Hráč Šrejber Michal

Šrejber Michal

User Pic
Jméno: Šrejber Michal
Oddíl: TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2166
Elo mezinárodní: 2123
ID: 18909
FIDE ID: 328820
Rok narození: 1993
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2012/2013 11 TJ Jiskra Hořice 2161 2209 Mikeš Jan Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2102 2135 0
2012/2013 10 TJ Jiskra Hořice 2161 2209 Kučera Petr Desko Liberec 2202 2200 0
2012/2013 9 TJ Jiskra Hořice 2161 2209 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov “B“ 2329 2297 0
2012/2013 5 TJ Jiskra Hořice 2161 2209 Špaček Petr JOLY Lysá nad Labem “C“ 2399 2395 0
2012/2013 3 TJ Jiskra Hořice 2161 2209 Štursa Jan Káva Longberry Kralupy 2135 2134 0
2012/2013 1 TJ Jiskra Hořice 2161 2209 Havránek Miroslav SK Děčín 2166 2162 0
2011/2012 11 TJ Dvůr Králové n. Labem 2157 2197 Novotný Lubomír ŠK AD Jičín C 2019 2035 1
2011/2012 10 TJ Dvůr Králové n. Labem 2157 2197 Ptáček Tomáš TJ Sokol Hradec Králové 1835 2016 1
2011/2012 9 TJ Dvůr Králové n. Labem 2157 2197 Miler Jiří Slovan Broumov 2016 2020 1
2011/2012 8 TJ Dvůr Králové n. Labem 2157 2197 Ringel Zbyněk Sněžka TJ Náchod 2268 2268 0
2011/2012 7 TJ Dvůr Králové n. Labem 2157 2197 Fiedler Bedřich ŠK Polymar Lípa B 2107 2102 1
2011/2012 6 TJ Dvůr Králové n. Labem 2157 2197 Mrověc Jan TJ Hronov 2033 2037 0
2011/2012 5 TJ Dvůr Králové n. Labem 2157 2197 Slavík Jan DDM Třebechovice p. Orebem 2010 1960 1
2011/2012 4 TJ Dvůr Králové n. Labem 2157 2197 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř 1902 1914 ½
2011/2012 3 TJ Dvůr Králové n. Labem 2157 2197 Marečková Martina Panda Rychnov n. Kněžnou B 2153 2133 1
2011/2012 2 TJ Dvůr Králové n. Labem 2157 2197 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové C 2188 2188 ½
2011/2012 1 TJ Dvůr Králové n. Labem 2157 2197 Šafařík Jakub ŠK Polymar Lípa A 2093 2156 1
2011/2012 10 TJ Jiskra Hořice 2157 2197 Šindler Michal Klub šachistů Říčany 1925 2195 2194 1
2011/2012 9 TJ Jiskra Hořice 2157 2197 Polák Benedikt Desko Liberec 2178 2186 0
2011/2012 8 TJ Jiskra Hořice 2157 2197 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín B 2449 2465 1
2011/2012 7 TJ Jiskra Hořice 2157 2197 Petr Jan TJ Pankrác B 2203 2215 ½
2011/2012 6 TJ Jiskra Hořice 2157 2197 Šimek Petr TJ Sokol Praha Kobylisy 2277 2279 0
2011/2012 5 TJ Jiskra Hořice 2157 2197 Moravec Vít TJ Sparta Kutná Hora 2144 2116 1
2011/2012 4 TJ Jiskra Hořice 2157 2197 Chmiel Pavel Sokol Kolín 2243 2221 0
2011/2012 3 TJ Jiskra Hořice 2157 2197 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad B 2136 2135 ½
2011/2012 2 TJ Jiskra Hořice 2157 2197 Zima Jan ŠK Zikuda Turnov C 1874 1939 1
2011/2012 1 TJ Jiskra Hořice 2157 2197 Vojta Pavel TRW autoelektronika Vlašim 2197 2211 ½
2010/2011 11 SK Vysoke Myto 2164 Šmajzr Martin Jiskra Usti nad Orlici 2161 0
2010/2011 10 SK Vysoke Myto 2164 Kulovaná Eva SK Caissa Trebic A 2359 0
2010/2011 8 SK Vysoke Myto 2164 Bernard Borek AKIS Pardubice 2342 ½
2010/2011 6 SK Vysoke Myto 2164 Hlaváček Robert SK Chrudim 2236 0
2010/2011 5 SK Vysoke Myto 2164 Vařejčko Josef Sokol Zajecice 2278 0
2010/2011 3 SK Vysoke Myto 2164 Zeman Martin Jiskra Litomysl 2124 1
2010/2011 2 SK Vysoke Myto 2164 Jedlička Aleš 2222 SK Polabiny B 2279 0
2010/2011 11 TJ Jiskra Hořice A 2164 Zatloukal Václav Panda Rychnov n. Kněžnou B 2050 1
2010/2011 10 TJ Jiskra Hořice A 2164 Vařejčko Josef ŠK Polymar Lípa A 2278 1
2010/2011 9 TJ Jiskra Hořice A 2164 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2146 1
2010/2011 8 TJ Jiskra Hořice A 2164 Vojtěch Jaroslav TJ Dvůr Králové n. Labem 2163 0
2010/2011 7 TJ Jiskra Hořice A 2164 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové C 2190 1
2010/2011 6 TJ Jiskra Hořice A 2164 Gogela Jan TJ Hronov 1951 1
2010/2011 5 TJ Jiskra Hořice A 2164 Pavlíček Miroslav ŠK Polymar Lípa B 2089 1
2010/2011 4 TJ Jiskra Hořice A 2164 Prouza Pavel TJ Jiskra Jaroměř 1973 1
2010/2011 3 TJ Jiskra Hořice A 2164 Hradecký Ivo Slovan Broumov 2101 0
2010/2011 2 TJ Jiskra Hořice A 2164 Balhar Jan Sokol Hradec Králové 2242 1
2010/2011 1 TJ Jiskra Hořice A 2164 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice B 2009 ½
2009/2010 7 TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2144 Gabriel Adam SK Boršice 2049 1
2009/2010 6 TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2144 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno 2063 ½
2009/2010 5 TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2144 Straka Josef BŠŠ Frýdek-Místek 1920 0
2009/2010 4 TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2144 Krzyzanowski Marcin SK Slavia Orlová 2371 0
2009/2010 3 TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2144 Braun Marek TJ Desko Liberec 2166 1
2009/2010 2 TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2144 Vlasák Lukáš ŠK Sokol Klatovy 2183 0
2009/2010 1 TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2144 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha 2164 ½
2009/2010 11 TJ Jiskra Hořice B 2144 Čechura Petr Sněžka TJ Náchod 2278 1
2009/2010 10 TJ Jiskra Hořice B 2144 Mrověc Jan TJ Hronov 2033 1
2009/2010 9 TJ Jiskra Hořice B 2144 Hradecký Ivo Slovan Broumov 2130 1
2009/2010 8 TJ Jiskra Hořice B 2144 Vojtěch Jaroslav TJ Dvůr Králové nad Labem 2194 1
2009/2010 7 TJ Jiskra Hořice B 2144 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové C 2200 1
2009/2010 6 TJ Jiskra Hořice B 2144 Kracík Tomáš Panda Veolia ARTCO RnK B 2112 0
2009/2010 5 TJ Jiskra Hořice B 2144 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín B 2454 0
2009/2010 4 TJ Jiskra Hořice B 2144 Štursa Jan TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2127 1
2009/2010 2 TJ Jiskra Hořice B 2144 Novák Luděk ŠK Polymar Lípa B 2027 ½
2009/2010 1 TJ Jiskra Hořice B 2144 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice A 2069 1
2009/2010 7 TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2144 Wasserbauer Radek TJ Spartak Vlašim 2061 1
2009/2010 6 TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2144 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha 2164 ½
2009/2010 5 TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2144 Braun Marek TJ Desko Liberec 2166 1
2009/2010 4 TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2144 Körschner Miroslav ŠK Most 2137 1
2009/2010 3 TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2144 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 1830 1
2009/2010 2 TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2144 Vlasák Lukáš ŠK Sokol Klatovy 2183 0
2009/2010 1 TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2144 Špaček Jan TJ Union Plzeň 1781 1
2009/2010 10 ŠK ZVU Engineering Lípa 2144 Natsidis Christoph ŠK Zikuda Turnov B"" 2313 ½
2009/2010 8 ŠK ZVU Engineering Lípa 2144 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Mladá Boleslav 2191 1
2009/2010 7 ŠK ZVU Engineering Lípa 2144 Fajman Petr TJ Dukla Praha 2232 1
2009/2010 6 ŠK ZVU Engineering Lípa 2144 Hála Bohumil TJ Slavia Hradec Králové B"" 2264 0
2009/2010 5 ŠK ZVU Engineering Lípa 2144 Šťastný Jan TJ Tourist Biomedica Říčany 2223 0
2009/2010 3 ŠK ZVU Engineering Lípa 2144 Baláček Tadeáš Sokol Kolín 2133 ½
2009/2010 2 ŠK ZVU Engineering Lípa 2144 Braun Marek Desko Liberec 2166 0
2009/2010 1 ŠK ZVU Engineering Lípa 2144 Špaček Petr JOLY Lysá nad Labem B"" 2413 0
2008/2009 7 TJ Jiskra Hořice 2137 Krejčí Jan BŠŠ Frýdek-Místek 2397 0
2008/2009 6 TJ Jiskra Hořice 2137 Plát Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno 2411 ½
2008/2009 5 TJ Jiskra Hořice 2137 Hričko Martin TJ Slovan Havířov 1995 ½
2008/2009 4 TJ Jiskra Hořice 2137 Krzyzanowski Marcin SK Slavia Orlová 2280 1
2008/2009 3 TJ Jiskra Hořice 2137 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2271 1
2008/2009 2 TJ Jiskra Hořice 2137 Klement Lukáš ŠK Most 2097 0
2008/2009 1 TJ Jiskra Hořice 2137 Vlasák Lukáš Šachklub Sokol Klatovy 2170 ½
2008/2009 11 TJ Jiskra Hořice 2137 Bednář Jiří Sněžka TJ Náchod B 1987 1
2008/2009 10 TJ Jiskra Hořice 2137 Vařejčko Josef ŠK Lípa A 2233 1
2008/2009 9 TJ Jiskra Hořice 2137 Fiala Jaroslav Šachklub AD Jičín B 2277 1
2008/2009 7 TJ Jiskra Hořice 2137 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové C 2118 1
2008/2009 6 TJ Jiskra Hořice 2137 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod A 2149 1
2008/2009 5 TJ Jiskra Hořice 2137 Novák Luděk ŠK Polymar Lípa B 1973 0
2008/2009 4 TJ Jiskra Hořice 2137 Špaček Libor TJ Dvůr Králové nad Labem 2177 1
2008/2009 2 TJ Jiskra Hořice 2137 Möller Kamil Jiskra Jaroměř 1965 1
2008/2009 1 TJ Jiskra Hořice 2137 Machlowski Slawomir ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2122 ½
2008/2009 11 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2137 Kastner Oldřich 2222 ŠK Polabiny C"" 2145 1
2008/2009 10 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2137 Kaplan Daniel Sokol Kolín 2131 ½
2008/2009 9 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2137 Fojtů Petr TJ Tourist Biomedica Říčany 2182 1
2008/2009 8 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2137 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov B"" 2220 0
2008/2009 7 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2137 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha 2170 0
2008/2009 6 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2137 Londýn Radek JOLY Lysá nad Labem B 2293 0
2008/2009 5 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2137 Záhorbenský Jaroslav Sokol Mladá Boleslav 2145 1
2008/2009 4 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2137 Fiala Jaroslav Šachklub AD Jičín 2277 ½
2008/2009 3 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2137 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2072 1
2008/2009 2 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2137 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové B"" 2262 0
2008/2009 1 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2137 Petuchov Sergej ŠK Rapid Pardubice 2176 ½
2008/2009 7 TJ Jiskra Hořice 2137 Baláček Tadeáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 2046 0
2008/2009 6 TJ Jiskra Hořice 2137 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2271 1
2008/2009 5 TJ Jiskra Hořice 2137 Kracík Tomáš Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 2087 0
2008/2009 4 TJ Jiskra Hořice 2137 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 1852 1
2008/2009 3 TJ Jiskra Hořice 2137 Klement Lukáš ŠK Most 2097 0
2008/2009 2 TJ Jiskra Hořice 2137 Vlasák Lukáš Šachklub Sokol Klatovy 2170 ½
2008/2009 1 TJ Jiskra Hořice 2137 Wasserbauer Radek Biomedica Říčany 1887 1
2007/2008 7 Jiskra Hořice 1926 Přibyl Radek Šachový klub Lokomotiva Brno 1558 0
2007/2008 6 Jiskra Hořice 1926 Bujnošek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek B 1820 1
2007/2008 5 Jiskra Hořice 1926 Simonová Adéla A64 Grygov 1861 1
2007/2008 4 Jiskra Hořice 1926 Staňa Marek ŠK SŠŠ Staré Město A 1643 1
2007/2008 3 Jiskra Hořice 1926 Vesecký Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1735 1
2007/2008 2 Jiskra Hořice 1926 Stránský Vojtěch TJ Bonex Teplice 1742 ½
2007/2008 1 Jiskra Hořice 1926 Růžička Václav TJ Tourist Biomedica Říčany A 1920 1
2007/2008 11 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1926 Zvěřina Jan Slavia Hradec Králové C 1904 1
2007/2008 10 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1926 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové nad Labem 2004 1
2007/2008 8 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1926 Machlowski Slawomir Panda Rychnov nad Kněžnou B 2122 0
2007/2008 7 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1926 Novotný Jaroslav Šachklub AD Jičín 2194 1
2007/2008 6 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1926 Martinovský Miroslav Jiskra Jaroměř 1947 1
2007/2008 5 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1926 Michel Ladislav TJ Hronov 1903 1
2007/2008 4 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1926 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1833 1
2007/2008 3 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1926 Duczynski Petr TJ Nová Paka 1994 1
2007/2008 2 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1926 Pavlíček Miroslav ŠK Lípa 2079 1
2007/2008 1 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1926 Vrňata Jiří Sněžka TJ Náchod B 2043 1
2007/2008 9 Sněžka TJ Náchod 1926 Smutný Jan ŠK Rapid Pardubice 2170 1
2007/2008 7 Sněžka TJ Náchod 1926 Netušil Jaroslav TJ Neratovice 2090 1
2007/2008 6 Sněžka TJ Náchod 1926 Beneš Petr Sokol Kolín 2149 0
2007/2008 5 Sněžka TJ Náchod 1926 Duda Antonín TJ Zikuda Turnov B"" 2037 0
2007/2008 4 Sněžka TJ Náchod 1926 Musil Martin ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 1939 0
2007/2008 3 Sněžka TJ Náchod 1926 Straka Jaroslav TJ Tourist Biomedica Říčany 2136 ½
2007/2008 1 Sněžka TJ Náchod 1926 Keller Daniel TJ Stadion Kutná Hora 2139 0
2007/2008 7 Jiskra Hořice 1926 Reichel Tomáš Jiskra Havlíčkův Brod 1810 ½
2007/2008 6 Jiskra Hořice 1926 Růžička Václav TJ Tourist Biomedica Říčany A 1920 1
2007/2008 5 Jiskra Hořice 1926 Vesecký Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1735 1
2007/2008 4 Jiskra Hořice 1926 Bílek Martin SK OAZA Praha A 1938 1
2007/2008 3 Jiskra Hořice 1926 Petrová Kristýna Šachklub Sokol Klatovy A 2079 0
2007/2008 2 Jiskra Hořice 1926 Stránský Vojtěch TJ Bonex Teplice 1742 ½
2007/2008 1 Jiskra Hořice 1926 Klement Lukáš ŠK Most A 2073 1
2006/2007 11 TJ Jiskra Hořice 1886 Bednář Marcel SK Žamberk 1923 1
2006/2007 10 TJ Jiskra Hořice 1886 Marek Michal ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1392 1
2006/2007 9 TJ Jiskra Hořice 1886 Steinmetz Roman Lokomotiva Česká Třebová 1250 1
2006/2007 8 TJ Jiskra Hořice 1886 Kracík Tomáš Panda Rychnov n. Kn. 1809 ½
2006/2007 7 TJ Jiskra Hořice 1886 Mahdal Oldřich ŠK Stráž pod Ralskem 1301 1
2006/2007 6 TJ Jiskra Hořice 1886 Konopka Jakub M-Team Jiskra Jaroměř 1
2006/2007 5 TJ Jiskra Hořice 1886 Beneš Milan ŠK+DDM Vysoké Mýto 1818 1
2006/2007 4 TJ Jiskra Hořice 1886 Prokopová Jiřina Jiskra RMSK Nový Bydžov 1648 1
2006/2007 3 TJ Jiskra Hořice 1886 Erbrt Vojtěch Sokol Hradec Králové 1583 0
2006/2007 2 TJ Jiskra Hořice 1886 Krtouš Zdeněk ŠŠ Desko Liberec B 1437 1
2006/2007 1 TJ Jiskra Hořice 1886 Braun Marek ŠŠ Desko Liberec A 1956 ½
2006/2007 11 TJ Jiskra Hořice B 1886 Kuneš Jan Slavia Hradec Králové E 1920 ½
2006/2007 10 TJ Jiskra Hořice B 1886 Ruda Ondřej ŠK Lípa C 2078 0
2006/2007 8 TJ Jiskra Hořice B 1886 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 2049 1
2006/2007 7 TJ Jiskra Hořice B 1886 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1965 1
2006/2007 6 TJ Jiskra Hořice B 1886 Urlich Martin SK policie Valdice 1668 ½
2006/2007 4 TJ Jiskra Hořice B 1886 Neubauer Vilém Lokomotiva Trutnov 1998 0
2006/2007 3 TJ Jiskra Hořice B 1886 Turčín Jan ŠK AD Jičín B 1899 0
2006/2007 2 TJ Jiskra Hořice B 1886 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem B 2027 ½
2006/2007 1 TJ Jiskra Hořice B 1886 Míl Jan TJ Tatran Hostinné 1795 1
2006/2007 11 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1886 Macháček Luděk Slovan Broumov 1970 ½
2006/2007 10 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1886 Novotný Lubomír TJ Nová Paka 1936 ½
2006/2007 9 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1886 Tichý Miroslav Slavia Hradec Králové C 2079 ½
2006/2007 8 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1886 Klicnar Martin Sněžka TJ Náchod 2153 0
2006/2007 7 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1886 Pražák Luděk TJ Hronov 1934 ½
2006/2007 6 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1886 Buchar Petr ŠK AD Jičín 2020 ½
2006/2007 5 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1886 Hubka Luboš Jiskra Jaroměř 1893 1
2006/2007 4 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1886 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem 1908 1
2006/2007 3 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1886 Pavlíček Miroslav ŠK Lípa 2122 ½
2006/2007 2 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1886 Kvasničák Karel Sokol Náchod 1834 1
2006/2007 1 Jiskra Hořice v Podkrkonoší 1886 Jonáš Vlastimil Panda Rychnov nad Kněžnou B 2072 0
2005/2006 11 Mőller Team Jiskra Jaroměř 1693 Zámečník Jan ŠK + DDM Vysoké Mýto 1721 1
2005/2006 10 Mőller Team Jiskra Jaroměř 1693 Žák Pavel TJ ŠO a DDM Chrudim 1590 1
2005/2006 9 Mőller Team Jiskra Jaroměř 1693 Jakubíček Tomáš ŠŠ Desko Liberec D 1390 1
2005/2006 8 Mőller Team Jiskra Jaroměř 1693 Kraus Tomáš Jiskra Hořice 1581 ½
2005/2006 7 Mőller Team Jiskra Jaroměř 1693 Marečková Martina Panda Rychnov n.Kn. 1839 ½
2005/2006 6 Mőller Team Jiskra Jaroměř 1693 Felcman Martin SK Žamberk 1407 1
2005/2006 5 Mőller Team Jiskra Jaroměř 1693 Vaněk Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1513 0
2005/2006 4 Mőller Team Jiskra Jaroměř 1693 Jančařík Joel TJ Sokol Praha-Kobylisy 1667 ½
2005/2006 3 Mőller Team Jiskra Jaroměř 1693 Frýda Lukáš ŠŠ Desko Liberec C 1435 0
2005/2006 2 Mőller Team Jiskra Jaroměř 1693 Mlčoch Martin TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1340 1
2005/2006 1 Mőller Team Jiskra Jaroměř 1693 Erban Tomáš ŠŠ Desko Liberec B 1646 1
2005/2006 11 Jiskra Jaroměř B 1693 Dusbaba Petr Niki TJ Náchod 1925 1
2005/2006 10 Jiskra Jaroměř B 1693 Štolba Oldřich ŠK DDM Kostelec n. Orlicí 1498 1
2005/2006 9 Jiskra Jaroměř B 1693 Plachetka Milan TJ Spartak Rychnov n.Kn.A 1495 1
2005/2006 8 Jiskra Jaroměř B 1693 Vochozka Jindřich TJ Slavia Hradec Králové D 1857 0
2005/2006 7 Jiskra Jaroměř B 1693 Křeček Karel Jiskra Česká Skalice A 1644 ½
2005/2006 6 Jiskra Jaroměř B 1693 Kuchař Jiří TJ Hronov A 1971 1
2005/2006 5 Jiskra Jaroměř B 1693 Škoda Pavel Maspork TJ Náchod 1798 ½
2005/2006 4 Jiskra Jaroměř B 1693 Rigel Jiří ŠK Ortex Hradec Králové A 1628 1
2005/2006 3 Jiskra Jaroměř B 1693 Šolín Václav DDM Třebechovice p.Oreb. 1675 1
2005/2006 1 Jiskra Jaroměř B 1693 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa E 1664 0
2004/2005 11 Jiskra Horice 1422 Šimek Jan Loko Ceska Trebova 2041 ½
2004/2005 10 Jiskra Horice 1422 Beneš Milan DDM Karosa V.Myto 1394 0
2004/2005 9 Jiskra Horice 1422 Zahradník Tomáš Panda Aqua Rychnov 1
2004/2005 8 Jiskra Horice 1422 Kracík Tomáš Sokol Hradec Kral. 1378 ½
2004/2005 4 Jiskra Horice 1422 Kavalír Jan TJ Sokol Jedovnice 1778 ½
2004/2005 3 Jiskra Horice 1422 Bartas David SS Brno Vinohrady 1502 1