Hráč Marečková Martina

Marečková Martina

User Pic
Jméno: Marečková Martina
Oddíl: Region Panda, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: WFM
Elo národní: 2106
Elo mezinárodní: 2122
ID: 14214
FIDE ID: 327930
Rok narození: 1990
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 B Panda Rychnov nad Kněžnou A 2138 2114 Zpěváková Jana ŠK Staré Město 2093 2036 0
2017/2018 6 Č Panda Rychnov nad Kněžnou A 2133 2114 Pastirčák Milan Slavia Kroměříž 2318 2284 ½
2017/2018 3 B Panda Rychnov nad Kněžnou A 2138 2114 Zatloukal Petr Agentura 64 Grygov 2065 2051 ½
2017/2018 1 B Panda Rychnov nad Kněžnou A 2141 2117 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2280 2273 0
2017/2018 11 B Jezdci Jundrov 2127 2114 Kratochvíl Josef ŠK GARDE Lipovec 2301 2258 0
2017/2018 9 B Jezdci Jundrov 2138 2114 Tikovský Alexandr Moravská Slavia Brno B 2159 2163 ½
2017/2018 8 Č Jezdci Jundrov 2138 2114 Dubina Pavel TJ Vlčnov 2105 2083 ½
2017/2018 4 Č Jezdci Jundrov 2138 2114 Jelínek Ota VSK Universita Brno 2184 2176 ½
2017/2018 2 B Jezdci Jundrov 2138 2114 Hájek Oskar SK Podlužan Prušánky 2150 2145 ½
2016/2017 9 B Jezdci Jundrov 2173 2092 Mikeš Jan SK Podlu�an Pru��nky 2189 2235 1
2016/2017 7 B Jezdci Jundrov 2173 2092 Bačák Petr Slavia Krom��� B 1980 2012 ½
2016/2017 3 Č Jezdci Jundrov 2173 2092 Zvardoň Petr Zbrojovka Vset�n 2008 2033 0
2016/2017 6 Č Region Panda 2173 2092 Kalod Radek Moravská Slavia Brno 2478 2476 ½
2016/2017 4 Č Region Panda 2173 2092 Malík Jan TJ Ostrava 2291 2295 0
2016/2017 1 B Region Panda 2173 2092 Kolář Stanislav Baník Havířov 2080 2075 ½
2015/2016 7 Č Jezdci Jundrov C 2173 2092 Pochylý Bronislav DM Klášterského A 1845 1
2015/2016 6 B Jezdci Jundrov C 2173 2092 Holemář David Moravská Slávia D 2295 2269 0
2015/2016 4 B Jezdci Jundrov C 2173 2092 Slepov Kyryl Univerzita C 2081 2082 0
2015/2016 3 B Jezdci Jundrov C 2173 2092 Martišek Karel Lokomotiva J 1857 1869 1
2015/2016 1 B Jezdci Jundrov C 2173 2092 Ševčík Jakub Bystrc Oilers B 1994 2022 1
2015/2016 10 B Region Panda Rychnov n. Kněž. 2173 2092 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny C 2165 2069 ½
2015/2016 7 Č Region Panda Rychnov n. Kněž. 2173 2092 Hurt Lukáš ŠK Ústí nad Orlicí 2090 2114 ½
2015/2016 5 Č Region Panda Rychnov n. Kněž. 2173 2092 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2214 2241 ½
2015/2016 3 Č Region Panda Rychnov n. Kněž. 2173 2092 Ringel Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové B 2218 2232 ½
2015/2016 2 B Region Panda Rychnov n. Kněž. 2173 2092 Neoral Antonín Tatran Litovel B 2139 2136 1
2015/2016 10 Č Region Panda B 2173 2092 Miňovský Roman TJ Sokol Hradec Králové A 1956 1987 1
2015/2016 4 Č Region Panda B 2173 2092 Hrabuša Matěj TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí A 2322 2332 0
2015/2016 2 Č Region Panda B 2173 2092 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod A 2169 2155 ½
2015/2016 7 Č Jezdci Jundrov C 2173 2092 Vítovec Jiří Vojenská akademie 1943 1901 ½
2015/2016 6 B Jezdci Jundrov C 2173 2092 Veřmiřovský Vlastimil DM Klášterského B 2021 1971 1
2015/2016 2 B Jezdci Jundrov C 2173 2092 Holemář David Moravská Slávia D 2295 2269 0
2015/2016 1 B Jezdci Jundrov C 2173 2092 Slepov Kyryl Univerzita C 2081 2082 0
2014/2015 8 Č Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2097 2099 Dvořák Adam Šachový klub Lokomotiva Brno, o.s. „A“ 2036 2059 ½
2014/2015 6 Č Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2097 2099 Ševčík Vladimír ŠK Duras BVK „A“ 2195 2195 0
2014/2015 4 Č Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2097 2099 Bareš Jáchym Agentura 64 Grygov „A“ 1998 2036 ½
2014/2015 3 B Region Panda Rychnov nad Kněžnou 2097 2099 Svoboda Rostislav ŠK Zlín „A“ 2059 2036 1
2014/2015 9 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 2097 2099 Kuru Martin Sokol Jukov Červený Kostelec 1874 1888 ½
2014/2015 8 Č Panda Rychnov nad Kněžnou B 2097 2099 Burdilák Milan PŠ TJ Náchod C 1723 1708 1
2014/2015 1 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 2097 2099 Lesk Martin Jiskra Česká Skalice 1732 1787 1
2013/2014 9 Č Region Panda Rychnov n. K. 2113 2093 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny B 2001 1997 ½
2013/2014 8 B Region Panda Rychnov n. K. 2113 2093 Mareš Jan ŠK Ústí nad Orlicí 2008 2026 ½
2013/2014 6 B Region Panda Rychnov n. K. 2113 2093 Kraus Ondřej AKIS Pardubice 2035 2034 1
2013/2014 3 Č Region Panda Rychnov n. K. 2113 2093 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny C 1939 1975 ½
2013/2014 10 B ŠK Duras BVK Brno C 2113 2093 Burdalev Kirill ŠK Lokomotiva Brno C 2294 0
2013/2014 9 Č ŠK Duras BVK Brno C 2113 2093 Hladík Josef Vinohrady Brno 2122 2117 0
2013/2014 8 B ŠK Duras BVK Brno C 2113 2093 Číp Dalibor Orel Ořechov 2088 2081 ½
2013/2014 5 B ŠK Duras BVK Brno C 2113 2093 Sekanina Jiří TJ Spartak Adamov 2112 2118 1
2013/2014 4 Č ŠK Duras BVK Brno C 2113 2093 Dvořák Libor TJ Znojmo 2044 2040 ½
2013/2014 3 B ŠK Duras BVK Brno C 2113 2093 Pech Václav MKS Vyškov 2067 2000 1
2013/2014 2 Č ŠK Duras BVK Brno C 2113 2093 Holemář David ŠK Bystrc Oilers 2269 2258 0
2013/2014 1 B ŠK Duras BVK Brno C 2113 2093 Rada Michal Sokol Rudice 2060 2139 1
2012/2013 10 Č Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2080 2109 Alfimov Igor TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1961 1962 ½
2012/2013 9 B Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2080 2109 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové B 1917 1931 1
2012/2013 7 B Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2080 2109 Kraus Ondřej ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2031 2050 1
2012/2013 5 B Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2080 2109 Blaško Štěpán Šachový klub Ústí nad Orlicí 1974 2001 1
2012/2013 3 B Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2080 2109 Dostál Pavel TJ Náchod 2105 2110 0
2012/2013 2 Č Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2080 2109 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny C 2069 2059 ½
2011/2012 11 B Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2153 2133 Koníček Petr TJ ŠO Chrudim 2012 1
2011/2012 10 Č Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2153 2133 Smutný Jan AKIS Pardubice 2209 2209 ½
2011/2012 7 Č Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2153 2133 Šmíd Jaroslav Sokol Zaječice 2005 1995 ½
2011/2012 6 B Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2153 2133 Pakosta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno A 2161 2161 1
2011/2012 5 Č Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2153 2133 Donnert Milan ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2121 2129 ½
2011/2012 3 Č Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2153 2133 Kratochvíl Josef ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2233 2223 0
2011/2012 11 B Panda Rychnov n. Kněžnou B 2153 2133 Velecký Viktor TJ Hronov 2180 2159 ½
2011/2012 8 Č Panda Rychnov n. Kněžnou B 2153 2133 Mkhitaryan Karlen ŠK AD Jičín C 2154 2193 0
2011/2012 7 B Panda Rychnov n. Kněžnou B 2153 2133 Hubáček Ondřej TJ Sokol Hradec Králové 1991 2057 1
2011/2012 3 B Panda Rychnov n. Kněžnou B 2153 2133 Šrejber Michal TJ Dvůr Králové n. Labem 2157 2197 0
2011/2012 1 B Panda Rychnov n. Kněžnou B 2153 2133 Rusnák Jan TJ Jiskra Jaroměř 2039 1992 ½
2010/2011 10 Č Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2056 Lys Josef Jakl Karvina 2194 1
2010/2011 9 Č Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2056 Jurka Miroslav SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2308 ½
2010/2011 8 B Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2056 Sieber Martin Slavia Orlova 2040 1
2010/2011 6 B Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2056 Vasiliadis Grigorios Slavoj Ostrava - Poruba 2015 1
2010/2011 4 B Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2056 Žigo Viktor SK Gordic 2256 ½
2010/2011 3 Č Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2056 Fuksík Jakub A64 Grygov B 2135 0
2010/2011 2 B Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2056 Staszko Martin TJ TZ Trinec B 2040 ½
2010/2011 9 B SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2056 Trhal Michal SK Vysoke Myto 1982 0
2010/2011 8 Č SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2056 Poslušný Martin Jiskra Usti nad Orlici 1998 1
2010/2011 7 B SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2056 Beťko Lubomír SK Caissa Trebic A 2222 1
2010/2011 5 Č SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2056 Kastner Vojtěch AKIS Pardubice 2002 ½
2010/2011 4 B SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2056 Kunčar Petr Lokomotiva Brno 2106 ½
2010/2011 3 Č SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2056 Komárek David SK Chrudim 2154 0
2010/2011 2 B SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2056 Jelínek Milan Sokol Zajecice 2072 1
2010/2011 1 Č SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2056 Bradáč Roman SK Caissa Trebic B 2050 1
2009/2010 10 B Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2054 Tesař Jan ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2101 ½
2009/2010 9 Č Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2054 Hájek Jaroslav TJ SOKOL Zaječice 1922 ½
2009/2010 8 B Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2054 TJ Žďár nad Sázavou 1
2009/2010 6 B Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2054 Juchelka Petr ŠK Bohemia Pardubice 1856 1
2009/2010 3 Č Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2054 Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 1
2009/2010 1 B Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2054 Pečinka Martin TJ Jiskra Litomyšl 2058 1
2009/2010 11 B Panda Veolia ARTCO RnK B 2054 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové C 2047 ½
2009/2010 10 Č Panda Veolia ARTCO RnK B 2054 Humlíček Vojtěch ŠK Polymar Lípa B 1957 ½
2009/2010 9 Č Panda Veolia ARTCO RnK B 2054 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín B 2219 0
2009/2010 8 B Panda Veolia ARTCO RnK B 2054 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2029 1
2009/2010 7 Č Panda Veolia ARTCO RnK B 2054 Martinovský Miroslav TJ Jiskra Jaroměř 1915 1
2009/2010 4 B Panda Veolia ARTCO RnK B 2054 Velecký Viktor Sněžka TJ Náchod 2090 0
2009/2010 3 Č Panda Veolia ARTCO RnK B 2054 Michel Ladislav TJ Hronov 1908 1
2009/2010 2 B Panda Veolia ARTCO RnK B 2054 Přibyl Jaroslav Slovan Broumov 1810 1
2009/2010 1 Č Panda Veolia ARTCO RnK B 2054 Schwarz Milan TJ Dvůr Králové nad Labem 2097 1
2008/2009 11 B ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2054 Martinovský Miroslav Jiskra Jaroměř 1945 1
2008/2009 10 Č ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2054 Bednář Jiří Sněžka TJ Náchod B 1987 1
2008/2009 9 B ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2054 Fiedler Bedřich ŠK Lípa A 2095 1
2008/2009 8 Č ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2054 Urban Zdeněk Šachklub AD Jičín B 2129 0
2008/2009 7 B ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2054 Miler Jiří Slovan Broumov 2032 0
2008/2009 5 B ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2054 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod A 2096 0
2008/2009 1 B ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2054 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice 2089 ½
2007/2008 11 Č Panda Rychnov nad Kněžnou B 1982 Vrňata Jiří Sněžka TJ Náchod B 2043 0
2007/2008 8 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 1982 Kraus Tomáš Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2072 ½
2007/2008 7 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 1982 Dostál Pavel Slovan Broumov 2118 ½
2007/2008 4 Č Panda Rychnov nad Kněžnou B 1982 Velecký Viktor TJ Hronov 2041 1
2007/2008 3 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 1982 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1938 ½
2007/2008 1 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 1982 Jedlička Luboš ŠK Lípa 2093 ½
2006/2007 6 B RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1951 Ponížil Cyril ŠK Zlín A 2273 0
2006/2007 5 Č RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1951 Plát Vojtěch ŠK SŠŠ Staré Město A 2264 ½
2006/2007 2 B RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1951 Tuma Jakub Šachový klub Most A 1884 ½
2006/2007 11 B Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 1951 Innemann František TRW Autoelektronika Vlašim 1938 1
2006/2007 9 B Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 1951 Husárik Braňko JOLY Lysá nad Labem 2109 1
2006/2007 6 Č Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 1951 Flek Vladislav TJ Pankrác B 2024 ½
2006/2007 2 B Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 1951 Stehlík Jiří Sokol Kolín 2117 ½
2006/2007 10 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 1951 Dostál Pavel Slovan Broumov 2116 0
2006/2007 9 Č Panda Rychnov nad Kněžnou B 1951 Möller Kamil Jiskra Jaroměř 1968 1
2006/2007 8 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 1951 Novotný Jaroslav TJ Nová Paka 2198 1
2006/2007 7 Č Panda Rychnov nad Kněžnou B 1951 Špaček Libor TJ Dvůr Králové nad Labem 2171 1
2006/2007 6 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 1951 Novák Radomír Slavia Hradec Králové C 2138 0
2006/2007 5 Č Panda Rychnov nad Kněžnou B 1951 Jirásek Pavel ŠK Lípa 2194 ½
2006/2007 4 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 1951 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2159 0
2006/2007 3 Č Panda Rychnov nad Kněžnou B 1951 Bednář Jiří Sokol Náchod 2018 1
2006/2007 2 B Panda Rychnov nad Kněžnou B 1951 Velecký Viktor TJ Hronov 2077 ½
2006/2007 1 Č Panda Rychnov nad Kněžnou B 1951 Šedivý Aleš Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2097 ½
2006/2007 7 Č RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1951 Kříž Daniel TJ Union Plzeň 1845 ½
2006/2007 5 Č RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1951 Slapnička Karel Montako Kralupy 1763 ½
2006/2007 4 B RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1951 Tuma Jakub Šachový klub Most A 1884 ½
2006/2007 2 B RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1951 Fojtů Jan Biomedica Říčany 2059 1
2006/2007 1 Č RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1951 Hruška Ondřej Sokol Tábor 1723 1
2005/2006 11 B Panda Rychnov n.Kn. 1839 Frýda Lukáš ŠŠ Desko Liberec C 1435 1
2005/2006 10 Č Panda Rychnov n.Kn. 1839 Jakubíček Tomáš ŠŠ Desko Liberec D 1390 1
2005/2006 9 B Panda Rychnov n.Kn. 1839 Vaněk Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1513 1
2005/2006 8 B Panda Rychnov n.Kn. 1839 Felcman Martin SK Žamberk 1407 1
2005/2006 7 Č Panda Rychnov n.Kn. 1839 Šrejber Michal Mőller Team Jiskra Jaroměř 1693 ½
2005/2006 6 B Panda Rychnov n.Kn. 1839 Kán Vojtěch TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1298 1
2005/2006 5 B Panda Rychnov n.Kn. 1839 Beneš Milan ŠK + DDM Vysoké Mýto 1626 ½
2005/2006 4 Č Panda Rychnov n.Kn. 1839 Žák Pavel TJ ŠO a DDM Chrudim 1590 0
2005/2006 3 Č Panda Rychnov n.Kn. 1839 Jančařík Joel TJ Sokol Praha-Kobylisy 1667 1
2005/2006 2 Č Panda Rychnov n.Kn. 1839 Erban Tomáš ŠŠ Desko Liberec B 1646 1
2005/2006 1 B Panda Rychnov n.Kn. 1839 Kraus Tomáš Jiskra Hořice 1581 1
2005/2006 11 B Panda RWT Rychnov n.K. B 1839 Jecha Petr Jiskra Jaroměř 1978 0
2005/2006 10 Č Panda RWT Rychnov n.K. B 1839 Čeřovský Leoš TJ Dvůr Králové n.L. 1992 0
2005/2006 9 B Panda RWT Rychnov n.K. B 1839 Němec Otakar Slavia Hradec Králové C 1906 0
2005/2006 8 Č Panda RWT Rychnov n.K. B 1839 Machek Ivo ŠK Lípa A 2012 1
2005/2006 7 B Panda RWT Rychnov n.K. B 1839 Miler Jiří Slovan Broumov 1924 0
2005/2006 6 Č Panda RWT Rychnov n.K. B 1839 Mrověc Jan Sokol Náchod 2086 ½
2005/2006 4 Č Panda RWT Rychnov n.K. B 1839 Macháček Jiří ŠK Lípa C 1740 1
2005/2006 3 Č Panda RWT Rychnov n.K. B 1839 Portych Václav ŠK Lípa B 1851 0
2005/2006 2 B Panda RWT Rychnov n.K. B 1839 Turčín Jan ŠK AD Jičín 1902 ½
2005/2006 1 Č Panda RWT Rychnov n.K. B 1839 Matonoha Ctirad Jiskra Hořice v Podkr. 2051 0
2005/2006 11 Č Panda Dvořák Rychnov nad Kněžnou "D" 1839 Chmelař Vítězslav ŠK DDM Kostelec nad Orlicí "B" 1441 ½
2005/2006 8 Č Panda Dvořák Rychnov nad Kněžnou "D" 1839 Horníček Pavel Panda Horníček Rychnov nad Kněžnou "C" 1262 1
2005/2006 7 B Panda Dvořák Rychnov nad Kněžnou "D" 1839 Opička Jan Sokol Javornice 1562 1
2005/2006 6 Č Panda Dvořák Rychnov nad Kněžnou "D" 1839 Andrés Jaroslav TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou "C" 1589 1
2005/2006 4 Č Panda Dvořák Rychnov nad Kněžnou "D" 1839 Malík Zdeněk Panda Rychnov nad Kněžnou "F" 1456 1
2005/2006 3 B Panda Dvořák Rychnov nad Kněžnou "D" 1839 Nosek Jakub Panda ART Rychnov nad Kněžnou "E" 1
2005/2006 2 Č Panda Dvořák Rychnov nad Kněžnou "D" 1839 Šubrt Petr ŠK Dobruška 1770 1
2005/2006 1 B Panda Dvořák Rychnov nad Kněžnou "D" 1839 Jedličková Petra ŠK DDM Týniště nad Orlicí 1
2004/2005 11 B Panda Rychnov B 1702 Slovan Broumov 1
2004/2005 6 Č Panda Rychnov B 1702 Šulc Karel TJ Nová Paka ½
2004/2005 3 B Panda Rychnov B 1702 Krejcar Jaroslav Jiskra Hořice v P. 1572 ½
2004/2005 11 Č Panda Aqua Rychnov 1702 Fišar Dalimil TJ Zdas Zdar/Sazav ½
2004/2005 10 Č Panda Aqua Rychnov 1702 Havel Vojtech TJ Namest/Oslavou 1488 1
2004/2005 9 B Panda Aqua Rychnov 1702 Šafařík Jakub Jiskra Horice 1461 1
2004/2005 8 B Panda Aqua Rychnov 1702 Vaněk Jiří Jis. RMKS N.Bydzov 1546 0
2004/2005 7 Č Panda Aqua Rychnov 1702 Krys Jan TJ DDM Chrudim 1615 ½
2004/2005 6 Č Panda Aqua Rychnov 1702 Zelená Monika Jiskra Havl.Brod B 1336 1
2004/2005 5 B Panda Aqua Rychnov 1702 Kracík Tomáš Sokol Hradec Kral. 1378 ½
2004/2005 4 B Panda Aqua Rychnov 1702 Beneš Milan DDM Karosa V.Myto 1394 1
2004/2005 3 B Panda Aqua Rychnov 1702 Petráž Martin Loko Ceska Trebova 1644 1
2004/2005 2 B Panda Aqua Rychnov 1702 Bartas David SS Brno Vinohrady 1502 1
2004/2005 1 B Panda Aqua Rychnov 1702 Kavalír Jan TJ Sokol Jedovnice 1778 1