Hráč Krátký Josef

Krátký Josef

User Pic
Jméno: Krátký Josef
Oddíl: TJ Lanškroun
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2056
Elo mezinárodní: 2056
ID: 30200
FIDE ID: 349593
Rok narození: 1993
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 TJ Lanskroun 2056 2056 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotebor 2123 2117 ½
2018/2019 11 TJ Lanskroun 2069 2049 Houška Bronislav SK Bohemia Pardubice 2015 2028 1
2018/2019 10 TJ Lanskroun 2058 2049 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotebor B 1928 1890 1
2018/2019 9 TJ Lanskroun 2058 2049 Kalous Tomáš SK+Sokol Zamberk 1860 1853 1
2018/2019 8 TJ Lanskroun 2070 2049 Doseděl Jiří SK pri DDM Litomysl 2055 2052 0
2018/2019 7 TJ Lanskroun 2070 2049 Sýkora Josef 2222 SK Polabiny D 2068 2067 ½
2018/2019 6 TJ Lanskroun 2050 2049 Lipavský Dušan SK Vysoke Myto B 1964 1962 1
2018/2019 5 TJ Lanskroun 2050 2049 Holásek Vojtěch SK Usti nad Orlici B 1747 1756 1
2018/2019 4 TJ Lanskroun 2062 2053 Grundman Václav SK Usti nad Orlici A 1997 2009 0
2018/2019 3 TJ Lanskroun 2068 2053 Hájek Lukáš Sokol Zajecice 2026 2021 0
2018/2019 2 TJ Lanskroun 2068 2053 Kameník David TJ Spartak Letohrad 1804 1812 1
2018/2019 1 TJ Lanskroun 2058 2053 Dvořák Slavomil SO Hlinsko 1929 1920 1
2018/2019 11 TJ Stefanydes Policka 2058 2049 Daneš Jaroslav TJ Sparta Kutna Hora 2235 2229 0
2018/2019 9 TJ Stefanydes Policka 2070 2049 Grundman Václav SK Vysoke Myto 2025 2017 ½
2018/2019 7 TJ Stefanydes Policka 2050 2049 Nový Martin OREL Orechov 2166 2166 ½
2018/2019 6 TJ Stefanydes Policka 2050 2049 Tůma Jiří TJ CHS Chotebor 2287 2280 ½
2018/2019 2 TJ Stefanydes Policka 2068 2053 Ludvík Tomáš Rapid Pardubice 2138 2139 ½
2018/2019 1 TJ Stefanydes Policka 2058 2053 Hora Milan Sokol Kolin 2179 2170 ½
2017/2018 10 TJ Slovan Moravska Trebova 2066 2061 Kotva Milan SK Svitavy 1917 1949 1
2017/2018 8 TJ Slovan Moravska Trebova 2062 2061 Mikyska Kamil TJ Spartak Letohrad 1990 1952 ½
2017/2018 7 TJ Slovan Moravska Trebova 2074 2061 Hrobař Vlastimil SK Usti nad Orlici C 2000 1986 ½
2017/2018 4 TJ Slovan Moravska Trebova 2066 2061 Kalousek Miroslav TJ Sokol Horni Cermna 1773 1831 1
2017/2018 3 TJ Slovan Moravska Trebova 2066 2061 Havelka Josef TJ Lanskroun B 2333 2329 ½
2017/2018 1 TJ Slovan Moravska Trebova 2062 2050 Švanda Adam TJ Stefanydes Policka B 1809 1755 1
2017/2018 11 TJ Lanskroun 2066 2061 Hlaváček Robert TJ SO Chrudim 2126 2166 0
2017/2018 9 TJ Lanskroun 2066 2061 Vařejčko Josef Sokol Zajecice 2224 2245 0
2017/2018 8 TJ Lanskroun 2062 2061 Novák Aleš SK Bohemia Pardubice 2082 2083 1
2017/2018 7 TJ Lanskroun 2062 2061 Baudyš Ondřej SO Hlinsko 2165 2204 ½
2017/2018 6 TJ Lanskroun 2074 2061 Daniel Martin SK pri DDM Litomysl 2043 2048 ½
2017/2018 5 TJ Lanskroun 2074 2061 Wiesinger Wolfgang SK+Sokol Zamberk 1979 1979 ½
2017/2018 4 TJ Lanskroun 2066 2061 Sýkora Josef 2222 SK Polabiny D 2068 2076 ½
2017/2018 3 TJ Lanskroun 2066 2061 Holásek Vojtěch SK Usti nad Orlici B 1875 1768 1
2017/2018 2 TJ Lanskroun 2066 2061 Beil Zdeněk SK Usti nad Orlici A 2204 2191 ½
2017/2018 1 TJ Lanskroun 2062 2050 Kosek Marek SK Vysoke Myto B 2087 2083 ½
2017/2018 9 TJ Bohemians Praha "B" 2062 2061 Seifarth Robert TJ Sokol Praha-Vršovice 2155 2143 0
2017/2018 6 TJ Bohemians Praha "B" 2074 2061 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2210 2197 0
2017/2018 2 TJ Bohemians Praha "B" 2066 2061 Havlík Jindřich ŠK Sokol Klatovy 2117 2115 0
2016/2017 11 SK Svitavy 2051 2043 Horáček Michal SK Bohemia Pardubice 2113 2101 0
2016/2017 10 SK Svitavy 2051 2043 Grundman Václav SK Usti nad Orlici B 2033 2046 ½
2016/2017 8 SK Svitavy 2051 2043 Vařejčko Josef Sokol Zajecice 2230 2209 1
2016/2017 7 SK Svitavy 2051 2043 Hon Jiří Jiskra Hermanuv Mestec 1770 1774 1
2016/2017 6 SK Svitavy 2051 2043 Liduch Filip 2222 SK Polabiny D 2055 2019 ½
2016/2017 4 SK Svitavy 2051 2043 Sabol Marian SK Vysoke Myto B 2337 2337 ½
2016/2017 3 SK Svitavy 2051 2043 Švanda Ondřej TJ Stefanydes Policka B 1917 1912 1
2016/2017 2 SK Svitavy 2051 2043 Vávra Radim SK Rapid Pardubice C 2083 2086 1
2016/2017 1 SK Svitavy 2051 2043 Trhal Tomáš TJ SO Chrudim 2123 2131 ½
2016/2017 10 TJ Lanskroun 2051 2043 Němec Pavel SK Vysoke Myto 2214 2241 ½
2016/2017 9 TJ Lanskroun 2051 2043 Walek Petr Caissa Pivovar Dalesice 2153 2102 0
2016/2017 8 TJ Lanskroun 2051 2043 Lorenc Oldřich TJ Stefanydes Policka 2063 2068 ½
2016/2017 7 TJ Lanskroun 2051 2043 Liduch Filip 2222 SK Polabiny C 2055 2019 ½
2016/2017 6 TJ Lanskroun 2051 2043 Ptáček Tomáš TJ Slavia Hradec Kralove B 2077 2023 ½
2016/2017 5 TJ Lanskroun 2051 2043 Grundman Václav SK Usti nad Orlici 2033 2046 ½
2016/2017 4 TJ Lanskroun 2051 2043 Sýkora Josef SK Rapid Pardubice B 2035 2077 ½
2016/2017 3 TJ Lanskroun 2051 2043 Vařejčko Josef SK Lipa 2230 2209 ½
2016/2017 2 TJ Lanskroun 2051 2043 Mojžíš Jaroslav 2222 SK Polabiny B 2144 2118 0
2016/2017 1 TJ Lanskroun 2051 2043 Fišar Josef TJ Zdar nad Sazavou 2053 2048 ½
2015/2016 8 SK OAZA Praha B 2077 2043 Kalivoda Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2066 2072 ½
2015/2016 6 SK OAZA Praha B 2077 2043 Hořínek Karel ŠK Bohnice A 2012 1975 0
2015/2016 4 SK OAZA Praha B 2077 2043 Šišák Richard ŠK Sokol Vyšehrad D 2039 2023 1
2015/2016 2 SK OAZA Praha B 2077 2043 Sedláček Tomáš LISA A 2105 2112 ½
2015/2016 1 SK OAZA Praha B 2077 2043 Tocháček Michal ŠK DP Praha - VŠFS I 2077 2061 ½
2015/2016 11 TJ Lanškroun 2051 2043 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1892 1897 1
2015/2016 10 TJ Lanškroun 2051 2043 Krušina Patrik ŠK Svitavy 1883 1854 1
2015/2016 9 TJ Lanškroun 2051 2043 Hennig Thomas ŠK Rapid Pardubice C 2045 2057 ½
2015/2016 8 TJ Lanškroun 2051 2043 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny D 1998 2002 ½
2015/2016 7 TJ Lanškroun 2051 2043 Prax Ivo Proplast Česká Třebová 1996 1963 ½
2015/2016 6 TJ Lanškroun 2051 2043 Kučera Jan ŠK Vysoké Mýto B 1900 1925 1
2015/2016 5 TJ Lanškroun 2051 2043 Jelínek Milan TJ Sokol Zaječice 1976 1946 ½
2015/2016 4 TJ Lanškroun 2051 2043 Černovský Jiří TJ CHS Chotěboř 2073 2075 ½
2015/2016 3 TJ Lanškroun 2051 2043 Kastner Oldřich ŠK Bohemia Pardubice 2061 2039 ½
2015/2016 2 TJ Lanškroun 2051 2043 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička B 1917 1912 1
2015/2016 1 TJ Lanškroun 2051 2043 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2049 2065 ½
2015/2016 11 TJ Lanškroun B 2051 2043 Hrobař Vlastimil ŠK Ústí nad Orlicí B 2009 1975 1
2015/2016 10 TJ Lanškroun B 2051 2043 Kylar Pavel ŠK Ústí nad Orlicí C 1838 1784 1
2015/2016 9 TJ Lanškroun B 2051 2043 Vymetálek Petr ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1842 1822 1
2015/2016 8 TJ Lanškroun B 2051 2043 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad 1787 1801 1
2015/2016 6 TJ Lanškroun B 2051 2043 Kalousek Miroslav Sokol Mistrovice 1845 1874 1
2015/2016 5 TJ Lanškroun B 2051 2043 Havrlík Pavel SK + Sokol Žamberk 1836 1813 1
2015/2016 4 TJ Lanškroun B 2051 2043 Marek Jan ŠK Dolní Čermná 1506 1516 1
2015/2016 3 TJ Lanškroun B 2051 2043 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička C 1869 1905 ½
2015/2016 1 TJ Lanškroun B 2051 2043 Marinov Peter TJ Spartak Choceň 1749 1759 1
2014/2015 10 SK OAZA Praha C 2006 2017 Padevět Pavel TJ Praga Praha B 1904 1934 ½
2014/2015 6 SK OAZA Praha C 2006 2017 Vass Peter USK Praha A 1916 1919 1
2014/2015 2 SK OAZA Praha C 2006 2017 Pajdla Pavel TJ Pankrác D 1972 2091 ½
2014/2015 1 SK OAZA Praha C 2006 2017 Vašek Daniel Bohemians Praha D 1995 2000 1
2014/2015 9 Proplast Česká Třebová 2006 2017 Havelka Josef TJ Lanškroun 2019 2056 ½
2014/2015 8 Proplast Česká Třebová 2006 2017 Vařejčko Josef Sokol Zaječice 2186 2185 0
2014/2015 7 Proplast Česká Třebová 2006 2017 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 2174 2184 0
2014/2015 6 Proplast Česká Třebová 2006 2017 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2122 2112 ½
2014/2015 5 Proplast Česká Třebová 2006 2017 Dobšinský Pavel TJ CHS Chotěboř B 1724 1805 1
2014/2015 4 Proplast Česká Třebová 2006 2017 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2084 2096 ½
2014/2015 3 Proplast Česká Třebová 2006 2017 Kastner Oldřich ŠK Rapid Pardubice C 2043 2033 ½
2014/2015 2 Proplast Česká Třebová 2006 2017 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny C 2249 2251 0
2014/2015 1 Proplast Česká Třebová 2006 2017 Beil Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 2195 2172 ½
2014/2015 10 TJ Štefanydes Polička B 2006 2017 Smutný Jan AKIS Pardubice 2234 2222 ½
2014/2015 8 TJ Štefanydes Polička B 2006 2017 Valenta Vít TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2153 2131 ½
2014/2015 7 TJ Štefanydes Polička B 2006 2017 Grundman Václav Šachový klub Ústí nad Orlicí 1944 1897 1
2014/2015 5 TJ Štefanydes Polička B 2006 2017 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny B 2150 2144 0
2014/2015 3 TJ Štefanydes Polička B 2006 2017 Zapletal Jiří ŠK 1921 Zábřeh 2140 2127 ½
2014/2015 2 TJ Štefanydes Polička B 2006 2017 Ringel Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové B 2293 2279 ½
2014/2015 1 TJ Štefanydes Polička B 2006 2017 Komárek David TJ Štefanydes Polička A 2147 2149 0
2013/2014 11 TJ Slovan Moravská Třebová 2020 2044 Vencl Jiří TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1589 1
2013/2014 9 TJ Slovan Moravská Třebová 2020 2044 Kapoun Vít ŠK Ústí nad Orlicí D 1745 1728 1
2013/2014 8 TJ Slovan Moravská Třebová 2020 2044 Janeček Václav TJ Spartak Letohrad 1811 1759 ½
2013/2014 7 TJ Slovan Moravská Třebová 2020 2044 Černohous Jiří TJ Jablonné nad Orlicí 1683 1
2013/2014 4 TJ Slovan Moravská Třebová 2020 2044 Havelka Josef TJ Lanškroun B 1994 1988 ½
2013/2014 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2020 2044 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1895 1958 ½
2013/2014 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2020 2044 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička B 2115 2114 ½
2013/2014 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2020 2044 Mareš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1992 2008 1
2013/2014 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2020 2044 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk 2133 2150 ½
2013/2014 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2020 2044 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice 2023 2005 ½
2013/2014 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2020 2044 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2092 2087 ½
2013/2014 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2020 2044 Kokeš Bohuslav TJ ŠO Chrudim B 2000 1945 1
2013/2014 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2020 2044 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2247 2280 0
2013/2014 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová 2020 2044 Veselý Tomáš ŠK Rapid Pardubice C 2092 2094 0
2013/2014 10 TJ Štefanydes Polička 2020 2044 Hurt Lukáš ŠK Ústí nad Orlicí 2110 2111 ½
2013/2014 6 TJ Štefanydes Polička 2020 2044 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín B 2085 2091 0
2013/2014 5 TJ Štefanydes Polička 2020 2044 Rošková Kateřina 2222 ŠK Polabiny C 1887 1891 0
2013/2014 3 TJ Štefanydes Polička 2020 2044 Šmíd Jaroslav ŠK Vysoké Mýto 2042 2043 0
2013/2014 2 TJ Štefanydes Polička 2020 2044 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové B 2028 2036 ½
2013/2014 1 TJ Štefanydes Polička 2020 2044 Novotný Josef Region Panda Rychnov n. K. 2130 2129 1
2012/2013 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1977 1979 Kastner Oldřich ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2092 2091 ½
2012/2013 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1977 1979 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny C 2053 2061 ½
2012/2013 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1977 1979 Švub Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí 1970 1963 1
2012/2013 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1977 1979 Fiala Vlastimil Agentura Garde Calcio Olomouc 2080 2078 ½
2012/2013 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1977 1979 Semerák Pavel TJ Náchod 1996 2096 ½
2012/2013 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1977 1979 Mesiarik Rudolf Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2183 2173 0
2012/2013 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1977 1979 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2207 2206 0
2012/2013 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1977 1979 Řezníček Jan ŠK Vysoké Mýto 2171 2169 ½
2012/2013 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1977 1979 Hastík Svatopluk TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2024 2013 ½
2012/2013 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1977 1979 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové B 1886 1874 1
2012/2013 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1977 1979 Čížek Petr T.J. Sokol Šumperk 1897 1897 0
2012/2013 11 SK + Sokol Žamberk 1977 1979 Starý Lukáš TJ Jiskra Heřm. Městec 1950 1955 1
2012/2013 10 SK + Sokol Žamberk 1977 1979 Trhal Tomáš Sokol Zaječice 2119 2133 ½
2012/2013 8 SK + Sokol Žamberk 1977 1979 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2093 2096 1
2012/2013 7 SK + Sokol Žamberk 1977 1979 Kastner Oldřich ŠK Rapid Aggressors 2092 2091 1
2012/2013 6 SK + Sokol Žamberk 1977 1979 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim B 2082 2102 ½
2012/2013 5 SK + Sokol Žamberk 1977 1979 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2128 2124 ½
2012/2013 4 SK + Sokol Žamberk 1977 1979 Volf Jaroslav ŠK Ústí nad Orlicí B 2126 2120 ½
2012/2013 2 SK + Sokol Žamberk 1977 1979 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř 1998 2017 0
2012/2013 1 SK + Sokol Žamberk 1977 1979 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny D 2010 1981 1
2011/2012 11 TJ Lanškroun 1881 1919 Pelcl Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1703 ½
2011/2012 10 TJ Lanškroun 1881 1919 Merta Josef Šachový klub Dolní Čermná 1882 ½
2011/2012 9 TJ Lanškroun 1881 1919 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl B 1997 1966 1
2011/2012 8 TJ Lanškroun 1881 1919 Minařík Lubomír Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1703 1
2011/2012 7 TJ Lanškroun 1881 1919 Mareš Petr Šachový klub Ústí nad Orlicí B 2003 2032 ½
2011/2012 6 TJ Lanškroun 1881 1919 Glöckner Jaromír TJ Jablonné nad Orlicí 1899 1892 ½
2011/2012 5 TJ Lanškroun 1881 1919 Kotva Milan ŠK Svitavy 1946 1985 ½
2011/2012 4 TJ Lanškroun 1881 1919 Martinec Jan SK+Sokol Žamberk B 1833 1840 ½
2011/2012 3 TJ Lanškroun 1881 1919 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald 1881 1758 1
2011/2012 2 TJ Lanškroun 1881 1919 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička B 1893 1891 ½
2011/2012 1 TJ Lanškroun 1881 1919 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1883 1866 ½
2011/2012 11 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1881 1919 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim B 2178 2175 ½
2011/2012 10 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1881 1919 Hennig Thomas Rapid Pardubice C 2022 2064 ½
2011/2012 9 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1881 1919 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl 1997 1966 1
2011/2012 8 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1881 1919 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička 1941 1927 1
2011/2012 7 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1881 1919 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1799 1911 ½
2011/2012 6 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1881 1919 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice 1971 1946 ½
2011/2012 5 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1881 1919 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1859 ½
2011/2012 4 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1881 1919 Mikyska Kamil SK+Sokol Žamberk 1883 1866 ½
2011/2012 3 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1881 1919 Janeček František ŠK Vysoké Mýto C 1817 1775 1
2011/2012 2 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1881 1919 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B 1999 2006 ½
2011/2012 1 TJ Lokomotiva Česká Třebová 1881 1919 Přibyl Jiří TJ Jiskra Heřmanův Městec 1884 ½
2010/2011 11 TJ Lanškroun 1911 Ptáček Miloslav ŠK Vysoké Mýto "C" 1804 ½
2010/2011 10 TJ Lanškroun 1911 Hájek Jaroslav ŠK Vysoké Mýto "B" 2028 1
2010/2011 9 TJ Lanškroun 1911 Hon Jiří Rapid Pardubice 1887 ½
2010/2011 7 TJ Lanškroun 1911 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk 1932 1
2010/2011 6 TJ Lanškroun 1911 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny "C" 2032 1
2010/2011 5 TJ Lanškroun 1911 Kozák David TJ Lokomotiva Česká Třebová 1826 ½
2010/2011 4 TJ Lanškroun 1911 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička 1995 0
2010/2011 3 TJ Lanškroun 1911 Bartoš Martin TJ ŠO Chrudim "B" 1765 1
2010/2011 2 TJ Lanškroun 1911 Mareš Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1810 ½
2010/2011 1 TJ Lanškroun 1911 Řehák Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 1882 0
2010/2011 11 TJ Lanškroun "B" 1911 Borek Pavel TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1953 ½
2010/2011 10 TJ Lanškroun "B" 1911 Hodek Roman ŠO K a.s. Kunvald 1675 1
2010/2011 9 TJ Lanškroun "B" 1911 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk "B" 1932 ½
2010/2011 8 TJ Lanškroun "B" 1911 Merta Michal Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1779 0
2010/2011 7 TJ Lanškroun "B" 1911 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1789 0
2010/2011 6 TJ Lanškroun "B" 1911 Krumer Miroslav TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1929 1
2010/2011 5 TJ Lanškroun "B" 1911 Jániš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1659 1
2010/2011 4 TJ Lanškroun "B" 1911 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl "B" 1874 ½
2010/2011 3 TJ Lanškroun "B" 1911 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1858 1
2010/2011 2 TJ Lanškroun "B" 1911 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná 1570 ½
2010/2011 1 TJ Lanškroun "B" 1911 Maceška Bohumír TJ Jablonné nad Orlicí 1872 ½
2009/2010 11 TJ Lanškroun C"" 1739 Kapoun Vít TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1453 1
2009/2010 9 TJ Lanškroun C"" 1739 Kristl Václav TJ Sokol Mistrovice 1457 ½
2009/2010 8 TJ Lanškroun C"" 1739 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná 1560 1
2009/2010 7 TJ Lanškroun C"" 1739 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk D"" 1922 ½
2009/2010 6 TJ Lanškroun C"" 1739 Krčmář Stanislav ŠO K a.s. Kunvald B"" 1492 1
2009/2010 5 TJ Lanškroun C"" 1739 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald C"" 1625 ½
2009/2010 4 TJ Lanškroun C"" 1739 Boháč Luboš ŠK Kovo Jonáš Lanškroun 1608 ½
2009/2010 3 TJ Lanškroun C"" 1739 Vaníček Jan TJ Jablonné nad Orlicí B 1675 1
2009/2010 2 TJ Lanškroun C"" 1739 Janeček Václav TJ Spartak OEZ Letohrad B"" 1783 ½
2009/2010 1 TJ Lanškroun C"" 1739 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad C"" 1611 ½
2009/2010 11 TJ Lanškroun B"" 1739 Motl Ladislav Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1591 ½
2009/2010 10 TJ Lanškroun B"" 1739 Jániš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1652 1
2009/2010 9 TJ Lanškroun B"" 1739 Kozák David ŠK Svitavy 1651 1
2009/2010 8 TJ Lanškroun B"" 1739 Jasanský Karel Lokomotiva Česká Třebová B"" 1792 ½
2009/2010 7 TJ Lanškroun B"" 1739 Černý Václav TJ Jablonné nad Orlicí 1632 ½
2009/2010 6 TJ Lanškroun B"" 1739 Šulc Jiří SK + Sokol Žamberk C"" 1511 ½
2009/2010 5 TJ Lanškroun B"" 1739 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald 1625 ½
2009/2010 4 TJ Lanškroun B"" 1739 Kopal Vladimír SK + Sokol Žamberk B"" 1498 1
2009/2010 3 TJ Lanškroun B"" 1739 Havrlík Pavel SK + Sokol Žamberk A"" 1944 ½
2009/2010 2 TJ Lanškroun B"" 1739 Glöckner Jaromír TJ Slovan Moravská Třebová 1891 0
2009/2010 1 TJ Lanškroun B"" 1739 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička B"" 1744 0
2008/2009 9 TJ Lanškroun C 1469 Krčmář Stanislav ŠO K a.s. Kunvald B 1500 1
2008/2009 8 TJ Lanškroun C 1469 Rusz Gustav ŠO K a.s. Kunvald C 1615 0
2008/2009 7 TJ Lanškroun C 1469 Heger Miroslav TJ Sokol Mistrovice 1681 ½
2008/2009 6 TJ Lanškroun C 1469 Merta Josef ŠK Dolní Čermná o.s. 1826 ½
2008/2009 4 TJ Lanškroun C 1469 Kainek Jan SK+Sokol Žamberk E 1364 1
2008/2009 3 TJ Lanškroun C 1469 Zehnal Miloš Krčma - Venzara Lanškroun 1846 0
2008/2009 2 TJ Lanškroun C 1469 Janeček Ondřej TJ Spartak OEZ Letohrad B 1529 0
2008/2009 1 TJ Lanškroun C 1469 Kalousek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1453 0
2008/2009 11 ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1469 Skála Ondřej Auto Škoda Ml. Boleslav 1250 1
2008/2009 10 ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1469 Hermann Vojtěch Bižuterie Jablonec n.N. 1529 1
2008/2009 9 ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1469 Zolman Pavel Jiskra RMSK N. Bydžov B 1474 1
2008/2009 8 ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1469 Nešpůrek Petr 2222 + ALFA Pardubice 1389 ½
2008/2009 7 ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1469 Půlpán Matěj TJ Štefanydes Polička 1416 1
2008/2009 6 ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1469 Nosek Jakub Panda Rychnov n.Kn. B 1512 1
2008/2009 5 ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1469 Malá Michaela SK Žamberk 1448 ½
2008/2009 4 ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1469 Suchomel Aleš ŠŠ Desko Liberec A 1694 ½
2008/2009 3 ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1469 Suchomel Tomáš ŠŠ Desko Liberec B 1720 1
2008/2009 2 ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1469 Lhotka Jiří TJ Sokol Praha - Kobylisy 1758 ½
2008/2009 1 ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1469 Provazník Jan Sokol Hradec Králové 1292 1
2008/2009 11 TJ Lanškroun B 1469 Janeček Miroslav SK+Sokol Žamberk B 1478 1
2008/2009 10 TJ Lanškroun B 1469 Kubalík Michal SK+Sokol Žamberk C 1250 ½
2008/2009 9 TJ Lanškroun B 1469 Hábík Jiří ŠK Svitavy B 1100 1
2008/2009 8 TJ Lanškroun B 1469 Vaníček Jan TJ Jablonné nad Orlicí 1000 0
2008/2009 7 TJ Lanškroun B 1469 Rusz Roman ŠO K a.s. Kunvald 1534 1
2008/2009 5 TJ Lanškroun B 1469 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1692 ½
2008/2009 4 TJ Lanškroun B 1469 Paluda Jiří Lokomotiva Česká Třebová B 1493 1
2008/2009 3 TJ Lanškroun B 1469 Veselý Ondřej ŠK Svitavy A 1648 1
2007/2008 11 TJ Lanškroun 1250 Jínová Denisa ŠŠ Desko Liberec "B" 1411 ½
2007/2008 10 TJ Lanškroun 1250 Pražák Matouš Sokol Hradec Králové 1250 ½
2007/2008 9 TJ Lanškroun 1250 Freisleben Jakub M-Team Jiskra Jaroměř 1250 1
2007/2008 8 TJ Lanškroun 1250 Suchomel Aleš ŠŠ Desko Liberec "A" 1610 ½
2007/2008 4 TJ Lanškroun 1250 Heřman Ondřej Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "B" 1250 1
2007/2008 3 TJ Lanškroun 1250 Nosek Jakub Panda AQUA ESAB RWT RYCHNOV n.K. "A" 1380 0
2007/2008 2 TJ Lanškroun 1250 Jílek Václav ŠK + DDM Vysoké Mýto 1422 ½
2007/2008 1 TJ Lanškroun 1250 Nešpůrek Petr 2222+DDM ALFA Pardubice 1250 1
2007/2008 11 TJ Lanškroun D 1250 Čižinský Petr TJ Lokomotiva Česká Třebová C 1491 ½
2007/2008 10 TJ Lanškroun D 1250 Krušina Patrik ŠK Svitavy C 1258 ½
2007/2008 8 TJ Lanškroun D 1250 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl B 1856 ½
2007/2008 6 TJ Lanškroun D 1250 Stodola Jakub TJ Štefanydes Polička E 1386 0
2007/2008 5 TJ Lanškroun D 1250 Marek Josef TJ Lanškroun C 1557 0
2007/2008 3 TJ Lanškroun D 1250 Palla Stanislav ŠK Tropic Lanškroun A 1702 0
2007/2008 1 TJ Lanškroun D 1250 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička D 1296 ½
2007/2008 11 TJ Lanškroun B 1250 Jedlička Eduard ŠK Svitavy 1654 0
2007/2008 10 TJ Lanškroun B 1250 Čižinský Petr TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1491 0
2007/2008 9 TJ Lanškroun B 1250 König Milan TJ Slovan Moravská Třebová 1575 0
2007/2008 8 TJ Lanškroun B 1250 Écsiová Dominika TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1534 1
2007/2008 4 TJ Lanškroun B 1250 Mareš Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1574 1
2007/2008 1 TJ Lanškroun B 1250 Bartoš Tomáš TJ Jablonné nad Orlicí 1000 1
2006/2007 11 ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1100 Václavíček Lukáš ŠŠ Desko Liberec A 0
2006/2007 10 ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1100 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice ½
2006/2007 9 ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1100 Tůma Tomáš ŠŠ Desko Liberec B 1
2006/2007 8 ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1100 Karásek Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 0