Hráč Hlaváček Robert

Hlaváček Robert

User Pic
Jméno: Hlaváček Robert
Oddíl: TJ ŠO Chrudim
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2132
Elo mezinárodní: 2137
ID: 1130
FIDE ID: 308668
Rok narození: 1975
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 TJ SO Chrudim 2117 2120 Lampíř Tomáš Caissa Pivovar Dalesice 2057 2056 1
2018/2019 10 TJ SO Chrudim 2117 2120 Mičulka David TJ Namest n/Oslavou 2057 2033 ½
2018/2019 9 TJ SO Chrudim 2116 2120 Holásek Pavel Rapid Pardubice 2175 2138 ½
2018/2019 8 TJ SO Chrudim 2116 2120 Beneš Petr Sokol Kolin 2093 2090 ½
2018/2019 7 TJ SO Chrudim 2105 2120 Černovský Jiří TJ Sparta Kutna Hora 2096 2091 ½
2018/2019 6 TJ SO Chrudim 2105 2120 Nepomucký Ondřej Moravska Slavia Brno B 2166 2171 1
2018/2019 5 TJ SO Chrudim 2118 2144 Kosek Marek SK Vysoke Myto 2123 2112 0
2018/2019 4 TJ SO Chrudim 2118 2144 Komárková Magdaléna TJ Stefanydes Policka 2005 2013 ½
2018/2019 3 TJ SO Chrudim 2135 2144 Moulis Mojmír OREL Orechov 2062 2070 0
2018/2019 2 TJ SO Chrudim 2135 2144 Jun Rudolf TJ CHS Chotebor 1955 1893 ½
2018/2019 1 TJ SO Chrudim 2134 2144 Kulovaná Eva Lokomotiva Brno 2181 2205 ½
2017/2018 11 TJ SO Chrudim 2126 2166 Krátký Josef TJ Lanskroun 2066 2061 1
2017/2018 10 TJ SO Chrudim 2135 2166 Hrobař Vlastimil SK Usti nad Orlici A 2011 1986 ½
2017/2018 9 TJ SO Chrudim 2135 2166 Lipavský Dušan SK Vysoke Myto B 1927 1935 ½
2017/2018 8 TJ SO Chrudim 2116 2120 Kapoun Vít SK Usti nad Orlici B 1844 1852 ½
2017/2018 7 TJ SO Chrudim 2149 2166 Škroch Martin 2222 SK Polabiny E 1869 1866 ½
2017/2018 6 TJ SO Chrudim 2159 2166 Hájek Jaroslav Sokol Zajecice 1900 1902 ½
2017/2018 5 TJ SO Chrudim 2159 2166 Nadrchal Tomáš SK Bohemia Pardubice 2039 2027 ½
2017/2018 4 TJ SO Chrudim 2135 2166 Hanus Michal SO Hlinsko 1973 1974 1
2017/2018 3 TJ SO Chrudim 2135 2166 Zeman Martin SK pri DDM Litomysl 1955 1979 1
2017/2018 2 TJ SO Chrudim 2135 2166 Kalous Tomáš SK+Sokol Zamberk 1842 1834 ½
2017/2018 1 TJ SO Chrudim 2150 2159 Trojan Luboš 2222 SK Polabiny D 2000 1993 1
2016/2017 10 TJ SO Chrudim 2184 2183 Schaffer Ondřej TJ Stefanydes Policka B 1821 1796 ½
2016/2017 6 TJ SO Chrudim 2184 2183 Hájek Jaroslav Sokol Zajecice 1895 1894 0
2016/2017 5 TJ SO Chrudim 2184 2183 Müller Petr Jiskra Hermanuv Mestec 1920 1938 ½
2016/2017 4 TJ SO Chrudim 2184 2183 Just Pavel 2222 SK Polabiny D 1965 1983 ½
2016/2017 3 TJ SO Chrudim 2184 2183 Černovský Jiří TJ CHS Chotebor 2073 2075 ½
2016/2017 2 TJ SO Chrudim 2184 2183 Kosek Jiří SK Vysoke Myto B 2072 2069 0
2016/2017 1 TJ SO Chrudim 2184 2183 Krušina Patrik SK Svitavy 1883 1854 1
2015/2016 11 TJ ŠO Chrudim 2184 2183 Stratil Ladislav TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2350 2350 ½
2015/2016 10 TJ ŠO Chrudim 2184 2183 Jedlička Luboš ŠK ZVU Engineering Lípa A 2225 2242 1
2015/2016 9 TJ ŠO Chrudim 2184 2183 Vaněk Ladislav Tatran Litovel B 2244 2234 ½
2015/2016 8 TJ ŠO Chrudim 2184 2183 Kastner Oldřich ŠK Rapid Pardubice B 2061 2039 ½
2015/2016 7 TJ ŠO Chrudim 2184 2183 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny B 2190 2225 1
2015/2016 5 TJ ŠO Chrudim 2184 2183 Zeberski Jakub Region Panda Rychnov n. Kněž. 2315 2386 0
2015/2016 4 TJ ŠO Chrudim 2184 2183 Ringel Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové B 2218 2232 ½
2015/2016 2 TJ ŠO Chrudim 2184 2183 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny C 2328 2286 0
2015/2016 1 TJ ŠO Chrudim 2184 2183 Zapletal Jiří ŠK 1921 Zábřeh 2147 2128 ½
2014/2015 11 TJ ŠO Chrudim 2205 2203 Cagašík Tomáš Slavia Kroměříž „A“ 2235 2237 ½
2014/2015 10 TJ ŠO Chrudim 2205 2203 Sysel Michal ŠK Duras BVK „B“ 1970 1937 ½
2014/2015 9 TJ ŠO Chrudim 2205 2203 Čempel Jaroslav KVS EKODIVIZE Opava "A" 2135 2129 1
2014/2015 8 TJ ŠO Chrudim 2205 2203 Kubík Michael Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2213 2198 0
2014/2015 7 TJ ŠO Chrudim 2205 2203 Kulovaná Eva Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2255 2273 ½
2014/2015 6 TJ ŠO Chrudim 2205 2203 Bažant Petr ŠK Staré Město „A“ 2248 2243 0
2014/2015 5 TJ ŠO Chrudim 2205 2203 Blahynka Martin ŠK Duras BVK „A“ 2237 2224 ½
2014/2015 4 TJ ŠO Chrudim 2205 2203 Zabystrzan Pavel SK Slavia Orlová „A“ 2248 2240 ½
2014/2015 3 TJ ŠO Chrudim 2205 2203 Zedník Josef Agentura 64 Grygov „A“ 2057 2075 ½
2014/2015 2 TJ ŠO Chrudim 2205 2203 Hodovský Jiří ŠK Zlín „A“ 2161 2147 ½
2014/2015 1 TJ ŠO Chrudim 2205 2203 Kracík Tomáš Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2203 2225 ½
2013/2014 11 TJ ŠO Chrudim 2211 2208 Dvořák Martin Slavia Kroměříž “A“ 2194 2197 ½
2013/2014 9 TJ ŠO Chrudim 2211 2208 Szotkowski Jakub SK Slavia Orlová “A“ 2202 2260 1
2013/2014 6 TJ ŠO Chrudim 2211 2208 Strašil Pavel TJ Tatran Litovel “B“ 2121 2120 0
2013/2014 5 TJ ŠO Chrudim 2211 2208 Bažant Petr ŠK Staré Město “A“ 2272 2264 0
2013/2014 4 TJ ŠO Chrudim 2211 2208 Kratochvíl Karel Lokomotiva Brno “A“ 2231 2239 ½
2013/2014 3 TJ ŠO Chrudim 2211 2208 Vymazal Bronislav ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2324 2306 0
2013/2014 2 TJ ŠO Chrudim 2211 2208 Seidl Štěpán ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2212 2261 1
2012/2013 11 TJ ŠO Chrudim 2262 2259 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny C 2162 2158 ½
2012/2013 9 TJ ŠO Chrudim 2262 2259 Gnida Patrik TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1927 2046 0
2012/2013 8 TJ ŠO Chrudim 2262 2259 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové B 2013 2022 ½
2012/2013 6 TJ ŠO Chrudim 2262 2259 Sýkora Josef ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2109 2085 ½
2012/2013 5 TJ ŠO Chrudim 2262 2259 Kolašín Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová 2001 2034 ½
2012/2013 4 TJ ŠO Chrudim 2262 2259 Pečinka Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 2087 2090 ½
2012/2013 2 TJ ŠO Chrudim 2262 2259 Nývlt Otto TJ Náchod 1980 1962 0
2012/2013 1 TJ ŠO Chrudim 2262 2259 Goluch Piotr Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2272 0
2011/2012 11 TJ ŠO Chrudim 2242 2238 Ringel Zbyněk Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2268 2268 1
2011/2012 9 TJ ŠO Chrudim 2242 2238 Hladík Josef ŠK Lokomotiva Brno A 2176 2142 1
2011/2012 7 TJ ŠO Chrudim 2242 2238 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny C 2178 2186 ½
2011/2012 6 TJ ŠO Chrudim 2242 2238 Smištík Milan ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2335 2333 1
2011/2012 5 TJ ŠO Chrudim 2242 2238 Belobrad Ivan ŠK Vysoké Mýto 2168 2119 ½
2011/2012 4 TJ ŠO Chrudim 2242 2238 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové B 2259 2253 ½
2011/2012 3 TJ ŠO Chrudim 2242 2238 Šimek Jan Šachový klub Ústí nad Orlicí 2206 2211 1
2011/2012 2 TJ ŠO Chrudim 2242 2238 Smutný Jan AKIS Pardubice 2209 2209 ½
2011/2012 1 TJ ŠO Chrudim 2242 2238 Lednický Martin ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2256 2233 0
2010/2011 11 SK Chrudim 2236 Brychta David Sokol Bedrichov 2186 1
2010/2011 10 SK Chrudim 2236 Hájek Jiří Sokol Zajecice 2136 0
2010/2011 7 SK Chrudim 2236 Červený Martin 2222 SK Polabiny B 2317 0
2010/2011 6 SK Chrudim 2236 Šrejber Michal SK Vysoke Myto 2164 1
2010/2011 5 SK Chrudim 2236 Holásek Pavel Jiskra Usti nad Orlici 2105 1
2010/2011 4 SK Chrudim 2236 Kratochvíl Josef SK Caissa Trebic A 2234 0
2010/2011 3 SK Chrudim 2236 Tajovský Martin SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2171 1
2010/2011 2 SK Chrudim 2236 Smutný Jan AKIS Pardubice 2188 ½
2010/2011 1 SK Chrudim 2236 Řehůřek Lukáš Lokomotiva Brno 2186 1
2009/2010 11 TJ ŠO Chrudim 2229 Munk Petr Výstaviště Lysá nad Labem 2198 1
2009/2010 10 TJ ŠO Chrudim 2229 Bartoš Jan Poštovní spořitelna A"" 2249 ½
2009/2010 9 TJ ŠO Chrudim 2229 Braun Marek 1. Novoborský ŠK B"" 2166 ½
2009/2010 8 TJ ŠO Chrudim 2229 Rajnyš Vladimír QCC České Budějovice 2056 1
2009/2010 7 TJ ŠO Chrudim 2229 Tuma Jakub ŠK Teplice 2201 ½
2009/2010 6 TJ ŠO Chrudim 2229 Krňávek Lubomír TJ Sokol Praha Vršovice 2289 0
2009/2010 5 TJ ŠO Chrudim 2229 Bednář Marcel Holdia DP Praha B"" 2159 ½
2009/2010 4 TJ ŠO Chrudim 2229 Pešout Jan TJ Pankrác 2248 ½
2009/2010 3 TJ ŠO Chrudim 2229 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad 2194 1
2009/2010 2 TJ ŠO Chrudim 2229 Šura Jaroslav Poštovní spořitelna B"" 2149 ½
2009/2010 1 TJ ŠO Chrudim 2229 Moravec Michal TJ Slavia Hradec Králové 2273 ½
2008/2009 11 TJ ŠO Chrudim 2201 Lácha Josef Space" Poštovní spořitelna "B"" 2094 1
2008/2009 10 TJ ŠO Chrudim 2201 Jaroš Martin Sokol Plzeň I 2230 ½
2008/2009 9 TJ ŠO Chrudim 2201 Rous František Holdia DP Praha B 2077 ½
2008/2009 8 TJ ŠO Chrudim 2201 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové 2262 ½
2008/2009 7 TJ ŠO Chrudim 2201 Blecha Milan Sokol Plzeň - Letná 2164 ½
2008/2009 6 TJ ŠO Chrudim 2201 Jínová Lucie 1. Novoborský ŠK B"" 2131 ½
2008/2009 5 TJ ŠO Chrudim 2201 Husárik Braňko Výstaviště Lysá nad Labem 2152 1
2008/2009 4 TJ ŠO Chrudim 2201 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny 2302 1
2008/2009 3 TJ ŠO Chrudim 2201 Petr Jan TJ Pankrác 2199 1
2008/2009 2 TJ ŠO Chrudim 2201 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2256 ½
2008/2009 1 TJ ŠO Chrudim 2201 Krňávek Lubomír Sokol Vršovice 2266 ½
2007/2008 11 TJ ŠO Chrudim 2249 Vávra Pavel ŠK ČSOB 2294 0
2007/2008 10 TJ ŠO Chrudim 2249 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I B"" 2244 0
2007/2008 9 TJ ŠO Chrudim 2249 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2305 0
2007/2008 8 TJ ŠO Chrudim 2249 Pešout Jan TJ Pankrác 2243 ½
2007/2008 7 TJ ŠO Chrudim 2249 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz 2115 0
2007/2008 6 TJ ŠO Chrudim 2249 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2273 ½
2007/2008 4 TJ ŠO Chrudim 2249 Hájek Lukáš TJ Sokol Zaječice 2127 ½
2007/2008 3 TJ ŠO Chrudim 2249 Gregor Jiří Holdia DP Praha B"" 2248 0
2007/2008 2 TJ ŠO Chrudim 2249 Schula Michal Sokol Vršovice 2265 ½
2007/2008 1 TJ ŠO Chrudim 2249 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2310 0
2006/2007 11 TJ ŠO Chrudim 2238 Choleva Zdeněk Bohemians Praha 2227 1
2006/2007 10 TJ ŠO Chrudim 2238 Schula Michal Sokol Vršovice 2230 ½
2006/2007 9 TJ ŠO Chrudim 2238 Kopal Josef TJ Slavia Hradec Králové 2276 ½
2006/2007 8 TJ ŠO Chrudim 2238 Pick Štěpán TJ Pankrác 2173 ½
2006/2007 7 TJ ŠO Chrudim 2238 Savkov František Sokol Plzeň I B"" 2121 1
2006/2007 6 TJ ŠO Chrudim 2238 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2258 ½
2006/2007 5 TJ ŠO Chrudim 2238 Kalivoda Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2147 ½
2006/2007 4 TJ ŠO Chrudim 2238 Kuba Jindřich ŠK ČSOB 2245 0
2006/2007 3 TJ ŠO Chrudim 2238 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny 2248 1
2006/2007 2 TJ ŠO Chrudim 2238 Muroň Miroslav ŠK Dům armády Praha 2200 1
2006/2007 1 TJ ŠO Chrudim 2238 Tocháček Michal Holdia DP Praha 2163 ½
2005/2006 11 ŠO DDM Chrudim 2247 Soukal Rudolf ŠK Dům armády 2162 1
2005/2006 10 ŠO DDM Chrudim 2247 Vltavský Vladimír Slavia Hradec Kr. 2239 ½
2005/2006 9 ŠO DDM Chrudim 2247 Chalupa Ivan Sokol Vyšehrad B 2191 0
2005/2006 8 ŠO DDM Chrudim 2247 Fraas Martin ŠK DP Holdia 2209 0
2005/2006 7 ŠO DDM Chrudim 2247 Kučera Petr Novoborský ŠK 2300 0
2005/2006 6 ŠO DDM Chrudim 2247 Šott Pavel Sokol Plzeň I C 2103 ½
2005/2006 5 ŠO DDM Chrudim 2247 Movsesian Mouseg Synthesia Pardub. 2174 1
2005/2006 4 ŠO DDM Chrudim 2247 Kaplan Tomáš Sokol Kolín 2058 ½
2005/2006 3 ŠO DDM Chrudim 2247 Šimek Petr ŠK ČSOB 2225 1
2005/2006 2 ŠO DDM Chrudim 2247 Postupa Pavel ŠK JOLY Lysá n.L. 2110 1
2005/2006 1 ŠO DDM Chrudim 2247 Šimůnek Aleš Sokol Plzeň I B 2226 ½
2004/2005 11 ŠO DDM Chrudim 2253 Znamenáček Květoslav Bohemians "A" 2260 ½
2004/2005 10 ŠO DDM Chrudim 2253 Hausner Ivan TJ Pankrác "A" 2402 0
2004/2005 9 ŠO DDM Chrudim 2253 Trapl Jindřich Loko Most 2390 ½
2004/2005 8 ŠO DDM Chrudim 2253 Kalivoda Jaroslav Sokol Vyšehrad "C" 2187 ½
2004/2005 7 ŠO DDM Chrudim 2253 Tichý Vladimír Sokol Vyšehrad "B" 2284 ½
2004/2005 6 ŠO DDM Chrudim 2253 Priehoda Vítězslav ŠK ČSOB "A" 2381 ½
2004/2005 5 ŠO DDM Chrudim 2253 Orság Milan DA Praha 2402 ½
2004/2005 4 ŠO DDM Chrudim 2253 Štross František ŠK Holdia DP B 2261 ½
2004/2005 3 ŠO DDM Chrudim 2253 Nun Jiří Sl.Hrad.Králové 2370 0
2004/2005 2 ŠO DDM Chrudim 2253 Novák Pavel Sokol Plzeň I "B" 2338 0
2004/2005 1 ŠO DDM Chrudim 2253 Jedlička Aleš Synt.Pardubice 2266 1
2003/2004 8 ŠO+DDM Chrudim 2228 Pešout Jan TJ Pankrác 2270 ½
2003/2004 7 ŠO+DDM Chrudim 2228 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I B 2271 1
2003/2004 6 ŠO+DDM Chrudim 2228 Kopal Josef TJ Slávie Turnov 2291 ½
2003/2004 5 ŠO+DDM Chrudim 2228 Dvořák Jan ŠK ČSOB A 2247 0
2003/2004 4 ŠO+DDM Chrudim 2228 Boukal Petr Sokol Vyšehrad B 2270 1
2003/2004 3 ŠO+DDM Chrudim 2228 Hála Viktor Sokol Kolín B 2094 1
2003/2004 2 ŠO+DDM Chrudim 2228 Pačovský Jiří TJ Synthesia Pard. 2290 1
2003/2004 1 ŠO+DDM Chrudim 2228 Bauma Jiří ŠK Dům armády 2181 1