Hráč Jelínek Milan

Jelínek Milan

User Pic
Jméno: Jelínek Milan
Oddíl: TJ Sokol Zaječice
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1897
Elo mezinárodní: 1910
ID: 1031
FIDE ID: 311545
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Sokol Zajecice 1925 1922 Píše Jiří SK Usti nad Orlici B 1745 1672 0
2018/2019 9 Sokol Zajecice 1911 1922 Doseděl Jiří SK pri DDM Litomysl 2051 2052 1
2018/2019 8 Sokol Zajecice 1932 1922 Mikyska Kamil TJ Spartak Letohrad 1959 1956 0
2018/2019 7 Sokol Zajecice 1932 1922 Novotný Ondřej SO Hlinsko 1853 1866 0
2018/2019 5 Sokol Zajecice 1943 1922 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotebor B 1897 1890 0
2018/2019 4 Sokol Zajecice 1946 1930 Havrlík Pavel SK+Sokol Zamberk 1843 1840 ½
2018/2019 3 Sokol Zajecice 1954 1930 Solil Roman TJ Lanskroun 2012 1994 0
2017/2018 11 Sokol Zajecice 1949 1929 Ježek Jakub SK+Sokol Zamberk 1746 1757 1
2017/2018 9 Sokol Zajecice 1948 1929 Ambrož Antonín TJ Lanskroun 1974 1966 ½
2017/2018 8 Sokol Zajecice 1946 1929 Grundman Václav SK Usti nad Orlici A 2006 1995 ½
2017/2018 5 Sokol Zajecice 1952 1929 Ret Adam Josef 2222 SK Polabiny E 1696 1707 ½
2017/2018 4 Sokol Zajecice 1946 1930 Borek Pavel SK Usti nad Orlici B 1800 1815 ½
2017/2018 2 Sokol Zajecice 1948 1929 Adámek Milan SO Hlinsko 1889 1912 0
2017/2018 1 Sokol Zajecice 1967 1938 Jirsa Lukáš SK pri DDM Litomysl 2014 2014 ½
2016/2017 10 Sokol Zajecice 1976 1946 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotebor 2089 2113 ½
2016/2017 8 Sokol Zajecice 1976 1946 Meleško Andrij SK Svitavy 1930 1946 ½
2016/2017 4 Sokol Zajecice 1976 1946 Mareš Jan SK Usti nad Orlici B 1990 1977 ½
2016/2017 3 Sokol Zajecice 1976 1946 Zeman Martin TJ Jiskra Litomysl 2004 2009 0
2016/2017 1 Sokol Zajecice 1976 1946 Kouba Petr Jiskra Hermanuv Mestec 1827 1819 ½
2015/2016 11 TJ Sokol Zaječice 1976 1946 Hennig Thomas ŠK Rapid Pardubice C 2045 2057 ½
2015/2016 10 TJ Sokol Zaječice 1976 1946 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny D 2055 2019 ½
2015/2016 9 TJ Sokol Zaječice 1976 1946 Mareš Petr Proplast Česká Třebová 1961 1954 0
2015/2016 5 TJ Sokol Zaječice 1976 1946 Krátký Josef TJ Lanškroun 2051 2043 ½
2015/2016 4 TJ Sokol Zaječice 1976 1946 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička B 1855 1894 1
2014/2015 11 Sokol Zaječice 1996 1950 Tomek Karel TJ CHS Chotěboř B 1762 1811 1
2014/2015 8 Sokol Zaječice 1996 1950 Vondra Lukáš Proplast Česká Třebová 1978 2004 0
2014/2015 7 Sokol Zaječice 1996 1950 Chvojka Antonín TJ Slovan Moravská Třebová 1885 1873 ½
2014/2015 2 Sokol Zaječice 1996 1950 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1936 1950 0
2013/2014 10 Sokol Zaječice 1999 1940 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim B 2228 2231 1
2013/2014 9 Sokol Zaječice 1999 1940 Krušina Patrik TJ Lokomotiva Česká Třebová 1909 1887 0
2013/2014 8 Sokol Zaječice 1999 1940 Vávra Radim ŠK Rapid Pardubice C 2040 2052 0
2013/2014 6 Sokol Zaječice 1999 1940 Sion David TJ Štefanydes Polička B 1876 1930 ½
2013/2014 5 Sokol Zaječice 1999 1940 Paukert Ivo TJ Lanškroun 1803 1
2013/2014 4 Sokol Zaječice 1999 1940 Kylar Pavel ŠK Ústí nad Orlicí B 1890 1845 1
2013/2014 3 Sokol Zaječice 1999 1940 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk 1909 1919 ½
2013/2014 2 Sokol Zaječice 1999 1940 Jelínek Václav ŠK Bohemia Pardubice 1982 1993 ½
2012/2013 10 Sokol Zaječice 2006 1939 Zámečník Bohumír SK + Sokol Žamberk 1920 1931 ½
2012/2013 9 Sokol Zaječice 2006 1939 Tůma Jan TJ CHS Chotěboř 1738 1788 1
2012/2013 8 Sokol Zaječice 2006 1939 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny D 1660 1693 ½
2012/2013 6 Sokol Zaječice 2006 1939 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička 1927 1943 ½
2012/2013 5 Sokol Zaječice 2006 1939 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice 1948 1926 ½
2012/2013 4 Sokol Zaječice 2006 1939 Šváb Jiří TJ Jiskra Litomyšl 1863 1850 ½
2012/2013 1 Sokol Zaječice 2006 1939 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto B 1827 1823 1
2011/2012 11 Sokol Zaječice 2069 1984 Smolej Lukáš TJ Slavia Hradec Králové B 2031 2019 0
2011/2012 9 Sokol Zaječice 2069 1984 Petuchov Sergej AKIS Pardubice 2145 2149 ½
2011/2012 8 Sokol Zaječice 2069 1984 Huňáček Jaroslav ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1872 1901 0
2011/2012 7 Sokol Zaječice 2069 1984 Novotný Josef Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2130 2154 0
2011/2012 6 Sokol Zaječice 2069 1984 Pečinka Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 2067 2069 0
2011/2012 5 Sokol Zaječice 2069 1984 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno A 1976 2030 0
2011/2012 4 Sokol Zaječice 2069 1984 Donnert Milan ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2121 2129 0
2011/2012 2 Sokol Zaječice 2069 1984 Kratochvíl Josef ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2233 2223 0
2011/2012 7 ŠK Vysoké Mýto C 2069 1984 Kotva Milan TJ Slovan Moravská Třebová 1946 1985 0
2011/2012 5 ŠK Vysoké Mýto C 2069 1984 Výprachtický David SK+Sokol Žamberk 2020 2173 ½
2010/2011 9 ŠK Vysoké Mýto "C" 2072 Kotva Milan TJ Lokomotiva Česká Třebová 2066 1
2010/2011 6 ŠK Vysoké Mýto "C" 2072 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 2140 ½
2010/2011 9 Sokol Zajecice 2072 Mouryc Tomáš Sokol Bedrichov 2000 1
2010/2011 8 Sokol Zajecice 2072 Pavliš Jaromír SK Caissa Trebic B 2055 ½
2010/2011 7 Sokol Zajecice 2072 Šafařík Jakub Jiskra Litomysl 1985 0
2010/2011 2 Sokol Zajecice 2072 Marečková Martina SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2056 0
2009/2010 11 TJ SOKOL Zaječice 2087 Uhmann Jan Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1977 0
2009/2010 8 TJ SOKOL Zaječice 2087 Tyle Vladimír TJ Spartak Pelhřimov 2016 ½
2009/2010 7 TJ SOKOL Zaječice 2087 Sedláček Oldřich ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2296 ½
2009/2010 4 TJ SOKOL Zaječice 2087 Smutný Jan AKIS Pardubice 2083 0
2009/2010 1 TJ SOKOL Zaječice 2087 Milostný Miloš ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2065 ½
2008/2009 11 TJ Sokol Zaječice A 1969 Kudláček Jaroslav ŠK Kuřim KME-DDM A 1890 1
2008/2009 7 TJ Sokol Zaječice A 1969 Svoboda Ivo TJ Žďár n. Sázavou A 2018 ½
2007/2008 10 TJ Sokol Zaječice 2100 Jínová Lucie 1. Novoborský ŠK B"" 2096 0
2007/2008 9 TJ Sokol Zaječice 2100 Zimák Karel Holdia DP Praha B"" 1946 0
2007/2008 8 TJ Sokol Zaječice 2100 Kohout Vratislav Sokol Vršovice 2192 0
2007/2008 7 TJ Sokol Zaječice 2100 Navrátil František 2222 ŠK Polabiny 2240 0
2005/2006 11 SOKOL ZAJEČICE 1997 Hrad Robert GORDIC JIHLAVA B 1863 ½
2005/2006 4 SOKOL ZAJEČICE 1997 Kuchynka Luboš HPM TEC HUSTOPEČE 1994 0
2005/2006 2 Sokol Zaječice B 1997 Svoboda Jiří Sokol Lázně Bohdaneč 1699 1
2004/2005 11 Sokol Zaječice 2009 Vodička Pavel Synpo Pardubice 2000 0
2004/2005 5 Sokol Zaječice 2009 Daněk Pavel Eurokomplex Autoskla Pardubice 1962 0
2004/2005 1 Sokol Zaječice 2009 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř 1878 1
2003/2004 8 Zaječice 2008 Žák Pavel Chrudim D 1
2003/2004 7 Zaječice 2008 Beránek Michael Chrudim C 1741 ½
2003/2004 6 Zaječice 2008 Klouček Jindřich Prachovice 1671 1
2003/2004 2 Zaječice 2008 Malý Miroslav Hlinsko 1527 1
2003/2004 1 Zaječice 2008 Labský Jan Infinity E 1839 1