Hráč Mareš Petr

Mareš Petr

User Pic
Jméno: Mareš Petr
Oddíl: Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1902
Elo mezinárodní: 1910
ID: 2094
FIDE ID: 333638
Rok narození: 1955
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 SK Usti nad Orlici B 1896 1890 Řehák Jiří TJ Spartak Letohrad 1770 1796 0
2018/2019 8 SK Usti nad Orlici B 1891 1890 Novák Aleš SK Bohemia Pardubice 2072 2088 ½
2018/2019 6 SK Usti nad Orlici B 1886 1890 Wiesinger Wolfgang SK+Sokol Zamberk 2008 2001 ½
2018/2019 2 SK Usti nad Orlici B 1891 1893 Nešpor Jakub SK pri DDM Litomysl 1946 1930 0
2018/2019 1 SK Usti nad Orlici B 1888 1893 Grundman Václav SK Usti nad Orlici A 2005 2009 ½
2018/2019 11 SK Usti nad Orlici C 1896 1890 Bartoš Karel SK Svitavy 1884 1854 ½
2018/2019 10 SK Usti nad Orlici C 1896 1890 Janeček František Sachovy klub Chocen 1704 1683 1
2018/2019 9 SK Usti nad Orlici C 1891 1890 Pecháček Tomáš SO Horni Cermna 1826 1838 ½
2018/2019 8 SK Usti nad Orlici C 1891 1890 Bouchal Tomáš Sokol Mistrovice 1557 1536 1
2018/2019 7 SK Usti nad Orlici C 1886 1890 Prax Ivo Proplast Ceska Trebova 1994 1955 ½
2018/2019 6 SK Usti nad Orlici C 1886 1890 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravska Trebova 1842 1850 ½
2018/2019 5 SK Usti nad Orlici C 1883 1893 Boháč Luboš TJ Lanskroun B 1594 1635 1
2017/2018 11 SK Usti nad Orlici C 1914 1951 Židek Pavel SK Dolni Cermna 1662 1671 ½
2017/2018 8 SK Usti nad Orlici C 1927 1951 Šebrle Jaroslav TJ Lanskroun B 1705 1757 1
2017/2018 7 SK Usti nad Orlici C 1952 1951 Pavlíček Lukáš TJ Slovan Moravska Trebova 1744 1724 0
2017/2018 6 SK Usti nad Orlici C 1952 1951 Brokl Daniel TJ Stefanydes Policka B 1530 1531 1
2017/2018 11 SK Usti nad Orlici B 1914 1951 Říha Vojtěch SO Hlinsko 2141 2051 0
2017/2018 10 SK Usti nad Orlici B 1896 1890 Kosek Marek SK Vysoke Myto B 2145 2126 0
2017/2018 9 SK Usti nad Orlici B 1927 1951 Daniel Martin SK pri DDM Litomysl 2034 2048 0
2017/2018 8 SK Usti nad Orlici B 1891 1890 Trhal Tomáš TJ SO Chrudim 2084 2093 0
2017/2018 7 SK Usti nad Orlici B 1927 1951 Mikyska Kamil SK+Sokol Zamberk 1990 1952 ½
2017/2018 6 SK Usti nad Orlici B 1886 1890 Szücs Matyáš 2222 SK Polabiny E 2099 2108 0
2017/2018 5 SK Usti nad Orlici B 1952 1951 Ludvík Tomáš 2222 SK Polabiny D 2165 2097 0
2017/2018 4 SK Usti nad Orlici B 1883 1893 Fiedler Bedřich Sokol Zajecice 2089 2102 0
2017/2018 1 SK Usti nad Orlici B 1957 1955 Grundman Václav SK Usti nad Orlici A 1982 1988 ½
2017/2018 10 SK Vysoke Myto B 1927 1951 Kosek Marek 2096 2074 0
2017/2018 8 TJ SO Chrudim 1927 1951 Trhal Tomáš 2071 2098 0
2017/2018 6 2222 SK Polabiny E 1952 1951 Szücs Matyáš 2064 2076 0
2017/2018 4 Sokol Zajecice 1927 1951 Fiedler Bedřich 2110 2103 0
2016/2017 11 SK Usti nad Orlici B 1961 1954 Lipavský Dušan SK Vysoke Myto B 1970 1977 ½
2016/2017 10 SK Usti nad Orlici B 1961 1954 Krušina Patrik SK Svitavy 1883 1854 1
2016/2017 9 SK Usti nad Orlici B 1961 1954 Sýkora Josef SK Rapid Pardubice C 2035 2077 ½
2016/2017 7 SK Usti nad Orlici B 1961 1954 Jelínek Václav SK Bohemia Pardubice 1963 1965 1
2016/2017 6 SK Usti nad Orlici B 1961 1954 Komárková Magdaléna TJ Stefanydes Policka B 2002 2003 ½
2016/2017 5 SK Usti nad Orlici B 1961 1954 Doseděl Jiří TJ Jiskra Litomysl 2062 2071 ½
2016/2017 4 SK Usti nad Orlici B 1961 1954 Hájek Jaroslav Sokol Zajecice 1895 1894 ½
2016/2017 2 SK Usti nad Orlici B 1961 1954 Ludvík Tomáš 2222 SK Polabiny D 1830 1825 0
2016/2017 7 SK Usti nad Orlici 1961 1954 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Kralove B 2101 2112 0
2016/2017 1 SK Usti nad Orlici 1961 1954 Kaisler Martin SK Lipa 2028 2016 0
2015/2016 10 ŠK Ústí nad Orlicí B 1961 1954 Lacko Dušan ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1815 ½
2015/2016 9 ŠK Ústí nad Orlicí B 1961 1954 Lorenc Adam TJ Spartak OEZ Letohrad 1824 1786 0
2015/2016 8 ŠK Ústí nad Orlicí B 1961 1954 Kovář Václav Proplast Česká Třebová B 1657 1682 1
2015/2016 7 ŠK Ústí nad Orlicí B 1961 1954 Ježek Jakub Sokol Mistrovice 1584 1553 1
2015/2016 6 ŠK Ústí nad Orlicí B 1961 1954 Brdíček David SK + Sokol Žamberk 1774 1742 1
2015/2016 5 ŠK Ústí nad Orlicí B 1961 1954 Marek Jan ŠK Dolní Čermná 1506 1516 1
2015/2016 4 ŠK Ústí nad Orlicí B 1961 1954 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička C 1821 1796 ½
2015/2016 3 ŠK Ústí nad Orlicí B 1961 1954 Meleško Andrij ŠK Svitavy B 1930 1946 0
2015/2016 2 ŠK Ústí nad Orlicí B 1961 1954 Podgorný Radim TJ Spartak Choceň 1752 1765 ½
2015/2016 1 ŠK Ústí nad Orlicí B 1961 1954 Mastný Tomáš ŠK Ústí nad Orlicí C 1662 1665 1
2015/2016 9 Proplast Česká Třebová 1961 1954 Jelínek Milan TJ Sokol Zaječice 1976 1946 1
2015/2016 4 Proplast Česká Třebová 1961 1954 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1892 1897 ½
2014/2015 11 ŠK Ústí nad Orlicí B 1963 1972 Motl Ladislav ŠK Dolní Čermná 1635 1640 1
2014/2015 9 ŠK Ústí nad Orlicí B 1963 1972 Janeček Václav TJ Spartak OEZ Letohrad 1818 1805 0
2014/2015 7 ŠK Ústí nad Orlicí B 1963 1972 Kalousek Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1591 ½
2014/2015 6 ŠK Ústí nad Orlicí B 1963 1972 Jiroušek Jan Proplast Česká Třebová B 1473 1473 1
2014/2015 4 ŠK Ústí nad Orlicí B 1963 1972 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl B 1879 1843 1
2014/2015 2 ŠK Ústí nad Orlicí B 1963 1972 Marinov Peter TJ Spartak Choceň 1792 1788 1
2014/2015 10 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1963 1972 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny B 2012 2006 ½
2014/2015 8 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1963 1972 Stratil Petr ŠK 1921 Zábřeh 2101 2092 ½
2014/2015 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1963 1972 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2122 2112 ½
2014/2015 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1963 1972 Kaisler Martin ŠK ZVU Engineering Lípa A 2041 2029 1
2014/2015 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1963 1972 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové B 2135 2128 0
2013/2014 11 ŠK Ústí nad Orlicí B 1992 2008 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto B 2121 2122 ½
2013/2014 10 ŠK Ústí nad Orlicí B 1992 2008 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2073 2076 0
2013/2014 9 ŠK Ústí nad Orlicí B 1992 2008 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim B 2096 2114 ½
2013/2014 8 ŠK Ústí nad Orlicí B 1992 2008 Krátký Josef TJ Lokomotiva Česká Třebová 2020 2044 0
2013/2014 7 ŠK Ústí nad Orlicí B 1992 2008 Kastner Oldřich ŠK Rapid Pardubice C 2076 2055 ½
2013/2014 6 ŠK Ústí nad Orlicí B 1992 2008 Tůma Jiří TJ CHS Chotěboř 2326 2327 0
2013/2014 5 ŠK Ústí nad Orlicí B 1992 2008 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička B 2036 2021 ½
2013/2014 4 ŠK Ústí nad Orlicí B 1992 2008 Jedlička Luboš Sokol Zaječice 2182 2185 0
2013/2014 3 ŠK Ústí nad Orlicí B 1992 2008 Havelka Josef TJ Lanškroun 1994 1988 0
2013/2014 2 ŠK Ústí nad Orlicí B 1992 2008 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk 1944 1961 0
2013/2014 1 ŠK Ústí nad Orlicí B 1992 2008 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice 2023 2005 0
2013/2014 9 ŠK Ústí nad Orlicí 1992 2008 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové B 2028 2036 0
2013/2014 8 ŠK Ústí nad Orlicí 1992 2008 Horníček Pavel Region Panda Rychnov n. K. 1777 1850 1
2013/2014 5 ŠK Ústí nad Orlicí 1992 2008 Reichel Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1927 1906 1
2013/2014 3 ŠK Ústí nad Orlicí 1992 2008 Hájek Jiří ŠK ZVU Engineering Lípa A 2074 2068 ½
2012/2013 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1988 2012 Opravil Karel T.J. Sokol Šumperk 2024 2018 ½
2012/2013 10 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1988 2012 Kastner Oldřich ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2092 2091 ½
2012/2013 9 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1988 2012 Petráž Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 2007 2027 1
2012/2013 8 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1988 2012 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny C 2069 2059 ½
2012/2013 7 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1988 2012 Trávníček Petr Agentura Garde Calcio Olomouc 2138 2117 0
2012/2013 6 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1988 2012 Novotný Jan TJ Náchod 1959 1949 1
2012/2013 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1988 2012 Goluch Piotr Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2272 0
2012/2013 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1988 2012 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2207 2206 ½
2012/2013 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1988 2012 Alfimov Igor TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1961 1962 0
2012/2013 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1988 2012 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové B 2013 2032 ½
2012/2013 10 ŠK Ústí nad Orlicí B 1988 2012 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice 2050 2047 ½
2012/2013 5 ŠK Ústí nad Orlicí B 1988 2012 Komárková Magdaléna TJ Štefanydes Polička 2063 2053 ½
2012/2013 1 ŠK Ústí nad Orlicí B 1988 2012 Honek Jan TJ Jiskra Heřm. Městec 1813 1843 ½
2011/2012 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2003 2032 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny C 1988 1997 ½
2011/2012 10 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2003 2032 Huňáček Jaroslav ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1872 1901 0
2011/2012 6 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2003 2032 Hájek Jaroslav Sokol Zaječice 1958 1957 ½
2011/2012 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2003 2032 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové B 2184 2185 0
2011/2012 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2003 2032 Sikora Lukáš ŠK Lokomotiva Brno A 1947 1947 1
2011/2012 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí 2003 2032 Veselý Tomáš AKIS Pardubice 2128 2142 ½
2011/2012 9 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 2003 2032 Krušina Patrik ŠK Svitavy 1826 1927 0
2011/2012 8 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 2003 2032 Havrlík Pavel SK+Sokol Žamberk B 1878 1897 ½
2011/2012 7 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 2003 2032 Krátký Josef TJ Lanškroun 1881 1919 ½
2011/2012 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 2003 2032 Motl Ladislav Šachový klub Dolní Čermná 1654 1
2011/2012 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí B 2003 2032 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl B 1997 1966 1
2010/2011 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 2008 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim "B" 2082 0
2010/2011 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 2008 Felcman Tomáš SK + Sokol Žamberk 2010 ½
2010/2011 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 2008 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto "C" 1960 ½
2010/2011 11 Jiskra Usti nad Orlici 2008 Ptáček Luboš SK Vysoke Myto 2046 ½
2010/2011 10 Jiskra Usti nad Orlici 2008 Mouryc Tomáš Sokol Bedrichov 2000 ½
2010/2011 9 Jiskra Usti nad Orlici 2008 Bednář Jaromír SK Caissa Trebic A 2280 ½
2010/2011 7 Jiskra Usti nad Orlici 2008 Smutný Jan AKIS Pardubice 2188 0
2010/2011 6 Jiskra Usti nad Orlici 2008 Kratochvíl Milan Lokomotiva Brno 2145 ½
2010/2011 5 Jiskra Usti nad Orlici 2008 Bujnoch Radek SK Chrudim 2144 0
2010/2011 4 Jiskra Usti nad Orlici 2008 Hájek Jiří Sokol Zajecice 2136 0
2010/2011 3 Jiskra Usti nad Orlici 2008 Milostný Miloš SK Caissa Trebic B 2060 1
2010/2011 2 Jiskra Usti nad Orlici 2008 Bartošová Lucie Jiskra Litomysl 1961 ½
2009/2010 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 2050 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2135 ½
2009/2010 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 2050 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun B"" 2253 0
2009/2010 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 2050 Vymetálek Petr ŠO K a.s. Kunvald 1794 ½
2009/2010 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 2050 Merta Josef Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1827 0
2009/2010 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 2050 Vohník Miroslav SK + Sokol Žamberk C"" 1692 1
2009/2010 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 2050 Kotva Milan ŠK Svitavy 2063 0
2009/2010 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 2050 Petráž Martin Lokomotiva Česká Třebová B"" 1930 1
2009/2010 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2050 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B"" 1958 0
2009/2010 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2050 Petráž Martin Lokomotiva Česká Třebová 1930 1
2009/2010 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2050 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 1918 ½
2009/2010 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2050 Hennig Thomas Synpo Pardubice 1995 ½
2009/2010 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2050 Zvěřina Jan CHS Chotěboř 1902 1
2009/2010 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2050 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny C"" 2089 1
2009/2010 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2050 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny D"" 1324 1
2009/2010 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2050 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1951 1
2009/2010 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2050 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2042 ½
2009/2010 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2050 Podgorný Radim ŠK Vysoké Mýto C"" 1734 1
2009/2010 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2050 Jániš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1652 1
2008/2009 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2122 Dungl Petr SK+Sokol Žamberk C 1769 ½
2008/2009 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2122 Vavroušek Petr Spartak Choceň 1827 ½
2008/2009 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2122 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1949 ½
2008/2009 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2122 Wiesinger Wolfgang SK+Sokol Žamberk B 1942 1
2008/2009 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2122 Šilar Ladislav TJ Lanškroun B 1923 ½
2008/2009 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2122 Baláž Jindřich ŠK Svitavy B 1539 1
2008/2009 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2122 Maceška Bohumír TJ Jablonné nad Orlicí 1918 1
2008/2009 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2122 Merta Josef ŠO K a.s. Kunvald 1826 1
2008/2009 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2122 Kodytek Tomáš TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1560 1
2008/2009 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2122 Dungl Petr SK + Sokol Žamberk 1769 ½
2008/2009 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2122 Petráž Martin Lokomotiva Česká Třebová 1957 1
2008/2009 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2122 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny D 2026 0
2008/2009 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2122 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2080 0
2008/2009 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2122 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička 1902 0
2008/2009 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2122 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto B 1884 ½
2008/2009 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2122 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 1923 ½
2008/2009 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2122 Řehák Jiří TJ Spartak OEZ Letohrad 1842 0
2008/2009 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2122 Zámečník Jan TJ ŠO a DDM Chrudim B 1878 1
2008/2009 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2122 Müller Petr Synpo Pardubice 2005 1
2008/2009 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2122 Krejčík Tomáš CHS Chotěboř 1897 0
2007/2008 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2115 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice 1986 1
2007/2008 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2115 Kalous Tomáš SK Žamberk 1840 1
2007/2008 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2115 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička B 1875 ½
2007/2008 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2115 Honek Jan SYNPO Pardubice 1811 1
2007/2008 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2115 Gregor Pavel TJ Lokomotiva Česká Třebová 1671 1
2007/2008 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2115 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1927 1
2007/2008 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2115 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny D 2095 ½
2007/2008 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2115 Petruň Milan TJ Lanškroun 1719 0
2007/2008 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2115 Zámečník Jan ŠO Chrudim B 1844 1
2007/2008 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2115 Hennig Thomas AKIS Pardubice 1999 1
2007/2008 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2115 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1758 1
2007/2008 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2115 Tuvšinbajar Dorjkhú TJ Jablonné nad Orlicí 2052 ½
2007/2008 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2115 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1942 ½
2007/2008 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2115 Havel František ŠK Svitavy 1810 ½
2007/2008 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2115 Šmíd František Sokol Městečko Trnávka 1802 1
2007/2008 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2115 Křemenák Jiří TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1758 1
2007/2008 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2115 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun B 2310 0
2007/2008 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2115 Wiesinger Wolfgang ŠK Žamberk C 1925 ½
2006/2007 11 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1963 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny D 2060 1
2006/2007 10 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1963 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2284 0
2006/2007 9 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1963 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička B 2051 0
2006/2007 8 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1963 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1877 1
2006/2007 6 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1963 Daněk Pavel KONTAX Pardubice 1968 0
2006/2007 5 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1963 Krys Jaromír ŠO Chrudim B 2068 0
2006/2007 4 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1963 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 1950 0
2006/2007 3 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1963 Pačovský Martin SYNPO Pardubice 2021 1
2006/2007 2 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1963 Volf Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí A 2138 ½
2006/2007 1 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1963 Švub Jan TJ Lanškroun 2016 1
2005/2006 11 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2010 Zeinert Michal Lokomotiva Česká Třebová 2092 0
2005/2006 10 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2010 Merta Michal Sokol Horní Čermná 1735 ½
2005/2006 9 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2010 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1707 1
2005/2006 8 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2010 Pokorný Tomáš FYGR Lanškroun 2276 0
2005/2006 7 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2010 Plotek Evžen Spartak Choceň 1960 0
2005/2006 6 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2010 Keprta Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1898 ½
2005/2006 5 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2010 Papáček Miloš Spartak OEZ Letohrad B 1949 1
2005/2006 4 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2010 Zeman Arnošt Štefanydes Polička B 2075 0
2005/2006 2 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2010 Zámečník Bohumír ŠK Žamberk B 2001 0
2005/2006 1 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2010 Poslušný Martin Jiskra Ústí nad Orlicí B 1936 ½
2005/2006 11 Jiskra Ústí nad Orlicí 2010 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2038 ½
2005/2006 9 Jiskra Ústí nad Orlicí 2010 Linhart Zbyněk TJ + DDM Chrudim B 1914 0
2005/2006 8 Jiskra Ústí nad Orlicí 2010 Krumer Miroslav Spartak OEZ Letohrad 1940 1
2005/2006 7 Jiskra Ústí nad Orlicí 2010 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl 1842 0
2005/2006 6 Jiskra Ústí nad Orlicí 2010 Škorpík Jan 2222 ŠK Polabiny B 1878 ½
2005/2006 5 Jiskra Ústí nad Orlicí 2010 Pačovský Martin Kavárna Evropa Pardubice 1877 ½
2005/2006 4 Jiskra Ústí nad Orlicí 2010 Zámečník Jan TJ DDM Hlinsko 1721 1
2005/2006 3 Jiskra Ústí nad Orlicí 2010 Wiesinger Wolfgang SK Žamberk 1858 0
2005/2006 2 Jiskra Ústí nad Orlicí 2010 Kajínek Karel TJ CHS Chotěboř 1796 1
2005/2006 1 Jiskra Ústí nad Orlicí 2010 Kastner Kamil Štefanydes Polička 1936 0
2004/2005 11 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2010 Kotva Milan Slovan Moravská Třebová 2134 0
2004/2005 10 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2010 Martinec Jan SK Žamberk B 1759 1
2004/2005 9 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2010 Pekař Václav Jiskra Litomyšl 1873 ½
2004/2005 8 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2010 Houška Bronislav ŠK Svitavy 2011 0
2004/2005 6 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2010 Papáček Miloš Spartak OEZ Letohrad 1954 1
2004/2005 5 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2010 Plotek Evžen Spartak Choceň 2042 ½
2004/2005 4 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2010 Tuvšinbajar Dorjkhú TJ Jablonné nad Orlicí 2057 1
2004/2005 2 Jiskra Ústí nad Orlicí C 2010 Vymetálek Petr ŠO K a.s. Kunvald 1788 1
2004/2005 11 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2010 Maceška Bohumír SK Žamberk 1881 0
2004/2005 10 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2010 Zelenka Jaroslav Eurokomplex Autoskla Pardubice 2100 ½
2004/2005 9 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2010 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny B 1977 ½
2004/2005 8 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2010 Hromádko Martin Sokol Zaječice 2074 ½
2004/2005 7 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2010 Komárek David Štefanydes Polička A 2143 ½
2004/2005 6 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2010 Hospodka Josef TJ CHS Chotěboř 1888 1
2004/2005 5 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2010 Třasák Ondřej Synpo Pardubice 1959 ½
2004/2005 4 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2010 Kokeš Bohuslav TJ ŠO Chrudim B 2036 0
2004/2005 3 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2010 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto 1937 ½
2004/2005 1 Jiskra Ústí nad Orlicí A 2010 Pokorný Jan Jiskra Ústí nad Orlicí B 1918 ½
2003/2004 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2032 Zámečník Bohumír SK Žamberk B 1997 ½
2003/2004 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2032 Pech Hynek TJ Jablonné nad Orlicí 1250 0
2003/2004 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2032 Voleský Stanislav Spartak Choceň 1901 1
2003/2004 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2032 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1948 ½
2003/2004 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2032 Dvořák Eduard ZD Kunvald 1772 1
2003/2004 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2032 Komárek David Štefanydes Polička B 2158 ½
2003/2004 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2032 Riedl Tomáš ŠK Svitavy 1653 ½
2003/2004 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2032 Klíma Ladislav Štefanydes Polička C 1452 1
2003/2004 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2032 Pokorný Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1726 ½
2003/2004 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2032 Jirsa Lukáš Jiskra Litomyšl 1710 ½
2003/2004 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2032 Bělohlav Jan 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 1973 ½
2003/2004 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2032 Letáček Ondřej TJ Synthesia Pardubice C 1881 1
2003/2004 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2032 Kaderka Radek Eurokomplex Autoskla Pardubice 2204 ½
2003/2004 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2032 Zeman Martin ŠK Vysoké Mýto 1980 ½
2003/2004 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2032 Šimek Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová 1915 ½
2003/2004 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2032 Maceška Bohumír SK Žamberk 1873 1
2003/2004 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2032 Krejčík Tomáš CHS Chotěboř 1851 0
2003/2004 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2032 Nadrchal Tomáš Plzeňka Pardubice 2008 ½
2003/2004 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2032 Koníček Petr ŠO+DDM Chrudim B 1968 0
2003/2004 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2032 Hurt Lukáš TJ Lanškroun 2142 1