Hráč Ambrož Antonín

Ambrož Antonín

User Pic
Jméno: Ambrož Antonín
Oddíl: TJ Lanškroun
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1959
Elo mezinárodní: 1954
ID: 980
FIDE ID: 314463
Rok narození: 1948
Třída trenéra: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 6 TJ Bohemians C 1971 1972 Flek Vladislav TJ Pankrác C 1906 1905 ½ soutěž
2019/2020 10 TJ Lanškroun 1966 1972 Sucharda Tomáš ŠK Lípa 1957 1916 0 soutěž
2019/2020 8 TJ Lanškroun 1968 1972 Sýkora Milan TJ Žďár nad Sázavou 1910 1882 ½ soutěž
2019/2020 6 TJ Lanškroun 1971 1972 Blaha Marek ŠK 1921 Zábřeh 1845 1848 ½ soutěž
2019/2020 1 TJ Lanškroun 1969 1970 Štolba Miloš TJ CHS Chotěboř 2040 2042 ½ soutěž
2018/2019 12 TJ Bohemians Praha C 1974 1967 Bechyně Jaroslav ŠK Loko Praha A 2013 2019 ½ soutěž
2018/2019 6 TJ Bohemians Praha C 1974 1967 Janda Jiří TJ Kobylisy B 2106 2122 0 soutěž
2018/2019 4 TJ Lanskroun 1975 1967 Netušil Jakub SK Usti nad Orlici A 1939 1937 ½ soutěž
2017/2018 4 TJ Bohemians Praha C 1974 1966 Pospěch Radim ŠO TJ Dukla Praha B 2096 2082 0 soutěž
2017/2018 2 TJ Bohemians Praha C 1974 1966 Mařík Miloslav ŠK Loko Praha A 1913 1926 1 soutěž
2017/2018 9 TJ Lanskroun 1974 1966 Jelínek Milan Sokol Zajecice 1948 1929 ½ soutěž
2016/2017 11 TJ Bohemians Praha C 1965 1957 Poš Jiří LISA A 1878 1888 1 soutěž
2016/2017 10 TJ Lanskroun 1965 1957 Daněk Pavel SK Vysoke Myto 1977 1946 ½ soutěž
2016/2017 9 TJ Lanskroun 1965 1957 Veselý Vítek Caissa Pivovar Dalesice 1966 1959 1 soutěž
2016/2017 7 TJ Lanskroun 1965 1957 Nešpůrek Petr 2222 SK Polabiny C 1812 1802 ½ soutěž
2016/2017 6 TJ Lanskroun 1965 1957 Šolc Filip TJ Slavia Hradec Kralove B 1887 1933 0 soutěž
2016/2017 5 TJ Lanskroun 1965 1957 Mareš Jan SK Usti nad Orlici 1990 1977 0 soutěž
2016/2017 4 TJ Lanskroun 1965 1957 Vávra Radim SK Rapid Pardubice B 2083 2086 0 soutěž
2016/2017 3 TJ Lanskroun 1965 1957 Šedivý Martin SK Lipa 2031 2035 0 soutěž
2016/2017 2 TJ Lanskroun 1965 1957 Kourek Jozef 2222 SK Polabiny B 2017 2074 0 soutěž
2016/2017 1 TJ Lanskroun 1965 1957 Pavliš Jaromír TJ Zdar nad Sazavou 1901 1901 1 soutěž
2015/2016 9 TJ Bohemians Praha C 1965 1957 Popper Tomáš Sokol Praha-Kobylisy C 2033 2032 1 soutěž
2015/2016 8 TJ Bohemians Praha C 1965 1957 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad C 1998 2006 ½ soutěž
2015/2016 6 TJ Bohemians Praha C 1965 1957 Smutný Jan ŠK Loko Praha A 2232 2200 ½ soutěž
2015/2016 3 TJ Bohemians Praha C 1965 1957 Cantier Jean-Francois GROP B 1951 1949 1 soutěž
2015/2016 8 TJ Lanškroun 1965 1957 2222 ŠK Polabiny D 1 soutěž
2014/2015 9 TJ Lanškroun 2011 1989 Šimek Zdeněk Proplast Česká Třebová 1923 1935 ½ soutěž
2014/2015 6 TJ Lanškroun 2011 1989 Linhart Jan TJ CHS Chotěboř A 2067 2068 ½ soutěž
2014/2015 3 TJ Lanškroun 2011 1989 Nešpor Jakub TJ Jiskra Litomyšl 1765 1798 ½ soutěž
2014/2015 1 TJ Lanškroun 2011 1989 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř B 1826 1886 0 soutěž
2014/2015 8 TJ Bohemians Praha B 2011 1989 Hrdina Robin Dolní Kralovice 2106 2098 0 soutěž
2014/2015 3 TJ Bohemians Praha B 2011 1989 Souček Milan Sokol Kolín 2071 2049 0 soutěž
2014/2015 2 TJ Bohemians Praha B 2011 1989 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Vyšehrad B 2080 2077 0 soutěž
2013/2014 8 TJ Lanškroun 2036 2010 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1974 1961 ½ soutěž
2013/2014 5 TJ Lanškroun 2036 2010 Hájek Jiří Sokol Zaječice 2074 2068 0 soutěž
2013/2014 4 TJ Lanškroun 2036 2010 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim B 1994 2001 1 soutěž
2013/2014 3 TJ Lanškroun 2036 2010 Netušil Jakub ŠK Ústí nad Orlicí B 1911 1880 0 soutěž
2013/2014 2 TJ Lanškroun 2036 2010 Šimek Zdeněk TJ Lokomotiva Česká Třebová 1886 1909 0 soutěž
2013/2014 1 TJ Lanškroun 2036 2010 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk 1909 1919 ½ soutěž
2012/2013 10 TJ Lanškroun 2050 2032 Endl Vlastimil TJ Slovan M. Třebová 1591 ½ soutěž
2012/2013 4 TJ Lanškroun 2050 2032 Nešpor Jakub TJ Jiskra Litomyšl B 1503 1 soutěž
2012/2013 3 TJ Lanškroun 2050 2032 Rosenkranz Jindřich ŠK Svitavy A 1729 ½ soutěž
2012/2013 2 TJ Lanškroun 2050 2032 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad 1782 1815 1 soutěž
2012/2013 1 TJ Lanškroun 2050 2032 Sion David TJ Štefanydes Polička B 1841 1914 0 soutěž
2012/2013 11 TJ Bohemians Praha B 2050 2032 Pekárková Eva Sokol Tábor B 1954 1950 1 soutěž
2012/2013 9 TJ Bohemians Praha B 2050 2032 Hradecký Ivo TRW autolektronika Vlašim 2113 2114 0 soutěž
2012/2013 7 TJ Bohemians Praha B 2050 2032 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha 2187 2193 0 soutěž
2012/2013 6 TJ Bohemians Praha B 2050 2032 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor A 2083 2071 ½ soutěž
2011/2012 9 TJ Lanškroun 2054 2035 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl B 1799 1873 0 soutěž
2011/2012 7 TJ Lanškroun 2054 2035 Smola Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1849 1841 ½ soutěž
2011/2012 5 TJ Lanškroun 2054 2035 Havel František ŠK Svitavy 1918 1918 1 soutěž
2011/2012 4 TJ Lanškroun 2054 2035 Jeništa Jiří SK+Sokol Žamberk B 1795 ½ soutěž
2011/2012 2 TJ Lanškroun 2054 2035 Schaffer David TJ Štefanydes Polička B 1692 1691 1 soutěž
2011/2012 1 TJ Lanškroun 2054 2035 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad 1808 1808 1 soutěž
2010/2011 11 TJ Lanškroun 2087 Podgorný Radim ŠK Vysoké Mýto "C" 1753 ½ soutěž
2010/2011 10 TJ Lanškroun 2087 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto "B" 1989 0 soutěž
2010/2011 9 TJ Lanškroun 2087 Marcinko Patrik Rapid Pardubice 1795 ½ soutěž
2010/2011 8 TJ Lanškroun 2087 Novotný Tomáš TJ CHS Chotěboř 1920 0 soutěž
2010/2011 7 TJ Lanškroun 2087 Havrlík Pavel SK + Sokol Žamberk 1928 1 soutěž
2010/2011 6 TJ Lanškroun 2087 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny "C" 2075 0 soutěž
2010/2011 1 TJ Lanškroun 2087 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1860 ½ soutěž
2009/2010 9 TJ Lanškroun 2086 Holásek Pavel TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2118 ½ soutěž
2009/2010 1 TJ Lanškroun 2086 Felcman Tomáš TJ Spartak OEZ Letohrad 1933 ½ soutěž
2008/2009 11 TJ Lanškroun 2112 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2080 ½ soutěž
2008/2009 9 TJ Lanškroun 2112 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1961 ½ soutěž
2008/2009 8 TJ Lanškroun 2112 Müller Petr Synpo Pardubice 2005 ½ soutěž
2008/2009 7 TJ Lanškroun 2112 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1909 1 soutěž
2008/2009 6 TJ Lanškroun 2112 Hájek Jaroslav TJ ŠO a DDM Chrudim B 1953 0 soutěž
2008/2009 1 TJ Lanškroun 2112 Kouba Petr 2222 ŠK Polabiny D 2046 ½ soutěž
2007/2008 10 TJ Lanškroun 2114 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2058 ½ soutěž
2007/2008 6 TJ Lanškroun 2114 Starý Lukáš SYNPO Pardubice 1847 ½ soutěž
2007/2008 5 TJ Lanškroun 2114 Šimek Zdeněk TJ Lokomotiva Česká Třebová 1800 1 soutěž
2007/2008 4 TJ Lanškroun 2114 Pečinka Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2056 1 soutěž
2007/2008 3 TJ Lanškroun 2114 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny D 2025 1 soutěž
2007/2008 2 TJ Lanškroun 2114 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2062 ½ soutěž
2007/2008 1 TJ Lanškroun 2114 Kokeš Bohuslav ŠO Chrudim B 2036 0 soutěž
2006/2007 10 TJ Lanškroun 2115 Vodička Pavel KONTAX Pardubice 2018 ½ soutěž
2006/2007 8 TJ Lanškroun 2115 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 1950 0 soutěž
2006/2007 7 TJ Lanškroun 2115 Outulný Pavel SYNPO Pardubice 2204 0 soutěž
2006/2007 6 TJ Lanškroun 2115 Šmajzr Martin Jiskra Ústí nad Orlicí A 2142 0 soutěž
2006/2007 4 TJ Lanškroun 2115 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny D 2060 ½ soutěž
2006/2007 1 TJ Lanškroun 2115 Poslušný Martin Jiskra Ústí nad Orlicí B 1935 ½ soutěž
2005/2006 11 TJ Lanškroun "A" 2129 Mrva Marek Mittal Ostrava "A" 2199 0 soutěž
2005/2006 10 TJ Lanškroun "A" 2129 Sikorová Olga TŽ Třinec "B" 2258 0 soutěž
2005/2006 9 TJ Lanškroun "A" 2129 Zimniok Lubomír Jakl Karviná "A" 2071 0 soutěž
2005/2006 7 TJ Lanškroun "A" 2129 Dostál Petr Slavoj Poruba "A" 1923 1 soutěž
2005/2006 4 TJ Lanškroun "A" 2129 Jablečník Gustav Slavia Kroměříž "A" 2206 ½ soutěž
2005/2006 2 TJ Lanškroun "A" 2129 Misiuga Andrzej Slavia Orlová "A" 0 soutěž
2004/2005 11 TJ Lanškroun 2074 Urbášek Josef TJ Unex ŠK Uničov 1690 1 soutěž
2004/2005 9 TJ Lanškroun 2074 Skalka Josef SK Boršice 1864 1 soutěž
2004/2005 8 TJ Lanškroun 2074 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2109 0 soutěž
2004/2005 6 TJ Lanškroun 2074 Plát Vojtěch ŠK Staré Město C 1787 1 soutěž
2004/2005 5 TJ Lanškroun 2074 Parák Dominik ŠK Zbrojovka Vsetín 2101 1 soutěž
2004/2005 4 TJ Lanškroun 2074 Urbášek Oleg LOKO Zábřeh 2053 ½ soutěž
2004/2005 2 TJ Lanškroun 2074 Kojetský Pavel Slavia Kroměříž B 2090 0 soutěž
2004/2005 1 TJ Lanškroun 2074 Jurásek Miroslav ŠK Staré Město B 2284 0 soutěž
2003/2004 11 TJ Lanškroun 2088 Letáček Ondřej TJ Synthesia Pardubice C 1881 ½ soutěž
2003/2004 9 TJ Lanškroun 2088 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 1819 ½ soutěž
2003/2004 5 TJ Lanškroun 2088 Krmenčík Roman Plzeňka Pardubice 1808 1 soutěž
2003/2004 3 TJ Lanškroun 2088 Kokeš Bohuslav ŠO+DDM Chrudim B 2030 1 soutěž
2003/2004 2 TJ Lanškroun 2088 Škorpík Jan 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 1857 ½ soutěž
2003/2004 1 TJ Lanškroun 2088 Pokorný Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1726 1 soutěž