Hráč Blaško Štěpán

Blaško Štěpán

User Pic
Jméno: Blaško Štěpán
Oddíl: Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1980
Elo mezinárodní: 1957
ID: 14961
FIDE ID: 321990
Rok narození: 1987
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2013/2014 10 ŠK Ústí nad Orlicí B 1973 1997 Doseděl Jiří TJ Jiskra Litomyšl 2036 2038 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Ústí nad Orlicí B 1973 1997 Sion David TJ Štefanydes Polička B 1876 1930 0 soutěž
2012/2013 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1974 2001 Marečková Martina Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2080 2109 0 soutěž
2012/2013 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1974 2001 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2083 2079 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK Ústí nad Orlicí B 1974 2001 Vařejčko Josef Sokol Zaječice 2237 2236 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠK Ústí nad Orlicí B 1974 2001 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 2157 2172 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK Ústí nad Orlicí B 1974 2001 Pokorný Zdeněk TJ ŠO Chrudim B 2274 2300 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK Ústí nad Orlicí B 1974 2001 Komárek David TJ Štefanydes Polička 2164 2170 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK Ústí nad Orlicí B 1974 2001 Belobrad Ivan SK + Sokol Žamberk 2127 2097 ½ soutěž
2011/2012 8 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1943 1974 Wiesinger Wolfgang SK+Sokol Žamberk B 1880 1953 ½ soutěž
2011/2012 7 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1943 1974 Procházka Petr TJ Lanškroun 2017 2009 ½ soutěž
2011/2012 6 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1943 1974 Sion David TJ Štefanydes Polička B 1778 1929 1 soutěž
2011/2012 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1943 1974 Řehák Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 1869 1851 1 soutěž
2011/2012 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1943 1974 Borek Pavel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1934 1881 ½ soutěž
2011/2012 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1943 1974 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl B 2170 2164 1 soutěž
2011/2012 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1943 1974 Mareš Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1901 1980 1 soutěž
2010/2011 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1935 Hurt Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 2095 0 soutěž
2010/2011 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1935 Komárek David TJ Štefanydes Polička 2154 ½ soutěž
2010/2011 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1935 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim "B" 2135 ½ soutěž
2010/2011 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1935 Pekař Václav ŠK Vysoké Mýto "C" 2114 1 soutěž
2010/2011 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1935 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto "B" 2035 0 soutěž
2010/2011 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1935 Kraus Ondřej Rapid Pardubice 1973 ½ soutěž
2010/2011 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1935 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 2026 0 soutěž
2010/2011 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1935 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2250 0 soutěž
2010/2011 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1935 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny "C" 2304 ½ soutěž
2009/2010 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1924 Šimek Jan Lokomotiva Česká Třebová 2192 ½ soutěž
2009/2010 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1924 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny C"" 1907 0 soutěž
2009/2010 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1924 Černý Karel TJ Spartak OEZ Letohrad 2135 ½ soutěž
2009/2010 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1924 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto C"" 1958 ½ soutěž
2009/2010 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1924 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2253 0 soutěž
2009/2010 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1924 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny D"" 2048 ½ soutěž
2009/2010 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1924 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička 2102 0 soutěž
2009/2010 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1924 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2151 ½ soutěž
2008/2009 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1949 Felcman Tomáš SK+Sokol Žamberk C 1764 ½ soutěž
2008/2009 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1949 Gregor Pavel Lokomotiva Česká Třebová B 1640 1 soutěž
2008/2009 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1949 Bartoš Karel ŠK Svitavy A 1850 ½ soutěž
2008/2009 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1949 Weis Ladislav Spartak Choceň 1803 1 soutěž
2008/2009 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1949 Riedl Vladimír ŠK Svitavy B 1648 1 soutěž
2008/2009 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1949 Tesař Jaromír TJ Jablonné nad Orlicí 1858 1 soutěž
2008/2009 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1949 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald 1897 1 soutěž
2007/2008 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1911 Laušman Petr ŠK Bohemia Pardubice 2012 ½ soutěž
2007/2008 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1911 Zámečník Bohumír SK Žamberk 1911 0 soutěž
2007/2008 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1911 Kýhos Alois SYNPO Pardubice 1838 ½ soutěž
2007/2008 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1911 Petrželka Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová 1931 ½ soutěž
2007/2008 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1911 Procházka Petr TJ Lanškroun 1929 0 soutěž
2007/2008 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1911 Janko Jan AKIS Pardubice 1790 ½ soutěž
2007/2008 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1911 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl 1991 1 soutěž
2006/2007 9 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1946 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička B 2126 ½ soutěž
2006/2007 8 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1946 Zvěřina Jan TJ CHS Chotěboř 1930 ½ soutěž
2006/2007 6 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1946 Sýkora Josef KONTAX Pardubice 2158 ½ soutěž
2006/2007 3 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1946 Veselý Tomáš SYNPO Pardubice 2171 0 soutěž
2006/2007 2 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1946 Zeinert Michal Jiskra Ústí nad Orlicí A 2146 ½ soutěž
2006/2007 1 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1946 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2279 0 soutěž
2005/2006 11 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1879 Merta Michal Sokol Horní Čermná 1735 1 soutěž
2005/2006 9 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1879 Pokorný Tomáš FYGR Lanškroun 2276 0 soutěž
2005/2006 7 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1879 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald 1720 0 soutěž
2005/2006 6 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1879 Papáček Miloš Spartak OEZ Letohrad B 1949 1 soutěž
2005/2006 5 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1879 Zeman Arnošt Štefanydes Polička B 2075 ½ soutěž
2005/2006 4 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1879 Kotva Milan Slovan Moravská Třebová 2122 1 soutěž
2005/2006 3 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1879 Zámečník Bohumír ŠK Žamberk B 2001 1 soutěž
2005/2006 2 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1879 Zeinert Michal Lokomotiva Česká Třebová 2092 0 soutěž
2005/2006 7 Jiskra Ústí nad Orlicí 1879 Beneš Milan TJ Jiskra Litomyšl 1626 1 soutěž
2005/2006 5 Jiskra Ústí nad Orlicí 1879 Pyskatý Jiří Kavárna Evropa Pardubice 1928 ½ soutěž
2005/2006 4 Jiskra Ústí nad Orlicí 1879 Dvořák Slavomil TJ DDM Hlinsko 1738 1 soutěž
2005/2006 2 Jiskra Ústí nad Orlicí 1879 Pour Břetislav TJ CHS Chotěboř 1703 1 soutěž
2005/2006 1 Jiskra Ústí nad Orlicí 1879 Komárková Magdaléna Štefanydes Polička 2056 ½ soutěž
2004/2005 11 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1898 Charouz Milan Štefanydes Polička B 1837 ½ soutěž
2004/2005 10 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1898 Hrubeš Pavel SK Žamberk 2130 0 soutěž
2004/2005 9 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1898 Kaderka Radek Eurokomplex Autoskla Pardubice 2111 0 soutěž
2004/2005 8 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1898 Kourek Jozef 2222 ŠK Polabiny B 2269 0 soutěž
2004/2005 7 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1898 Hájek Lukáš Sokol Zaječice 2101 0 soutěž
2004/2005 6 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1898 Komárek David Štefanydes Polička A 2143 0 soutěž
2004/2005 5 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1898 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1888 1 soutěž
2004/2005 4 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1898 Korol Jiří Synpo Pardubice 2073 0 soutěž
2004/2005 3 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1898 Kokeš Bohuslav TJ ŠO Chrudim B 2036 ½ soutěž
2004/2005 2 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1898 Daniel Martin ŠK Vysoké Mýto 2030 0 soutěž
2004/2005 1 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1898 Hurt Lukáš Jiskra Ústí nad Orlicí A 2131 ½ soutěž
2003/2004 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1872 Kovaříková Kristýna Štefanydes Polička B 1936 0 soutěž
2003/2004 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1872 Čupr Tomáš ŠK Svitavy 1763 1 soutěž
2003/2004 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1872 Klíma Ladislav Štefanydes Polička C 1452 1 soutěž
2003/2004 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1872 Pekař Václav Jiskra Litomyšl 1763 ½ soutěž
2003/2004 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1872 Pech Hynek TJ Jablonné nad Orlicí 1250 0 soutěž
2003/2004 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1872 Kučera Jan Spartak Choceň 1914 ½ soutěž
2003/2004 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1872 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 1819 ½ soutěž
2003/2004 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1872 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2126 0 soutěž
2003/2004 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1872 Vymetálek Petr ZD Kunvald 1703 1 soutěž
2003/2004 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1872 Pavlíček Miroslav 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 2057 ½ soutěž
2003/2004 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1872 Janderová Jana TJ Synthesia Pardubice C 1783 0 soutěž
2003/2004 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1872 Zelenka Jaroslav Eurokomplex Autoskla Pardubice 2005 ½ soutěž
2003/2004 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1872 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto 1948 ½ soutěž
2003/2004 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1872 Zeinert Michal TJ Lokomotiva Česká Třebová 1683 ½ soutěž
2003/2004 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1872 Havrlík Pavel SK Žamberk 1879 0 soutěž
2003/2004 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1872 Fiala Milan CHS Chotěboř 1791 0 soutěž
2003/2004 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1872 Smutný Jan Plzeňka Pardubice 2135 0 soutěž
2003/2004 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1872 Komárek David TJ Štefanydes Polička 2158 0 soutěž
2003/2004 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1872 Kokeš Bohuslav ŠO+DDM Chrudim B 2030 ½ soutěž
2003/2004 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1872 Červený Petr TJ Lanškroun 2043 0 soutěž