Hráč Rous Daniel

Rous Daniel

User Pic
Jméno: Rous Daniel
Oddíl: ŠK Dopravní podnik Praha
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2234
Elo mezinárodní: 2227
ID: 29443
FIDE ID: 338150
Rok narození: 1996
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 SK Dopravni podnik Praha 2225 2217 Kořenek František SK Mesta Lysa nad Labem 1968 1947 1
2018/2019 10 SK Dopravni podnik Praha 2233 2217 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Kralove 2127 2119 ½
2018/2019 9 SK Dopravni podnik Praha 2233 2217 Řehák Martin SK Sokol Vysehrad 2093 2064 ½
2018/2019 7 SK Dopravni podnik Praha 2216 2217 Forman Štěpán TJ Neratovice 2274 2304 1
2018/2019 11 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2233 2217 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz "A" 2161 2118 ½
2018/2019 10 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2233 2217 Palek Miroslav TJ Tatran Podbořany 2153 0 ½
2018/2019 8 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2216 2217 Paulovič Martin TJ Kobylisy 2061 2085 1
2018/2019 7 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2209 2217 Reitingerová Iveta ŠK UNION Louny 2085 2062 1
2018/2019 3 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2201 2211 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2136 2142 1
2018/2019 11 ŠK DP Praha C - VŠFS 2227 2234 Strnad Pavel Sokol Praha Vršovice D 1889 1925 1
2018/2019 10 ŠK DP Praha C - VŠFS 2227 2234 Cantier Jean-Francois GROP - D 1912 1903 1
2018/2019 8 ŠK DP Praha C - VŠFS 2227 2234 Havrdová Lenka TJ Bohemians Praha F 1903 1867 1
2018/2019 7 ŠK DP Praha C - VŠFS 2227 2234 Lhotský Michal TJ Pankrác F 2079 2075 ½
2018/2019 2 ŠK DP Praha C - VŠFS 2227 2234 Picek Miroslav Kbel.šach. reprezentace A 1893 1922 1
2017/2018 10 ŠK DP Praha B - EA Hotels 2227 2234 Srba Milan Sokol Praha Vršovice B 2153 2139 1
2017/2018 9 ŠK DP Praha B - EA Hotels 2227 2234 Kopta Pavel TJ Kobylisy B 2221 2212 0
2017/2018 4 ŠK DP Praha B - EA Hotels 2227 2234 Rubal Adam DDM Praha 6 A 2269 2267 ½
2017/2018 2 ŠK DP Praha B - EA Hotels 2227 2234 Doležal Radoslav TJ Pankrác C 2370 2371 0
2017/2018 1 ŠK DP Praha B - EA Hotels 2227 2234 Smutný Jan ŠK Loko Praha A 2217 2219 1
2017/2018 11 SK Dopravni podnik Praha 2197 2222 Richtrová Eliška QCC Ceske Budejovice 2180 2199 ½
2017/2018 10 SK Dopravni podnik Praha 2202 2222 Doležal Vít TJ Neratovice B 2021 2024 ½
2017/2018 5 SK Dopravni podnik Praha 2214 2222 Kořenová Martina SK OAZA Praha 2154 2172 0
2017/2018 2 SK Dopravni podnik Praha 2202 2222 Kovář Vojtěch Bartos Unichess 2246 2266 0
2017/2018 1 SK Dopravni podnik Praha 2234 2237 Bujnoch Radek 2222 SK Polabiny B 2198 2191 0
2016/2017 11 ŠK DP Praha 2197 2222 Vašíček Martin Sokol Domažlice 2091 2070 1
2016/2017 9 ŠK DP Praha 2202 2222 Muroň Miroslav TJ DUKLA Praha 2156 2173 1
2016/2017 8 ŠK DP Praha 2202 2222 Slovák Kilián Sokol Praha Kobylisy 2181 2118 0
2016/2017 7 ŠK DP Praha 2214 2222 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz A 2123 2128 0
2016/2017 6 ŠK DP Praha 2214 2222 Folk Petr TJ Šakal Kozolupy 2180 2194 1
2016/2017 1 ŠK DP Praha 2234 2237 Ráliš Petr TJ Tatran Podbořany 2184 2188 ½
2015/2016 11 ŠK DP Praha - VŠFS I 2181 2207 Gregor Jiří ŠK Mahrla Praha B 2245 2226 ½
2015/2016 10 ŠK DP Praha - VŠFS I 2181 2207 Dvořák Ludvík LISA A 2110 2113 1
2015/2016 9 ŠK DP Praha - VŠFS I 2181 2207 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad D 2117 2116 ½
2015/2016 8 ŠK DP Praha - VŠFS I 2181 2207 Vrabec Miloš Sokol Praha Vršovice C 2154 2149 ½
2015/2016 6 ŠK DP Praha - VŠFS I 2181 2207 Sharashenidze Akaki GROP Classical Chess 2327 2317 0
2015/2016 5 ŠK DP Praha - VŠFS I 2181 2207 Kalivoda Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2066 2072 1
2015/2016 4 ŠK DP Praha - VŠFS I 2181 2207 Neuman Petr ŠK Praha - Smíchov A 2426 2400 0
2015/2016 3 ŠK DP Praha - VŠFS I 2181 2207 Matras Ondřej ŠK Bohnice A 2262 2217 1
2015/2016 2 ŠK DP Praha - VŠFS I 2181 2207 Rozkovec Hynek SK Lokomotiva Radlice A 2070 2059 1
2015/2016 1 ŠK DP Praha - VŠFS I 2181 2207 Výprachtický David SK OAZA Praha B 2183 2165 1
2015/2016 7 ŠK Dopravní podnik Praha B 2182 2207 Dlouhý Ondřej Sokol Kolín 1904 1946 1
2015/2016 6 ŠK Dopravní podnik Praha B 2182 2207 Dvořák Jan Sokol Praha-Vršovice 2171 2164 ½
2015/2016 5 ŠK Dopravní podnik Praha B 2182 2207 Mészáros Luděk Sokol Tábor 2083 2090 ½
2015/2016 4 ŠK Dopravní podnik Praha B 2182 2207 Petr Jan TJ Pankrác B 2195 2159 0
2015/2016 3 ŠK Dopravní podnik Praha B 2182 2207 Daneš Jaroslav TJ Sparta Kutná Hora 2245 2237 0
2015/2016 2 ŠK Dopravní podnik Praha B 2182 2207 Munk Petr ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2134 2108 1
2015/2016 1 ŠK Dopravní podnik Praha B 2182 2207 Znamenáček Květoslav Bohemians Texbase.cz Praha 2254 2262 ½
2014/2015 11 Holdia DP Praha C 2161 2202 Kovář Vojtěch Unichess ČSOB C 2230 2239 0
2014/2015 10 Holdia DP Praha C 2161 2202 Trapl Dalibor SK Loko Praha A 2174 2186 0
2014/2015 9 Holdia DP Praha C 2161 2202 Doležal Radoslav TJ Pankrác B 2361 2371 0
2014/2015 8 Holdia DP Praha C 2161 2202 Procházka Dalibor TJ Praga Praha A 2188 2188 ½
2014/2015 7 Holdia DP Praha C 2161 2202 Burdík Lubomír Viktoria Žižkov A 2140 2160 1
2014/2015 6 Holdia DP Praha C 2161 2202 Štross František DDM Praha 6 A 2305 2315 ½
2014/2015 5 Holdia DP Praha C 2161 2202 Jirka Jiří Bohemians Praha C 2429 2415 0
2014/2015 4 Holdia DP Praha C 2161 2202 Pick Štěpán TJ Pankrác C 2032 2041 0
2014/2015 3 Holdia DP Praha C 2161 2202 Sharashenidze Akaki GROP B 2306 2310 1
2014/2015 2 Holdia DP Praha C 2161 2202 Škára Vladimír Unichess ČSOB D 2195 0
2014/2015 11 ŠK Holdia DP Praha 2161 2202 Toman Jaroslav ŠK Tachov 2255 2257 1
2014/2015 10 ŠK Holdia DP Praha 2161 2202 Kopta Pavel Sokol Praha - Kobylisy 2283 2275 ½
2014/2015 8 ŠK Holdia DP Praha 2161 2202 Šeleljo Daniel TJ Sokol Praha-Vršovice 2183 2189 1
2014/2015 7 ŠK Holdia DP Praha 2161 2202 Satranský Jaroslav ŠK Kladno 2275 2285 1
2014/2015 6 ŠK Holdia DP Praha 2161 2202 Eretová Jana ŠK Sokol Klatovy 2153 2140 ½
2014/2015 5 ŠK Holdia DP Praha 2161 2202 Folk Petr TJ Šakal Kozolupy 2154 2171 1
2014/2015 4 ŠK Holdia DP Praha 2161 2202 Blecha Miroslav ŠK Líně 2225 2221 0
2014/2015 3 ŠK Holdia DP Praha 2161 2202 Spal Milan ŠACHklub Písek 2199 2196 ½
2014/2015 2 ŠK Holdia DP Praha 2161 2202 Houška Jiří TJ Sokol Plzeň-Letná 2247 2248 ½
2014/2015 1 ŠK Holdia DP Praha 2161 2202 Bauma Jiří TJ Dukla Praha 2225 2226 1
2013/2014 11 ŠK PORG B 2037 2057 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad F 1833 1822 1
2013/2014 9 ŠK PORG B 2037 2057 Straka Jaroslav TJ Pankrác E 1857 1867 1
2013/2014 8 ŠK PORG B 2037 2057 Fišer Jiří ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2001 1999 ½
2013/2014 7 ŠK PORG B 2037 2057 Pirklová Hana SK OAZA Praha C 2064 2061 0
2013/2014 6 ŠK PORG B 2037 2057 Světlý Jiří ŠO TJ Dukla Praha D 1946 1936 1
2013/2014 5 ŠK PORG B 2037 2057 Matonoha Ctirad SK LISA A 2041 2059 1
2013/2014 3 ŠK PORG B 2037 2057 Hála Martin TJ Praga Praha B 1971 1969 1
2013/2014 2 ŠK PORG B 2037 2057 Kusalík Roman ŠK Bohnice A 1981 2000 1
2013/2014 11 ŠK PORG A 2037 2057 Toulec Stanislav Sokol Praha-Vršovice B 2076 2074 1
2013/2014 10 ŠK PORG A 2037 2057 Vohnout Pavel ŠK Viktoria Žižkov A 2003 2016 ½
2013/2014 9 ŠK PORG A 2037 2057 Kalous Miroslav Bohemians Praha D 2088 2075 0
2013/2014 8 ŠK PORG A 2037 2057 Málek Martin Sokol Praha-Kobylisy B 2061 2044 1
2013/2014 7 ŠK PORG A 2037 2057 Svačina Petr TJ Pankrác B 2035 2075 1
2013/2014 6 ŠK PORG A 2037 2057 Slovák Pavel DDM Praha 6 A 2043 2001 1
2013/2014 5 ŠK PORG A 2037 2057 Šobotník Petr Bohemians Praha C 1953 1981 1
2013/2014 4 ŠK PORG A 2037 2057 Kozák Martin Holdia DP Praha C 1924 1
2013/2014 3 ŠK PORG A 2037 2057 Jurek Miroslav TJ Pankrác C 2104 2102 1
2013/2014 2 ŠK PORG A 2037 2057 Ťoupal Josef TJ Praga Praha A 1798 1908 1
2013/2014 11 ŠK Holdia DP Praha B 2037 2057 Pešout Jan TJ Pankrác 2211 2194 ½
2013/2014 10 ŠK Holdia DP Praha B 2037 2057 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz 2009 2013 0
2013/2014 9 ŠK Holdia DP Praha B 2037 2057 Černý Martin 1. Novoborský ŠK B 2200 2189 1
2013/2014 8 ŠK Holdia DP Praha B 2037 2057 Husárik Braňko ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2156 2149 ½
2013/2014 7 ŠK Holdia DP Praha B 2037 2057 Matějka Petr TJ Bohemians Praha 2088 2083 1
2013/2014 6 ŠK Holdia DP Praha B 2037 2057 Šťastný Jan AD Mahrla 2246 2257 1
2013/2014 4 ŠK Holdia DP Praha B 2037 2057 Zelený Tomáš ŠK Zikuda Turnov B 2145 2180 ½
2013/2014 2 ŠK Holdia DP Praha B 2037 2057 Tázlar Petr ŠK AD Jičín 2163 2199 ½
2012/2013 2 ŠK Holdia DP Praha B 2056 2175 Erban Tomáš Sokol Praha - Vršovice 2142 2138 0
2011/2012 11 ŠK PORG Praha 1960 2000 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny B 1766 1812 1
2011/2012 10 ŠK PORG Praha 1960 2000 Žejdlík Patrik 2222 ŠK Polabiny C 1508 1
2011/2012 9 ŠK PORG Praha 1960 2000 Ptáček Tomáš ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1835 2016 1
2011/2012 8 ŠK PORG Praha 1960 2000 Horníček Pavel Panda Rychnov n. Kn. 1765 1811 0
2011/2012 7 ŠK PORG Praha 1960 2000 Novák Oliver 2222 ŠK Polabiny D 1329 1
2011/2012 6 ŠK PORG Praha 1960 2000 Havelka Josef TJ a DDM Lanškroun 1737 1776 1
2011/2012 5 ŠK PORG Praha 1960 2000 Pražák Matouš Jiskra RMSK N. Bydžov 1804 1783 1
2011/2012 4 ŠK PORG Praha 1960 2000 Krupička Josef ŠK Praha-Smíchov 1719 1691 0
2011/2012 3 ŠK PORG Praha 1960 2000 Liška Jiří Novoborská šachová akademie 1763 1768 1
2011/2012 2 ŠK PORG Praha 1960 2000 Kaftan Petr TJ Sokol Praha-Kobylisy 1757 1769 0
2011/2012 1 ŠK PORG Praha 1960 2000 Zima Jan Desko Liberec B 1874 1939 0
2011/2012 11 TJ Neratovice B 1960 2000 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky B 1968 1893 0
2011/2012 10 TJ Neratovice B 1960 2000 Valtera Jiří ŠK Kralupy n.Vlt.B 1990 1944 1
2011/2012 9 TJ Neratovice B 1960 2000 Petruň Milan Šachklub Města Dobrovice A 1888 1903 ½
2011/2012 8 TJ Neratovice B 1960 2000 Ulrich David TJ AŠ Mladá Boleslav A 1967 1872 0
2011/2012 7 TJ Neratovice B 1960 2000 Černý Michal Sokol Buštěhrad A 1806 1856 0
2011/2012 5 TJ Neratovice B 1960 2000 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice A 1788 1845 0
2011/2012 4 TJ Neratovice B 1960 2000 Spousta Jan Sokol Hostivice A 1786 1900 1
2011/2012 3 TJ Neratovice B 1960 2000 Blažek Jiří Šachklub Města Dobrovice B 1763 1
2011/2012 2 TJ Neratovice B 1960 2000 Partl Miloslav TJ AERO Odolena Voda 1920 1834 1
2011/2012 1 TJ Neratovice B 1960 2000 Hochman Jan ŠK Kladno B 2008 1933 0
2010/2011 5 ŠK Praha - Smíchov A 1943 Petr Jan TJ Bohemians Praha A 1934 ½
2010/2011 4 ŠK Praha - Smíchov A 1943 Žegklitz Michal TJ Bohemians Praha B 1453 1
2010/2011 3 ŠK Praha - Smíchov A 1943 Franc Ondřej ŠK Řevnice 1831 1
2010/2011 2 ŠK Praha - Smíchov A 1943 Punčochář Michal QCC České Budějovice 1373 ½
2010/2011 1 ŠK Praha - Smíchov A 1943 Šourek Martin ŠACHklub SIMOPT Tábor B 1844 1
2010/2011 11 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1943 Krafka Jan ŠK Kladno B 1956 ½
2010/2011 10 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1943 Garšic Petr Sokol Mladá Boleslav B 2005 1
2010/2011 9 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1943 Pšenička Oldřich AERO Odolena Voda A 1886 1
2010/2011 8 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1943 Cozl David Český lev Kolešovice A 2022 1
2010/2011 7 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1943 Kůs Petr Sokol na Mělníce A 1964 0
2010/2011 6 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1943 Framberk Jan Caissa Úholičky B 1988 ½
2010/2011 5 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1943 Votruba Petr TJ Sokol Hostivice A 1897 1
2010/2011 3 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1943 Pospíšil Jiří Šachklub města Dobrovice A 2040 0
2010/2011 2 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1943 Rýdl Jiří TJ Neratovice B 1932 0
2010/2011 1 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1943 Martinec Karel ŠK Kralupy B 1934 1
2009/2010 7 ŠK Smíchov - Praha A 1761 Máslo Ondřej Biomedica Říčany C 1250 1
2009/2010 6 ŠK Smíchov - Praha A 1761 Pospíšil Martin Biomedica Říčany A 1910 ½
2008/2009 11 ŠK Smíchov - Praha A 1739 Brych Jiří ŠO DKV České Budějovice 1486 ½
2008/2009 10 ŠK Smíchov - Praha A 1739 Otradovec Luboš ŠACHklub Tábor 1658 1
2008/2009 9 ŠK Smíchov - Praha A 1739 Strnad Ondřej ŠK Duras BVK Brno A 1763 0
2008/2009 8 ŠK Smíchov - Praha A 1739 Spaček Marcel ŠK Duras BVK Brno B 1250 0
2008/2009 7 ŠK Smíchov - Praha A 1739 Jordán Petr Biomedica Říčany C 1280 0
2008/2009 6 ŠK Smíchov - Praha A 1739 Skalický Tomáš Biomedica Říčany B 1638 1
2008/2009 5 ŠK Smíchov - Praha A 1739 Franc Ondřej ŠK Řevnice 1508 ½
2008/2009 4 ŠK Smíchov - Praha A 1739 Hataš Ondřej DDM Praha 6 A 1543 1
2008/2009 3 ŠK Smíchov - Praha A 1739 Petr Jan TJ Bohemians Praha 1570 ½
2008/2009 2 ŠK Smíchov - Praha A 1739 Zezula Rudolf TJ Náměšťnad Oslavou 1886 ½
2008/2009 1 ŠK Smíchov - Praha A 1739 Zvára David TRW Autoelektronika Vlašim 1826 0
2007/2008 7 ŠK Smíchov - Praha 1585 Škoda Martin Sokol Bedřichov 2058 0
2007/2008 6 ŠK Smíchov - Praha 1585 Hlaváček Ondřej QCC DKV Č. Budějovice 1704 ½
2007/2008 5 ŠK Smíchov - Praha 1585 Šebo Igor SK OAZA Praha B 1427 1
2007/2008 4 ŠK Smíchov - Praha 1585 Jančařík Joel TJ Sokol Kobylisy 2011 0
2007/2008 3 ŠK Smíchov - Praha 1585 Haman Jakub ŠK Řevnice 1873 1
2007/2008 2 ŠK Smíchov - Praha 1585 Válek Tomáš Sokol Tábor 1756 1
2007/2008 1 ŠK Smíchov - Praha 1585 Brych Jiří Šachklub Tábor 1250 1
2006/2007 11 ŠK Smíchov Praha 1419 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno B 1000 1
2006/2007 10 ŠK Smíchov Praha 1419 Zicha Marek ŠK Lokomotiva Brno A 1250 1
2006/2007 9 ŠK Smíchov Praha 1419 Skalický Tomáš TJ Tourist Biomedica Říčany B 1250 ½
2006/2007 8 ŠK Smíchov Praha 1419 Dobiáš Daniel SK OAZA Praha B 1100 1
2006/2007 7 ŠK Smíchov Praha 1419 Smejkal Dominik TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1250 1
2006/2007 6 ŠK Smíchov Praha 1419 Zvára Filip TRW autoelektronika Vlašim 1250 1
2006/2007 5 ŠK Smíchov Praha 1419 Petřík Lukáš ŠK Sokol Vyšehrad A 1395 1
2006/2007 4 ŠK Smíchov Praha 1419 Junek Jakub Slavoj České Budějovice A 1250 0
2006/2007 3 ŠK Smíchov Praha 1419 Hessová Marta Slavoj České Budějovice B 1100 1
2006/2007 2 ŠK Smíchov Praha 1419 Katrincová Lucie Sokol Bedřichov - Jihlava 1100 1
2006/2007 1 ŠK Smíchov Praha 1419 Homola Martin TJ Náměšť nad Oslavou 1250 1
2003/2004 10 Spartak UL D Stoly Jindřich MOSAD Č. Kam. B 1676 0
2003/2004 9 Spartak UL D Waclawek Karel Svádov-Olšinky C 1582 0
2003/2004 4 Spartak UL D Šourková Irena Start Karko UL 1709 ½
2003/2004 2 Spartak UL D Sláma Lukáš Spartak UL E 1460 0
2003/2004 11 Spartak Ústí n.L. Tichý Jan Sokol Vyšehrad B" 1
2003/2004 10 Spartak Ústí n.L. Vozáková Lucie SK OAZA Praha B" 1
2003/2004 9 Spartak Ústí n.L. Brabec Jan Biomedica Říčany A 0
2003/2004 8 Spartak Ústí n.L. Benak Petr Bonex Teplice 0
2003/2004 5 Spartak Ústí n.L. Frydrýn, Zdeněk Tietz Karlovy Vary 1
2003/2004 1 Spartak Ústí n.L. Braun Marek Desko Liberec A" 1437 0
2003/2004 7 Sp.Ústí n.L.C" Schovanec Jindřich MOSAD Čes.Kamenice 1