Hráč Šimůnek Jakub Šimon

Šimůnek Jakub Šimon

User Pic
Jméno: Šimůnek Jakub Šimon
Oddíl: Šachová akademie VŠTE, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1765
Elo mezinárodní: 1763
ID: 44837
FIDE ID: 23709464
Rok narození: 2007
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 7 Šachová akademie VŠTE 1763 1748 Andrle Filip TJ Kobylisy 1503 1535 1 soutěž
2020/2021 6 Šachová akademie VŠTE 1763 1748 Bára Jan ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1298 1397 0 soutěž
2020/2021 5 Šachová akademie VŠTE 1763 1748 Matějíček Vojtěch Šachklub Sokol Klatovy 1517 1531 0 soutěž
2020/2021 4 Šachová akademie VŠTE 1732 1748 Juhaňák Daniel Siesta Solution Unichess 1681 1680 1 soutěž
2020/2021 3 Šachová akademie VŠTE B 1732 1748 Rolinková Adéla Šachová akademie VŠTE C 1371 1364 1 soutěž
2020/2021 2 Šachová akademie VŠTE B 1732 1748 Veselý Jan TJ Spartak Vlašim B 1223 1379 1 soutěž
2020/2021 1 Šachová akademie VŠTE B 1732 1748 Vopálka Filip JAWA Brodce 1456 1498 1 soutěž
2019/2020 11 Šachová akademie VŠTE B 1572 1655 Flajšman Petr ŠK Dvorec 1730 1728 ½ soutěž
2019/2020 10 Šachová akademie VŠTE B 1572 1655 Pecka Jan JAWA Brodce 1624 1584 1 soutěž
2019/2020 9 Šachová akademie VŠTE B 1572 1655 Day Tobiáš KŠ Říčany 1925 B 1798 1730 ½ soutěž
2019/2020 8 Šachová akademie VŠTE B 1572 1655 Mačok Martin KŠ Říčany 1925 C 1599 1621 0 soutěž
2019/2020 7 Šachová akademie VŠTE B 1598 1655 Mádle Robin TJ Bohemians Praha 1446 1439 ½ soutěž
2019/2020 6 Šachová akademie VŠTE B 1598 1655 Holub Adam Siesta Solution Unichess B 1657 1628 0 soutěž
2019/2020 5 Šachová akademie VŠTE B 1640 1644 Málková Adriana ŠK64 Plzeň B 1465 1564 ½ soutěž
2019/2020 4 Šachová akademie VŠTE B 1640 1644 Škoda Jiří SK Petřín Plzeň 1529 1590 0 soutěž
2019/2020 3 Šachová akademie VŠTE B 1543 1644 Hosnedl Matyáš Šachová akademie VŠTE A 1930 1945 ½ soutěž
2019/2020 2 Šachová akademie VŠTE B 1543 1644 Měřínský Václav ŠACHklub Tábor 1728 1701 0 soutěž
2019/2020 1 Šachová akademie VŠTE B 1543 1644 Nagy Ladislav QCC České Budějovice 2140 2046 0 soutěž
2019/2020 9 VŠTE České Budějovice 1566 1655 Vaněk František Sokol Tábor B 1401 1409 1 soutěž
2019/2020 6 VŠTE České Budějovice 1598 1655 Jareš Jiří Šachklub Písek B 1855 1886 0 soutěž
2019/2020 5 VŠTE České Budějovice 1598 1644 Šťastný Vratislav ŠS Mild Bivoj Bechyně 1924 1889 ½ soutěž
2019/2020 4 VŠTE České Budějovice 1640 1644 Chval Zdeněk QCC České Budějovice B 2145 2106 0 soutěž
2019/2020 3 VŠTE České Budějovice 1563 1644 Hnilo Petr ČZ Strakonice B 1801 1756 0 soutěž
2019/2020 2 VŠTE České Budějovice 1563 1644 Růžička Tomáš DDM Písek B 1737 1733 1 soutěž
2019/2020 5 VŠTE České Budějovice B 1566 1655 Straka Zdeněk ŠK Týn n.Vlt. 1781 1741 0 soutěž
2019/2020 4 VŠTE České Budějovice B 1566 1655 Bartoš Alois Sokol Tábor C 1969 1957 0 soutěž
2019/2020 2 VŠTE České Budějovice B 1598 1655 Asatryan Manvel VŠTE České Budějovice C 1949 1965 1 soutěž
2019/2020 1 VŠTE České Budějovice B 1598 1655 Rončák Václav Blanský les 1774 1799 0 soutěž
2019/2020 7 VŠTE České Budějovice B 1598 1655 Rončák Václav Blanský les 1774 1799 0 soutěž
2019/2020 6 VŠTE České Budějovice B 1598 1655 Blažek Jiří Slávia České Budějovice 1983 1953 0 soutěž
2019/2020 5 VŠTE České Budějovice B 1640 1644 Placer Sebastian QCC České Budějovice C 2056 2058 0 soutěž
2019/2020 3 VŠTE České Budějovice B 1563 1644 Janošťák Jiří Spartak Kaplice 1655 1711 0 soutěž
2019/2020 2 VŠTE České Budějovice B 1563 1644 Asatryan Manvel VŠTE České Budějovice C 1886 1855 1 soutěž
2019/2020 1 VŠTE České Budějovice B 1543 1644 Vaniš Josef Royal České Budějovice 1952 1902 ½ soutěž
2018/2019 11 Sachova akademie VSTE A 1419 1492 Beaufort Oliver SK Revnice 0 1103 1 soutěž
2018/2019 10 Sachova akademie VSTE A 1419 1492 Matějíček Vojtěch SK Dvorec 1511 1493 ½ soutěž
2018/2019 9 Sachova akademie VSTE A 1419 1492 Šťastný Josef SK 64 Plzen 1484 1502 1 soutěž
2018/2019 8 Sachova akademie VSTE A 1419 1492 Vilímek Vít SK Petrin Plzen 1406 1535 0 soutěž
2018/2019 7 Sachova akademie VSTE A 1537 1492 Zemen Pavel Klub sachistu Ricany C 1363 1429 0 soutěž
2018/2019 5 Sachova akademie VSTE A 1561 1562 Fischer Otto TJ JAWA Brodce 1413 1441 0 soutěž
2018/2019 4 Sachova akademie VSTE A 1561 1562 Kovář Pavel PROMAT OAZA Praha 1188 1365 1 soutěž
2018/2019 3 Sachova akademie VSTE A 1605 1562 Lorencová Michaela Sachova akademie VSTE B 1401 1525 0 soutěž
2018/2019 2 Sachova akademie VSTE A 1605 1562 Nagyová Daniela QCC Ceske Budejovice 1443 1556 1 soutěž
2018/2019 1 Sachova akademie VSTE A 1605 1562 Zemanová Nikola SACHklub Tabor 1348 1415 ½ soutěž
2018/2019 11 VŠTE České Budějovice B 1419 1492 Chval Petr Slovan Jindřichův Hradec 1883 1888 0 soutěž
2018/2019 10 VŠTE České Budějovice B 1529 1492 Říha Martin TJ Spartak Sezimovo Ústí 1931 1901 0 soutěž
2018/2019 9 VŠTE České Budějovice B 1529 1492 Gdovin Ján ŠACHklub NN Písek B 2050 2034 0 soutěž
2018/2019 8 VŠTE České Budějovice B 1498 1492 Mindl Josef Sokol Tábor B 1972 1975 0 soutěž
2018/2019 7 VŠTE České Budějovice B 1498 1492 Janeba Petr ČZ Strakonice B 1798 1831 1 soutěž
2018/2019 6 VŠTE České Budějovice B 1537 1492 Houdek Pavel ŠS Mild Bivoj Bechyně 2048 2041 0 soutěž
2018/2019 5 VŠTE České Budějovice B 1537 1492 Bernášek Václav DDM Písek B 1970 1983 0 soutěž
2018/2019 4 VŠTE České Budějovice B 1561 1562 Kaňka Matěj QCC České Budějovice B 2002 1924 0 soutěž
2018/2019 3 VŠTE České Budějovice B 1570 1562 Korostenski František ŠK Český Krumlov 2080 2054 0 soutěž
2018/2019 2 VŠTE České Budějovice B 1570 1562 Hosnedl Matyáš VŠTE České Budějovice A 1864 1782 0 soutěž
2018/2019 1 VŠTE České Budějovice B 1605 1562 Hostička František ŠO TJ Tatran Prachatice A 2122 2112 0 soutěž
2017/2018 7 VŠTE České Budějovice B 1568 1513 Vavroušek Petr Sokol Tábor C 1700 1689 1 soutěž
2017/2018 5 VŠTE České Budějovice B 1568 1513 Slabý Martin Spartak Soběslav 0 1109 0 soutěž
2017/2018 2 VŠTE České Budějovice B 1568 1513 Švejda Karel QCC České Budějovice C 1212 1353 ½ soutěž
2017/2018 1 VŠTE České Budějovice B 1568 1513 Švec Vítězslav ČZ Strakonice C 1662 1613 0 soutěž
2017/2018 7 VŠTE České Budějovice B 1568 1513 Kurpil Tomáš ČZ Strakonice D 0 0 1 soutěž
2017/2018 5 VŠTE České Budějovice B 1568 1513 Švec Vítězslav ČZ Strakonice C 1630 1613 0 soutěž
2017/2018 4 VŠTE České Budějovice B 1568 1513 Durchan Milan Royal České Budějovice 1754 1740 1 soutěž
2017/2018 3 VŠTE České Budějovice B 1568 1513 Švejda Karel QCC České Budějovice C 1239 1353 ½ soutěž
2017/2018 2 VŠTE České Budějovice B 1568 1513 Lorencová Michaela VŠTE České Budějovice C 1463 1439 1 soutěž
2017/2018 9 VŠTE České Budějovice D 1568 1513 Zachař Jaroslav Royal České Budějovice B 1861 1889 1 soutěž
2017/2018 7 VŠTE České Budějovice D 1568 1513 Benda Michal Spartak Kaplice C 0 1690 0 soutěž
2017/2018 6 VŠTE České Budějovice D 1568 1513 Hejda Ondřej VŠTE České Budějovice E 0 1100 1 soutěž
2017/2018 5 VŠTE České Budějovice D 1568 1513 Lorencová Michaela VŠTE České Budějovice F 1407 1439 1 soutěž
2017/2018 4 VŠTE České Budějovice D 1568 1513 Švejda Karel QCC České Budějovice E 1239 1353 1 soutěž
2017/2018 3 VŠTE České Budějovice D 1568 1513 Smola Jan QCC České Budějovice F 0 0 1 soutěž
2017/2018 1 VŠTE České Budějovice D 1546 1455 Vaniš Josef Slávia České Budějovice 1972 1972 1 soutěž
2017/2018 9 VŠTE České Budějovice B 1568 1513 Havelka František ŠK Řevnice 1428 1436 ½ soutěž
2017/2018 8 VŠTE České Budějovice B 1568 1513 Flajšman Petr ŠK Dvorec 1742 1667 0 soutěž
2017/2018 5 VŠTE České Budějovice B 1568 1513 Němec Jáchym KŠ Říčany B 1539 1568 0 soutěž
2017/2018 4 VŠTE České Budějovice B 1568 1513 Rezek Filip OAZA Praha B 1316 1370 1 soutěž
2017/2018 3 VŠTE České Budějovice B 1546 1455 Steinbauer Sebastián ŠACHklub Tábor 1450 1331 1 soutěž
2016/2017 7 QCC České Budějovice C 1000 Šťastná Martina ŠA VŠTE Č. Budějovice 1461 1513 0 soutěž
2016/2017 9 QCC České Budějovice D 1000 Bosák Vladimír Olympia České Budějovice B 1399 0 soutěž
2016/2017 7 QCC České Budějovice D 1000 Jelínek Lubomír ČZ Strakonice D 1429 0 soutěž
2016/2017 6 QCC České Budějovice D 1000 Janda Emil Sokol Čkyně 1519 0 soutěž
2016/2017 5 QCC České Budějovice D 1000 Strouhal Jan ŠK Týn n.Vlt. B 1368 ½ soutěž
2016/2017 4 QCC České Budějovice D 1000 Hostaša Petr Olympia České Budějovice A 1565 1520 1 soutěž
2016/2017 2 QCC České Budějovice D 1000 Tatran Prachatice B 1 soutěž
2016/2017 1 QCC České Budějovice D 1000 Postl František QCC České Budějovice E 1000 1 soutěž
2016/2017 1 QCC České Budějovice C 1000 Šťastná Martina ŠA VŠTE Č. Budějovice 1461 1513 0 soutěž
2015/2016 9 QCC Č.Budějovice E 1000 Rajt Martin Spartak Soběslav B 1000 1 soutěž
2015/2016 7 QCC Č.Budějovice E 1000 Pícha Lukáš Traxler Veselí n.Lužn. B 1100 1 soutěž
2015/2016 6 QCC Č.Budějovice E 1000 Bauer Jáchym Hraničář H. Stropnice B 1000 1 soutěž
2015/2016 4 QCC Č.Budějovice E 1000 Puffer Jan QCC Č.Budějovice D 1530 1 soutěž
2015/2016 2 QCC Č.Budějovice E 1000 Petrů Karel Spartak Počátky 1000 0 soutěž
2015/2016 1 QCC Č.Budějovice E 1000 Komenda Václav Spartak Kaplice B 1386 0 soutěž