Hráč Lorenc Adam

Lorenc Adam

User Pic
Jméno: Lorenc Adam
Oddíl: TJ Spartak Letohrad
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1936
Elo mezinárodní: 1953
ID: 28327
FIDE ID: 376892
Rok narození: 1997
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 TJ Spartak Letohrad 1953 1936 Trhal Tomáš SK Vysoke Myto B 2068 2080 0
2018/2019 10 TJ Spartak Letohrad 1975 1903 Kapoun Vít SK Usti nad Orlici B 1837 1852 ½
2018/2019 8 TJ Spartak Letohrad 1949 1903 Hájek Jaroslav Sokol Zajecice 1918 1912 1
2018/2019 7 TJ Spartak Letohrad 1949 1903 Doseděl Jiří SK pri DDM Litomysl 2055 2052 1
2018/2019 6 TJ Spartak Letohrad 1919 1903 Dvořák Slavomil SO Hlinsko 1923 1916 1
2018/2019 5 TJ Spartak Letohrad 1919 1903 Novák Aleš SK Bohemia Pardubice 2089 2088 1
2018/2019 4 TJ Spartak Letohrad 1907 1894 Tůma Jan TJ CHS Chotebor B 2033 2027 ½
2018/2019 3 TJ Spartak Letohrad 1912 1894 Dungl Petr SK+Sokol Zamberk 1873 1877 ½
2018/2019 2 TJ Spartak Letohrad 1912 1894 Hrubeš Pavel TJ Lanskroun 2167 2160 0
2018/2019 1 TJ Spartak Letohrad 1910 1894 Trojan Luboš 2222 SK Polabiny D 1995 1992 ½
2018/2019 9 Sokol Mistrovice 1949 1903 Šmajzrová Veronika SK Usti nad Orlici D 1725 1695 1
2018/2019 6 Sokol Mistrovice 1919 1903 Kalousek Miroslav SO Horni Cermna 1750 1787 1
2018/2019 4 Sokol Mistrovice 1907 1894 Pail Milan Proplast Ceska Trebova 1855 1853 1
2017/2018 11 TJ Spartak Letohrad 1896 1841 Vencl Jiří Proplast Ceska Trebova 1713 1753 1
2017/2018 10 TJ Spartak Letohrad 1880 1841 Cimprich Miroslav TJ Sokol Horni Cermna 1718 1757 1
2017/2018 9 TJ Spartak Letohrad 1846 1841 Kupsa Matěj TJ Lanskroun B 1807 1752 1
2017/2018 8 TJ Spartak Letohrad 1846 1841 Meleško Andrij TJ Slovan Moravska Trebova 1908 1906 1
2017/2018 7 TJ Spartak Letohrad 1848 1841 Kopecký Václav TJ Stefanydes Policka B 1579 1613 1
2017/2018 6 TJ Spartak Letohrad 1848 1841 Bouchal Lukáš Sokol Mistrovice 1725 1721 1
2017/2018 5 TJ Spartak Letohrad 1880 1841 Krušina Patrik SK Svitavy 1847 1845 1
2017/2018 4 TJ Spartak Letohrad 1880 1841 Vymetálek Petr SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1769 1790 ½
2017/2018 3 TJ Spartak Letohrad 1880 1841 Holásek Vojtěch SK Usti nad Orlici D 1875 1768 0
2017/2018 2 TJ Spartak Letohrad 1880 1841 Netušil Jakub SK Usti nad Orlici C 1988 1972 1
2017/2018 1 TJ Spartak Letohrad 1838 1832 Motl Ladislav SK Dolni Cermna 1644 1645 1
2017/2018 10 SK+Sokol Zamberk 1880 1841 Starý Lukáš SK Bohemia Pardubice 1872 1876 1
2017/2018 8 SK+Sokol Zamberk 1846 1841 Zeman Ladislav SK pri DDM Litomysl 1763 1759 1
2017/2018 7 SK+Sokol Zamberk 1846 1841 Holásek Vít SK Usti nad Orlici B 1684 1722 1
2017/2018 6 SK+Sokol Zamberk 1848 1841 Půlpán Matěj 2222 SK Polabiny D 2097 2096 0
2017/2018 5 SK+Sokol Zamberk 1848 1841 Grepl Pavel TJ Lanskroun 1911 1913 0
2017/2018 4 SK+Sokol Zamberk 1880 1841 Volf Jaroslav SK Usti nad Orlici A 1979 1965 0
2017/2018 3 SK+Sokol Zamberk 1880 1841 Lipavský Dušan SK Vysoke Myto B 1927 1935 ½
2017/2018 2 SK+Sokol Zamberk 1880 1841 Krys Jaromír TJ SO Chrudim 2019 2021 0
2017/2018 1 SK+Sokol Zamberk 1838 1832 Kvapil Pavel 2222 SK Polabiny E 1444 1453 1
2015/2016 11 TJ Spartak OEZ Letohrad 1824 1786 Vodička Martin ŠK Svitavy B 1536 1606 1
2015/2016 10 TJ Spartak OEZ Letohrad 1824 1786 Podgorný Radim TJ Spartak Choceň 1752 1765 ½
2015/2016 9 TJ Spartak OEZ Letohrad 1824 1786 Mareš Petr ŠK Ústí nad Orlicí B 1961 1954 1
2015/2016 8 TJ Spartak OEZ Letohrad 1824 1786 Palla Stanislav TJ Lanškroun B 1686 1689 ½
2015/2016 7 TJ Spartak OEZ Letohrad 1824 1786 Dvořák Eduard ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1728 1657 1
2015/2016 6 TJ Spartak OEZ Letohrad 1824 1786 Mastný Tomáš ŠK Ústí nad Orlicí C 1662 1665 1
2015/2016 5 TJ Spartak OEZ Letohrad 1824 1786 Jiroušek Jan Proplast Česká Třebová B 1408 1549 1
2015/2016 4 TJ Spartak OEZ Letohrad 1824 1786 Valenta Rudolf Sokol Mistrovice 1654 1689 1
2015/2016 3 TJ Spartak OEZ Letohrad 1824 1786 Mazura Miloš SK + Sokol Žamberk 1883 1900 1
2015/2016 2 TJ Spartak OEZ Letohrad 1824 1786 Merta Josef ŠK Dolní Čermná 1868 1864 1
2015/2016 1 TJ Spartak OEZ Letohrad 1824 1786 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička C 1901 1905 0
2014/2015 10 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1746 1810 Kupsa Matěj TJ Lanškroun C 1497 1496 0
2014/2015 8 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1746 1810 Dudlová Kateřina ŠK Ústí nad Orlicí D 1093 1
2014/2015 6 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1746 1810 Kalousek Miroslav TJ Sokol Mistrovice A 1591 ½
2014/2015 3 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1746 1810 Bém Tomáš ŠO K a. s. Kunvald C 1330 1
2014/2015 1 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1746 1810 Lattenberg František Sokol Městečko Trnávka 1643 1
2014/2015 11 TJ Spartak OEZ Letohrad 1746 1810 Štěpán Stanislav ŠO K a. s. Kunvald 1631 1651 ½
2014/2015 10 TJ Spartak OEZ Letohrad 1746 1810 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl B 1939 1919 0
2014/2015 9 TJ Spartak OEZ Letohrad 1746 1810 Kubišta Ladislav ŠK Ústí nad Orlicí B 1778 1824 1
2014/2015 8 TJ Spartak OEZ Letohrad 1746 1810 Podgorný Radim TJ Spartak Choceň 1771 1785 0
2014/2015 7 TJ Spartak OEZ Letohrad 1746 1810 Havel František ŠK Svitavy 1811 1837 1
2014/2015 6 TJ Spartak OEZ Letohrad 1746 1810 Nikl Josef ŠK Dolní Čermná 1634 1
2014/2015 5 TJ Spartak OEZ Letohrad 1746 1810 Zámečník Bohumír SK+Sokol Žamberk B 1889 1893 1
2014/2015 4 TJ Spartak OEZ Letohrad 1746 1810 Švanda Adam TJ Štefanydes Polička C 1477 1494 ½
2014/2015 3 TJ Spartak OEZ Letohrad 1746 1810 Kolomý Štěpán TJ Lanškroun B 1678 1720 ½
2014/2015 2 TJ Spartak OEZ Letohrad 1746 1810 Šilar Josef TJ Sokol Horní Čermná 1560 ½
2014/2015 1 TJ Spartak OEZ Letohrad 1746 1810 Petrželka Karel Proplast Česká Třebová B 1877 1883 ½
2014/2015 11 SK + Sokol Žamberk 1746 1810 Borek Pavel Proplast Česká Třebová 1860 1837 ½
2014/2015 7 SK + Sokol Žamberk 1746 1810 Palla Stanislav TJ Lanškroun 1767 1738 1
2014/2015 4 SK + Sokol Žamberk 1746 1810 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B 1954 1962 0
2014/2015 2 SK + Sokol Žamberk 1746 1810 Kuzmin Sergej ŠK Bohemia Pardubice 1870 1900 0
2013/2014 11 TJ Spartak Letohrad 1633 1624 Kubalík Michal SK + Sokol Žamberk B 1422 1
2013/2014 10 TJ Spartak Letohrad 1633 1624 Vencl Jiří TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1589 1
2013/2014 9 TJ Spartak Letohrad 1633 1624 Dostálek Vladimír ŠK Dolní Čermná 1608 ½
2013/2014 8 TJ Spartak Letohrad 1633 1624 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1909 1909 ½
2013/2014 7 TJ Spartak Letohrad 1633 1624 Minařík Lubomír ŠK Ústí nad Orlicí D 1626 1673 1
2013/2014 6 TJ Spartak Letohrad 1633 1624 Hejl Petr TJ Jablonné nad Orlicí 1532 1
2013/2014 5 TJ Spartak Letohrad 1633 1624 Švanda Radek TJ Štefanydes Polička C 1814 1775 ½
2013/2014 4 TJ Spartak Letohrad 1633 1624 Kylar Pavel ŠK Ústí nad Orlicí C 1890 1845 1
2013/2014 3 TJ Spartak Letohrad 1633 1624 Šilar Ladislav TJ Lanškroun B 1835 1792 1
2013/2014 2 TJ Spartak Letohrad 1633 1624 Kozák David ŠK Svitavy 1797 1754 0
2013/2014 1 TJ Spartak Letohrad 1633 1624 Štěpán Stanislav ŠO K a. s. Kunvald 1692 1681 1
2013/2014 10 TJ Spartak Letohrad B 1633 1624 Glöckner Jaromír TJ Sokol Mistrovice A 1830 1857 ½
2013/2014 9 TJ Spartak Letohrad B 1633 1624 Šimáčková Kateřina ŠK Ústí nad Orlicí E 1534 1
2013/2014 8 TJ Spartak Letohrad B 1633 1624 Kubalík Michal SK + Sokol Žamberk C 1422 1
2013/2014 7 TJ Spartak Letohrad B 1633 1624 Ludvik František SPV Červená Voda 1708 ½
2013/2014 6 TJ Spartak Letohrad B 1633 1624 Pěkník Milan TJ Sokol Němčice 1866 0
2013/2014 5 TJ Spartak Letohrad B 1633 1624 Dušek Josef TJ Sokol Horní Čermná B 1448 1
2013/2014 4 TJ Spartak Letohrad B 1633 1624 Valenta Rudolf TJ Sokol Mistrovice B 1494 0
2013/2014 3 TJ Spartak Letohrad B 1633 1624 Palla Stanislav TJ Lanškroun C 1803 1757 1
2013/2014 2 TJ Spartak Letohrad B 1633 1624 Dvořák Eduard ŠO K a. s. Kunvald B 1742 1656 0
2012/2013 9 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1428 Krupica Zdeněk ŠO K a.s. Kunvald B 1518 1
2012/2013 8 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1428 Šejnoha Lukáš ŠO K a.s. Kunvald C 1367 1
2012/2013 6 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1428 Minařík Lubomír ŠK Ústí nad Orlicí D 1658 1
2012/2013 3 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1428 Valenta Rudolf TJ Sokol Mistrovice 1504 0
2012/2013 2 TJ Spartak OEZ Letohrad B 1428 Křivohlávek Josef TJ Lanškroun B 1479 1502 1
2012/2013 11 TJ Spartak OEZ Letohrad 1428 Švanda Radek TJ Štefanydes Polička B 1850 1825 0
2012/2013 10 TJ Spartak OEZ Letohrad 1428 Tomáš Daniel Loko Česká Třebová B 1100 1
2012/2013 9 TJ Spartak OEZ Letohrad 1428 Holásek Vít ŠK Ústí nad Orlicí C 1250 0
2012/2013 7 TJ Spartak OEZ Letohrad 1428 Glöckner Jaromír TJ Slovan M. Třebová 1833 1857 0
2012/2013 6 TJ Spartak OEZ Letohrad 1428 Nešpor Jakub TJ Jiskra Litomyšl B 1503 1
2012/2013 3 TJ Spartak OEZ Letohrad 1428 Hábík Jiří ŠK Svitavy B 1100 1
2012/2013 2 TJ Spartak OEZ Letohrad 1428 Vaculík Jakub TJ Lanškroun 1763 1763 0
2012/2013 1 TJ Spartak OEZ Letohrad 1428 Vorlíček Pavel TJ Jablonné n/O. 1585 0
2011/2012 9 Spartak OEZ Letohrad B 1375 Rusz Roman ŠO K a.s. Kunvald C 1520 0
2011/2012 8 Spartak OEZ Letohrad B 1375 Šulc Jiří SK+Sokol Žamberk C 1534 0
2011/2012 7 Spartak OEZ Letohrad B 1375 Havel Dominik TJ Sokol Horní Čermná B 1250 1
2011/2012 6 Spartak OEZ Letohrad B 1375 Palla Stanislav TJ Lanškroun B 1800 1702 0
2011/2012 5 Spartak OEZ Letohrad B 1375 Vu Antonín TJ Lanškroun C 1630 0
2011/2012 4 Spartak OEZ Letohrad B 1375 Kapoun Vít TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1621 ½
2011/2012 1 Spartak OEZ Letohrad B 1375 Bém Tomáš ŠO K a.s. Kunvald B 1100 1
2010/2011 9 TJ Spartak OEZ Letohrad "C" 1402 Rusz Roman ŠO K a.s. Kunvald "C" 1536 1
2010/2011 8 TJ Spartak OEZ Letohrad "C" 1402 Dunglová Natálie SK + Sokol Žamberk "D" 1602 0
2010/2011 7 TJ Spartak OEZ Letohrad "C" 1402 Mazura Jaroslav SK + Sokol Žamberk "C" 1598 ½
2010/2011 6 TJ Spartak OEZ Letohrad "C" 1402 Vu Antonín TJ Lanškroun "C" 1567 0
2010/2011 4 TJ Spartak OEZ Letohrad "C" 1402 Vencl Jiří TJ Lokomotiva Česká Třebová "C" 1250 0
2010/2011 3 TJ Spartak OEZ Letohrad "C" 1402 Langr Petr TJ Sokol Mistrovice 1457 0
2010/2011 2 TJ Spartak OEZ Letohrad "C" 1402 Driemer Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "D" 1545 0
2010/2011 1 TJ Spartak OEZ Letohrad "C" 1402 Sedláček Petr ŠO K a.s. Kunvald "B" 1100 1
2010/2011 11 TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1402 Nikl Josef Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1571 0
2010/2011 8 TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1402 Smola Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1876 0
2010/2011 3 TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1402 Flos Petr TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1661 0
2010/2011 2 TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1402 Stúj Michal ŠO K a.s. Kunvald 1532 0
2009/2010 11 TJ Spartak OEZ Letohrad C"" 1250 Valenta Rudolf TJ Sokol Mistrovice 1503 ½
2009/2010 10 TJ Spartak OEZ Letohrad C"" 1250 Vacek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1445 0
2009/2010 9 TJ Spartak OEZ Letohrad C"" 1250 Mazura Jaroslav SK + Sokol Žamberk D"" 1607 0
2009/2010 8 TJ Spartak OEZ Letohrad C"" 1250 Mlynář Miroslav ŠO K a.s. Kunvald B"" 1509 ½
2009/2010 7 TJ Spartak OEZ Letohrad C"" 1250 Krupica Zdeněk ŠO K a.s. Kunvald C"" 1540 1
2009/2010 6 TJ Spartak OEZ Letohrad C"" 1250 Lapáček Luboš ŠK Kovo Jonáš Lanškroun 1333 0
2009/2010 5 TJ Spartak OEZ Letohrad C"" 1250 Trampota Luděk TJ Jablonné nad Orlicí B 1000 0
2009/2010 4 TJ Spartak OEZ Letohrad C"" 1250 Janeček Ondřej TJ Spartak OEZ Letohrad B"" 1572 0
2009/2010 2 TJ Spartak OEZ Letohrad C"" 1250 John Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D"" 1545 1
2009/2010 1 TJ Spartak OEZ Letohrad C"" 1250 Havelka Josef TJ Lanškroun C"" 1250 0
2009/2010 11 SK + Sokol Žamberk C"" 1250 Mazura Miloš SK + Sokol Žamberk A"" 1897 0
2009/2010 7 SK + Sokol Žamberk C"" 1250 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička B"" 1399 0
2009/2010 6 SK + Sokol Žamberk C"" 1250 Havelka Josef TJ Lanškroun B"" 1250 0
2009/2010 4 SK + Sokol Žamberk C"" 1250 Krupica Zdeněk ŠO K a.s. Kunvald 1540 ½
2008/2009 11 SK+Sokol Žamberk C 1100 Kameník David TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1811 0
2008/2009 10 SK+Sokol Žamberk C 1100 Pilný Jaroslav TJ Lanškroun B 1292 0
2008/2009 9 SK+Sokol Žamberk C 1100 Kovář Václav Lokomotiva Česká Třebová B 1250 0
2008/2009 7 SK+Sokol Žamberk C 1100 Velešík Marian ŠK Svitavy A 1100 ½
2008/2009 7 SK Žamberk 1100 Heřman Ondřej Panda Rychnov n.Kn. B 1250 0
2008/2009 2 SK Žamberk 1100 Zmátlík Tomáš Auto Škoda Ml. Boleslav 1100 1
2008/2009 1 SK Žamberk 1100 Kohoutová Jana Jiskra RMSK N. Bydžov B 1000 1
2007/2008 9 SK Žamberk F 1250 Krummer Jan TJ Spartak OEZ Letohrad B 1733 0