Hráč Nešpůrek Jakub

Nešpůrek Jakub

User Pic
Jméno: Nešpůrek Jakub
Oddíl: Šachový spolek Železné hory
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1300
Elo mezinárodní: 1269
ID: 42195
FIDE ID: 391816
Rok narození: 2007
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Zelezne hory C 1277 1270 Kalhous Miroslav Rapid Pardubice E 1516 1547 0
2018/2019 10 Zelezne hory C 1270 1270 Janoušek Ladislav NOPO Miretice 1529 1542 0
2018/2019 9 Zelezne hory C 1270 1270 Šindler Jaromír SK Bohemia Pardubice C 1581 1591 ½
2018/2019 8 Zelezne hory C 1279 1270 Klabeneš Petr TJ CHS Chotebor C 1588 1661 0
2018/2019 5 Zelezne hory C 1249 1270 Mácha Martin Rapid Pardubice D 1445 1470 1
2018/2019 4 Zelezne hory C 1260 1352 Krejčí Jan 2222 SK Polabiny G 1501 1496 0
2018/2019 3 Zelezne hory C 1252 1352 Macek Ondřej Rapid Pardubice F 1805 1652 ½
2018/2019 1 Zelezne hory C 1218 1352 Krys Jan TJ SO Chrudim C 1641 1660 ½
2018/2019 11 Zelezne hory 1270 1270 Píšová Adriana Eurobit 0 1063 1
2018/2019 8 Zelezne hory 1279 1270 Brázda Vít 2222 SK Polabiny F 1667 1597 0
2018/2019 4 Zelezne hory 1260 1352 Kotlant Tomáš SK Bohemia Pardubice B 1656 1663 0
2018/2019 3 Zelezne hory 1252 1352 Vašek Petr SO Hlinsko B 1476 1478 0
2018/2019 1 Zelezne hory 1218 1352 Česenek Vladimír TJ SO Chrudim B 1703 1709 ½
2018/2019 3 Železné Hory 1252 1352 Jun Rostislav Chotěbořští draci C 0 1069 1
2018/2019 2 Železné Hory 1218 1352 Moravec Jakub ŠK Svitavy 0 1340 ½
2018/2019 1 Železné Hory 1218 1352 Brokl Daniel TJ Štefanydes Polička B 1543 1541 0
2017/2018 7 ŠS Železné Hory 1213 1156 Ďuriančík Michal ŠK Svitavy 1558 1463 ½
2017/2018 6 ŠS Železné Hory 1213 1156 Svatoš Martin TJ Lanškroun B 0 1097 1
2017/2018 5 ŠS Železné Hory 1213 1156 Leksová Soňa ŠK Ústí nad Orlicí 1331 1234 1
2017/2018 4 ŠS Železné Hory 1217 1156 Jun Rostislav Chotěbořští draci B 0 1066 1
2017/2018 3 ŠS Železné Hory 1217 1156 Vašková Marie ŠO Hlinsko 1392 1377 ½
2017/2018 9 2222 SK Polabiny H 1217 1156 Bureš Zbyněk TJ SO Chrudim C 1568 1574 0
2017/2018 7 2222 SK Polabiny H 1223 1156 Štěrba Bohumír SO Hlinsko C 1521 1520 0
2017/2018 6 2222 SK Polabiny H 1213 1156 Hrančík Jaroslav TJ Sokol Krucemburk 1133 1312 1
2017/2018 5 2222 SK Polabiny H 1213 1156 Macek Jaroslav Rapid Pardubice D 1532 1521 0
2017/2018 2 2222 SK Polabiny H 1217 1156 Roub Radek Zelezne hory B 1299 1204 ½
2017/2018 1 2222 SK Polabiny H 1209 1167 Nejedlý Lukáš TJ CHS Chotebor C 0 1082 0
2015/2016 4 Šachový spolek Železné hory 1090 Šafář Václav TJ Štefanydes Polička C 1043 0
2015/2016 3 2222 ŠK Polabiny G 1090 Pilná Jitka 2222 ŠK Polabiny I 1281 1241 0
2015/2016 2 2222 ŠK Polabiny G 1090 Studnička Lukáš ŠS Železné hory B 1000 0
2015/2016 1 2222 ŠK Polabiny G 1090 Kolomý Robert ŠK Rapid Pardubice F 1515 1509 0
2015/2016 5 2222 ŠK Polabiny G 1090 Neumann Michal ŠO Hlinsko C 1247 ½
2015/2016 4 2222 ŠK Polabiny G 1090 Profousová Věra TJ Sokol Krouna 1589 0
2014/2015 11 Šachový spolek Železné hory 1100 Kolomý Robert ŠK Rapid Pardubice F 0