Hráč Netušil Jakub

Netušil Jakub

User Pic
Jméno: Netušil Jakub
Oddíl: Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1930
Elo mezinárodní: 1934
ID: 12129
FIDE ID: 325139
Rok narození: 1986
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 SK Usti nad Orlici A 1956 1929 Cach Tomáš Sokol Zajecice 1609 1600 1
2018/2019 8 SK Usti nad Orlici A 1932 1929 Šťulík Jiří SO Hlinsko 1760 1766 1
2018/2019 7 SK Usti nad Orlici A 1932 1929 Starý Lukáš SK Bohemia Pardubice 1876 1842 1
2018/2019 6 SK Usti nad Orlici A 1935 1929 Klabeneš Petr TJ CHS Chotebor B 1619 1661 1
2018/2019 5 SK Usti nad Orlici A 1935 1929 Vaníček Jan SK+Sokol Zamberk 1699 1700 ½
2018/2019 4 SK Usti nad Orlici A 1939 1937 Ambrož Antonín TJ Lanskroun 1975 1967 ½
2018/2019 3 SK Usti nad Orlici A 1948 1937 Liduch Filip 2222 SK Polabiny D 2027 2034 ½
2018/2019 1 SK Usti nad Orlici A 1944 1937 Píše Jiří SK Usti nad Orlici B 1726 1667 1
2018/2019 11 SK Usti nad Orlici C 1956 1929 Krušina Patrik SK Svitavy 1855 1845 1
2018/2019 10 SK Usti nad Orlici C 1956 1929 Podgorný Radim Sachovy klub Chocen 1708 1722 1
2018/2019 9 SK Usti nad Orlici C 1932 1929 Cimprich Miroslav SO Horni Cermna 1714 1762 1
2018/2019 8 SK Usti nad Orlici C 1932 1929 Ježek Jakub Sokol Mistrovice 1794 1798 1
2018/2019 5 SK Usti nad Orlici C 1939 1937 Kupsa Matěj TJ Lanskroun B 1942 1859 ½
2018/2019 4 SK Usti nad Orlici C 1939 1937 Švanda Radek TJ Stefanydes Policka B 1752 1739 ½
2018/2019 3 SK Usti nad Orlici C 1948 1937 Merta Josef SK Dolni Cermna 1803 1826 ½
2018/2019 2 SK Usti nad Orlici C 1948 1937 Hodek Roman SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1652 1674 ½
2017/2018 11 SK Usti nad Orlici C 1978 1972 Merta Josef SK Dolni Cermna 1810 1856 1
2017/2018 10 SK Usti nad Orlici C 1988 1972 Klatka Martin Proplast Ceska Trebova 1513 1523 1
2017/2018 8 SK Usti nad Orlici C 2000 1972 Havelka Josef TJ Lanskroun B 2326 2329 0
2017/2018 6 SK Usti nad Orlici C 1995 1972 Schaffer David TJ Stefanydes Policka B 1656 1677 1
2017/2018 5 SK Usti nad Orlici C 1988 1972 Černohous Miloslav Sokol Mistrovice 1667 1671 1
2017/2018 3 SK Usti nad Orlici C 1988 1972 Vymetálek Petr SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1769 1790 1
2017/2018 2 SK Usti nad Orlici C 1988 1972 Lorenc Adam TJ Spartak Letohrad 1880 1841 0
2017/2018 1 SK Usti nad Orlici C 1991 1965 Holásek Vojtěch SK Usti nad Orlici D 1824 1814 1
2017/2018 11 SK Usti nad Orlici A 1978 1972 Ptáček Luboš SK Vysoke Myto B 2074 2084 1
2017/2018 10 SK Usti nad Orlici A 1988 1972 Krys Jaromír TJ SO Chrudim 2019 2021 0
2017/2018 9 SK Usti nad Orlici A 1988 1972 Bělohlav Jan 2222 SK Polabiny E 1902 1927 ½
2017/2018 8 SK Usti nad Orlici A 2000 1972 Kubeš Ivan Sokol Zajecice 1653 1659 1
2017/2018 7 SK Usti nad Orlici A 2000 1972 Kuzmin Sergej SK Bohemia Pardubice 1925 1922 0
2017/2018 6 SK Usti nad Orlici A 1995 1972 Novotný Ondřej SO Hlinsko 1708 1703 1
2017/2018 5 SK Usti nad Orlici A 1995 1972 Zeman Martin SK pri DDM Litomysl 1961 1979 ½
2017/2018 4 SK Usti nad Orlici A 1988 1972 Kalous Tomáš SK+Sokol Zamberk 1842 1834 1
2017/2018 3 SK Usti nad Orlici A 1988 1972 Just Pavel 2222 SK Polabiny D 1983 1968 ½
2017/2018 2 SK Usti nad Orlici A 1988 1972 Švub Jan TJ Lanskroun 1894 1899 ½
2017/2018 1 SK Usti nad Orlici A 1991 1965 Kylar Pavel SK Usti nad Orlici B 1735 1736 1
2016/2017 11 SK Usti nad Orlici B 1926 1920 Sabolová Gabriela SK Vysoke Myto B 1881 1878 1
2016/2017 10 SK Usti nad Orlici B 1926 1920 Bartoš Karel SK Svitavy 1790 1796 1
2016/2017 9 SK Usti nad Orlici B 1926 1920 Veselý Emanuel SK Rapid Pardubice C 1800 1796 1
2016/2017 7 SK Usti nad Orlici B 1926 1920 Šindler Jaromír SK Bohemia Pardubice 1
2016/2017 5 SK Usti nad Orlici B 1926 1920 Jirsa Lukáš TJ Jiskra Litomysl 2003 2020 ½
2016/2017 4 SK Usti nad Orlici B 1926 1920 Cach Tomáš Sokol Zajecice 1571 1518 1
2016/2017 3 SK Usti nad Orlici B 1926 1920 Přibyl Jiří Jiskra Hermanuv Mestec 1854 1849 ½
2016/2017 1 SK Usti nad Orlici B 1926 1920 Černovský Jiří TJ CHS Chotebor 2073 2075 ½
2016/2017 10 SK Usti nad Orlici 1926 1920 Nehyba Martin 2222 SK Polabiny B 1805 1861 ½
2016/2017 9 SK Usti nad Orlici 1926 1920 Cach Jakub 2222 SK Polabiny C 1974 1993 0
2016/2017 8 SK Usti nad Orlici 1926 1920 Celý Jaroslav TJ Zdar nad Sazavou 1990 2019 ½
2016/2017 7 SK Usti nad Orlici 1926 1920 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Kralove B 2137 2138 0
2016/2017 6 SK Usti nad Orlici 1926 1920 Jurek Miroslav Gambit Jihlava 2071 2093 0
2016/2017 5 SK Usti nad Orlici 1926 1920 Kotva Milan TJ Lanskroun 1992 2026 ½
2016/2017 4 SK Usti nad Orlici 1926 1920 Doseděl Jiří SK Vysoke Myto 2062 2071 0
2016/2017 3 SK Usti nad Orlici 1926 1920 Hájek Jaroslav SK Rapid Pardubice B 1895 1894 0
2016/2017 2 SK Usti nad Orlici 1926 1920 Veselý Vítek Caissa Pivovar Dalesice 1966 1959 0
2016/2017 1 SK Usti nad Orlici 1926 1920 Šmíd Jaroslav SK Lipa 2073 2077 ½
2015/2016 11 ŠK Ústí nad Orlicí B 1926 1920 Solil Roman TJ Lanškroun B 2027 2019 0
2015/2016 10 ŠK Ústí nad Orlicí B 1926 1920 Verdiyan Bagrat ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald 1905 ½
2015/2016 9 ŠK Ústí nad Orlicí B 1926 1920 Lorenc Josef TJ Spartak OEZ Letohrad 1787 1801 ½
2015/2016 8 ŠK Ústí nad Orlicí B 1926 1920 Pelcl Karel Proplast Česká Třebová B 1832 1853 1
2015/2016 6 ŠK Ústí nad Orlicí B 1926 1920 Havrlík Pavel SK + Sokol Žamberk 1836 1813 1
2015/2016 5 ŠK Ústí nad Orlicí B 1926 1920 Motl Ladislav ŠK Dolní Čermná 1651 1633 0
2015/2016 4 ŠK Ústí nad Orlicí B 1926 1920 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička C 1901 1905 1
2015/2016 3 ŠK Ústí nad Orlicí B 1926 1920 Ambrožová Lucie ŠK Svitavy B 1815 1902 1
2015/2016 2 ŠK Ústí nad Orlicí B 1926 1920 Marinov Peter TJ Spartak Choceň 1749 1759 1
2015/2016 1 ŠK Ústí nad Orlicí B 1926 1920 Šimáčková Kateřina ŠK Ústí nad Orlicí C 1651 1705 1
2015/2016 7 Proplast Česká Třebová 1926 1920 Solil Roman TJ Lanškroun 2027 2019 0
2015/2016 5 Proplast Česká Třebová 1926 1920 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl 1882 1845 ½
2015/2016 4 Proplast Česká Třebová 1926 1920 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1768 1828 1
2015/2016 3 Proplast Česká Třebová 1926 1920 Boháček Milan ŠK Svitavy 2032 2042 0
2014/2015 10 ŠK Ústí nad Orlicí D 1941 1917 Glöckner Jaromír TJ Sokol Mistrovice A 1869 1865 1
2014/2015 5 ŠK Ústí nad Orlicí D 1941 1917 Burian Michal Sokol Městečko Trnávka 1788 1
2014/2015 3 ŠK Ústí nad Orlicí D 1941 1917 Kolomý Adam TJ Lanškroun C 1458 1497 ½
2014/2015 11 ŠK Ústí nad Orlicí B 1941 1917 Merta Michal ŠK Dolní Čermná 1716 1766 1
2014/2015 10 ŠK Ústí nad Orlicí B 1941 1917 Kacálek Karel SK+Sokol Žamberk B 1782 1817 ½
2014/2015 9 ŠK Ústí nad Orlicí B 1941 1917 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1889 1889 0
2014/2015 8 ŠK Ústí nad Orlicí B 1941 1917 Solil Roman TJ Lanškroun B 1978 1986 0
2014/2015 7 ŠK Ústí nad Orlicí B 1941 1917 Cimprich Miroslav TJ Sokol Horní Čermná 1649 0
2014/2015 6 ŠK Ústí nad Orlicí B 1941 1917 Kovář Václav Proplast Česká Třebová B 1708 1708 1
2014/2015 4 ŠK Ústí nad Orlicí B 1941 1917 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl B 1936 1950 ½
2014/2015 1 ŠK Ústí nad Orlicí B 1941 1917 Kotva Milan ŠK Svitavy 2069 2068 1
2014/2015 7 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1941 1917 Nešpor Jakub TJ Štefanydes Polička B 1765 1798 ½
2014/2015 5 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1941 1917 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2043 2054 0
2014/2015 2 Šachový klub Ústí nad Orlicí 1941 1917 Chytil Petr TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1761 1774 1
2013/2014 10 ŠK Ústí nad Orlicí C 1911 1880 Krušina Patrik ŠK Svitavy 1909 1887 1
2013/2014 9 ŠK Ústí nad Orlicí C 1911 1880 Keprta Stanislav ŠO K a. s. Kunvald 1866 1941 ½
2013/2014 8 ŠK Ústí nad Orlicí C 1911 1880 Wiesinger Wolfgang SK + Sokol Žamberk B 1944 1961 ½
2013/2014 7 ŠK Ústí nad Orlicí C 1911 1880 Pelcl Karel TJ Lokomotiva Česká Třebová B 1896 1905 1
2013/2014 6 ŠK Ústí nad Orlicí C 1911 1880 Merta Josef ŠK Dolní Čermná 1816 1867 1
2013/2014 5 ŠK Ústí nad Orlicí C 1911 1880 Kotva Milan TJ Slovan Moravská Třebová 1996 1992 0
2013/2014 4 ŠK Ústí nad Orlicí C 1911 1880 Mikyska Kamil TJ Spartak Letohrad 1865 1841 1
2013/2014 3 ŠK Ústí nad Orlicí C 1911 1880 Filip Libor TJ Jablonné nad Orlicí 1907 1913 ½
2013/2014 2 ŠK Ústí nad Orlicí C 1911 1880 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička C 1846 1862 ½
2013/2014 1 ŠK Ústí nad Orlicí C 1911 1880 Kodytek Tomáš ŠK Ústí nad Orlicí D 1857 1854 1
2013/2014 8 ŠK Ústí nad Orlicí B 1911 1880 Kolovratník Miloš TJ Lokomotiva Česká Třebová 2093 2090 0
2013/2014 5 ŠK Ústí nad Orlicí B 1911 1880 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička B 1846 1862 ½
2013/2014 4 ŠK Ústí nad Orlicí B 1911 1880 Konrád František Sokol Zaječice 1904 1881 ½
2013/2014 3 ŠK Ústí nad Orlicí B 1911 1880 Ambrož Antonín TJ Lanškroun 2036 2010 1
2013/2014 2 ŠK Ústí nad Orlicí B 1911 1880 Brdíček David SK + Sokol Žamberk 1682 ½
2011/2012 2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1911 1889 Seidl Antonín SFIALA Gambit Jihlava 'C' 1978 1983 0
2011/2012 1 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1911 1889 Siebenbürger Vlastimil TJ Žďár nad Sázavou 'B' 2077 2108 0
2010/2011 10 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1876 Hruška Ondřej TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1910 ½
2010/2011 6 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1876 Reichel Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1939 1
2010/2011 5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1876 Koubek Radim TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1834 ½
2010/2011 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1876 Kubíček Filip Jiskra Humpolec A 1714 ½
2010/2011 1 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1876 Mrazík Tomáš Spartak Velké Meziříčí A 1909 1
2009/2010 10 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1879 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou A 1811 ½
2009/2010 9 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1879 Valek Miloš TJ Spartak Pelhřimov B 1736 0
2009/2010 8 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1879 Obůrka Vladislav TJ Žďár nad Sázavou B 1777 0
2009/2010 7 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1879 Pokorný Pavel ŠK Gordic Jihlava B 1990 0
2009/2010 6 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1879 Janák Josef Spartak Velké Meziříčí A 1815 ½
2009/2010 5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1879 Škoda Martin Sokol Bedřichov A 1952 ½
2009/2010 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1879 Svoboda František TJ Spartak Třebíč A 1626 1
2009/2010 3 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1879 Ciešlak Leszek ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 1972 1
2009/2010 2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1879 Mikšů Vojtěch Jiskra Humpolec A 1730 1
2009/2010 10 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1879 Kořínková Eva ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' 1739 1
2009/2010 8 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1879 Karban Vlastimil Sportovní šachový klub Cejle 'A' 2062 1
2009/2010 7 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1879 Strádal Jaroslav TJ Jiskra Humpolec 'B' 1801 ½
2009/2010 6 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1879 Pártl Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1952 ½
2009/2010 5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1879 Štukheil Martin ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' 1947 1
2009/2010 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1879 Macháček Vladislav TJ Spartak Pelhřimov 'C' 1650 1
2009/2010 3 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1879 Karban Vlastimil Sportovní šachový klub Cejle 'A' 2062 ½
2009/2010 2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1879 Jána Martin TJ Jiskra Humpolec 'B' 1775 0
2008/2009 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1937 Mejzlík Zdeněk Spartak Velké Meziříčí A 1895 ½
2008/2009 8 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1937 Mouryc Tomáš Sokol Bedřichov A 1971 0
2008/2009 7 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1937 Petr Luboš TJ Žďár nad Sázavou B 1891 0
2008/2009 6 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1937 Brož Pavel ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1894 ½
2008/2009 5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1937 Zezula Rudolf TJ Náměšť nad Oslavou A 1886 1
2008/2009 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1937 Veselý Jiří Gordic Jihlava C 1630 1
2008/2009 3 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1937 Koubek Radim Spartak Pelhřimov A 1818 ½
2008/2009 2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1937 Kulovaný Radek TJ Spartak Třebíč A 1772 1
2008/2009 1 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1937 Kratochvíl Josef ŠK Caissa Třebíč C 2065 ½
2007/2008 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1925 Janák Josef Spartak Velké Meziříčí A 1729 1
2007/2008 10 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1925 Hruban Vladimír TJ Spartak Třebíč A 1482 1
2007/2008 9 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1925 Hájek Radovan TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou B 1910 1
2007/2008 8 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1925 Uher Vladimír ŠK Caissa Třebíč B 2090 ½
2007/2008 7 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1925 Strnad Josef TJ Sokol Bedřichov-Jihlava A 2000 1
2007/2008 6 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1925 Bajer Jiří SFIALA Gambit Jihlava A 1845 ½
2007/2008 5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1925 Kořínková Eva ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1712 1
2007/2008 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1925 Strádal Jaroslav Jiskra Humpolec A 1822 ½
2007/2008 3 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1925 Bendl Hynek TJ Spartak Pelhřimov A 1992 ½
2007/2008 2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1925 Dechtěrenko Filip TJ Sokol Bedřichov-Jihlava B 1742 ½
2006/2007 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1930 Krondráf Karel TJ Žďas Žďár nad Sázavou B 2134 0
2006/2007 10 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1930 Mičulka Petr TJ Náměšť nad Oslavou B 1956 ½
2006/2007 9 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1930 Mezlík Stanislav TJ Spartak Třebíč A 1872 1
2006/2007 8 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1930 Mouryc Tomáš TJ Sokol Bedřichov B 1765 ½
2006/2007 7 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1930 Volák Michal TJ Spartak Pelhřimov A 2167 ½
2006/2007 6 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1930 Fiala Zdeněk ŠK Sklo Bohemia Světlá n.S. A 1936 1
2006/2007 5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1930 Čížek Antonín ŠK Caissa Třebíč A 2212 ½
2006/2007 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1930 Hrad Robert SFiala Gambit Jihlava A 1902 ½
2006/2007 3 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1930 Škoda Martin TJ Sokol Bedřichov A 1967 ½
2006/2007 2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1930 Reichel Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1706 0
2006/2007 1 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1930 Mrazík Tomáš Spartak Velké Meziříčí A 1738 1
2005/2006 11 TJ Jiskra Havl. Brod A 1979 Berger Tomáš ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1678 1
2005/2006 10 TJ Jiskra Havl. Brod A 1979 Kratochvíl Josef TJ Náměšť nad Osl. B 1795 0
2005/2006 9 TJ Jiskra Havl. Brod A 1979 Klanica Pavel Žďas Žďár nad Sáz. B 1770 0
2005/2006 8 TJ Jiskra Havl. Brod A 1979 Widerlechner Jiří TJ Sokol Bedřichov A 1923 ½
2005/2006 7 TJ Jiskra Havl. Brod A 1979 Bendl Hynek TJ Spartak Pelhřimov A 2015 1
2005/2006 5 TJ Jiskra Havl. Brod A 1979 Uher Vladimír ŠK Caissa Třebíč A 2075 ½
2005/2006 3 TJ Jiskra Havl. Brod A 1979 Fišar Josef Žďas Žďár nad Sáz. A 2080 0
2005/2006 2 TJ Jiskra Havl. Brod A 1979 Novotný Leoš TJ Spartak Třebíč A 2127 ½
2005/2006 1 TJ Jiskra Havl. Brod A 1979 Holata Miroslav TJ Jiskra Havl. Brod B 1773 1
2004/2005 11 Jiskra Havl.Brod A 1984 Strádal Jaroslav MC Softw. Humpolec 1810 1
2004/2005 10 Jiskra Havl.Brod A 1984 Bradáč Josef Gambit Jihlava A 1728 ½
2004/2005 9 Jiskra Havl.Brod A 1984 Tyle Vladimír Sp. Pelhřimov A 1990 1
2004/2005 8 Jiskra Havl.Brod A 1984 Huňáček Jaroslav TJ Třebíč 1796 ½
2004/2005 6 Jiskra Havl.Brod A 1984 Skořepa Pavel JE Dukovany A 1813 1
2004/2005 5 Jiskra Havl.Brod A 1984 Lampíř Tomáš TJ Náměšť n/Osl. B 1997 0
2004/2005 4 Jiskra Havl.Brod A 1984 Nakov Krasimir Sokol Jámy A 1904 0
2004/2005 3 Jiskra Havl.Brod A 1984 Vincze Roman 1.ŠK Jihlava A 2070 ½
2004/2005 2 Jiskra Havl.Brod A 1984 Krondráf Karel Žďas Žďár n/Sáz. B 2131 0
2004/2005 1 Jiskra Havl.Brod A 1984 Voglová Eva Jiskra Havl.Brod B 1686 1
2003/2004 8 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1808 Janda Pavel Sokol Vyšehrad C 2118 0
2003/2004 7 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1808 Pavelka Vladimír Panda Rychnov nad Kněžnou 1857 1
2003/2004 2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1808 Smutný Jan AVE - Kontakt Pardubice 2135 1
2003/2004 11 Havlíčkův Brod B 1808 Strnad Václav Pelhřimov A 2082 0
2003/2004 10 Havlíčkův Brod B 1808 Pochylý Jan Bedřichov A 1873 ½
2003/2004 8 Havlíčkův Brod B 1808 Pavliš Jaromír Žďár C 2090 ½
2003/2004 6 Havlíčkův Brod B 1808 Královský Martin Gambit Jihlava A 2006 0
2003/2004 4 Havlíčkův Brod B 1808 Carbol Jaroslav Jámy A 2007 0
2003/2004 3 Havlíčkův Brod B 1808 Fišar Josef Žďár B 2005 0
2003/2004 2 Havlíčkův Brod B 1808 Mejzlík Zdeněk Velké Meziříčí A 1935 ½
2003/2004 1 Havlíčkův Brod B 1808 Žák Martin Dukovany A 1639 1