Hráč Neuman Zákoucká Adéla

Neuman Zákoucká Adéla

User Pic
Jméno: Neuman Zákoucká Adéla
Oddíl: Unichess
Výkonnostní třída / Titul: KMž
Elo národní: 1923
Elo mezinárodní: 1897
ID: 8646
FIDE ID: 320862
Rok narození: 1987
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Sokol Vyšehrad E 1914 1955 Pick Štěpán TJ Pankrác E 1984 1993 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Sokol Vyšehrad E 1914 1955 Novotný David TJ Kobylisy D 1817 1832 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Sokol Vyšehrad E 1914 1955 Schuster Jan ŠK DP Praha D - EA Hotels 1917 1909 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Sokol Vyšehrad E 1914 1955 Kovář Jan Sokol Vršovice C 1819 1862 ½ soutěž
2019/2020 9 Unichess Ž 1914 1955 Hadrava Jaroslav Unichess E 1878 1870 0 soutěž
2019/2020 4 Unichess Ž 1914 1955 Zámorský Ladislav Kbel.šach. reprezentace A 1804 1840 1 soutěž
2019/2020 2 Unichess Ž 1914 1955 Bílý Michal Šachový klub Praha 4 A 1834 1926 0 soutěž
2019/2020 1 Unichess Ž 1914 1955 Smutný Jan LISA A 2207 2211 0 soutěž
2019/2020 6 DDM Písek B 1914 1955 Valtr Filip ŠS Mild Bivoj Bechyně 1775 1770 ½ soutěž
2019/2020 4 DDM Písek B 1918 1950 Kotál Václav ČZ Strakonice B 2178 2200 0 soutěž
2019/2020 1 DDM Písek B 1907 1950 Odehnal Jaroslav Šachklub Tábor 1935 1931 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Sokol Vyšehrad C 1955 1970 Valíčková Martina DDM Praha 6 A 1922 1954 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Sokol Vyšehrad C 1955 1970 Mičánek Tomáš TJ Bohemians Praha B 2145 2129 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Sokol Vyšehrad C 1955 1970 Sedláček Tomáš Dukla B 2016 2062 ½ soutěž
2018/2019 6 ŠK Sokol Vyšehrad C 1955 1970 Šmíd Jaroslav TJ Pankrác D 1931 1948 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Sokol Vyšehrad C 1955 1970 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha C 1992 1994 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Sokol Vyšehrad C 1955 1970 Routner Jakub TJ Kobylisy B 2073 2105 0 soutěž
2018/2019 10 Unichess Ž 1955 1970 Táborská Veronika ŠK Viktoria Žižkov C 2001 1978 ½ soutěž
2018/2019 7 Unichess Ž 1955 1970 Strnad Pavel Sokol Praha Vršovice D 1902 1911 0 soutěž
2018/2019 6 Unichess Ž 1955 1970 Ruzyak Pavel GROP - D 1962 1907 0 soutěž
2018/2019 5 Unichess Ž 1955 1970 Ševčík Zdeněk Kbel.šach. reprezentace A 1913 1903 ½ soutěž
2018/2019 4 Unichess Ž 1955 1970 Havrdová Lenka TJ Bohemians Praha F 1887 1916 1 soutěž
2018/2019 2 Unichess Ž 1955 1970 Hnilo Jiří Steinitz-Makabi Praha 2069 2085 1 soutěž
2018/2019 1 Unichess Ž 1955 1970 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad G 1905 1886 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK AD Jičín B 1952 1970 Ret Adam Josef DDM Třebechovice p.O. 1841 1834 0 soutěž
2018/2019 7 ŠK AD Jičín B 1952 1970 Cibulka Josef TJ Hronov 1881 1800 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK AD Jičín B 1955 1970 Šobotník Petr Sněžka TJ Náchod 1884 1888 0 soutěž
2017/2018 11 Unichess Ž 2033 2027 Kasalický Petr ŠO TJ Dukla Praha D 2022 2008 ½ soutěž
2017/2018 10 Unichess Ž 2033 2027 Procházka Dalibor ŠO Praga Praha B 2128 2123 ½ soutěž
2017/2018 8 Unichess Ž 2033 2027 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad G 2064 2072 ½ soutěž
2017/2018 7 Unichess Ž 2033 2027 Horyna Josef Sokol Praha Vršovice E 1776 1794 ½ soutěž
2017/2018 6 Unichess Ž 2033 2027 Pačovský Jiří GROP D 2199 2204 0 soutěž
2017/2018 5 Unichess Ž 2033 2027 Terpstra Wiep ŠK Praha - Smíchov C 1794 0 1 soutěž
2017/2018 4 Unichess Ž 2033 2027 Krischke Arnold ŠK Loko Praha C 1992 1988 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK AD Jičín B 2000 2027 Kaisler Martin ŠK Lípa B 2053 2040 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK AD Jičín B 1985 2027 Nývlt Otto TJ Náchod B 1962 1956 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK AD Jičín B 2033 2027 Chalupecký Vladimír Spartak Vrchlabí 1941 1941 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK AD Jičín B 2000 2027 Szablewski Krzysztof TJ Hronov 1872 0 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK AD Jičín 2000 2027 Hrabal Ivan ŠK Spartak Ústí n. L. 1930 1932 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK AD Jičín 1985 2027 Vltavský Vladimír ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2196 2187 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK AD Jičín 2033 2027 Rigo Imrich Sokol Bakov nad Jizerou 1989 1998 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK AD Jičín 2033 2027 Kubín Vladimír Sokol Mladá Boleslav 2037 2021 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK AD Jičín 2000 2027 Chaloupka František ŠK Slavoj Litoměřice 1983 2011 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK AD Jičín 2000 2027 Koníček Petr ŠK Viktoria Žižkov 1986 1995 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK AD Jičín 2000 2027 Drábek Vojtěch TJ Neratovice "C" 2121 2121 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK AD Jičín 2016 2011 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice 2039 2045 1 soutěž
2016/2017 10 GROP Classical Chess 1957 1965 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad F 2292 2283 0 soutěž
2016/2017 9 GROP Classical Chess 1957 1965 Čmiko Jakub SK OAZA Praha C 2021 2038 0 soutěž
2016/2017 8 GROP Classical Chess 1957 1965 Schuster Jan ŠK DP Praha - VŠFS II 1894 1899 0 soutěž
2016/2017 7 GROP Classical Chess 1957 1965 Daniel Martin TJ Bohemians Praha C 2049 2065 ½ soutěž
2016/2017 6 GROP Classical Chess 1957 1965 Kučera Jan LISA A 1938 1939 1 soutěž
2016/2017 5 GROP Classical Chess 1957 1965 Plášek Zdeněk Sokol Praha Vršovice C 2087 2062 0 soutěž
2016/2017 4 GROP Classical Chess 1957 1965 Urban Zdeněk ŠK Praha - Smíchov A 2127 2145 ½ soutěž
2016/2017 3 GROP Classical Chess 1957 1965 Framberk Jan ŠO TJ Dukla Praha C 2004 2045 0 soutěž
2016/2017 1 GROP Classical Chess 1957 1965 Vlček Dalibor ŠK Bohnice A 1941 1965 1 soutěž
2016/2017 11 ŠK AD Jičín "D" 1957 1965 Černý Martin ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2134 2157 0 soutěž
2016/2017 10 ŠK AD Jičín "D" 1957 1965 Lamser Jan Bartoš Unichess "B" 2102 2114 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK AD Jičín "D" 1957 1965 Šťastný Petr ŠK Teplice 2085 2072 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK AD Jičín "D" 1957 1965 Erban Dušan ŠK Spartak Ústí n. L. 2046 2042 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK AD Jičín "D" 1957 1965 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice 2054 2032 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK AD Jičín "D" 1957 1965 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2027 2066 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK AD Jičín "D" 1957 1965 Hula Lukáš ŠK Slavoj Litoměřice 2095 2094 ½ soutěž
2015/2016 11 GROP Classical Chess 1957 1965 Ursta Lubomír ŠK Bohnice A 1894 1924 1 soutěž
2015/2016 10 GROP Classical Chess 1957 1965 SK Lokomotiva Radlice A 1 soutěž
2015/2016 9 GROP Classical Chess 1957 1965 SK OAZA Praha B 1 soutěž
2015/2016 8 GROP Classical Chess 1957 1965 Koper Štefan ŠK Mahrla Praha B 1845 1878 1 soutěž
2015/2016 7 GROP Classical Chess 1957 1965 Eckstein Michael LISA A 1884 1916 ½ soutěž
2015/2016 6 GROP Classical Chess 1957 1965 Sova Ondřej ŠK DP Praha - VŠFS I 1877 1839 1 soutěž
2015/2016 5 GROP Classical Chess 1957 1965 Koyš Milan Sokol Praha Vršovice C 2150 2113 ½ soutěž
2015/2016 4 GROP Classical Chess 1957 1965 Kolář Dan ŠO TJ Dukla Praha C 1875 1910 ½ soutěž
2015/2016 3 GROP Classical Chess 1957 1965 Novák Viktor ŠK Sokol Vyšehrad D 1648 1 soutěž
2015/2016 2 GROP Classical Chess 1957 1965 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad E 1985 2004 1 soutěž
2015/2016 1 GROP Classical Chess 1957 1965 Petrák Robert ŠK Praha - Smíchov A 2007 2015 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK AD Jičín "C" 1957 1965 Frank Miroslav ŠK Zikuda Turnov "B" 1855 1885 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK AD Jičín "C" 1957 1965 Lešák Jiří SK Děčín 1936 1966 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK AD Jičín "C" 1957 1965 Doležal Vít TJ Neratovice "B" 2010 2005 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK AD Jičín "C" 1957 1965 Vrchotka Josef ŠK Teplice 2022 2067 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK AD Jičín "C" 1957 1965 Tománek Petr ŠK Zikuda Turnov "C" 1908 1955 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK AD Jičín "C" 1957 1965 Žemlička Vít Unichess "B" 1970 1974 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK AD Jičín "C" 1957 1965 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2041 2048 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK AD Jičín "C" 1957 1965 Kameník Martin CHESS Most 1937 1983 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK AD Jičín D 1957 1965 Sněžka TJ Náchod A 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK AD Jičín D 1957 1965 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice A 2054 2032 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK AD Jičín D 1957 1965 Splítek Luboš TJ Sokol Hradec Králové A 1762 1746 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK AD Jičín D 1957 1965 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř A 1872 1895 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK AD Jičín D 1957 1965 Pelán Karel Slovan Broumov A 1000 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK AD Jičín D 1957 1965 Kracík Martin DDM Třebechovice pod Orebem 1808 1818 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK AD Jičín D 1957 1965 Blažek Martin TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 1794 1738 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK AD Jičín D 1957 1965 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem A 1789 1783 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK AD Jičín D 1957 1965 Ševčík Radek Region Panda B 1718 1684 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK AD Jičín E 2001 1988 Šedivý Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1942 1954 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK AD Jičín E 2001 1988 Kovář Ladislav TJ Spartak Sklípek Vrchlabí B 1853 1812 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK AD Jičín D 2001 1988 Hlavatý Oldřich Slovan Broumov 1368 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK AD Jičín D 2001 1988 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod 1942 1942 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK AD Jičín D 2001 1988 Kuneš Jan TJ Jiskra Jaroměř A 1888 1886 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK AD Jičín D 2001 1988 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice 1974 1983 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK AD Jičín D 2001 1988 Šolín Václav DDM Třebechovice p. O. 1595 1651 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK AD Jičín D 2001 1988 Vancl Ladislav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1748 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK AD Jičín D 2001 1988 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové n. L. 1756 1747 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK AD Jičín D 2001 1988 Záruba Jaroslav TJ Sokol Hradec Králové 1846 1879 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK AD Jičín B 2001 1988 Novák Luděk ŠK ZVU Engineering Lípa A 1896 1893 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK AD Jičín B 2001 1988 Vopatová Nicola TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1778 1757 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK AD Jičín B 2001 1988 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou A 2066 2059 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK AD Jičín B 2001 1988 Haring Viktor 2222 ŠK Polabiny B 2051 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK AD Jičín B 2001 1988 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2173 2181 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK AD Jičín B 2001 1988 Krmela Aleš ŠK 1921 Zábřeh 2054 2040 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK AD Jičín B 2001 1988 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička A 2037 2030 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Smíchov B 1994 1999 Malý Petr ŠK Sokol Vyšehrad G 1686 1666 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK Smíchov B 1994 1999 Katsianikos Konstantinos SK Loko Praha D 1662 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Smíchov B 1994 1999 Rakovský Adam Sokol Praha-Vršovice C 2017 1954 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Smíchov B 1994 1999 Pinkas Jiří SK Motorlet Praha A 1899 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Smíchov B 1994 1999 Janoušek Roman SK Rapid Praha A 1920 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Smíchov B 1994 1999 Vitouš Milan ŠK Viktoria Žižkov C 1886 1873 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Smíchov B 1994 1999 Modrová Hana Bohemians Praha E 1920 1902 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Smíchov B 1994 1999 Kaiser Rudolf Sokol Praha-Vršovice E 1893 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Smíchov B 1994 1999 Kubíková Alena Sokol Praha-Kobylisy C 2103 2075 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK AD Jičín D 1994 1999 Tejkal Lubomír TJ Spartak Vrchlabí 2027 2009 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK AD Jičín D 1994 1999 Novák Luděk ŠK Lípa C 1934 1932 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK AD Jičín D 1994 1999 Bláha Milan TJ Lomnice nad Popelkou 2128 2102 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK AD Jičín D 1994 1999 Friedrich Vladimír TJ Lokomotiva Trutnov 2067 2049 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK AD Jičín D 1994 1999 Růžička Richard Sokol Hradec Králové B 1730 ½ soutěž
2013/2014 5 ŠK AD Jičín D 1994 1999 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 2002 2012 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK AD Jičín D 1994 1999 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 2041 2059 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK AD Jičín D 1994 1999 Mrověc Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 2076 2080 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK AD Jičín C 1994 1999 Mařák David DDM Třebechovice p. Orebem 1551 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK AD Jičín C 1994 1999 Borůvka Radim TJ Jiskra Jaroměř A 1849 1822 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK AD Jičín C 1994 1999 Ruda Ondřej ŠK Lípa B 2047 2057 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK AD Jičín C 1994 1999 Škoda Adam Slovan Broumov 1733 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK AD Jičín C 1994 1999 Franc Martin František TJ Hronov 1772 1755 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK AD Jičín C 1994 1999 Soural Karel TJ Dvůr Králové n. Labem 1967 1968 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK AD Jičín C 1994 1999 Kánský Josef NIKI TJ Náchod B 1838 1764 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK AD Jičín C 1994 1999 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice 1604 1806 1 soutěž
2012/2013 10 ŠK AD Jičín “B“ 2008 2021 Popelka Pavel Káva Longberry Kralupy 1933 1944 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK AD Jičín “B“ 2008 2021 Bargel Martin TJ Neratovice 2121 2111 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK AD Jičín “B“ 2008 2021 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2058 2053 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK AD Jičín C 2008 2021 Šedý Pavel ŠK Sobotka 2137 2116 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK AD Jičín C 2008 2021 Mojžíš Jan NIKI TJ Náchod B 2136 2132 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK AD Jičín C 2008 2021 Dostál Pavel Slovan Broumov 2105 2110 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK AD Jičín C 2008 2021 Back Tomáš TJ Jiskra Jaroměř 1905 1937 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK AD Jičín C 2008 2021 Jirásek Pavel ŠK Lípa A 2295 2313 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK AD Jičín C 2008 2021 Kracík Tomáš DDM Třebechovice p.O. 2157 2213 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK AD Jičín C 2008 2021 Velecký Viktor TJ Hronov 2153 2121 0 soutěž
2011/2012 11 ŠK AD Jičín B 2016 2039 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad B 2050 2040 0 soutěž
2011/2012 5 ŠK AD Jičín B 2016 2039 Peníška Pavel ŠK Zikuda Turnov C 1923 1911 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK AD Jičín C 2016 2039 Borůvka Milan TJ Jiskra Jaroměř 1898 1920 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK AD Jičín C 2016 2039 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové C 1904 1894 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK AD Jičín C 2016 2039 Vágner Patrik TJ Hronov 1739 1689 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK AD Jičín C 2016 2039 Miler Jiří Slovan Broumov 2016 2020 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK AD Jičín C 2016 2039 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2121 2088 0 soutěž
2010/2011 7 ŠK AD Jičín C 2016 Sucharda Jiří TJ Nová Paka 1845 1 soutěž
2010/2011 3 ŠK AD Jičín C 2016 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem B 1843 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK AD Jičín C 2016 Hyška Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1873 1 soutěž
2010/2011 9 Sokol Bakov nad Jizerou 2016 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové "B" 2296 ½ soutěž
2010/2011 8 Sokol Bakov nad Jizerou 2016 Zvára David TRW autoelektronika Vlašim 1983 1 soutěž
2010/2011 7 Sokol Bakov nad Jizerou 2016 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice 2076 ½ soutěž
2010/2011 4 Sokol Bakov nad Jizerou 2016 Černovský Jiří Stadion Kutná Hora 2151 0 soutěž
2009/2010 10 TJ PS ZK Semily 2026 Červinka Vladimír TJ Sokol Víchová n.J. 1894 ½ soutěž
2009/2010 9 TJ PS ZK Semily 2026 Hnát Zdeněk Jiskra Tanvald B 1981 1 soutěž
2009/2010 8 TJ PS ZK Semily 2026 Třešňák Filip TJ Krásná Lípa B 1838 0 soutěž
2009/2010 7 TJ PS ZK Semily 2026 Tryhuba Jaroslav 1.Novoborský ŠK E 1746 1 soutěž
2009/2010 6 TJ PS ZK Semily 2026 Staněk Bohumil TJ Sokol Rovensko p.T. 1924 ½ soutěž
2009/2010 5 TJ PS ZK Semily 2026 Malec Jan ŠK Vegas Stráž p.R. 1999 1 soutěž
2009/2010 2 TJ PS ZK Semily 2026 Kavický Petr TJ Nové Město p.S. 1784 1 soutěž
2009/2010 1 TJ PS ZK Semily 2026 Maryško Leoš ŠK Libštát B 1910 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK AD Jičín B 2026 Beneš Miloslav TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1487 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK AD Jičín B 2026 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod 1978 0 soutěž
2008/2009 8 TJ Semily "A" 2023 Šindelář Luděk TJ Sokol Víchová n.J. 1736 1 soutěž
2008/2009 6 TJ Semily "A" 2023 Zajíc Miloslav TJ Semily "B" 1 soutěž
2008/2009 5 TJ Semily "A" 2023 Šimůnek Luboš TJ Spartak Rokytnice n.J. "B" 1676 1 soutěž
2008/2009 4 TJ Semily "A" 2023 Tuček Richard TJ Slavia Liberec "B" 1 soutěž
2008/2009 3 TJ Semily "A" 2023 Šindelář Luděk TJ Sokol Víchová n.J. 1736 1 soutěž
2008/2009 9 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2023 Doležal Radoslav TJ Tourist Biomedica Říčany 1989 0 soutěž
2008/2009 8 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2023 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov B"" 1990 0 soutěž
2008/2009 2 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2023 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové B"" 2118 0 soutěž
2007/2008 11 TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 1993 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod 1992 ½ soutěž
2007/2008 10 TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 1993 Černovský Jiří TJ Stadion Kutná Hora 2084 ½ soutěž
2007/2008 7 TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 1993 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2077 0 soutěž
2007/2008 6 TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 1993 Kučera Vladimír TJ Neratovice 2067 ½ soutěž
2007/2008 5 TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 1993 Marek Miroslav Sokol Kolín 2131 1 soutěž
2007/2008 4 TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 1993 Brouček Tomáš TJ Zikuda Turnov B"" 2077 ½ soutěž
2007/2008 1 TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 1993 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové B"" 2047 ½ soutěž
2007/2008 4 TJ Semily "A" 1993 Hollmann Zdeněk TJ Spartak Rokytnice n.J. "B" 1990 0 soutěž
2007/2008 3 TJ Semily "A" 1993 Novotka Zbyněk TJ Šachy Víchová n. Jizerou 1831 1 soutěž
2006/2007 11 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1933 Beneš Petr Sokol Kolín 2124 0 soutěž
2006/2007 10 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1933 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny B 2096 ½ soutěž
2006/2007 8 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1933 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové B 2079 ½ soutěž
2006/2007 7 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1933 Husárik Braňko JOLY Lysá nad Labem 2109 0 soutěž
2006/2007 4 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1933 Machlowski Slawomir Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2122 0 soutěž
2006/2007 3 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1933 Doležal Radoslav Biomedica Říčany 2016 ½ soutěž
2006/2007 2 TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1933 Nováček Josef TJ Pankrác B 2164 1 soutěž
2006/2007 10 TJ Semily 1933 Prchlý Miloš TJ Lokomotiva Liberec 1879 1 soutěž
2006/2007 9 TJ Semily 1933 Kučera Petr 1.Novoborský ŠK "C" 2091 ½ soutěž
2006/2007 8 TJ Semily 1933 Bach Markus TJ Krásná Lípa "A" 1 soutěž
2006/2007 6 TJ Semily 1933 Honc Martin TJ Nové Město pod Smrkem 2018 ½ soutěž
2006/2007 5 TJ Semily 1933 Trávníček Jaroslav TJ Krásná Lípa "B" 1993 1 soutěž
2006/2007 4 TJ Semily 1933 Polák Benedikt Desko Liberec "B" 2114 ½ soutěž
2006/2007 3 TJ Semily 1933 Jedlička Vladimír Jiskra Tanvald 2132 ½ soutěž
2006/2007 2 TJ Semily 1933 Hübscher Jindřich TJ Bižuterie Jablonec n/N. "B" 1948 1 soutěž
2006/2007 1 TJ Semily 1933 Maryško Leoš ŠK Libštát 1905 ½ soutěž
2004/2005 9 TJ Semily 2009 Kadeřábek Jiří Jiskra Tanvald 2179 0 soutěž
2004/2005 8 TJ Semily 2009 Krišica Ondřej Desko Liberec B" 1701 1 soutěž
2004/2005 7 TJ Semily 2009 Jínová Lucie ŠK Česká Lípa 2086 1 soutěž
2004/2005 6 TJ Semily 2009 Polák Benedikt Desko Liberec A" 2085 ½ soutěž
2004/2005 5 TJ Semily 2009 Koldrt Bohuslav Desko Liberec C" 1826 ½ soutěž
2004/2005 4 TJ Semily 2009 Fila Miloš Autobrzdy Jablonec 2005 1 soutěž
2004/2005 3 TJ Semily 2009 Vrána Jan Novoborský ŠK B" 2078 0 soutěž
2004/2005 2 TJ Semily 2009 Opočenský Miroslav Bižuterie Jablonec 2132 ½ soutěž
2004/2005 1 TJ Semily 2009 Brouček Tomáš ŠK Libštát 2058 0 soutěž
2004/2005 10 Piraňa Semily 2009 Šonský Miroslav Zikuda Turnov B" 1998 ½ soutěž
2004/2005 8 Piraňa Semily 2009 Zikeš Martin Víchová n/J 1852 ½ soutěž
2004/2005 7 Piraňa Semily 2009 Červinka Vladimír Rokytnice n/J B" 1976 ½ soutěž
2004/2005 5 Piraňa Semily 2009 Šonský Miroslav Zikuda Turnov B" 1998 0 soutěž
2004/2005 4 Piraňa Semily 2009 Najman Jan Rovensko p/T 1826 ½ soutěž
2004/2005 3 Piraňa Semily 2009 Zikeš Martin Víchová n/J 1852 1 soutěž
2004/2005 2 Piraňa Semily 2009 Červinka Vladimír Rokytnice n/J B" 1976 ½ soutěž
2003/2004 11 Semily A 1876 Wokurka Karel Krásná Lípa A 2153 ½ soutěž
2003/2004 10 Semily A 1876 Ďúran Tomáš TJ Autobrzdy 2146 0 soutěž
2003/2004 9 Semily A 1876 Polák Benedikt Desko Liberec B 2097 0 soutěž
2003/2004 8 Semily A 1876 Matouš Bedřich ŠK Česká Lípa C 1875 ½ soutěž
2003/2004 7 Semily A 1876 Opočenský Miroslav Bižuterie Jbl A 2137 0 soutěž
2003/2004 6 Semily A 1876 Zikuda Petr Slavie Turnov B 2005 ½ soutěž
2003/2004 5 Semily A 1876 Jína Jiří ŠK Česká Lípa B 2112 0 soutěž
2003/2004 4 Semily A 1876 Hollmann Zdeněk Spartak Rokytnice 2073 ½ soutěž
2003/2004 3 Semily A 1876 Lašek František Slavie Liberec 1976 1 soutěž
2003/2004 1 Semily A 1876 Koldrt Bohuslav Desko Liberec C 1794 ½ soutěž