Hráč Pokorný Bohumil

Pokorný Bohumil

User Pic
Jméno: Pokorný Bohumil
Oddíl: ŠK Šenov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1584
Elo mezinárodní: 0
ID: 7369
FIDE ID: 351040
Rok narození: 1947
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 7 ŠK Šenov D 0 1607 Janků Viktor Dynamo DP Ostrava B 0 1529 0
2017/2018 6 ŠK Šenov D 0 1607 Vaněk Jiří Šachový spolek Polanka 0 1717 0
2017/2018 4 ŠK Šenov D 0 1607 Jaroš Bohumil Mariánské Hory C 1864 1864 0
2017/2018 7 ŠK Šenov C 0 1607 Ludvová Marie TJ Sokol Vítkovice 1591 1547 ½
2017/2018 5 ŠK Šenov C 0 1607 Obertan Milan Dynamo DP Ostrava A 1567 1654 ½
2017/2018 4 ŠK Šenov C 0 1607 Ramian Zdeněk Mariánské Hory B 1657 1694 0
2015/2016 7 ŠK Šenov "C" 1582 Šafarčík Miroslav HTJ Odra "A" 1566 1614 ½
2015/2016 6 ŠK Šenov "C" 1582 Měřička Josef TJ Ostrava "D" 1000 1
2015/2016 5 ŠK Šenov "C" 1582 Pšenička Pavel Dynamo DPO "A" 1767 ½
2015/2016 3 ŠK Šenov "C" 1582 Szabó Pavel Slovan Ostrava "A" 1683 1573 ½
2015/2016 2 ŠK Šenov "C" 1582 Kořínek Jaroslav TJ Mariánské Hory "B" 1667 1678 ½
2015/2016 1 ŠK Šenov "C" 1582 Kaleta Jan Sokol Vítkovice "A" 1000 0
2015/2016 9 ŠK Šenov "D" 1582 Maceček Pavel Dynamo DPO "C" 1842 0
2015/2016 8 ŠK Šenov "D" 1582 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava "B" 1561 1614 0
2015/2016 7 ŠK Šenov "D" 1582 TJ Ostrava "F" 1
2015/2016 6 ŠK Šenov "D" 1582 Šafarčík Miroslav ŠK Hošťálkovice "B" 1566 1614 0
2015/2016 5 ŠK Šenov "D" 1582 Kudláček Martin ŠK Šenov "E" 1119 1
2015/2016 4 ŠK Šenov "D" 1582 Miklosz Michael TJ Ostrava "E" 1384 1222 0
2015/2016 3 ŠK Šenov "D" 1582 Poništ Milan Dynamo DPO "B" 1678 ½
2015/2016 2 ŠK Šenov "D" 1582 Chmela Zdeněk TJ Mariánské Hory "C" 1806 1786 0
2015/2016 1 ŠK Šenov "D" 1582 Nedvídek Jiří Sokol Polanka "A" 1555 1
2011/2012 1 Šk Šenov,,B" 1582 Fridrišek Tomáš TJ Mittal Ostrava 1250 1
2010/2011 1 ŠK Šenov 1587 Malina Roman Slavoj Poruba C 1100 1
2010/2011 1 ŠK Šenov 1587 Cvik Štěpán VOKD Poruba 1700 0
2009/2010 9 ŠK Šenov 1577 Obertan Milan Dynamo DP Ostrava 1706 ½
2009/2010 8 ŠK Šenov 1577 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava 1710 ½
2009/2010 7 ŠK Šenov 1577 Kočí Vladimír TJ Mariánské Hory F 1694 1
2009/2010 6 ŠK Šenov 1577 Chrostek Lukáš Mittal Ostrava 1602 ½
2009/2010 5 ŠK Šenov 1577 Adamčík Miroslav Sokol Polanka n/O 1659 ½
2009/2010 4 ŠK Šenov 1577 Ludvová Marie Sokol Vítkovice B 1512 ½
2009/2010 3 ŠK Šenov 1577 Bůžek Ivo TJ Mariánské Hory G 1479 ½
2009/2010 2 ŠK Šenov 1577 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba 1950 0
2009/2010 1 ŠK Šenov 1577 Čáp Šimon VOKD Poruba F 1461 0
2009/2010 7 ŠK Šenov C 1577 Šálek Josef Slovan Ostrava B 1766 0
2009/2010 6 ŠK Šenov C 1577 Studník Oldřich TJ Mariánské Hory E 1742 ½
2009/2010 4 ŠK Šenov C 1577 Vaněk Jiří Sokol Polanka n/O 1794 0
2009/2010 3 ŠK Šenov C 1577 Lukáš Dalibor Slavoj Poruba C 1823 0
2009/2010 2 ŠK Šenov C 1577 Folta Jaroslav Dynamo DP Ostrava C 1800 0
2009/2010 1 ŠK Šenov C 1577 Ogrocki Jaroslav Dynamo DP Ostrava D 1542 1
2009/2010 9 ŠK Šenov B 1577 Šafarčík Miroslav HTJ Odra Ostrava A 1409 ½
2009/2010 8 ŠK Šenov B 1577 Marhoun Otto VOKD Poruba D 1738 ½
2009/2010 7 ŠK Šenov B 1577 Smrek Emil Dynamo DP Ostrava A 1576 1
2008/2009 10 Šenov-muži 1609 Stračánek Vladimír Slavoj Poruba 1948 ½
2008/2009 9 Šenov-muži 1609 Hurta Jan Slovan Ostrava "A" 1593 0
2008/2009 8 Šenov-muži 1609 Růžička Lubomír Sokol Vítkovice 1612 1
2008/2009 7 Šenov-muži 1609 Vojtěchovská Lenka Mittal Ostrava 1381 ½
2008/2009 6 Šenov-muži 1609 Šíma Nikola Svinov "Masters" 1912 0
2008/2009 4 Šenov-muži 1609 Valenčíková Sandra Šenov-junioři 1
2008/2009 3 Šenov-muži 1609 Halámka Václav Slovan Ostrava "B" 1720 ½
2008/2009 2 Šenov-muži 1609 Witos Jindřich Sokol Polanka 1524 ½
2008/2009 1 Šenov-muži 1609 Týn Marek Mittal Ostrava-junioři 1738 1
2008/2009 7 ŠK Šenov "D" 1609 Viliamsová Jana Dynamo DP Ostrava "D" 1
2008/2009 6 ŠK Šenov "D" 1609 Hurta Jan Slovan Ostrava "B" 1593 0
2008/2009 4 ŠK Šenov "D" 1609 Janíček Július ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1392 0
2008/2009 3 ŠK Šenov "D" 1609 Pirhala Ladislav Dynamo DP Ostrava "C" 1514 0
2008/2009 2 ŠK Šenov "D" 1609 Labor Pavel TJ Mariánské Hory "B" 1600 1
2008/2009 11 ŠK Šenov "B" 1609 Randýsek Jindřich HTJ Odra Ostrava "A" 1629 0
2008/2009 9 ŠK Šenov "B" 1609 Halámka Václav Slovan Ostrava "A" 1720 0
2008/2009 8 ŠK Šenov "B" 1609 Sudolský Jan VOKD Poruba "D" 1605 0
2008/2009 7 ŠK Šenov "B" 1609 Buroňová Alena Sokol Vítkovice "A" 1
2008/2009 6 ŠK Šenov "B" 1609 Martínek Antonín ŠK Hošťálkovice "A 1707 ½
2008/2009 5 ŠK Šenov "B" 1609 Černík Patrik Mittal Ostrava "E" ½
2008/2009 4 ŠK Šenov "B" 1609 Poništ Milan Dynamo DP Ostrava "B" 1630 1
2008/2009 3 ŠK Šenov "B" 1609 Košťálek Filip VOKD Poruba "E" 1342 0
2008/2009 2 ŠK Šenov "B" 1609 Hečko Miloslav ŠK Šenov "C" 1658 1
2008/2009 1 ŠK Šenov "B" 1609 Šumbera Antonín TJ Mariánské Hory "A" 1656 0
2007/2008 11 Šenov-muži 1585 Týn Miroslav Mittal Ostrava 1
2007/2008 10 Šenov-muži 1585 Kořínková Gabriela ŠK Svinov "D" 1730 1
2007/2008 7 Šenov-muži 1585 Šaffer Miroslav ŠK Sokol Polanka 1659 1
2007/2008 6 Šenov-muži 1585 Mačejovský Igor VOKD Poruba "G" 2015 0
2007/2008 5 Šenov-muži 1585 Samek Jan Sokol Vítkovice "B" 1454 1
2007/2008 2 Šenov-muži 1585 Urgácsová Sára Šenov junioři 1250 1
2007/2008 10 ŠK Šenov "B" 1585 Lyčka Jaromír TJ Mariánské Hory "A" 1656 ½
2007/2008 6 ŠK Šenov "B" 1585 Poništ Milan Dynamo DP Ostrava "B" 1639 ½
2007/2008 4 ŠK Šenov "B" 1585 Zygma Jiří ŠK Šenov "C" 1669 0
2007/2008 9 ŠK Šenov "D" 1585 Ogrocki Jaroslav Dynamo DP Ostrava "D" 1538 0
2007/2008 8 ŠK Šenov "D" 1585 Šaffer Miroslav ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1659 1
2007/2008 7 ŠK Šenov "D" 1585 Hettenberger Miroslav Slovan Ostrava "B" 1859 ½
2007/2008 6 ŠK Šenov "D" 1585 Kořínková Gabriela ŠK Svinov "C" 1730 0
2007/2008 5 ŠK Šenov "D" 1585 Ondis Miroslav Dynamo DP Ostrava "C" 1336 1
2007/2008 3 ŠK Šenov "D" 1585 Jakuba Jiří Slavoj Poruba "C" 1
2007/2008 2 ŠK Šenov "D" 1585 Král Pavel VOKD Poruba "F" 1610 1
2007/2008 1 ŠK Šenov "D" 1585 Koki Jan TJ Mariánské Hory "B" 1490 0
2006/2007 11 ŠK Šenov "C" 1578 Chmela Zdeněk Dynamo DP Ostrava "A" 1760 0
2006/2007 10 ŠK Šenov "C" 1578 Hettenberger Miroslav Slovan Ostrava "A" 1873 0
2006/2007 9 ŠK Šenov "C" 1578 Hruška Antonín Sokol Vítkovice "A" 1
2006/2007 8 ŠK Šenov "C" 1578 Blecharz Pavel Mittal Ostrava "E" 1608 0
2006/2007 7 ŠK Šenov "C" 1578 Urbanec Michal ŠK Šenov "B" 1
2006/2007 6 ŠK Šenov "C" 1578 Pyka Milan VOKD Poruba "D" 1706 ½
2006/2007 4 ŠK Šenov "C" 1578 Kohut Lumír Slovan Ostrava "B" 1535 1
2006/2007 3 ŠK Šenov "C" 1578 Martínek Antonín ŠK Hošťalkovice "A" 1635 0
2006/2007 2 ŠK Šenov "C" 1578 Tobola Zdeněk Unie Hlubina "A" 1424 1
2006/2007 1 ŠK Šenov "C" 1578 Šafarčík Miroslav HTJ Odra Ostrava 1390 1
2006/2007 9 ŠK Šenov 1578 Šafarčík Miroslav HTJ Odra Ostrava 1390 ½
2006/2007 8 ŠK Šenov 1578 Herič Milan ŠK Svinov "A" 1718 0
2006/2007 7 ŠK Šenov 1578 Třuslo Tomáš Dynamo DPO 1597 0
2006/2007 6 ŠK Šenov 1578 Beniš Václav ŠK Svinov "B" 1459 ½
2006/2007 5 ŠK Šenov 1578 Tkáč Leopold Slovan Ostrava "B" 1553 1
2006/2007 4 ŠK Šenov 1578 Václavík David VOKD Poruba 2044 0
2006/2007 3 ŠK Šenov 1578 Špálek Zdeněk ŠK Sokol Polanka 1473 1
2006/2007 2 ŠK Šenov 1578 Jurčaga František TJ Mariánské Hory 1370 1
2006/2007 1 ŠK Šenov 1578 Štefan Aleš Slovan Ostrava "A" 1698 1
2006/2007 9 ŠK Šenov "D" 1578 Koki Jan TJ Mariánské Hory "A" 1437 ½
2006/2007 8 ŠK Šenov "D" 1578 Witos Jindřich Sokol Polanka "A" 1544 1
2006/2007 6 ŠK Šenov "D" 1578 Marvan Zdeněk Dynamo DPO "C" 1654 0
2006/2007 5 ŠK Šenov "D" 1578 Bůžek Ivo ŠK Svinov "C" 1506 1
2006/2007 4 ŠK Šenov "D" 1578 Churová Hana Mittal Ostrava "F" 1507 1
2006/2007 3 ŠK Šenov "D" 1578 Sudolský Jan VOKD Poruba "E" 1612 0
2006/2007 2 ŠK Šenov "D" 1578 Třuslo Tomáš Dynamo DPO "D" 1597 0
2006/2007 1 ŠK Šenov "D" 1578 Dostál Václav Slavoj Poruba "D" 1
2005/2006 9 ŠK Šenov "B" 1652 Hajduk Jan HTJ Odra Ostrava "A" 1729 ½
2005/2006 8 ŠK Šenov "B" 1652 Skočková Kateřina VOKD Poruba "D" 1652 0
2005/2006 6 ŠK Šenov "B" 1652 Blecharz Pavel Mittal Ostrava "D" 1773 0
2005/2006 5 ŠK Šenov "B" 1652 Malina Tomáš Unie Hlubina "A" 1606 0
2005/2006 2 ŠK Šenov "B" 1652 Ludvová Marie Sokol Vítkovice "A" 1526 1
2005/2006 1 ŠK Šenov "B" 1652 Lahola Květoslav DP Ostrava "A" 1785 0
2005/2006 11 ŠK Šenov "D" 1652 Szabó Pavel Slovan Ostrava "B" 1692 0
2005/2006 10 ŠK Šenov "D" 1652 Janků Viktor DP Ostrava "C" 1648 ½
2005/2006 9 ŠK Šenov "D" 1652 Kempa Jaroslav ŠK Svinov "C" 1618 ½
2005/2006 8 ŠK Šenov "D" 1652 Šaffer Miroslav Sokol Polanka "A" 1705 1
2005/2006 7 ŠK Šenov "D" 1652 Jurčaga František TJ Mariánské Hory "B" 1370 1
2005/2006 6 ŠK Šenov "D" 1652 Šumbera Antonín Unie Hlubina "B" 1659 0
2005/2006 5 ŠK Šenov "D" 1652 Hettenberger Miroslav Slovan Ostrava "A" 1972 ½
2005/2006 4 ŠK Šenov "D" 1652 Blaško František DP Ostrava "D" 1593 ½
2005/2006 3 ŠK Šenov "D" 1652 Marhoun Otto VOKD Poruba "E" 1657 0
2005/2006 2 ŠK Šenov "D" 1652 Návrat Vladimír Slavoj Poruba "D" 1650 1
2005/2006 1 ŠK Šenov "D" 1652 Týn Marek Mittal Ostrava "F" 1371 0
2005/2006 9 Šenov-muži 1652 Herič Milan ŠK Svinov "A" 1714 0
2005/2006 8 Šenov-muži 1652 Tkáč Leopold Slovan Ostrava "B" 1571 ½
2005/2006 7 Šenov-muži 1652 Maceček Pavel HTJ Odra Ostrava 1816 0
2005/2006 6 Šenov-muži 1652 Bůžek Ivo ŠK Svinov "B" 1484 1
2005/2006 4 Šenov-muži 1652 Čala Martin Šenov-junioři 1337 1
2005/2006 3 Šenov-muži 1652 Gavroň Ladislav Slovan Ostrava "A" 1747 0
2005/2006 2 Šenov-muži 1652 Trapl Dalibor VOKD Poruba "F" 1718 0
2005/2006 1 Šenov-muži 1652 Adamčík Miroslav Sokol Polanka 0
2004/2005 9 ŠK Šenov A"- muži 1665 Herič Milan ŠK Svinov A" 1735 0
2004/2005 8 ŠK Šenov A"- muži 1665 Malík Radovan Sokol Polanka 1
2004/2005 7 ŠK Šenov A"- muži 1665 Pšenička Pavel NH Ostrava 1795 0
2004/2005 5 ŠK Šenov A"- muži 1665 Bagar Miroslav TJ Mariánské Hory 1558 1
2004/2005 3 ŠK Šenov A"- muži 1665 Vogel Richard ŠK Šenov B"- jun 1
2004/2005 2 ŠK Šenov A"- muži 1665 Tkáč Leopold Slovan Ostrava C" 1531 0
2004/2005 11 ŠK Šenov C" 1665 Bosák Michal Sokol Vítkovice 1513 ½
2004/2005 10 ŠK Šenov C" 1665 Lechner Miroslav HTJ Odra Ostrava A 1720 ½
2004/2005 9 ŠK Šenov C" 1665 Tyleček Svatopluk ŠK Svinov C" 1630 0
2004/2005 8 ŠK Šenov C" 1665 Poništ Milan DPMO Ostrava C" 1699 1
2004/2005 7 ŠK Šenov C" 1665 Sewiola Petr NH Ostrava E" 1726 0
2004/2005 6 ŠK Šenov C" 1665 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava A" 1717 ½
2004/2005 5 ŠK Šenov C" 1665 Mutina Antonín VOKD Poruba D" 1952 0
2004/2005 4 ŠK Šenov C" 1665 Janků Viktor DPMO Ostrava B" 1653 ½
2004/2005 3 ŠK Šenov C" 1665 Uherek Jan ŠK Svinov B" 1812 1
2004/2005 2 ŠK Šenov C" 1665 Hudeček Jaroslav ŠK Šenov B" 1625 ½
2004/2005 1 ŠK Šenov C" 1665 Blecharz Pavel NH Ostrava D" 1806 ½
2004/2005 10 ŠK Šenov D" 1665 Olšarová Karolína Slavoj Poruba D" 1845 ½
2004/2005 9 ŠK Šenov D" 1665 Bagar Miroslav TJ Mar.Hory B" 1558 ½
2004/2005 8 ŠK Šenov D" 1665 Blecharz Pavel NH Ostrava F" 1519 1
2004/2005 7 ŠK Šenov D" 1665 Poništ Milan DPMO Ostrava D" 1699 0
2004/2005 6 ŠK Šenov D" 1665 Sedlář Jaroslav Unie Hlubina B" 1979 1
2004/2005 4 ŠK Šenov D" 1665 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava B" 1717 0
2004/2005 3 ŠK Šenov D" 1665 Hettenberger Miroslav TJ Mar.Hory A" 1842 ½
2004/2005 2 ŠK Šenov D" 1665 Cyroň Karel ŠK Hošťálkovice 1884 0
2004/2005 1 ŠK Šenov D" 1665 Chlevišťan Jaromír VOKD Poruba E" 1633 1
2003/2004 8 ŠK Šenov 1718 Šoki Zdeněk Sokol Vítkovice 1850 0
2003/2004 7 ŠK Šenov 1718 Bagar Miroslav TJ Mar.Hory 1528 1
2003/2004 6 ŠK Šenov 1718 Křišťák David DPMO Ostrava ½
2003/2004 4 ŠK Šenov 1718 Štökl Adam Unie Hlubina 1629 0
2003/2004 3 ŠK Šenov 1718 Jirásek Michael VOKD Poruba 1468 0
2003/2004 2 ŠK Šenov 1718 Pavlas Jaroslav DPMO Ostrava 1800 0
2003/2004 1 ŠK Šenov 1718 Halámka Václav Slovan Ostrava 1752 ½
2003/2004 9 ŠK Šenov 1718 Petrovský Jan DPMO Ostrava 1847 ½
2003/2004 8 ŠK Šenov 1718 Tokarský Radovan VOKD Poruba 1896 0
2003/2004 7 ŠK Šenov 1718 Vaníček Adolf Unie Hlubina 1894 0
2003/2004 6 ŠK Šenov 1718 Blecharz Pavel NH Ostrava 1798 0
2003/2004 5 ŠK Šenov 1718 Kolář Roman TJ Mar.Hory 1
2003/2004 4 ŠK Šenov 1718 Bayer Vlastimil ŠK Hošťálkovice A 1844 0
2003/2004 3 ŠK Šenov 1718 Křivánek Vladimír DPMO Ostrava 1768 ½
2003/2004 2 ŠK Šenov 1718 Broskevič Lumír ŠK Šenov 1765 0
2003/2004 1 ŠK Šenov 1718 Vihnár Milan HTJ Odra Ostrava A 1891 0