Hráč Kaplan Tomáš

Kaplan Tomáš

User Pic
Jméno: Kaplan Tomáš
Oddíl: Sokol Kolín
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1928
Elo mezinárodní: 1963
ID: 2733
FIDE ID: 314927
Rok narození: 1969
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 Sokol Kolín B 1963 1928 Kubíče Jakub Joly Lysá nad Labem F 1701 1732 ½
2019/2020 1 Sokol Kolín B 1962 1928 Čermák Jan ŠK Český Brod A 2015 2021 ½
2019/2020 3 Sokol Kolín 1963 1928 Šmolík Jáchym Klub šachistů Říčany 1925 1945 1897 0
2018/2019 11 Sokol Kolín B 1942 1950 Jeřábek Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 1986 1929 1
2018/2019 10 Sokol Kolín B 1942 1950 Skokan František Šachklub města Dobrovice B 1919 1919 1
2018/2019 9 Sokol Kolín B 1948 1950 Doležal Jan TJ Bohemia Poděbrady A 1918 1933 ½
2018/2019 8 Sokol Kolín B 1948 1950 Bartoš Václav KŠ Říčany 1925 E 1764 1809 ½
2018/2019 7 Sokol Kolín B 1956 1950 Voborník Bořivoj Joly Lysá nad Labem F 1736 1719 1
2018/2019 6 Sokol Kolín B 1956 1950 Kacafírek Miroslav ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1857 1882 0
2018/2019 5 Sokol Kolín B 1968 1966 Skála Jaromír Sparta Kutná Hora B 1907 1914 ½
2018/2019 4 Sokol Kolín B 1968 1966 Kříž Pavel ŠK Spartak Čelákovice A 1946 1975 0
2018/2019 3 Sokol Kolín B 1983 1966 Čermák Jan ŠK Český Brod A 2051 2040 ½
2018/2019 2 Sokol Kolín B 1983 1966 Malý Dušan KŠ Říčany 1925 F 1716 1755 0
2018/2019 1 Sokol Kolín B 1978 1966 Březina Jindřich Sokol Sendražice A 1802 1808 1
2018/2019 10 Sokol Kolín C 1942 1950 Dobiáš Jaroslav TJ Sokol Pečky A 0 1396 1
2018/2019 7 Sokol Kolín C 1948 1950 Mates Miroslav DDM Sokol Nymburk B 1497 1554 ½
2018/2019 5 Sokol Kolín C 1956 1950 Ondřich Jan TJ Sokol Pečky A 1618 1582 ½
2018/2019 4 Sokol Kolín C 1968 1966 Laštovka Ondřej DDM Symfonie Poděbrady A 1631 1614 0
2018/2019 2 Sokol Kolín C 1983 1966 Vinecký Jiří DDM Sokol Nymburk B 1276 1240 1
2017/2018 11 Sokol Kolín B 1979 1960 Doležal Jan TJ Bohemia Poděbrady A 1954 1959 ½
2017/2018 10 Sokol Kolín B 1981 1960 Fiala Jan ŠK Český Brod A 1903 1932 ½
2017/2018 9 Sokol Kolín B 1979 1960 Daniel Jiří Joly Lysá nad Labem F 1940 1947 ½
2017/2018 8 Sokol Kolín B 1979 1960 Novák Jindřich ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2082 2092 ½
2017/2018 7 Sokol Kolín B 1973 1960 Horký Pavel ŠK Spartak Čelákovice A 1976 2015 ½
2017/2018 6 Sokol Kolín B 1973 1960 Veselý Jiří Cayman Pharma Neratovice D 1820 1872 1
2017/2018 5 Sokol Kolín B 1981 1960 Tesař Martin Sokol Bakov n.Jiz. B 1961 1958 0
2017/2018 3 Sokol Kolín B 1981 1960 Černý Jakub Šachklub města Dobrovice B 1973 1953 ½
2017/2018 2 Sokol Kolín B 1981 1960 Dudek Jaromír DDM Sokol Nymburk B 1943 1950 1
2017/2018 4 Sokol Kolin 1981 1960 Otruba Marek Klub sachistu Ricany 1925 2003 1951 ½
2016/2017 8 Sokol Kolín B 2010 1980 Vaníček Lukáš Sokol Bakov n.Jiz. B 1930 1881 0
2016/2017 7 Sokol Kolín B 2010 1980 Sobotka Jiří DDM Sokol Nymburk B 1937 1924 ½
2016/2017 6 Sokol Kolín B 2010 1980 Zvolenský David JAWA Brodce A 1585 1567 ½
2016/2017 5 Sokol Kolín B 2010 1980 Skála Jaromír Sparta Kutná Hora B 1926 1939 1
2016/2017 4 Sokol Kolín B 2010 1980 Jeřábek Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 2002 1952 0
2016/2017 2 Sokol Kolín B 2010 1980 Doležal Karel Bohemia Poděbrady A 1952 1979 ½
2016/2017 1 Sokol Kolín B 2010 1980 Seifert Milan Sokol Sendražice A 2055 2075 ½
2015/2016 11 Sokol Kolín B 2010 1980 Seifert Milan Sokol Sendražice A 2055 2075 ½
2015/2016 10 Sokol Kolín B 2010 1980 Gernert Otakar Sokol Struhařov A 2034 2047 0
2015/2016 8 Sokol Kolín B 2010 1980 Tesař Martin Sokol Bakov nad Jizerou B 1947 1990 ½
2015/2016 6 Sokol Kolín B 2010 1980 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice B 1753 1768 1
2015/2016 5 Sokol Kolín B 2010 1980 Maláč Petr TJ AŠ Mladá Boleslav A 1991 2001 0
2015/2016 4 Sokol Kolín B 2010 1980 Novák Jindřich ŠK Kostelec n.Č.lesy B 2158 2094 0
2015/2016 3 Sokol Kolín B 2010 1980 Pýcha Patrik Spartak Vlašim C 2062 2091 0
2015/2016 2 Sokol Kolín B 2010 1980 Dlouhý Ondřej TJ Sokol Nymburk B 1904 1946 ½
2015/2016 1 Sokol Kolín B 2010 1980 Horký Pavel ŠK Spartak Čelákovice A 1949 1981 1
2015/2016 9 Sokol Kolín 2010 1980 Musil Martin ŠK JOLY Lysá nad Labem C 1993 1981 ½
2015/2016 7 Sokol Kolín 2010 1980 Pesr Jaromír ŠK Dopravní podnik Praha B 2067 2064 ½
2014/2015 11 Sokol Kolín B 1992 1958 Hostička František JOLY Lysá n.L. E 2211 2204 ½
2014/2015 10 Sokol Kolín B 1992 1958 Poborský Josef Sokol Sendražice A 1947 1971 1
2014/2015 9 Sokol Kolín B 1992 1958 Mejzr Jan Šachklub města Dobrovice B 1861 1833 1
2014/2015 8 Sokol Kolín B 1992 1958 Novák Jindřich ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2094 2089 ½
2014/2015 7 Sokol Kolín B 1992 1958 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav B 2005 2006 0
2014/2015 6 Sokol Kolín B 1992 1958 Jeřábek Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 2028 1974 ½
2014/2015 5 Sokol Kolín B 1992 1958 Doležal Jan TJ Bohemia Poděbrady A 1968 1974 ½
2014/2015 4 Sokol Kolín B 1992 1958 Zděnek Pavel KŠ Říčany 1925 D 1831 1805 ½
2014/2015 3 Sokol Kolín B 1992 1958 Dudek Jaromír TJ Sokol Nymburk B 1982 1976 ½
2014/2015 2 Sokol Kolín B 1992 1958 Fiala Jan Sokol Český Brod A 1921 1947 ½
2014/2015 1 Sokol Kolín B 1992 1958 Nosek Filip Sokol Struhařov A 1999 2002 1
2013/2014 11 Sokol Kolín B 1983 1936 Hadžala Daniel Cayman Pharma C 2069 2055 1
2013/2014 10 Sokol Kolín B 1983 1936 Postupa Pavel JOLY Lysá nad Labem E 2017 2012 ½
2013/2014 9 Sokol Kolín B 1983 1936 Doležal Karel Sokol Pečky A 1992 2005 ½
2013/2014 8 Sokol Kolín B 1983 1936 Kryšpín Libor TJ AŠ Mladá Boleslav A 2118 2124 0
2013/2014 7 Sokol Kolín B 1983 1936 Šilhan Petr Sokol na Mělníce A 2050 2045 ½
2013/2014 6 Sokol Kolín B 1983 1936 Poborský Josef Sokol Sendražice A 1950 1987 ½
2013/2014 5 Sokol Kolín B 1983 1936 Musil Martin JOLY Lysá nad Labem D 2049 2068 ½
2013/2014 4 Sokol Kolín B 1983 1936 Masák Radim Šachklub města Dobrovice B 1981 1970 1
2013/2014 3 Sokol Kolín B 1983 1936 Soural Karel Sokol Struhařov A 1967 1968 ½
2013/2014 2 Sokol Kolín B 1983 1936 Novák Jindřich ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1965 1949 0
2013/2014 1 Sokol Kolín B 1983 1936 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav B 2090 2112 ½
2013/2014 1 TJ Bohemia Poděbrady 1983 1936 Netušil Jaroslav TJ Neratovice B 2013 2030 ½
2012/2013 10 Sokol Kolín A 2007 1969 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1
2012/2013 6 Sokol Kolín A 2007 1969 Voráčková Jarmila Klub šachistů Říčany 1925 B 1934 1903 0
2012/2013 11 Sokol Kolín C 2007 1969 Šoltys Roman Šachklub města Dobrovice B 1719 1742 1
2012/2013 10 Sokol Kolín C 2007 1969 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1925 1918 0
2012/2013 9 Sokol Kolín C 2007 1969 Humpolák Jiří Sokol Pečky A 1741 1741 ½
2012/2013 8 Sokol Kolín C 2007 1969 Košata František Klub šachistů Říčany 1925 D 1883 1821 ½
2012/2013 7 Sokol Kolín C 2007 1969 Sobotka Bohumil Sokol Sendražice A 1726 ½
2012/2013 6 Sokol Kolín C 2007 1969 Kořínek Oldřich ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1594 1
2012/2013 5 Sokol Kolín C 2007 1969 JAWA Brodce A 1
2012/2013 4 Sokol Kolín C 2007 1969 Nedoma Marek TJ AŠ Mladá Boleslav A 1827 0
2012/2013 3 Sokol Kolín C 2007 1969 Šimek Václav Sokol Český Brod A 1770 1780 ½
2012/2013 2 Sokol Kolín C 2007 1969 Postupa Pavel JOLY Lysá n.Labem D 2012 2006 ½
2012/2013 1 Sokol Kolín C 2007 1969 Hašek Tomáš Dolní Kralovice A 1802 1820 1
2011/2012 6 Sokol Kolín B 2019 1970 Sobotka Jiří TJ Sokol Nymburk 1974 1917 ½
2011/2012 11 Sokol Kolín C 2019 1970 Pospěch Roman Klub šachistů Říčany 1925 C 1982 1997 ½
2011/2012 10 Sokol Kolín C 2019 1970 Doležal Jan Sokol Český Brod A 1915 1928 ½
2011/2012 9 Sokol Kolín C 2019 1970 Březina Jindřich Sokol Sendražice A 1942 1928 ½
2011/2012 8 Sokol Kolín C 2019 1970 Filip Vojtěch Spartak Vlašim B 1801 1902 1
2011/2012 7 Sokol Kolín C 2019 1970 Eisner Oldřich Sokol Pečky A 1798 1805 ½
2011/2012 6 Sokol Kolín C 2019 1970 Velík Jan Sokol Struhařov A 2058 2058 0
2011/2012 5 Sokol Kolín C 2019 1970 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 D 1883 1898 0
2011/2012 4 Sokol Kolín C 2019 1970 Bodický Michal SK Pyrit Příbram B 1783 1783 1
2011/2012 3 Sokol Kolín C 2019 1970 Čermák Michal JOLY Lysá n.L. D 2031 2070 0
2011/2012 2 Sokol Kolín C 2019 1970 Procházka Petr JAWA Brodce A 1998 2000 1
2011/2012 1 Sokol Kolín C 2019 1970 Bouček Vlastimil ŠK Kostelec nad Č.l. B 2080 2025 1
2010/2011 11 Sokol Kolín B 1977 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1877 0
2010/2011 10 Sokol Kolín B 1977 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 1860 ½
2010/2011 2 Sokol Kolín B 1977 Framberk Jan Caissa Úholičky 1988 0
2010/2011 11 Sokol Kolín C 1977 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1921 1
2010/2011 10 Sokol Kolín C 1977 Malý Filip Klub šachistů Říčany 1925 C 2016 1
2010/2011 9 Sokol Kolín C 1977 Pechoč Bohumil SK Pyrit Příbram B 2067 0
2010/2011 8 Sokol Kolín C 1977 Evan Jan Sokol Struhařov A 1951 ½
2010/2011 7 Sokol Kolín C 1977 Sochor Martin Sokol Pečky A 1876 ½
2010/2011 5 Sokol Kolín C 1977 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 D 1818 1
2010/2011 4 Sokol Kolín C 1977 Valtr Tomáš JOLY Lysá n.Labem D 1952 0
2010/2011 3 Sokol Kolín C 1977 Dlouhý Ondřej Sokol Nymburk A 2007 1
2010/2011 1 Sokol Kolín C 1977 Novák Josef Jan Sokol Český Brod A 1935 ½
2009/2010 11 Sokol Kolín C 1961 Skalický Tomáš BIOMEDICA Říčany E 1946 ½
2009/2010 10 Sokol Kolín C 1961 Matějovský Ondřej Spartak Vlašim B 2042 1
2009/2010 9 Sokol Kolín C 1961 Koyš Milan ŠK Kostelec nad Č.l. 2057 0
2009/2010 8 Sokol Kolín C 1961 Mandovec Antonín ŠK KDJS Sedlčany A 1660 1
2009/2010 7 Sokol Kolín C 1961 Březina Jindřich TJ Sokol Sendražice A 1926 ½
2009/2010 6 Sokol Kolín C 1961 Hlína Miloš BIOMEDICA Říčany D 1856 ½
2009/2010 5 Sokol Kolín C 1961 Már Tomáš BIOMEDICA Říčany F 1598 1
2009/2010 4 Sokol Kolín C 1961 Šedivý Ondřej Sokol Český Brod B 1721 1
2009/2010 3 Sokol Kolín C 1961 Feierfeil Jiří JAWA Brodce B 1924 1
2009/2010 2 Sokol Kolín C 1961 Macků Emil TJ Sokol Benešov 1957 ½
2009/2010 1 Sokol Kolín C 1961 Píša Ivo TJ Sokol Pečky A 1761 1
2008/2009 11 Sokol Kolín C 2005 Horák Vladimír Spartak Vlašim B 2073 ½
2008/2009 10 Sokol Kolín C 2005 Holub Milan JAWA Brodce B 2102 ½
2008/2009 9 Sokol Kolín C 2005 Havlíček Pavel Biomedica Říčany F 1786 0
2008/2009 8 Sokol Kolín C 2005 Snížek Květoslav Stadion Kutná Hora B 1958 0
2008/2009 7 Sokol Kolín C 2005 Eisner Oldřich Sokol Pečky A 1889 ½
2008/2009 6 Sokol Kolín C 2005 Skácel Jan Sokol Benešov A 2057 ½
2008/2009 5 Sokol Kolín C 2005 Uhlíř Václav Sokol Sendražice B 1827 ½
2008/2009 4 Sokol Kolín C 2005 Poborský Josef Slavoj Čáslav 1980 0
2008/2009 3 Sokol Kolín C 2005 Košata František Biomedica Říčany E 1900 ½
2008/2009 2 Sokol Kolín C 2005 Koyš Milan Kostelec nad Černými lesy B 2088 0
2008/2009 1 Sokol Kolín C 2005 Moravec Vít Sokol Český Brod B 2055 0
2007/2008 11 Sokol Kolín B 2023 Koyš Milan Kostelec nad Č.lesy 2118 0
2007/2008 10 Sokol Kolín B 2023 Bargel Martin Neratovice B 2168 0
2007/2008 9 Sokol Kolín B 2023 Kočí Václav Auto Škoda Mladá Boleslav 1862 ½
2007/2008 8 Sokol Kolín B 2023 Čermák Michal Joly Lysá n.L. C 2003 1
2007/2008 7 Sokol Kolín B 2023 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav B 1956 0
2007/2008 4 Sokol Kolín B 2023 Zima Tomáš Sokol Nymburk 1782 ½
2007/2008 3 Sokol Kolín B 2023 Daniel Jiří Joly Lysá n.L. D 1787 ½
2007/2008 2 Sokol Kolín B 2023 Uhlíř Václav Sokol Sendražice 1845 1
2007/2008 1 Sokol Kolín B 2023 Štěpánek Stanislav Bohemia Poděbrady 1937 1
2007/2008 11 Sokol Kolín 2023 Černovský Jiří TJ Stadion Kutná Hora 2084 0
2007/2008 10 Sokol Kolín 2023 Brouček Tomáš TJ Zikuda Turnov B"" 2077 1
2007/2008 9 Sokol Kolín 2023 Švondr Michal ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 1961 ½
2007/2008 8 Sokol Kolín 2023 Říha Jaroslav TJ Tourist Biomedica Říčany 2065 ½
2006/2007 5 Sokol Kolín 2057 Valenta Zdeněk JOLY Lysá nad Labem 2058 0
2006/2007 3 Sokol Kolín 2057 Vobořil Pavel AVE-Kontakt Pardubice 2019 1
2005/2006 8 Sokol Kolín 2058 Svatoš Jan Sokol Vyšehrad B 2256 0
2005/2006 6 Sokol Kolín 2058 Mužík Martin Novoborský ŠK 2251 0
2005/2006 4 Sokol Kolín 2058 Hlaváček Robert ŠO DDM Chrudim 2247 ½
2005/2006 11 Kolín B 2058 Krbeček Václav SE Ml.Boleslav C 1901 1
2005/2006 10 Kolín B 2058 Dlouhý Ondřej Nymburk 2120 ½
2005/2006 9 Kolín B 2058 Fialka Miroslav Brodce 2128 0
2005/2006 7 Kolín B 2058 Šmíd Miroslav Benešov 2211 0
2005/2006 5 Kolín B 2058 Růžička Zdeněk Kostelec A 2145 ½
2005/2006 3 Kolín B 2058 Drašner František Sendražice 1915 1
2005/2006 2 Kolín B 2058 Novák Josef Jan Poděbrady 2091 ½
2005/2006 1 Kolín B 2058 Fojtů Petr Říčany C 2065 ½
2004/2005 11 Sokol Kolín C 2040 Svoboda Jaromír Jawa Brodce A 1952 ½
2004/2005 10 Sokol Kolín C 2040 Bouček Vlastimil Kostelec n/ČL A 1986 0
2004/2005 8 Sokol Kolín C 2040 Štěpánek Stanislav Bohemia PoděbradyA 1956 ½
2004/2005 7 Sokol Kolín C 2040 Eisner Oldřich Sokol Pečky A 1793 ½
2004/2005 6 Sokol Kolín C 2040 Petras Milan Biomedica Říčany A 2106 0
2004/2005 5 Sokol Kolín C 2040 Koper Štefan Sokol Benešov A 1997 ½
2004/2005 4 Sokol Kolín C 2040 Mejzlík Ondřej TRW A. Vlašim A 2165 0
2004/2005 3 Sokol Kolín C 2040 Urban Miroslav Sokol Český Brod A 1841 1
2004/2005 2 Sokol Kolín C 2040 Drašner František Sokol Sendražice A 1919 1
2004/2005 1 Sokol Kolín C 2040 Hlaváčová Lucie Biomedica Říčany B 1891 1
2004/2005 11 Sokol Kolín B 2040 Machlowski Slawomir Panda Rychnov nad Kněžnou 2047 ½
2004/2005 7 Sokol Kolín B 2040 Mejzlík Vojtěch Slavia Hradec Králové B 2111 ½
2004/2005 5 Sokol Kolín B 2040 Nosek Stanislav Stadion Kutná Hora 1983 ½
2004/2005 2 Sokol Kolín B 2040 Tejkal Lubomír Sklípek Spartak Vrchlabí 2114 1
2003/2004 11 Sokol Kolín C 2051 Smutný Jan AVE - Kontakt Pardubice 2135 ½
2003/2004 10 Sokol Kolín C 2051 Horák Otakar Emerge Mladá Boleslav 2090 ½
2003/2004 9 Sokol Kolín C 2051 Šplíchal Petr TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1978 1
2003/2004 7 Sokol Kolín C 2051 Daneš Jaroslav Spartak Vlašim 2138 ½
2003/2004 6 Sokol Kolín C 2051 Soukup Václav Viktoria Žižkov 2104 0
2003/2004 5 Sokol Kolín C 2051 Bělohlav Jan ŠK Polabiny Pardubice 1973 ½
2003/2004 4 Sokol Kolín C 2051 Šilar Lubomír Synthesia Pardubice B 2134 ½
2003/2004 3 Sokol Kolín C 2051 Groh Jiří Sokol Vyšehrad C 2147 ½
2003/2004 2 Sokol Kolín C 2051 Steiner Petr Spartak Vrchlabí 2014 ½
2003/2004 1 Sokol Kolín C 2051 Husárik Braňko ŠK JOLY Lysá nad Labem 2059 ½
2003/2004 8 Sokol Kolín B 2051 Chrz Pavel ŠK čSOB B 2178 0
2003/2004 4 Sokol Kolín B 2051 Chura Jan TJ Bohemians 2213 0
2003/2004 3 Sokol Kolín B 2051 Vařejčko Josef ŠO+DDM Chrudim 2196 0
2003/2004 2 Sokol Kolín B 2051 Soural Jan TJ Pankrác 2162 ½