Hráč Čech Pavel

Čech Pavel

User Pic
Jméno: Čech Pavel
Oddíl: ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2325
Elo mezinárodní: 2332
ID: 58
FIDE ID: 302139
Rok narození: 1974
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č TJ Jiskra Jaroměř 2348 2371 Velecký Viktor TJ Hronov 2098 2072 ½
2017/2018 6 Č TJ Jiskra Jaroměř 2372 2371 Fiedler Bedřich ŠK Lípa B 2109 2103 ½
2017/2018 4 Č TJ Jiskra Jaroměř 2349 2371 Pultar Petr TJ Náchod B 1864 1867 1
2017/2018 10 B TJ Slavia Hradec Kralove 2349 2371 Rašík Vítězslav TJ Neratovice A 2456 2468 0
2017/2018 3 B TJ Slavia Hradec Kralove 2349 2371 Sergeev Vladimir SK Dopravni podnik Praha 2417 0 ½
2017/2018 1 B TJ Slavia Hradec Kralove 2364 2367 Svoboda Svatopluk TJ Pankrac 2422 2412 1
2017/2018 8 Č SK Zikuda Turnov 2367 2371 Wang Hao 1. Novoborsky SK 2712 0 0
2017/2018 7 B SK Zikuda Turnov 2367 2371 Jurčík Marián Unichess 2463 0 0
2017/2018 2 B SK Zikuda Turnov 2349 2371 Biolek Richard Labortech Ostrava 2445 2457 0
2017/2018 1 Č SK Zikuda Turnov 2349 2371 Kaňovský David SK Slavoj Poruba 2413 2398 ½
2016/2017 11 B ŠK Mahrla Praha A 2383 2368 Soural Jan TJ Pankrác D 2164 2167 1
2016/2017 9 B ŠK Mahrla Praha A 2383 2368 Šimek Petr Unichess C 2382 2365 ½
2016/2017 7 B ŠK Mahrla Praha A 2383 2368 Šindler Michal ŠK Loko Praha A 2196 2175 1
2016/2017 6 Č ŠK Mahrla Praha A 2383 2368 Rubal Adam DDM Praha 6 A 2310 2295 1
2016/2017 5 B ŠK Mahrla Praha A 2383 2368 Doležal Radoslav TJ Pankrác C 2400 2414 ½
2016/2017 4 Č ŠK Mahrla Praha A 2383 2368 Háse Pavel ŠO Praga Praha A 2056 2054 ½
2016/2017 3 Č ŠK Mahrla Praha A 2383 2368 Formánek Martin Sokol Kobylisy B 2154 2155 1
2016/2017 1 Č ŠK Mahrla Praha A 2383 2368 Mejzlík Ondřej ŠK Viktoria Žižkov A 2320 2324 0
2016/2017 11 Č SK ZIKUDA Turnov 2383 2368 Kraus Tomáš SK AD Jicin B 2426 2429 ½
2016/2017 10 B SK ZIKUDA Turnov 2383 2368 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Kralove 2321 2313 ½
2016/2017 7 Č SK ZIKUDA Turnov 2383 2368 Sharashenidze Akaki GROP Praha 2337 2317 0
2016/2017 5 Č SK ZIKUDA Turnov 2383 2368 Toman Ondřej SK AD JC Smichov 2198 2140 1
2016/2017 4 B SK ZIKUDA Turnov 2383 2368 Česal Jaroslav SK Sokol Vysehrad 2200 2214 1
2016/2017 2 Č SK ZIKUDA Turnov 2383 2368 Zvára Petr Bohemians Texbase.cz Praha 2382 2392 0
2016/2017 11 Č ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2383 2368 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín "D" 2403 2430 ½
2016/2017 8 B ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2383 2368 Sucharda David TJ Jiskra Hořice 2040 2029 1
2016/2017 4 B ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2383 2368 Soural Jan ŠK Slavoj Litoměřice 2164 2167 1
2016/2017 3 B ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2383 2368 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2236 2249 1
2016/2017 2 Č ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2383 2368 Jurčík Martin Bartoš Unichess "B" 2341 2372 ½
2016/2017 1 B ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2383 2368 Rubeš Jan ŠK Teplice 2231 2249 ½
2015/2016 10 B ŠK Zikuda Turnov "B" 2383 2368 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2242 2262 ½
2015/2016 3 Č ŠK Zikuda Turnov "B" 2383 2368 Rubeš Jan ŠK Teplice 2231 2249 ½
2015/2016 10 Č ŠK Mahrla Praha B 2372 2368 Vrabec Miloš Sokol Praha Vršovice C 2154 2149 ½
2015/2016 9 B ŠK Mahrla Praha B 2372 2368 Pták Pavel ŠO TJ Dukla Praha C 2125 2118 1
2015/2016 7 B ŠK Mahrla Praha B 2372 2368 Illetško Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2198 2174 1
2015/2016 6 Č ŠK Mahrla Praha B 2372 2368 Neuman Petr ŠK Praha - Smíchov A 2426 2400 0
2015/2016 4 Č ŠK Mahrla Praha B 2372 2368 Rozkovec Hynek SK Lokomotiva Radlice A 2070 2059 1
2015/2016 1 Č ŠK Mahrla Praha B 2372 2368 Smutný Jan LISA A 2202 2200 ½
2015/2016 11 Č Zikuda Turnov 2383 2368 Londýn Radek ŠK města Lysá nad Labem B 2401 2388 ½
2015/2016 10 B Zikuda Turnov 2383 2368 Rogozenco Dorian Výstaviště Lysá nad Labem 2489 2534 ½
2015/2016 9 Č Zikuda Turnov 2383 2368 Žilka Štěpán 1. Novoborský ŠK 2518 2521 0
2015/2016 8 B Zikuda Turnov 2383 2368 Walek Milan TŽ Třinec 2325 2315 ½
2015/2016 7 Č Zikuda Turnov 2383 2368 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek 2352 2330 ½
2015/2016 6 Č Zikuda Turnov 2383 2368 Petr Martin Rapid Pardubice 2508 2501 ½
2015/2016 5 B Zikuda Turnov 2383 2368 Kourousis Epaminondas AD Mahrla Praha 2391 2434 ½
2015/2016 4 B Zikuda Turnov 2383 2368 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK 2342 2343 ½
2015/2016 3 Č Zikuda Turnov 2383 2368 Bělunek Vladimír Tatran Litovel 2260 2254 0
2015/2016 2 Č Zikuda Turnov 2383 2368 Biolek Richard Labortech Ostrava 2464 2451 0
2015/2016 1 B Zikuda Turnov 2383 2368 Klíma Lukáš ŠK Slavoj Poruba 2345 2304 0
2014/2015 11 B ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2410 2413 Kourousis Epaminondas Šachklub AD Jičín "C" 2380 0
2014/2015 9 B ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2410 2413 Rubeš Jan ŠK Teplice 2206 2240 ½
2014/2015 6 Č ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2410 2413 Soural Jan ŠK Slavoj Litoměřice 2143 2160 0
2014/2015 4 B ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2410 2413 Kameník Martin CHESS MOST "B" 2022 2025 1
2014/2015 2 B ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2410 2413 Přibyl Josef NERATOVICE 2252 2236 ½
2014/2015 11 B Zikuda Turnov 2410 2413 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek 2355 2350 ½
2014/2015 10 Č Zikuda Turnov 2410 2413 Bělunek Vladimír Ancora Tatran Litovel 2241 2224 1
2014/2015 8 Č Zikuda Turnov 2410 2413 Malík Jan Slavoj Ostrava - Poruba 2213 2221 ½
2014/2015 7 B Zikuda Turnov 2410 2413 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2411 2418 ½
2014/2015 6 B Zikuda Turnov 2410 2413 Kourousis Epaminondas AD Mahrla Praha 2380 0
2014/2015 5 Č Zikuda Turnov 2410 2413 Meduna Eduard Výstaviště Lysá nad Labem 2370 2363 ½
2014/2015 4 B Zikuda Turnov 2410 2413 Langner Ladislav TŽ Třinec 2370 2377 ½
2014/2015 3 Č Zikuda Turnov 2410 2413 Olšar Jaroslav ŠK Karviná 2221 2241 ½
2014/2015 2 Č Zikuda Turnov 2410 2413 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny 2240 2255 1
2014/2015 1 B Zikuda Turnov 2410 2413 Černoušek Lukáš Rapid Pardubice 2453 2445 ½
2013/2014 11 B ŠK Zikuda Turnov B 2387 2405 Meduna Eduard ŠK AD Jičín 2369 2360 ½
2013/2014 9 B ŠK Zikuda Turnov B 2387 2405 Polášek Jaroslav TJ Pankrác 2318 2317 1
2013/2014 8 Č ŠK Zikuda Turnov B 2387 2405 Štočková Zuzana Karlovarský šachklub Tietz 2366 2400 ½
2013/2014 5 B ŠK Zikuda Turnov B 2387 2405 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2403 2420 1
2013/2014 1 Č ŠK Zikuda Turnov B 2387 2405 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2323 2320 ½
2013/2014 11 Č ŠK Zikuda Turnov 2387 2405 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2371 2369 ½
2013/2014 10 B ŠK Zikuda Turnov 2387 2405 Petrová Kristýna ŠK ERA Poštovní spořitelna 2237 2268 ½
2013/2014 9 B ŠK Zikuda Turnov 2387 2405 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2517 2508 ½
2013/2014 8 B ŠK Zikuda Turnov 2387 2405 Lys Josef ŠK Karviná 2192 2210 1
2013/2014 7 Č ŠK Zikuda Turnov 2387 2405 Neděla Vlastimil TŽ Třinec 2304 2287 1
2013/2014 5 B ŠK Zikuda Turnov 2387 2405 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2320 2313 ½
2013/2014 4 B ŠK Zikuda Turnov 2387 2405 Malík Jan Slavoj Ostrava - Poruba 2257 2242 ½
2013/2014 3 Č ŠK Zikuda Turnov 2387 2405 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava 2258 2237 ½
2013/2014 2 Č ŠK Zikuda Turnov 2387 2405 Jirovský Miloš Rapid Pardubice 2478 2472 ½
2013/2014 1 B ŠK Zikuda Turnov 2387 2405 Zpěvák Pavel ANCORA Tatran Litovel 2381 2395 ½
2012/2013 11 B ŠK Zikuda Turnov 2376 2394 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2296 2298 1
2012/2013 9 B ŠK Zikuda Turnov 2376 2394 Kriebel Tadeáš 1. Novoborský ŠK 2359 2366 1
2012/2013 8 Č ŠK Zikuda Turnov 2376 2394 Brodowski Piotr A64 VALOZ Grygov 2422 2417 0
2012/2013 7 B ŠK Zikuda Turnov 2376 2394 Zpěvák Pavel TJ Tatran Litovel 2379 2408 ½
2012/2013 6 B ŠK Zikuda Turnov 2376 2394 Adámek Jiří ŠK Slavoj Poruba 2272 2258 ½
2012/2013 5 Č ŠK Zikuda Turnov 2376 2394 Michenka Jozef Labortech Ostrava 2352 2348 ½
2012/2013 4 Č ŠK Zikuda Turnov 2376 2394 Londýn Radek Výstaviště Lysá nad Labem 2339 2335 1
2012/2013 2 B ŠK Zikuda Turnov 2376 2394 Walek Milan TŽ Třinec 2350 2344 1
2012/2013 1 Č ŠK Zikuda Turnov 2376 2394 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek 2303 2260 1
2011/2012 11 Č ERA-Poštovní spořitelna B 2369 2371 Polášek Jaroslav TJ Pankrác 2309 2307 ½
2011/2012 7 B ERA-Poštovní spořitelna B 2369 2371 Freisler Pavel ŠK Holdia DP Praha B 2323 2338 1
2011/2012 3 B ERA-Poštovní spořitelna B 2369 2371 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2372 2368 ½
2011/2012 11 Č ŠK Zikuda Turnov 2369 2371 Oborný Lubor Slavoj Ostrava - Poruba 1979 1984 1
2011/2012 10 B ŠK Zikuda Turnov 2369 2371 Vesselovsky Serguei BŠŠ Frýdek-Místek 2362 2365 1
2011/2012 9 B ŠK Zikuda Turnov 2369 2371 Bartel Mateusz 1. Novoborský ŠK 2627 2617 0
2011/2012 6 Č ŠK Zikuda Turnov 2369 2371 David Pavel ŠK Zlín 2386 2400 1
2011/2012 4 B ŠK Zikuda Turnov 2369 2371 Špaček Petr Výstaviště Lysá nad Labem 2398 2393 ½
2011/2012 3 Č ŠK Zikuda Turnov 2369 2371 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2294 2295 ½
2011/2012 2 Č ŠK Zikuda Turnov 2369 2371 Brodowski Piotr A64 VALOZ Grygov 2436 2417 0
2011/2012 1 B ŠK Zikuda Turnov 2369 2371 Butkiewicz Lukasz Tatran Litovel 2430 2408 1
2010/2011 11 B ŠK Zlín 2410 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2433 0
2010/2011 10 Č ŠK Zlín 2410 Leniart Arkadiusz Tatran Litovel 2442 0
2010/2011 9 Č ŠK Zlín 2410 Bartel Mateusz 1. Novoborský ŠK 2617 ½
2010/2011 8 B ŠK Zlín 2410 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov 2471 0
2010/2011 4 B ŠK Zlín 2410 Ivanov Mikhail ŠK Mahrla Praha 2429 0
2010/2011 3 Č ŠK Zlín 2410 Oral Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2533 0
2010/2011 2 Č ŠK Zlín 2410 Talla Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek 2452 ½
2010/2011 1 B ŠK Zlín 2410 Murdzia Piotr TŽ Třinec 2461 ½
2010/2011 11 B ERA-Poštovní spořitelna 2410 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2332 ½
2010/2011 4 Č ERA-Poštovní spořitelna 2410 Matras Ondřej TJ Sokol Praha Vršovice 2311 ½
2010/2011 2 Č ERA-Poštovní spořitelna 2410 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2417 ½
2009/2010 9 B Poštovní spořitelna A"" 2424 Oral Tomáš Výstaviště Lysá nad Labem 2546 ½
2009/2010 6 Č Poštovní spořitelna A"" 2424 Balín Jan ŠK Teplice 2328 ½
2009/2010 2 Č Poštovní spořitelna A"" 2424 Petrán Peter ŠK Sokol Vyšehrad 2361 0
2009/2010 1 B Poštovní spořitelna A"" 2424 Kozák Miloš Poštovní spořitelna B"" 2243 ½
2009/2010 11 Č ŠK SK Zlín 2424 Plát Vojtěch TŽ Třinec 2397 ½
2009/2010 10 B ŠK SK Zlín 2424 Rausis Igors BŠŠ Frýdek-Místek 2527 ½
2009/2010 9 B ŠK SK Zlín 2424 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2376 ½
2009/2010 8 Č ŠK SK Zlín 2424 Oral Tomáš ŠK Mahrla Praha 2546 ½
2009/2010 7 Č ŠK SK Zlín 2424 Heberla Bartolomiej SAGINA Pardubice 2515 ½
2009/2010 6 B ŠK SK Zlín 2424 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2353 1
2009/2010 5 Č ŠK SK Zlín 2424 Vyskočil Neklan ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2355 ½
2009/2010 4 B ŠK SK Zlín 2424 Sergeev Vladimir ŠK Zikuda Turnov 2415 ½
2009/2010 3 Č ŠK SK Zlín 2424 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2549 0
2009/2010 2 B ŠK SK Zlín 2424 Rašík Vítězslav ŠK Geofin Ostrava 2464 ½
2009/2010 1 Č ŠK SK Zlín 2424 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2441 ½
2008/2009 3 B Sokol Hostivice A 2433 Vyhlídal Josef JAWA Brodce A 2104 1
2008/2009 2 Č Sokol Hostivice A 2433 Štursa Jan ŠK Kralupy 2160 ½
2008/2009 1 B Sokol Hostivice A 2433 Trmal Jaroslav Pyrit Příbram B 2251 ½
2008/2009 5 B ŠK SK Zlín 2433 Pinter Erik A64 VALOZ Grygov 2415 0
2008/2009 4 B ŠK SK Zlín 2433 Řehořek Martin Space" Poštovní spořitelna" 2329 0
2008/2009 3 Č ŠK SK Zlín 2433 Bernášek Jan RC Sport Pardubice 2443 1
2008/2009 2 Č ŠK SK Zlín 2433 Jurčík Martin TŽ Třinec B 2355 1
2008/2009 1 B ŠK SK Zlín 2433 Jakubowski Krzysztof TŽ Třinec A 2507 0
2007/2008 11 B ŠK ČSOB 2430 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2298 1
2007/2008 8 Č ŠK ČSOB 2430 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2334 ½
2007/2008 7 B ŠK ČSOB 2430 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2358 1
2007/2008 5 B ŠK ČSOB 2430 Votava Jan Holdia DP Praha B"" 2546 ½
2007/2008 1 Č ŠK ČSOB 2430 Příborský Ivo Sokol Plzeň I B"" 2331 ½
2007/2008 11 B ŠK Zlín 2430 Jirovský Miloš ŠK Mahrla Praha 2482 ½
2007/2008 10 Č ŠK Zlín 2430 Černoušek Lukáš TJ Bohemians Praha 2405 ½
2007/2008 9 Č ŠK Zlín 2430 Láznička Viktor RC Sport Pardubice 2610 ½
2007/2008 8 B ŠK Zlín 2430 Příborský Jan Sokol Plzeň I 2359 0
2007/2008 7 B ŠK Zlín 2430 Murdzia Piotr TŽ Třinec 2470 0
2007/2008 6 Č ŠK Zlín 2430 Velička Petr Labortech-Geofin Ostrava 2519 ½
2007/2008 5 B ŠK Zlín 2430 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2586 ½
2007/2008 4 Č ŠK Zlín 2430 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov 2422 ½
2007/2008 3 B ŠK Zlín 2430 Oral Tomáš Tatran Litovel 2536 1
2007/2008 2 B ŠK Zlín 2430 Bindrich Falko ŠK Zikuda Turnov 2512 0
2007/2008 1 Č ŠK Zlín 2430 Štoček Jiří 1. Novoborský ŠK 2551 0
2006/2007 6 Č ŠK ČSOB 2418 Fajman Petr ŠK Dům armády Praha 2271 1
2006/2007 5 Č ŠK ČSOB 2418 Pačovský Jiří 2222 ŠK Polabiny 2277 ½
2006/2007 3 Č ŠK ČSOB 2418 Štross František Holdia DP Praha 2306 ½
2006/2007 11 Č ŠK SK Zlín 2418 Hába Petr 1. Novoborský ŠK 2538 0
2006/2007 10 Č ŠK SK Zlín 2418 Bindrich Falko TJ Zikuda Turnov ½
2006/2007 9 B ŠK SK Zlín 2418 Jirovský Miloš ŠK Mahrla Praha 2476 ½
2006/2007 8 B ŠK SK Zlín 2418 Londýn Radek ŠK Sokol Vyšehrad 2268 1
2006/2007 7 B ŠK SK Zlín 2418 Vymazal Bronislav Lokomotiva Brno 2271 ½
2006/2007 6 Č ŠK SK Zlín 2418 Antoniewski Rafal BŠŠ Frýdek-Místek ½
2006/2007 5 Č ŠK SK Zlín 2418 Luch Michal A64 Valoz Grygov 0
2006/2007 4 B ŠK SK Zlín 2418 Příborský Jan Sokol Plzeň I. Ingem 2368 ½
2006/2007 3 B ŠK SK Zlín 2418 Heberla Bartlomiej RC Sport Pardubice 1
2006/2007 2 Č ŠK SK Zlín 2418 Jedynak Radoslaw Labortech Ostrava 0
2006/2007 1 Č ŠK SK Zlín 2418 Murdzia Piotr TJ TŽ Třinec ½
2005/2006 9 B ŠK SK Zlín 2420 Sergeev Vladimir TJ Zikuda Turnov 2436 ½
2005/2006 8 B ŠK SK Zlín 2420 Stohl Igor Bauset Pardubice 2533 ½
2005/2006 7 B ŠK SK Zlín 2420 Šimáček Pavel A64 Hagemann Opava 2463 0
2005/2006 6 B ŠK SK Zlín 2420 Zezulkin Jurij ŠK Sokol Vyšehrad 2494 1
2005/2006 5 B ŠK SK Zlín 2420 Konopka Michal ŠK Mahrla Praha 2489 ½
2005/2006 4 Č ŠK SK Zlín 2420 Hába Petr Lokomotiva Brno A 2522 ½
2005/2006 3 Č ŠK SK Zlín 2420 Smištík Milan Lokomotiva Brno B 2375 ½
2005/2006 2 B ŠK SK Zlín 2420 Vokoun Jan TJ Pankrác 2306 1
2005/2006 1 B ŠK SK Zlín 2420 Jirka Jiří Sokol Plzeň Ingem 2387 0
2004/2005 11 Č TJ Zikuda Turnov 2403 Chytilek Roman ŠK SK Trinom Zlín 2424 ½
2004/2005 10 Č TJ Zikuda Turnov 2403 Šimáček Pavel SC A64 Grygov 2424 0
2004/2005 9 B TJ Zikuda Turnov 2403 Socko Bartosz Loko Brno-Slezan 2570 0
2004/2005 8 B TJ Zikuda Turnov 2403 Berzinsh Roland TŽ Třinec 2447 ½
2004/2005 7 Č TJ Zikuda Turnov 2403 Jaworski Miroslaw IPM Color Ostrava 2375 ½
2004/2005 6 Č TJ Zikuda Turnov 2403 Dobrovolský Ladislav Slavoj Ostrava 2377 0
2004/2005 5 B TJ Zikuda Turnov 2403 Přibyl Josef Sokol Kolín-Abner 2400 ½
2004/2005 4 B TJ Zikuda Turnov 2403 Neuman Petr Sokol Plzeň Ingem 2433 ½
2004/2005 3 B TJ Zikuda Turnov 2403 Hagara Eduard Bauset Pardubice 2398 ½
2004/2005 2 B TJ Zikuda Turnov 2403 Ftáčník Lubomír ŠK Mahrla Praha 2533 0
2004/2005 1 B TJ Zikuda Turnov 2403 Zezulkin Jurij ŠK Sokol Vyšehrad 2547 ½
2004/2005 11 B ŠK Holdia DP B 2403 Tichý Vladimír Sokol Vyšehrad "B" 2284 1
2004/2005 9 B ŠK Holdia DP B 2403 Vacek Martin Sl.Hrad.Králové 2301 1
2003/2004 11 Č ŠK SK Trinom Zlín 2393 Stehno Pavel Slavia Hr.Králové 2310 0
2003/2004 10 Č ŠK SK Trinom Zlín 2393 Bernášek Jan Bauset Pardubice 2365 ½
2003/2004 9 B ŠK SK Trinom Zlín 2393 Vokáč Marek ŠK Mahrla Praha 2462 ½
2003/2004 8 B ŠK SK Trinom Zlín 2393 Maksimenko Andrei Visus Vyšehrad 2520 0
2003/2004 7 Č ŠK SK Trinom Zlín 2393 Dvořák Tomáš TJ Jakl Karviná 2331 1
2003/2004 6 Č ŠK SK Trinom Zlín 2393 Rašík Vítězslav TŽ Třinec 2461 ½
2003/2004 5 B ŠK SK Trinom Zlín 2393 Obšivač Josef SC A64 Grygov 2361 ½
2003/2004 4 B ŠK SK Trinom Zlín 2393 Matlak Marek Hagemann Opava 2501 ½
2003/2004 3 B ŠK SK Trinom Zlín 2393 Berezjuk Sergej IPM Color Ostrava 2358 ½
2003/2004 2 Č ŠK SK Trinom Zlín 2393 Gross David Sokol Plzeň Ingem 2419 0
2003/2004 1 Č ŠK SK Trinom Zlín 2393 Lipka Juraj Sokol Kolín 2417 ½
2003/2004 7 Č TJ Slávie Turnov 2393 Jirka Jiří TJ Bohemians 2394 1
2003/2004 6 B TJ Slávie Turnov 2393 Sabol Marian ŠO+DDM Chrudim 2302 0
2003/2004 4 B TJ Slávie Turnov 2393 Michálek Jan Sokol Plzeň I B 2396 ½
2003/2004 3 B TJ Slávie Turnov 2393 Nováček Jan ŠK čSOB B 2179 1
2003/2004 1 B TJ Slávie Turnov 2393 Chloupek Stanislav Sokol Vyšehrad B 2371 ½