Hráč Tyleček Svatopluk

Tyleček Svatopluk

User Pic
Jméno: Tyleček Svatopluk
Oddíl: ŠK Slavoj Poruba
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1548
Elo mezinárodní: 0
ID: 8842
FIDE ID: 356506
Rok narození: 1935
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 2 ŠK Slavoj Poruba F 0 1571 Černý Jan ŠK Šenov E 0 1243 0
2017/2018 3 ŠK Slavoj Poruba E 0 1571 Szabó Pavel Slovan Ostrava A 1485 1497 0
2015/2016 7 ŠK Slavoj Poruba "E" 1553 Oborný Tomáš TJ Ostrava "D" 1094 1
2015/2016 6 ŠK Slavoj Poruba "E" 1553 Křivánek Vladimír Dynamo DPO "A" 1677 1
2015/2016 4 ŠK Slavoj Poruba "E" 1553 Hruška Stanislav ŠK Šenov "C" 1382 1457 1
2015/2016 3 ŠK Slavoj Poruba "E" 1553 Ramian Zdeněk TJ Mariánské Hory "B" 1724 1690 0
2015/2016 2 ŠK Slavoj Poruba "E" 1553 Mokroš Radomír Sokol Vítkovice "A" 1465 ½
2015/2016 1 ŠK Slavoj Poruba "E" 1553 Maceček Pavel HTJ Odra "A" 1842 0
2014/2015 7 Slavoj Poruba "E" 1553 Mokroš Radomír Sokol Vítkovice 1463 0
2014/2015 6 Slavoj Poruba "E" 1553 Křivánek Vladimír Dynamo DP Ostrava 1684 1
2014/2015 5 Slavoj Poruba "E" 1553 Maceček Pavel HTJ Odra 1837 0
2014/2015 2 Slavoj Poruba "E" 1553 Szabó Pavel Slovan Ostrava 1692 1611 0
2013/2014 7 ŠK Slavoj Poruba "C" 1565 Ludvová Marie TJ Sokol Vítkovice 1591 1552 0
2013/2014 4 ŠK Slavoj Poruba "C" 1565 Pšenička Pavel HTJ Odra Ostrava 1984 2010 0
2013/2014 2 ŠK Slavoj Poruba "C" 1565 Ramian Zdeněk TJ Mariánské Hory "C" 1775 1795 ½
2013/2014 1 ŠK Slavoj Poruba "C" 1565 Dimov Georgiev Slovan Ostrava 1467 0
2013/2014 9 ŠK Slavoj Poruba "D" 1565 Chlevišťan Jaromír TJ VOKD Poruba "D" 1581 1661 0
2013/2014 8 ŠK Slavoj Poruba "D" 1565 Hruška Stanislav ŠK Šenov "C" 1491 ½
2013/2014 6 ŠK Slavoj Poruba "D" 1565 Hotárek Jaroslav Slovan Ostrava "B" 1668 1
2013/2014 4 ŠK Slavoj Poruba "D" 1565 Valčikevič Kristián TJ Ostrava "D" 1000 0
2013/2014 3 ŠK Slavoj Poruba "D" 1565 Kolář Luboš Sokol Polanka 1579 1
2013/2014 1 ŠK Slavoj Poruba "D" 1565 Grygar Petr TJ Mariánské Hory "D" 1581 0
2012/2013 7 ŠK Slavoj Poruba "D" 1564 Sakmar Jan ŠK Šenov 1578 1
2012/2013 6 ŠK Slavoj Poruba "D" 1564 Hlaváček Ladislav TJ Mariánské Hory "E" 1640 ½
2012/2013 11 ŠK Slavoj Poruba "C" 1564 Ramian Zdeněk TJ Mariánské Hory "C" 1637 ½
2012/2013 9 ŠK Slavoj Poruba "C" 1564 Filip Tomáš HTJ Odra Ostrava 1000 0
2012/2013 8 ŠK Slavoj Poruba "C" 1564 Hurta Jan Slovan Ostrava 1604 0
2012/2013 7 ŠK Slavoj Poruba "C" 1564 Pirhala Ladislav Dynamo DP Ostrava "A" 1443 1532 1
2012/2013 6 ŠK Slavoj Poruba "C" 1564 Bošňák Ondrej VOKD Poruba "D" 1439 0
2011/2012 10 Slavoj Poruba,,D" 1599 Štefan Aleš Slovan Ostrava,,B" 1692 0
2011/2012 9 Slavoj Poruba,,D" 1599 Hlaváček Ladislav TJ Mariánské Hory,,D" 1610 0
2011/2012 7 Slavoj Poruba,,D" 1599 Skočková Kateřina Dynamo DP Ostrava ,,C" 1821 1752 0
2011/2012 6 Slavoj Poruba,,D" 1599 Bůžek Ivo TJ Mariánské Hory,,E" 1497 1487 0
2011/2012 5 Slavoj Poruba,,D" 1599 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava,,B" 1665 1
2011/2012 4 Slavoj Poruba,,D" 1599 Koki Jan TJ Mariánské Hory,,D" 1545 ½
2011/2012 2 Slavoj Poruba,,D" 1599 Skočková Kateřina Dynamo DP Ostrava ,,C" 1821 1752 0
2011/2012 1 Slavoj Poruba,,D" 1599 Boháček Josef TJ Mariánské Hory,,E" 1604 1
2011/2012 9 Slavoj Poruba,,C" 1599 Janků Viktor Dynamo DP Ostrava,,A" 1567 1
2011/2012 8 Slavoj Poruba,,C" 1599 Beneš Jaroslav Slovan Ostrava 1665 0
2011/2012 7 Slavoj Poruba,,C" 1599 Churová Hana Sokol Polanka n./O 1466 0
2011/2012 6 Slavoj Poruba,,C" 1599 Bunczek Helmut Šk Šenov,,B" 1656 0
2011/2012 5 Slavoj Poruba,,C" 1599 Kopec Ladislav TJ Mittal Ostrava 1100 1
2011/2012 4 Slavoj Poruba,,C" 1599 Maceček Pavel HTJ Odra Ostrava 1793 0
2011/2012 3 Slavoj Poruba,,C" 1599 Poništ Milan Dynamo DP Ostrava ,,B" 1655 1
2011/2012 2 Slavoj Poruba,,C" 1599 Bosák Michal Sokol Vítkovice 1596 ½
2011/2012 1 Slavoj Poruba,,C" 1599 Čáp Šimon VOKD Poruba ,,D" 1582 0
2010/2011 9 Slavoj Poruba C 1636 Glisník Vladimír Dynamo DP Ostrava A 1692 0
2010/2011 8 Slavoj Poruba C 1636 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava A 1712 ½
2010/2011 7 Slavoj Poruba C 1636 Šafařík Roman TJ Vítkovice A 1732 0
2010/2011 6 Slavoj Poruba C 1636 Hlaváček Ladislav TJ Mariánské Hory C 1597 0
2010/2011 5 Slavoj Poruba C 1636 Chmela Zdeněk Dynamo DP Ostrava B 1758 0
2010/2011 4 Slavoj Poruba C 1636 Mutina Antonín VOKD Poruba 1922 0
2010/2011 3 Slavoj Poruba C 1636 Repák Jan TJ Mittal Ostrava 1000 1
2010/2011 2 Slavoj Poruba C 1636 Balon René HTJ Odra Ostrava 1753 0
2010/2011 1 Slavoj Poruba C 1636 Schoffer Martin ŠK Šenov 1680 0
2009/2010 7 Slavoj Poruba C 1660 Adamčík Miroslav Sokol Polanka n/O 1659 ½
2009/2010 6 Slavoj Poruba C 1660 Vašenda Petr Dynamo DP Ostrava C 1479 1
2009/2010 3 Slavoj Poruba C 1660 Hruška Stanislav ŠK Šenov C 1511 0
2009/2010 2 Slavoj Poruba C 1660 Blaško František Dynamo DP Ostrava D 1543 ½
2009/2010 1 Slavoj Poruba C 1660 Boháček Josef TJ Mariánské Hory E 1
2009/2010 11 Slavoj Poruba B 1660 Pavlík Karel KVS EKODIVIZE Opava 1751 0
2009/2010 8 Slavoj Poruba B 1660 Bříza Jiří ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 1895 0
2009/2010 7 Slavoj Poruba B 1660 Miketa Jiří MSA Dolní Benešov C 1859 0
2009/2010 3 Slavoj Poruba B 1660 Kubeczka Aleš Slavia Havířov 1948 0
2009/2010 2 Slavoj Poruba B 1660 Geffert Michal ŠK Šenov A 1949 0
2008/2009 7 Slavoj Poruba "C" 1644 Mitas Lambert Dynamo DP Ostrava "C" 1715 1
2008/2009 6 Slavoj Poruba "C" 1644 Kočí Vladimír TJ Mariánské Hory "B" 1721 ½
2008/2009 5 Slavoj Poruba "C" 1644 Kozel Miroslav ŠK Šenov "D" 1793 ½
2008/2009 4 Slavoj Poruba "C" 1644 Ogrocki Jaroslav Dynamo DP Ostrava "D" 1548 1
2008/2009 3 Slavoj Poruba "C" 1644 Halámka Václav Slovan Ostrava "B" 1720 0
2008/2009 1 Slavoj Poruba "C" 1644 Vaněk Jiří ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1796 ½
2007/2008 9 Slavoj Poruba "C" 1635 Lička Radek TJ Mariánské Hory "B" 1582 0
2007/2008 8 Slavoj Poruba "C" 1635 Blaško František Dynamo DP Ostrava "D" 1558 1
2007/2008 7 Slavoj Poruba "C" 1635 Kolář Luboš ŠK Sokol Polanka nad Odrou 1629 ½
2007/2008 6 Slavoj Poruba "C" 1635 Kohut Lumír Slovan Ostrava "B" 1530 1
2007/2008 5 Slavoj Poruba "C" 1635 Šíma Nikola ŠK Svinov "C" 1853 0
2007/2008 4 Slavoj Poruba "C" 1635 Smrek Emil Dynamo DP Ostrava "C" 1563 1
2007/2008 3 Slavoj Poruba "C" 1635 Vašek Jaroslav ŠK Šenov "D" 1773 1
2007/2008 1 Slavoj Poruba "C" 1635 Chlevišťan Jaromír VOKD Poruba "F" 1673 0
2006/2007 11 Slavoj Poruba "C" 1621 Veřmiřovský Vlastimil ŠK ASK Kopřivnice "A" 1909 1
2006/2007 7 Slavoj Poruba "C" 1621 Pifka Jaroslav VOKD Poruba "C" 1628 0
2006/2007 5 Slavoj Poruba "C" 1621 Blecharz Pavel Mittal Ostrava "D" 1763 0
2006/2007 3 Slavoj Poruba "C" 1621 Kubelka Jaroslav TJ Fulnek "A" 1672 1
2006/2007 9 Slavoj Poruba "D" 1621 Vašenda Petr Dynamo DPO "C" 1473 0
2006/2007 8 Slavoj Poruba "D" 1621 Bůžek Ivo ŠK Svinov "C" 1506 1
2006/2007 7 Slavoj Poruba "D" 1621 Blecharz Pavel Mittal Ostrava "F" 1608 0
2006/2007 6 Slavoj Poruba "D" 1621 Chlevišťan Jaromír VOKD Poruba "E" 1607 0
2006/2007 5 Slavoj Poruba "D" 1621 Fiala Jaromír Dynamo DPO "D" 1621 1
2006/2007 3 Slavoj Poruba "D" 1621 Hettenberger Miroslav TJ Mariánské Hory "A" 1873 0
2006/2007 2 Slavoj Poruba "D" 1621 Nedvídek Jiří Sokol Polanka "A" 1594 1
2006/2007 1 Slavoj Poruba "D" 1621 Kozel Miroslav ŠK Šenov "D" 1796 1
2005/2006 9 ŠK Svinov "B" 1621 Jelínek Marek Mittal Ostrava "C" 0
2004/2005 9 ŠK Svinov B" 1630 Štefan Aleš Slovan Ostrava D" 1709 ½
2004/2005 8 ŠK Svinov B" 1630 Koki Jan TJ Mariánské Hory 1443 ½
2004/2005 5 ŠK Svinov B" 1630 Tkáč Leopold Slovan Ostrava C" 1531 0
2004/2005 4 ŠK Svinov B" 1630 Bražina David NH Ostrava 1823 1
2004/2005 2 ŠK Svinov B" 1630 Malík Radovan Sokol Polanka ½
2004/2005 11 ŠK Svinov C" 1630 Macalka František HTJ Odra Ostrava A 1722 0
2004/2005 10 ŠK Svinov C" 1630 Křivánek Vladimír DPMO Ostrava C" 1766 0
2004/2005 9 ŠK Svinov C" 1630 Pokorný Bohumil ŠK Šenov C" 1665 1
2004/2005 8 ŠK Svinov C" 1630 Kramoliš Pavel NH Ostrava E" 1771 ½
2004/2005 7 ŠK Svinov C" 1630 Halámka Václav Slovan Ostrava A" 1761 0
2004/2005 6 ŠK Svinov C" 1630 Trapl Dalibor VOKD Poruba D" 1560 0
2004/2005 5 ŠK Svinov C" 1630 Třuslo Tomáš DPMO Ostrava B" 1
2004/2005 3 ŠK Svinov C" 1630 Urbanec Drahomír ŠK Šenov B" 1781 ½
2004/2005 2 ŠK Svinov C" 1630 Studnik Oldřich NH Ostrava D" 1878 0
2004/2005 1 ŠK Svinov C" 1630 Šálek Josef Sokol Vítkovice 1753 0
2003/2004 11 ŠK Svinov 1666 Sakmar Jan ŠK Šenov 1563 0
2003/2004 10 ŠK Svinov 1666 Štökl Adam Unie Hlubina 1629 1
2003/2004 8 ŠK Svinov 1666 Linart Ludvík TJ Mar.Hory 1725 0
2003/2004 7 ŠK Svinov 1666 Sladkowski Karel ŠK Hošťálkovice A 1
2003/2004 5 ŠK Svinov 1666 Urbanec Drahomír ŠK Šenov 1775 0
2003/2004 3 ŠK Svinov 1666 Král Petr VOKD Poruba 1572 1
2003/2004 1 ŠK Svinov 1666 Poništ Milan DPMO Ostrava 1753 0
2003/2004 9 ŠK Svinov 1666 Štverka Josef H FUCHS Ostrava 1921 0
2003/2004 7 ŠK Svinov 1666 Jirásek Michael VOKD Poruba 1468 0
2003/2004 5 ŠK Svinov 1666 Kubelka Martin TJ Fulnek 1810 0
2003/2004 4 ŠK Svinov 1666 Pistl Robert Slavoj Poruba 1858 0
2003/2004 2 ŠK Svinov 1666 Kubíček Karel Vagónka Studénka 0
2003/2004 1 ŠK Svinov 1666 Bayer Petr Kopřivnice 0