Hráč Šimeček Alexej

Šimeček Alexej

User Pic
Jméno: Šimeček Alexej
Oddíl: DDM Písek
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1969
Elo mezinárodní: 1948
ID: 932
FIDE ID: 314161
Rok narození: 1948
Třída rozhodčího: F
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č DDM Písek 1939 2002 Hlavsa Filip Šachklub Písek B 1910 1916 1
2017/2018 10 B DDM Písek 1950 2002 Korostenski František ŠK Český Krumlov 2071 2044 0
2017/2018 9 Č DDM Písek 1981 2002 Koloušek Pavel Sn Jindřichův Hradec 1875 1851 0
2017/2018 8 B DDM Písek 1981 2002 Vlach Martin ČZ Strakonice B 1922 1918 0
2017/2018 6 B DDM Písek 1989 2002 Havlík Jan Tatran Prachatice 2395 2376 0
2017/2018 5 Č DDM Písek 1950 2002 Mazur David ŠS Bechyně 1901 1907 ½
2017/2018 4 B DDM Písek 1950 2002 Mindl Josef Sokol Tábor B 1978 2025 ½
2017/2018 3 Č DDM Písek 1950 2002 Fiala Jan Traxler Veselí n.Lužn. 2064 2032 0
2017/2018 2 B DDM Písek 2020 2028 Říha Martin Spartak Sezimovo Ústí 1899 1872 0
2017/2018 1 Č DDM Písek 2020 2028 Hess Pavel QCC České Budějovice B 1952 1954 1
2017/2018 10 Č ŠK Viktoria Žižkov 1950 2002 Braun Marek ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2200 2207 0
2017/2018 8 Č ŠK Viktoria Žižkov 1981 2002 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2098 2079 0
2017/2018 6 Č ŠK Viktoria Žižkov 1989 2002 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2135 2142 0
2017/2018 5 Č ŠK Viktoria Žižkov 1950 2002 Havelka Jan TJ Neratovice "C" 2169 2179 0
2017/2018 4 B ŠK Viktoria Žižkov 1950 2002 Sucharda David ŠK AD Jičín 2047 2034 0
2016/2017 11 Č ŠK Viktoria Žižkov A 2038 2097 Routner Jakub Sokol Kobylisy B 2142 2131 ½
2016/2017 10 B ŠK Viktoria Žižkov A 2038 2097 Viktorin Tomáš Sokol Kobylisy C 1957 1942 ½
2016/2017 9 B ŠK Viktoria Žižkov A 2038 2097 Růžička Aleš ŠO Praga Praha A 2065 2050 ½
2016/2017 8 Č ŠK Viktoria Žižkov A 2038 2097 Vičar Petr TJ Pankrác D 2057 2070 ½
2016/2017 7 B ŠK Viktoria Žižkov A 2038 2097 Sedláček Tomáš ŠO TJ Dukla Praha B 2113 2112 0
2016/2017 6 Č ŠK Viktoria Žižkov A 2038 2097 Bartoš Jan Unichess C 2176 2175 0
2016/2017 5 B ŠK Viktoria Žižkov A 2038 2097 Postupa Pavel GROP B 2272 2218 0
2016/2017 4 Č ŠK Viktoria Žižkov A 2038 2097 Trapl Dalibor ŠK Loko Praha A 2167 2179 0
2016/2017 3 B ŠK Viktoria Žižkov A 2038 2097 Kandrik Antonín DDM Praha 6 A 2063 2037 0
2016/2017 2 Č ŠK Viktoria Žižkov A 2038 2097 Lhotský Michal TJ Pankrác C 2084 2096 ½
2016/2017 5 B DDM Písek B 2038 2097 Mezera Lukáš Royal České Budějovice A 1998 1995 ½
2016/2017 6 Č DDM Písek B 2038 2097 Janovský Martin Spartak Soběslav 2009 1989 1
2016/2017 5 B DDM Písek B 2038 2097 Kaucký Jaroslav Spartak Počátky 1666 1588 1
2015/2016 4 Č DDM Písek 2038 2097 Janda Pavel Spartak Sezimovo Ústí 2135 2120 0
2015/2016 1 Č DDM Písek 2038 2097 Lacina Adolf ČZ Strakonice B 2108 2119 1
2015/2016 6 B DDM Písek 2038 2097 Lacina Adolf ČZ Strakonice B 2108 2119 1
2015/2016 3 B DDM Písek 2038 2097 Novák Josef QCC České Budějovice C 1785 1811 1
2015/2016 2 Č DDM Písek 2038 2097 Kovář Petr ČZ Strakonice C 2000 1946 ½
2015/2016 11 B Viktoria Žižkov A 2070 2076 Vašek Daniel TJ Bohemians Praha C 2005 2003 ½
2015/2016 10 Č Viktoria Žižkov A 2070 2076 Kubíček Robert ŠK Loko Praha A 2129 2125 ½
2015/2016 9 B Viktoria Žižkov A 2070 2076 Růžička Aleš TJ Praga Praha A 2074 2050 1
2015/2016 8 Č Viktoria Žižkov A 2070 2076 Pták Pavel ŠO TJ Dukla Praha B 2125 2118 0
2015/2016 7 B Viktoria Žižkov A 2070 2076 Krátký Jiří GROP B 2165 2155 ½
2015/2016 6 Č Viktoria Žižkov A 2070 2076 Němec Jan DDM Praha 6 A 2024 2014 ½
2015/2016 5 B Viktoria Žižkov A 2070 2076 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha B 2160 2175 0
2015/2016 4 Č Viktoria Žižkov A 2070 2076 Svačina Petr TJ Pankrác C 2032 2063 ½
2015/2016 3 Č Viktoria Žižkov A 2070 2076 Routner Jakub Sokol Praha-Kobylisy B 2155 2131 ½
2015/2016 2 B Viktoria Žižkov A 2070 2076 Popper Tomáš Sokol Praha-Kobylisy C 2034 2032 1
2015/2016 1 Č Viktoria Žižkov A 2070 2076 Groh Jiří ŠK Sokol Vyšehrad C 2087 2078 ½
2015/2016 11 B DDM Písek B 2038 2097 Popelka Oldřich Slovan Jindřichův Hradec 2163 2131 0
2015/2016 10 Č DDM Písek B 2038 2097 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor B 2070 2051 0
2015/2016 9 Č DDM Písek B 2038 2097 Zeman Matyáš Hraničář Horní Stropnice 1988 1978 ½
2015/2016 8 B DDM Písek B 2038 2097 Hess Pavel QCC Č.Budějovice B 1939 1933 0
2015/2016 7 Č DDM Písek B 2038 2097 Janovský Martin Spartak Soběslav 2009 1989 ½
2015/2016 6 B DDM Písek B 2038 2097 Spal Milan ČZ Strakonice 2147 2151 0
2015/2016 5 Č DDM Písek B 2038 2097 Matějka Radek Šk Písek B 2044 2037 0
2015/2016 4 B DDM Písek B 2038 2097 Kukla Petr Šk Český Krumlov 2145 2149 0
2015/2016 3 Č DDM Písek B 2038 2097 Petrák Robert ŠSRH Bechyně 2007 2015 0
2015/2016 2 B DDM Písek B 2038 2097 Fiala Jan Traxler Veselí nad Lužnicí 1996 2027 1
2015/2016 1 Č DDM Písek B 2038 2097 Havlík Jan Tatran Prachatice 2389 2373 0
2014/2015 11 Č Holdia DP Praha C 2111 2108 Pokorný Petr Unichess ČSOB C 2187 2134 ½
2014/2015 10 B Holdia DP Praha C 2111 2108 Kačmařík Lukáš SK Loko Praha A 2194 2199 ½
2014/2015 9 Č Holdia DP Praha C 2111 2108 Pešout Jan TJ Pankrác B 2207 2208 0
2014/2015 7 Č Holdia DP Praha C 2111 2108 Soukup Václav Viktoria Žižkov A 2117 2137 ½
2014/2015 6 B Holdia DP Praha C 2111 2108 Vlach Karel DDM Praha 6 A 2128 2135 0
2014/2015 5 Č Holdia DP Praha C 2111 2108 Sodoma Jan Bohemians Praha C 2330 2334 0
2014/2015 4 B Holdia DP Praha C 2111 2108 Lhotský Michal TJ Pankrác C 2112 2118 1
2014/2015 3 Č Holdia DP Praha C 2111 2108 Vaculík Martin GROP B 2258 2254 0
2014/2015 2 B Holdia DP Praha C 2111 2108 Šplíchal Petr Unichess ČSOB D 1990 2009 1
2014/2015 1 Č Holdia DP Praha C 2111 2108 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2290 2289 ½
2014/2015 11 Č DDM Písek B 1948 1969 Borkovec Milan Sokol Tábor 2239 2204 ½
2014/2015 10 B DDM Písek B 2111 2108 Němec Roman ČZ Strakonice B 1868 1869 1
2014/2015 9 Č DDM Písek B 2111 2108 Příborský Jan ŠO TJ Tatran Prachatice A 2358 2345 0
2014/2015 8 B DDM Písek B 2111 2108 Kukla Petr ŠK Český Krumlov 2151 2156 1
2014/2015 6 B DDM Písek B 2111 2108 Mrňa Milan Spartak Soběslav 1906 1902 ½
2014/2015 3 B DDM Písek B 2111 2108 Matějka Radek Šachklub Písek B 1972 1980 ½
2014/2015 2 Č DDM Písek B 2111 2108 Houdek Pavel Šachový spolek Reality Bechyně A 2064 2046 ½
2014/2015 11 Č ŠK Holdia DP Praha 2111 2108 Danko Jiří ŠK Tachov 1993 1985 0
2014/2015 10 B ŠK Holdia DP Praha 2111 2108 Dvořák Jan Sokol Praha - Kobylisy 2197 2203 ½
2014/2015 9 Č ŠK Holdia DP Praha 2111 2108 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz B 2038 2044 ½
2014/2015 8 B ŠK Holdia DP Praha 2111 2108 Pospíšil Martin TJ Sokol Praha-Vršovice 2062 2112 ½
2014/2015 7 B ŠK Holdia DP Praha 2111 2108 Wasserbauer Radek ŠK Kladno 2092 2114 0
2014/2015 6 Č ŠK Holdia DP Praha 2111 2108 Gschwendtner Stanislav ŠK Sokol Klatovy 1998 2023 1
2014/2015 5 B ŠK Holdia DP Praha 2111 2108 Pokrupa Marek TJ Šakal Kozolupy 2142 2142 ½
2014/2015 3 B ŠK Holdia DP Praha 2111 2108 Grill Roman ŠACHklub Písek 2149 2149 0
2014/2015 2 Č ŠK Holdia DP Praha 2111 2108 Klíma Miloslav TJ Sokol Plzeň-Letná 1979 2004 1
2014/2015 1 B ŠK Holdia DP Praha 2111 2108 Sedláček Tomáš TJ Dukla Praha 2112 2111 ½
2013/2014 11 B Holdia DP Praha C 2138 2132 Hruška Tomáš Bohemians Praha C 2032 2036 ½
2013/2014 10 Č Holdia DP Praha C 2138 2132 Šmíd Miroslav Bohemians Praha D 2131 2122 0
2013/2014 9 Č Holdia DP Praha C 2138 2132 Lhotský Michal TJ Pankrác C 2128 2134 ½
2013/2014 8 B Holdia DP Praha C 2138 2132 Krňávek Lubomír TJ Praga Praha A 2213 2208 ½
2013/2014 7 Č Holdia DP Praha C 2138 2132 Větrovský Michal SK Loko Praha A 2244 2244 ½
2013/2014 6 B Holdia DP Praha C 2138 2132 Kohout Vratislav Sokol Praha-Vršovice B 2098 2106 0
2013/2014 5 Č Holdia DP Praha C 2138 2132 Jandečka Tomáš ŠK Viktoria Žižkov A 2175 2185 0
2013/2014 4 B Holdia DP Praha C 2138 2132 Londýn Radek ŠK PORG A 2341 2349 0
2013/2014 3 Č Holdia DP Praha C 2138 2132 Formánek Martin Sokol Praha-Kobylisy B 2196 2175 0
2013/2014 2 B Holdia DP Praha C 2138 2132 Plešek Jiří TJ Pankrác B 2167 2158 ½
2013/2014 1 Č Holdia DP Praha C 2138 2132 Štross František DDM Praha 6 A 2301 2318 ½
2013/2014 4 B DDM Písek B 2138 2132 Šimeček Josef TJ Silon Sezimovo Ústí 1914 1935 1
2013/2014 1 B DDM Písek B 2138 2132 Škorpík Martin Šk Český Krumlov 2185 2180 ½
2013/2014 10 Č ŠK Holdia DP Praha B 2138 2132 Liuba Volodymyr Karlovarský šachklub Tietz 2196 0
2013/2014 9 B ŠK Holdia DP Praha B 2138 2132 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK B 2191 2193 ½
2013/2014 8 Č ŠK Holdia DP Praha B 2138 2132 Kolář Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2179 2176 ½
2013/2014 7 B ŠK Holdia DP Praha B 2138 2132 Lněničková Gabriela TJ Bohemians Praha 2130 2152 ½
2013/2014 6 Č ŠK Holdia DP Praha B 2138 2132 Umanec Filip AD Mahrla 2244 2246 0
2013/2014 5 Č ŠK Holdia DP Praha B 2138 2132 Nejdl Eduard QCC České Budějovice 2026 2058 ½
2013/2014 4 B ŠK Holdia DP Praha B 2138 2132 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov B 2115 2123 1
2013/2014 2 B ŠK Holdia DP Praha B 2138 2132 Kadeřábek Jiří ŠK AD Jičín 2173 2185 ½
2013/2014 1 Č ŠK Holdia DP Praha B 2138 2132 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2182 2183 ½
2011/2012 11 Č ŠK Holdia DP Praha B 2140 2124 Jínová Lucie 1. Novoborský ŠK B 2123 2127 ½
2011/2012 9 Č ŠK Holdia DP Praha B 2140 2124 Londýn Radek JOLY Lysá nad Labem B 2373 2366 0
2011/2012 8 B ŠK Holdia DP Praha B 2140 2124 Kuba Jindřich ERA-Poštovní spořitelna A 2211 2207 0
2011/2012 7 Č ŠK Holdia DP Praha B 2140 2124 Körschner Miroslav ERA-Poštovní spořitelna B 2117 2135 ½
2011/2012 6 B ŠK Holdia DP Praha B 2140 2124 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín 2173 2175 ½
2011/2012 5 Č ŠK Holdia DP Praha B 2140 2124 Turner Radek Šakal Kozolupy 2128 2154 ½
2010/2011 10 B ŠK Holdia DP Praha "B" 2123 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové 2296 1
2010/2011 8 B ŠK Holdia DP Praha "B" 2123 Wolf Vilém Šakal Kozolupy 2041 ½
2009/2010 11 B Holdia DP Praha B"" 2118 Erban Tomáš TJ Sokol Praha Vršovice 2138 ½
2009/2010 5 Č Holdia DP Praha B"" 2118 Komárek David TJ ŠO Chrudim 2152 ½
2009/2010 4 B Holdia DP Praha B"" 2118 Pokorný Petr Poštovní spořitelna A"" 2191 ½
2007/2008 11 Č TJ Praga Praha A 2103 Nejdl Eduard QCC České Budějovice A 2027 ½
2007/2008 10 B TJ Praga Praha A 2103 Gdovin Ján Sokol Platan Písek A 2087 ½
2007/2008 9 Č TJ Praga Praha A 2103 Bernáth Štefan Sokol Tábor A 1970 1
2007/2008 8 B TJ Praga Praha A 2103 Houdek Pavel Sokol Tábor B 2047 ½
2007/2008 7 Č TJ Praga Praha A 2103 Filipi Štěpán Sokol Vyšehrad Praha B 2076 ½
2007/2008 6 B TJ Praga Praha A 2103 Falout Luboš Sokol Plzeň Letná A 2162 ½
2007/2008 5 B TJ Praga Praha A 2103 Kupka František Sokol Plzeň 1 C 2057 ½
2007/2008 4 Č TJ Praga Praha A 2103 Flek Vladislav TJ Pankrác B 1974 1
2007/2008 3 B TJ Praga Praha A 2103 Šott Pavel ŠK Sokol Klatovy A 2134 ½
2007/2008 2 Č TJ Praga Praha A 2103 Hlaváček Karel ŠK ALVA Pb Příbram A 2061 ½
2007/2008 1 B TJ Praga Praha A 2103 Kotrba Tomáš Viktoria Žižkov Praha A 2086 ½
2006/2007 11 B Praga Praha A 2165 Soukal Roman Alva Pb Příbram A 1915 ½
2006/2007 10 Č Praga Praha A 2165 Routner Jakub Sokol Kobylisy A 2160 ½
2006/2007 9 B Praga Praha A 2165 Holub Jan Sokol Vršovice B 2039 0
2006/2007 8 Č Praga Praha A 2165 Petera Lubomír Sokol Domažlice A 2029 ½
2006/2007 7 Č Praga Praha A 2165 Rajnyš Vladimír QCC Č.Budějovice A 2088 0
2006/2007 6 B Praga Praha A 2165 Liška Karel Lokomotiva Plzeň A 2069 ½
2006/2007 5 Č Praga Praha A 2165 Trepka Jan Sokol Tábor A 2082 ½
2006/2007 4 B Praga Praha A 2165 Houdek Pavel Sokol Tábor B 2004 ½
2006/2007 3 Č Praga Praha A 2165 Blecha Milan Sokol Plzeň LetnáA 2168 ½
2006/2007 2 B Praga Praha A 2165 Kůs Petr Praga Praha B 1989 ½
2006/2007 1 Č Praga Praha A 2165 Havlík Jindřich Sokol Plzeň 1 C 1975 1
2005/2006 10 B Praga Praha 2184 Toman Jaroslav TJ Sokol Domažlice 2133 0
2005/2006 9 B Praga Praha 2184 Táborský Rostislav Bohemians Praha 2224 0
2005/2006 8 Č Praga Praha 2184 Mészáros Luděk Sokol Tábor 2222 ½
2005/2006 7 B Praga Praha 2184 Erban Tomáš Sokol Písek 1646 0
2005/2006 6 Č Praga Praha 2184 Bostl František QCC DKV České Budějovice 2193 0
2005/2006 5 B Praga Praha 2184 Blecha Milan Sokol Plzeň Letná 2202 ½
2005/2006 4 Č Praga Praha 2184 Mareš Václav Šachklub Sokol Klatovy 2024 1
2005/2006 2 Č Praga Praha 2184 Döring Robert TJ Sokol Praha Kobylisy 2250 0
2005/2006 1 B Praga Praha 2184 Stluka František ŠK Alva Pb Příbram 2121 0
2004/2005 11 B TJ Praga Praha 2184 Smutný Jan AVE - Kontakt Pardubice 2142 1
2004/2005 10 Č TJ Praga Praha 2184 Kaplan Daniel Sokol Kolín B 2096 ½
2004/2005 6 Č TJ Praga Praha 2184 Horák Otakar Sokol Emerge Mladá Boleslav 2145 ½
2004/2005 5 Č TJ Praga Praha 2184 Janda Jiří Sokol Praha - Kobylisy 2127 ½