Hráč Londin Milan

Londin Milan

User Pic
Jméno: Londin Milan
Oddíl: ŠO Hlinsko
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1648
Elo mezinárodní: 1639
ID: 6577
FIDE ID: 368075
Rok narození: 1946
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 6 ŠO Hlinsko 1672 1683 Brdíček David SK + Sokol Žamberk 1835 1811 0 soutěž
2019/2020 4 ŠO Hlinsko 1667 1684 Malivánek Jiří Sokol Zaječice 2099 2069 0 soutěž
2019/2020 2 ŠO Hlinsko 1675 1684 Podgorný Radim ŠK Vysoké Mýto B 1672 1704 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠO Hlinsko B 1657 1683 Podgorný Radim Spartak Choceň 1668 1698 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠO Hlinsko B 1657 1683 Kouba Petr Sokol Lázně Bohdaneč 1729 1752 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠO Hlinsko B 1672 1683 Stodola Jakub TJ Štefanydes Polička B 1774 1750 0 soutěž
2019/2020 6 ŠO Hlinsko B 1672 1683 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim B 1789 1774 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠO Hlinsko B 1667 1684 Macek Ondřej ŠK Rapid Pardubice B 1934 1914 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠO Hlinsko B 1675 1684 Klouček Jindřich Jiskra Heřmanův Městec 1680 1687 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠO Hlinsko B 1675 1684 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny E 1526 1537 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠO Hlinsko B 1675 1684 Jura Jiří ŠS Železné hory 1518 1542 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠO Hlinsko C 1657 1683 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička C 1574 1546 0 soutěž
2019/2020 7 ŠO Hlinsko C 1657 1683 Ďuriančík Michal ŠK Svitavy C 1615 1652 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠO Hlinsko C 1672 1684 Izák Miloš Sokol Městečko Trnávka 1466 1593 ½ soutěž
2018/2019 11 SO Hlinsko 1701 1692 Törvenyi Roman 2222 SK Polabiny D 1968 1983 0 soutěž
2018/2019 8 SO Hlinsko 1699 1692 Volf Jaroslav SK Usti nad Orlici A 1958 1934 0 soutěž
2018/2019 5 SO Hlinsko 1686 1692 Petrík Peter SK pri DDM Litomysl 1810 1783 ½ soutěž
2018/2019 4 SO Hlinsko 1689 1711 Třasák Ondřej SK Bohemia Pardubice 1990 1978 0 soutěž
2018/2019 2 SO Hlinsko 1685 1711 Brdíček David SK+Sokol Zamberk 1816 1790 0 soutěž
2018/2019 11 SO Hlinsko B 1690 1692 Smejkal Jan TJ Stefanydes Policka C 1735 1713 ½ soutěž
2018/2019 10 SO Hlinsko B 1690 1692 Štolfa Jaroslav Jiskra Hermanuv Mestec 1742 1783 1 soutěž
2018/2019 8 SO Hlinsko B 1699 1692 Kvapil Pavel 2222 SK Polabiny E 1477 1503 ½ soutěž
2018/2019 6 SO Hlinsko B 1686 1692 Jouza Petr Sokol Lazne Bohdanec 1681 1683 1 soutěž
2018/2019 5 SO Hlinsko B 1689 1711 Juchelka Petr SK Bohemia Pardubice B 1705 1696 ½ soutěž
2018/2019 3 SO Hlinsko B 1685 1711 Dunajčík Jiří Zelezne hory 1835 1886 ½ soutěž
2018/2019 2 SO Hlinsko B 1685 1711 Hájek Jaroslav TJ SO Chrudim B 1925 1926 ½ soutěž
2018/2019 1 SO Hlinsko B 1701 1711 Svítil Radek Eurobit 1707 1714 ½ soutěž
2017/2018 11 SO Hlinsko B 1732 1746 Pilná Jitka 2222 SK Polabiny G 1457 1498 ½ soutěž
2017/2018 7 SO Hlinsko B 1724 1746 Mácha Martin Sokol Lazne Bohdanec 1437 1483 1 soutěž
2017/2018 6 SO Hlinsko B 1724 1746 Pejřimovská Viola Ruby TJ CHS Chotebor B 1414 1504 1 soutěž
2017/2018 5 SO Hlinsko B 1725 1746 Kvapil Pavel 2222 SK Polabiny F 1452 1446 1 soutěž
2017/2018 10 SO Hlinsko C 1725 1746 Michal Milan TJ Sokol Krucemburk 1632 1673 1 soutěž
2017/2018 8 SO Hlinsko C 1737 1746 Svítil Radek Rapid Pardubice F 1735 1736 ½ soutěž
2017/2018 4 SO Hlinsko C 1725 1746 Hon Jiří Rapid Pardubice E 1745 1781 0 soutěž
2017/2018 3 SO Hlinsko C 1725 1746 Janoušek Petr NOPO Miretice 1655 1603 0 soutěž
2017/2018 7 SO Hlinsko 1737 1746 Kolomý Adam TJ Lanskroun 1670 1635 0 soutěž
2017/2018 6 SO Hlinsko 1724 1746 Kalousek Vladimír SK Usti nad Orlici A 2051 2017 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠO Hlinsko 1766 1785 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny E 1698 1691 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠO Hlinsko 1766 1785 Třasák Ondřej ŠK Bohemia Pardubice B 1985 1981 0 soutěž
2015/2016 9 ŠO Hlinsko 1766 1785 Michal Milan TJ CHS Chotěboř B 1762 1766 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠO Hlinsko B 1766 1785 Michal Milan Sokol Krucemburk 1762 1766 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠO Hlinsko B 1766 1785 Janoušek Ladislav NOPO Miřetice 1547 1558 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠO Hlinsko B 1766 1785 Bureš Zbyněk TJ ŠO Chrudim D 1623 1593 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠO Hlinsko B 1766 1785 Němec Bohumil TJ ŠO Chrudim C 1887 1864 1 soutěž
2015/2016 1 ŠO Hlinsko B 1766 1785 Jirmásek Vladimír TJ Sokol Krouna 1481 1528 1 soutěž
2015/2016 6 ŠO Hlinsko B 1766 1785 Brož Dominik ŠK Rapid Pardubice G 1 soutěž
2015/2016 5 ŠO Hlinsko B 1766 1785 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny F 1531 1504 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠO Hlinsko B 1766 1785 Stoček Martin 2222 ŠK Polabiny I 1268 1268 1 soutěž
2014/2015 9 ŠO DDM Hlinsko C 1783 1815 Gregor Jiří 2222 ŠK Polabiny G 1655 1702 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠO DDM Hlinsko C 1783 1815 Svítil Radek ŠK Rapid Pardubice G 1712 1734 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠO DDM Hlinsko C 1783 1815 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny F 1769 1769 0 soutěž
2014/2015 2 ŠO DDM Hlinsko C 1783 1815 Janoušek Ladislav NOPO Miřetice 1455 1 soutěž
2014/2015 11 ŠO Hlinsko A 1783 1815 Krmenčík Roman ŠK Rapid Pardubice D 1763 1838 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠO Hlinsko A 1783 1815 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny D 1670 1668 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠO Hlinsko A 1783 1815 Honek Jan Jiskra Heřmanův Městec 1820 1829 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠO Hlinsko A 1783 1815 Sukdolák Radek TJ CHS Chotěboř C 1826 1886 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠO Hlinsko A 1783 1815 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1914 1913 0 soutěž
2014/2015 5 ŠO Hlinsko A 1783 1815 Žejdlík Patrik 2222 ŠK Polabiny E 1620 1666 0 soutěž
2014/2015 4 ŠO Hlinsko A 1783 1815 Kokeš Bohuslav TJ ŠO Chrudim B 1997 1951 1 soutěž
2014/2015 3 ŠO Hlinsko A 1783 1815 Jouza Petr Sokol Lázně Bohdaneč 1678 1710 1 soutěž
2014/2015 2 ŠO Hlinsko A 1783 1815 Charouz Milan TJ Štefanydes Polička D 1723 1751 1 soutěž
2014/2015 1 ŠO Hlinsko A 1783 1815 Dvořák Slavomil ŠO Hlinsko B 1832 1867 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠO Hlinsko C 1757 1819 Tůma Jan TJ CHS Chotěboř C 1817 1911 0 soutěž
2013/2014 3 ŠO Hlinsko C 1757 1819 Lattenberg František Sokol Městečko Trnávka 1667 0 soutěž
2013/2014 2 ŠO Hlinsko C 1757 1819 Bartoš Karel ŠK Svitavy B 1837 1800 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠO Hlinsko C 1757 1819 Jun Rudolf TJ CHS Chotěboř D 1402 1346 1 soutěž
2013/2014 9 ŠO Hlinsko 1757 1819 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička D 1639 1620 0 soutěž
2013/2014 8 ŠO Hlinsko 1757 1819 Pyskatý Jiří ŠK Rapid Pardubice D 1635 1780 1 soutěž
2013/2014 7 ŠO Hlinsko 1757 1819 Přibyl Jiří Jiskra Heřmanův Městec 1846 1871 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠO Hlinsko 1757 1819 Odstrčil Jan TJ Jiskra Litomyšl B 1438 1 soutěž
2013/2014 3 ŠO Hlinsko 1757 1819 Král Miloš ŠK Rapid Pardubice E 1579 1628 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠO Hlinsko 1757 1819 Podgorný Radim ŠK Vysoké Mýto C 1795 1813 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠO Hlinsko 1757 1819 Štolfa Jaroslav TJ CHS Chotěboř B 1870 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠO Hlinsko C 1797 1848 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička D 1748 1685 0 soutěž
2012/2013 2 ŠO Hlinsko C 1797 1848 Burian Michal Sokol Městečko Trnávka 1830 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠO Hlinsko 1797 1848 Ryzner Jiří ŠK Rapid Teenagers 1719 1724 1 soutěž
2012/2013 10 ŠO Hlinsko 1797 1848 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny F 1697 1754 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠO Hlinsko 1797 1848 Navrátil Václav TJ Spartak Choceň 1673 0 soutěž
2012/2013 8 ŠO Hlinsko 1797 1848 Tomek Karel TJ CHS Chotěboř B 1750 1 soutěž
2012/2013 7 ŠO Hlinsko 1797 1848 Nedelčev Radim ŠK Vysoké Mýto C 1609 1 soutěž
2012/2013 6 ŠO Hlinsko 1797 1848 Sedlák Petr Rapid Pardubice E 1579 1 soutěž
2012/2013 5 ŠO Hlinsko 1797 1848 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny E 1710 1722 0 soutěž
2012/2013 3 ŠO Hlinsko 1797 1848 Pyskatý Jiří Rapid Pardubice D 1803 1 soutěž
2012/2013 2 ŠO Hlinsko 1797 1848 Bartoš Karel TJ Štefanydes Polička C 1662 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠO DDM Hlinsko 1860 Navrátil Zdeněk TJ Spartak Choceň 1767 ½ soutěž
2011/2012 10 ŠO DDM Hlinsko 1860 Kuzmin Sergej ŠK Bohemia Pardubice B 0 soutěž
2011/2012 9 ŠO DDM Hlinsko 1860 Švanda Radek TJ Štefanydes Polička C 1828 1802 0 soutěž
2011/2012 8 ŠO DDM Hlinsko 1860 Stodola Jakub TJ Štefanydes Polička D 1533 1 soutěž
2011/2012 7 ŠO DDM Hlinsko 1860 Hon Jiří Rapid Pardubice D 1872 1867 0 soutěž
2011/2012 6 ŠO DDM Hlinsko 1860 Rošková Kateřina 2222 ŠK Polabiny D 1802 1991 0 soutěž
2011/2012 4 ŠO DDM Hlinsko 1860 Krejčík Tomáš TJ CHS Chotěboř B 1882 1889 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠO DDM Hlinsko 1860 Mužík Ferdinand TJ ŠO Chrudim C 1650 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠO DDM Hlinsko 1860 Pyskatý Jiří Rapid Pardubice E 1809 ½ soutěž
2011/2012 1 ŠO DDM Hlinsko 1860 Kouba Petr 2222 ŠK Polabiny E 2021 1879 ½ soutěž
2010/2011 11 TJ Studenka "A" 1847 Šima František TJ Fulnek "A" 1723 ½ soutěž
2010/2011 10 TJ Studenka "A" 1847 Hanko František TJ Mořkov "B" 1562 1 soutěž
2010/2011 9 TJ Studenka "A" 1847 Madecký Bedřich Tatra Kopřivnice "B" 1909 ½ soutěž
2010/2011 8 TJ Studenka "A" 1847 Terpstra Wiep VOKD Poruba "C" 1975 ½ soutěž
2010/2011 7 TJ Studenka "A" 1847 Kotek René ŠK Petřvald u NJ "A" 1783 1 soutěž
2010/2011 6 TJ Studenka "A" 1847 Míčka Jaroslav TJ Nový Jičín "A" 1876 ½ soutěž
2010/2011 5 TJ Studenka "A" 1847 Veselský František TJ Mořkov "A" 1961 0 soutěž
2010/2011 4 TJ Studenka "A" 1847 Marek Matyáš T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1893 ½ soutěž
2010/2011 3 TJ Studenka "A" 1847 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba "B" 1940 ½ soutěž
2010/2011 2 TJ Studenka "A" 1847 Bayer Vlastimil ŠK Hošťálkovice "A" 1795 1 soutěž
2010/2011 1 TJ Studenka "A" 1847 Kořínek Jaroslav TJ Mariánské Hory "B" 1775 ½ soutěž
2009/2010 11 Vagonka Studénka 1839 Káňa Zdeněk ŠK ASK Tatra Kopřivnice C 1820 ½ soutěž
2009/2010 8 Vagonka Studénka 1839 Diviš Jan ŠK Petřvald 1732 ½ soutěž
2009/2010 7 Vagonka Studénka 1839 Zátopek Oldřich TJ Nový Jičín 1838 1 soutěž
2009/2010 6 Vagonka Studénka 1839 Pektor Vítězslav VOKD Poruba C 1720 ½ soutěž
2009/2010 4 Vagonka Studénka 1839 Blecharz Pavel Mittal Ostrava D 1742 ½ soutěž
2009/2010 3 Vagonka Studénka 1839 Dohnálek Tomáš TJ Fulnek 1707 1 soutěž
2009/2010 2 Vagonka Studénka 1839 Šindler Václav TJ Frenštát 1799 ½ soutěž
2009/2010 1 Vagonka Studénka 1839 Mačejovský Igor VOKD Poruba B 2018 ½ soutěž
2008/2009 10 Vagonka Studénka "A" 1843 Madecký Bedřich ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 1944 ½ soutěž
2008/2009 9 Vagonka Studénka "A" 1843 Sykala Vladislav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1862 ½ soutěž
2008/2009 8 Vagonka Studénka "A" 1843 Třetina Zdeněk VOKD Poruba "B" 1796 ½ soutěž
2008/2009 7 Vagonka Studénka "A" 1843 Jarolím Jan VOKD Poruba "C" 1798 ½ soutěž
2008/2009 6 Vagonka Studénka "A" 1843 Šindler Václav TJ Frenštát "A" 1786 ½ soutěž
2008/2009 5 Vagonka Studénka "A" 1843 Bayer Vlastimil Mittal Ostrava "D" 1846 ½ soutěž
2008/2009 4 Vagonka Studénka "A" 1843 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín "A" 1968 ½ soutěž
2008/2009 3 Vagonka Studénka "A" 1843 Kotek René ŠK Petřvald u NJ "A" 1720 ½ soutěž
2008/2009 2 Vagonka Studénka "A" 1843 Dohnálek Tomáš TJ Fulnek "A" 1650 ½ soutěž
2007/2008 11 Vagonka Studénka "A" 1854 Halamíček Robert TJ Frenštát "A" 1790 ½ soutěž
2007/2008 9 Vagonka Studénka "A" 1854 Tománek Marek TJ Petřvald u NJ 1710 ½ soutěž
2007/2008 8 Vagonka Studénka "A" 1854 Peřík Alois ŠK Svinov "B" 1791 0 soutěž
2007/2008 7 Vagonka Studénka "A" 1854 Hlaváček Pavel ASK Tatra Kopřivnice "A" 1781 1 soutěž
2007/2008 6 Vagonka Studénka "A" 1854 Pektor Vítězslav TJ VOKD Poruba "C" 1782 ½ soutěž
2007/2008 5 Vagonka Studénka "A" 1854 Přikryl Stanislav TJ Fulnek "A" 1774 1 soutěž
2007/2008 4 Vagonka Studénka "A" 1854 Trapl Dalibor TJ VOKD Poruba "B" 2002 ½ soutěž
2007/2008 3 Vagonka Studénka "A" 1854 Smutek Vladimír TJ Nový Jičín "A" 1874 0 soutěž
2007/2008 2 Vagonka Studénka "A" 1854 Kubačák Lubomír ŠK Svinov "A" 2037 0 soutěž
2007/2008 1 Vagonka Studénka "A" 1854 Sykala Vladislav ASK Tatra Kopřivnice "B" 1873 ½ soutěž
2006/2007 11 Vagónka Studénka "A" 1857 Kubica Radek Mittal Ostrava "D" 1868 ½ soutěž
2006/2007 10 Vagónka Studénka "A" 1857 Smutek Vladimír TJ Nový Jičín "B" 1889 ½ soutěž
2006/2007 8 Vagónka Studénka "A" 1857 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba "C" 1941 ½ soutěž
2006/2007 7 Vagónka Studénka "A" 1857 Kořínek Jaroslav ŠK Svinov "B" 1848 1 soutěž
2006/2007 6 Vagónka Studénka "A" 1857 Rosinský Pavel ŠK ASK Kopřivnice "A" 2037 0 soutěž
2006/2007 4 Vagónka Studénka "A" 1857 Vícha Marek VOKD Poruba "B" 1901 0 soutěž
2006/2007 3 Vagónka Studénka "A" 1857 Marek Roman T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1728 ½ soutěž
2006/2007 2 Vagónka Studénka "A" 1857 Třetina Zdeněk VOKD Poruba "C" 1807 ½ soutěž
2006/2007 1 Vagónka Studénka "A" 1857 Kadlec Pavel ŠK ASK Kopřivnice "B" 1883 ½ soutěž
2005/2006 11 Vagonka Studénka "A" 1851 Šimetka Vlastimil TJ Frenštát "A" 1819 ½ soutěž
2005/2006 10 Vagonka Studénka "A" 1851 Staníček František VOKD Poruba "C" ½ soutěž
2005/2006 9 Vagonka Studénka "A" 1851 Pistl Robert Slavoj Poruba "C" 1864 0 soutěž
2005/2006 8 Vagonka Studénka "A" 1851 Kadlec Pavel ŠK ASK Kopřivnice "B" 1886 ½ soutěž
2005/2006 7 Vagonka Studénka "A" 1851 Kudla Richard VOKD Poruba "B" 1642 1 soutěž
2005/2006 6 Vagonka Studénka "A" 1851 Jašek Břetislav TJ Nový Jičín "A" 1904 1 soutěž
2005/2006 5 Vagonka Studénka "A" 1851 Diviš Jan ŠK Petřvald u NJ "A" 1722 ½ soutěž
2005/2006 3 Vagonka Studénka "A" 1851 Kaňovský Jan ŠK ASK Kopřivnice "A" 1903 1 soutěž
2005/2006 2 Vagonka Studénka "A" 1851 Pindjak Michal TJ Fulnek "A" 1684 ½ soutěž
2005/2006 1 Vagonka Studénka "A" 1851 Major Robert Mittal Ostrava "C" 1799 ½ soutěž