Hráč Pokorný Tomáš

Pokorný Tomáš

User Pic
Jméno: Pokorný Tomáš
Oddíl: TJ Lanškroun
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2183
Elo mezinárodní: 2187
ID: 568
FIDE ID: 306622
Rok narození: 1969
Třída rozhodčího: 1
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 TJ Lanskroun 2189 2198 Horáček Michal SK Bohemia Pardubice 2126 2113 ½
2018/2019 10 TJ Lanskroun 2180 2198 Jun Rudolf TJ CHS Chotebor B 2033 1946 ½
2018/2019 9 TJ Lanskroun 2180 2198 Buráň Jaroslav SK+Sokol Zamberk 2121 2147 1
2018/2019 8 TJ Lanskroun 2178 2198 Pekař Václav SK pri DDM Litomysl 2165 2153 ½
2018/2019 7 TJ Lanskroun 2178 2198 Hostinský Jiří 2222 SK Polabiny D 2126 2143 ½
2018/2019 6 TJ Lanskroun 2198 2198 Sabol Marian SK Vysoke Myto B 2320 2280 0
2018/2019 5 TJ Lanskroun 2198 2198 Jániš Petr SK Usti nad Orlici B 1925 1926 0
2018/2019 4 TJ Lanskroun 2206 2204 Beil Zdeněk SK Usti nad Orlici A 2203 2189 0
2018/2019 3 TJ Lanskroun 2210 2204 Němec Pavel Sokol Zajecice 2217 2218 ½
2018/2019 2 TJ Lanskroun 2210 2204 Mikyska Kamil TJ Spartak Letohrad 1980 1973 ½
2018/2019 1 TJ Lanskroun 2200 2204 Baudyš Ondřej SO Hlinsko 2124 2173 1
2018/2019 10 TJ Lanskroun B 2180 2198 Kotva Milan SK Svitavy 1965 1958 1
2018/2019 9 TJ Lanskroun B 2178 2198 Sodomka Adam TJ Stefanydes Policka B 1914 1905 1
2018/2019 7 TJ Lanskroun B 2198 2198 Vymetálek Petr SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1769 1773 1
2018/2019 6 TJ Lanskroun B 2198 2198 Holásek Vojtěch SK Usti nad Orlici D 1747 1756 1
2018/2019 4 TJ Lanskroun B 2206 2204 Marinov Peter Sachovy klub Chocen 1831 1784 1
2018/2019 3 TJ Lanskroun B 2210 2204 Dušek Josef SO Horni Cermna 1734 1700 1
2018/2019 1 TJ Lanskroun B 2200 2204 Borek Pavel Proplast Ceska Trebova 1820 1815 1
2017/2018 11 TJ Lanskroun B 2192 2208 Maděra Stanislav SK Svitavy 1664 1686 1
2017/2018 10 TJ Lanskroun B 2191 2208 Štěpán Stanislav SO Kunvaldska a.s. Kunvald 1592 1606 1
2017/2018 9 TJ Lanskroun B 2190 2208 Maceška Bohumír TJ Spartak Letohrad 1763 1735 1
2017/2018 8 TJ Lanskroun B 2190 2208 Mareš Jan SK Usti nad Orlici C 1970 1979 ½
2017/2018 7 TJ Lanskroun B 2195 2208 Nikl Josef SK Dolni Cermna 1677 1681 1
2017/2018 5 TJ Lanskroun B 2191 2208 Pecháček Tomáš TJ Sokol Horni Cermna 1809 1821 1
2017/2018 3 TJ Lanskroun B 2191 2208 Liebl Pavel TJ Slovan Moravska Trebova 1749 1749 1
2017/2018 1 TJ Lanskroun B 2217 2231 Malý Evžen Sokol Mistrovice 1668 1667 1
2017/2018 11 TJ Lanskroun 2192 2208 Malivánek Jiří TJ SO Chrudim 2053 2065 1
2017/2018 10 TJ Lanskroun 2191 2208 Kourek Josef 2222 SK Polabiny E 2062 2066 1
2017/2018 9 TJ Lanskroun 2191 2208 Jirásek Pavel Sokol Zajecice 2300 2285 0
2017/2018 8 TJ Lanskroun 2190 2208 Horáček Michal SK Bohemia Pardubice 2121 2113 ½
2017/2018 7 TJ Lanskroun 2190 2208 Říha Vojtěch SO Hlinsko 2065 2051 1
2017/2018 6 TJ Lanskroun 2195 2208 Pekař Václav SK pri DDM Litomysl 2164 2154 1
2017/2018 5 TJ Lanskroun 2195 2208 Mikyska Kamil SK+Sokol Zamberk 1962 1952 0
2017/2018 4 TJ Lanskroun 2191 2208 Hostinský Jiří 2222 SK Polabiny D 2138 2167 ½
2017/2018 3 TJ Lanskroun 2191 2208 Kapoun Vít SK Usti nad Orlici B 1837 1824 0
2017/2018 2 TJ Lanskroun 2191 2208 Šmajzr Martin SK Usti nad Orlici A 2141 2200 ½
2017/2018 1 TJ Lanskroun 2217 2231 Sabol Marian SK Vysoke Myto B 2353 2336 0
2016/2017 10 TJ Lanskroun 2250 2271 Sabol Marian SK Vysoke Myto 2337 2337 0
2016/2017 9 TJ Lanskroun 2250 2271 Sedláček Oldřich Caissa Pivovar Dalesice 2214 2221 0
2016/2017 8 TJ Lanskroun 2250 2271 Komárek David TJ Stefanydes Policka 2159 2144 ½
2016/2017 7 TJ Lanskroun 2250 2271 Buločkin Martin 2222 SK Polabiny C 1941 2058 ½
2016/2017 6 TJ Lanskroun 2250 2271 Pokorný Zdeněk TJ Slavia Hradec Kralove B 2279 2293 ½
2016/2017 5 TJ Lanskroun 2250 2271 Karásek Lukáš SK Usti nad Orlici 2201 2196 0
2016/2017 4 TJ Lanskroun 2250 2271 Hlavnička Jiří SK Rapid Pardubice B 2158 2163 1
2016/2017 3 TJ Lanskroun 2250 2271 Jirásek Pavel SK Lipa 2329 2312 ½
2016/2017 2 TJ Lanskroun 2250 2271 Novotný Michal 2222 SK Polabiny B 2276 2290 ½
2016/2017 1 TJ Lanskroun 2250 2271 Bukáček Lubomír TJ Zdar nad Sazavou 2092 2092 1
2015/2016 11 TJ Štefanydes Polička 2250 2271 Holemář David Moravská Slavia Brno\r "A" 2295 2269 ½
2015/2016 8 TJ Štefanydes Polička 2250 2271 Fuksík Jakub A64 VALOZ Grygov\r 2169 2197 ½
2015/2016 2 TJ Štefanydes Polička 2250 2271 Bažant Petr ŠK Staré Město "A" 2256 2248 ½
2015/2016 10 TJ Lanškroun 2250 2271 Kotva Milan ŠK Svitavy 1992 2026 1
2015/2016 9 TJ Lanškroun 2250 2271 Sýkora Josef ŠK Rapid Pardubice C 2035 2077 1
2015/2016 8 TJ Lanškroun 2250 2271 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny D 2007 2034 1
2015/2016 7 TJ Lanškroun 2250 2271 Mareš Jan Proplast Česká Třebová 1990 1977 1
2015/2016 6 TJ Lanškroun 2250 2271 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2105 2077 1
2015/2016 5 TJ Lanškroun 2250 2271 Hájek Jiří TJ Sokol Zaječice 2069 2086 ½
2015/2016 4 TJ Lanškroun 2250 2271 Vala Filip TJ CHS Chotěboř 2167 2133 0
2015/2016 3 TJ Lanškroun 2250 2271 Karásek Lukáš ŠK Bohemia Pardubice 2201 2196 ½
2015/2016 2 TJ Lanškroun 2250 2271 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička B 1869 1905 1
2015/2016 1 TJ Lanškroun 2250 2271 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 1971 1987 1
2015/2016 11 ŠK Ústí nad Orlicí 2250 2271 Jedlička Luboš ŠK ZVU Engineering Lípa A 2225 2242 ½
2015/2016 10 ŠK Ústí nad Orlicí 2250 2271 Vaněk Ladislav Tatran Litovel B 2244 2234 ½
2015/2016 9 ŠK Ústí nad Orlicí 2250 2271 Smutný Jan ŠK Rapid Pardubice B 2232 2200 0
2015/2016 8 ŠK Ústí nad Orlicí 2250 2271 Hrabuša Matej 2222 ŠK Polabiny B 2322 2332 ½
2015/2016 6 ŠK Ústí nad Orlicí 2250 2271 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim 2104 2108 ½
2015/2016 4 ŠK Ústí nad Orlicí 2250 2271 Červený Petr ŠK Vysoké Mýto 2286 2275 ½
2015/2016 2 ŠK Ústí nad Orlicí 2250 2271 Zapletal Jiří ŠK 1921 Zábřeh 2147 2128 ½
2015/2016 1 ŠK Ústí nad Orlicí 2250 2271 Valenta Vít TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2076 2068 ½
2014/2015 11 TJ Lanškroun 2266 2284 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice 2083 2077 ½
2014/2015 10 TJ Lanškroun 2266 2284 Sýkora Josef ŠK Rapid Pardubice C 2117 2112 1
2014/2015 9 TJ Lanškroun 2266 2284 Hurt Lukáš Proplast Česká Třebová 2103 2103 0
2014/2015 8 TJ Lanškroun 2266 2284 Kotva Milan TJ Slovan Moravská Třebová 2069 2068 ½
2014/2015 7 TJ Lanškroun 2266 2284 Mikyska Kamil SK + Sokol Žamberk 1889 1889 1
2014/2015 5 TJ Lanškroun 2266 2284 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny C 2249 2251 ½
2014/2015 4 TJ Lanškroun 2266 2284 Jedlička Luboš Sokol Zaječice 2232 2232 ½
2014/2015 3 TJ Lanškroun 2266 2284 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 2174 2184 ½
2014/2015 2 TJ Lanškroun 2266 2284 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2122 2112 1
2014/2015 1 TJ Lanškroun 2266 2284 Dobšinský Pavel TJ CHS Chotěboř B 1724 1805 1
2014/2015 11 TJ Štefanydes Polička A 2266 2284 Ptáček Tomáš TJ Slavia Hradec Králové B 1999 2075 1
2014/2015 10 TJ Štefanydes Polička A 2266 2284 Šmíd Jaroslav ŠK Vysoké Mýto 2084 2092 1
2014/2015 9 TJ Štefanydes Polička A 2266 2284 Veselý Tomáš AKIS Pardubice 2105 2106 1
2014/2015 7 TJ Štefanydes Polička A 2266 2284 Vaculík Jakub TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1966 1966 1
2014/2015 4 TJ Štefanydes Polička A 2266 2284 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny B 2150 2144 ½
2014/2015 3 TJ Štefanydes Polička A 2266 2284 Richterová Nataša ŠK AD Jičín B 2122 2154 ½
2014/2015 2 TJ Štefanydes Polička A 2266 2284 Opravil Karel ŠK 1921 Zábřeh 2091 2062 ½
2014/2015 1 TJ Štefanydes Polička A 2266 2284 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička B 1934 1933 1
2013/2014 11 TJ Lanškroun 2247 2280 Sýkora Josef ŠK Rapid Pardubice C 2096 2084 ½
2013/2014 8 TJ Lanškroun 2247 2280 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 2157 2158 1
2013/2014 7 TJ Lanškroun 2247 2280 Červený Petr TJ Štefanydes Polička B 2292 2297 ½
2013/2014 6 TJ Lanškroun 2247 2280 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 2151 2166 1
2013/2014 5 TJ Lanškroun 2247 2280 Vařejčko Josef Sokol Zaječice 2188 2185 ½
2013/2014 4 TJ Lanškroun 2247 2280 Komárek David TJ ŠO Chrudim B 2148 2151 ½
2013/2014 3 TJ Lanškroun 2247 2280 Zeinert Michal ŠK Ústí nad Orlicí B 2131 2126 1
2013/2014 2 TJ Lanškroun 2247 2280 Krátký Josef TJ Lokomotiva Česká Třebová 2020 2044 1
2013/2014 1 TJ Lanškroun 2247 2280 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk 2133 2150 1
2013/2014 11 TJ Štefanydes Polička 2247 2280 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny B 2176 2169 1
2013/2014 9 TJ Štefanydes Polička 2247 2280 Mašek Jan TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1937 1935 ½
2013/2014 8 TJ Štefanydes Polička 2247 2280 Smutný Jan AKIS Pardubice 2174 2153 1
2013/2014 7 TJ Štefanydes Polička 2247 2280 Fiedler Bedřich ŠK ZVU Engineering Lípa A 2105 2100 1
2013/2014 6 TJ Štefanydes Polička 2247 2280 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín B 2385 2428 0
2013/2014 5 TJ Štefanydes Polička 2247 2280 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny C 2163 2165 ½
2013/2014 4 TJ Štefanydes Polička 2247 2280 Malý Marek TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2183 2221 ½
2013/2014 3 TJ Štefanydes Polička 2247 2280 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2121 2122 ½
2013/2014 2 TJ Štefanydes Polička 2247 2280 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2182 2183 ½
2013/2014 1 TJ Štefanydes Polička 2247 2280 Kačírek Petr Region Panda Rychnov n. K. 2278 2278 ½
2012/2013 11 TJ Lanškroun 2218 2252 Mareš Jan ŠK Ústí nad Orlicí C 1950 1938 1
2012/2013 10 TJ Lanškroun 2218 2252 Kotva Milan TJ Slovan M. Třebová 1946 1957 1
2012/2013 9 TJ Lanškroun 2218 2252 Dostálek Vladimír ŠK Dolní Čermná o.s. 1605 1
2012/2013 8 TJ Lanškroun 2218 2252 Křeček Jiří ŠK Svitavy B 1416 1
2012/2013 7 TJ Lanškroun 2218 2252 Filip Libor TJ Jablonné n/O. 1739 1
2012/2013 6 TJ Lanškroun 2218 2252 Borek Pavel Loko Česká Třebová B 1918 1896 1
2012/2013 5 TJ Lanškroun 2218 2252 Kalous Tomáš SK+Sokol Žamberk B 1878 1868 1
2012/2013 4 TJ Lanškroun 2218 2252 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl B 1988 2006 1
2012/2013 3 TJ Lanškroun 2218 2252 Krušina Patrik ŠK Svitavy A 1897 1908 1
2012/2013 2 TJ Lanškroun 2218 2252 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1889 1863 1
2012/2013 1 TJ Lanškroun 2218 2252 Červený Petr TJ Štefanydes Polička B 2269 2252 ½
2012/2013 10 TJ Štefanydes Polička 2218 2252 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny D 1815 1890 ½
2012/2013 9 TJ Štefanydes Polička 2218 2252 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim B 1953 1969 1
2012/2013 8 TJ Štefanydes Polička 2218 2252 Přibyl Jiří TJ Jiskra Heřm. Městec 1843 1875 1
2012/2013 7 TJ Štefanydes Polička 2218 2252 Kučera Jan ŠK Vysoké Mýto B 1920 1954 1
2012/2013 6 TJ Štefanydes Polička 2218 2252 Trhal Michal Sokol Zaječice 1938 1956 ½
2012/2013 5 TJ Štefanydes Polička 2218 2252 Poslušný Martin ŠK Ústí nad Orlicí B 1986 1937 1
2012/2013 4 TJ Štefanydes Polička 2218 2252 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice 2050 2047 1
2012/2013 3 TJ Štefanydes Polička 2218 2252 Felcman Tomáš SK + Sokol Žamberk 1940 1947 1
2012/2013 2 TJ Štefanydes Polička 2218 2252 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1988 2006 1
2012/2013 1 TJ Štefanydes Polička 2218 2252 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 2015 2019 1
2011/2012 9 ŠK Vysoké Mýto 2241 2277 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny C 2154 2143 0
2011/2012 8 ŠK Vysoké Mýto 2241 2277 Buchníček Petr ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2330 2330 ½
2011/2012 3 ŠK Vysoké Mýto 2241 2277 Sedláček Oldřich ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2259 2244 0
2011/2012 2 ŠK Vysoké Mýto 2241 2277 Mesiarik Rudolf Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2188 2128 0
2011/2012 1 ŠK Vysoké Mýto 2241 2277 Hájek Jiří Sokol Zaječice 2115 2111 ½
2011/2012 10 TJ Lanškroun 2241 2277 Nikl Josef Šachový klub Dolní Čermná 1623 1
2011/2012 7 TJ Lanškroun 2241 2277 Jániš Petr Šachový klub Ústí nad Orlicí B 1765 1817 1
2011/2012 5 TJ Lanškroun 2241 2277 Kozák David ŠK Svitavy 1824 1797 1
2011/2012 4 TJ Lanškroun 2241 2277 Kopal Vladimír SK+Sokol Žamberk B 1514 1
2010/2011 11 TJ Lanškroun 2250 Pekař Václav ŠK Vysoké Mýto "C" 2114 0
2010/2011 10 TJ Lanškroun 2250 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto "B" 2035 0
2010/2011 9 TJ Lanškroun 2250 Kraus Ondřej Rapid Pardubice 1973 ½
2010/2011 8 TJ Lanškroun 2250 Novotný Petr TJ CHS Chotěboř 2091 1
2010/2011 7 TJ Lanškroun 2250 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk 1972 1
2010/2011 6 TJ Lanškroun 2250 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny "C" 2304 ½
2010/2011 5 TJ Lanškroun 2250 Šimek Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová 2150 1
2010/2011 4 TJ Lanškroun 2250 Červený Petr TJ Štefanydes Polička 2308 ½
2010/2011 3 TJ Lanškroun 2250 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim "B" 2135 ½
2010/2011 2 TJ Lanškroun 2250 Blaško Štěpán TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1935 1
2010/2011 11 SK Vysoke Myto 2250 Šimek Jan Jiskra Usti nad Orlici 2150 0
2010/2011 9 SK Vysoke Myto 2250 Skácelík Petr SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2238 ½
2010/2011 7 SK Vysoke Myto 2250 Augustin Josef Lokomotiva Brno 2297 1
2010/2011 3 SK Vysoke Myto 2250 Doseděl Jiří Jiskra Litomysl 2124 1
2010/2011 1 SK Vysoke Myto 2250 Seidl Štěpán Sokol Bedrichov 2132 1
2009/2010 11 TJ Lanškroun B"" 2253 Merta Josef Šachový klub Dolní Čermná o.s. 1827 1
2009/2010 10 TJ Lanškroun B"" 2253 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C"" 2050 1
2009/2010 9 TJ Lanškroun B"" 2253 Kotva Milan ŠK Svitavy 2063 1
2009/2010 8 TJ Lanškroun B"" 2253 Petráž Martin Lokomotiva Česká Třebová B"" 1930 1
2009/2010 7 TJ Lanškroun B"" 2253 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2135 ½
2009/2010 6 TJ Lanškroun B"" 2253 Vohník Miroslav SK + Sokol Žamberk C"" 1692 1
2009/2010 5 TJ Lanškroun B"" 2253 Keprta Stanislav ŠO K a.s. Kunvald 1933 1
2009/2010 4 TJ Lanškroun B"" 2253 Dungl Petr SK + Sokol Žamberk B"" 1788 1
2009/2010 2 TJ Lanškroun B"" 2253 Urbášek Oleg TJ Slovan Moravská Třebová 2001 1
2009/2010 1 TJ Lanškroun B"" 2253 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička B"" 2003 1
2009/2010 11 TJ Lanškroun 2253 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto C"" 1958 1
2009/2010 10 TJ Lanškroun 2253 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B"" 2047 ½
2009/2010 9 TJ Lanškroun 2253 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2151 ½
2009/2010 8 TJ Lanškroun 2253 Linhart Jan CHS Chotěboř 1971 ½
2009/2010 7 TJ Lanškroun 2253 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny D"" 1557 1
2009/2010 6 TJ Lanškroun 2253 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička 2102 1
2009/2010 5 TJ Lanškroun 2253 Blaško Štěpán TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1924 1
2009/2010 3 TJ Lanškroun 2253 Veselý Tomáš Synpo Pardubice 2166 ½
2009/2010 2 TJ Lanškroun 2253 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny C"" 1907 1
2009/2010 1 TJ Lanškroun 2253 Černý Karel TJ Spartak OEZ Letohrad 2135 ½
2008/2009 11 TJ Lanškroun B 2245 Havrlík Pavel SK+Sokol Žamberk B 1904 1
2008/2009 8 TJ Lanškroun B 2245 Černý Karel TJ Jablonné nad Orlicí 2146 1
2008/2009 6 TJ Lanškroun B 2245 Poslušný Radek TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 1773 ½
2008/2009 5 TJ Lanškroun B 2245 Pečinka Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2072 ½
2008/2009 3 TJ Lanškroun B 2245 Pekař Václav ŠK Svitavy A 1983 1
2008/2009 2 TJ Lanškroun B 2245 Kučera Jan Spartak Choceň 1900 1
2008/2009 1 TJ Lanškroun B 2245 Urbášek Oleg TJ Slovan Moravská Třebová 2079 1
2008/2009 11 TJ Lanškroun 2245 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2052 ½
2008/2009 10 TJ Lanškroun 2245 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička 2145 ½
2008/2009 9 TJ Lanškroun 2245 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto B 2091 1
2008/2009 8 TJ Lanškroun 2245 Vobořil Pavel Synpo Pardubice 2026 ½
2008/2009 7 TJ Lanškroun 2245 Černý Karel TJ Spartak OEZ Letohrad 2146 ½
2008/2009 6 TJ Lanškroun 2245 Onderek David TJ ŠO a DDM Chrudim B 2171 ½
2008/2009 5 TJ Lanškroun 2245 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2162 1
2008/2009 4 TJ Lanškroun 2245 Petrus Luděk CHS Chotěboř 1952 ½
2008/2009 3 TJ Lanškroun 2245 Havrlík Pavel SK + Sokol Žamberk 1904 1
2008/2009 2 TJ Lanškroun 2245 Šimek Jan Lokomotiva Česká Třebová 2141 1
2008/2009 1 TJ Lanškroun 2245 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 2034 1
2007/2008 11 TJ Lanškroun 2310 Vobořil Pavel AKIS Pardubice 2011 1
2007/2008 10 TJ Lanškroun 2310 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2138 1
2007/2008 9 TJ Lanškroun 2310 Shilov Sergej ŠK Bohemia Pardubice 2266 ½
2007/2008 8 TJ Lanškroun 2310 Černý Karel SK Žamberk 2167 ½
2007/2008 7 TJ Lanškroun 2310 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička B 2121 ½
2007/2008 6 TJ Lanškroun 2310 Petuchov Sergej SYNPO Pardubice 2145 ½
2007/2008 5 TJ Lanškroun 2310 Šimek Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová 2153 1
2007/2008 4 TJ Lanškroun 2310 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2119 ½
2007/2008 3 TJ Lanškroun 2310 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny D 2159 0
2007/2008 1 TJ Lanškroun 2310 Komárková Magdaléna ŠO Chrudim B 2058 0
2007/2008 11 TJ Lanškroun B 2310 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1832 1
2007/2008 10 TJ Lanškroun B 2310 Petráž Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová B 2015 1
2007/2008 9 TJ Lanškroun B 2310 Urbášek Oleg TJ Slovan Moravská Třebová 2030 1
2007/2008 8 TJ Lanškroun B 2310 Pečinka Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C 2056 ½
2007/2008 7 TJ Lanškroun B 2310 Vymetálek Petr ŠK Kunvald 1783 1
2007/2008 6 TJ Lanškroun B 2310 Veselý Petr TJ Spartak OEZ Letohrad 1911 1
2007/2008 4 TJ Lanškroun B 2310 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B 2115 1
2007/2008 3 TJ Lanškroun B 2310 Wiesinger Wolfgang ŠK Žamberk C 1925 1
2007/2008 2 TJ Lanškroun B 2310 Havrlík Pavel ŠK Žamberk B 1988 1
2006/2007 9 FYGR Lanškroun 2279 Pečinka Martin Jiskra Ústí nad Orlicí C 2050 ½
2006/2007 8 FYGR Lanškroun 2279 Tuvšinbajar Dorjkhú TJ Jablonné nad Orlicí 2044 1
2006/2007 6 FYGR Lanškroun 2279 Veselý Petr TJ Spartak OEZ Letohrad 1910 1
2006/2007 5 FYGR Lanškroun 2279 Šimek Jan Lokomotiva Česká Třebová B 2105 1
2006/2007 3 FYGR Lanškroun 2279 Kotva Milan TJ Slovan Moravská Třebová 2120 1
2006/2007 2 FYGR Lanškroun 2279 Merta Michal TJ Sokol Horní Čermná 1771 1
2006/2007 1 FYGR Lanškroun 2279 Šmíd František Sokol Městečko Trnávka 1794 1
2006/2007 10 TJ Lanškroun 2279 Petuchov Sergej KONTAX Pardubice 2236 1
2006/2007 9 TJ Lanškroun 2279 Koníček Petr ŠO Chrudim B 2015 1
2006/2007 8 TJ Lanškroun 2279 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2148 1
2006/2007 7 TJ Lanškroun 2279 Veselý Tomáš SYNPO Pardubice 2171 ½
2006/2007 6 TJ Lanškroun 2279 Zeinert Michal Jiskra Ústí nad Orlicí A 2146 1
2006/2007 5 TJ Lanškroun 2279 Zvěřina Jan TJ CHS Chotěboř 1930 1
2006/2007 4 TJ Lanškroun 2279 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 2045 1
2006/2007 3 TJ Lanškroun 2279 Vařejčko Josef ŠK Vysoké Mýto 2186 ½
2006/2007 2 TJ Lanškroun 2279 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička B 2126 ½
2006/2007 1 TJ Lanškroun 2279 Blaško Štěpán Jiskra Ústí nad Orlicí B 1946 1
2005/2006 11 TJ Lanškroun "A" 2276 Helis Tadeusz Mittal Ostrava "A" ½
2005/2006 10 TJ Lanškroun "A" 2276 Babula Milan TŽ Třinec "B" 2314 1
2005/2006 9 TJ Lanškroun "A" 2276 Sobek Jaroslav Jakl Karviná "A" 2297 0
2005/2006 8 TJ Lanškroun "A" 2276 Vrána František ŠK Staré Město "A" 2272 0
2005/2006 7 TJ Lanškroun "A" 2276 Bolacký Jiří Slavoj Poruba "A" 2264 ½
2005/2006 6 TJ Lanškroun "A" 2276 Vyskočil Neklan ŠK DURAS Brno "A" 2318 ½
2005/2006 5 TJ Lanškroun "A" 2276 Virostko Petr BŠS Frýdek-Místek "A" 2373 0
2005/2006 4 TJ Lanškroun "A" 2276 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž "A" 2295 1
2005/2006 3 TJ Lanškroun "A" 2276 Sedláček Oldřich ŠK Gordic Jihlava "A" 2226 ½
2005/2006 2 TJ Lanškroun "A" 2276 Zabystrzan Pavel Slavia Orlová "A" 2240 ½
2005/2006 1 TJ Lanškroun "A" 2276 Michenka Jozef Tatran Litovel "A" 2405 0
2005/2006 11 FYGR Lanškroun 2276 Kotva Milan Slovan Moravská Třebová 2122 1
2005/2006 10 FYGR Lanškroun 2276 Zámečník Bohumír ŠK Žamberk B 2001 ½
2005/2006 9 FYGR Lanškroun 2276 Blaško Štěpán Jiskra Ústí nad Orlicí B 1879 1
2005/2006 8 FYGR Lanškroun 2276 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí C 2010 1
2005/2006 7 FYGR Lanškroun 2276 Merta Michal Sokol Horní Čermná 1735 1
2005/2006 6 FYGR Lanškroun 2276 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1814 1
2005/2006 5 FYGR Lanškroun 2276 Zeinert Michal Lokomotiva Česká Třebová 2092 1
2005/2006 4 FYGR Lanškroun 2276 Plotek Evžen Spartak Choceň 1960 ½
2005/2006 3 FYGR Lanškroun 2276 Vymetálek Petr ŠO K a.s. Kunvald 1812 1
2005/2006 2 FYGR Lanškroun 2276 Papáček Miloš Spartak OEZ Letohrad B 1949 1
2005/2006 1 FYGR Lanškroun 2276 Zeman Arnošt Štefanydes Polička B 2075 1
2004/2005 11 TJ Lanškroun 2246 Petruška Miroslav TJ Unex ŠK Uničov 1924 1
2004/2005 10 TJ Lanškroun 2246 Macura Emil ŠK Trinom Zlín B 2172 1
2004/2005 9 TJ Lanškroun 2246 Křížek František SK Boršice 2102 0
2004/2005 8 TJ Lanškroun 2246 Stýblo Michal Tatran Litovel B 2233 1
2004/2005 7 TJ Lanškroun 2246 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž C 1942 0
2004/2005 6 TJ Lanškroun 2246 Uřičář Jakub ŠK Staré Město C 2133 1
2004/2005 5 TJ Lanškroun 2246 Juříček Stanislav ŠK Zbrojovka Vsetín 2172 ½
2004/2005 4 TJ Lanškroun 2246 Kozák Petr LOKO Zábřeh 2080 ½
2004/2005 3 TJ Lanškroun 2246 Biolek Richard A64 Mipap Grygov B 2098 1
2004/2005 2 TJ Lanškroun 2246 Karlík Vladimír Slavia Kroměříž B 2313 ½
2004/2005 1 TJ Lanškroun 2246 Vavruška Antonín ŠK Staré Město B 2191 1
2004/2005 11 TJ Lanškroun FYGR 2246 Krumer Miroslav Spartak OEZ Letohrad B 1911 1
2004/2005 10 TJ Lanškroun FYGR 2246 Dvořák Eduard ŠO K a.s. Kunvald B 1703 1
2004/2005 9 TJ Lanškroun FYGR 2246 Šebrle Jaroslav Lokomotiva Česká Třebová C 1775 1
2004/2005 8 TJ Lanškroun FYGR 2246 Šmíd František Sokol Městečko Trnávka 1837 1
2004/2005 7 TJ Lanškroun FYGR 2246 Maděra Stanislav ŠK Svitavy B 1794 1
2004/2005 6 TJ Lanškroun FYGR 2246 Škorpík Martin Štefanydes Polička C 2128 1
2004/2005 5 TJ Lanškroun FYGR 2246 Martinec Jan SK Žamberk C 1759 1
2004/2005 4 TJ Lanškroun FYGR 2246 Borek Pavel Lokomotiva Česká Třebová B 1901 1
2004/2005 3 TJ Lanškroun FYGR 2246 Vavroušek Petr Spartak Choceň B 1939 1
2004/2005 2 TJ Lanškroun FYGR 2246 Taslar Karel Jiskra Ústí nad Orlicí D 1565 1
2004/2005 1 TJ Lanškroun FYGR 2246 Novák Miroslav TJ Lanškroun B 1682 1
2003/2004 11 TJ Lanškroun 2262 Kastner Kamil TJ Synthesia Pardubice C 2127 1
2003/2004 10 TJ Lanškroun 2262 Vobořil Pavel Eurokomplex Autoskla Pardubice 2130 1
2003/2004 9 TJ Lanškroun 2262 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2070 1
2003/2004 8 TJ Lanškroun 2262 Pail Milan TJ Lokomotiva Česká Třebová 1879 ½
2003/2004 7 TJ Lanškroun 2262 Belobrad Ivan SK Žamberk 2035 1
2003/2004 6 TJ Lanškroun 2262 Petrus Luděk CHS Chotěboř 1881 1
2003/2004 5 TJ Lanškroun 2262 Třasák Ondřej Plzeňka Pardubice 1965 ½
2003/2004 4 TJ Lanškroun 2262 Kastner Vojtěch TJ Štefanydes Polička 1928 1
2003/2004 3 TJ Lanškroun 2262 Bujnoch Radek ŠO+DDM Chrudim B 2166 ½
2003/2004 2 TJ Lanškroun 2262 Černý Jan 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 2091 ½
2003/2004 1 TJ Lanškroun 2262 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2126 1
2003/2004 7 TJ Lanškroun FYGR 2262 Sojma Zdeněk ŠK Linhartice 1910 0
2003/2004 5 TJ Lanškroun FYGR 2262 Švec Karel Loko Česká Třebová C 1605 1