Hráč Nešpůrek Jakub

Nešpůrek Jakub

User Pic
Jméno: Nešpůrek Jakub
Oddíl: Šachový spolek Železné hory
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1550
Elo mezinárodní: 1419
ID: 42195
FIDE ID: 391816
Rok narození: 2007
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2020/2021 4 Šachový spolek Železné hory 1419 1550 Richter Rudolf TJ Náměšť n/Oslavou 1614 1692 1
2020/2021 3 Šachový spolek Železné hory 1419 1550 Lang Šimon ŠK Světlá nad Sázavou 1735 1772 0
2020/2021 2 Šachový spolek Železné hory 1419 1550 Zedníček Filip Gambit Jihlava 1554 1612 0
2020/2021 1 Šachový spolek Železné hory 1419 1550 Pejřimovská Viola Ruby TJ CHS Chotěboř 1704 1749 0
2020/2021 1 Železné hory B 1419 1550 Joukl Martin Rapid Pardubice E 1630 1656 0
2020/2021 3 TJ Štefanydes Polička 1419 1550 Večeř Martin TJ Lanškroun 1440 1344 0
2020/2021 2 TJ Štefanydes Polička 1419 1550 Macan Tomáš Šachový klub Ústí nad Orlicí, z.s. 0 1373 1
2020/2021 1 TJ Štefanydes Polička 1419 1550 Václavík Patrik ŠK Svitavy 1590 1647 ½
2019/2020 7 Železné hory A 1390 1337 Málek Filip TJ Lanškroun B 1188 1137 1
2019/2020 6 Železné hory A 1390 1337 Včela Martin TJ CHS Chotěboř B 1307 1302 1
2019/2020 5 Železné hory A 1335 1420 Starý Vojtěch 2222 ŠK Pardubice D 1589 1501 ½
2019/2020 4 Železné hory A 1335 1420 Píše Michal ŠK Ústí nad Orlicí 1362 1415 1
2019/2020 3 Železné hory A 1353 1420 Šulc Jiří ŠO Hlinsko 1277 1279 1
2019/2020 2 Železné hory A 1353 1420 Moravec Jakub ŠK Tramtáryje Svitavy 1312 1324 ½
2019/2020 1 Železné hory A 1353 1420 Hrdlička Jakub Železné hory B 0 1060 1
2019/2020 11 ŠS Železné hory 1377 1337 Lihotský Lukáš 2222 ŠK Polabiny F 1526 1492 0
2019/2020 10 ŠS Železné hory 1377 1337 Flos Petr Spartak Choceň 1584 1637 ½
2019/2020 7 ŠS Železné hory 1335 1337 Zelený František TJ ŠO Chrudim B 1451 1476 1
2019/2020 1 ŠS Železné hory 1365 1420 Kalhous Miroslav ŠK Rapid Pardubice C 1512 1511 0
2019/2020 11 ŠS Železné hory C 1377 1337 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny G 1533 1516 1
2019/2020 10 ŠS Železné hory C 1390 1337 Kurka Petr ŠK Rapid Pardubice D 1273 1289 1
2019/2020 9 ŠS Železné hory C 1374 1337 Kafka Roman TJ Sokol Krucemburk 1529 1566 0
2019/2020 8 ŠS Železné hory C 1374 1337 Nešpůrek Jan ŠK Rapid Pardubice F 1568 1598 1
2019/2020 7 ŠS Železné hory C 1374 1337 Pejřimovský Tadeáš Rubel TJ CHS Chotěboř C 1488 1425 0
2019/2020 6 ŠS Železné hory C 1335 1337 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim C 1932 1921 0
2019/2020 5 ŠS Železné hory C 1335 1420 Tyč Jakub ŠS Železné hory B 1254 1188 1
2019/2020 4 ŠS Železné hory C 1325 1420 Kalhous Miroslav ŠK Rapid Pardubice E 1522 1511 ½
2019/2020 3 ŠS Železné hory C 1353 1420 Janoušek Ladislav NOPO Miřetice 1522 1545 1
2019/2020 2 ŠS Železné hory C 1353 1420 Jambor Ladislav Rapid G + DDM Přelouč 1528 1753 ½
2018/2019 3 Železné Hory 1252 1352 Jun Rostislav Chotěbořští draci C 0 1069 1
2018/2019 2 Železné Hory 1218 1352 Moravec Jakub ŠK Svitavy 0 1340 ½
2018/2019 1 Železné Hory 1218 1352 Brokl Daniel TJ Štefanydes Polička B 1543 1541 0
2018/2019 11 Zelezne hory C 1277 1270 Kalhous Miroslav Rapid Pardubice E 1516 1547 0
2018/2019 10 Zelezne hory C 1270 1270 Janoušek Ladislav NOPO Miretice 1529 1542 0
2018/2019 9 Zelezne hory C 1270 1270 Šindler Jaromír SK Bohemia Pardubice C 1581 1591 ½
2018/2019 8 Zelezne hory C 1279 1270 Klabeneš Petr TJ CHS Chotebor C 1588 1661 0
2018/2019 5 Zelezne hory C 1249 1270 Mácha Martin Rapid Pardubice D 1445 1470 1
2018/2019 4 Zelezne hory C 1260 1352 Krejčí Jan 2222 SK Polabiny G 1501 1496 0
2018/2019 3 Zelezne hory C 1252 1352 Macek Ondřej Rapid Pardubice F 1805 1652 ½
2018/2019 1 Zelezne hory C 1218 1352 Krys Jan TJ SO Chrudim C 1641 1660 ½
2018/2019 11 Zelezne hory 1270 1270 Píšová Adriana Eurobit 0 1063 1
2018/2019 8 Zelezne hory 1279 1270 Brázda Vít 2222 SK Polabiny F 1667 1597 0
2018/2019 4 Zelezne hory 1260 1352 Kotlant Tomáš SK Bohemia Pardubice B 1656 1663 0
2018/2019 3 Zelezne hory 1252 1352 Vašek Petr SO Hlinsko B 1476 1478 0
2018/2019 1 Zelezne hory 1218 1352 Česenek Vladimír TJ SO Chrudim B 1703 1709 ½
2017/2018 7 ŠS Železné Hory 1213 1156 Ďuriančík Michal ŠK Svitavy 1558 1463 ½
2017/2018 6 ŠS Železné Hory 1213 1156 Svatoš Martin TJ Lanškroun B 0 1097 1
2017/2018 5 ŠS Železné Hory 1213 1156 Leksová Soňa ŠK Ústí nad Orlicí 1331 1234 1
2017/2018 4 ŠS Železné Hory 1217 1156 Jun Rostislav Chotěbořští draci B 0 1066 1
2017/2018 3 ŠS Železné Hory 1217 1156 Vašková Marie ŠO Hlinsko 1392 1377 ½
2017/2018 9 2222 SK Polabiny H 1217 1156 Bureš Zbyněk TJ SO Chrudim C 1568 1574 0
2017/2018 7 2222 SK Polabiny H 1223 1156 Štěrba Bohumír SO Hlinsko C 1521 1520 0
2017/2018 6 2222 SK Polabiny H 1213 1156 Hrančík Jaroslav TJ Sokol Krucemburk 1133 1312 1
2017/2018 5 2222 SK Polabiny H 1213 1156 Macek Jaroslav Rapid Pardubice D 1532 1521 0
2017/2018 2 2222 SK Polabiny H 1217 1156 Roub Radek Zelezne hory B 1299 1204 ½
2017/2018 1 2222 SK Polabiny H 1209 1167 Nejedlý Lukáš TJ CHS Chotebor C 0 1082 0
2015/2016 4 Šachový spolek Železné hory 1090 Šafář Václav TJ Štefanydes Polička C 1043 0
2015/2016 3 2222 ŠK Polabiny G 1090 Pilná Jitka 2222 ŠK Polabiny I 1281 1241 0
2015/2016 2 2222 ŠK Polabiny G 1090 Studnička Lukáš ŠS Železné hory B 1000 0
2015/2016 1 2222 ŠK Polabiny G 1090 Kolomý Robert ŠK Rapid Pardubice F 1515 1509 0
2015/2016 5 2222 ŠK Polabiny G 1090 Neumann Michal ŠO Hlinsko C 1247 ½
2015/2016 4 2222 ŠK Polabiny G 1090 Profousová Věra TJ Sokol Krouna 1589 0
2014/2015 11 Šachový spolek Železné hory 1100 Kolomý Robert ŠK Rapid Pardubice F 0