Hráč Burdík Lubomír

Burdík Lubomír

User Pic
Jméno: Burdík Lubomír
Oddíl: Šachový klub Viktoria Žižkov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2139
Elo mezinárodní: 2132
ID: 1099
FIDE ID: 321257
Rok narození: 1966
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 13 ŠK Viktoria Žižkov A 2132 2139 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad C 2160 2148 1
2018/2019 12 ŠK Viktoria Žižkov A 2132 2139 Daniel Martin TJ Bohemians Praha B 2056 2057 ½
2018/2019 11 ŠK Viktoria Žižkov A 2132 2139 Šiktanc Petr Dukla B 2038 2073 1
2018/2019 10 ŠK Viktoria Žižkov A 2132 2139 Benda Aleš ŠK Loko Praha A 2020 2053 1
2018/2019 9 ŠK Viktoria Žižkov A 2132 2139 Řezníček Tomáš TJ Pankrác D 2230 2230 0
2018/2019 8 ŠK Viktoria Žižkov A 2132 2139 Svačina Petr TJ Pankrác C 2045 2069 1
2018/2019 7 ŠK Viktoria Žižkov A 2132 2139 Umanec Filip GROP - B 2224 2226 0
2018/2019 5 ŠK Viktoria Žižkov A 2132 2139 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha C 2047 2061 ½
2018/2019 4 ŠK Viktoria Žižkov A 2132 2139 Kopta Pavel TJ Kobylisy B 2221 2207 0
2018/2019 2 ŠK Viktoria Žižkov A 2132 2139 Cuhra Martin SK OAZA Praha B 2238 2228 1
2018/2019 1 ŠK Viktoria Žižkov A 2132 2139 Slovák Pavel DDM Praha 6 A 2005 2010 0
2018/2019 11 ŠK Viktoria Žižkov C 2132 2139 Kriebel Tadeáš GROP - D 2536 2519 0
2018/2019 10 ŠK Viktoria Žižkov C 2132 2139 Děcká Eliška Unichess Ž 2069 2073 1
2018/2019 8 ŠK Viktoria Žižkov C 2132 2139 Rondoš Jakub TJ Pankrác F 2077 2055 1
2018/2019 4 ŠK Viktoria Žižkov C 2132 2139 Picek Miroslav Kbel.šach. reprezentace A 1893 1922 ½
2017/2018 6 ŠK Viktoria Žižkov C 2132 2139 Rada Jan ŠO TJ Dukla Praha D 1873 1921 1
2017/2018 5 ŠK Viktoria Žižkov C 2132 2139 Janeček Václav USK Praha B 1903 1886 ½
2017/2018 2 ŠK Viktoria Žižkov C 2132 2139 Bílý Michal ŠO Praga Praha B 1834 1926 1
2017/2018 1 ŠK Viktoria Žižkov C 2132 2139 Picek Miroslav Kbel.šach. reprezentace B 1893 1922 0
2017/2018 11 ŠK Viktoria Žižkov 2123 2131 Buchcar Tomáš ŠK SLAVIA Liberec 2113 2162 ½
2017/2018 8 ŠK Viktoria Žižkov 2119 2131 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2280 2277 ½
2017/2018 7 ŠK Viktoria Žižkov 2116 2131 Voloshin Leonid ŠK Slavoj Litoměřice 2361 2394 ½
2017/2018 6 ŠK Viktoria Žižkov 2116 2131 Maník Mikuláš SK Děčín 2418 0 0
2017/2018 5 ŠK Viktoria Žižkov 2123 2131 Forman Štěpán TJ Neratovice "C" 2293 2304 0
2017/2018 4 ŠK Viktoria Žižkov 2123 2131 Richterová Nataša ŠK AD Jičín 2177 2189 0
2017/2018 3 ŠK Viktoria Žižkov 2123 2131 Rubeš Jan ŠK Teplice 2333 2288 ½
2017/2018 2 ŠK Viktoria Žižkov 2123 2131 Slovák Kilián TJ Kobylisy 2209 2118 1
2017/2018 1 ŠK Viktoria Žižkov 2119 2136 Kotek Daniel ŠK Spartak Ústí n. L. 2236 2235 0
2016/2017 11 ŠK Viktoria Žižkov A 2122 2135 Dvořák Jan Sokol Kobylisy B 2171 2164 ½
2016/2017 10 ŠK Viktoria Žižkov A 2122 2135 Pařízek Vojtěch Sokol Kobylisy C 1910 1847 ½
2016/2017 9 ŠK Viktoria Žižkov A 2122 2135 Kindler Mikhail ŠO Praga Praha A 2164 ½
2016/2017 8 ŠK Viktoria Žižkov A 2122 2135 Moller Kock Morten TJ Pankrác D ½
2016/2017 7 ŠK Viktoria Žižkov A 2122 2135 Pták Pavel ŠO TJ Dukla Praha B 2123 2118 0
2016/2017 6 ŠK Viktoria Žižkov A 2122 2135 Pokorný Petr Unichess C 2181 2158 0
2016/2017 5 ŠK Viktoria Žižkov A 2122 2135 Umanec Filip GROP B 2249 2252 1
2016/2017 4 ŠK Viktoria Žižkov A 2122 2135 Šindler Michal ŠK Loko Praha A 2196 2175 0
2016/2017 3 ŠK Viktoria Žižkov A 2122 2135 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 A 2142 2090 1
2016/2017 2 ŠK Viktoria Žižkov A 2122 2135 Vokoun Jan TJ Pankrác C 2098 2122 0
2016/2017 1 ŠK Viktoria Žižkov A 2122 2135 Hollan Petr ŠK Mahrla Praha A 2247 2170 0
2015/2016 11 Viktoria Žižkov A 2122 2135 Matějka Petr TJ Bohemians Praha C 2082 2076 1
2015/2016 10 Viktoria Žižkov A 2122 2135 Větrovský Michal ŠK Loko Praha A 2179 2191 0
2015/2016 9 Viktoria Žižkov A 2122 2135 Krňávek Lubomír TJ Praga Praha A 2195 2196 1
2015/2016 8 Viktoria Žižkov A 2122 2135 Novotný Jaroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2128 2115 1
2015/2016 7 Viktoria Žižkov A 2122 2135 Postupa Pavel GROP B 2233 2218 ½
2015/2016 5 Viktoria Žižkov A 2122 2135 Pekárek Aleš TJ Bohemians Praha B 2331 2272 ½
2015/2016 4 Viktoria Žižkov A 2122 2135 Kulišťák Milan TJ Pankrác C 2108 2132 ½
2015/2016 2 Viktoria Žižkov A 2122 2135 Pokorný Petr Sokol Praha-Kobylisy C 2179 2158 ½
2015/2016 1 Viktoria Žižkov A 2122 2135 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad C 2117 2116 ½
2015/2016 11 Viktoria Žižkov C 2122 2135 Hula Lukáš Unichess E 2108 2094 ½
2015/2016 10 Viktoria Žižkov C 2122 2135 Petras Milan ŠK Bohnice B 1931 1912 1
2015/2016 9 Viktoria Žižkov C 2122 2135 Machala Vladislav TJ Praga Praha D 2031 2036 1
2015/2016 8 Viktoria Žižkov C 2122 2135 Lýsek Lukáš ŠO TJ Dukla Praha D 1956 1952 ½
2015/2016 7 Viktoria Žižkov C 2122 2135 Hostička František TJ Pankrác E 2181 2187 0
2015/2016 5 Viktoria Žižkov C 2122 2135 Svrček Luboš Sokol Praha Vršovice D 2087 1
2015/2016 2 Viktoria Žižkov C 2122 2135 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 B 2092 2090 ½
2015/2016 1 Viktoria Žižkov C 2122 2135 Miturová Magdaléna ŠK DP Praha - VŠFS II 2157 2151 0
2014/2015 11 Viktoria Žižkov A 2140 2160 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác C 2303 2312 0
2014/2015 10 Viktoria Žižkov A 2140 2160 Cherednichenko Elena Unichess ČSOB D 2186 0
2014/2015 9 Viktoria Žižkov A 2140 2160 Pokorný Petr Unichess ČSOB C 2187 2134 1
2014/2015 8 Viktoria Žižkov A 2140 2160 Soural Jan TJ Pankrác B 2143 2160 ½
2014/2015 7 Viktoria Žižkov A 2140 2160 Rous Daniel Holdia DP Praha C 2161 2202 0
2014/2015 6 Viktoria Žižkov A 2140 2160 Jirka Jiří Bohemians Praha C 2429 2415 0
2014/2015 5 Viktoria Žižkov A 2140 2160 Vaculík Martin GROP B 2258 2254 ½
2014/2015 3 Viktoria Žižkov A 2140 2160 Trapl Dalibor SK Loko Praha A 2174 2186 0
2014/2015 2 Viktoria Žižkov A 2140 2160 Krischke Arnold TJ Praga Praha A 2103 2102 ½
2014/2015 1 Viktoria Žižkov A 2140 2160 Štross František DDM Praha 6 A 2305 2315 ½
2014/2015 8 Bystřička 2140 2160 Trčálek David Ústí 1774 ½
2013/2014 7 ŠK Viktoria Žižkov B 2157 2161 Pavlíček Petr SK Loko Praha C 1975 1963 1
2013/2014 3 ŠK Viktoria Žižkov B 2157 2161 Petras Milan ŠK Bohnice B 1996 2002 1
2013/2014 2 ŠK Viktoria Žižkov B 2157 2161 Rakouš Pavel DDM Praha 6 B 1988 1941 1
2013/2014 11 ŠK Viktoria Žižkov A 2157 2161 Šmíd Miroslav Bohemians Praha D 2131 2122 0
2013/2014 10 ŠK Viktoria Žižkov A 2157 2161 Londýn Radek ŠK PORG A 2341 2349 0
2013/2014 9 ŠK Viktoria Žižkov A 2157 2161 Kopta Pavel Sokol Praha-Kobylisy B 2287 2281 0
2013/2014 8 ŠK Viktoria Žižkov A 2157 2161 Vokoun Jan TJ Pankrác B 2238 2156 0
2013/2014 7 ŠK Viktoria Žižkov A 2157 2161 Vlach Karel DDM Praha 6 A 2142 2154 0
2013/2014 5 ŠK Viktoria Žižkov A 2157 2161 Tocháček Michal Holdia DP Praha C 2069 2083 ½
2013/2014 4 ŠK Viktoria Žižkov A 2157 2161 Lhotský Michal TJ Pankrác C 2128 2134 ½
2013/2014 3 ŠK Viktoria Žižkov A 2157 2161 Paulovič Tomáš TJ Praga Praha A 2170 2090 1
2013/2014 2 ŠK Viktoria Žižkov A 2157 2161 Růžička Zdeněk SK Loko Praha A 2191 2191 1
2013/2014 6 Bystřička 2157 2161 Vaculík Lubomír Hošťálková B 1926 1961 1
2013/2014 3 Bystřička 2157 2161 Lev Pavel Val. Meziříčí B 2170 2176 ½
2013/2014 1 Bystřička 2157 2161 Stančík Jakub ŠKZ Vsetín C 1867 1911 1
2011/2012 11 Šachový klub Viktoria Žižkov 2208 2175 Kukla Petr ŠK Český Krumlov 2168 2174 0
2011/2012 10 Šachový klub Viktoria Žižkov 2208 2175 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2178 2182 ½
2011/2012 9 Šachový klub Viktoria Žižkov 2208 2175 Vašíček Martin Sokol Domažlice 2152 2159 1
2011/2012 8 Šachový klub Viktoria Žižkov 2208 2175 Toman Antonín Slovan Jindřichův Hradec 1972 1961 1
2011/2012 7 Šachový klub Viktoria Žižkov 2208 2175 Bauma Jiří Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2215 2215 0
2011/2012 6 Šachový klub Viktoria Žižkov 2208 2175 Roj Miroslav ŠACHklub Písek 2179 2179 1
2011/2012 5 Šachový klub Viktoria Žižkov 2208 2175 Borkovec Milan Sokol Tábor 2188 2213 ½
2011/2012 4 Šachový klub Viktoria Žižkov 2208 2175 Houška Jiří Sokol Plzeň Letná 2212 2213 1
2011/2012 3 Šachový klub Viktoria Žižkov 2208 2175 Česal Jaroslav Sokol Plzeň 1 2211 2208 0
2011/2012 2 Šachový klub Viktoria Žižkov 2208 2175 Michálek Jan ŠK Líně 2332 2330 0
2011/2012 1 Šachový klub Viktoria Žižkov 2208 2175 Škut Michal Šachklub Sokol Klatovy 2050 2113 ½
2010/2011 11 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2215 Turner Radek SK Line A 2168 0
2010/2011 10 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2215 Blecha Miroslav Sokol Plzen Letna A 2194 ½
2010/2011 9 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2215 Trepka Jan Sokol Tabor B 2159 ½
2010/2011 8 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2215 Vávra Pavel Sokol Vysehrad B 2351 ½
2010/2011 7 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2215 Vašíček Martin Sokol Domazlice 2139 ½
2010/2011 6 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2215 Česal Jaroslav Sokol Plzen 1 2258 0
2010/2011 5 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2215 Kříž Luboš SSK HerNyr 2207 ½
2010/2011 4 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2215 Borkovec Milan Sokol Tabor A 2247 1
2010/2011 3 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2215 Havlík Jan Sokol Platan Pisek 2373 ½
2010/2011 1 Sachovy klub Viktoria Zizkov 2215 Cuhra Martin SK Cesky Krumlov 2178 ½
2009/2010 11 SK Viktoria Žižkov A 2237 Folk Petr Sokol Plzeň 1 A 2180 0
2009/2010 10 SK Viktoria Žižkov A 2237 Pokrupa Marek ŠK Líně A 2195 ½
2009/2010 9 SK Viktoria Žižkov A 2237 Pinc Miroslav TJ Spartak Žebrák A 2168 1
2009/2010 8 SK Viktoria Žižkov A 2237 Novák Michal ŠK Sokol Klatovy A 2203 ½
2009/2010 7 SK Viktoria Žižkov A 2237 Michálek Jan TJ Šakal Kozolupy A 2336 ½
2009/2010 6 SK Viktoria Žižkov A 2237 Císler Petr TJ Sokol Domažlice A 2215 0
2009/2010 5 SK Viktoria Žižkov A 2237 Roj Miroslav Sokol Platan Písek A 2164 ½
2009/2010 4 SK Viktoria Žižkov A 2237 Srba Milan TJ Bohemians Praha B 2182 0
2009/2010 3 SK Viktoria Žižkov A 2237 Fiala Robert Sokol Plzeň Letná A 2313 1
2009/2010 2 SK Viktoria Žižkov A 2237 Vybíral Zdeněk Sokol Tábor A 2260 1
2009/2010 1 SK Viktoria Žižkov A 2237 Cuhra Martin ŠK Český Krumlov A 2177 1
2008/2009 11 ŠO Sokol Bystřička 2255 Raška Václav ŠO Brumov-Bylnice 1885 ½
2008/2009 10 ŠO Sokol Bystřička 2255 Kapusta Petr ŠK Staré Město E 2084 1
2008/2009 9 ŠO Sokol Bystřička 2255 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město D 2132 1
2008/2009 8 ŠO Sokol Bystřička 2255 Partyš Petr SK Boršice B 1939 ½
2008/2009 7 ŠO Sokol Bystřička 2255 Kubín Petr TJ Gumárny Zubří 2076 1
2008/2009 6 ŠO Sokol Bystřička 2255 Beil Martin TJ Sokol Postoupky 2181 ½
2008/2009 4 ŠO Sokol Bystřička 2255 Šudřich Radek MKS Holešov B 2130 0
2008/2009 3 ŠO Sokol Bystřička 2255 Kunc Miroslav ŠO Fatra–Slávia Napajedla 2115 0
2008/2009 2 ŠO Sokol Bystřička 2255 Krčál Michal ŠK Zlín D 2133 ½
2008/2009 1 ŠO Sokol Bystřička 2255 Mazoch Jiří Slavie Kroměříž B 2145 ½
2008/2009 11 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2255 Palek Miroslav Sokol Plzeň 1 B 2209 ½
2008/2009 10 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2255 Fajman Petr TJ DUKLA Praha A 2244 ½
2008/2009 9 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2255 Hinks-Edwards Thomas R J TJ Sokol Praha -Kobylisy A ½
2008/2009 8 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2255 Petrová Kristýna Sokol Klatovy A 2179 1
2008/2009 6 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2255 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác Praha B 2303 1
2008/2009 5 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2255 Michálek Jan Šakal Kozolupy A 2286 0
2008/2009 4 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2255 Trmal Jaroslav ŠK Pyrit Příbram A 2251 ½
2008/2009 3 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2255 Glaser Jiří QCC České Budějovice B 2141 ½
2008/2009 2 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2255 Havlík Jan QCC České Budějovice A 2287 ½
2008/2009 1 ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2255 Borkovec Milan Sokol Tábor A 2230 ½
2007/2008 11 Viktoria Žižkov Praha A 2219 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác B 2294 1
2007/2008 10 Viktoria Žižkov Praha A 2219 Novák Michal ŠK Sokol Klatovy A 2215 ½
2007/2008 9 Viktoria Žižkov Praha A 2219 Pinc Miroslav ŠK ALVA Pb Příbram A 2207 1
2007/2008 8 Viktoria Žižkov Praha A 2219 Šimůnek Aleš Sokol Plzeň 1 C 2210 0
2007/2008 7 Viktoria Žižkov Praha A 2219 Richtrová Eliška QCC České Budějovice A 2279 1
2007/2008 6 Viktoria Žižkov Praha A 2219 Roj Miroslav Sokol Platan Písek A 2171 1
2007/2008 5 Viktoria Žižkov Praha A 2219 Vybíral Zdeněk Sokol Tábor A 2211 ½
2007/2008 4 Viktoria Žižkov Praha A 2219 Janeček Josef Sokol Tábor B 2071 1
2007/2008 3 Viktoria Žižkov Praha A 2219 Netušil Miloslav Sokol Vyšehrad Praha B 2265 ½
2007/2008 2 Viktoria Žižkov Praha A 2219 Jirásek Pavel Sokol Plzeň Letná A 2251 0
2007/2008 1 Viktoria Žižkov Praha A 2219 Bebiak Jozef TJ Praga Praha A 2160 1
2006/2007 11 Sokol Bystřička 2179 Krmela Aleš Sokol Hošťálková 2039 ½
2006/2007 10 Sokol Bystřička 2179 Zvardoň Petr Sokol Francova Lhota 2081 0
2006/2007 9 Sokol Bystřička 2179 Orsák Radim Spartak Valašské Klobouky 1869 1
2006/2007 8 Sokol Bystřička 2179 Kubín Petr TJ Gumárny Zubří 1993 1
2006/2007 7 Sokol Bystřička 2179 Machalec Pavel TJ MEZ Vsetín 1829 1
2006/2007 6 Sokol Bystřička 2179 Zajíc Jiří TJ Valašské Meziříčí 2034 ½
2006/2007 5 Sokol Bystřička 2179 Častulík Jiří ŠO Brumov-Bylnice 1794 1
2006/2007 4 Sokol Bystřička 2179 Juříček Stanislav ŠKZ Vsetín B 2158 ½
2006/2007 3 Sokol Bystřička 2179 Janál Vladimír TJ Sokol Vizovice 2052 1
2006/2007 2 Sokol Bystřička 2179 Votava Petr Sokol Valašská Polanka 2085 1
2005/2006 11 Sokol Bystřička 2179 Krčál Michal ŠK Zlín C 2121 0
2005/2006 10 Sokol Bystřička 2179 Straděj Vlastimil ŠKZ Vsetín B 2155 1
2005/2006 9 Sokol Bystřička 2179 Votava Petr ŠK Zlín D 2118 1
2005/2006 8 Sokol Bystřička 2179 Krčmář Milan Spartak V.Klobouky 2021 ½
2005/2006 7 Sokol Bystřička 2179 Raška Václav ŠO Brumov-Bylnice 1782 1
2005/2006 6 Sokol Bystřička 2179 Navrátilík Pavel MKS Holešov B 2115 1
2005/2006 5 Sokol Bystřička 2179 Řehák Lukáš ORA SV Slavičín 1862 ½
2005/2006 4 Sokol Bystřička 2179 Zvardoň Petr Sokol Franc. Lhota 2076 ½
2005/2006 3 Sokol Bystřička 2179 Tkadlec Miloslav TJ Rožnov p.Radh. 2119 0
2005/2006 2 Sokol Bystřička 2179 Kubín Petr TJ Gumárny Zubří 2095 1
2005/2006 1 Sokol Bystřička 2179 Zajíc Jiří TJ Val. Meziříčí 2016 ½
2004/2005 11 TJ Sokol Bystřička 2168 Lev Pavel TJ Val. Meziříčí 2191 ½
2004/2005 10 TJ Sokol Bystřička 2168 Kubín Petr TJ Gumárny Zubří 2114 ½
2004/2005 9 TJ Sokol Bystřička 2168 Tkadlec Miloslav Sokol Hut.-Solanec 2115 ½
2004/2005 8 TJ Sokol Bystřička 2168 Špaňhel Petr TJ Sokol Vizovice 2105 ½
2004/2005 7 TJ Sokol Bystřička 2168 Zvardoň Petr Sokol Franc. Lhota 2077 ½
2004/2005 6 TJ Sokol Bystřička 2168 Ponížil Cyril ŠK Trinom Zlín C 2205 0
2004/2005 5 TJ Sokol Bystřička 2168 Břoušek Jiří TJ Rožnov p.Radh. 2043 ½
2004/2005 4 TJ Sokol Bystřička 2168 Balážec Ludovít ŠK Trinom Zlín D 2009 1
2004/2005 3 TJ Sokol Bystřička 2168 Raška Václav ŠO Brumov-Bylnice 1717 1
2004/2005 2 TJ Sokol Bystřička 2168 Hrabovský Vladimír S. ORA SV Slavičín 2045 ½
2004/2005 1 TJ Sokol Bystřička 2168 Straděj Vlastimil ŠKZ Vsetín B 2157 0
2004/2005 11 Viktoria Žižkov 2168 Trmal Jaroslav ŠK Alva Pb Příbram 2293 ½
2004/2005 10 Viktoria Žižkov 2168 Turner Radek Sokol Domažlice 2093 ½
2004/2005 9 Viktoria Žižkov 2168 Folková Martina Sokol Plzeň I C 2144 1
2004/2005 8 Viktoria Žižkov 2168 Pokora Lubomír Baník Habartov 1989 1
2004/2005 7 Viktoria Žižkov 2168 Blažek Jiří Sokol Tábor A 2203 0
2004/2005 6 Viktoria Žižkov 2168 Šimák Pavel Sokol Tábor B 2141 0
2004/2005 5 Viktoria Žižkov 2168 Krischke Arnold ŠK Kladno 2133 0
2004/2005 4 Viktoria Žižkov 2168 Šeleljo Daniel Sokol Vršovice 2289 1
2004/2005 3 Viktoria Žižkov 2168 Kellner Petr Sokol Rekol Písek 1936 ½
2004/2005 2 Viktoria Žižkov 2168 Novák Michal Šachklub Sokol Klatovy 2191 ½
2004/2005 1 Viktoria Žižkov 2168 Trmota Zdeněk Sokol Plzeň Letná 2164 1
2003/2004 11 Viktoria Žižkov 2149 Hlavsa Petr Sokol Vyšehrad C 2163 1
2003/2004 10 Viktoria Žižkov 2149 Chalupecký Vladimír Spartak Vrchlabí 2023 1
2003/2004 9 Viktoria Žižkov 2149 Munk Petr ŠK JOLY Lysá nad Labem 2180 ½
2003/2004 8 Viktoria Žižkov 2149 Pošta Petr AVE - Kontakt Pardubice 2180 ½
2003/2004 7 Viktoria Žižkov 2149 Záhorbenský Jaroslav Emerge Mladá Boleslav 2109 ½
2003/2004 6 Viktoria Žižkov 2149 Michálek František Sokol Kolín C 2130 ½
2003/2004 4 Viktoria Žižkov 2149 Pecháček Stanislav Spartak Vlašim 2087 0
2003/2004 2 Viktoria Žižkov 2149 Just Pavel ŠK Polabiny Pardubice 2023 1
2003/2004 1 Viktoria Žižkov 2149 Šebesta Petr Synthesia Pardubice B 2165 0