Hráč Vrtal Vlastimil

Vrtal Vlastimil

User Pic
Jméno: Vrtal Vlastimil
Oddíl: TJ Pankrác
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1965
Elo mezinárodní: 1939
ID: 29335
FIDE ID: 348279
Rok narození: 1957
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 13 TJ Pankrác D 1939 1965 Cantier Jean-Francois GROP - B 1912 1903 ½
2018/2019 11 TJ Pankrác D 1939 1965 Veselý Vladislav TJ Bohemians Praha C 1683 1703 ½
2018/2019 7 TJ Pankrác D 1939 1965 Pokorný Ondřej DDM Praha 6 A 2003 2016 1
2018/2019 6 TJ Pankrác D 1939 1965 Jirman Pavel ŠK Sokol Vyšehrad C 2012 2022 0
2018/2019 4 TJ Pankrác D 1939 1965 Světlý Jiří Dukla B 1895 1847 1
2018/2019 11 TJ Pankrác E 1939 1965 Špaček Michal GROP Classical Chess 1962 1985 ½
2018/2019 8 TJ Pankrác E 1939 1965 Profant Tibor LISA A 2157 0 0
2018/2019 7 TJ Pankrác E 1939 1965 Koudelka Ivan TJ Bohemians Praha D 2003 2005 1
2018/2019 6 TJ Pankrác E 1939 1965 Hrdina Robin TJ Kobylisy D 2229 2218 0
2018/2019 5 TJ Pankrác E 1939 1965 Dvouletý Pavel SK OAZA Praha C 2052 2067 ½
2018/2019 4 TJ Pankrác E 1939 1965 Minbayev Bolatbek USK Praha A 0
2018/2019 3 TJ Pankrác E 1939 1965 Soukup Václav ŠK Viktoria Žižkov B 2135 2109 0
2018/2019 2 TJ Pankrác E 1939 1965 Melmuk Petr Dukla C 2029 2031 0
2017/2018 10 TJ Pankrác E 1939 1965 Lener Jaroslav ŠK Praha - Smíchov A 1754 1787 ½
2017/2018 9 TJ Pankrác E 1939 1965 Lamser Jan Unichess D 2134 2138 1
2017/2018 8 TJ Pankrác E 1939 1965 Ruzyak Pavel GROP Classical Chess 1967 1930 ½
2017/2018 6 TJ Pankrác E 1939 1965 Kříž Pavel TJ Kobylisy D 1957 1978 ½
2017/2018 5 TJ Pankrác E 1939 1965 Hackel Luděk ŠK DP Praha D - VŠFS II 1933 1953 1
2017/2018 4 TJ Pankrác E 1939 1965 Růžička Ondřej ŠK Sokol Vyšehrad F 1924 1899 1
2017/2018 3 TJ Pankrác E 1939 1965 Pospěch Radim ŠO TJ Dukla Praha C 1983 1995 ½
2017/2018 2 TJ Pankrác E 1939 1965 Shatnev Evgeny ŠK Mahrla Praha B 1712 1771 1
2017/2018 1 TJ Pankrác E 1939 1965 Plášek Zdeněk Sokol Praha Vršovice C 1947 1954 ½
2016/2017 10 TJ Pankrác D 1899 1935 Ostrý Michal Sokol Kobylisy B 1636 1647 ½
2015/2016 11 TJ Pankrác E 1899 1935 Istel Oldřich TJ Praga Praha C 1699 1
2015/2016 10 TJ Pankrác E 1899 1935 Klement Václav ŠK Praha - Smíchov B 1000 ½
2015/2016 9 TJ Pankrác E 1899 1935 Hýbl Vladislav Sokol Praha Vršovice D 1800 ½
2015/2016 8 TJ Pankrác E 1899 1935 Aubrecht Petr TJ Bohemians Praha F 1917 1890 0
2015/2016 6 TJ Pankrác E 1899 1935 Fica Alexander DDM Praha 6 B 1808 1
2015/2016 5 TJ Pankrác E 1899 1935 Barabas Aleš ŠK DP Praha - VŠFS II 1830 ½
2015/2016 3 TJ Pankrác E 1899 1935 Čižmár Štefan ŠK Bohnice B 1761 ½
2015/2016 2 TJ Pankrác E 1899 1935 Závůrková Monika TJ Praga Praha D 1860 1869 ½
2014/2015 8 TJ Pankrác E 1962 1989 Sviták David SK OAZA Praha B 2001 1991 0
2014/2015 7 TJ Pankrác E 1962 1989 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad D 2105 2120 ½
2014/2015 6 TJ Pankrác E 1962 1989 Šašinka Jiří ŠK Bohnice B 1929 1890 ½
2014/2015 5 TJ Pankrác E 1962 1989 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad E 2047 2063 0
2014/2015 4 TJ Pankrác E 1962 1989 Cantier Jean-Francois GROP Classic.Chess 1948 1961 0
2014/2015 2 TJ Pankrác E 1962 1989 Urban Zdeněk ŠK Smíchov A 2148 2146 0
2014/2015 1 TJ Pankrác E 1962 1989 Blümel Otto SK Lokomotiva Radlice A 2085 2089 ½
2014/2015 5 TJ Pankrác D 1962 1989 Čížek Ondřej Viktoria Žižkov B 1857 1878 ½
2014/2015 4 TJ Pankrác D 1962 1989 Ursta Lubomír ŠK Bohnice A 1894 1942 0
2014/2015 3 TJ Pankrác D 1962 1989 Bohemians Praha D 1
2014/2015 8 TJ Pankrác C 1962 1989 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad C 2047 2063 ½
2014/2015 4 TJ Pankrác C 1962 1989 Katzer Radovan Holdia DP Praha C 1821 1872 0
2014/2015 3 TJ Pankrác C 1962 1989 Wadura Robert Unichess ČSOB D 1756 1771 ½
2014/2015 1 TJ Pankrác C 1962 1989 Salač Jiří TJ Pankrác B 2117 2114 0
2013/2014 11 TJ Pankrác E 1960 2007 Ursta Lubomír ŠK Bohnice A 1973 1984 1
2013/2014 10 TJ Pankrác E 1960 2007 Pták Pavel ŠO TJ Dukla Praha B 2153 2145 0
2013/2014 9 TJ Pankrác E 1960 2007 Seifarth Robert ŠK PORG B 2124 2119 0
2013/2014 8 TJ Pankrác E 1960 2007 Zajíček Karel ŠK Sokol Vyšehrad D 1958 0
2013/2014 7 TJ Pankrác E 1960 2007 Domlátil Jiří ŠK Sokol Vyšehrad F 2149 2155 0
2013/2014 6 TJ Pankrác E 1960 2007 Gáj Miloš ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2002 2058 ½
2013/2014 5 TJ Pankrác E 1960 2007 Tyle Vladimír SK OAZA Praha C 1947 1940 1
2013/2014 4 TJ Pankrác E 1960 2007 Dolínek Vladimír ŠO TJ Dukla Praha D 1985 1982 1
2013/2014 3 TJ Pankrác E 1960 2007 Dvořák Ludvík SK LISA A 2147 2142 0
2013/2014 2 TJ Pankrác E 1960 2007 Kovář Jan ŠK Černý Baron A 1939 1956 0
2013/2014 1 TJ Pankrác E 1960 2007 Musil Miroslav TJ Praga Praha B 1990 1937 1
2013/2014 11 TJ Pankrác D 1960 2007 Smolka Josef Stavby mostů Praha A 1822 1842 0
2013/2014 5 TJ Pankrác D 1960 2007 Novák Václav SK Lokomotiva Radlice A 2062 2065 ½
2013/2014 7 TJ Pankrác C 1960 2007 Paulovič Milan TJ Praga Praha A 1901 1900 ½
2013/2014 1 TJ Pankrác C 1960 2007 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác B 2125 2135 ½