Hráč Sabol Marian

Sabol Marian

User Pic
Jméno: Sabol Marian
Oddíl: ŠK Vysoké Mýto
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2265
Elo mezinárodní: 2278
ID: 259
FIDE ID: 308056
Rok narození: 1966
Třída rozhodčího: 1
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 SK Vysoke Myto B 2271 2280 Mikyska Kamil TJ Spartak Letohrad 1950 1956 1
2018/2019 9 SK Vysoke Myto B 2277 2280 Horáček Michal SK Bohemia Pardubice 2116 2113 ½
2018/2019 8 SK Vysoke Myto B 2288 2280 Jun Rudolf TJ CHS Chotebor B 2016 1946 1
2018/2019 6 SK Vysoke Myto B 2320 2280 Pokorný Tomáš TJ Lanskroun 2198 2198 1
2018/2019 5 SK Vysoke Myto B 2320 2280 Hostinský Jiří 2222 SK Polabiny D 2121 2143 ½
2018/2019 4 SK Vysoke Myto B 2298 2291 Pekař Václav SK pri DDM Litomysl 2148 2152 1
2018/2019 3 SK Vysoke Myto B 2291 2291 Jániš Petr SK Usti nad Orlici B 1945 1944 1
2018/2019 2 SK Vysoke Myto B 2291 2291 Holásek Pavel SK Usti nad Orlici A 2126 2063 1
2018/2019 1 SK Vysoke Myto B 2295 2291 Hájek Jiří Sokol Zajecice 2044 2042 1
2018/2019 11 SK Vysoke Myto 2277 2280 Vymazal Bronislav Moravska Slavia Brno B 2367 2360 0
2018/2019 10 SK Vysoke Myto 2277 2280 Sedláček Oldřich Caissa Pivovar Dalesice 2214 2207 ½
2018/2019 9 SK Vysoke Myto 2288 2280 Červený Petr TJ Stefanydes Policka 2340 2320 0
2018/2019 8 SK Vysoke Myto 2288 2280 Pacher Milan OREL Orechov 2467 0 0
2018/2019 7 SK Vysoke Myto 2320 2280 Říha Vojtěch TJ CHS Chotebor 2145 2141 1
2018/2019 6 SK Vysoke Myto 2320 2280 Šklíba Martin Lokomotiva Brno 2304 2295 0
2018/2019 5 SK Vysoke Myto 2298 2291 Bujnoch Radek TJ SO Chrudim 2223 2205 1
2018/2019 4 SK Vysoke Myto 2298 2291 Kratochvíl Vít TJ Namest n/Oslavou 2241 2235 1
2018/2019 3 SK Vysoke Myto 2291 2291 Prandstetter Eduard Rapid Pardubice 2224 2212 ½
2018/2019 2 SK Vysoke Myto 2291 2291 Jirovský Pavel Sokol Kolin 2340 2344 ½
2018/2019 1 SK Vysoke Myto 2295 2291 Seidl Štěpán TJ Sparta Kutna Hora 2185 2190 ½
2017/2018 9 Panda Rychnov nad Kněžnou A 2296 2315 Slepov Kyryl Lokomotiva Brno A 2106 2107 1
2017/2018 7 Panda Rychnov nad Kněžnou A 2302 2315 Krejča Jakub Šachy Hošťálková 2114 2112 0
2017/2018 1 Panda Rychnov nad Kněžnou A 2353 2336 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2157 2212 ½
2017/2018 11 SK Vysoke Myto B 2301 2315 Šmajzr Martin SK Usti nad Orlici A 2157 2200 1
2017/2018 10 SK Vysoke Myto B 2277 2280 Jániš Petr SK Usti nad Orlici B 1936 1926 1
2017/2018 8 SK Vysoke Myto B 2302 2315 Vávra Radim 2222 SK Polabiny E 2032 2049 1
2017/2018 6 SK Vysoke Myto B 2323 2315 Kastner Oldřich SK Bohemia Pardubice 2060 2054 1
2017/2018 5 SK Vysoke Myto B 2323 2315 Říha Vojtěch SO Hlinsko 2110 2051 1
2017/2018 4 SK Vysoke Myto B 2296 2315 Pekař Václav SK pri DDM Litomysl 2166 2154 1
2017/2018 3 SK Vysoke Myto B 2296 2315 Buráň Jaroslav SK+Sokol Zamberk 2153 2174 0
2017/2018 2 SK Vysoke Myto B 2296 2315 Sýkora Josef 2222 SK Polabiny D 2068 2076 ½
2017/2018 1 SK Vysoke Myto B 2353 2336 Pokorný Tomáš TJ Lanskroun 2217 2231 1
2017/2018 11 SK Vysoke Myto 2301 2315 Holtman Teodor SK Velke Losiny 2225 0 0
2017/2018 10 SK Vysoke Myto 2296 2315 Vařejčko Josef SK Lipa 2224 2245 ½
2017/2018 9 SK Vysoke Myto 2302 2315 Pokorný Zdeněk TJ Slavia Hradec Kralove B 2269 2260 1
2017/2018 8 SK Vysoke Myto 2302 2315 Čechura Petr TJ Snezka Nachod 2157 2168 ½
2017/2018 7 SK Vysoke Myto 2323 2315 Švanda Ondřej TJ Stefanydes Policka 2047 2071 0
2017/2018 6 SK Vysoke Myto 2323 2315 Jedlička Aleš 2222 SK Polabiny C 2227 2239 0
2017/2018 5 SK Vysoke Myto 2296 2315 Růžička Josef Caissa Pivovar Dalesice 2139 2126 0
2017/2018 4 SK Vysoke Myto 2296 2315 Smutný Jan Eurobit 2173 2175 ½
2017/2018 3 SK Vysoke Myto 2296 2315 Tůma Jiří TJ CHS Chotebor 2288 2272 ½
2017/2018 2 SK Vysoke Myto 2296 2315 Walek Petr TJ Namest n/Oslavou 2214 2169 1
2017/2018 1 SK Vysoke Myto 2353 2336 Hámorník Jozef TJ Zdar nad Sazavou 1
2016/2017 11 SK Vysoke Myto B 2337 2337 Holásek Pavel SK Usti nad Orlici B 2045 2015 1
2016/2017 10 SK Vysoke Myto B 2337 2337 Pekař Václav TJ Jiskra Litomysl 2176 2187 1
2016/2017 9 SK Vysoke Myto B 2337 2337 Vařejčko Josef Sokol Zajecice 2230 2209 ½
2016/2017 8 SK Vysoke Myto B 2337 2337 Šilar Lubomír Jiskra Hermanuv Mestec 2094 2114 1
2016/2017 7 SK Vysoke Myto B 2337 2337 Řezníček Dominik 2222 SK Polabiny D 2165 2069 ½
2016/2017 6 SK Vysoke Myto B 2337 2337 Tůma Jiří TJ CHS Chotebor 2283 2280 ½
2016/2017 5 SK Vysoke Myto B 2337 2337 Švanda Ondřej TJ Stefanydes Policka B 1917 1912 1
2016/2017 4 SK Vysoke Myto B 2337 2337 Krátký Josef SK Svitavy 2051 2043 ½
2016/2017 3 SK Vysoke Myto B 2337 2337 Vávra Radim SK Rapid Pardubice C 2083 2086 1
2016/2017 2 SK Vysoke Myto B 2337 2337 Trhal Tomáš TJ SO Chrudim 2123 2131 1
2016/2017 1 SK Vysoke Myto B 2337 2337 Horáček Michal SK Bohemia Pardubice 2113 2101 1
2016/2017 10 SK Vysoke Myto 2337 2337 Pokorný Tomáš TJ Lanskroun 2250 2271 1
2016/2017 9 SK Vysoke Myto 2337 2337 Smutný Jan SK Rapid Pardubice B 2232 2200 0
2016/2017 8 SK Vysoke Myto 2337 2337 Jedlička Luboš SK Lipa 2225 2242 1
2016/2017 7 SK Vysoke Myto 2337 2337 Jedlička Aleš 2222 SK Polabiny B 2280 2260 1
2016/2017 6 SK Vysoke Myto 2337 2337 Bukáček Lubomír TJ Zdar nad Sazavou 2092 2092 1
2016/2017 5 SK Vysoke Myto 2337 2337 Kratochvíl Vít Gambit Jihlava 2254 2181 1
2016/2017 4 SK Vysoke Myto 2337 2337 Karásek Lukáš SK Usti nad Orlici 2201 2196 ½
2016/2017 3 SK Vysoke Myto 2337 2337 Mejzlík Vojtěch Caissa Pivovar Dalesice 2221 2217 1
2016/2017 2 SK Vysoke Myto 2337 2337 Komárek David TJ Stefanydes Policka 2159 2144 1
2016/2017 1 SK Vysoke Myto 2337 2337 Řezníček Dominik 2222 SK Polabiny C 2165 2069 0
2015/2016 11 ŠK Vysoké Mýto 2337 2337 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny C 2337 2314 ½
2015/2016 10 ŠK Vysoké Mýto 2337 2337 Strašil Pavel ŠK 1921 Zábřeh 2099 2138 1
2015/2016 9 ŠK Vysoké Mýto 2337 2337 Žůrek Milan TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2358 2340 ½
2015/2016 8 ŠK Vysoké Mýto 2337 2337 Jirásek Pavel ŠK ZVU Engineering Lípa A 2329 2312 ½
2015/2016 7 ŠK Vysoké Mýto 2337 2337 Beil Zdeněk Tatran Litovel B 2215 2180 ½
2015/2016 6 ŠK Vysoké Mýto 2337 2337 Prandstetter Eduard ŠK Rapid Pardubice B 2241 2223 ½
2015/2016 5 ŠK Vysoké Mýto 2337 2337 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny B 2280 2260 ½
2015/2016 4 ŠK Vysoké Mýto 2337 2337 Havelka Josef ŠK Ústí nad Orlicí 2271 2257 1
2015/2016 3 ŠK Vysoké Mýto 2337 2337 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2257 2268 1
2015/2016 2 ŠK Vysoké Mýto 2337 2337 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2321 2313 ½
2015/2016 1 ŠK Vysoké Mýto 2337 2337 Sabuk Piotr Region Panda Rychnov n. Kněž. 2393 ½
2015/2016 10 TJ Štefanydes Polička 2337 2337 Vesselovsky Serguei Beskydská šachová škola F-M "B" 2352 2330 ½
2015/2016 9 TJ Štefanydes Polička 2337 2337 Lanč Alois Slavia Kroměříž "A" 2329 2403 ½
2015/2016 8 TJ Štefanydes Polička 2337 2337 Biolek Richard A64 VALOZ Grygov\r 2464 2451 0
2015/2016 7 TJ Štefanydes Polička 2337 2337 Neděla Vlastimil SK Slavia Orlová "A" 2329 2342 1
2015/2016 6 TJ Štefanydes Polička 2337 2337 Adámek Jiří KVS EKODIVIZE Opava 2363 2344 0
2015/2016 5 TJ Štefanydes Polička 2337 2337 Plát Vojtěch Lokomotiva Brno "A" 2492 2456 ½
2015/2016 4 TJ Štefanydes Polička 2337 2337 Walek Milan TJ Ostrava "A" 2325 2315 ½
2015/2016 3 TJ Štefanydes Polička 2337 2337 Rubal Adam ŠK Zlín "A" 2310 2295 ½
2015/2016 2 TJ Štefanydes Polička 2337 2337 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město "A" 2372 2412 0
2015/2016 1 TJ Štefanydes Polička 2337 2337 Sobek Jaroslav ŠK Karviná "A" 2243 2251 1
2015/2016 11 ŠK Vysoké Mýto B 2337 2337 Hostinský Jiří 2222 ŠK Polabiny D 2148 2188 0
2015/2016 8 ŠK Vysoké Mýto B 2337 2337 Jedlička Luboš TJ Sokol Zaječice 2225 2242 1
2015/2016 2 ŠK Vysoké Mýto B 2337 2337 Kotva Milan ŠK Svitavy 1992 2026 1
2014/2015 10 TJ ŠO Chrudim 2282 2279 Seidl Štěpán ŠK Duras BVK „B“ 2211 2225 ½
2014/2015 9 TJ ŠO Chrudim 2282 2279 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava "A" 2362 2373 0
2014/2015 8 TJ ŠO Chrudim 2282 2279 Rojíček Vojtěch Beskydská šachová škola z.s. „B“ 2433 2439 1
2014/2015 7 TJ ŠO Chrudim 2282 2279 Plát Vojtěch Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2432 2416 0
2014/2015 6 TJ ŠO Chrudim 2282 2279 Sosna Jan ŠK Staré Město „A“ 2364 2352 ½
2014/2015 5 TJ ŠO Chrudim 2282 2279 Bernášek Jan ŠK Duras BVK „A“ 2533 2519 0
2014/2015 4 TJ ŠO Chrudim 2282 2279 Talla Vladimír SK Slavia Orlová „A“ 2411 2418 ½
2014/2015 3 TJ ŠO Chrudim 2282 2279 Kaňovský David Agentura 64 Grygov „A“ 2419 2422 ½
2014/2015 2 TJ ŠO Chrudim 2282 2279 Roubalík Jakub ŠK Zlín „A“ 2366 2364 0
2014/2015 1 TJ ŠO Chrudim 2282 2279 Zeberski Jakub Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2331 2386 ½
2014/2015 11 ŠK Vysoké Mýto 2282 2279 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička B 1934 1933 1
2014/2015 10 ŠK Vysoké Mýto 2282 2279 Pekař Václav TJ Štefanydes Polička A 2174 2184 1
2014/2015 9 ŠK Vysoké Mýto 2282 2279 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové B 2318 2298 ½
2014/2015 8 ŠK Vysoké Mýto 2282 2279 Smutný Jan AKIS Pardubice 2234 2222 ½
2014/2015 7 ŠK Vysoké Mýto 2282 2279 Jirásek Pavel ŠK ZVU Engineering Lípa A 2302 2315 1
2014/2015 6 ŠK Vysoké Mýto 2282 2279 Baláček Tadeáš TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2217 2214 1
2014/2015 5 ŠK Vysoké Mýto 2282 2279 Grundman Václav Šachový klub Ústí nad Orlicí 1944 1897 1
2014/2015 4 ŠK Vysoké Mýto 2282 2279 Siebenbürger Vlastimil TJ Žďár nad Sázavou A 2095 2109 1
2014/2015 3 ŠK Vysoké Mýto 2282 2279 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny B 2118 2126 ½
2014/2015 2 ŠK Vysoké Mýto 2282 2279 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín B 2217 2195 1
2014/2015 1 ŠK Vysoké Mýto 2282 2279 Zapletal Jiří ŠK 1921 Zábřeh 2140 2127 ½
2013/2014 11 TJ ŠO Chrudim 2308 2309 Malinovský Karel Slavia Kroměříž “A“ 2445 2440 ½
2013/2014 10 TJ ŠO Chrudim 2308 2309 Malík Jan TJ Ostrava 2257 2242 0
2013/2014 9 TJ ŠO Chrudim 2308 2309 Talla Vladimír SK Slavia Orlová “A“ 2386 2411 0
2013/2014 8 TJ ŠO Chrudim 2308 2309 Jasný Stanislav BŠŠ Frýdek-Místek “B“ 2320 2313 ½
2013/2014 7 TJ ŠO Chrudim 2308 2309 Ponížil Cyril ŠK Zlín “A“ 2432 2434 0
2013/2014 6 TJ ŠO Chrudim 2308 2309 Butkiewicz Lukasz TJ Tatran Litovel “B“ 2432 2408 0
2013/2014 5 TJ ŠO Chrudim 2308 2309 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město “A“ 2381 2395 ½
2013/2014 4 TJ ŠO Chrudim 2308 2309 Kalod Radek Lokomotiva Brno “A“ 2486 2483 0
2013/2014 3 TJ ŠO Chrudim 2308 2309 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2376 2364 0
2013/2014 2 TJ ŠO Chrudim 2308 2309 Pisk Petr ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2408 2384 ½
2013/2014 1 TJ ŠO Chrudim 2308 2309 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny “A“ 2337 2331 ½
2013/2014 11 ŠK Vysoké Mýto 2308 2309 Jirásek Pavel ŠK ZVU Engineering Lípa A 2328 2340 ½
2013/2014 10 ŠK Vysoké Mýto 2308 2309 Siembab Bartosz Region Panda Rychnov n. K. 2257 2292 ½
2013/2014 9 ŠK Vysoké Mýto 2308 2309 Kraus Tomáš ŠK AD Jičín B 2346 2355 0
2013/2014 8 ŠK Vysoké Mýto 2308 2309 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny B 2159 2154 1
2013/2014 7 ŠK Vysoké Mýto 2308 2309 Hrabuša Matej 2222 ŠK Polabiny C 2343 2332 1
2013/2014 6 ŠK Vysoké Mýto 2308 2309 Šmajzr Martin ŠK Ústí nad Orlicí 2202 2201 ½
2013/2014 5 ŠK Vysoké Mýto 2308 2309 Žilka Štěpán TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2528 2536 0
2013/2014 4 ŠK Vysoké Mýto 2308 2309 Vala Filip TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2110 2118 ½
2013/2014 3 ŠK Vysoké Mýto 2308 2309 Červený Petr TJ Štefanydes Polička 2292 2297 ½
2013/2014 2 ŠK Vysoké Mýto 2308 2309 Hlavnička Jiří AKIS Pardubice 2199 2178 1
2013/2014 1 ŠK Vysoké Mýto 2308 2309 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2376 2370 ½
2012/2013 11 ŠK Vysoké Mýto 2341 2342 Siembab Bartosz Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2275 2292 ½
2012/2013 10 ŠK Vysoké Mýto 2341 2342 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2317 2321 ½
2012/2013 9 ŠK Vysoké Mýto 2341 2342 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny C 2161 2153 ½
2012/2013 8 ŠK Vysoké Mýto 2341 2342 Jedlička Aleš TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2224 2224 ½
2012/2013 7 ŠK Vysoké Mýto 2341 2342 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2376 2374 ½
2012/2013 6 ŠK Vysoké Mýto 2341 2342 Valenta Vít T.J. Sokol Šumperk 2169 2142 ½
2012/2013 5 ŠK Vysoké Mýto 2341 2342 Pačovský Jiří ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2249 2248 1
2012/2013 4 ŠK Vysoké Mýto 2341 2342 Výprachtický David TJ Lokomotiva Česká Třebová 2092 2154 1
2012/2013 3 ŠK Vysoké Mýto 2341 2342 Pekař Václav Šachový klub Ústí nad Orlicí 2157 2172 ½
2012/2013 2 ŠK Vysoké Mýto 2341 2342 Pastirčák Milan Agentura Garde Calcio Olomouc 2404 2366 ½
2012/2013 1 ŠK Vysoké Mýto 2341 2342 Velecký Viktor TJ Náchod 2153 2121 1
2012/2013 11 ŠK Vysoké Mýto B 2341 2342 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice 2031 2005 ½
2012/2013 8 ŠK Vysoké Mýto B 2341 2342 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim B 2082 2102 ½
2012/2013 7 ŠK Vysoké Mýto B 2341 2342 Červený Petr TJ Štefanydes Polička 2269 2252 0
2012/2013 6 ŠK Vysoké Mýto B 2341 2342 Švub Jan ŠK Ústí nad Orlicí B 1970 1963 ½
2012/2013 5 ŠK Vysoké Mýto B 2341 2342 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk 2092 2154 1
2012/2013 4 ŠK Vysoké Mýto B 2341 2342 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 2131 2134 1
2012/2013 3 ŠK Vysoké Mýto B 2341 2342 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 2053 2061 1
2012/2013 2 ŠK Vysoké Mýto B 2341 2342 Petuchov Sergej TJ Jiskra Heřm. Městec 2163 2163 1
2012/2013 1 ŠK Vysoké Mýto B 2341 2342 Vařejčko Josef Sokol Zaječice 2237 2236 1
2011/2012 11 ŠK Vysoké Mýto 2371 2368 Augustin Josef ŠK Lokomotiva Brno A 2281 2246 ½
2011/2012 10 ŠK Vysoké Mýto 2371 2368 Skácelík Petr ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2206 2233 1
2011/2012 9 ŠK Vysoké Mýto 2371 2368 Seidl Štěpán 2222 ŠK Polabiny C 2144 2164 ½
2011/2012 8 ŠK Vysoké Mýto 2371 2368 Plát Vojtěch ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2419 2417 ½
2011/2012 7 ŠK Vysoké Mýto 2371 2368 Šmajzr Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 2180 2175 1
2011/2012 6 ŠK Vysoké Mýto 2371 2368 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B 2372 2368 1
2011/2012 5 ŠK Vysoké Mýto 2371 2368 Pokorný Zdeněk TJ ŠO Chrudim 2293 2327 ½
2011/2012 4 ŠK Vysoké Mýto 2371 2368 Prandstetter Eduard AKIS Pardubice 2296 2271 ½
2011/2012 3 ŠK Vysoké Mýto 2371 2368 Kantorík Marián ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 2320 2379 1
2011/2012 2 ŠK Vysoké Mýto 2371 2368 Zeberski Jakub Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2374 2386 ½
2011/2012 1 ŠK Vysoké Mýto 2371 2368 Vařejčko Josef Sokol Zaječice 2229 2230 ½
2011/2012 10 2222 ŠK Polabiny B 2371 2368 Ponížil Cyril ŠK Zlín B 2398 2371 0
2011/2012 8 2222 ŠK Polabiny B 2371 2368 Vyskočil Neklan ŠK Duras BVK Brno-Královo Pole 2308 2311 1
2011/2012 6 2222 ŠK Polabiny B 2371 2368 Zabystrzan Pavel Slavia Orlová 2316 2305 ½
2011/2012 5 2222 ŠK Polabiny B 2371 2368 Malík Jan Labortech Ostrava B 2352 2326 1
2011/2012 4 2222 ŠK Polabiny B 2371 2368 Bureš Jaroslav A64 Grygov B 2415 2379 ½
2011/2012 3 2222 ŠK Polabiny B 2371 2368 Butkiewicz Lukasz Tatran Litovel B 2430 2408 ½
2011/2012 2 2222 ŠK Polabiny B 2371 2368 Zpěvák Pavel ŠK Staré Město 2392 2416 1
2011/2012 1 2222 ŠK Polabiny B 2371 2368 Lanč Alois Slavia Kroměříž 2367 2403 1
2010/2011 10 ŠK Vysoké Mýto "C" 2392 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny "C" 2304 ½
2010/2011 9 ŠK Vysoké Mýto "C" 2392 Šimek Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová 2150 ½
2010/2011 8 ŠK Vysoké Mýto "C" 2392 Červený Petr TJ Štefanydes Polička 2308 1
2010/2011 7 ŠK Vysoké Mýto "C" 2392 Malivánek Jiří TJ ŠO Chrudim "B" 2135 1
2010/2011 6 ŠK Vysoké Mýto "C" 2392 Zeinert Michal TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 2154 1
2010/2011 5 ŠK Vysoké Mýto "C" 2392 Černý Karel TJ Spartak OEZ Letohrad 2015 ½
2010/2011 4 ŠK Vysoké Mýto "C" 2392 Výprachtický David SK + Sokol Žamberk 1972 1
2010/2011 3 ŠK Vysoké Mýto "C" 2392 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto "B" 2035 1
2010/2011 2 ŠK Vysoké Mýto "C" 2392 Kraus Ondřej Rapid Pardubice 1973 1
2010/2011 1 ŠK Vysoké Mýto "C" 2392 Zvěřina Jan TJ CHS Chotěboř 1946 1
2010/2011 10 SK Vysoke Myto 2392 Vyskočil Neklan SK Caissa Trebic A 2376 ½
2010/2011 9 SK Vysoke Myto 2392 Ševčík Vladimír SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2229 0
2010/2011 8 SK Vysoke Myto 2392 Prandstetter Eduard AKIS Pardubice 2318 ½
2010/2011 7 SK Vysoke Myto 2392 Šklíba Martin Lokomotiva Brno 2305 ½
2010/2011 6 SK Vysoke Myto 2392 Jarábek Vratislav SK Chrudim 2202 ½
2010/2011 5 SK Vysoke Myto 2392 Hába Zdeněk Sokol Zajecice 2282 1
2010/2011 4 SK Vysoke Myto 2392 Čížek Antonín SK Caissa Trebic B 2309 ½
2010/2011 3 SK Vysoke Myto 2392 Pekař Václav Jiskra Litomysl 2114 ½
2010/2011 2 SK Vysoke Myto 2392 Hrabuša Matej 2222 SK Polabiny B 2332 ½
2010/2011 1 SK Vysoke Myto 2392 Brychta David Sokol Bedrichov 2186 1
2009/2010 11 ŠK Vysoké Mýto 2343 Neděla Vlastimil ŠK Slavoj Poruba 2355 0
2009/2010 10 ŠK Vysoké Mýto 2343 Lanč Alois Slavia Kroměříž 2403 1
2009/2010 9 ŠK Vysoké Mýto 2343 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová 2205 ½
2009/2010 8 ŠK Vysoké Mýto 2343 Břečka Ivan TJ Mittal Ostrava 2326 ½
2009/2010 7 ŠK Vysoké Mýto 2343 Zpěvák Pavel Tatran Litovel A 2390 ½
2009/2010 6 ŠK Vysoké Mýto 2343 Strašil Pavel Tatran Litovel B 2146 1
2009/2010 5 ŠK Vysoké Mýto 2343 Vesselovsky Serguei Jakl Karvina 2362 ½
2009/2010 4 ŠK Vysoké Mýto 2343 Krajina Aleš ŠK Labortech Ostrava 2204 ½
2009/2010 3 ŠK Vysoké Mýto 2343 Worek Joanna TŽ Třinec B 2234 ½
2009/2010 2 ŠK Vysoké Mýto 2343 Kňazovčík Ladislav ŠK Staré Město 2302 1
2009/2010 1 ŠK Vysoké Mýto 2343 Sedláček Oldřich ŠK Gordic Jihlava 2296 1
2009/2010 11 TJ SOKOL Zaječice 2343 Zavacký Peter Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2083 ½
2009/2010 10 TJ SOKOL Zaječice 2343 Mudra Tomáš ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2178 ½
2009/2010 9 TJ SOKOL Zaječice 2343 Čechura Petr Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2278 ½
2009/2010 8 TJ SOKOL Zaječice 2343 Krejčí Jakub TJ Spartak Pelhřimov 2110 1
2009/2010 7 TJ SOKOL Zaječice 2343 Píza Vlastimil ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2297 1
2009/2010 6 TJ SOKOL Zaječice 2343 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 2038 ½
2009/2010 5 TJ SOKOL Zaječice 2343 Celý Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou 2127 ½
2009/2010 4 TJ SOKOL Zaječice 2343 Movsesian Julia AKIS Pardubice 2305 1
2009/2010 3 TJ SOKOL Zaječice 2343 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2084 1
2009/2010 2 TJ SOKOL Zaječice 2343 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny "B" 2291 ½
2009/2010 1 TJ SOKOL Zaječice 2343 Švanda Pavel ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2202 1
2008/2009 11 TJ ŠO Chrudim 2354 Pletánek Jan Space" Poštovní spořitelna "B"" 2237 1
2008/2009 10 TJ ŠO Chrudim 2354 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I 2235 0
2008/2009 9 TJ ŠO Chrudim 2354 Freisler Pavel Holdia DP Praha B 2310 ½
2008/2009 7 TJ ŠO Chrudim 2354 Jirásek Pavel Sokol Plzeň - Letná 2262 ½
2008/2009 6 TJ ŠO Chrudim 2354 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2324 0
2008/2009 5 TJ ŠO Chrudim 2354 Neckář Lubomír Výstaviště Lysá nad Labem 2337 1
2008/2009 4 TJ ŠO Chrudim 2354 Roško Luboš 2222 ŠK Polabiny 2347 ½
2008/2009 3 TJ ŠO Chrudim 2354 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2426 ½
2008/2009 2 TJ ŠO Chrudim 2354 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2341 1
2008/2009 1 TJ ŠO Chrudim 2354 Šeleljo Daniel Sokol Vršovice 2340 ½
2008/2009 11 ŠK Vysoké Mýto 2354 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny B 2287 1
2008/2009 10 ŠK Vysoké Mýto 2354 Gubáš Jan ŠK Kuřim KME-DDM A 2101 ½
2008/2009 9 ŠK Vysoké Mýto 2354 Dočekal Jan SPgŠ+G Znojmo A 2246 0
2008/2009 8 ŠK Vysoké Mýto 2354 Bělohlávek Petr ŠK Caissa Třebíč A 2197 ½
2008/2009 7 ŠK Vysoké Mýto 2354 Červený Martin ŠK Caissa Třebíč B 2320 ½
2008/2009 6 ŠK Vysoké Mýto 2354 Šenkýř Vladimír ŠK Gordic Jihlava B 2179 1
2008/2009 5 ŠK Vysoké Mýto 2354 Nehybka Jiří Pila Ořechov A 2236 ½
2008/2009 4 ŠK Vysoké Mýto 2354 Rychtecký Miroslav ŠK Duras BVK-Královo Pole B 2077 1
2008/2009 3 ŠK Vysoké Mýto 2354 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice A 2108 1
2008/2009 2 ŠK Vysoké Mýto 2354 Večeřa Pavel TJ Žďár n. Sázavou A 2133 1
2008/2009 1 ŠK Vysoké Mýto 2354 Hájek Jiří TJ Sokol Zaječice A 2155 1
2007/2008 11 TJ Sokol Zaječice 2333 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2358 1
2007/2008 10 TJ Sokol Zaječice 2333 Kulhánek Tomáš 1. Novoborský ŠK B"" 2410 ½
2007/2008 8 TJ Sokol Zaječice 2333 Sodoma Jan Sokol Vršovice 2328 1
2007/2008 7 TJ Sokol Zaječice 2333 Petr Martin 2222 ŠK Polabiny 2440 0
2007/2008 6 TJ Sokol Zaječice 2333 Řehořek Martin ŠK ČSOB 2348 1
2007/2008 5 TJ Sokol Zaječice 2333 Příborský Ivo Sokol Plzeň I B"" 2331 ½
2007/2008 4 TJ Sokol Zaječice 2333 Tůma Jiří TJ ŠO Chrudim 2298 ½
2007/2008 3 TJ Sokol Zaječice 2333 Polášek Jaroslav TJ Pankrác 2319 0
2007/2008 2 TJ Sokol Zaječice 2333 Spirin Oleg Karlovarský šachklub Tietz 2404 0
2007/2008 1 TJ Sokol Zaječice 2333 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2334 ½
2007/2008 11 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2333 Bednář Jaromír ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 1
2007/2008 10 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2333 Kastner Oldřich TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2121 1
2007/2008 9 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2333 Zpěvák Pavel BYDO ZAKŘANY A 2394 ½
2007/2008 8 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2333 Celý Jaroslav TJ ŽďAS ŽďÁR NAD SÁZAVOU A 2096 ½
2007/2008 7 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2333 Karásek Lukáš ŠK GORDIC JIHLAVA B 2226 0
2007/2008 5 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2333 Tajovský Martin ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2135 1
2007/2008 4 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2333 Dittrich Pavel TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 2217 1
2007/2008 3 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2333 Spodný Josef ŠK 64 BRNO A 2084 ½
2007/2008 2 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2333 Plát Vojtěch OREL OŘECHOV A 2282 ½
2007/2008 1 ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2333 Bujnoch Radek 2222 ŠK POLABINY B 2249 1
2006/2007 11 TJ SOKOL ZAJEČICE 2284 Ševčík Vladimír ŠK DURAS BVK-KRÁLOVO POLE C 2231 1
2006/2007 10 TJ SOKOL ZAJEČICE 2284 Riška Lubomír ŠK LOKOMOTIVA BRNO C 2227 ½
2006/2007 9 TJ SOKOL ZAJEČICE 2284 Kopřiva Oldřich ŠK GARDE LIPOVEC 2177 ½
2006/2007 8 TJ SOKOL ZAJEČICE 2284 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK POLABINY C 2236 1
2006/2007 7 TJ SOKOL ZAJEČICE 2284 Shilov Sergey EUROKOMPLEX AUTOSKLA 2275 0
2006/2007 6 TJ SOKOL ZAJEČICE 2284 Píza Vlastimil ŠK GORDIC JIHLAVA B 2242 1
2006/2007 5 TJ SOKOL ZAJEČICE 2284 Bělohlávek Petr TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2182 0
2006/2007 4 TJ SOKOL ZAJEČICE 2284 Vašut Karel TJ ŽDAS ŽDÁR N.SÁZAVOU 2145 1
2006/2007 3 TJ SOKOL ZAJEČICE 2284 Smištík Milan ŠK BYDO ZAKŘANY A 2338 0
2006/2007 2 TJ SOKOL ZAJEČICE 2284 Červený Martin TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2285 0
2006/2007 1 TJ SOKOL ZAJEČICE 2284 Škaroupka Jiří TJ ZNOJMO A 2180 1
2006/2007 11 ŠK Vysoké Mýto 2284 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička B 2068 1
2006/2007 10 ŠK Vysoké Mýto 2284 Mareš Petr Jiskra Ústí nad Orlicí B 1963 1
2006/2007 9 ŠK Vysoké Mýto 2284 Veselý Petr SK Žamberk 1910 1
2006/2007 8 ŠK Vysoké Mýto 2284 Vodička Pavel KONTAX Pardubice 2018 1
2006/2007 7 ŠK Vysoké Mýto 2284 Roušar Zdeněk ŠO Chrudim B 1920 1
2006/2007 6 ŠK Vysoké Mýto 2284 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 1950 1
2006/2007 5 ŠK Vysoké Mýto 2284 Třasák Ondřej SYNPO Pardubice 1988 1
2006/2007 4 ŠK Vysoké Mýto 2284 Holásek Pavel Jiskra Ústí nad Orlicí A 2095 1
2006/2007 3 ŠK Vysoké Mýto 2284 Švub Jan TJ Lanškroun 2016 ½
2006/2007 2 ŠK Vysoké Mýto 2284 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny D 2060 ½
2006/2007 1 ŠK Vysoké Mýto 2284 Petrus Luděk TJ CHS Chotěboř 1918 1
2005/2006 11 SOKOL ZAJEČICE 2287 Tůma Jiří GORDIC JIHLAVA B 2274 ½
2005/2006 10 SOKOL ZAJEČICE 2287 Bělohlávek Petr TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2182 1
2005/2006 8 SOKOL ZAJEČICE 2287 Hladík Josef DURAS BRNO B 2219 1
2005/2006 7 SOKOL ZAJEČICE 2287 Mlýnek Petr DURAS BRNO C 2208 ½
2005/2006 6 SOKOL ZAJEČICE 2287 Kopřiva Oldřich GARDE LIPOVEC 2158 1
2005/2006 5 SOKOL ZAJEČICE 2287 Rada Michal SOKOL RUDICE 2128 1
2005/2006 4 SOKOL ZAJEČICE 2287 Markovič Ivan HPM TEC HUSTOPEČE 2211 1
2005/2006 3 SOKOL ZAJEČICE 2287 Škaroupka Jiří SPgŠ+G ZNOJMO 2182 ½
2005/2006 2 SOKOL ZAJEČICE 2287 Sochorová Petra LOKOMOTIVA BRNO C 2246 0
2005/2006 1 SOKOL ZAJEČICE 2287 Spodný Josef ŠK 64 BRNO 2098 1
2005/2006 11 ŠK Vysoké Mýto 2287 Zeinert Michal Jiskra Ústí nad Orlicí 2092 ½
2005/2006 10 ŠK Vysoké Mýto 2287 Červený Martin Štefanydes Polička 2222 ½
2005/2006 9 ŠK Vysoké Mýto 2287 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 2032 ½
2005/2006 8 ŠK Vysoké Mýto 2287 Petuchov Sergej Eurokomplex Pardubice 2205 0
2005/2006 7 ŠK Vysoké Mýto 2287 Kokeš Bohuslav TJ + DDM Chrudim B 2030 0
2005/2006 6 ŠK Vysoké Mýto 2287 Papáček Miloš Spartak OEZ Letohrad 1949 1
2005/2006 5 ŠK Vysoké Mýto 2287 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2054 1
2005/2006 4 ŠK Vysoké Mýto 2287 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny B 2209 1
2005/2006 3 ŠK Vysoké Mýto 2287 Veselý Tomáš Kavárna Evropa Pardubice 2150 0
2005/2006 2 ŠK Vysoké Mýto 2287 Roušar Zdeněk TJ DDM Hlinsko 2034 1
2005/2006 1 ŠK Vysoké Mýto 2287 Tuvšinbajar Dorjkhú SK Žamberk 2107 1
2004/2005 11 TJ Lanškroun 2347 Zapletal Jiří TJ Unex ŠK Uničov 2154 1
2004/2005 10 TJ Lanškroun 2347 Ponížil Cyril ŠK Trinom Zlín B 2205 1
2004/2005 9 TJ Lanškroun 2347 Drtina Milan SK Boršice 2292 1
2004/2005 8 TJ Lanškroun 2347 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2116 ½
2004/2005 7 TJ Lanškroun 2347 Pecina Michal Slavia Kroměříž C 2194 ½
2004/2005 6 TJ Lanškroun 2347 Stuchlý Radim ŠK Staré Město C 2057 1
2004/2005 5 TJ Lanškroun 2347 Straděj Vlastimil ŠK Zbrojovka Vsetín 2157 ½
2004/2005 4 TJ Lanškroun 2347 Strašil Pavel LOKO Zábřeh 2149 1
2004/2005 3 TJ Lanškroun 2347 Sluka Radek A64 Mipap Grygov B 2334 ½
2004/2005 1 TJ Lanškroun 2347 Vrána František ŠK Staré Město B 2271 ½
2004/2005 11 ŠO DDM Chrudim 2347 Jirka Jiří Bohemians "A" 2372 0
2004/2005 8 ŠO DDM Chrudim 2347 Netušil Miloslav Sokol Vyšehrad "C" 2307 1
2004/2005 7 ŠO DDM Chrudim 2347 Meduna Eduard Sokol Vyšehrad "B" 2441 0
2004/2005 6 ŠO DDM Chrudim 2347 Vokáč Marek ŠK ČSOB "A" 2469 ½
2004/2005 5 ŠO DDM Chrudim 2347 Navara David DA Praha 2620 0
2004/2005 4 ŠO DDM Chrudim 2347 Zetocha Claudiu ŠK Holdia DP B 2376 1
2004/2005 3 ŠO DDM Chrudim 2347 Kulhánek Tomáš Sl.Hrad.Králové 2370 ½
2004/2005 2 ŠO DDM Chrudim 2347 Michálek Jan Sokol Plzeň I "B" 2363 0
2004/2005 1 ŠO DDM Chrudim 2347 Láznička Viktor Synt.Pardubice 2478 ½
2003/2004 11 Slavia Hr.Králové 2302 Chytilek Roman ŠK SK Trinom Zlín 2418 ½
2003/2004 10 Slavia Hr.Králové 2302 Buchníček Petr SC A64 Grygov 2300 1
2003/2004 9 Slavia Hr.Králové 2302 Klíma Lukáš TŽ Třinec 2423 1
2003/2004 8 Slavia Hr.Králové 2302 Sobek Jaroslav TJ Jakl Karviná 2316 0
2003/2004 7 Slavia Hr.Králové 2302 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2400 ½
2003/2004 6 Slavia Hr.Králové 2302 Tibenský Róbert Sokol Plzeň Ingem 2405 0
2003/2004 4 Slavia Hr.Králové 2302 Chloupek Stanislav Visus Vyšehrad 2371 ½
2003/2004 2 Slavia Hr.Králové 2302 Talla Vladimír IPM Color Ostrava 2367 0
2003/2004 1 Slavia Hr.Králové 2302 Antoniewski Rafal Hagemann Opava 2493 0
2003/2004 8 ŠO+DDM Chrudim 2302 Petr Jan TJ Pankrác 2206 1
2003/2004 7 ŠO+DDM Chrudim 2302 Michálek Jan Sokol Plzeň I B 2396 ½
2003/2004 6 ŠO+DDM Chrudim 2302 Čech Pavel TJ Slávie Turnov 2393 1
2003/2004 5 ŠO+DDM Chrudim 2302 Vozka Pavel ŠK ČSOB A 2254 1
2003/2004 4 ŠO+DDM Chrudim 2302 Vodička Vlastimil Sokol Vyšehrad B 2316 ½
2003/2004 3 ŠO+DDM Chrudim 2302 Šenkýř Vladimír Sokol Kolín B 2230 1
2003/2004 2 ŠO+DDM Chrudim 2302 Petr Martin TJ Synthesia Pard. 2265 ½
2003/2004 1 ŠO+DDM Chrudim 2302 Forman Štěpán ŠK Dům armády 2271 1