044 ½
2006/2007 4 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2095 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2284 0
2006/2007 3 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2095 Kastner Vojtěch TJ Štefanydes Polička B 2034 0
2006/2007 2 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2095 Kylar Pavel Jiskra Ústí nad Orlicí B 2062 1
2006/2007 1 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2095 Tuvšinbajar Dorjkhú SK Žamberk 2044 1
2005/2006 11 Jiskra Ústí nad Orlicí 2050 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2101 ½
2005/2006 10 Jiskra Ústí nad Orlicí 2050 Sýkora Josef Eurokomplex Pardubice 2112 1
2005/2006 9 Jiskra Ústí nad Orlicí 2050 Koníček Petr TJ + DDM Chrudim B 1982 0
2005/2006 8 Jiskra Ústí nad Orlicí 2050 Mikyska Kamil Spartak OEZ Letohrad 1779 1
2005/2006 7 Jiskra Ústí nad Orlicí 2050 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 1885 1
2005/2006 6 Jiskra Ústí nad Orlicí 2050 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny B 2010 1
2005/2006 5 Jiskra Ústí nad Orlicí 2050 Vobořil Pavel Kavárna Evropa Pardubice 2025 0
2005/2006 4 Jiskra Ústí nad Orlicí 2050 Ducheček Jaroslav TJ DDM Hlinsko 1973 1
2005/2006 3 Jiskra Ústí nad Orlicí 2050 Havrlík Pavel SK Žamberk 1974 1
2005/2006 2 Jiskra Ústí nad Orlicí 2050 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř 1907 1
2005/2006 1 Jiskra Ústí nad Orlicí 2050 Komárek David Štefanydes Polička 2147 ½
2004/2005 11 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2053 Mazura Miloš SK Žamberk 1957 1
2004/2005 10 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2053 Sýkora Josef Eurokomplex Autoskla Pardubice 2134 ½
2004/2005 9 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2053 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny B 2104 ½
2004/2005 8 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2053 Hájek Jiří Sokol Zaječice 2112 ½
2004/2005 6 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2053 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 1902 1
2004/2005 5 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2053 Nadrchal Tomáš Synpo Pardubice 2022 1
2004/2005 4 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2053 Onderek David TJ ŠO Chrudim B 2119 0
2004/2005 3 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2053 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 1889 1
2004/2005 2 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2053 Pekař Václav Štefanydes Polička B 1873 ½
2004/2005 1 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2053 Šimek Jan Jiskra Ústí nad Orlicí B 2041 ½
2003/2004 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2021 Lukášek Jiří TJ Synthesia Pardubice C 1942 ½
2003/2004 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2021 Sýkora Josef Eurokomplex Autoskla Pardubice 2142 ½
2003/2004 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2021 Plotek Evžen ŠK Vysoké Mýto 1984 0
2003/2004 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2021 Pěkník Milan TJ Lokomotiva Česká Třebová 1891 ½
2003/2004 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2021 Mazura Miloš SK Žamberk 2001 1
2003/2004 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2021 Linhart Jan CHS Chotěboř 1695 1
2003/2004 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2021 Škorpík Martin TJ Štefanydes Polička 2147 1
2003/2004 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2021 Onderek David ŠO+DDM Chrudim B 2117 ½
2003/2004 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2021 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2145 ½