Hráč Trapl Dalibor

Trapl Dalibor

User Pic
Jméno: Trapl Dalibor
Oddíl: Šachový klub Loko Praha z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2117
Elo mezinárodní: 2133
ID: 28440
FIDE ID: 330744
Rok narození: 1991
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 ŠK Loko Praha A 2034 2039 Körschner Miroslav TJ Pankrác D 2084 2067 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠK Loko Praha A 2034 2039 Erneker Josef DDM Praha 6 A 2251 2259 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Loko Praha A 2034 2039 Špaček Michal GROP - B 1962 1985 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Loko Praha A 2034 2039 Svrček Luboš Sokol Vršovice A 1999 0 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Loko Praha A 2034 2039 Žižka Petr TJ Bohemians C 2075 2051 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Loko Praha A 2034 2039 Flek Vladislav TJ Pankrác C 1906 1905 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Loko Praha A 2034 2039 Soukal Roman ŠK Viktoria Žižkov B 1976 1907 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Loko Praha A 2034 2039 Döring Robert TJ Bohemians B 2148 2137 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Loko Praha B 2034 2039 Světlý Jiří Dukla D 1874 1875 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Loko Praha B 2034 2039 Wasserbauer Radek USK Praha A 2169 2168 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Loko Praha B 2034 2039 Toulec Stanislav Sokol Vršovice B 1915 1943 1 soutěž
2019/2020 10 ŠK Slavoj Poruba D 2063 2039 Podlesný Pavel ŠK Šenov A 2079 2099 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Slavoj Poruba D 2038 2039 Štefaník Marek ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 1909 1857 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Slavoj Poruba D 2038 2039 Nytra Petr ŠK Slavia Orlová C 1930 1970 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Slavoj Poruba D 2034 2055 Mikulenčák Jan ŠKTP Hrabyně 1797 1822 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Slavoj Poruba D 2048 2055 Kučera Tomáš ŠK TJ Dolní Benešov A 1896 1926 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Slavoj Poruba D 2055 2055 Čech Tomáš TJ Sokol Dobrá 2160 2151 0 soutěž
2018/2019 13 ŠK Loko Praha A 2048 2059 Seifarth Robert Sokol Praha Vršovice B 2189 2174 0 soutěž
2018/2019 12 ŠK Loko Praha A 2048 2059 Svrček Martin TJ Bohemians Praha C ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK Loko Praha A 2048 2059 Slovák Kilián TJ Kobylisy B 2264 2251 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK Loko Praha A 2048 2059 Soukup Václav ŠK Viktoria Žižkov A 2161 2136 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Loko Praha A 2048 2059 Jelínek Michal SK OAZA Praha B 2082 2090 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Loko Praha A 2048 2059 Kandrik Antonín DDM Praha 6 A 2140 2150 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Loko Praha A 2048 2059 Jaček Martin ŠK Sokol Vyšehrad C 2146 2155 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Loko Praha A 2048 2059 Döring Robert TJ Bohemians Praha B 2172 2159 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Loko Praha A 2048 2059 Pták Pavel Dukla B 2109 2111 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Loko Praha A 2048 2059 Pešout Jan TJ Pankrác D 2165 2174 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Loko Praha A 2048 2059 Plešek Jiří TJ Pankrác C 2152 2148 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Loko Praha A 2048 2059 Postupa Pavel GROP - B 2218 2212 0 soutěž
2018/2019 7 TJ Ostrava C 2053 2059 Baier Pavel Baník Havířov B 2089 2079 ½ soutěž
2018/2019 6 TJ Ostrava C 2048 2059 Mavrev David BSŠ Frýdek Místek D 1829 1822 ½ soutěž
2018/2019 3 TJ Ostrava C 2064 2067 Walica Roman SK Slavia Orlová C 2045 2042 ½ soutěž
2018/2019 1 TJ Ostrava C 2058 2067 Kubica Kamil SK Stonava 2153 0 ½ soutěž
2018/2019 8 Slavoj Poruba "C" 2053 2059 Štukner Šimon BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2164 2158 0 soutěž
2018/2019 6 Slavoj Poruba "C" 2048 2059 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov 2086 2073 1 soutěž
2018/2019 5 Slavoj Poruba "C" 2056 2067 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová "B" 2147 2031 0 soutěž
2018/2019 3 Slavoj Poruba "C" 2064 2067 Slanina Miroslav TJ Sokol Dobrá 2143 2143 0 soutěž
2018/2019 1 Slavoj Poruba "C" 2058 2067 Frolík Martin TŽ Třinec "B" 2187 2193 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Loko Praha A 2133 2121 Vokoun Jan TJ Pankrác D 2172 2162 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Loko Praha A 2133 2121 Vaculík Jakub DDM Praha 6 A 2231 2218 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Loko Praha A 2133 2121 Novotný Jaroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2099 2094 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Loko Praha A 2133 2121 Pick Štěpán TJ Pankrác C 2081 2069 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Loko Praha A 2133 2121 Hrdina Robin TJ Kobylisy C 2156 2147 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Loko Praha A 2133 2121 Gregor Jiří ŠK Mahrla Praha A 2228 2224 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Loko Praha A 2133 2121 Srba Milan Sokol Praha Vršovice B 2191 2163 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Loko Praha A 2133 2121 Formánek Martin TJ Kobylisy B 2286 2264 0 soutěž
2017/2018 4 TJ Ostrava "A" 2134 2121 Brychta David ŠK Gordic 2150 2147 0 soutěž
2017/2018 1 TJ Ostrava "A" 2132 2120 Skalský Alexandr ŠK Staré Město 2152 2116 1 soutěž
2017/2018 11 TJ Ostrava B 2126 2121 Solný Michal Slezan Opava B 1954 1960 ½ soutěž
2017/2018 10 TJ Ostrava B 2134 2121 Walica Roman SK Slavia Orlová C 2046 2046 ½ soutěž
2017/2018 9 TJ Ostrava B 2134 2121 Bednarz Valdemar SK Stonava 1936 1935 ½ soutěž
2017/2018 8 TJ Ostrava B 2134 2121 Janyška Pavel ŠK Bruntál 2146 2151 ½ soutěž
2017/2018 6 TJ Ostrava B 2133 2121 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová B 2159 2112 1 soutěž
2017/2018 5 TJ Ostrava B 2133 2121 Židek Václav ŠK Slavoj Poruba C 2152 2159 0 soutěž
2016/2017 11 ŠK Loko Praha A 2167 2179 GROP B 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Loko Praha A 2167 2179 Kindler Mikhail ŠO Praga Praha A 2164 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Loko Praha A 2167 2179 Štross František DDM Praha 6 A 2323 2324 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Loko Praha A 2167 2179 Pešout Jan TJ Pankrác C 2195 2199 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Loko Praha A 2167 2179 Možný Miloš ŠK Mahrla Praha A 2295 2263 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Loko Praha A 2167 2179 Kopta Pavel Sokol Kobylisy B 2276 2266 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Loko Praha A 2167 2179 Hrdina Robin Sokol Kobylisy C 2160 2106 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Loko Praha A 2167 2179 Šimeček Alexej ŠK Viktoria Žižkov A 2038 2097 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Loko Praha A 2167 2179 Moller Kock Morten TJ Pankrác D 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Loko Praha A 2167 2179 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2281 2269 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Loko Praha A 2167 2179 Pokorný Petr Unichess C 2181 2158 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Slavoj Poruba "B" 2167 2179 Gnida Patrik TJ Sokol Velké Losiny 2064 2119 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Slavoj Poruba "B" 2167 2179 Sikorová Olga TŽ Třinec "B" 2222 2236 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Slavoj Poruba "B" 2167 2179 Raszka Janusz Slavoj Český Těšín 2140 0 soutěž
2016/2017 11 TJ Ostrava 2167 2179 Záleský Karel KVS EKODIVIZE Opava 2073 2006 0 soutěž
2016/2017 10 TJ Ostrava 2167 2179 Horsák Jan ŠK Staré Město 2080 2091 1 soutěž
2016/2017 8 TJ Ostrava 2167 2179 Brychta David ŠK Gordic Jihlava 2146 2142 0 soutěž
2016/2017 7 TJ Ostrava 2167 2179 Řezníček Marcel Baník Havířov 2064 2016 ½ soutěž
2016/2017 5 TJ Ostrava 2167 2179 Kapusta Petr Slavia Kroměříž 2156 2072 1 soutěž
2016/2017 4 TJ Ostrava 2167 2179 Buločkin Martin Region Panda 1941 2058 1 soutěž
2016/2017 3 TJ Ostrava 2167 2179 Hronek Martin ŠK Zlín 1706 1731 0 soutěž
2015/2016 10 ŠK Loko Praha B 2167 2179 Macháček Otakar USK Praha A 2015 2007 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Loko Praha B 2167 2179 Jaščenko Olga Unichess D 2168 2154 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Loko Praha B 2167 2179 Vašek Daniel TJ Bohemians Praha D 2005 2003 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Loko Praha B 2167 2179 Hlaváček Tomáš Viktoria Žižkov B 2017 2038 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Loko Praha B 2167 2179 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad F 2152 2166 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Loko Praha B 2167 2179 Svatoš Jan Sokol Praha Vršovice B 2268 2260 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Loko Praha A 2167 2179 Zvára Petr TJ Bohemians Praha B 2382 2392 0 soutěž
2015/2016 10 ŠK Loko Praha A 2167 2179 Jelínek Michal Viktoria Žižkov A 2158 2156 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Loko Praha A 2167 2179 Formánek Martin Sokol Praha-Kobylisy B 2154 2155 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Loko Praha A 2167 2179 Chmel Kristián Sokol Praha-Kobylisy C 2111 2107 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Loko Praha A 2167 2179 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2275 2286 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Loko Praha A 2167 2179 Döring Robert TJ Bohemians Praha C 2157 2161 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Loko Praha A 2167 2179 Doležal Radoslav TJ Pankrác C 2400 2414 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Loko Praha A 2167 2179 Procházka Dalibor TJ Praga Praha A 2195 2194 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Loko Praha A 2167 2179 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2281 2269 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Loko Praha A 2167 2179 Sharashenidze Akaki GROP B 2337 2317 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Loko Praha A 2167 2179 Štross František DDM Praha 6 A 2323 2324 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Slavoj Poruba "B" 2167 2179 Zvardoň Petr Zbrojovka Vsetín 2008 2033 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Slavoj Poruba "B" 2167 2179 Sikorová Olga TŽ Třinec "B" 2222 2236 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Slavoj Poruba "B" 2167 2179 Večeřa Petr Sokol Postoupky 2039 2037 0 soutěž
2014/2015 10 SK Loko Praha B 2174 2186 Strahl Jiří USK Praha A 2090 2083 1 soutěž
2014/2015 9 SK Loko Praha B 2174 2186 Axamit Robert Bohemians Praha D 2171 2103 ½ soutěž
2014/2015 7 SK Loko Praha B 2174 2186 Matras Ondřej ŠK Bohnice A 2210 2222 0 soutěž
2014/2015 6 SK Loko Praha B 2174 2186 Vičar Petr TJ Pankrác D 2109 2111 ½ soutěž
2014/2015 5 SK Loko Praha B 2174 2186 Vedral Oldřich SK OAZA Praha C 2319 2308 1 soutěž
2014/2015 4 SK Loko Praha B 2174 2186 Žemličková Olena Unichess ČSOB E 1 soutěž
2014/2015 3 SK Loko Praha B 2174 2186 Trepka Jan TJ Praga Praha B 2207 2195 ½ soutěž
2014/2015 2 SK Loko Praha B 2174 2186 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2225 2226 0 soutěž
2014/2015 1 SK Loko Praha B 2174 2186 Markovič Milan Sokol Vršovice C 2132 2139 ½ soutěž
2014/2015 11 SK Loko Praha A 2174 2186 Bednář Marcel ŠK Sokol Vyšehrad C 2300 2292 ½ soutěž
2014/2015 10 SK Loko Praha A 2174 2186 Rous Daniel Holdia DP Praha C 2161 2202 1 soutěž
2014/2015 9 SK Loko Praha A 2174 2186 Procházka Dalibor TJ Praga Praha A 2188 2188 0 soutěž
2014/2015 8 SK Loko Praha A 2174 2186 Štross František DDM Praha 6 A 2305 2315 ½ soutěž
2014/2015 7 SK Loko Praha A 2174 2186 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác C 2303 2312 0 soutěž
2014/2015 6 SK Loko Praha A 2174 2186 Škára Vladimír Unichess ČSOB D 2195 2161 1 soutěž
2014/2015 5 SK Loko Praha A 2174 2186 Černoušek Lukáš Unichess ČSOB C 2453 2445 0 soutěž
2014/2015 4 SK Loko Praha A 2174 2186 Doležal Radoslav TJ Pankrác B 2361 2371 ½ soutěž
2014/2015 3 SK Loko Praha A 2174 2186 Burdík Lubomír Viktoria Žižkov A 2140 2160 1 soutěž
2014/2015 2 SK Loko Praha A 2174 2186 Jirka Jiří Bohemians Praha C 2429 2415 0 soutěž
2014/2015 1 SK Loko Praha A 2174 2186 Sharashenidze Akaki GROP B 2306 2310 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Sokol Vyšehrad B 2174 2186 Postupa Pavel ŠK GROP Praha 2242 2255 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Sokol Vyšehrad B 2174 2186 Vrkota Miloš TJ Sparta Kutná Hora 2040 2043 ½ soutěž
2013/2014 11 SK Loko Praha A 2176 2183 Šimek Petr Sokol Praha-Kobylisy B 2392 2390 0 soutěž
2013/2014 10 SK Loko Praha A 2176 2183 Doležal Radoslav TJ Pankrác B 2344 2376 0 soutěž
2013/2014 9 SK Loko Praha A 2176 2183 Štross František DDM Praha 6 A 2301 2318 ½ soutěž
2013/2014 8 SK Loko Praha A 2176 2183 Pekárek Aleš Bohemians Praha C 2340 2259 ½ soutěž
2013/2014 7 SK Loko Praha A 2176 2183 Adámek Zdeněk Holdia DP Praha C 2227 2230 ½ soutěž
2013/2014 6 SK Loko Praha A 2176 2183 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác C 2331 2341 0 soutěž
2013/2014 5 SK Loko Praha A 2176 2183 Gregor Jiří TJ Praga Praha A 2239 2221 0 soutěž
2013/2014 4 SK Loko Praha A 2176 2183 Jirka Jiří Bohemians Praha D 2453 2428 0 soutěž
2013/2014 3 SK Loko Praha A 2176 2183 Svatoš Jan Sokol Praha-Vršovice B 2306 2301 1 soutěž
2013/2014 2 SK Loko Praha A 2176 2183 Mejzlík Vojtěch ŠK Viktoria Žižkov A 2119 2142 ½ soutěž
2013/2014 1 SK Loko Praha A 2176 2183 Movsesian Julia ŠK PORG A 2355 2327 ½ soutěž
2013/2014 11 TJ VOKD Poruba 2176 2183 Matras-Clement Agnieszka TŽ Třinec "B" 2245 1 soutěž
2013/2014 10 TJ VOKD Poruba 2176 2183 Strašil Pavel Agentura Garde Calcio Olomouc 2121 2120 ½ soutěž
2013/2014 9 TJ VOKD Poruba 2176 2183 Biolek Richard A64 Galerie Atrax Přerov "B" 2419 2420 0 soutěž
2013/2014 7 TJ VOKD Poruba 2176 2183 Řezníček Marcel Baník Havířov "A" 2068 2075 1 soutěž
2013/2014 5 TJ VOKD Poruba 2176 2183 Polok Kacper SK Slavia Orlová "B" 2172 1000 ½ soutěž
2013/2014 3 TJ VOKD Poruba 2176 2183 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov 2069 2066 1 soutěž
2013/2014 1 TJ VOKD Poruba 2176 2183 Solný Michal KVS EKODIVIZE Opava 2043 2032 1 soutěž
2012/2013 11 TJ VOKD Poruba 2164 2178 Hladík Oto TJ Ostrava 2173 2172 ½ soutěž
2012/2013 9 TJ VOKD Poruba 2164 2178 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "B" 1962 1971 0 soutěž
2012/2013 8 TJ VOKD Poruba 2164 2178 Mužík Martin KVS EKODIVIZE Opava 2139 2145 ½ soutěž
2012/2013 6 TJ VOKD Poruba 2164 2178 Janyška Pavel TJ Město Albrechtice 2077 2142 1 soutěž
2012/2013 4 TJ VOKD Poruba 2164 2178 Kalivoda Jiří Sokol Dobrá 2179 2176 0 soutěž
2012/2013 3 TJ VOKD Poruba 2164 2178 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov 1902 1920 1 soutěž
2012/2013 2 TJ VOKD Poruba 2164 2178 Bachořík Otto Labortech Ostrava "B" 2159 2155 ½ soutěž
2011/2012 10 TJ VOKD Poruba 2137 2174 Fargač Martin TŽ Třinec 2099 2081 1 soutěž
2011/2012 9 TJ VOKD Poruba 2137 2174 Novosadová Kristýna Mittal Ostrava 2055 2062 0 soutěž
2011/2012 5 TJ VOKD Poruba 2137 2174 Szotkowski Jakub TJ Slovan Havířov 2008 2195 ½ soutěž
2011/2012 3 TJ VOKD Poruba 2137 2174 Nábělek Marek KVS EKODIVIZE Opava 2225 2251 ½ soutěž
2010/2011 11 TJ VOKD Poruba 2159 Pohludka Ondřej ŠK Šenov 2100 1 soutěž
2010/2011 9 TJ VOKD Poruba 2159 Kocur Valter MSA Dolní Benešov 2109 1 soutěž
2010/2011 8 TJ VOKD Poruba 2159 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava 2327 ½ soutěž
2010/2011 7 TJ VOKD Poruba 2159 Filipík Jaroslav TJ UNEX ŠK Uničov 1990 1 soutěž
2010/2011 6 TJ VOKD Poruba 2159 Chromík Tomáš BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1995 0 soutěž
2010/2011 5 TJ VOKD Poruba 2159 Hladík Oto Mittal Ostrava 2194 ½ soutěž
2010/2011 4 TJ VOKD Poruba 2159 Staszko Martin TŽ Třinec 2040 0 soutěž
2010/2011 3 TJ VOKD Poruba 2159 Štukner Šimon Sokol Dobrá 2127 1 soutěž
2010/2011 2 TJ VOKD Poruba 2159 Čempel Jaroslav KVS EKODIVIZE Opava 2271 ½ soutěž
2010/2011 1 TJ VOKD Poruba 2159 Podlesný Pavel Baník Havířov 2146 0 soutěž
2010/2011 11 Mittal Ostrava 2159 Fuksík Jakub A64 Grygov B 2135 0 soutěž
2010/2011 10 Mittal Ostrava 2159 Bartoszová Jitka TJ TZ Trinec B 2007 1 soutěž
2010/2011 9 Mittal Ostrava 2159 Pytolaj Radek Tatran Litovel B 1852 1 soutěž
2010/2011 8 Mittal Ostrava 2159 Koutný Petr SK Zlin B 2200 1 soutěž
2010/2011 7 Mittal Ostrava 2159 Mesiarik Rudolf Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2168 ½ soutěž
2010/2011 4 Mittal Ostrava 2159 Walowy Bohumír Jakl Karvina 2159 ½ soutěž
2010/2011 3 Mittal Ostrava 2159 Adámek Jiří Slavoj Ostrava - Poruba 2240 ½ soutěž
2010/2011 2 Mittal Ostrava 2159 Bažant Petr SK Stare Mesto 2227 ½ soutěž
2010/2011 1 Mittal Ostrava 2159 Bělohlávek Petr SK Gordic 2221 1 soutěž
2009/2010 8 VOKD Poruba B 2206 Snopek Jiří TJ Mariánské Hory B 1852 1 soutěž
2009/2010 6 VOKD Poruba B 2206 Tománek Marek ŠK Petřvald 1830 1 soutěž
2009/2010 5 VOKD Poruba B 2206 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín 2061 1 soutěž
2009/2010 3 VOKD Poruba B 2206 Socha Jaromír ŠK ASK Tatra Kopřivnice B 2036 1 soutěž
2009/2010 2 VOKD Poruba B 2206 Tyleček Drahomír Mittal Ostrava D 1955 ½ soutěž
2009/2010 7 VOKD Poruba F 2206 Mittal Ostrava 1 soutěž
2009/2010 4 VOKD Poruba F 2206 Bůžek Ivo TJ Mariánské Hory G 1479 1 soutěž
2009/2010 1 VOKD Poruba F 2206 Vomela Pavel ŠK Šenov 1 soutěž
2009/2010 11 TJ VOKD Poruba 2206 Vitásek Jan ŠK MSA Dolní Benešov A 2053 1 soutěž
2009/2010 10 TJ VOKD Poruba 2206 Vaněk Ladislav Slavoj Bruntál 2165 0 soutěž
2009/2010 9 TJ VOKD Poruba 2206 Obšivač Josef A64 PROCLIENT Grygov B 2300 ½ soutěž
2009/2010 7 TJ VOKD Poruba 2206 Štverák Milan Zbrojovka Vsetín 2080 ½ soutěž
2009/2010 4 TJ VOKD Poruba 2206 Poláček Michal TJ Mittal B 2009 1 soutěž
2009/2010 1 TJ VOKD Poruba 2206 Rabatin Jakub BŠŠ FM B 2168 ½ soutěž
2008/2009 11 VOKD Poruba 2048 Hruška Stanislav Šenov-muži 1503 1 soutěž
2008/2009 8 VOKD Poruba 2048 Mittal Ostrava 1 soutěž
2008/2009 7 VOKD Poruba 2048 Linart Ludvík Svinov "Masters" 1735 1 soutěž
2008/2009 5 VOKD Poruba 2048 Melzer Petr Šenov-junioři 1712 1 soutěž
2008/2009 4 VOKD Poruba 2048 Slovan Ostrava "B" 1 soutěž
2008/2009 11 TJ VOKD Poruba 2048 Zádrapa Radek Zbrojovka Vsetín 2075 1 soutěž
2008/2009 10 TJ VOKD Poruba 2048 Beneš Miroslav ŠK Zlín "C" 1954 1 soutěž
2008/2009 9 TJ VOKD Poruba 2048 Mohyla Tomáš Baník Havířov 2084 0 soutěž
2008/2009 8 TJ VOKD Poruba 2048 Kopta Jiří SK Slavia Orlová "B" 2019 1 soutěž
2008/2009 7 TJ VOKD Poruba 2048 Borovička Bohumil TJ Mořkov 2024 1 soutěž
2008/2009 6 TJ VOKD Poruba 2048 Jakubiec Artur ŠK Labortech Ostrava "B" 2528 0 soutěž
2008/2009 3 TJ VOKD Poruba 2048 Novosadová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2047 0 soutěž
2008/2009 2 TJ VOKD Poruba 2048 Pyš Zbyněk Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 1935 1 soutěž
2008/2009 1 TJ VOKD Poruba 2048 Tyleček Drahomír TJ Mittal Ostrava "B" 2002 ½ soutěž
2007/2008 11 TJ VOKD Poruba "A" 2002 Samiec Pavel TŽ Třinec "C" 1849 1 soutěž
2007/2008 10 TJ VOKD Poruba "A" 2002 Harazim Richard Slezan Opava "B" 1882 1 soutěž
2007/2008 9 TJ VOKD Poruba "A" 2002 Hudský Miloš Sokol Vrbno "A" 1736 1 soutěž
2007/2008 7 TJ VOKD Poruba "A" 2002 Vavřínek Tomáš ŠK TJ MSA Dolní Benešov "B" 1782 1 soutěž
2007/2008 11 TJ VOKD Poruba "B" 2002 Urban Ivan ŠK Svinov "A" 1996 1 soutěž
2007/2008 10 TJ VOKD Poruba "B" 2002 Sykala Vladislav ASK Tatra Kopřivnice "B" 1873 1 soutěž
2007/2008 9 TJ VOKD Poruba "B" 2002 Literák Jaromír TJ Frenštát "A" 1631 1 soutěž
2007/2008 8 TJ VOKD Poruba "B" 2002 Dobiáš Petr TJ Mittal Ostrava "D" 1780 1 soutěž
2007/2008 7 TJ VOKD Poruba "B" 2002 Besta Miroslav TJ Petřvald u NJ 1789 1 soutěž
2007/2008 6 TJ VOKD Poruba "B" 2002 Herič Milan ŠK Svinov "B" 1696 1 soutěž
2007/2008 5 TJ VOKD Poruba "B" 2002 Rosinský Pavel ASK Tatra Kopřivnice "A" 2034 ½ soutěž
2007/2008 4 TJ VOKD Poruba "B" 2002 Londin Milan Vagonka Studénka "A" 1854 ½ soutěž
2007/2008 3 TJ VOKD Poruba "B" 2002 Přikryl Stanislav TJ Fulnek "A" 1774 1 soutěž
2007/2008 2 TJ VOKD Poruba "B" 2002 Tokarský Radovan TJ VOKD Poruba "C" 1892 1 soutěž
2007/2008 1 TJ VOKD Poruba "B" 2002 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 1936 ½ soutěž
2006/2007 11 VOKD Poruba 1824 Čuprová Iva ŠK ZŠ Brankovice 1845 ½ soutěž
2006/2007 10 VOKD Poruba 1824 Slabý Milan SK Boršice B 1 soutěž
2006/2007 9 VOKD Poruba 1824 Dvořák Martin TJ Sokol Postoupky 1971 ½ soutěž
2006/2007 8 VOKD Poruba 1824 Staňa Marek SŠŠ Staré Město B 1791 ½ soutěž
2006/2007 7 VOKD Poruba 1824 Kratochvíl Jiří Tatran Poštorná 1878 ½ soutěž
2006/2007 6 VOKD Poruba 1824 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová 2024 0 soutěž
2006/2007 5 VOKD Poruba 1824 Kawulok Marek BŠŠ DDM Frýdek-Místek D 1712 0 soutěž
2006/2007 4 VOKD Poruba 1824 Mitura Karel BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 1976 1 soutěž
2006/2007 3 VOKD Poruba 1824 Přibyl Radek BVK Duras Brno 1285 1 soutěž
2006/2007 2 VOKD Poruba 1824 Kroupa Zdeněk Slavia Kroměříž 1445 1 soutěž
2006/2007 1 VOKD Poruba 1824 Suchánek Miroslav MSA Dolní Benešov 1798 0 soutěž
2006/2007 11 VOKD Poruba "B" 1824 Zátopek Oldřich TJ Nový Jičín "B" 1844 0 soutěž
2006/2007 10 VOKD Poruba "B" 1824 Přikryl Stanislav TJ Fulnek "A" 1767 1 soutěž
2006/2007 9 VOKD Poruba "B" 1824 Dostál Petr Slavoj Poruba "C" 1910 1 soutěž
2006/2007 8 VOKD Poruba "B" 1824 Zinglar David ŠK Svinov "B" 1789 0 soutěž
2006/2007 7 VOKD Poruba "B" 1824 Kaňovský Jan ŠK ASK Kopřivnice "A" 1887 1 soutěž
2006/2007 6 VOKD Poruba "B" 1824 Tyleček Drahomír Mittal Ostrava "C" 1993 ½ soutěž
2006/2007 5 VOKD Poruba "B" 1824 Vallo Ján T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1678 1 soutěž
2006/2007 3 VOKD Poruba "B" 1824 Beneš Jaroslav VOKD Poruba "C" 1734 1 soutěž
2006/2007 1 VOKD Poruba "B" 1824 Halámka Pavel Mittal Ostrava "D" 1833 1 soutěž
2006/2007 11 VOKD Poruba "D" 1824 Petrov Bogoljub HTJ Odra Ostrava 2020 1 soutěž
2006/2007 10 VOKD Poruba "D" 1824 Buffa Miroslav Dynamo DP Ostrava "B" 1830 ½ soutěž
2006/2007 9 VOKD Poruba "D" 1824 Šprinc Tomáš Slovan Ostrava "B" 1808 1 soutěž
2006/2007 8 VOKD Poruba "D" 1824 Píša Vladimír ŠK Hošťalkovice "A" 2017 0 soutěž
2006/2007 7 VOKD Poruba "D" 1824 Šorel Eduard Unie Hlubina "A" 1909 ½ soutěž
2006/2007 6 VOKD Poruba "D" 1824 Kotlář Jarmil ŠK Šenov "C" 1957 1 soutěž
2006/2007 5 VOKD Poruba "D" 1824 Barteček Ladislav Dynamo DP Ostrava "A" 1856 ½ soutěž
2006/2007 3 VOKD Poruba "D" 1824 Lamper Vlastimil Sokol Vítkovice "A" 1921 0 soutěž
2006/2007 2 VOKD Poruba "D" 1824 Šamu Pavel Mittal Ostrava "E" 2017 0 soutěž
2006/2007 1 VOKD Poruba "D" 1824 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "B" 2047 0 soutěž
2006/2007 9 VOKD Poruba 1824 Kořínek Jaroslav ŠK Svinov "A" 1848 1 soutěž
2006/2007 8 VOKD Poruba 1824 Kordas Oldřich Dynamo DPO 1782 1 soutěž
2006/2007 7 VOKD Poruba 1824 Sklenář Josef ŠK Svinov "B" 1601 1 soutěž
2006/2007 6 VOKD Poruba 1824 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava "B" 1734 1 soutěž
2006/2007 5 VOKD Poruba 1824 Novotný Stanislav ŠK Sokol Polanka 1800 0 soutěž
2006/2007 3 VOKD Poruba 1824 Dosoudil Petr TJ Mariánské Hory 1533 1 soutěž
2006/2007 1 VOKD Poruba 1824 Maceček Pavel HTJ Odra Ostrava 1812 1 soutěž
2005/2006 11 ŠO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1718 Otáhal Josef TJ Tatran Poštorná 1415 1 soutěž
2005/2006 10 ŠO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1718 Taptič Filip ŠK Hodonín 1528 1 soutěž
2005/2006 9 ŠO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1718 Novotný Petr ŠK SŠŠ Staré Město B 1690 0 soutěž
2005/2006 8 ŠO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1718 Gabriel Adam ŠK Boršice 1784 1 soutěž
2005/2006 7 ŠO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1718 Menšík František ŠK Lokomotiva Brno B 1377 0 soutěž
2005/2006 6 ŠO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1718 Vavřínek Michal TJ Dolní Benešov 1531 ½ soutěž
2005/2006 5 ŠO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1718 Matusiak Marcin SK Slavia Orlová 1250 0 soutěž
2005/2006 4 ŠO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1718 Pavelek Tomáš BŠŠ + DDM Frýdek-Místek C 1567 1 soutěž
2005/2006 3 ŠO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1718 Snášel Michal SK Prostějov 1100 1 soutěž
2005/2006 2 ŠO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1718 Hlaváček Pavel TJ Sokol Postoupky 1743 1 soutěž
2005/2006 1 ŠO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1718 Prachař David Slavia Kroměříž 1250 1 soutěž
2005/2006 11 VOKD Poruba "B" 1718 Maňuch Miroslav Slavoj Poruba "C" 1788 ½ soutěž
2005/2006 10 VOKD Poruba "B" 1718 Bíža Miroslav ŠK ASK Kopřivnice "A" 1855 1 soutěž
2005/2006 9 VOKD Poruba "B" 1718 Zeman Karel ŠK ASK Kopřivnice "B" 1676 1 soutěž
2005/2006 8 VOKD Poruba "B" 1718 Berek Miroslav TJ Fulnek "A" 1 soutěž
2005/2006 7 VOKD Poruba "B" 1718 Galia Zdeněk Vagonka Studénka "A" 1828 1 soutěž
2005/2006 6 VOKD Poruba "B" 1718 Kramoliš Pavel Mittal Ostrava "C" 1747 ½ soutěž
2005/2006 5 VOKD Poruba "B" 1718 Smutek Vladimír TJ Nový Jičín "A" 1864 0 soutěž
2005/2006 4 VOKD Poruba "B" 1718 Georgiu Dimitri TJ Frenštát "A" 1 soutěž
2005/2006 3 VOKD Poruba "B" 1718 Hajduček Milan ŠK Petřvald u NJ "A" 1584 1 soutěž
2005/2006 2 VOKD Poruba "B" 1718 Sudolský Jan VOKD Poruba "C" 1602 ½ soutěž
2005/2006 1 VOKD Poruba "B" 1718 Sklenář Josef ŠK Svinov "B" 1654 1 soutěž
2005/2006 11 VOKD Poruba "D" 1718 Maceček Pavel HTJ Odra Ostrava "A" 1816 0 soutěž
2005/2006 9 VOKD Poruba "D" 1718 Folta Jaroslav DP Ostrava "B" 1825 1 soutěž
2005/2006 8 VOKD Poruba "D" 1718 Zygma Jiří ŠK Šenov "B" 1727 1 soutěž
2005/2006 7 VOKD Poruba "D" 1718 Vaníček Adolf Unie Hlubina "A" 1880 0 soutěž
2005/2006 6 VOKD Poruba "D" 1718 Cyroň Karel ŠK Hošťálkovice "A" 1842 1 soutěž
2005/2006 5 VOKD Poruba "D" 1718 Pšenička Pavel Mittal Ostrava "E" 1931 0 soutěž
2005/2006 4 VOKD Poruba "D" 1718 Sanitrák Jan Sokol Vítkovice "A" 1757 1 soutěž
2005/2006 3 VOKD Poruba "D" 1718 Petrovský Jan DP Ostrava "A" 1800 0 soutěž
2005/2006 2 VOKD Poruba "D" 1718 Ruta Dominik ŠK Šenov "C" 1774 0 soutěž
2005/2006 1 VOKD Poruba "D" 1718 Halámka Václav TJ Mariánské Hory "A" 1736 0 soutěž
2005/2006 9 VOKD Poruba "F" 1718 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava "B" 1732 1 soutěž
2005/2006 8 VOKD Poruba "F" 1718 Petrov Bogoljub HTJ Odra Ostrava 1984 0 soutěž
2005/2006 7 VOKD Poruba "F" 1718 Čech Jaroslav ŠK Svinov "B" 1671 1 soutěž
2005/2006 6 VOKD Poruba "F" 1718 Didi Jan Mittal Ostrava 2102 0 soutěž
2005/2006 5 VOKD Poruba "F" 1718 Radvanský Matěj Šenov-junioři 1620 1 soutěž
2005/2006 4 VOKD Poruba "F" 1718 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava "A" 1762 1 soutěž
2005/2006 3 VOKD Poruba "F" 1718 Novotný Stanislav Sokol Polanka 1866 1 soutěž
2005/2006 2 VOKD Poruba "F" 1718 Pokorný Bohumil Šenov-muži 1652 1 soutěž
2005/2006 1 VOKD Poruba "F" 1718 Snopek Jiří ŠK Svinov "A" 1911 1 soutěž
2004/2005 11 VOKD Poruba B" 1560 Mikoška Josef Vagónka Studénka 1800 ½ soutěž
2004/2005 10 VOKD Poruba B" 1560 Maňuch Miroslav Slavoj Poruba C" 1748 ½ soutěž
2004/2005 9 VOKD Poruba B" 1560 Folta František TJ Nový Jičín A" 1950 0 soutěž
2004/2005 8 VOKD Poruba B" 1560 Pindjak Michal TJ Fulnek A" 1698 1 soutěž
2004/2005 7 VOKD Poruba B" 1560 Kadlec Pavel ASK Kopřivnice B" 1881 0 soutěž
2004/2005 6 VOKD Poruba B" 1560 Pšenička Pavel NH Ostrava C" 1795 0 soutěž
2004/2005 5 VOKD Poruba B" 1560 Kordas Oldřich DP Ostrava A" 1827 ½ soutěž
2004/2005 4 VOKD Poruba B" 1560 Šumbera Antonín Unie Hlubina A" 1669 1 soutěž
2004/2005 3 VOKD Poruba B" 1560 Marek Roman TJ Frenštát A" 1729 ½ soutěž
2004/2005 1 VOKD Poruba B" 1560 Machálek Bedřich ŠK Šenov A" 2061 0 soutěž
2004/2005 9 VOKD Poruba 1560 Wertheim Adolf ŠK Šenov B"- jun 1 soutěž
2004/2005 8 VOKD Poruba 1560 Szabó Pavel Slovan Ostrava C" 1707 ½ soutěž
2004/2005 7 VOKD Poruba 1560 Beniš Václav ŠK Svinov B" 1423 1 soutěž
2004/2005 6 VOKD Poruba 1560 Kořínek Jaroslav ŠK Svinov A" 1761 0 soutěž
2004/2005 5 VOKD Poruba 1560 Kolář Karel Sokol Polanka 1404 1 soutěž
2004/2005 4 VOKD Poruba 1560 Sakmar Jan ŠK Šenov A"- muži 1597 1 soutěž
2004/2005 3 VOKD Poruba 1560 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava D" 1717 0 soutěž
2004/2005 2 VOKD Poruba 1560 Linart Ludvík TJ Mariánské Hory 1728 ½ soutěž
2004/2005 1 VOKD Poruba 1560 Šamu Pavel NH Ostrava 1993 1 soutěž
2004/2005 11 VOKD Poruba D" 1560 Noha Michal ŠK Svinov B" 1812 0 soutěž
2004/2005 10 VOKD Poruba D" 1560 Vašek Jaroslav ŠK Šenov B" 1684 0 soutěž
2004/2005 9 VOKD Poruba D" 1560 Týn Ondřej NH Ostrava D" 1500 1 soutěž
2004/2005 8 VOKD Poruba D" 1560 Bosák Michal Sokol Vítkovice 1513 1 soutěž
2004/2005 7 VOKD Poruba D" 1560 Martínek Antonín HTJ Odra Ostrava A 1616 1 soutěž
2004/2005 6 VOKD Poruba D" 1560 Tyleček Svatopluk ŠK Svinov C" 1630 1 soutěž
2004/2005 5 VOKD Poruba D" 1560 Revenda Josef ŠK Šenov C" 1645 ½ soutěž
2004/2005 4 VOKD Poruba D" 1560 Sewiola Petr NH Ostrava E" 1726 1 soutěž
2004/2005 3 VOKD Poruba D" 1560 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava A" 1717 ½ soutěž
2004/2005 2 VOKD Poruba D" 1560 Obertan Milan DPMO Ostrava C" 1709 ½ soutěž
2004/2005 1 VOKD Poruba D" 1560 Křišťák David DPMO Ostrava B" 1512 ½ soutěž
2004/2005 11 TJ VOKD O.-Poruba 1560 Kouřil Jakub ŠK ZŠ Brankovice B 1 soutěž
2004/2005 10 TJ VOKD O.-Poruba 1560 Kratochvíl Jiří Tatran Poštorná 1 soutěž
2004/2005 9 TJ VOKD O.-Poruba 1560 Fiala Václav ŠK Boršice 1272 1 soutěž
2004/2005 8 TJ VOKD O.-Poruba 1560 Vojtík Jakub ŠK SŠŠ St.Město B 1 soutěž
2004/2005 7 TJ VOKD O.-Poruba 1560 Prášek Tomáš ŠK Hodonín 1471 1 soutěž
2004/2005 6 TJ VOKD O.-Poruba 1560 Pokorný Petr TJ F.-S.Napajedla 1 soutěž
2004/2005 5 TJ VOKD O.-Poruba 1560 Palášek Jan TJ Sok.Postoupky B 1 soutěž
2004/2005 4 TJ VOKD O.-Poruba 1560 Hlaváček Petr TJ Sok.Postoupky A 1572 0 soutěž
2004/2005 3 TJ VOKD O.-Poruba 1560 Novosadová Kristýna BŠŠ+ŠK FM C 1720 0 soutěž
2004/2005 1 TJ VOKD O.-Poruba 1560 Miketa Tomáš ŠK TJMSA D.Benešov 0 soutěž