Hráč Kratochvíl Vít

Kratochvíl Vít

User Pic
Jméno: Kratochvíl Vít
Oddíl: TJ Náměšť n/Oslavou
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2235
Elo mezinárodní: 2241
ID: 33905
FIDE ID: 333808
Rok narození: 1998
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 Spartak Velké Meziříčí A 2241 2235 Běloušek Michal ŠK Světlá nad Sázavou A 1998 2033 ½
2018/2019 3 Spartak Velké Meziříčí A 2242 2235 Pavlíček Robert ŠK TJ Jiskra Humpolec A 1944 1982 1
2018/2019 1 Spartak Velké Meziříčí A 2236 2235 Škoda Martin Gambit Jihlava A 2153 2153 ½
2018/2019 4 TJ Namest n/Oslavou 2241 2235 Sabol Marian SK Vysoke Myto 2298 2291 0
2018/2019 3 TJ Namest n/Oslavou 2242 2235 Červený Petr TJ Stefanydes Policka 2319 2328 ½
2018/2019 2 TJ Namest n/Oslavou 2242 2235 Maník Mikuláš OREL Orechov 2400 0 0
2018/2019 1 TJ Namest n/Oslavou 2236 2235 Říha Vojtěch TJ CHS Chotebor 2174 2186 1
2017/2018 7 Spartak Velké Meziříčí 2216 2217 Volák Michal TJ Spartak Pelhřimov A 2153 2156 1
2017/2018 6 Spartak Velké Meziříčí 2217 2217 Suchomelová Simona ŠK Světlá nad Sázavou A 1945 1929 1
2017/2018 5 Spartak Velké Meziříčí 2217 2217 Bukáček Lubomír Gambit Jihlava B 2112 2111 ½
2017/2018 4 Spartak Velké Meziříčí 2239 2217 Švanda Pavel ŠK Caissa Třebíč B 2078 2082 0
2017/2018 3 Spartak Velké Meziříčí 2239 2217 Celý Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou B 2017 2003 1
2017/2018 2 Spartak Velké Meziříčí 2239 2217 Vincze Roman TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2097 2101 ½
2017/2018 1 Spartak Velké Meziříčí 2220 2222 Pavlíček Robert TJ Jiskra Humpolec A 1949 1960 1
2017/2018 9 Gambit Jihlava 2216 2217 Novotný Michal Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2325 2276 1
2017/2018 2 Gambit Jihlava 2239 2217 Hora Milan Sokol Kolin 2189 2162 ½
2017/2018 11 TJ Namest n/Oslavou 2246 2217 Večeřa Pavel TJ Zdar nad Sazavou 2150 2143 ½
2017/2018 10 TJ Namest n/Oslavou 2239 2217 Žilka Štěpán SK Velke Losiny 2523 2512 ½
2017/2018 8 TJ Namest n/Oslavou 2216 2217 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Kralove B 2298 2278 ½
2017/2018 7 TJ Namest n/Oslavou 2217 2217 Černý David TJ Snezka Nachod 2037 2060 ½
2017/2018 6 TJ Namest n/Oslavou 2217 2217 Červený Petr TJ Stefanydes Policka 2319 2326 ½
2017/2018 5 TJ Namest n/Oslavou 2239 2217 Hrabuša Matej 2222 SK Polabiny C 2367 0 0
2017/2018 4 TJ Namest n/Oslavou 2239 2217 Buchníček Petr Caissa Pivovar Dalesice 2327 2298 1
2017/2018 3 TJ Namest n/Oslavou 2239 2217 Smutný Jan Eurobit 2173 2175 1
2017/2018 1 TJ Namest n/Oslavou 2220 2222 Výprachtický David TJ CHS Chotebor 2236 2228 0
2016/2017 10 Lokomotiva Brno 2254 2181 Cífka Stanislav Tatran Litovel 2410 2404 1
2016/2017 9 Lokomotiva Brno 2254 2181 Blahynka Martin SK DURAS BVK Kralovo Pole 2420 2293 0
2016/2017 8 Lokomotiva Brno 2254 2181 Svoboda Svatopluk SK AD Jicin 2341 2327 0
2016/2017 7 Lokomotiva Brno 2254 2181 Jirovský Miloš SK Rapid Pardubice 2454 2454 ½
2016/2017 2 Lokomotiva Brno 2254 2181 Vávra Pavel Prestige Photo Unichess 2352 2345 0
2016/2017 1 Lokomotiva Brno 2254 2181 Markoš Ján 1. Novoborsky SK 2569 2546 0
2016/2017 9 TJ Náměšť nad Oslavou 2254 2181 Kratochvíl Josef Spartak Velké Meziříčí 2268 2248 ½
2016/2017 7 TJ Náměšť nad Oslavou 2254 2181 Hruška Ondřej TJ Spartak Pelhřimov A 1923 1891 1
2016/2017 5 TJ Náměšť nad Oslavou 2254 2181 Suchomelová Simona ŠK Světlá nad Sázavou A 1915 1987 1
2016/2017 4 TJ Náměšť nad Oslavou 2254 2181 Skořepa Tomáš Gambit Jihlava B 2015 2016 1
2016/2017 3 TJ Náměšť nad Oslavou 2254 2181 Vala Filip TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2167 2133 ½
2016/2017 2 TJ Náměšť nad Oslavou 2254 2181 Siebenbürger Vlastimil TJ Žďár nad Sázavou z.s. B 2084 2064 1
2016/2017 1 TJ Náměšť nad Oslavou 2254 2181 Svíženský Luboš ŠK Caissa Třebíč B 1999 1958 1
2016/2017 9 Gambit Jihlava 2254 2181 Vařejčko Josef SK Lipa 2230 2209 0
2016/2017 8 Gambit Jihlava 2254 2181 Novotný Michal 2222 SK Polabiny B 2276 2290 1
2016/2017 7 Gambit Jihlava 2254 2181 Bukáček Lubomír TJ Zdar nad Sazavou 2092 2092 0
2016/2017 6 Gambit Jihlava 2254 2181 Karásek Lukáš SK Usti nad Orlici 2201 2196 ½
2016/2017 5 Gambit Jihlava 2254 2181 Sabol Marian SK Vysoke Myto 2337 2337 0
2016/2017 4 Gambit Jihlava 2254 2181 Růžička Josef Caissa Pivovar Dalesice 2211 2173 ½
2016/2017 3 Gambit Jihlava 2254 2181 Komárek David TJ Stefanydes Policka 2159 2144 0
2016/2017 2 Gambit Jihlava 2254 2181 Řezníček Dominik 2222 SK Polabiny C 2165 2069 1
2015/2016 7 TJ Náměšť nad Oslavou 2254 2181 Bukáček Lubomír TJ Žďár nad Sázavou A 2092 2092 1
2015/2016 4 TJ Náměšť nad Oslavou 2254 2181 Skořepa Tomáš Silko Gambit Jihlava B 2015 2016 ½
2015/2016 2 TJ Náměšť nad Oslavou 2254 2181 Vojtěch Ladislav Spartak Velké Meziříčí A 2040 2078 0
2015/2016 11 Silko Gambit Jihlava 2254 2181 Lakatoš Tomáš OREL Ořechov 2126 1
2015/2016 10 Silko Gambit Jihlava 2254 2181 Obšivač Josef A64 PROCLIENT Grygov B 2339 2309 0
2015/2016 9 Silko Gambit Jihlava 2254 2181 Košata Jan ŠK Kuřim 2159 2139 ½
2015/2016 6 Silko Gambit Jihlava 2254 2181 Matoušek Petr SK Prostějov 2157 2146 1
2015/2016 5 Silko Gambit Jihlava 2254 2181 Uřičář Jakub TJ Podlužan Prušánky 2178 2195 ½
2015/2016 4 Silko Gambit Jihlava 2254 2181 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno B 2238 2175 ½
2015/2016 3 Silko Gambit Jihlava 2254 2181 Lednický Martin ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2233 2233 1
2015/2016 2 Silko Gambit Jihlava 2254 2181 David Pavel ŠK GARDE Lipovec 2331 2327 ½
2015/2016 1 Silko Gambit Jihlava 2254 2181 Píza Vlastimil ŠK GORDIC 2273 2284 1
2014/2015 7 TJ Spartak Vlašim 2118 2111 Ptáček Tomáš 2222 ŠK Polabiny 1999 2075 ½
2014/2015 6 TJ Spartak Vlašim 2118 2111 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno A 2036 2059 ½
2014/2015 5 TJ Spartak Vlašim 2118 2111 Daněk Daniel ŠK Duras BVK Královo Pole 1921 1978 0
2014/2015 4 TJ Spartak Vlašim 2118 2111 Walica Roman SK Slavia Orlová 1868 1902 1
2014/2015 3 TJ Spartak Vlašim 2118 2111 Hollan Petr PROMAT OAZA Praha 2124 2059 1
2014/2015 2 TJ Spartak Vlašim 2118 2111 Jánská Jitka Šachklub Sokol Klatovy 2077 2066 1
2014/2015 1 TJ Spartak Vlašim 2118 2111 Horák Aleš CHESS Most 1998 2025 1
2014/2015 9 TJ Náměšť nad Oslavou 2118 2111 Tesař Jan ŠK Caissa Třebíč B 2073 2047 1
2014/2015 7 TJ Náměšť nad Oslavou 2118 2111 Slavětínský Jaroslav TJ Spartak Pelhřimov A 1871 1
2014/2015 6 TJ Náměšť nad Oslavou 2118 2111 Běloušek Michal ŠK SB Světlá nad Sázavou A 2095 2073 ½
2014/2015 5 TJ Náměšť nad Oslavou 2118 2111 Celý Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou B 2078 2049 1
2014/2015 4 TJ Náměšť nad Oslavou 2118 2111 Nedoma Michal Spartak Velké Meziříčí A 1769 1793 1
2014/2015 3 TJ Náměšť nad Oslavou 2118 2111 Švanda Pavel Silko Gambit Jihlava B 2136 2131 1
2014/2015 2 TJ Náměšť nad Oslavou 2118 2111 Sedlák Jiří TJ Jiskra Humpolec A 1749 1709 1
2014/2015 1 TJ Náměšť nad Oslavou 2118 2111 Mašek Jan TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1987 1963 1
2014/2015 7 TJ Spartak Vlašim 2118 2111 Pajerský Michal Desko Liberec 1915 1931 1
2014/2015 6 TJ Spartak Vlašim 2118 2111 Hollan Petr PROMAT OAZA Praha 2124 2059 1
2014/2015 5 TJ Spartak Vlašim 2118 2111 Zahálka Jan ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1878 1907 1
2014/2015 4 TJ Spartak Vlašim 2118 2111 Macková Veronika TJ Bohemians Praha 1754 1774 ½
2014/2015 3 TJ Spartak Vlašim 2118 2111 Jánská Jitka Šachklub Sokol Klatovy 2077 2066 1
2014/2015 2 TJ Spartak Vlašim 2118 2111 Horák Aleš CHESS Most 1998 2025 1
2014/2015 1 TJ Spartak Vlašim 2118 2111 Havelka Jan Sokol Buštěhrad 2034 2019 0
2014/2015 11 Silko Gambit Jihlava 2118 2111 Zvára David Dolní Kralovice 2103 2100 ½
2014/2015 10 Silko Gambit Jihlava 2118 2111 Munk Petr ŠK Joly Lysá nad Labem C 2129 2125 ½
2014/2015 9 Silko Gambit Jihlava 2118 2111 Michálek František Sokol Kolín 2056 2080 1
2014/2015 7 Silko Gambit Jihlava 2118 2111 Hollan Martin SK OAZA Praha 2012 2006 0
2014/2015 6 Silko Gambit Jihlava 2118 2111 Vevera Radek TJ Bohemians Praha B 2077 2086 0
2014/2015 5 Silko Gambit Jihlava 2118 2111 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad B 2122 2122 0
2014/2015 4 Silko Gambit Jihlava 2118 2111 Lhotka Jiří Sokol Praha-Kobylisy B 2095 2103 1
2014/2015 3 Silko Gambit Jihlava 2118 2111 Mukashev Assan ŠK GROP Praha 2265 2273 1
2014/2015 2 Silko Gambit Jihlava 2118 2111 Štolba Miloš TJ Sparta Kutná Hora 2170 2167 0
2014/2015 1 Silko Gambit Jihlava 2118 2111 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 2061 2061 1
2013/2014 6 TJ Spartak Vlašim 2040 2064 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny A 2163 2165 ½
2013/2014 5 TJ Spartak Vlašim 2040 2064 Zeman Radek ŠK Duras BVK Královo Pole 1902 1925 1
2013/2014 3 TJ Spartak Vlašim 2040 2064 Jánská Jitka TJ Sokol Klatovy 1931 2020 ½
2013/2014 2 TJ Spartak Vlašim 2040 2064 Hollan Petr SK OAZA Praha 1951 1964 0
2013/2014 1 TJ Spartak Vlašim 2040 2064 Kuchař Tomáš Chess Most 1802 1791 1
2013/2014 7 TJ Spartak Vlašim 2040 2064 Jánská Jitka TJ Sokol Klatovy 1931 2020 ½
2013/2014 6 TJ Spartak Vlašim 2040 2064 Hollan Petr SK OAZA Praha 1951 1964 0
2013/2014 4 TJ Spartak Vlašim 2040 2064 Pajerský Michal Desko Liberec 1837 1849 ½
2013/2014 3 TJ Spartak Vlašim 2040 2064 Macková Veronika TJ Bohemians Praha 1760 1904 1
2013/2014 2 TJ Spartak Vlašim 2040 2064 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice 1985 1979 1
2013/2014 1 TJ Spartak Vlašim 2040 2064 Kuchař Tomáš Chess Most 1802 1791 1
2013/2014 9 TJ Náměšť nad Oslavou 2040 2064 Vašut Karel TJ Žďár nad Sázavou A 2141 2123 ½
2013/2014 8 TJ Náměšť nad Oslavou 2040 2064 Jurek Miroslav Gambit Jihlava B 2104 2102 ½
2013/2014 7 TJ Náměšť nad Oslavou 2040 2064 Bradáč Roman ŠK Caissa Třebíč B 2028 2006 0
2013/2014 6 TJ Náměšť nad Oslavou 2040 2064 Nedoma Michal Spartak Velké Meziříčí A 1797 1830 1
2013/2014 5 TJ Náměšť nad Oslavou 2040 2064 Fiala Zdeněk ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1971 1937 1
2013/2014 2 TJ Náměšť nad Oslavou 2040 2064 Veselý Vítek Jiskra Havlíčkův Brod B 1857 1953 1
2013/2014 1 TJ Náměšť nad Oslavou 2040 2064 Kubíček Filip Jiskra Humpolec A 1796 1796 1
2012/2013 6 TJ Náměšť nad Oslavou 1944 1964 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice 1905 1970 1
2012/2013 5 TJ Náměšť nad Oslavou 1944 1964 Vykouk Jan Chess Most 1962 1985 1
2012/2013 4 TJ Náměšť nad Oslavou 1944 1964 Pýcha Patrik TRW Autoelektronika Vlašim 1925 1933 0
2012/2013 3 TJ Náměšť nad Oslavou 1944 1964 Navrátil Jiří 2222 ŠK Polabiny A 2057 2006 0
2012/2013 2 TJ Náměšť nad Oslavou 1944 1964 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 1968 1985 0
2012/2013 1 TJ Náměšť nad Oslavou 1944 1964 Richterová Nataša ŠK Lokomotiva Brno 1945 2087 0
2012/2013 7 TJ Náměšť nad Oslavou 1944 1964 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny B 1763 1792 1
2012/2013 6 TJ Náměšť nad Oslavou 1944 1964 Navrátil Jiří 2222 ŠK Polabiny A 2057 2006 0
2012/2013 5 TJ Náměšť nad Oslavou 1944 1964 Boček Tadeáš ŠK Duras BVK - Královo Pole 1812 1795 1
2012/2013 4 TJ Náměšť nad Oslavou 1944 1964 Richterová Nataša ŠK Lokomotiva Brno 1945 2087 0
2012/2013 3 TJ Náměšť nad Oslavou 1944 1964 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 1968 1985 0
2012/2013 1 TJ Náměšť nad Oslavou 1944 1964 Gažik Viktor TJ Slovan Havířov 2059 ½
2012/2013 9 TJ Náměšť nad Oslavou 1944 1964 Vašut Karel TJ Žďár nad Sázavou A 2148 2141 1
2012/2013 8 TJ Náměšť nad Oslavou 1944 1964 Krejčí Jakub TJ Spartak Pelhřimov A 2136 2128 1
2012/2013 7 TJ Náměšť nad Oslavou 1944 1964 Suchomelová Simona ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1757 1774 1
2012/2013 6 TJ Náměšť nad Oslavou 1944 1964 Denk Petr TJ Žďár nad Sázavou B 1802 1764 1
2012/2013 5 TJ Náměšť nad Oslavou 1944 1964 Vojtěch Ladislav ŠK Caissa RHEA Třebíč B 2066 2073 1
2012/2013 4 TJ Náměšť nad Oslavou 1944 1964 Polanský Jiří SFiala Gambit Jihlava B 1849 1849 1
2012/2013 3 TJ Náměšť nad Oslavou 1944 1964 Kopr Stanislav Spartak Velké Meziříčí A 1933 1942 1
2012/2013 2 TJ Náměšť nad Oslavou 1944 1964 Mašek Jan TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1945 1939 0
2012/2013 1 TJ Náměšť nad Oslavou 1944 1964 Huňáček Jaroslav ŠK Caissa RHEA Třebíč C 1872 1893 1
2011/2012 4 ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1930 1956 Píza Vlastimil ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2252 2257 0
2011/2012 7 TJ Náměšť nad Oslavou 1930 1956 Toman Ondřej Sokol Údlice 1880 1987 ½
2011/2012 5 TJ Náměšť nad Oslavou 1930 1956 Rýdl Jiří TRW Autoelektronika Vlašim 2017 1988 0
2011/2012 4 TJ Náměšť nad Oslavou 1930 1956 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny 1988 1997 1
2011/2012 3 TJ Náměšť nad Oslavou 1930 1956 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 1976 2030 0
2011/2012 2 TJ Náměšť nad Oslavou 1930 1956 Svoboda Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 1982 2026 1
2011/2012 1 TJ Náměšť nad Oslavou 1930 1956 Gažik Viktor TJ Slovan Havířov 1977 0
2011/2012 11 TJ Náměšť nad Oslavou 1930 1956 Bendl Hynek Spartak Pelhřimov A 2040 1996 1
2011/2012 10 TJ Náměšť nad Oslavou 1930 1956 Vala Filip Jiskra Havlíčkův Brod A 2084 2101 0
2011/2012 9 TJ Náměšť nad Oslavou 1930 1956 Mikšů Vojtěch Jiskra Humpolec A 1787 1800 ½
2011/2012 8 TJ Náměšť nad Oslavou 1930 1956 Zachariáš Miroslav ŠK Caissa SWN Moravia Třebíč D 1939 1957 1
2011/2012 5 TJ Náměšť nad Oslavou 1930 1956 Bárta Miroslav Spartak Velké Meziříčí A 1950 1964 ½
2011/2012 4 TJ Náměšť nad Oslavou 1930 1956 Štukheil Martin ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1890 1903 ½
2011/2012 3 TJ Náměšť nad Oslavou 1930 1956 Bukáček Lubomír TJ Žďár nad Sázavou A 2046 2041 0
2011/2012 2 TJ Náměšť nad Oslavou 1930 1956 Kropik Martin ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 2075 0
2011/2012 1 TJ Náměšť nad Oslavou 1930 1956 Bajer Jiří SFIALA Gambit Jihlava B 1919 1924 1
2011/2012 7 TJ Náměšť nad Oslavou 1930 1956 Strnad Ondřej ŠK Duras BVK Královo Pole 1807 1807 1
2011/2012 6 TJ Náměšť nad Oslavou 1930 1956 Petrásek Kamil TJ Štefanydes Polička 1697 1777 1
2011/2012 5 TJ Náměšť nad Oslavou 1930 1956 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 1976 2030 0
2011/2012 4 TJ Náměšť nad Oslavou 1930 1956 Svoboda Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 1982 2026 1
2011/2012 3 TJ Náměšť nad Oslavou 1930 1956 Gažik Viktor TJ Slovan Havířov 1977 0
2011/2012 2 TJ Náměšť nad Oslavou 1930 1956 Šimoník Adam SK Boršice 1885 1921 0
2011/2012 1 TJ Náměšť nad Oslavou 1930 1956 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město 1678 1802 1
2010/2011 7 TJ Náměšť nad Oslavou 1857 Suchomel Tomáš Desko Liberec 1673 1
2010/2011 6 TJ Náměšť nad Oslavou 1857 Hatašová Michaela ŠK Kladno 1599 ½
2010/2011 5 TJ Náměšť nad Oslavou 1857 Pýcha Patrik TRW Autolektronika Vlašim 1623 0
2010/2011 4 TJ Náměšť nad Oslavou 1857 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny 1757 1
2010/2011 3 TJ Náměšť nad Oslavou 1857 Sikora Lukáš ŠK Lokomotiva Brno 1838 0
2010/2011 2 TJ Náměšť nad Oslavou 1857 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov 1708 1
2010/2011 1 TJ Náměšť nad Oslavou 1857 Svoboda Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 1873 0
2010/2011 11 TJ Náměšť nad Oslavou 1857 Fiala Zdeněk ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1995 ½
2010/2011 8 TJ Náměšť nad Oslavou 1857 Kampas Jaromír SFIALA Gambit Jihlava A 1812 1
2010/2011 7 TJ Náměšť nad Oslavou 1857 Krčil Aleš Jiskra Humpolec A 1742 1
2010/2011 6 TJ Náměšť nad Oslavou 1857 Pártl Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1952 1
2010/2011 5 TJ Náměšť nad Oslavou 1857 Hruška Ondřej TJ Spartak Pelhřimov A 1910 1
2010/2011 4 TJ Náměšť nad Oslavou 1857 Mrazík Tomáš Spartak Velké Meziříčí A 1909 ½
2010/2011 3 TJ Náměšť nad Oslavou 1857 Horák Jaroslav SFIALA Gambit Jihlava B 1577 1
2010/2011 2 TJ Náměšť nad Oslavou 1857 Ciešlak Leszek ŠK Caissa Třebíč C 1970 0
2010/2011 1 TJ Náměšť nad Oslavou 1857 Pavliš Jaromír TJ Žďár nad Sázavou A 2055 ½
2010/2011 7 TJ Náměšť nad Oslavou 1857 Lapčík Václav ŠK Staré Město 1736 ½
2010/2011 6 TJ Náměšť nad Oslavou 1857 Janska Petr SK Boršice 1727 1
2010/2011 5 TJ Náměšť nad Oslavou 1857 Sikora Lukáš ŠK Lokomotiva Brno 1838 0
2010/2011 4 TJ Náměšť nad Oslavou 1857 Pavlíček Tomáš TJ Slovan Havířov 1708 1
2010/2011 2 TJ Náměšť nad Oslavou 1857 Pistovčáková Aneta TŽ Třinec 1507 ½
2010/2011 1 TJ Náměšť nad Oslavou 1857 Svoboda Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 1873 0
2009/2010 11 TJ Náměšť nad Oslavou A 1839 Fiala René Jiskra Humpolec A 1771 0
2009/2010 10 TJ Náměšť nad Oslavou A 1839 Reichel Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1906 0
2009/2010 9 TJ Náměšť nad Oslavou A 1839 Volanin Jaromír ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1735 1
2009/2010 8 TJ Náměšť nad Oslavou A 1839 Sedláček Mojmír SFiala Gambit Jihlava A 1991 0
2009/2010 7 TJ Náměšť nad Oslavou A 1839 Koubek Radim TJ Spartak Pelhřimov B 1834 ½
2009/2010 6 TJ Náměšť nad Oslavou A 1839 Pavliš Jaromír TJ Žďár nad Sázavou B 2102 0
2009/2010 4 TJ Náměšť nad Oslavou A 1839 Janák Josef Spartak Velké Meziříčí A 1815 ½
2009/2010 2 TJ Náměšť nad Oslavou A 1839 Walek Petr TJ Spartak Třebíč A 1619 1
2009/2010 1 TJ Náměšť nad Oslavou A 1839 Milostný Miloš ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 2065 1
2009/2010 11 TJ Náměšť nad Oslavou 1839 Jordán Petr Biomedica Říčany A 1467 ½
2009/2010 10 TJ Náměšť nad Oslavou 1839 Máslo Ondřej Biomedica Říčany C 1250 1
2009/2010 9 TJ Náměšť nad Oslavou 1839 Krupička Josef ŠK Smíchov - Praha A 1372 1
2009/2010 8 TJ Náměšť nad Oslavou 1839 Škvařil Michal TJ Bohemians Praha 1458 1
2009/2010 7 TJ Náměšť nad Oslavou 1839 Jelínek Lukáš Spartak Vlašim B 1527 ½
2009/2010 6 TJ Náměšť nad Oslavou 1839 Luxemburk Jan Biomedica Říčany B 1264 ½
2009/2010 5 TJ Náměšť nad Oslavou 1839 Sýkora Michal Jiskra Havlíčkův Brod 1250 0
2009/2010 4 TJ Náměšť nad Oslavou 1839 Creweová Nicole Jiskra Humpolec 1250 1
2009/2010 3 TJ Náměšť nad Oslavou 1839 Zavadilová Karolína ŠK Duras BVK Brno A 1737 0
2009/2010 2 TJ Náměšť nad Oslavou 1839 Jana Miroslav QCC České Budějovice 1100 1
2009/2010 1 TJ Náměšť nad Oslavou 1839 Knotek Petr ŠACHklub SIMOPT Tábor 1250 1
2008/2009 11 TJ Náměšťnad Oslavou 1554 Stárek Stanislav Biomedica Říčany B 1250 1
2008/2009 10 TJ Náměšťnad Oslavou 1554 Luxemburk Jan Biomedica Říčany C 1250 1
2008/2009 9 TJ Náměšťnad Oslavou 1554 Dlohoš Štěpán DDM Praha 6 A 1274 0
2008/2009 8 TJ Náměšťnad Oslavou 1554 Krejčí Patrik ŠK Řevnice 1305 1
2008/2009 7 TJ Náměšťnad Oslavou 1554 Fojt Martin ŠK Duras BVK Brno B 1250 1
2008/2009 6 TJ Náměšťnad Oslavou 1554 Sedlář Vít ŠK Duras BVK Brno A 1466 0
2008/2009 5 TJ Náměšťnad Oslavou 1554 Sovadina Michael ŠACHklub Tábor 1250 1
2008/2009 4 TJ Náměšťnad Oslavou 1554 Brych Jiří ŠO DKV České Budějovice 1486 0
2008/2009 3 TJ Náměšťnad Oslavou 1554 Vopěnka Štěpán TRW Autoelektronika Vlašim 1472 1
2008/2009 2 TJ Náměšťnad Oslavou 1554 Minasjan Garegin ŠK Smíchov - Praha A 1442 0
2008/2009 1 TJ Náměšťnad Oslavou 1554 Škvařil Michal TJ Bohemians Praha 1390 1
2008/2009 11 TJ Náměšť nad Oslavou A 1554 Med Ladislav Spartak Pelhřimov A 1796 0
2008/2009 6 TJ Náměšť nad Oslavou A 1554 Kohout Miloslav TJ Jiskra Humpolec A 1491 1
2008/2009 1 TJ Náměšť nad Oslavou A 1554 Míka Petr Gordic Jihlava C 1505 1
2008/2009 10 TJ Náměšť nad Oslavou B 1554 Pokorný Rudolf Sokol Bedřichov C 1546 1
2008/2009 9 TJ Náměšť nad Oslavou B 1554 Pokorný Jiří Gambit Jihlava C 1450 1
2008/2009 8 TJ Náměšť nad Oslavou B 1554 Pavlík František TJ Sokol Opatov 1852 0
2008/2009 7 TJ Náměšť nad Oslavou B 1554 Richtr Karel Sokol Jemnice 1647 0
2008/2009 5 TJ Náměšť nad Oslavou B 1554 Skořepa Jakub Sokol Bedřichov C 1100 1
2008/2009 4 TJ Náměšť nad Oslavou B 1554 Pokorný Jiří Gambit Jihlava C 1450 ½
2008/2009 3 TJ Náměšť nad Oslavou B 1554 Caha Jan TJ Sokol Opatov 1817 0
2008/2009 2 TJ Náměšť nad Oslavou B 1554 Richtr Karel Sokol Jemnice 1647 0
2007/2008 11 TJ Náměšť nad Oslavou 1100 ŠK Smíchov - Praha 1
2007/2008 10 TJ Náměšť nad Oslavou 1100 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice 1250 1
2007/2008 9 TJ Náměšť nad Oslavou 1100 Němcová Eva SK OAZA Praha B 1100 1
2007/2008 8 TJ Náměšť nad Oslavou 1100 Srostlík Zdeněk TJ Sokol Kobylisy 1100 0
2007/2008 5 TJ Náměšť nad Oslavou 1100 Krásenský Jakub Sokol Bedřichov 1292 0
2007/2008 4 TJ Náměšť nad Oslavou 1100 Belec Mikoláš QCC DKV Č. Budějovice 1627 0
2007/2008 11 TJ Náměšť nad Oslavou B 1100 Mikšů Vojtěch Jiskra Humpolec A 0
2007/2008 8 TJ Náměšť nad Oslavou B 1100 Benák Jaroslav ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1818 0