Hráč Kameník David

Kameník David

User Pic
Jméno: Kameník David
Oddíl: Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1795
Elo mezinárodní: 1795
ID: 9132
FIDE ID: 346870
Rok narození: 1977
Třída rozhodčího: 1
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 TJ Spartak Letohrad 1795 1795 Hájek Lukáš Sokol Zajecice 2058 2046 0
2019/2020 1 TJ Spartak Letohrad 1791 1795 Lipavský Dušan SK Vysoke Myto B 1944 1942 ½
2018/2019 11 TJ Spartak Letohrad 1802 1800 Ptáček Luboš SK Vysoke Myto B 2111 2081 0
2018/2019 8 TJ Spartak Letohrad 1794 1800 Cach Tomáš Sokol Zajecice 1621 1600 1
2018/2019 7 TJ Spartak Letohrad 1794 1800 Šváb Jiří SK pri DDM Litomysl 1877 1856 ½
2018/2019 6 TJ Spartak Letohrad 1795 1800 Šťulík Jiří SO Hlinsko 1757 1766 ½
2018/2019 4 TJ Spartak Letohrad 1801 1812 Sukdolák Radek TJ CHS Chotebor B 1945 1941 0
2018/2019 3 TJ Spartak Letohrad 1804 1812 Brdíček David SK+Sokol Zamberk 1816 1790 ½
2018/2019 2 TJ Spartak Letohrad 1804 1812 Krátký Josef TJ Lanskroun 2068 2053 0
2018/2019 1 TJ Spartak Letohrad 1810 1812 Törvenyi Roman 2222 SK Polabiny D 1970 1975 0
2017/2018 11 TJ Spartak Letohrad 1813 1829 Borek Pavel Proplast Ceska Trebova 1831 1830 1
2017/2018 10 TJ Spartak Letohrad 1815 1829 Dušek Josef TJ Sokol Horni Cermna 1724 1670 ½
2017/2018 9 TJ Spartak Letohrad 1829 1829 Solil Roman TJ Lanskroun B 1958 1953 0
2017/2018 8 TJ Spartak Letohrad 1829 1829 Grepl Pavel TJ Slovan Moravska Trebova 1913 1913 0
2017/2018 7 TJ Spartak Letohrad 1829 1829 Simon Jakub TJ Stefanydes Policka B 1601 1599 1
2017/2018 6 TJ Spartak Letohrad 1829 1829 Černohous Miloslav Sokol Mistrovice 1661 1666 ½
2017/2018 1 TJ Spartak Letohrad 1828 1828 Merta Josef SK Dolni Cermna 1871 1879 ½
2015/2016 5 ŠK Ústí nad Orlicí 1837 1826 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové B 1992 2016 ½
2015/2016 11 TJ Spartak OEZ Letohrad 1837 1826 Strachoň Lukáš ŠK Svitavy B 1733 1755 1
2015/2016 10 TJ Spartak OEZ Letohrad 1837 1826 Vavroušek Petr TJ Spartak Choceň 1772 1774 ½
2015/2016 8 TJ Spartak OEZ Letohrad 1837 1826 Vaculík Jakub TJ Lanškroun B 1759 1755 1
2015/2016 7 TJ Spartak OEZ Letohrad 1837 1826 Rusz Gustav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1613 1611 ½
2015/2016 6 TJ Spartak OEZ Letohrad 1837 1826 Taslar Karel ŠK Ústí nad Orlicí C 1662 1644 1
2015/2016 4 TJ Spartak OEZ Letohrad 1837 1826 Ježek Jakub Sokol Mistrovice 1584 1553 ½
2015/2016 3 TJ Spartak OEZ Letohrad 1837 1826 Kalous Tomáš SK + Sokol Žamberk 1843 1841 ½
2015/2016 2 TJ Spartak OEZ Letohrad 1837 1826 Slavíček Miroslav ŠK Dolní Čermná 1707 1774 0
2015/2016 1 TJ Spartak OEZ Letohrad 1837 1826 Nešpor Jakub TJ Štefanydes Polička C 1773 1725 ½
2015/2016 5 ŠK Ústí nad Orlicí D 1837 1826 Lattenberg František Sokol Městečko Trnávka 1380 1597 0
2015/2016 6 ŠK Ústí nad Orlicí D 1837 1826 Michalička Václav ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B 1464 1466 1
2015/2016 5 ŠK Ústí nad Orlicí D 1837 1826 Bém Tadeáš ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald D 1489 1172 1
2014/2015 11 TJ Spartak OEZ Letohrad 1834 1835 Dvořák Eduard ŠO K a. s. Kunvald 1706 1669 1
2014/2015 10 TJ Spartak OEZ Letohrad 1834 1835 Odstrčil Jaromír TJ Jiskra Litomyšl B 1902 1910 ½
2014/2015 8 TJ Spartak OEZ Letohrad 1834 1835 Weis Ladislav TJ Spartak Choceň 1784 1802 1
2014/2015 7 TJ Spartak OEZ Letohrad 1834 1835 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1814 1835 ½
2014/2015 6 TJ Spartak OEZ Letohrad 1834 1835 Slavíček Miroslav ŠK Dolní Čermná 1680 1754 1
2014/2015 5 TJ Spartak OEZ Letohrad 1834 1835 Kacálek Karel SK+Sokol Žamberk B 1782 1817 ½
2014/2015 4 TJ Spartak OEZ Letohrad 1834 1835 Simon Michal TJ Štefanydes Polička C 1518 ½
2014/2015 3 TJ Spartak OEZ Letohrad 1834 1835 Vaculík Jakub TJ Lanškroun B 1777 1729 ½
2014/2015 1 TJ Spartak OEZ Letohrad 1834 1835 Kovář Václav Proplast Česká Třebová B 1708 1708 1
2014/2015 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1834 1835 Bureš Vladimír TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2047 1979 0
2013/2014 11 ŠK Ústí nad Orlicí B 1876 1872 Kučera Jan ŠK Vysoké Mýto B 1861 1924 ½
2013/2014 9 ŠK Ústí nad Orlicí B 1876 1872 Česenek Jan TJ ŠO Chrudim B 1819 1807 0
2013/2014 1 ŠK Ústí nad Orlicí B 1876 1872 Laušman Petr ŠK Bohemia Pardubice 1962 2018 0
2013/2014 11 ŠK Ústí nad Orlicí D 1876 1872 Merta Josef ŠK Dolní Čermná 1816 1867 0
2013/2014 9 ŠK Ústí nad Orlicí D 1876 1872 Kotva Milan TJ Slovan Moravská Třebová 1996 1992 0
2013/2014 7 ŠK Ústí nad Orlicí D 1876 1872 Mikyska Kamil TJ Spartak Letohrad 1865 1841 0
2013/2014 6 ŠK Ústí nad Orlicí D 1876 1872 Keprta Stanislav ŠO K a. s. Kunvald 1866 1941 ½
2013/2014 2 ŠK Ústí nad Orlicí D 1876 1872 Šimek Zdeněk TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1886 1909 ½
2013/2014 5 ŠK Ústí nad Orlicí 1876 1872 Beránek Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1902 1904 ½
2013/2014 3 ŠK Ústí nad Orlicí 1876 1872 Šafařík Jakub ŠK ZVU Engineering Lípa A 2055 2058 ½
2012/2013 11 ŠK Ústí nad Orlicí C 1867 1875 Havelka Josef TJ Lanškroun 1900 1988 0
2012/2013 8 ŠK Ústí nad Orlicí C 1867 1875 Meleško Andrij TJ Slovan M. Třebová 1943 1943 0
2012/2013 6 ŠK Ústí nad Orlicí C 1867 1875 Krušina Adolf ŠK Svitavy B 1484 1
2012/2013 5 ŠK Ústí nad Orlicí C 1867 1875 Vaníček Jan TJ Jablonné n/O. 1769 1713 ½
2012/2013 3 ŠK Ústí nad Orlicí C 1867 1875 Havrlík Pavel SK+Sokol Žamberk B 1887 1930 ½
2012/2013 2 ŠK Ústí nad Orlicí C 1867 1875 Zeman Ladislav TJ Jiskra Litomyšl B 1960 1931 1
2012/2013 11 ŠK Ústí nad Orlicí B 1867 1875 Hájek Jaroslav Sokol Zaječice 1918 1895 ½
2012/2013 10 ŠK Ústí nad Orlicí B 1867 1875 Makeš Martin ŠK Bohemia Pardubice 2084 2042 ½
2012/2013 9 ŠK Ústí nad Orlicí B 1867 1875 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1988 2006 ½
2012/2013 6 ŠK Ústí nad Orlicí B 1867 1875 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto B 1899 1900 ½
2012/2013 3 ŠK Ústí nad Orlicí B 1867 1875 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř 1857 1858 1
2012/2013 1 ŠK Ústí nad Orlicí B 1867 1875 Přibyl Jiří TJ Jiskra Heřm. Městec 1843 1875 0
2011/2012 10 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1838 1838 Kotva Milan ŠK Svitavy 1946 1985 1
2011/2012 9 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1838 1838 Havrlík Pavel SK+Sokol Žamberk B 1878 1897 0
2011/2012 8 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1838 1838 Procházka Petr TJ Lanškroun 2017 2009 ½
2011/2012 7 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1838 1838 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička B 1874 1872 ½
2011/2012 6 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1838 1838 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1880 1803 1
2011/2012 4 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1838 1838 Motl Ladislav Šachový klub Dolní Čermná 1654 1
2011/2012 3 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1838 1838 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl B 2170 2164 0
2011/2012 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1838 1838 Vymetálek Petr ŠO K a.s. Kunvald 1800 ½
2011/2012 1 Šachový klub Ústí nad Orlicí C 1838 1838 Poslušný Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1992 1925 0
2011/2012 11 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1838 1838 Kouba Petr 2222 ŠK Polabiny C 2021 1879 ½
2011/2012 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1838 1838 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2269 2223 ½
2010/2011 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1839 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk "B" 1857 ½
2010/2011 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1839 Merta Michal Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1779 1
2010/2011 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1839 Krušina Patrik ŠK Svitavy 1846 0
2010/2011 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1839 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad "B" 1758 ½
2010/2011 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1839 Sojma Zdeněk TJ Slovan Moravská Třebová 1964 0
2010/2011 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1839 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl "B" 1874 0
2010/2011 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1839 Šilar Ladislav TJ Lanškroun "B" 1907 ½
2010/2011 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1839 Cimprich Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1576 1
2010/2011 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1839 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2015 ½
2010/2011 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1839 Šimek Zdeněk TJ Lokomotiva Česká Třebová "B" 1883 0
2010/2011 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "C" 1839 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald 1795 ½
2009/2010 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1832 Černohous Miloslav TJ Jablonné nad Orlicí 1250 ½
2009/2010 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1832 Šebrle Jaroslav TJ Lanškroun B"" 1789 ½
2009/2010 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1832 Tobiška Jaroslav ŠO K a.s. Kunvald 1706 1
2009/2010 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1832 Jeništa Jiří SK + Sokol Žamberk B"" 1807 1
2009/2010 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1832 Felcman Tomáš SK + Sokol Žamberk A"" 1933 ½
2009/2010 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1832 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1832 1
2009/2010 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1832 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička B"" 1744 ½
2009/2010 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1832 Sysr Pavel Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1606 ½
2009/2010 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1832 Hurdes Emil SK + Sokol Žamberk C"" 1461 1
2009/2010 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 1832 Havel František ŠK Svitavy 1802 0
2009/2010 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1832 Petrážová Kateřina Lokomotiva Česká Třebová 1620 ½
2009/2010 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1832 Zoubek David Synpo Pardubice 1625 1
2009/2010 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1832 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny C"" 1999 0
2009/2010 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1832 Maceška Bohumír TJ Spartak OEZ Letohrad 1859 1
2009/2010 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1832 Tomeš Oldřich ŠK Vysoké Mýto C"" 1000 1
2009/2010 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1832 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto B"" 1875 0
2009/2010 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1832 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 1918 ½
2009/2010 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1832 Novotný Tomáš CHS Chotěboř 1899 0
2009/2010 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1832 Kastner Kamil TJ Štefanydes Polička 1964 ½
2009/2010 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1832 Pečinka Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2058 ½
2008/2009 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1811 Lorenc Adam SK+Sokol Žamberk C 1100 1
2008/2009 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1811 Jasanský Karel Lokomotiva Česká Třebová B 1820 ½
2008/2009 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1811 Čuma Jan ŠK Svitavy A 1559 1
2008/2009 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1811 Navrátil Václav Spartak Choceň 1746 1
2008/2009 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1811 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1720 ½
2008/2009 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1811 Kacálek Karel SK+Sokol Žamberk B 1794 ½
2008/2009 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1811 Palla Stanislav TJ Lanškroun B 1777 ½
2008/2009 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1811 Konečný Tomáš ŠK Svitavy B 1100 1
2008/2009 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1811 Černý Václav TJ Jablonné nad Orlicí 1579 ½
2008/2009 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1811 Tobiška Jaroslav ŠO K a.s. Kunvald 1756 ½
2008/2009 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1811 Kapoun Vít TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1360 1
2008/2009 11 TJ Spartak OEZ Letohrad 1811 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny D 1647 ½
2008/2009 10 TJ Spartak OEZ Letohrad 1811 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl 1865 ½
2008/2009 8 TJ Spartak OEZ Letohrad 1811 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1901 ½
2008/2009 7 TJ Spartak OEZ Letohrad 1811 Paukert Ivo TJ Lanškroun 1783 1
2008/2009 6 TJ Spartak OEZ Letohrad 1811 Matouš Radek Synpo Pardubice 1870 1
2008/2009 5 TJ Spartak OEZ Letohrad 1811 Celuch Tomáš TJ ŠO a DDM Chrudim B 1801 1
2008/2009 4 TJ Spartak OEZ Letohrad 1811 Pokorný Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1951 0
2007/2008 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1795 Vymetálek Petr ŠK Kunvald 1783 ½
2007/2008 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1795 Papáček Miloš TJ Spartak OEZ Letohrad 1942 0
2007/2008 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1795 Izák Miloš Sokol Městečko Trnávka 1703 1
2007/2008 8 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1795 Solil Roman TJ Lanškroun B 1944 0
2007/2008 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1795 Vohník Miroslav ŠK Žamberk C 1671 1
2007/2008 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1795 Zámečník Bohumír ŠK Žamberk B 1911 1
2007/2008 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1795 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1751 0
2007/2008 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1795 Bartoš Karel ŠK Svitavy 1718 1
2007/2008 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1795 Pail Milan TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1900 ½
2007/2008 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1795 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1845 ½
2007/2008 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1795 Smola Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1837 0
2006/2007 11 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1819 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny D 1941 0
2006/2007 10 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1819 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto 2091 0
2006/2007 9 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1819 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička B 1870 0
2006/2007 7 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1819 Papáček Miloš SK Žamberk 1920 1
2006/2007 6 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1819 Hon Jiří KONTAX Pardubice 1947 0
2006/2007 5 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1819 Roušar Zdeněk ŠO Chrudim B 1920 ½
2006/2007 4 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1819 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 1984 0
2006/2007 3 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1819 Pyskatý Jiří SYNPO Pardubice 1852 0
2006/2007 2 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1819 Pečinka Martin Jiskra Ústí nad Orlicí A 2050 0
2006/2007 1 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1819 Petruň Milan TJ Lanškroun 1673 ½
2005/2006 11 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1810 Dostálek Vladimír Sokol Horní Čermná 1672 1
2005/2006 9 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1810 Solil Roman FYGR Lanškroun 1859 0
2005/2006 8 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1810 Kučera Jan Spartak Choceň 1908 0
2005/2006 7 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1810 Šlesingr Vilém ŠO K a.s. Kunvald 1708 ½
2005/2006 6 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1810 Řehák Jiří Spartak OEZ Letohrad B 1858 1
2005/2006 5 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1810 Dospíšil Patrik Štefanydes Polička B 1997 1
2005/2006 4 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1810 Sojma Zdeněk Slovan Moravská Třebová 1887 ½
2005/2006 3 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1810 Dorjkhuu Tuvshinbayar ŠK Žamberk B 2107 0
2005/2006 2 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1810 Šimek Zdeněk Lokomotiva Česká Třebová 1696 0
2005/2006 1 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1810 Pečinka Martin Jiskra Ústí nad Orlicí C 1709 ½
2005/2006 10 Spartak OEZ Letohrad 1810 Hanus Michal TJ DDM Hlinsko 1657 0
2005/2006 9 Spartak OEZ Letohrad 1810 Havrlík Pavel SK Žamberk 1974 1
2005/2006 4 Spartak OEZ Letohrad 1810 Koníček Petr TJ + DDM Chrudim B 1982 0
2005/2006 3 Spartak OEZ Letohrad 1810 Zvěřina Jan TJ CHS Chotěboř 1841 ½
2005/2006 2 Spartak OEZ Letohrad 1810 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomyšl 1885 0
2005/2006 1 Spartak OEZ Letohrad 1810 Bělohlav Jan 2222 ŠK Polabiny B 1977 1
2004/2005 11 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1793 Klíma Ladislav Štefanydes Polička B 1501 1
2004/2005 10 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1793 Maceška Bohumír SK Žamberk 1881 ½
2004/2005 9 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1793 Vobořil Pavel Eurokomplex Autoskla Pardubice 2105 0
2004/2005 7 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1793 Česenek Jiří Sokol Zaječice 1933 0
2004/2005 6 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1793 Kovaříková Kristýna Štefanydes Polička A 2011 0
2004/2005 5 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1793 Michal Milan TJ CHS Chotěboř 1773 1
2004/2005 4 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1793 Novák Aleš Synpo Pardubice 2054 ½
2004/2005 3 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1793 Mrha Jan TJ ŠO Chrudim B 1891 ½
2004/2005 2 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1793 Kučera Jan ŠK Vysoké Mýto 1887 ½
2004/2005 1 Jiskra Ústí nad Orlicí B 1793 Smola Jan Jiskra Ústí nad Orlicí A 1828 1
2003/2004 11 Spartak OEZ Letohrad B 1810 Merta Michal Sokol Horní Čermná 1714 1
2003/2004 10 Spartak OEZ Letohrad B 1810 Šilar Ladislav TJ Lanškroun B 1999 0
2003/2004 9 Spartak OEZ Letohrad B 1810 Svatoš Zdeněk ŠK Svitavy B 1723 ½
2003/2004 7 Spartak OEZ Letohrad B 1810 Toman Aleš SK Žamberk C 1704 ½
2003/2004 6 Spartak OEZ Letohrad B 1810 Borek Pavel Loko Česká Třebová B 1939 ½
2003/2004 5 Spartak OEZ Letohrad B 1810 Weis Ladislav Spartak Choceň B 1847 1
2003/2004 4 Spartak OEZ Letohrad B 1810 Šmíd František Sokol Městečko Trnávka 1827 ½
2003/2004 3 Spartak OEZ Letohrad B 1810 Mastný Tomáš TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 1670 1
2003/2004 2 Spartak OEZ Letohrad B 1810 Kotva Milan Slovan Moravská Třebová 2046 ½
2003/2004 1 Spartak OEZ Letohrad B 1810 Bělohlávek Jiří ŠK Vysoké Mýto C 1794 ½
2003/2004 11 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1810 Zeman Arnošt Štefanydes Polička B 2043 0
2003/2004 10 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1810 Horký Pavel ŠK Svitavy 1943 0
2003/2004 9 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1810 Červený Petr Štefanydes Polička C 2043 0
2003/2004 7 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1810 Zeman Martin Jiskra Litomyšl 1980 0
2003/2004 6 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1810 Brdíček David SK Žamberk B 1656 ½
2003/2004 5 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1810 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2077 ½
2003/2004 4 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1810 Plotek Evžen Spartak Choceň 1984 0
2003/2004 3 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1810 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2033 0
2003/2004 2 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1810 Poslušný Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 1889 ½
2003/2004 1 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1810 Keprta Stanislav ZD Kunvald 1841 0