Hráč Didi Jan

Didi Jan

User Pic
Jméno: Didi Jan
Oddíl: TJ Ostrava
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2040
Elo mezinárodní: 2050
ID: 1217
FIDE ID: 312428
Rok narození: 1963
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 TJ Ostrava B 2025 2015 Čujdík Jiří SK Stonava 1952 1939 1
2018/2019 10 TJ Ostrava B 2035 2015 Frank Adam BSŠ Frýdek Místek D 2087 2067 0
2018/2019 9 TJ Ostrava B 2035 2015 Slavinský Rostislav Tatra Kopřivnice A 2020 2011 ½
2018/2019 8 TJ Ostrava B 2029 2015 Pavera Vít ŠK TJ Dolní Benešov A 2045 2034 ½
2018/2019 7 TJ Ostrava B 2029 2015 Záleský Karel Slezan Opava B 2059 2013 1
2018/2019 6 TJ Ostrava B 2027 2015 Kolář Stanislav ŠK Šenov A 2065 2045 0
2018/2019 5 TJ Ostrava B 2027 2015 Chlevišťan Jakub ŠK Slavoj Poruba D 2059 2068 1
2018/2019 4 TJ Ostrava B 2006 2021 Novák Jiří SK Slavia Orlová C 1975 1983 1
2018/2019 3 TJ Ostrava B 2015 2021 Matonoha Petr ŠK Bruntál 1935 1947 0
2018/2019 2 TJ Ostrava B 2015 2021 Balogh Milan TJ Ostrava C 1823 1831 ½
2018/2019 1 TJ Ostrava B 2024 2021 Řezníček Marcel Baník Havířov B 2043 2023 0
2018/2019 11 Labortech Ostrava "B" 2035 2015 Laurincová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2108 2056 ½
2018/2019 10 Labortech Ostrava "B" 2035 2015 Václavík David Slavoj Poruba "C" 1997 1999 ½
2018/2019 9 Labortech Ostrava "B" 2029 2015 Kubeczka Aleš TJ Slovan Havířov 2022 2034 ½
2018/2019 8 Labortech Ostrava "B" 2029 2015 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová "B" 2218 2208 0
2018/2019 7 Labortech Ostrava "B" 2027 2015 Chwistek Karel KVS EKODIVIZE Opava 2044 2043 ½
2018/2019 6 Labortech Ostrava "B" 2027 2015 Válek Milan TJ Sokol Dobrá 2022 1985 ½
2018/2019 5 Labortech Ostrava "B" 2006 2021 Kudla Richard Slavoj Poruba "B" 2066 2044 ½
2018/2019 4 Labortech Ostrava "B" 2006 2021 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec "B" 2028 2010 1
2018/2019 3 Labortech Ostrava "B" 2015 2021 Hrbáček Miroslav Sokol Vrbno pod P. 1957 1964 1
2018/2019 2 Labortech Ostrava "B" 2015 2021 Bulava Petr Baník Havířov 2016 2017 ½
2017/2018 10 ŠK HTJ Odra Ostrava 2008 2017 Pohludka Ondřej ŠK Šenov C 1992 1974 1
2017/2018 9 ŠK HTJ Odra Ostrava 2008 2017 Dostál Radim ŠK Slavoj Poruba E 1943 1967 ½
2017/2018 8 ŠK HTJ Odra Ostrava 2008 2017 Lamper Vlastimil TJ Sokol Vítkovice 1888 1928 1
2017/2018 7 ŠK HTJ Odra Ostrava 2008 2017 Dostál Radim ŠK Slavoj Poruba E 1943 1967 ½
2017/2018 6 ŠK HTJ Odra Ostrava 2008 2017 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice 1859 1897 1
2017/2018 5 ŠK HTJ Odra Ostrava 1996 2017 Kondula Lukáš TJ Sokol Vítkovice 1941 1950 1
2017/2018 4 ŠK HTJ Odra Ostrava 1996 2017 Brzezny Petr Slovan Ostrava A 1758 1810 ½
2017/2018 3 ŠK HTJ Odra Ostrava 1996 2017 Pohludka Ondřej ŠK Šenov C 1973 1974 ½
2017/2018 2 ŠK HTJ Odra Ostrava 2011 2021 Kusák Lubomír Mariánské Hory B 1815 1803 1
2017/2018 1 ŠK HTJ Odra Ostrava 2011 2021 Buffa Miroslav Dynamo DP Ostrava A 0 1852 0
2017/2018 11 TJ Ostrava B 2002 2017 Vícha Martin Slezan Opava B 1960 1981 ½
2017/2018 10 TJ Ostrava B 1996 2017 Lojek Marek SK Slavia Orlová C 2075 2091 ½
2017/2018 9 TJ Ostrava B 1996 2017 Tauš Martin SK Stonava 2126 2049 ½
2017/2018 8 TJ Ostrava B 2016 2017 Kárník Pavel ŠK Bruntál 2273 2265 0
2017/2018 7 TJ Ostrava B 2016 2017 Zimniok Lubomír Tatra Kopřivnice A 2042 2014 0
2017/2018 6 TJ Ostrava B 2008 2017 Sieber Martin SK Slavia Orlová B 2101 2088 1
2017/2018 5 TJ Ostrava B 2008 2017 Kuchař Matěj ŠK Slavoj Poruba C 2058 2006 ½
2017/2018 4 TJ Ostrava B 1996 2017 Kocur Valter ŠK TJ Dolní Benešov B 1941 1958 1
2017/2018 3 TJ Ostrava B 1996 2017 Podlesný Pavel ŠK Šenov A 2130 2090 0
2017/2018 2 TJ Ostrava B 1996 2017 Baier Pavel Baník Havířov B 2065 2056 ½
2017/2018 1 TJ Ostrava B 2011 2021 Kopcová Ludmila TJ Ostrava C 1878 1961 1
2017/2018 10 Labortech Ostrava "B" 2054 2069 Bulava Petr Baník Havířov "A" 2101 2102 ½
2017/2018 9 Labortech Ostrava "B" 2054 2069 Pilch Roman TŽ Třinec "B" 2128 2113 ½
2017/2018 8 Labortech Ostrava "B" 2054 2069 Záleský Karel ŠK TJ Dolní Benešov "A" 2073 2006 0
2017/2018 7 Labortech Ostrava "B" 2054 2069 Beseda Roman TJ Sokol Dobrá „A“ 2076 2090 ½
2017/2018 6 Labortech Ostrava "B" 2054 2069 Sieber Martin SK Slavia Orlová "A" 2096 2032 0
2017/2018 5 Labortech Ostrava "B" 2054 2069 Zimniok Lubomír Šachový klub Karviná 2087 2114 ½
2017/2018 4 Labortech Ostrava "B" 2054 2069 Zdražil Jan AŠK DA Olomouc "A" 1839 1916 0
2017/2018 3 Labortech Ostrava "B" 2054 2069 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1916 1905 ½
2017/2018 2 Labortech Ostrava "B" 2054 2069 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havířov "A" 2112 2053 ½
2017/2018 1 Labortech Ostrava "B" 2054 2069 Očkay Tomáš ŠK Slavoj Poruba "B" 2146 2149 ½
2015/2016 9 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2054 2069 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava "B" 2230 2213 0
2015/2016 7 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2054 2069 Lanč Alois Slavia Kroměříž "B" 2329 2403 0
2015/2016 6 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2054 2069 Chlevišťan Jakub ŠK Slavoj Poruba "B" 2158 2158 1
2015/2016 4 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2054 2069 Raszka Janusz Slavoj Český Těšín 2140 0
2015/2016 3 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2054 2069 Horsák Jan ŠK Staré Město "B" 2080 2091 ½
2015/2016 2 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2054 2069 Bosák Jan Zbrojovka Vsetín 2148 2143 0
2015/2016 1 ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2054 2069 Podlesný Pavel Baník Havířov 2117 2087 ½
2015/2016 11 TJ Ostrava "B" 2054 2069 Kula Dominik Sokol Dobrá 2203 2160 0
2015/2016 10 TJ Ostrava "B" 2054 2069 Dmitrenko Viktor SK Slavia Orlová "B" 2275 ½
2015/2016 9 TJ Ostrava "B" 2054 2069 Hromada Pavel Slezan Opava "B" 2188 2192 ½
2015/2016 8 TJ Ostrava "B" 2054 2069 Urbanski Grzegorz SK Slavie Orlová "C" 2255 2207 0
2015/2016 7 TJ Ostrava "B" 2054 2069 Štukner Šimon BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2132 2120 0
2015/2016 6 TJ Ostrava "B" 2054 2069 Pacl Václav ŠK Šenov "A" 2115 2132 0
2015/2016 5 TJ Ostrava "B" 2054 2069 Szotkowski Jakub ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2326 2317 0
2015/2016 4 TJ Ostrava "B" 2054 2069 Hladík Lumír Viktorie Bohumín 2013 2020 ½
2015/2016 3 TJ Ostrava "B" 2054 2069 Chlevišťan Jakub Slavoj Poruba "C" 2158 2158 0
2015/2016 2 TJ Ostrava "B" 2054 2069 Baier Pavel Baník Havířov "B" 2114 2107 ½
2015/2016 1 TJ Ostrava "B" 2054 2069 Vaněk Ladislav Sokol Vrbno p/Pradědem 2244 2234 ½
2014/2015 11 TJ Ostrava "B" 2057 2055 Szotkowski Jakub Slavoj Český Těšín 2240 2240 0
2014/2015 10 TJ Ostrava "B" 2057 2055 Suchánek Miroslav ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2106 2121 ½
2014/2015 9 TJ Ostrava "B" 2057 2055 Kudla Richard Slavoj Poruba "C" 2075 2080 ½
2014/2015 8 TJ Ostrava "B" 2057 2055 Luczyk Petr SK Slavia Orlová "C" 1941 1982 ½
2014/2015 7 TJ Ostrava "B" 2057 2055 Slanina Miroslav BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2135 2137 ½
2014/2015 6 TJ Ostrava "B" 2057 2055 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory "A" 2204 2202 ½
2014/2015 5 TJ Ostrava "B" 2057 2055 Papán Cyril TJ Nový Jičín "A" 2014 2002 ½
2014/2015 4 TJ Ostrava "B" 2057 2055 Mužík Martin Orel Opava "A" 2123 2112 0
2014/2015 3 TJ Ostrava "B" 2057 2055 Vaněk Ladislav Sokol Vrbno p/P 2184 2184 1
2014/2015 2 TJ Ostrava "B" 2057 2055 Omamík Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2084 2078 ½
2014/2015 1 TJ Ostrava "B" 2057 2055 Kičmer Petr Baník Havířov "B" 2223 2218 ½
2014/2015 11 TJ Ostrava "A" 2057 2055 Smilek Petr Zbrojovka Vsetín 1980 1982 ½
2014/2015 10 TJ Ostrava "A" 2057 2055 ŠK Slavoj Poruba "B" 1
2014/2015 9 TJ Ostrava "A" 2057 2055 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov 1979 2006 ½
2014/2015 8 TJ Ostrava "A" 2057 2055 Trombík Karel Labortech Ostrava "B" 2005 2002 1
2014/2015 7 TJ Ostrava "A" 2057 2055 Fargač Martin TŽ Třinec "B" 2149 2174 ½
2014/2015 6 TJ Ostrava "A" 2057 2055 Pavlík Petr Tatran Litovel "B" 1956 1955 1
2014/2015 5 TJ Ostrava "A" 2057 2055 Sikora Petr ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1465 1
2014/2015 4 TJ Ostrava "A" 2057 2055 Válek Milan Sokol Dobrá 2046 1979 ½
2014/2015 3 TJ Ostrava "A" 2057 2055 Novák Jiří SK Slavia Orlová "B" 1926 1984 1
2014/2015 2 TJ Ostrava "A" 2057 2055 Zajíček Tomáš Agentura 64 Grygov "B" 1841 1951 0
2014/2015 1 TJ Ostrava "A" 2057 2055 Baier Pavel Baník Havířov 2091 2090 ½
2013/2014 3 TJ Ostrava 2069 2066 Kapusta Petr ŠK Staré Město “A“ 2139 2129 0
2013/2014 1 TJ Ostrava 2069 2066 Skácelík Petr ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2185 2216 ½
2013/2014 11 TJ Ostrava "C" 2069 2066 Mayerhofer Horst TJ Mariánské Hory "B" 2044 2040 0
2013/2014 10 TJ Ostrava "C" 2069 2066 Zelenka Milan TJ Mořkov "A" 2114 2148 ½
2013/2014 9 TJ Ostrava "C" 2069 2066 Mačejovský Igor VOKD Poruba "C" 1987 1965 0
2013/2014 8 TJ Ostrava "C" 2069 2066 Omamík Pavel TJ Studénka "A" 2044 2034 0
2013/2014 7 TJ Ostrava "C" 2069 2066 Bíža Miroslav ŠK ASK Tatra Kopřivnice "B" 1864 1
2013/2014 6 TJ Ostrava "C" 2069 2066 Petrov Bogoljub ŠK Hošťálkovice "A" 1953 1982 1
2013/2014 5 TJ Ostrava "C" 2069 2066 Kolář Stanislav ŠK Šenov "A" 2081 2076 0
2013/2014 4 TJ Ostrava "C" 2069 2066 Papán Cyril TJ Nový Jičín "A" 2020 2021 ½
2013/2014 3 TJ Ostrava "C" 2069 2066 Baroš Zbyněk TJ Fulnek "A" 1986 1
2013/2014 1 TJ Ostrava "C" 2069 2066 Tkadlec Miloslav T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 2086 2066 0
2013/2014 11 TJ Ostrava "B" 2069 2066 Holeček Vladimír BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1981 1995 ½
2013/2014 10 TJ Ostrava "B" 2069 2066 Mroziak Maciej Labortech Ostrava "B" 2199 0
2013/2014 9 TJ Ostrava "B" 2069 2066 Tomeček Jan Baník Havířov "B" 2153 2162 0
2013/2014 8 TJ Ostrava "B" 2069 2066 Pavlásek Boris TJ Město Albrechtice "A" 2116 0
2013/2014 7 TJ Ostrava "B" 2069 2066 Šnyta Zdeněk ŠK TP Hrabyně "A" 2085 2043 1
2013/2014 6 TJ Ostrava "B" 2069 2066 Luczyk Petr SK Slavia Orlová "C" 1931 2004 1
2013/2014 5 TJ Ostrava "B" 2069 2066 Borovička Bohumil TJ Mariánské Hory "A" 2000 2004 ½
2013/2014 4 TJ Ostrava "B" 2069 2066 Chlevišťan Jakub VOKD Poruba "B" 2142 2142 ½
2013/2014 2 TJ Ostrava "B" 2069 2066 Dostál Radim Slavoj Poruba "B" 2038 2010 ½
2012/2013 11 TJ Ostrava 2065 2054 Kudla Richard TJ VOKD Poruba 2008 2020 1
2012/2013 10 TJ Ostrava 2065 2054 Beran Petr TJ Slovan Havířov 2060 2058 ½
2012/2013 9 TJ Ostrava 2065 2054 Marek Matyáš Labortech Ostrava "B" 1965 1982 1
2012/2013 8 TJ Ostrava 2065 2054 Holeksa Miloš Baník Havířov "A" 2054 2023 ½
2012/2013 7 TJ Ostrava 2065 2054 Beseda Roman Sokol Dobrá 2128 2107 0
2012/2013 6 TJ Ostrava 2065 2054 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž "B" 2008 1982 ½
2012/2013 5 TJ Ostrava 2065 2054 Kawulok Marek SK Slavia Orlová "B" 2057 2095 0
2012/2013 4 TJ Ostrava 2065 2054 Sovadina Jiří KVS EKODIVIZE Opava 1953 1986 1
2012/2013 3 TJ Ostrava 2065 2054 Fargač Martin TŽ Třinec 2069 2092 0
2012/2013 2 TJ Ostrava 2065 2054 Pán Vladimír TJ Město Albrechtice 1993 2028 1
2012/2013 1 TJ Ostrava 2065 2054 Dungl Martin Sokol Postoupky 2016 2048 ½
2012/2013 11 TJ Mariánské Hory "A" 2065 2054 Rosinský Pavel Tatra Kopřivnice "A" 2072 2084 ½
2012/2013 10 TJ Mariánské Hory "A" 2065 2054 Šnyta Zdeněk ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2081 2066 1
2012/2013 9 TJ Mariánské Hory "A" 2065 2054 Fargač Martin TŽ Třinec "C" 2069 2092 1
2012/2013 8 TJ Mariánské Hory "A" 2065 2054 Mužík Martin Slezan Opava "B" 2139 2145 0
2012/2013 7 TJ Mariánské Hory "A" 2065 2054 Sikora-Lerch Jan ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2188 2175 ½
2012/2013 6 TJ Mariánské Hory "A" 2065 2054 Baier Pavel SK Slavia Orlová "C" 2101 2111 ½
2012/2013 5 TJ Mariánské Hory "A" 2065 2054 Janyška Pavel ŠK Bruntál "A" 2077 2142 1
2012/2013 4 TJ Mariánské Hory "A" 2065 2054 Macíček Jakub ŠK Šenov "A" 2179 2168 0
2012/2013 3 TJ Mariánské Hory "A" 2065 2054 Bolacký Jiří Slavoj Poruba "B" 2231 2285 ½
2012/2013 2 TJ Mariánské Hory "A" 2065 2054 Očkay Tomáš VOKD Poruba "B" 2141 2153 0
2012/2013 1 TJ Mariánské Hory "A" 2065 2054 Melzer Patrik Baník Havířov "B" 2135 2211 ½
2011/2012 11 Mittal Ostrava 2009 1997 Kubík Michael BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1980 2052 ½
2011/2012 10 Mittal Ostrava 2009 1997 Bok Tomáš Sokol Dobrá 1777 1
2011/2012 9 Mittal Ostrava 2009 1997 Jarolím Jan TJ VOKD Poruba 1880 1891 1
2011/2012 8 Mittal Ostrava 2009 1997 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec 2028 2036 ½
2011/2012 7 Mittal Ostrava 2009 1997 Izakovič Petr Baník Havířov B 1708 1
2011/2012 6 Mittal Ostrava 2009 1997 Bělka Lubomír MSA Dolní Benešov 2013 1997 1
2011/2012 5 Mittal Ostrava 2009 1997 Gerych Jan Garde Calcio Olomouc 2067 2035 1
2011/2012 4 Mittal Ostrava 2009 1997 Bulava Petr Baník Havířov A 2063 2053 ½
2011/2012 3 Mittal Ostrava 2009 1997 Beran Petr TJ Slovan Havířov 2086 2073 0
2011/2012 2 Mittal Ostrava 2009 1997 Bříza Jiří Tatra Kopřivnice 1938 1912 1
2011/2012 1 Mittal Ostrava 2009 1997 Záleský Karel KVS EKODIVIZE Opava 2116 2116 1
2011/2012 11 Mittal Ostrava "B" 2009 1997 Chlevišťan Jakub VOKD Poruba "B" 2161 2153 0
2011/2012 10 Mittal Ostrava "B" 2009 1997 Borovička Bohumil TJ Mořkov "A" 1997 2012 1
2011/2012 9 Mittal Ostrava "B" 2009 1997 Tustanowski Robert TJ Město Albrechtice 2274 ½
2011/2012 8 Mittal Ostrava "B" 2009 1997 Sikora-Lerch Jan ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 2207 2194 ½
2011/2012 7 Mittal Ostrava "B" 2009 1997 Fargač Martin TŽ Třinec "C" 2099 2081 0
2011/2012 6 Mittal Ostrava "B" 2009 1997 Kolář Stanislav ŠK Šenov 2050 2075 0
2011/2012 5 Mittal Ostrava "B" 2009 1997 Premus Jan Slezan Opava "B" 2061 2103 ½
2011/2012 4 Mittal Ostrava "B" 2009 1997 Suchánek Miroslav MSA Dolní Benešov "B" 2079 2138 1
2011/2012 3 Mittal Ostrava "B" 2009 1997 Solný Michal Orel Opava "A" 2073 2073 1
2011/2012 2 Mittal Ostrava "B" 2009 1997 Baier Pavel SK Slavia Orlová "B" 2157 2141 ½
2011/2012 1 Mittal Ostrava "B" 2009 1997 Gazda Petr TJ Mariánské Hory "A" 2022 2013 ½
2010/2011 11 Mittal Ostrava 2061 Matějka Pavel MSA Dolní Benešov 2186 ½
2010/2011 10 Mittal Ostrava 2061 Jakubiec Edyta Labortech Ostrava 2184 0
2010/2011 9 Mittal Ostrava 2061 Švéda Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 1952 1
2010/2011 8 Mittal Ostrava 2061 Pavelek Tomáš BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1943 0
2010/2011 7 Mittal Ostrava 2061 Válek Milan Sokol Dobrá 2020 ½
2010/2011 6 Mittal Ostrava 2061 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec 2053 1
2010/2011 5 Mittal Ostrava 2061 Chlevišťan Jakub TJ VOKD Poruba 2115 1
2010/2011 4 Mittal Ostrava 2061 Premus Jan KVS EKODIVIZE Opava 2045 ½
2010/2011 3 Mittal Ostrava 2061 Bulava Petr Baník Havířov 2075 1
2010/2011 2 Mittal Ostrava 2061 Siwek Antonín ŠK Šenov 1903 ½
2010/2011 1 Mittal Ostrava 2061 Vicenec Roman T.J. Sokol Šumperk 1998 ½
2010/2011 8 Mittal Ostrava 2061 Krčál Michal SK Zlin B 2098 0
2010/2011 7 Mittal Ostrava 2061 Machlowski Slawomir Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2162 0
2010/2011 6 Mittal Ostrava 2061 Mudra Tomáš SK Duras BVK Brno Kralovo Pole 2182 ½
2010/2011 5 Mittal Ostrava 2061 Sieber Martin Slavia Orlova 2040 ½
2010/2011 4 Mittal Ostrava 2061 Zimniok Lubomír Jakl Karvina 2053 0
2010/2011 2 Mittal Ostrava 2061 Vavruška Antonín SK Stare Mesto 2111 ½
2010/2011 1 Mittal Ostrava 2061 Žigo Viktor SK Gordic 2256 ½
2009/2010 11 Mittal Ostrava C 2044 Záleský Karel Slezan Opava B 2072 0
2009/2010 10 Mittal Ostrava C 2044 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec D 2030 ½
2009/2010 9 Mittal Ostrava C 2044 Chlevišťan Jakub Slavoj Poruba B 2119 0
2009/2010 8 Mittal Ostrava C 2044 Řezníček Marcel Slavia Havířov 2035 1
2009/2010 7 Mittal Ostrava C 2044 Macíček Jakub ŠK Šenov A 2192 ½
2009/2010 6 Mittal Ostrava C 2044 Kriebel Tadeáš MSA Dolní Benešov B 2176 ½
2009/2010 5 Mittal Ostrava C 2044 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2287 0
2009/2010 4 Mittal Ostrava C 2044 Baier Pavel SK Slavia Orlová B 2204 1
2009/2010 3 Mittal Ostrava C 2044 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory A 2196 ½
2009/2010 2 Mittal Ostrava C 2044 Růžička Petr ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2283 ½
2009/2010 1 Mittal Ostrava C 2044 Suchánek Miroslav MSA Dolní Benešov C 2028 1
2009/2010 11 TJ Mittal B 2044 Švancara Petr A64 PROCLIENT Grygov B 2132 ½
2009/2010 10 TJ Mittal B 2044 Čech Tomáš Sokol Dobrá 2153 ½
2009/2010 9 TJ Mittal B 2044 Doležal Karel Zbrojovka Vsetín 2000 1
2009/2010 8 TJ Mittal B 2044 Bulava Petr Baník Havířov 2116 ½
2009/2010 7 TJ Mittal B 2044 Opravil Karel T.J. Sokol Šumperk 2059 ½
2009/2010 6 TJ Mittal B 2044 Hóta Petr TŽ Třinec C 2027 1
2009/2010 4 TJ Mittal B 2044 Očkay Tomáš TJ VOKD Poruba 2165 0
2009/2010 3 TJ Mittal B 2044 Holeček Vladimír BŠŠ FM B 2062 0
2009/2010 2 TJ Mittal B 2044 Kocur Valter ŠK MSA Dolní Benešov A 2109 ½
2009/2010 1 TJ Mittal B 2044 Zdražil Tomáš Slavoj Bruntál 2076 1
2008/2009 10 TJ Mittal Ostrava "B" 2031 Janyška Pavel Slavoj Bruntál 2070 1
2008/2009 9 TJ Mittal Ostrava "B" 2031 Kalivoda Jiří Sokol Dobrá 2112 0
2008/2009 8 TJ Mittal Ostrava "B" 2031 Lepík Jaroslav BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2037 ½
2008/2009 7 TJ Mittal Ostrava "B" 2031 Malčánek Jan Chessmont Rožnov p.Radhoštěm 1864 ½
2008/2009 5 TJ Mittal Ostrava "B" 2031 Hradil Karel Zbrojovka Vsetín 1876 ½
2008/2009 4 TJ Mittal Ostrava "B" 2031 Vlach Karel ŠK Zlín "C" 2023 0
2008/2009 2 TJ Mittal Ostrava "B" 2031 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová "B" 2014 ½
2006/2007 11 Mittal Ostrava "C" 2121 Šíma Pavel TJ Fulnek "A" 2066 ½
2006/2007 8 Mittal Ostrava "C" 2121 Socha Jaromír ŠK ASK Kopřivnice "A" 2012 ½
2006/2007 7 Mittal Ostrava "C" 2121 Šindler Václav T.J. Frenštát pod Radhoštěm "A" 1757 ½
2006/2007 6 Mittal Ostrava "C" 2121 Chlevišťan Jakub VOKD Poruba "B" 2111 0
2006/2007 4 Mittal Ostrava "C" 2121 Šipl František VOKD Poruba "C" 1900 1
2006/2007 2 Mittal Ostrava "C" 2121 Bražina David Mittal Ostrava "D" 1828 ½
2006/2007 1 Mittal Ostrava "C" 2121 Jašek Břetislav TJ Nový Jičín "B" 1890 ½
2006/2007 10 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2121 Kufa Pavel Slavoj Poruba "B" 2191 0
2006/2007 9 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2121 Olšar Jaroslav Jakl Karviná "A" 2287 0
2006/2007 8 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2121 Keprt Pavel Sokol Dobrá "A" 2043 ½
2006/2007 7 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2121 Olšar Robin Slezan Opava "A" 2068 ½
2006/2007 6 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2121 Kočiščák Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "B" 2133 1
2006/2007 5 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2121 Neděla Jiří MSA Dolní Benešov "A" 2024 1
2006/2007 4 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2121 Bachořík Otto LaborTech Ostrava "B" 2193 0
2006/2007 3 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2121 Trombík Karel SK Slavia Orlová "A" 2214 ½
2006/2007 2 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2121 Borovička Bohumil TJ Mořkov 2041 1
2006/2007 1 ŠK Elspol s.r.o. Ostrava "A" 2121 Kolář Stanislav Mittal Ostrava "B" 2129 0
2005/2006 11 Ritmus Ostrava "A" 2102 Beran Petr Baník Havířov "A" 2111 ½
2005/2006 10 Ritmus Ostrava "A" 2102 Hromada Václav Slezan Opava "A" 2157 1
2005/2006 9 Ritmus Ostrava "A" 2102 Kocur Valter MSA Dolní Benešov"A" 2106 ½
2005/2006 8 Ritmus Ostrava "A" 2102 Incédi Aleš ŠK Frýdek-Místek "B" 2082 ½
2005/2006 7 Ritmus Ostrava "A" 2102 Konečný Zdeněk Sokol Hutisko-Solanec "A" 2039 1
2005/2006 6 Ritmus Ostrava "A" 2102 Blaszczok Grzegorz ŠK Stonava "A" 1
2005/2006 5 Ritmus Ostrava "A" 2102 Hrtánek Jiří Slavia Orlová "B" 2172 ½
2005/2006 4 Ritmus Ostrava "A" 2102 Novotný Josef Slavoj Poruba "B" 2216 0
2005/2006 3 Ritmus Ostrava "A" 2102 Kolář Stanislav Mittal Ostrava "B" 2098 0
2005/2006 2 Ritmus Ostrava "A" 2102 Čech Tomáš Sokol Dobrá "A" 2152 ½
2005/2006 1 Ritmus Ostrava "A" 2102 Mayerhofer Horst ŠK TP Hrabyně "A" 2130 ½
2005/2006 10 Mittal Ostrava "D" 2102 Tokarský Radovan VOKD Poruba "D" 1921 ½
2005/2006 8 Mittal Ostrava "D" 2102 Buffa Miroslav DP Ostrava "B" 1830 1
2005/2006 7 Mittal Ostrava "D" 2102 Rafaj Oldřich DP Ostrava "A" 1986 ½
2005/2006 6 Mittal Ostrava "D" 2102 Kotlář Jarmil ŠK Šenov "B" 1851 1
2005/2006 5 Mittal Ostrava "D" 2102 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "C" 2003 ½
2005/2006 4 Mittal Ostrava "D" 2102 Jaroš Bohumil Unie Hlubina "A" 1994 1
2005/2006 3 Mittal Ostrava "D" 2102 Šprinc Tomáš TJ Mariánské Hory "A" 1805 1
2005/2006 2 Mittal Ostrava "D" 2102 Píša Vladimír ŠK Hošťálkovice "A" 1983 0
2005/2006 1 Mittal Ostrava "D" 2102 Petrov Bogoljub HTJ Odra Ostrava "A" 1984 ½
2005/2006 9 Mittal Ostrava 2102 Janíček Július Sokol Polanka 1
2005/2006 8 Mittal Ostrava 2102 Radvanský Matěj Šenov-junioři 1620 1
2005/2006 7 Mittal Ostrava 2102 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava "A" 1762 1
2005/2006 6 Mittal Ostrava 2102 Trapl Dalibor VOKD Poruba "F" 1718 1
2005/2006 5 Mittal Ostrava 2102 Zygma Jiří Šenov-muži 1727 1
2005/2006 4 Mittal Ostrava 2102 Snopek Jiří ŠK Svinov "A" 1911 ½
2005/2006 3 Mittal Ostrava 2102 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava "B" 1732 1
2005/2006 2 Mittal Ostrava 2102 Maceček Pavel HTJ Odra Ostrava 1816 1
2005/2006 1 Mittal Ostrava 2102 Škuta Arnošt ŠK Svinov "B" 1689 1
2004/2005 11 NH Ostrava B" 2131 Hrtánek Jiří Slávia Orlová B" 2212 ½
2004/2005 10 NH Ostrava B" 2131 Vícha Martin Slezan Opava C" 1829 1
2004/2005 9 NH Ostrava B" 2131 Walowy Bohumír ŠK Stonava A" 2180 0
2004/2005 8 NH Ostrava B" 2131 Chwistek Petr Baník Havířov B" 2088 ½
2004/2005 7 NH Ostrava B" 2131 Nábělek Marek Slezan Opava B" 2215 1
2004/2005 6 NH Ostrava B" 2131 Šindler Michal VOKD Poruba A" 2168 0
2004/2005 5 NH Ostrava B" 2131 Rojíček Vojtěch Frýdek-Místek B" 2145 0
2004/2005 4 NH Ostrava B" 2131 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá A" 2169 1
2004/2005 3 NH Ostrava B" 2131 Holeksa Miloš Baník HavířovA" 2124 0
2004/2005 2 NH Ostrava B" 2131 Michenka Jozef NH Ostrava A" 2350 0
2004/2005 1 NH Ostrava B" 2131 Čempel Jaroslav ŠKTP Hrabyně A" 2226 0
2004/2005 11 Ritmus Ostrava 2131 Kufa Pavel Slavoj Poruba B 2180 ½
2004/2005 10 Ritmus Ostrava 2131 Strakoš Jiří TJ Jiskra Rýmařov 1865 1
2004/2005 9 Ritmus Ostrava 2131 Očkay Tomáš ŠK Svinov A 2098 1
2004/2005 8 Ritmus Ostrava 2102 Vaněk Ladislav TJ Břidličná A 1997 ½
2004/2005 7 Ritmus Ostrava 2131 Závěšický Petr TJ Sokol Dobrá B 2056 0
2004/2005 6 Ritmus Ostrava 2131 Bachořík Otto IPM COLOR Ostrava 2240 0
2004/2005 5 Ritmus Ostrava 2131 Bělačík Jan TJ Jakl Karviná B 2069 1
2004/2005 4 Ritmus Ostrava 2131 Macíček Jakub ŠK Frýdek Místek C 2093 1
2004/2005 3 Ritmus Ostrava 2131 Kovalský David ŠK ASK Kopřivnice 1787 1
2004/2005 2 Ritmus Ostrava 2131 Šnyta Zdeněk TJ Mořkov A 2082 1
2004/2005 1 Ritmus Ostrava 2131 Mucha Břetislav Loko Krnov A 2059 0
2004/2005 9 NH Ostrava 2131 Novotný Stanislav Sokol Polanka 1850 1
2004/2005 8 NH Ostrava 2131 Čala Martin ŠK Šenov B"- jun 1
2004/2005 7 NH Ostrava 2131 Ruta Dominik ŠK Šenov A"- muži 1698 1
2004/2005 6 NH Ostrava 2131 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava C" 1759 1
2004/2005 5 NH Ostrava 2131 Gavroň Ladislav Slovan Ostrava D" 1791 1
2004/2005 4 NH Ostrava 2131 Škuta Arnošt ŠK Svinov B" 1680 1
2004/2005 3 NH Ostrava 2131 Lička Radek TJ Mariánské Hory 1610 1
2004/2005 2 NH Ostrava 2131 Snopek Jiří ŠK Svinov A" 2009 1
2004/2005 1 NH Ostrava 2131 Skočková Kateřina VOKD Poruba 1605 1
2003/2004 11 NH Ostrava B" 2119 Slovák Petr Frýdek-Místek B" 2124 1
2003/2004 10 NH Ostrava B" 2119 Vašek Vladimír ŠK Svinov A" 1996 ½
2003/2004 9 NH Ostrava B" 2119 Očkay Tomáš VOKD Poruba A" 2104 1
2003/2004 8 NH Ostrava B" 2119 Kovalský David Tatra Kopřivnice 1777 1
2003/2004 7 NH Ostrava B" 2119 Návrat Pavel Lokomotiva Krnov 1702 1
2003/2004 6 NH Ostrava B" 2119 Bulava Petr Baník Havířov 2076 0
2003/2004 5 NH Ostrava B" 2119 Weczerek Marek MSA Dolní Benešov 2047 ½
2003/2004 4 NH Ostrava B" 2119 Kasal Kamil Slávia Orlová B" 1947 ½
2003/2004 3 NH Ostrava B" 2119 Blaszczok Gregorz ŠK Stonava A" 2131 0
2003/2004 2 NH Ostrava B" 2119 Prokýšek Karel Sokol Dobrá A" 1807 ½
2003/2004 1 NH Ostrava B" 2119 Záleský Karel Slezan Opava C" 2046 1
2003/2004 11 NH Ostrava 2119 Novotný Josef Slavoj Poruba 2177 0
2003/2004 10 NH Ostrava 2119 Očkay Tomáš VOKD Poruba 2104 ½
2003/2004 9 NH Ostrava 2119 Borovička Bohumil Vagónka Studénka 2065 0
2003/2004 8 NH Ostrava 2119 Kaňovský Jan Kopřivnice 1870 1
2003/2004 7 NH Ostrava 2119 Vašek Vladimír ŠK Šenov 1996 ½
2003/2004 6 NH Ostrava 2119 Hlubina Pavel VOKD Poruba 2067 ½
2003/2004 5 NH Ostrava 2119 Krajina Aleš H FUCHS Ostrava 2217 ½
2003/2004 4 NH Ostrava 2119 Jaroš Bohumil NH Ostrava 2084 ½
2003/2004 3 NH Ostrava 2119 Snopek Jiří ŠK Svinov 1951 1
2003/2004 2 NH Ostrava 2119 Slavinský Rostislav TJ Nový Jičín 2063 ½
2003/2004 1 NH Ostrava 2119 Šíma Pavel TJ Fulnek 2095 1