Hráč Šilar Lubomír

Šilar Lubomír

User Pic
Jméno: Šilar Lubomír
Oddíl: Šachový spolek Železné hory
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1993
Elo mezinárodní: 1988
ID: 374
FIDE ID: 308129
Rok narození: 1954
Třída rozhodčího: 3
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 ŠS Železné hory 2019 2025 Brožka Karel 2222 ŠK Polabiny F 1983 1964 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠS Železné hory 2019 2025 Kučera Jan Spartak Choceň 1894 1899 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠS Železné hory 2039 2025 Daneš Filip Sokol Lázně Bohdaneč 1907 1956 1 soutěž
2019/2020 8 ŠS Železné hory 2039 2025 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička B 1956 1972 0 soutěž
2019/2020 7 ŠS Železné hory 2025 2025 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim B 1932 1921 1 soutěž
2019/2020 6 ŠS Železné hory 2025 2025 Kraus Ondřej ŠK Rapid Pardubice B 1951 1948 1 soutěž
2019/2020 5 ŠS Železné hory 2039 2034 Starý Lukáš Jiskra Heřmanův Městec 1854 1871 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠS Železné hory 2039 2034 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny E 2010 2013 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠS Železné hory 2039 2034 Adámek Milan ŠO Hlinsko B 1855 1872 1 soutěž
2019/2020 1 ŠS Železné hory 2034 2034 Pavlovec Vladimír ŠK Rapid Pardubice C 1830 1838 1 soutěž
2019/2020 11 ŠS Železné hory C 2019 2025 Škorpík František 2222 ŠK Polabiny G 1575 1631 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠS Železné hory C 2027 2025 Svítil Radek ŠK Rapid Pardubice D 1663 1635 0 soutěž
2019/2020 9 ŠS Železné hory C 2039 2025 Kačor Petr TJ Sokol Krucemburk 1586 1578 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠS Železné hory C 2039 2025 Joukl Jakub ŠK Rapid Pardubice F 1723 1738 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠS Železné hory C 2039 2025 Pejřimovská Viola Ruby TJ CHS Chotěboř C 1603 1573 1 soutěž
2019/2020 6 ŠS Železné hory C 2025 2025 Kokeš Bohuslav TJ ŠO Chrudim C 1969 1958 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠS Železné hory C 2039 2034 Joukl Martin ŠK Rapid Pardubice E 1564 1531 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠS Železné hory C 2039 2034 Janoušek Petr NOPO Miřetice 1665 1657 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠS Železné hory C 2039 2034 Hon Jiří Rapid G + DDM Přelouč 1731 1715 1 soutěž
2018/2019 11 Zelezne hory 2055 2062 Ret Adam Josef Eurobit 1888 1834 ½ soutěž
2018/2019 10 Zelezne hory 2055 2062 Smejkal Jan TJ Stefanydes Policka C 1735 1713 0 soutěž
2018/2019 9 Zelezne hory 2064 2062 Přibyl Jiří Jiskra Hermanuv Mestec 1881 1906 ½ soutěž
2018/2019 8 Zelezne hory 2064 2062 Jiroušek Jan 2222 SK Polabiny F 1906 1838 ½ soutěž
2018/2019 7 Zelezne hory 2064 2062 Černý Jan 2222 SK Polabiny E 2014 2015 ½ soutěž
2018/2019 6 Zelezne hory 2064 2062 Joukl Martin SK Rapid Pardubice C 1501 1519 1 soutěž
2018/2019 5 Zelezne hory 2080 2070 Rež Matouš Sokol Lazne Bohdanec 1800 1781 ½ soutěž
2018/2019 4 Zelezne hory 2080 2070 Horáček Michal SK Bohemia Pardubice B 2114 2112 0 soutěž
2018/2019 3 Zelezne hory 2074 2070 Roušar Zdeněk SO Hlinsko B 1909 1907 1 soutěž
2018/2019 1 Zelezne hory 2075 2070 Krys Jaromír TJ SO Chrudim B 2037 2037 ½ soutěž
2017/2018 11 Zelezne hory 2072 2062 Marcinko Patrik SK Rapid Pardubice C 1781 1775 1 soutěž
2017/2018 10 Zelezne hory 2066 2062 Mudruňka Pavel SK Bohemia Pardubice B 1906 1959 1 soutěž
2017/2018 9 Zelezne hory 2080 2062 Němec Bohumil TJ SO Chrudim B 1828 1835 ½ soutěž
2017/2018 8 Zelezne hory 2080 2062 Veselý Emanuel Sokol Lazne Bohdanec 1753 1764 ½ soutěž
2017/2018 7 Zelezne hory 2064 2062 Sukdolák Radek TJ CHS Chotebor B 1971 1958 1 soutěž
2017/2018 6 Zelezne hory 2064 2062 Šlosar Jan 2222 SK Polabiny F 2016 2029 1 soutěž
2017/2018 5 Zelezne hory 2066 2062 Joukl Jakub SK Rapid Pardubice B 1776 1676 1 soutěž
2017/2018 4 Zelezne hory 2066 2062 Honek Jan Jiskra Hermanuv Mestec 1808 1822 ½ soutěž
2017/2018 3 Zelezne hory 2066 2062 Schaffer Ondřej TJ Stefanydes Policka C 1887 1880 1 soutěž
2017/2018 2 Zelezne hory 2066 2062 Dvořák Slavomil SO Hlinsko B 1940 1945 ½ soutěž
2017/2018 1 Zelezne hory 2064 2063 Pelcl Luděk 2222 SK Polabiny G 1640 1671 1 soutěž
2016/2017 10 Jiskra Hermanuv Mestec 2094 2114 Černý Jan 2222 SK Polabiny D 1998 2002 ½ soutěž
2016/2017 8 Jiskra Hermanuv Mestec 2094 2114 Sabol Marian SK Vysoke Myto B 2337 2337 0 soutěž
2016/2017 6 Jiskra Hermanuv Mestec 2094 2114 Vávra Radim SK Rapid Pardubice C 2083 2086 0 soutěž
2016/2017 5 Jiskra Hermanuv Mestec 2094 2114 Bujnoch Radek TJ SO Chrudim 2257 2268 1 soutěž
2016/2017 4 Jiskra Hermanuv Mestec 2094 2114 Horáček Michal SK Bohemia Pardubice 2113 2101 ½ soutěž
2016/2017 3 Jiskra Hermanuv Mestec 2094 2114 Holásek Pavel SK Usti nad Orlici B 2045 2015 0 soutěž
2015/2016 5 ŠS Železné hory B 2094 2114 Šlosar Jan 2222 ŠK Polabiny H 2054 2047 1 soutěž
2015/2016 4 ŠS Železné hory B 2094 2114 Frgalová Hana 2222 ŠK Polabiny F 1582 1612 1 soutěž
2015/2016 2 ŠS Železné hory B 2094 2114 Bureš Martin 2222 ŠK Polabiny G 1587 1572 1 soutěž
2015/2016 11 Šachový spolek Železné hory 2094 2114 Stodola Jakub TJ Štefanydes Polička D 1738 1718 1 soutěž
2015/2016 10 Šachový spolek Železné hory 2094 2114 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny E 1920 1919 ½ soutěž
2015/2016 9 Šachový spolek Železné hory 2094 2114 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1873 1912 1 soutěž
2015/2016 8 Šachový spolek Železné hory 2094 2114 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř B 1923 1909 ½ soutěž
2015/2016 7 Šachový spolek Železné hory 2094 2114 Janko Jan ŠK Rapid Pardubice D 1729 1754 1 soutěž
2015/2016 6 Šachový spolek Železné hory 2094 2114 Veselý Emanuel Sokol Lázně Bohdaneč 1800 1796 1 soutěž
2015/2016 5 Šachový spolek Železné hory 2094 2114 Adámek Milan ŠO Hlinsko 1958 1982 0 soutěž
2015/2016 3 Šachový spolek Železné hory 2094 2114 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim B 1960 1953 1 soutěž
2015/2016 2 Šachový spolek Železné hory 2094 2114 Müller Petr Jiskra Heřmanův Městec 1920 1938 1 soutěž
2015/2016 1 Šachový spolek Železné hory 2094 2114 Pavlovec Vladimír ŠK Rapid Pardubice E 1802 1838 1 soutěž
2015/2016 4 ŠS Železné hory B 2094 2114 Ročňák Michal ŠO Hlinsko C 1650 1650 ½ soutěž
2014/2015 10 Šachový spolek Železné hory 2144 2138 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim C 1969 1971 1 soutěž
2014/2015 9 Šachový spolek Železné hory 2144 2138 Honek Jan TJ ŠO Chrudim D 1820 1829 ½ soutěž
2014/2015 8 Šachový spolek Železné hory 2144 2138 Gregor Jiří 2222 ŠK Polabiny G 1655 1702 ½ soutěž
2014/2015 7 Šachový spolek Železné hory 2144 2138 Frgalová Hana 2222 ŠK Polabiny H 1619 1620 1 soutěž
2014/2015 6 Šachový spolek Železné hory 2144 2138 Lacina Marek TJ Sokol Krucemburk 1674 ½ soutěž
2014/2015 5 Šachový spolek Železné hory 2144 2138 Svítil Radek ŠK Rapid Pardubice G 1712 1734 1 soutěž
2014/2015 4 Šachový spolek Železné hory 2144 2138 Ročňák Michal ŠO DDM Hlinsko C 1285 1 soutěž
2014/2015 3 Šachový spolek Železné hory 2144 2138 Pelcl Luděk 2222 ŠK Polabiny I 1100 1 soutěž
2014/2015 2 Šachový spolek Železné hory 2144 2138 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny F 1769 1769 1 soutěž
2014/2015 1 Šachový spolek Železné hory 2144 2138 Janoušek Ladislav NOPO Miřetice 1455 1 soutěž
2013/2014 8 TJ Energetik Chvaletice 2176 2169 Svítil Radek Rapid Pardubice G 1665 1689 1 soutěž
2013/2014 7 TJ Energetik Chvaletice 2176 2169 Zelený František TJ ŠO Chrudim D 1652 1667 1 soutěž
2013/2014 6 TJ Energetik Chvaletice 2176 2169 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny H 1542 1539 ½ soutěž
2013/2014 5 TJ Energetik Chvaletice 2176 2169 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny F 1695 1 soutěž
2013/2014 4 TJ Energetik Chvaletice 2176 2169 Kalhous Miroslav Rapid Pardubice F 1620 1587 1 soutěž
2013/2014 3 TJ Energetik Chvaletice 2176 2169 Janoušek Ladislav NOPO Miřetice 1472 1 soutěž
2013/2014 2 TJ Energetik Chvaletice 2176 2169 Sekyrka Josef Sokol Lázně Bohdaneč 1766 ½ soutěž
2013/2014 1 TJ Energetik Chvaletice 2176 2169 Vavroušek Petr TJ Spartak Choceň 1786 1675 1 soutěž
2013/2014 11 2222 ŠK Polabiny B 2176 2169 Pokorný Tomáš TJ Štefanydes Polička 2247 2280 0 soutěž
2013/2014 9 2222 ŠK Polabiny B 2176 2169 Ringel Zbyněk Region Panda Rychnov n. K. 2249 2235 0 soutěž
2013/2014 8 2222 ŠK Polabiny B 2176 2169 Němec Pavel ŠK Vysoké Mýto 2228 2231 0 soutěž
2013/2014 7 2222 ŠK Polabiny B 2176 2169 Výprachtický David ŠK Ústí nad Orlicí 2133 2150 1 soutěž
2013/2014 6 2222 ŠK Polabiny B 2176 2169 Pártl Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1987 1991 0 soutěž
2013/2014 5 2222 ŠK Polabiny B 2176 2169 Hlavnička Jiří AKIS Pardubice 2199 2178 ½ soutěž
2013/2014 4 2222 ŠK Polabiny B 2176 2169 Jedlička Luboš ŠK ZVU Engineering Lípa A 2182 2185 0 soutěž
2013/2014 1 2222 ŠK Polabiny B 2176 2169 Valenta Vít TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2156 2131 ½ soutěž
2012/2013 9 2222 ŠK Polabiny C 2161 2153 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2341 2342 ½ soutěž
2012/2013 4 2222 ŠK Polabiny C 2161 2153 Mojžíš Jan TJ Náchod 2136 2132 ½ soutěž
2012/2013 1 2222 ŠK Polabiny C 2161 2153 Bernard Borek ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2323 2323 ½ soutěž
2012/2013 11 2222 ŠK Polabiny “B“ 2161 2153 Škoda Martin ŠK Gordic Jihlava 2017 2062 1 soutěž
2012/2013 9 2222 ŠK Polabiny “B“ 2161 2153 Kulovaná Eva ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2251 2253 ½ soutěž
2012/2013 8 2222 ŠK Polabiny “B“ 2161 2153 Kolašín Jan A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2001 2034 0 soutěž
2012/2013 7 2222 ŠK Polabiny “B“ 2161 2153 Rabatin Jakub Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2209 2238 1 soutěž
2012/2013 6 2222 ŠK Polabiny “B“ 2161 2153 Mudra Tomáš ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2162 2160 0 soutěž
2012/2013 5 2222 ŠK Polabiny “B“ 2161 2153 Šenkýř Martin ŠK Zlín “A“ 2171 2172 0 soutěž
2012/2013 4 2222 ŠK Polabiny “B“ 2161 2153 Dvořák Martin Slavia Kroměříž “A“ 2186 2199 0 soutěž
2012/2013 3 2222 ŠK Polabiny “B“ 2161 2153 Neoral Antonín Tatran Litovel “B“ 2171 2167 1 soutěž
2012/2013 2 2222 ŠK Polabiny “B“ 2161 2153 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová “A“ 2267 2300 1 soutěž
2012/2013 1 2222 ŠK Polabiny “B“ 2161 2153 Uřičář Jakub ŠK Staré Město “A“ 2163 2179 0 soutěž
2011/2012 11 2222 ŠK Polabiny C 2154 2143 Pečinka Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 2067 2069 ½ soutěž
2011/2012 9 2222 ŠK Polabiny C 2154 2143 Pokorný Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2241 2277 1 soutěž
2011/2012 8 2222 ŠK Polabiny C 2154 2143 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové B 2259 2253 1 soutěž
2011/2012 7 2222 ŠK Polabiny C 2154 2143 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2203 2203 ½ soutěž
2011/2012 6 2222 ŠK Polabiny C 2154 2143 Smutný Jan AKIS Pardubice 2209 2209 1 soutěž
2011/2012 5 2222 ŠK Polabiny C 2154 2143 Bradáč Roman ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2038 2042 ½ soutěž
2011/2012 4 2222 ŠK Polabiny C 2154 2143 Čechura Petr Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2217 2213 1 soutěž
2011/2012 2 2222 ŠK Polabiny C 2154 2143 Staněk Stanislav ŠK Lokomotiva Brno A 2024 2065 0 soutěž
2011/2012 1 2222 ŠK Polabiny C 2154 2143 Tajovský Martin ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2175 2179 0 soutěž
2011/2012 11 2222 ŠK Polabiny B 2154 2143 Sedláček Oldřich ŠK Gordic 2259 2244 0 soutěž
2011/2012 10 2222 ŠK Polabiny B 2154 2143 Koutný Petr ŠK Zlín B 2156 2171 0 soutěž
2011/2012 9 2222 ŠK Polabiny B 2154 2143 Lys Josef Šachový klub Karviná 2184 2213 0 soutěž
2011/2012 8 2222 ŠK Polabiny B 2154 2143 Macharáček Šimon ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2186 2185 1 soutěž
2011/2012 7 2222 ŠK Polabiny B 2154 2143 Sikora Jan TŽ Třinec 2251 2253 ½ soutěž
2011/2012 6 2222 ŠK Polabiny B 2154 2143 Novák Jiří Slavia Orlová 2020 2019 1 soutěž
2011/2012 5 2222 ŠK Polabiny B 2154 2143 Bachořík Otto Labortech Ostrava B 2166 2159 0 soutěž
2011/2012 3 2222 ŠK Polabiny B 2154 2143 Neoral Antonín Tatran Litovel B 2150 2153 0 soutěž
2011/2012 2 2222 ŠK Polabiny B 2154 2143 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město 2061 2052 1 soutěž
2011/2012 1 2222 ŠK Polabiny B 2154 2143 Chládek Václav Slavia Kroměříž 2041 2036 1 soutěž
2010/2011 9 2222 SK Polabiny B 2174 Outulný Pavel AKIS Pardubice 2110 ½ soutěž
2010/2011 3 2222 SK Polabiny B 2174 Mouryc Tomáš Sokol Bedrichov 2000 1 soutěž
2010/2011 1 2222 SK Polabiny B 2174 Švub Jan Jiskra Usti nad Orlici 2001 1 soutěž
2010/2011 10 2222 ŠK Polabiny "C" 2174 Ondrej Tomáš ŠK Vysoké Mýto "C" 1896 ½ soutěž
2010/2011 8 2222 ŠK Polabiny "C" 2174 Hennig Thomas Rapid Pardubice 1998 ½ soutěž
2010/2011 7 2222 ŠK Polabiny "C" 2174 Fiala Milan TJ CHS Chotěboř 1889 ½ soutěž
2010/2011 6 2222 ŠK Polabiny "C" 2174 Petruň Milan TJ Lanškroun 1970 ½ soutěž
2010/2011 5 2222 ŠK Polabiny "C" 2174 Felcman Tomáš SK + Sokol Žamberk 2010 1 soutěž
2010/2011 4 2222 ŠK Polabiny "C" 2174 Vondra Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 1985 0 soutěž
2010/2011 2 2222 ŠK Polabiny "C" 2174 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim "B" 2082 ½ soutěž
2009/2010 11 2222 ŠK Polabiny C"" 2183 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny D"" 1669 ½ soutěž
2009/2010 10 2222 ŠK Polabiny C"" 2183 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička 2062 0 soutěž
2009/2010 8 2222 ŠK Polabiny C"" 2183 Vondra Lukáš Lokomotiva Česká Třebová 2006 1 soutěž
2009/2010 7 2222 ŠK Polabiny C"" 2183 Outulný Pavel Synpo Pardubice 2146 1 soutěž
2009/2010 6 2222 ŠK Polabiny C"" 2183 Holásek Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2118 0 soutěž
2009/2010 5 2222 ŠK Polabiny C"" 2183 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1892 1 soutěž
2009/2010 3 2222 ŠK Polabiny C"" 2183 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B"" 1985 ½ soutěž
2009/2010 2 2222 ŠK Polabiny C"" 2183 Petruň Milan TJ Lanškroun 1929 1 soutěž
2009/2010 1 2222 ŠK Polabiny C"" 2183 Novotný Tomáš CHS Chotěboř 1899 1 soutěž
2009/2010 11 2222 ŠK Polabiny "B" 2183 Hlavnička Jiří AKIS Pardubice 2241 ½ soutěž
2008/2009 10 2222 ŠK Polabiny B 2176 Svanda Josef SPgŠ+G Znojmo A 2094 ½ soutěž
2008/2009 9 2222 ŠK Polabiny B 2176 Ciešlak Leszek ŠK Caissa Třebíč B 1974 ½ soutěž
2008/2009 8 2222 ŠK Polabiny B 2176 Messerschmidt Stanislav Pila Ořechov A 1974 0 soutěž
2008/2009 7 2222 ŠK Polabiny B 2176 Nadrchal Tomáš ŠK Bohemia Pardubice A 1984 1 soutěž
2008/2009 6 2222 ŠK Polabiny B 2176 Hromádko Martin TJ Sokol Zaječice A 1989 1 soutěž
2008/2009 5 2222 ŠK Polabiny B 2176 Kudláček Jaroslav ŠK Kuřim KME-DDM A 1890 1 soutěž
2008/2009 4 2222 ŠK Polabiny B 2176 Obršlík Jiří ŠK Caissa Třebíč A 1756 1 soutěž
2008/2009 3 2222 ŠK Polabiny B 2176 ŠK Gordic Jihlava B 1 soutěž
2008/2009 2 2222 ŠK Polabiny B 2176 Žabenský Jaroslav ŠK Duras BVK-Královo Pole B 1916 1 soutěž
2008/2009 1 2222 ŠK Polabiny B 2176 Bílek Roman TJ Žďár n. Sázavou A 1926 1 soutěž
2008/2009 10 2222 ŠK Polabiny D 2176 Půlpán Jakub TJ ŠO a DDM Chrudim B 1957 1 soutěž
2008/2009 8 2222 ŠK Polabiny D 2176 Ondráček Ondřej CHS Chotěboř 2060 0 soutěž
2008/2009 7 2222 ŠK Polabiny D 2176 Dorjkhuu Tuvshinbayar SK + Sokol Žamberk 2033 0 soutěž
2008/2009 6 2222 ŠK Polabiny D 2176 Šimek Jan Lokomotiva Česká Třebová 2141 1 soutěž
2008/2009 5 2222 ŠK Polabiny D 2176 Vobořil Pavel Synpo Pardubice 2026 0 soutěž
2008/2009 4 2222 ŠK Polabiny D 2176 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2052 ½ soutěž
2007/2008 10 2222 ŠK Polabiny D 2159 Shilov Sergej ŠK Bohemia Pardubice 2266 0 soutěž
2007/2008 9 2222 ŠK Polabiny D 2159 Havrlík Pavel SK Žamberk 1988 ½ soutěž
2007/2008 8 2222 ŠK Polabiny D 2159 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička B 2121 1 soutěž
2007/2008 7 2222 ŠK Polabiny D 2159 Petuchov Sergej SYNPO Pardubice 2145 ½ soutěž
2007/2008 5 2222 ŠK Polabiny D 2159 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2119 ½ soutěž
2007/2008 3 2222 ŠK Polabiny D 2159 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2310 1 soutěž
2007/2008 1 2222 ŠK Polabiny D 2159 Vobořil Pavel AKIS Pardubice 2011 1 soutěž
2007/2008 10 2222 ŠK POLABINY B 2159 Sedláček Petr ŠK 64 BRNO A 2020 1 soutěž
2007/2008 8 2222 ŠK POLABINY B 2159 Moulis Rudolf ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 1899 1 soutěž
2007/2008 7 2222 ŠK POLABINY B 2159 Uher Vladimír ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2090 ½ soutěž
2007/2008 6 2222 ŠK POLABINY B 2159 Houška Bronislav TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2070 ½ soutěž
2007/2008 5 2222 ŠK POLABINY B 2159 Věchet Stanislav BYDO ZAKŘANY A 2196 ½ soutěž
2007/2008 4 2222 ŠK POLABINY B 2159 Fišar Josef TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2059 1 soutěž
2007/2008 2 2222 ŠK POLABINY B 2159 Hošek Milan 2222 ŠK POLABINY C 2285 0 soutěž
2006/2007 10 2222 ŠK Polabiny B 2153 Buchar Petr TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2020 1 soutěž
2006/2007 6 2222 ŠK Polabiny B 2153 Vinklárek Ondřej TRW Autoelektronika Vlašim 2078 ½ soutěž
2006/2007 11 2222 ŠK Polabiny D 2153 Halbrštát David Jiskra Ústí nad Orlicí B 1736 0 soutěž
2006/2007 8 2222 ŠK Polabiny D 2153 Hájek Jaroslav ŠO Chrudim B 1895 0 soutěž
2006/2007 7 2222 ŠK Polabiny D 2153 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1725 1 soutěž
2006/2007 6 2222 ŠK Polabiny D 2153 Najman Jan SYNPO Pardubice 2070 1 soutěž
2006/2007 5 2222 ŠK Polabiny D 2153 Pokorný Jan Jiskra Ústí nad Orlicí A 1957 1 soutěž
2006/2007 4 2222 ŠK Polabiny D 2153 Solil Roman TJ Lanškroun 1900 1 soutěž
2006/2007 3 2222 ŠK Polabiny D 2153 Ďoubal Petr TJ CHS Chotěboř 1698 1 soutěž
2006/2007 2 2222 ŠK Polabiny D 2153 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 1910 ½ soutěž
2005/2006 11 TJ Synthesia Pardubice B 2127 Šindler Michal TJ Bohemians Praha B 2180 0 soutěž
2005/2006 8 TJ Synthesia Pardubice B 2127 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2318 ½ soutěž
2005/2006 7 TJ Synthesia Pardubice B 2127 Viták Pavel TJ Pankrác B 2194 ½ soutěž
2005/2006 6 TJ Synthesia Pardubice B 2127 Jaček Miloslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2133 1 soutěž
2005/2006 5 TJ Synthesia Pardubice B 2127 Pirklová Hana Panda Rychnov nad Kněžnou 2139 1 soutěž
2005/2006 4 TJ Synthesia Pardubice B 2127 Velecký Viktor Sněžka TJ Náchod 2146 1 soutěž
2005/2006 3 TJ Synthesia Pardubice B 2127 Groh Jiří ŠK Sokol Vyšehrad C 2141 1 soutěž
2005/2006 2 TJ Synthesia Pardubice B 2127 Šedý Pavel TJ Sokol Praha Vršovice 2215 0 soutěž
2005/2006 1 TJ Synthesia Pardubice B 2127 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2233 1 soutěž
2005/2006 11 Synthesia Pardub. 2127 Gregor Jiří ŠK DP Holdia 2241 0 soutěž
2005/2006 10 Synthesia Pardub. 2127 Husárik Braňko ŠK JOLY Lysá n.L. 2072 1 soutěž
2005/2006 9 Synthesia Pardub. 2127 Vaculík Martin Novoborský ŠK 2263 ½ soutěž
2005/2006 8 Synthesia Pardub. 2127 Savkov František Sokol Plzeň I B 2104 ½ soutěž
2005/2006 7 Synthesia Pardub. 2127 Šott Pavel Sokol Plzeň I C 2103 ½ soutěž
2005/2006 6 Synthesia Pardub. 2127 Sýkora Petr ŠK Dům armády 2069 1 soutěž
2005/2006 5 Synthesia Pardub. 2127 Řezníček Jan ŠO DDM Chrudim 2272 0 soutěž
2005/2006 4 Synthesia Pardub. 2127 Trefný Vlastimil Slavia Hradec Kr. 2253 0 soutěž
2005/2006 2 Synthesia Pardub. 2127 Filipi Štěpán Sokol Vyšehrad B 2067 0 soutěž
2005/2006 1 Synthesia Pardub. 2127 Kuba Jindřich ŠK ČSOB 2206 0 soutěž
2004/2005 11 Synt.Pardubice 2123 Plešek Jiří TJ Pankrác "A" 2163 ½ soutěž
2004/2005 10 Synt.Pardubice 2123 Sokol Vyšehrad "C" 1 soutěž
2004/2005 9 Synt.Pardubice 2123 Vozka Pavel ŠK ČSOB "A" 2231 1 soutěž
2004/2005 8 Synt.Pardubice 2123 Adámek Zdeněk ŠK Holdia DP B 2137 0 soutěž
2004/2005 7 Synt.Pardubice 2123 Folk Petr Sokol Plzeň I "B" 2246 0 soutěž
2004/2005 6 Synt.Pardubice 2123 Voříšek Jaroslav Bohemians "A" 2232 1 soutěž
2004/2005 5 Synt.Pardubice 2123 Hrbolka Ladislav Loko Most 2174 0 soutěž
2004/2005 4 Synt.Pardubice 2123 Boukal Petr Sokol Vyšehrad "B" 2275 0 soutěž
2004/2005 3 Synt.Pardubice 2123 Bauma Jiří DA Praha 2163 ½ soutěž
2004/2005 2 Synt.Pardubice 2123 Vltavský Vladimír Sl.Hrad.Králové 2266 1 soutěž
2004/2005 11 Synthesia Pardubice B 2123 Vávra Radim 2222 ŠK Polabiny 2069 1 soutěž
2004/2005 10 Synthesia Pardubice B 2123 Nun Josef Slavia Hradec Králové B 2325 ½ soutěž
2004/2005 9 Synthesia Pardubice B 2123 Jaček Miloslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2143 0 soutěž
2004/2005 8 Synthesia Pardubice B 2123 Keller Daniel Stadion Kutná Hora 2076 ½ soutěž
2004/2005 7 Synthesia Pardubice B 2123 Sýkora Josef AVE - Kontakt Pardubice 2134 ½ soutěž
2004/2005 6 Synthesia Pardubice B 2123 Hála Viktor Sokol Kolín B 2143 1 soutěž
2004/2005 5 Synthesia Pardubice B 2123 Chalupecký Vladimír Sklípek Spartak Vrchlabí 2001 1 soutěž
2004/2005 4 Synthesia Pardubice B 2123 Husárik Braňko ŠK JOLY Lysá nad Labem 2048 1 soutěž
2004/2005 3 Synthesia Pardubice B 2123 Novotný Josef Panda Rychnov nad Kněžnou 2181 0 soutěž
2004/2005 2 Synthesia Pardubice B 2123 Procházka Dalibor TJ Praga Praha 2138 1 soutěž
2004/2005 1 Synthesia Pardubice B 2123 Čihák Jiří Sokol Praha - Kobylisy 1924 0 soutěž
2003/2004 11 Synthesia Pardubice B 2134 Novotný Michal ŠK Polabiny Pardubice 2191 ½ soutěž
2003/2004 10 Synthesia Pardubice B 2134 Strnad Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2082 1 soutěž
2003/2004 9 Synthesia Pardubice B 2134 Hlavsa Petr Sokol Vyšehrad C 2163 0 soutěž
2003/2004 8 Synthesia Pardubice B 2134 Tejkal Lubomír Spartak Vrchlabí 2055 0 soutěž
2003/2004 7 Synthesia Pardubice B 2134 Kolář Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem 2157 0 soutěž
2003/2004 6 Synthesia Pardubice B 2134 Hlavnička Jiří AVE - Kontakt Pardubice 2274 ½ soutěž
2003/2004 5 Synthesia Pardubice B 2134 Vodička Vlastimil Emerge Mladá Boleslav 2316 ½ soutěž
2003/2004 4 Synthesia Pardubice B 2134 Kaplan Tomáš Sokol Kolín C 2051 ½ soutěž
2003/2004 3 Synthesia Pardubice B 2134 Rychlik Piotr Panda Rychnov nad Kněžnou 2109 0 soutěž
2003/2004 2 Synthesia Pardubice B 2134 Daneš Jaroslav Spartak Vlašim 2138 1 soutěž
2003/2004 1 Synthesia Pardubice B 2134 Kotrba Tomáš Viktoria Žižkov 2178 1 soutěž
2003/2004 7 TJ Synthesia Pard. 2134 Beneš Petr Sokol Kolín B 2131 0 soutěž
2003/2004 6 TJ Synthesia Pard. 2134 Lácha Jan ŠK čSOB B 2035 1 soutěž
2003/2004 5 TJ Synthesia Pard. 2134 Muroň Miroslav ŠK Dům armády 2204 0 soutěž
2003/2004 3 TJ Synthesia Pard. 2134 Kopička Karel TJ Bohemians 2143 1 soutěž
2003/2004 1 TJ Synthesia Pard. 2134 Vokoun Jan TJ Pankrác 2276 0 soutěž