Hráč Gloser David

Gloser David

User Pic
Jméno: Gloser David
Oddíl: 2222 ŠK Polabiny, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2195
Elo mezinárodní: 2152
ID: 38252
FIDE ID: 381420
Rok narození: 2002
Třída trenéra: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 2222 ŠK Polabiny B 2171 2195 Gregor Jiří TJ Pankrác 2189 2185 0 soutěž
2019/2020 11 ŠK Lípa 2228 2124 Hába Petr TJ Slavia Hradec Králové 2471 2438 1 soutěž
2019/2020 10 ŠK Lípa 2228 2124 Krátký Josef TJ Lanškroun 2060 2044 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Lípa 2187 2124 Vařejčko Josef 2222 ŠK Polabiny C 2233 2238 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Lípa 2187 2124 Pavlíček Lukáš TJ Štefanydes Polička 1880 1909 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Lípa 2175 2124 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2203 2197 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Lípa 2175 2124 Smutný Jan Rapid Pardubice 2207 2211 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Lípa 2106 2120 Jun Rudolf TJ CHS Chotěboř 2120 2100 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Lípa 1972 2120 Šmajzr Martin ŠK Vysoké Mýto 2150 2164 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Lípa 1972 2120 Krmela Aleš ŠK 1921 Zábřeh 2086 2055 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Lípa 1972 2120 Čechura Petr Sněžka TJ Náchod 2202 2212 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Lípa 1998 2120 Bukáček Lubomír TJ Žďár nad Sázavou 2124 2120 0 soutěž
2019/2020 11 2222 ŠK Polabiny B 2228 2124 Přibyl Viktor ŠK DP Praha B - EA Hotels 2179 1987 0 soutěž
2019/2020 10 2222 ŠK Polabiny B 2228 2124 Šlampa Jan Bartoš Unichess 2210 2238 0 soutěž
2019/2020 8 2222 ŠK Polabiny B 2187 2124 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad 2060 2045 1 soutěž
2019/2020 7 2222 ŠK Polabiny B 2187 2124 Kotál Václav QCC České Budějovice 2184 2175 1 soutěž
2019/2020 6 2222 ŠK Polabiny B 2175 2124 Vávra Stanislav TJ Spartak Vlašim 1989 1928 1 soutěž
2019/2020 4 2222 ŠK Polabiny B 2106 2120 Ďúran Tomáš ŠK Zikuda Turnov B 2139 2129 1 soutěž
2019/2020 3 2222 ŠK Polabiny B 1972 2120 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2270 2232 ½ soutěž
2019/2020 7 2222 ŠK Polabiny A 2228 2124 Němec Jáchym KŠ Říčany 1925 2110 1954 ½ soutěž
2019/2020 6 2222 ŠK Polabiny A 2228 2124 Hlavina Matouš Šachklub Sokol Klatovy 1970 1943 ½ soutěž
2019/2020 5 2222 ŠK Polabiny A 2228 2124 Šuráň Jan ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1562 1641 1 soutěž
2019/2020 3 2222 ŠK Polabiny A 2175 2124 Dudek Vojtěch TJ Spartak Vlašim 2017 2024 ½ soutěž
2019/2020 1 2222 ŠK Polabiny A 1998 2120 Nezval Filip ŠK DURAS BVK Brno 1771 1863 1 soutěž
2019/2020 7 2222 ŠK Polabiny A 2175 2124 Dudek Vojtěch TJ Spartak Vlašim 2017 2024 ½ soutěž
2019/2020 6 2222 ŠK Polabiny A 2175 2124 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín 1912 1931 1 soutěž
2019/2020 5 2222 ŠK Polabiny A 2106 2120 Brázda Vít 2222 ŠK Polabiny B 1636 1591 1 soutěž
2019/2020 4 2222 ŠK Polabiny A 1998 2120 Fizer Marek Interchess Frýdek-Místek 1699 1681 0 soutěž
2019/2020 2 2222 ŠK Polabiny A 1998 2120 Pavlík Vladimír ŠK Staré Město 1854 1980 1 soutěž
2019/2020 1 2222 ŠK Polabiny A 1998 2120 Nezval Filip ŠK DURAS BVK Brno 1771 1863 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Lípa - DDM HK 2154 2096 Novotný Ondřej ŠO Hlinsko 1850 1866 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK Lípa - DDM HK 2154 2096 Ulčák Michael ŠK Lokomotiva Brno B 1416 1517 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Lípa - DDM HK 2154 2096 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno A 1938 1873 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Lípa - DDM HK 2154 2096 Horák Vojtěch TJ Lanškroun 1537 1489 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Lípa - DDM HK 2148 2096 Cibulka Josef ŠŠPM Lipky HK 1867 1800 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Lípa - DDM HK 2143 1947 Rokoš Filip ŠK Ortex A 1882 1985 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Lípa - DDM HK 2143 1947 Šádek Vojtěch ŠK Ortex B 1537 1625 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Lípa - DDM HK 1940 1947 Jun Rudolf TJ CHS Chotěboř 1880 1893 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Lípa - DDM HK 1940 1947 Klubal Jiří Šachový klub Světlá n. S. 1908 1889 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Lípa - DDM HK 1940 1947 Jiroušek Jan 2222 ŠK Polabiny B 1847 1885 0 soutěž
2018/2019 11 2222 ŠK Polabiny "C" 2154 2096 Píza Vlastimil ŠK Gordic 2243 2235 ½ soutěž
2018/2019 10 2222 ŠK Polabiny "C" 2186 2096 Krejča Jakub Šachy Hošťálková 2144 2169 0 soutěž
2018/2019 8 2222 ŠK Polabiny "C" 2160 2096 Šplíchal Stanislav TJ Ostrava 2158 2127 1 soutěž
2018/2019 7 2222 ŠK Polabiny "C" 2160 2096 Vaněk Ladislav TJ Tatran Litovel 2263 2243 1 soutěž
2018/2019 6 2222 ŠK Polabiny "C" 2148 2096 Mudrák Josef Slavia Kroměříž 2245 2237 0 soutěž
2018/2019 5 2222 ŠK Polabiny "C" 2148 2096 Skácelík Petr Jezdci Jundrov 2162 2160 ½ soutěž
2018/2019 3 2222 ŠK Polabiny "C" 2041 1947 Fargač Martin TŽ Třinec 2244 2223 1 soutěž
2018/2019 1 2222 ŠK Polabiny "C" 1940 1947 Jonáš Vlastimil Panda Rychnov n. K. 2100 2081 0 soutěž
2018/2019 11 SK Lipa 2186 2096 Hostička František SK Mahrla Praha 2102 2094 1 soutěž
2018/2019 10 SK Lipa 2186 2096 Šolc Filip TJ Slavia Hradec Kralove B 2007 2022 ½ soutěž
2018/2019 8 SK Lipa 2160 2096 Seifarth Robert Sokol Praha Vrsovice 2177 2174 0 soutěž
2018/2019 6 SK Lipa 2148 2096 Viták Jiří TJ Desko Liberec 2142 2167 1 soutěž
2018/2019 5 SK Lipa 2143 1947 Ďúran Tomáš Sokol Bakov nad Jizerou 2136 2123 ½ soutěž
2018/2019 4 SK Lipa 2143 1947 Sucharda David SK AD Jicin 2045 2062 ½ soutěž
2018/2019 1 SK Lipa 1940 1947 Kubín Vladimír Sokol Mlada Boleslav 2058 2039 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Lípa - DDM HK 2033 1997 Rokoš Filip ŠK ORTEX Hradec Králové 1830 1843 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Lípa - DDM HK 2067 1997 Kupsa Matěj ŠKM TJ Lanškroun 1823 1752 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Lípa - DDM HK 2067 1997 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička 2057 2071 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Lípa B 2013 1997 Kraus Tomáš TJ Dvůr Králové n.L. 2429 2410 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK Lípa B 2067 1997 Velecký Viktor TJ Hronov 2091 2072 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Lípa B 2067 1997 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín B 2181 2153 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Lípa B 2065 1997 Nálevka Petr TJ Lázně Bělohrad 2080 2064 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Lípa B 2065 1997 Jaeger Luděk Slavia Hradec Králové C 1987 1993 ½ soutěž
2017/2018 11 SK Lipa 2013 1997 Hennig Thomas Eurobit 2042 2058 1 soutěž
2017/2018 9 SK Lipa 2065 1997 Horák Miroslav TJ Namest n/Oslavou 1753 1750 1 soutěž
2017/2018 7 SK Lipa 2033 1997 Sohr Vladimír SK Velke Losiny 2080 2087 1 soutěž
2017/2018 5 SK Lipa 2067 1997 Šolc Filip TJ Slavia Hradec Kralove B 2038 2008 ½ soutěž
2017/2018 4 SK Lipa 2067 1997 Semerák Pavel TJ Snezka Nachod 1966 2005 1 soutěž
2017/2018 2 SK Lipa 2067 1997 Liduch Filip 2222 SK Polabiny C 2024 2042 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Lípa C 1876 1808 Konopka Jakub ŠK Dobruška 1655 1669 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Lípa C 1876 1808 Vágner Patrik NIKI TJ Náchod B 1721 1721 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Lípa C 1876 1808 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř B 1843 1862 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Lípa B 1876 1808 Michel Ladislav TJ Dvůr Králové nad Labem A 1883 1867 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Lípa B 1876 1808 Horák Jan Region Panda B 1526 1457 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Lípa B 1876 1808 ŠK AD Jičín D 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Lípa B 1876 1808 Splítek Luboš TJ Sokol Hradec Králové A 1762 1746 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1876 1808 Wagner Vojtěch ŠK Ortex Hradec Králové 2105 2088 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1876 1808 Trojtl Jan Panda Rychnov n. Kn. 1482 1398 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1876 1808 Škrabánek Matěj DDM Symfonie Poděbrady 1549 1535 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1876 1808 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín 2166 2246 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1876 1808 Liška Jiří Novoborská šachová akademie 2016 2122 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1876 1808 Holásek Vojtěch ŠK Ústí n. O. 1450 1539 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1876 1808 Havelka Josef ŠKM Lanškroun 2271 2257 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1876 1808 Simon Jakub TJ Štefanydes Polička B 1558 1569 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1876 1808 Říha Vojtěch ŠK Hlinsko 1904 1923 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Lípa 1539 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny B 1713 1754 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Lípa 1539 Píše Jiří ŠK Ústí n. O. 1443 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Lípa 1539 Plíva Petr 2222 ŠK Polabiny C 1088 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Lípa 1539 Simon Jakub TJ Štefanydes Polička B 1580 1554 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Lípa 1539 Sajdl Jan ŠK AD Jičín 1615 1615 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Lípa 1539 Doleček Matěj ŠKM Lanškroun 1455 1502 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Lípa 1539 Hartinger Pavel TJ ŠK Libina 1080 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Lípa 1539 Novotný Martin DDM Symfonie Poděbrady 1335 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Lípa 1539 Daněk Jakub Panda Rychnov n. Kn. 1399 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Lípa 1539 Dus Albert ŠK ORTEX-RETA Hr. Králové B 1319 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Lípa 1539 Kořenová Magdaléna TJ Bohemians Praha B 1373 1377 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Lípa D 1539 Vít Jakub TJ Sokol Hradec Králové D 1646 1674 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Lípa D 1539 Rejnuš Josef TJ Sokol Hradec Králové C 1615 1600 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Lípa C 1539 Rybář Josef Sokol Hradec Králové B 1622 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Lípa F 1285 Jedličková Petra ŠK Lípa D 1546 1600 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Lípa F 1285 Hlava Luboš Sokol Dubenec 1514 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Lípa F 1285 Kablukov Vadim ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové C 1460 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Lípa F 1285 Kuta Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1647 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Lípa F 1285 Vít Jakub TJ Sokol Hradec Králové D 1552 1599 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Lípa 1285 Engel Tomáš SK OAZA Praha B 1250 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Lípa 1285 Píše Jiří ŠK Ústí n.O. 1250 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Lípa 1285 Bílek Marek 2222 ŠK Polabiny C 1250 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Lípa 1285 Ježek Jakub ŠKM TJ Lanškroun 1250 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Lípa 1285 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička 1558 1600 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Lípa 1285 Pravda Kryštof Sokol Praha Kobylisy 1441 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Lípa 1285 Hušková Agáta Desko Liberec B 1100 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Lípa 1285 Hofman Kryštof 1. Novoborský ŠK 1320 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Lípa 1285 Petr Jakub Bohemians Praha B 1605 1567 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK Lípa B 1250 Blažek Michal ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1429 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Lípa B 1250 Braun Jan Lokomotiva Trutnov A 1329 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK Lípa B 1250 Lajbl Jan Šachklub AD Jičín A 1250 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Lípa B 1250 Vítová Anna ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1485 1472 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK Lípa B 1250 Braun Jan Lokomotiva Trutnov A 1329 0 soutěž
2012/2013 1 ŠK Lípa B 1250 Sajdl Jan Šachklub AD Jičín A 1331 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK Lípa F 1250 Kapras Lukáš TJ Jiskra Hořice C 1586 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK Lípa F 1250 Mansfeld Jaromír Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1000 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK Lípa 1250 Pravda Kryštof Sokol Praha - Kobylisy 1333 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK Lípa 1250 Přenosil Julián Novoborská šachová akademie 1369 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Lípa 1250 Wagnerová Tereza Panda Rychnov n. Kn. 1100 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Lípa 1250 TJ Bohemians Praha C 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK Lípa A 1100 Sucharda Tomáš PŠŠ Lázně Bělohrad 1000 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Lípa A 1100 Taláb Martin Lokomotiva Trutnov A 1100 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK Lípa A 1100 Vít Ondřej Aluproces Sokol Červený Kostelec 1250 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK Lípa A 1100 Šmíd Pavel ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1100 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK Lípa A 1100 Lajbl Jan Šachklub AD Jičín A 1000 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK Lípa A 1100 Ročková Adéla Panda Rychnov nad Kněžnou B 1100 1 soutěž