Hráč Možný Miloš

Možný Miloš

User Pic
Jméno: Možný Miloš
Oddíl: ŠK Mahrla Praha z.s.
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2276
Elo mezinárodní: 2298
ID: 18
FIDE ID: 300454
Rok narození: 1954
Třída rozhodčího: 1
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č ŠK Mahrla Praha B 2298 2276 Tričkov Vasil GROP Classical Chess 2312 2307 ½
2017/2018 10 B ŠK Mahrla Praha B 2298 2276 Oreský Jan SK OAZA Praha C 2193 2183 1
2017/2018 8 B ŠK Mahrla Praha B 2298 2276 Seifarth Robert ŠK DP Praha D - VŠFS II 2185 2160 ½
2017/2018 6 B ŠK Mahrla Praha B 2298 2276 Pták Pavel ŠO TJ Dukla Praha C 2112 2118 0
2017/2018 5 B ŠK Mahrla Praha B 2298 2276 ŠK Praha - Smíchov A 1
2017/2018 3 B ŠK Mahrla Praha B 2298 2276 Sharashenidze Akaki ŠK Aurora 2379 2347 ½
2017/2018 1 B ŠK Mahrla Praha B 2298 2276 Vrbata Zbyněk Unichess D 2339 2319 ½
2017/2018 10 B ŠK Mahrla Praha A 2298 2276 Pešout Jan TJ Pankrác D 2161 2171 ½
2017/2018 8 B ŠK Mahrla Praha A 2298 2276 Muroň Miroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2211 2207 ½
2017/2018 7 Č ŠK Mahrla Praha A 2298 2276 Doležal Radoslav TJ Pankrác C 2354 2336 ½
2017/2018 6 B ŠK Mahrla Praha A 2298 2276 Haase Pavel ŠK Loko Praha A 2152 2116 ½
2017/2018 5 B ŠK Mahrla Praha A 2298 2276 Slovák Kilián TJ Kobylisy C 2305 2274 1
2017/2018 4 Č ŠK Mahrla Praha A 2298 2276 Srba Milan Sokol Praha Vršovice B 2177 2159 ½
2017/2018 3 B ŠK Mahrla Praha A 2298 2276 Šimek Petr TJ Kobylisy B 2338 2324 ½
2017/2018 1 B ŠK Mahrla Praha A 2298 2276 Döring Robert TJ Bohemians Praha C 2172 2159 ½
2017/2018 11 Č TJ Slavia Hradec Kralove 2287 2274 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2369 2358 ½
2017/2018 6 Č TJ Slavia Hradec Kralove 2285 2274 Vybíral Zdeněk QCC Ceske Budejovice 2249 2230 1
2017/2018 5 B TJ Slavia Hradec Kralove 2285 2274 Umanec Filip TJ Neratovice B 2256 2256 ½
2017/2018 4 Č TJ Slavia Hradec Kralove 2294 2274 Petr Jan TJ Bohemians Praha 2270 2290 ½
2017/2018 2 Č TJ Slavia Hradec Kralove 2294 2274 Špaček Petr SK JOLY Lysa nad Labem C 2357 2341 ½
2016/2017 11 B ŠK Mahrla Praha A 2295 2263 Moller Kock Morten TJ Pankrác D ½
2016/2017 10 Č ŠK Mahrla Praha A 2295 2263 Muroň Miroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2227 2214 ½
2016/2017 8 Č ŠK Mahrla Praha A 2295 2263 Postupa Pavel GROP B 2272 2218 ½
2016/2017 7 B ŠK Mahrla Praha A 2295 2263 Trapl Dalibor ŠK Loko Praha A 2167 2179 0
2016/2017 6 Č ŠK Mahrla Praha A 2295 2263 Janda Pavel DDM Praha 6 A 2135 2120 ½
2016/2017 5 B ŠK Mahrla Praha A 2295 2263 Polášek Jaroslav TJ Pankrác C 2344 2335 ½
2016/2017 4 Č ŠK Mahrla Praha A 2295 2263 Musil Miroslav ŠO Praga Praha A 2025 2004 1
2016/2017 3 Č ŠK Mahrla Praha A 2295 2263 Kopta Pavel Sokol Kobylisy B 2276 2266 1
2016/2017 2 B ŠK Mahrla Praha A 2295 2263 Slovák Kilián Sokol Kobylisy C 1899 2062 1
2016/2017 1 Č ŠK Mahrla Praha A 2295 2263 Štolc Martin ŠK Viktoria Žižkov A 2047 2043 1
2016/2017 11 B TJ Slavia Hradec Kralove 2295 2263 Londýn Radek SK Sokol Vysehrad 2401 2388 0
2016/2017 8 Č TJ Slavia Hradec Kralove 2295 2263 Macháň Jan 2222 SK Polabiny 2328 2286 ½
2016/2017 3 Č TJ Slavia Hradec Kralove 2295 2263 Studnička Tomáš GROP Praha 2333 2340 ½
2016/2017 1 Č TJ Slavia Hradec Kralove 2295 2263 Toman Ondřej SK AD JC Smichov 2198 2140 ½
2016/2017 2 Č TJ Slavia Hradec Kralove B 2295 2263 Večeřa Pavel TJ Zdar nad Sazavou 2133 2143 1
2015/2016 11 B ŠK Mahrla Praha B 2287 2263 Tuma Jakub ŠK DP Praha - VŠFS I 2241 2304 ½
2015/2016 8 Č ŠK Mahrla Praha B 2287 2263 Ayriyan Bella GROP Classical Chess 1962 2046 1
2015/2016 7 B ŠK Mahrla Praha B 2287 2263 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad E 2092 2085 ½
2015/2016 5 B ŠK Mahrla Praha B 2287 2263 Valeš Václav ŠK Bohnice A 2189 2171 1
2015/2016 3 B ŠK Mahrla Praha B 2287 2263 Cuhra Martin SK OAZA Praha B 2145 2117 0
2015/2016 2 Č ŠK Mahrla Praha B 2287 2263 Šišák Richard ŠK Sokol Vyšehrad D 2039 2023 ½
2015/2016 1 Č ŠK Mahrla Praha B 2287 2263 Sedláček Tomáš LISA A 2105 2112 1
2015/2016 11 B TJ Slavia Hradec Králové 2295 2263 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B 2290 2277 ½
2015/2016 10 Č TJ Slavia Hradec Králové 2295 2263 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2281 2253 ½
2015/2016 9 B TJ Slavia Hradec Králové 2295 2263 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny 2328 2286 ½
2015/2016 8 Č TJ Slavia Hradec Králové 2295 2263 Slovák Kilián Sokol Praha-Kobylisy 1899 2062 1
2015/2016 6 Č TJ Slavia Hradec Králové 2295 2263 Plešek Jiří TJ Praha-Pankrác 2183 2183 ½
2015/2016 5 Č TJ Slavia Hradec Králové 2295 2263 Vykouk Jan TJ Neratovice 2427 2322 0
2015/2016 4 B TJ Slavia Hradec Králové 2295 2263 Tuma Jakub ŠK Sokol Vyšehrad 2296 2304 0
2015/2016 3 Č TJ Slavia Hradec Králové 2295 2263 Fajman Petr AD Jičín 2203 2219 ½
2015/2016 2 B TJ Slavia Hradec Králové 2295 2263 Hrdina Robin Spartak Vlašim 2160 2106 1
2015/2016 1 Č TJ Slavia Hradec Králové 2295 2263 Umanec Filip GROP Praha 2249 2252 ½
2015/2016 10 B TJ Slavia Hradec Králové B 2295 2263 Valenta Vít TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2076 2068 ½
2015/2016 9 Č TJ Slavia Hradec Králové B 2295 2263 Jirásek Pavel ŠK ZVU Engineering Lípa A 2329 2312 ½
2015/2016 8 B TJ Slavia Hradec Králové B 2295 2263 Vaněk Ladislav Tatran Litovel B 2244 2234 1
2015/2016 7 Č TJ Slavia Hradec Králové B 2295 2263 Veselý Tomáš ŠK Rapid Pardubice B 2069 2063 1
2015/2016 3 B TJ Slavia Hradec Králové B 2295 2263 Kracík Tomáš Region Panda Rychnov n. Kněž. 2209 2235 ½
2015/2016 2 Č TJ Slavia Hradec Králové B 2295 2263 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2123 2131 ½
2015/2016 1 B TJ Slavia Hradec Králové B 2295 2263 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny C 2328 2286 1
2014/2015 11 B ŠK Sokol Vyšehrad D 2318 2298 Pospěch Radim ŠO TJ Dukla Praha C 2036 2042 ½
2014/2015 10 Č ŠK Sokol Vyšehrad D 2318 2298 Petras Milan ŠK Bohnice B 1972 2012 1
2014/2015 9 B ŠK Sokol Vyšehrad D 2318 2298 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad E 2075 2072 ½
2014/2015 7 B ŠK Sokol Vyšehrad D 2318 2298 Svačina Petr TJ Pankrác E 2045 2079 1
2014/2015 6 Č ŠK Sokol Vyšehrad D 2318 2298 Zanikov Konstantin ŠK Smíchov A 2157 2177 1
2014/2015 4 Č ŠK Sokol Vyšehrad D 2318 2298 Šimek Petr Sokol Kobylisy C 2383 2382 ½
2014/2015 3 B ŠK Sokol Vyšehrad D 2318 2298 Smutný Jan SK LISA A 2234 2222 0
2014/2015 2 Č ŠK Sokol Vyšehrad D 2318 2298 Svatoš Jan Sokol Vršovice B 2226 2225 ½
2014/2015 1 B ŠK Sokol Vyšehrad D 2318 2298 Dvouletý Pavel SK OAZA Praha B 2121 2123 1
2014/2015 11 B TJ Slavia Hradec Králové 2318 2298 Jaček Martin ŠK Sokol Vyšehrad 2173 2172 1
2014/2015 10 Č TJ Slavia Hradec Králové 2318 2298 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz 2104 2089 ½
2014/2015 9 B TJ Slavia Hradec Králové 2318 2298 Dvořák Jan Unichess B 2197 2203 1
2014/2015 8 Č TJ Slavia Hradec Králové 2318 2298 Plešek Jiří TJ Praha-Pankrác 2176 2177 ½
2014/2015 7 B TJ Slavia Hradec Králové 2318 2298 Maříková Jana QCC České Budějovice 2188 2190 1
2014/2015 6 Č TJ Slavia Hradec Králové 2318 2298 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B 2252 2252 ½
2014/2015 5 B TJ Slavia Hradec Králové 2318 2298 Bednář Marcel ŠK Joly Lysá nad Labem B 2300 2292 ½
2014/2015 4 Č TJ Slavia Hradec Králové 2318 2298 Černoušek Lukáš Unichess A 2453 2445 0
2014/2015 2 Č TJ Slavia Hradec Králové 2318 2298 Kraus Tomáš ŠK AD Jičín 2405 2412 0
2014/2015 10 B TJ Slavia Hradec Králové B 2318 2298 Siebenbürger Vlastimil TJ Žďár nad Sázavou A 2095 2109 ½
2014/2015 9 Č TJ Slavia Hradec Králové B 2318 2298 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2282 2279 ½
2014/2015 8 B TJ Slavia Hradec Králové B 2318 2298 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny B 2286 2283 ½
2014/2015 7 Č TJ Slavia Hradec Králové B 2318 2298 Smutný Jan AKIS Pardubice 2234 2222 ½
2014/2015 6 B TJ Slavia Hradec Králové B 2318 2298 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín B 2217 2195 ½
2014/2015 4 B TJ Slavia Hradec Králové B 2318 2298 Sohr Vladimír ŠK 1921 Zábřeh 2085 2111 0
2014/2015 3 Č TJ Slavia Hradec Králové B 2318 2298 Valenta Vít TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2153 2131 1
2014/2015 2 B TJ Slavia Hradec Králové B 2318 2298 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička B 2043 2033 1
2013/2014 11 Č TJ Slavia Hradec Králové B 2339 2326 Ringel Zbyněk Region Panda Rychnov n. K. 2249 2235 ½
2013/2014 10 B TJ Slavia Hradec Králové B 2339 2326 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny B 2121 2129 1
2013/2014 9 Č TJ Slavia Hradec Králové B 2339 2326 Holásek Pavel ŠK Ústí nad Orlicí 2077 2085 1
2013/2014 8 B TJ Slavia Hradec Králové B 2339 2326 Pártl Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1987 1991 ½
2013/2014 7 Č TJ Slavia Hradec Králové B 2339 2326 Hlavnička Jiří AKIS Pardubice 2199 2178 1
2013/2014 6 B TJ Slavia Hradec Králové B 2339 2326 Vařejčko Josef ŠK ZVU Engineering Lípa A 2188 2185 0
2013/2014 4 B TJ Slavia Hradec Králové B 2339 2326 Bujnoch Radek 2222 ŠK Polabiny C 2240 2240 0
2013/2014 2 B TJ Slavia Hradec Králové B 2339 2326 Komárek David TJ Štefanydes Polička 2148 2151 ½
2013/2014 1 B TJ Slavia Hradec Králové B 2339 2326 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2157 2158 ½
2013/2014 11 Č TJ Slavia Hradec Králové 2339 2326 Tupý Martin QCC České Budějovice 2279 2282 ½
2013/2014 10 B TJ Slavia Hradec Králové 2339 2326 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov B 2213 2211 ½
2013/2014 9 Č TJ Slavia Hradec Králové 2339 2326 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha 2163 2159 ½
2013/2014 7 B TJ Slavia Hradec Králové 2339 2326 Orság Milan AD Mahrla 2378 2405 0
2013/2014 6 Č TJ Slavia Hradec Králové 2339 2326 Gregor Jiří TJ Pankrác 2239 2221 1
2013/2014 5 B TJ Slavia Hradec Králové 2339 2326 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz 2115 2136 1
2013/2014 3 B TJ Slavia Hradec Králové 2339 2326 Londýn Radek ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2341 2349 1
2013/2014 2 Č TJ Slavia Hradec Králové 2339 2326 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2344 2328 0
2013/2014 1 B TJ Slavia Hradec Králové 2339 2326 Adámek Zdeněk ŠK Holdia DP Praha B 2227 2230 ½
2012/2013 11 Č ŠK Zikuda Turnov “B“ 2329 2297 Jaček Martin Sokol Mladá Boleslav 2226 2220 1
2012/2013 10 B ŠK Zikuda Turnov “B“ 2329 2297 Makevich Pavel Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2112 2057 0
2012/2013 9 B ŠK Zikuda Turnov “B“ 2329 2297 Šrejber Michal TJ Jiskra Hořice 2161 2209 1
2012/2013 8 Č ŠK Zikuda Turnov “B“ 2329 2297 Pokorný Petr ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2211 2201 1
2012/2013 7 B ŠK Zikuda Turnov “B“ 2329 2297 Neckář Lubomír JOLY Lysá nad Labem “C“ 2360 2366 ½
2012/2013 5 B ŠK Zikuda Turnov “B“ 2329 2297 Havránek Miroslav SK Děčín 2166 2162 1
2012/2013 4 Č ŠK Zikuda Turnov “B“ 2329 2297 Kučera Petr Desko Liberec 2202 2200 ½
2012/2013 3 B ŠK Zikuda Turnov “B“ 2329 2297 Fajman Petr Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2288 2287 ½
2012/2013 2 Č ŠK Zikuda Turnov “B“ 2329 2297 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín “B“ 2426 2447 ½
2012/2013 1 B ŠK Zikuda Turnov “B“ 2329 2297 Gregor Jiří TJ Neratovice 2261 2250 ½
2012/2013 11 B TJ Slavia Hradec Králové 2329 2297 Priehoda Vítězslav JOLY Lysá nad Labem B 2414 2416 ½
2012/2013 10 Č TJ Slavia Hradec Králové 2329 2297 Matras Ondřej Sokol Praha - Vršovice 2260 2265 1
2012/2013 9 B TJ Slavia Hradec Králové 2329 2297 Jančařík Joel TJ Sokol Praha - Kobylisy 2242 2242 0
2012/2013 8 Č TJ Slavia Hradec Králové 2329 2297 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2193 2196 1
2012/2013 6 Č TJ Slavia Hradec Králové 2329 2297 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B 2275 2278 ½
2012/2013 5 B TJ Slavia Hradec Králové 2329 2297 Michálek Jan ŠK Holdia DP Praha B 2308 2295 1
2012/2013 4 Č TJ Slavia Hradec Králové 2329 2297 Jirka Jiří ŠK ERA Poštovní spořitelna 2411 2385 ½
2012/2013 3 B TJ Slavia Hradec Králové 2329 2297 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác 2334 2354 ½
2012/2013 2 Č TJ Slavia Hradec Králové 2329 2297 Vlasák Lukáš ŠK Sokol Vyšehrad 2330 2325 ½
2012/2013 1 Č TJ Slavia Hradec Králové 2329 2297 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny A 2274 2285 ½
2011/2012 11 B TJ Slavia Hradec Králové 2346 2309 Vlasák Lukáš ŠK Sokol Vyšehrad 2319 2316 ½
2011/2012 10 Č TJ Slavia Hradec Králové 2346 2309 Petényi Tamás ŠK Holdia DP Praha B 2347 0
2011/2012 9 Č TJ Slavia Hradec Králové 2346 2309 Černoušek Lukáš ERA-Poštovní spořitelna A 2438 2429 ½
2011/2012 8 B TJ Slavia Hradec Králové 2346 2309 Juřek Josef ŠK AD Jičín 2337 2342 ½
2011/2012 7 Č TJ Slavia Hradec Králové 2346 2309 Polášek Jaroslav TJ Pankrác 2309 2307 ½
2011/2012 6 B TJ Slavia Hradec Králové 2346 2309 Vokáč Marek ŠK Mahrla Praha 2471 2479 ½
2011/2012 5 Č TJ Slavia Hradec Králové 2346 2309 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B 2247 2244 0
2011/2012 4 B TJ Slavia Hradec Králové 2346 2309 Neckář Lubomír JOLY Lysá nad Labem B 2367 2382 ½
2011/2012 3 Č TJ Slavia Hradec Králové 2346 2309 Kozák Miloš ERA-Poštovní spořitelna B 2191 2216 ½
2011/2012 1 Č TJ Slavia Hradec Králové 2346 2309 Vedral Oldřich OAZA Praha 2296 2286 0
2011/2012 11 B ŠK Zikuda Turnov B 2346 2309 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2197 2222 1
2011/2012 9 B ŠK Zikuda Turnov B 2346 2309 Doležal Radoslav TJ Pankrác B 2393 2390 ½
2011/2012 8 Č ŠK Zikuda Turnov B 2346 2309 Daneš Jaroslav TJ Sparta Kutná Hora 2278 2283 ½
2011/2012 7 B ŠK Zikuda Turnov B 2346 2309 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad B 2257 2239 ½
2011/2012 6 Č ŠK Zikuda Turnov B 2346 2309 Vojta Pavel TRW autoelektronika Vlašim 2197 2211 ½
2011/2012 5 B ŠK Zikuda Turnov B 2346 2309 Šťastný Jan Klub šachistů Říčany 1925 2246 2271 1
2011/2012 3 B ŠK Zikuda Turnov B 2346 2309 Hinks-Edwards Thomas TJ Sokol Praha Kobylisy 2391 2383 ½
2011/2012 2 Č ŠK Zikuda Turnov B 2346 2309 Moravec Michal Sokol Kolín 2296 2294 ½
2010/2011 11 Č ŠK Zikuda Turnov 2379 Šklíba Martin ŠK Rapid Pardubice 2305 1
2010/2011 10 B ŠK Zikuda Turnov 2379 Novotný Michal 2222 ŠK Polabiny 2255 0
2010/2011 9 B ŠK Zikuda Turnov 2379 Fiřt Stanislav ŠK Labortech Ostrava 2327 ½
2010/2011 8 Č ŠK Zikuda Turnov 2379 Chytilek Roman ŠK Zlín 2366 0
2010/2011 7 Č ŠK Zikuda Turnov 2379 Fajman Petr ŠK Mahrla Praha 2230 ½
2010/2011 6 B ŠK Zikuda Turnov 2379 Londýn Radek Výstaviště Lysá nad Labem 2350 0
2010/2011 5 B ŠK Zikuda Turnov 2379 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2494 0
2010/2011 4 B ŠK Zikuda Turnov 2379 Berezjuk Sergej BŠŠ Frýdek-Místek 2379 ½
2010/2011 3 Č ŠK Zikuda Turnov 2379 Walek Milan TŽ Třinec 2381 ½
2010/2011 2 Č ŠK Zikuda Turnov 2379 Malinovský Karel A64 VALOZ Grygov 2339 ½
2010/2011 1 B ŠK Zikuda Turnov 2379 Zpěvák Pavel Tatran Litovel 2391 ½
2010/2011 11 B TJ Slavia Hradec Králové 2379 Neuman Petr Šakal Kozolupy 2471 ½
2010/2011 8 Č TJ Slavia Hradec Králové 2379 Cífka Stanislav QCC České Budějovice 2410 ½
2010/2011 7 B TJ Slavia Hradec Králové 2379 Šimek Petr TJ Sokol Praha Kobylisy 2302 1
2010/2011 6 Č TJ Slavia Hradec Králové 2379 Koziak Vitalij ŠK AD Jičín 2467 0
2010/2011 5 B TJ Slavia Hradec Králové 2379 Matras Ondřej TJ Sokol Praha Vršovice 2311 0
2010/2011 4 Č TJ Slavia Hradec Králové 2379 Vokáč Marek 1. Novoborský ŠK "B" 2471 0
2010/2011 3 B TJ Slavia Hradec Králové 2379 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2417 ½
2010/2011 2 Č TJ Slavia Hradec Králové 2379 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2278 ½
2010/2011 1 Č TJ Slavia Hradec Králové 2379 Černoušek Lukáš ERA-Poštovní spořitelna 2410 0
2009/2010 11 B TJ Slavia Hradec Králové 2385 Řehořek Martin Poštovní spořitelna A"" 2342 ½
2009/2010 10 Č TJ Slavia Hradec Králové 2385 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK B"" 2133 0
2009/2010 9 B TJ Slavia Hradec Králové 2385 Tupý Martin QCC České Budějovice 2259 ½
2009/2010 8 Č TJ Slavia Hradec Králové 2385 Bláha Jiří ŠK Teplice 2207 1
2009/2010 7 B TJ Slavia Hradec Králové 2385 Svoboda Václav TJ Sokol Praha Vršovice 2292 0
2009/2010 6 Č TJ Slavia Hradec Králové 2385 Freisler Pavel Holdia DP Praha B"" 2312 1
2009/2010 5 B TJ Slavia Hradec Králové 2385 Polášek Jaroslav TJ Pankrác 2295 ½
2009/2010 4 Č TJ Slavia Hradec Králové 2385 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2283 ½
2009/2010 3 B TJ Slavia Hradec Králové 2385 Vozka Pavel Poštovní spořitelna B"" 2245 ½
2009/2010 2 Č TJ Slavia Hradec Králové 2385 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2402 0
2009/2010 11 B ŠK Zikuda Turnov 2385 Fuksík Jaroslav A64 VALOZ Grygov 1712 1
2009/2010 10 Č ŠK Zikuda Turnov 2385 Bachořík Otto ŠK Geofin Ostrava 2143 1
2009/2010 9 Č ŠK Zikuda Turnov 2385 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2320 ½
2009/2010 8 B ŠK Zikuda Turnov 2385 Šklíba Martin SAGINA Pardubice 2285 1
2009/2010 7 B ŠK Zikuda Turnov 2385 Berezjuk Sergej BŠŠ Frýdek-Místek 2399 ½
2009/2010 6 Č ŠK Zikuda Turnov 2385 Sikora-Lerch Jan TŽ Třinec 2204 ½
2009/2010 5 B ŠK Zikuda Turnov 2385 Vokáč Marek 1. Novoborský ŠK 2479 ½
2009/2010 4 Č ŠK Zikuda Turnov 2385 Ponížil Cyril ŠK SK Zlín 2304 1
2009/2010 3 B ŠK Zikuda Turnov 2385 Mudra Tomáš ŠK DURAS BVK - Královo Pole 2178 1
2009/2010 2 B ŠK Zikuda Turnov 2385 Bělaška Přemysl ŠK Mahrla Praha 2256 1
2009/2010 1 Č ŠK Zikuda Turnov 2385 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2299 ½
2008/2009 11 Č ŠK Zikuda Turnov B"" 2375 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2256 ½
2008/2009 7 Č ŠK Zikuda Turnov B"" 2375 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2325 ½
2008/2009 6 B ŠK Zikuda Turnov B"" 2375 Fojtů Jan TJ Tourist Biomedica Říčany 2115 1
2008/2009 5 B ŠK Zikuda Turnov B"" 2375 Efler Lukáš 2222 ŠK Polabiny C"" 2256 1
2008/2009 3 B ŠK Zikuda Turnov B"" 2375 Priehoda Vítězslav JOLY Lysá nad Labem B 2361 0
2008/2009 1 B ŠK Zikuda Turnov B"" 2375 Voloshin Leonid Šachklub AD Jičín 2448 ½
2008/2009 11 B ŠK Zikuda Turnov 2375 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2296 ½
2008/2009 10 Č ŠK Zikuda Turnov 2375 Gross David ŠK Mahrla Praha 2485 0
2008/2009 9 Č ŠK Zikuda Turnov 2375 Staszko Martin TŽ Třinec B 2044 1
2008/2009 7 B ŠK Zikuda Turnov 2375 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov 2431 0
2008/2009 6 Č ŠK Zikuda Turnov 2375 Ponížil Cyril ŠK SK Zlín 2251 ½
2008/2009 4 Č ŠK Zikuda Turnov 2375 Fiřt Stanislav ŠK GEOFIN Ostrava 2314 ½
2008/2009 2 B ŠK Zikuda Turnov 2375 Kovář Vojtěch Space" Poštovní spořitelna" 2252 0
2008/2009 1 Č ŠK Zikuda Turnov 2375 Roško Luboš RC Sport Pardubice 2347 ½
2007/2008 10 B TJ Pankrác 2373 Řehořek Martin ŠK ČSOB 2348 ½
2007/2008 5 B TJ Pankrác 2373 Londýn Radek ŠK Sokol Vyšehrad 2254 ½
2007/2008 2 Č TJ Pankrác 2373 Přibyl Josef Holdia DP Praha B"" 2379 ½
2007/2008 1 B TJ Pankrác 2373 Svatoš Jan Sokol Vršovice 2314 1
2007/2008 7 B ŠK Zikuda Turnov 2373 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2328 0
2007/2008 6 Č ŠK Zikuda Turnov 2373 Doležal Radoslav ŠK Mahrla Praha 2421 0
2007/2008 4 Č ŠK Zikuda Turnov 2373 Talla Vladimír Labortech-Geofin Ostrava 2411 ½
2007/2008 3 B ŠK Zikuda Turnov 2373 Sharashenidze Akaki TŽ Třinec 2298 ½
2007/2008 2 Č ŠK Zikuda Turnov 2373 Ponížil Cyril ŠK Zlín 2295 0
2007/2008 1 B ŠK Zikuda Turnov 2373 Holeksa Zdeněk BŠŠ Frýdek-Místek 2207 1
2006/2007 11 Č TJ Pankrác 2392 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2245 ½
2006/2007 8 B TJ Pankrác 2392 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2301 1
2006/2007 7 Č TJ Pankrác 2392 Přibyl Josef Holdia DP Praha 2400 ½
2006/2007 6 B TJ Pankrác 2392 Jirka Jiří Bohemians Praha 2345 ½
2006/2007 5 Č TJ Pankrác 2392 Svatoš Jan Sokol Vršovice 2278 1
2006/2007 3 B TJ Pankrác 2392 Fajman Petr ŠK Dům armády Praha 2271 1
2006/2007 2 Č TJ Pankrác 2392 Příborský Jan Sokol Plzeň I B"" 2368 0
2006/2007 11 B TJ Zikuda Turnov 2392 Ramík Zdeněk Lokomotiva Brno 2307 ½
2006/2007 10 B TJ Zikuda Turnov 2392 Krčál Michal ŠK SK Zlín 2243 ½
2006/2007 6 B TJ Zikuda Turnov 2392 Talla Vladimír Labortech Ostrava 2416 ½
2006/2007 5 B TJ Zikuda Turnov 2392 Walek Milan TJ TŽ Třinec 2327 1
2006/2007 4 Č TJ Zikuda Turnov 2392 Studnička Tomáš ŠK Mahrla Praha 2306 0
2006/2007 3 Č TJ Zikuda Turnov 2392 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2245 ½
2006/2007 2 B TJ Zikuda Turnov 2392 Příborský Ivo Sokol Plzeň I. Ingem 2356 1
2006/2007 1 B TJ Zikuda Turnov 2392 Petr Martin RC Sport Pardubice 2417 0
2005/2006 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2364 Bernášek Jan Bauset Pardubice 2440 ½
2005/2006 10 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2364 Špaček Petr TJ Zikuda Turnov 2399 ½
2005/2006 9 B ŠK Sokol Vyšehrad 2364 Michálek Jan Sokol Plzeň Ingem 2367 ½
2005/2006 8 B ŠK Sokol Vyšehrad 2364 Petr Jan TJ Pankrác 2201 ½
2005/2006 7 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2364 Cífka Stanislav ŠK Mahrla Praha 2315 ½
2005/2006 6 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2364 Pisk Petr ŠK SK Zlín 2345 1
2005/2006 5 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2364 Matlak Marek A64 Hagemann Opava 2475 0
2005/2006 4 B ŠK Sokol Vyšehrad 2364 Neděla Vlastimil Labortech Ostrava 2376 ½
2005/2006 3 B ŠK Sokol Vyšehrad 2364 Frolík Martin TŽ Třinec 2317 ½
2005/2006 2 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2364 Vymazal Bronislav Lokomotiva Brno B 2206 ½
2005/2006 1 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2364 Blatný Pavel Lokomotiva Brno A 2519 ½
2004/2005 11 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2376 Talla Vladimír IPM Color Ostrava 2385 ½
2004/2005 10 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2376 Hrivňák Daniel Slavoj Ostrava 2291 ½
2004/2005 9 B ŠK Sokol Vyšehrad 2376 Sosna Jan ŠK SK Trinom Zlín 2400 0
2004/2005 8 B ŠK Sokol Vyšehrad 2376 Bednář Jaromír SC A64 Grygov 2368 ½
2004/2005 6 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2376 Bernášek Jan Bauset Pardubice 2382 ½
2004/2005 5 B ŠK Sokol Vyšehrad 2376 Plachetka Ján ŠK Mahrla Praha 2435 ½
2004/2005 4 B ŠK Sokol Vyšehrad 2376 Blatný Pavel Loko Brno-Slezan 2454 0
2004/2005 3 B ŠK Sokol Vyšehrad 2376 Langner Ladislav TŽ Třinec 2407 1
2004/2005 2 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2376 Juřek Josef Sokol Kolín-Abner 2367 ½
2004/2005 1 Č ŠK Sokol Vyšehrad 2376 Kopal Josef TJ Zikuda Turnov 2266 1
2004/2005 9 Č TJ Pankrác "A" 2376 Kalivoda Jaroslav Sokol Vyšehrad "C" 2187 ½
2004/2005 6 B TJ Pankrác "A" 2376 Příborský Ivo Sokol Plzeň I "B" 2188 ½
2004/2005 2 B TJ Pankrác "A" 2376 Fajman Petr DA Praha 2275 1
2004/2005 1 Č TJ Pankrác "A" 2376 Prymula Roman Sl.Hrad.Králové 2286 ½
2003/2004 11 B Visus Vyšehrad 2364 Tibenský Róbert Sokol Plzeň Ingem 2405 ½
2003/2004 9 Č Visus Vyšehrad 2364 Sluka Radek SC A64 Grygov 2371 0
2003/2004 8 Č Visus Vyšehrad 2364 David Pavel ŠK SK Trinom Zlín 2423 ½
2003/2004 7 Č Visus Vyšehrad 2364 Socko Bartosz Hagemann Opava 2547 ½
2003/2004 6 Č Visus Vyšehrad 2364 Berezjuk Sergej IPM Color Ostrava 2358 0
2003/2004 5 B Visus Vyšehrad 2364 Vokáč Marek ŠK Mahrla Praha 2462 ½
2003/2004 4 B Visus Vyšehrad 2364 Němec Pavel Slavia Hr.Králové 2324 ½
2003/2004 3 B Visus Vyšehrad 2364 Bernášek Jan Bauset Pardubice 2365 1
2003/2004 2 Č Visus Vyšehrad 2364 Kantorík Marián TJ Jakl Karviná 2353 ½
2003/2004 1 Č Visus Vyšehrad 2364 Klíma Lukáš TŽ Třinec 2423 0
2003/2004 7 B TJ Pankrác 2364 Nováček Jan ŠK čSOB B 2179 1
2003/2004 6 Č TJ Pankrác 2364 Michálek Jan Sokol Plzeň I B 2396 1
2003/2004 4 Č TJ Pankrác 2364 Bretšnajdr Vladimír ŠK ČSOB A 2270 ½
2003/2004 3 B TJ Pankrác 2364 Svatoš Jan Sokol Vyšehrad B 2258 1