Hráč Walica Roman

Walica Roman

User Pic
Jméno: Walica Roman
Oddíl: SK Slavia Orlová
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2042
Elo mezinárodní: 2047
ID: 36683
FIDE ID: 358690
Rok narození: 1998
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 4 SK Slavia Orlová 2047 2042 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny "C" 1965 1967 ½
2018/2019 3 SK Slavia Orlová C 2045 2042 Trapl Dalibor TJ Ostrava C 2064 2067 ½
2018/2019 2 SK Slavia Orlová C 2045 2042 Kubica Kamil SK Stonava 2153 0 1
2018/2019 1 SK Slavia Orlová C 2051 2042 Růžička Petr Tatra Kopřivnice A 2208 2223 0
2018/2019 2 SK Slavia Orlová "B" 2045 2042 Byma Pavel KVS EKODIVIZE Opava 2021 2052 0
2017/2018 11 SK Slavia Orlová C 2053 2046 Bulawa Marek Baník Havířov B 1968 1954 ½
2017/2018 10 SK Slavia Orlová C 2046 2046 Trapl Dalibor TJ Ostrava B 2134 2121 ½
2017/2018 9 SK Slavia Orlová C 2046 2046 Vícha Martin Slezan Opava B 1954 1981 1
2017/2018 8 SK Slavia Orlová C 2035 2046 Kopcová Ludmila TJ Ostrava C 1895 1900 ½
2017/2018 7 SK Slavia Orlová C 2035 2046 Kubica Kamil SK Stonava 2182 0 1
2017/2018 6 SK Slavia Orlová C 2053 2046 Matonoha Petr ŠK Bruntál 1925 1898 ½
2017/2018 4 SK Slavia Orlová C 2046 2046 Šrámek Tomáš SK Slavia Orlová B 1969 1936 ½
2017/2018 3 SK Slavia Orlová C 2046 2046 Židek Václav ŠK Slavoj Poruba C 2149 2159 0
2017/2018 2 SK Slavia Orlová C 2046 2046 Weczerek Marek ŠK TJ Dolní Benešov B 2033 2005 1
2017/2018 1 SK Slavia Orlová C 2060 2050 Podlesný Pavel ŠK Šenov A 2112 2100 1
2017/2018 11 TJ Vendryně 2053 2046 Szczepanek Radoslaw TJ Slovan Havířov B 2171 0 0
2017/2018 10 TJ Vendryně 2046 2046 Sikora Matouš Rychvaldský spolek šachový 1945 B 1959 1976 ½
2017/2018 8 TJ Vendryně 2035 2046 Šrámek Ondřej Viktorie Bohumín 2064 2056 ½
2017/2018 7 TJ Vendryně 2053 2046 Novák Jiří SK Slavia Orlová D 1959 1974 0
2017/2018 6 TJ Vendryně 2053 2046 Beluská Tereza BŠŠ Frýdek-Místek 1995 1995 ½
2017/2018 5 TJ Vendryně 2046 2046 Závěšický Petr Sokol Brušperk A 2019 2015 ½
2017/2018 4 TJ Vendryně 2046 2046 Cupek Martin TJ Mosty u Jablunkova 2079 2086 0
2017/2018 3 TJ Vendryně 2046 2046 Kohut Anna ŠK Karviná B 2017 0 ½
2017/2018 2 TJ Vendryně 2046 2046 Sekáč Martin Baník Havířov C 1935 1931 1
2017/2018 1 TJ Vendryně 2060 2050 Tauš Martin Inter Petrovice 2060 2039 0
2016/2017 7 SK Slavia Orlová 1972 1996 Janyška Pavel Sokol Vrbno p/P 2162 2132 1
2015/2016 11 TJ Vendryně 1972 1996 Malyrz Ladislav TŽ Třinec "C" 1933 1970 1
2015/2016 10 TJ Vendryně 1972 1996 Tauš Martin SK Stonava 2103 2129 1
2015/2016 9 TJ Vendryně 1972 1996 Vícha Petr TJ Viktorie Bohumín "B" 1986 2023 ½
2015/2016 8 TJ Vendryně 1972 1996 Smolka Marcin TJ Slovan Havířov "B" 2175 0
2015/2016 7 TJ Vendryně 1972 1996 Štěpán Patrik Beskydská šachová škola F-M "D" 2001 1971 0
2015/2016 6 TJ Vendryně 1972 1996 Zimniok Lubomír Inter Petrovice "A" 2087 2114 ½
2015/2016 5 TJ Vendryně 1972 1996 Drygalski Wojciech Rychvaldský šachový oddíl "A" 2152 2128 0
2015/2016 4 TJ Vendryně 1972 1996 Kostka Vít SK Slavia Orlová "D" 2148 2129 0
2015/2016 11 SK Slavie Orlová "C" 1972 1996 Šrámek Tomáš Viktorie Bohumín 1955 1963 1
2015/2016 10 SK Slavie Orlová "C" 1972 1996 Gemsa Pavel Slezan Opava "B" 1915 1896 1
2015/2016 9 SK Slavie Orlová "C" 1972 1996 Potomák Vladimír Slavoj Poruba "C" 2158 2166 0
2015/2016 8 SK Slavie Orlová "C" 1972 1996 Kopec Ladislav TJ Ostrava "B" 2108 2108 ½
2015/2016 7 SK Slavie Orlová "C" 1972 1996 Trombík Karel Baník Havířov "B" 2000 2005 ½
2015/2016 6 SK Slavie Orlová "C" 1972 1996 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2001 1971 0
2015/2016 5 SK Slavie Orlová "C" 1972 1996 Janyška Pavel Sokol Vrbno p/Pradědem 2162 2132 0
2014/2015 11 SK Slavia Orlová "D" 1868 1902 Havlík Vlastimil OS Rychvald "A" 1774 1807 1
2014/2015 10 SK Slavia Orlová "D" 1868 1902 Firla Stanislav SK Stonava 1970 1976 0
2014/2015 9 SK Slavia Orlová "D" 1868 1902 Canibal Jaromír ŠK Karviná "B" 1818 1808 1
2014/2015 8 SK Slavia Orlová "D" 1868 1902 Tvrdý Petr Sokol Brušperk 1883 1
2014/2015 7 SK Slavia Orlová "D" 1868 1902 Novák Jiří Baník Havířov "C" 1938 1941 1
2014/2015 6 SK Slavia Orlová "D" 1868 1902 Vysoglad Petr BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2033 2064 0
2014/2015 5 SK Slavia Orlová "D" 1868 1902 Lepík Jaroslav BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1870 1871 ½
2014/2015 4 SK Slavia Orlová "D" 1868 1902 Ovesný Radim TJ Slovan Havířov "B" 1987 2020 1
2014/2015 3 SK Slavia Orlová "D" 1868 1902 Bartoszová Jitka TŽ Třinec "C" 1934 1
2014/2015 2 SK Slavia Orlová "D" 1868 1902 Tchuř Pavel TJ Viktorie Bohumín "A" 1956 1950 0
2014/2015 1 SK Slavia Orlová "D" 1868 1902 Chmiel Jan Inter Petrovice "A" 1744 ½
2014/2015 7 SK Slavia Orlová 1868 1902 Horák Aleš CHESS Most 1998 2025 0
2014/2015 6 SK Slavia Orlová 1868 1902 Jánská Jitka Šachklub Sokol Klatovy 2077 2066 1
2014/2015 5 SK Slavia Orlová 1868 1902 Hollan Petr PROMAT OAZA Praha 2124 2059 0
2014/2015 4 SK Slavia Orlová 1868 1902 Kratochvíl Vít TJ Spartak Vlašim 2118 2111 0
2014/2015 3 SK Slavia Orlová 1868 1902 Zeman Radek ŠK Duras BVK Královo Pole 1909 1864 0
2014/2015 2 SK Slavia Orlová 1868 1902 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno A 2036 2059 0
2014/2015 1 SK Slavia Orlová 1868 1902 Ptáček Tomáš 2222 ŠK Polabiny 1999 2075 0
2014/2015 10 TJ Vendryně 1868 1902 Vašut Jan TJ Dobratice "B" 1585 1
2014/2015 9 TJ Vendryně 1868 1902 Bok Zdeněk Sokol Dobrá "B" 1528 1571 ½
2014/2015 8 TJ Vendryně 1868 1902 Bebek Ivan Sokol Dobrá "C" 1412 1433 1
2014/2015 7 TJ Vendryně 1868 1902 Kacíř Tomáš TJ Dobratice "A" 1767 1720 1
2014/2015 6 TJ Vendryně 1868 1902 Kowolowski Vít TJ Sokol Mosty u J. "B" 1706 ½
2014/2015 3 TJ Vendryně 1868 1902 Frank Adam Beskydská šachová škola "F" 1510 1388 1
2014/2015 2 TJ Vendryně 1868 1902 Grepl Lukáš Sokol Brušperk "B" 1807 ½
2014/2015 1 TJ Vendryně 1868 1902 Szotkowski David TJ Bystřice 1435 1532 1
2014/2015 7 SK Slavia Orlová 1868 1902 Krejča Jakub ŠK Staré Město 1887 1923 1
2014/2015 6 SK Slavia Orlová 1868 1902 Zeman Radek ŠK Duras BVK Královo Pole 1909 1864 0
2014/2015 5 SK Slavia Orlová 1868 1902 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 1878 1967 1
2014/2015 4 SK Slavia Orlová 1868 1902 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno A 2036 2059 0
2014/2015 3 SK Slavia Orlová 1868 1902 Krajíček Filip ŠK Lokomotiva Brno B 1646 1629 ½
2014/2015 2 SK Slavia Orlová 1868 1902 Česenek Jan TJ Štefanydes Polička 1865 1877 0
2014/2015 1 SK Slavia Orlová 1868 1902 Ptáček Tomáš 2222 ŠK Polabiny 1999 2075 0
2013/2014 7 SK Slavia Orlová B 1744 1863 Miesbauer Jan ŠACHklub SIMOPT Tábor 1983 2040 0
2013/2014 6 SK Slavia Orlová B 1744 1863 Liška Jiří Desko Liberec 1865 1927 ½
2013/2014 5 SK Slavia Orlová B 1744 1863 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 2080 2057 ½
2013/2014 4 SK Slavia Orlová B 1744 1863 Petr Jan TJ Bohemians Praha 2112 2129 0
2013/2014 3 SK Slavia Orlová B 1744 1863 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno 2119 2189 0
2013/2014 2 SK Slavia Orlová B 1744 1863 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny B 1747 1733 ½
2013/2014 1 SK Slavia Orlová B 1744 1863 Ptáček Tomáš ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 2024 2145 ½
2013/2014 7 SK Slavia Orlová B 1744 1863 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno 2119 2189 0
2013/2014 6 SK Slavia Orlová B 1744 1863 Kubík Michael BŠŠ Frýdek-Místek 2187 2232 ½
2013/2014 5 SK Slavia Orlová B 1744 1863 Szotkowski Jakub SK Slavia Orlová A 2202 2260 0
2013/2014 4 SK Slavia Orlová B 1744 1863 Pecháč Jerguš 2222 ŠK Polabiny A 2200 0
2013/2014 3 SK Slavia Orlová B 1744 1863 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny B 1747 1733 ½
2013/2014 2 SK Slavia Orlová B 1744 1863 Ptáček Tomáš ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 2024 2145 ½
2013/2014 1 SK Slavia Orlová B 1744 1863 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 2188 2235 0
2013/2014 11 SK Slavia Orlová "D" 1744 1863 Kotas Jan TJ Vendryně 1910 1886 1
2013/2014 10 SK Slavia Orlová "D" 1744 1863 Oczko Zdeněk TJ Baník Havířov "C" 1736 1
2013/2014 9 SK Slavia Orlová "D" 1744 1863 Šrámek Ondřej TJ Viktorie Bohumín "A" 1765 1771 1
2013/2014 8 SK Slavia Orlová "D" 1744 1863 Knopp René SK Stonava 1877 1897 ½
2013/2014 7 SK Slavia Orlová "D" 1744 1863 Zimniok Zdeněk ŠK Karviná "B" 1947 1894 1
2013/2014 6 SK Slavia Orlová "D" 1744 1863 Macíček Jan BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1880 1891 1
2013/2014 5 SK Slavia Orlová "D" 1744 1863 Migdal Milan BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1944 1955 0
2013/2014 4 SK Slavia Orlová "D" 1744 1863 Mitura Václav Slavoj Český Těšín 2099 2096 ½
2013/2014 3 SK Slavia Orlová "D" 1744 1863 Stařičný Bronislav Inter Petrovice "A" 1812 1784 0
2013/2014 2 SK Slavia Orlová "D" 1744 1863 Adamčík Bohdan OS Rychvald "A" 1744 1740 1
2013/2014 1 SK Slavia Orlová "D" 1744 1863 Letovanec Petr TŽ Třinec "C" 1796 1794 1
2012/2013 9 SK Slavia Orlová "D" 1714 1793 Ogrocký Vladimír Inter Petrovice "B" 1672 ½
2012/2013 8 SK Slavia Orlová "D" 1714 1793 Šíma Aleš TJ Viktorie Bohumín "B" 1787 1
2012/2013 6 SK Slavia Orlová "D" 1714 1793 Červenka Roman TJ Slovan Havířov "C" 1831 1877 ½
2012/2013 5 SK Slavia Orlová "D" 1714 1793 Hanák Tomáš OS Rychvald "B" 1646 1700 ½
2012/2013 4 SK Slavia Orlová "D" 1714 1793 Krupanský Jaromír TJ Slovan Havířov "D" 1715 1749 0
2012/2013 3 SK Slavia Orlová "D" 1714 1793 Křikava Václav Sokol Chotěbuz 1656 1
2012/2013 2 SK Slavia Orlová "D" 1714 1793 Kubošová Jana SK Slavia Orlová "E" 1614 1723 ½
2012/2013 1 SK Slavia Orlová "D" 1714 1793 Polka Bohumil TJ Baník Havířov "D" 1648 1698 1
2012/2013 11 TJ Vendryně 1714 1793 Pazdziora Tadeusz SK Stonava 1764 1
2012/2013 10 TJ Vendryně 1714 1793 Mach Milan Slavoj Český Těšín 2025 1
2012/2013 9 TJ Vendryně 1714 1793 Štefanec Josef Inter Petrovice "A" 1578 1
2012/2013 7 TJ Vendryně 1714 1793 Warmuž Jiří TJ Viktorie Bohumín "A" 1636 1
2012/2013 5 TJ Vendryně 1714 1793 Červenka Roman TJ Slovan Havířov "B" 1831 1877 0
2012/2013 4 TJ Vendryně 1714 1793 Pecha Vladan BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1763 1746 1
2012/2013 3 TJ Vendryně 1714 1793 Kozubek Jaroslav TJ Sokol Fryčovice 1670 1
2012/2013 2 TJ Vendryně 1714 1793 Lang Miloš ŠK Karviná "B" 1958 1
2012/2013 1 TJ Vendryně 1714 1793 Egert Vlastimil TJ Baník Havířov "C" 1824 ½
2012/2013 11 SK Slavie Orlová "B" 1714 1793 Skalka Michal ŠO Kunovice 1538 ½
2012/2013 10 SK Slavie Orlová "B" 1714 1793 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město 1692 1768 0
2012/2013 9 SK Slavie Orlová "B" 1714 1793 Zuziak Petr ŠK Duras BVK Brno "B" 1653 1679 ½
2012/2013 8 SK Slavie Orlová "B" 1714 1793 Dumková Daniela KME-DDM Kuřim 1541 1541 ½
2012/2013 7 SK Slavie Orlová "B" 1714 1793 Krejča Jakub TJ Sokol Hošťálková 1798 1858 ½
2012/2013 6 SK Slavie Orlová "B" 1714 1793 Gabryš Lukáš Zbrojovka Vsetín 1720 ½
2012/2013 5 SK Slavie Orlová "B" 1714 1793 Netušil Jan TJ Sokol Postoupky 1689 1701 1
2012/2013 4 SK Slavie Orlová "B" 1714 1793 Pistovčáková Aneta TŽ Třinec 1625 1674 1
2012/2013 3 SK Slavie Orlová "B" 1714 1793 Chromík Tomáš Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1889 1903 ½
2012/2013 2 SK Slavie Orlová "B" 1714 1793 Zajíček Tomáš Rošáda Prostějov 1710 1776 ½
2012/2013 1 SK Slavie Orlová "B" 1714 1793 Vaculík Jakub Agentura 64 Grygov 1862 1900 0
2011/2012 11 SK Slavia Orlová B 1661 1674 Hájek Oskar ŠK Lokomotiva Brno B 1444 ½
2011/2012 10 SK Slavia Orlová B 1661 1674 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno C 1100 1
2011/2012 9 SK Slavia Orlová B 1661 1674 Kladňák Martin Duras BVK Brno B 1597 1666 1
2011/2012 8 SK Slavia Orlová B 1661 1674 Rakušan Miroslav TJ Sokol Postoupky 1756 1744 ½
2011/2012 7 SK Slavia Orlová B 1661 1674 Gabryš Lukáš Zbrojovka Vsetín 1640 0
2011/2012 6 SK Slavia Orlová B 1661 1674 Krejča Jakub Sokol Hošťálková 1829 1673 ½
2011/2012 3 SK Slavia Orlová B 1661 1674 Kostka Vít SK Slavia Orlová A 1718 1863 0
2011/2012 2 SK Slavia Orlová B 1661 1674 Skalka Jan SK Boršice B 1697 0
2011/2012 1 SK Slavia Orlová B 1661 1674 Lessy Tomáš ŠK Staré Město B 1669 1686 1
2011/2012 9 SK Slavia Orlová "D" 1661 1674 Tyburec Zdeněk ŠK Karviná "C" 1677 1702 1
2011/2012 8 SK Slavia Orlová "D" 1661 1674 Nekvapil Jaroslav TJ Slovan Havířov "D" 1761 1
2011/2012 7 SK Slavia Orlová "D" 1661 1674 Lipus Drahomír OS Rychvald "B" 1549 1622 1
2011/2012 6 SK Slavia Orlová "D" 1661 1674 Pawlowski Roman Inter Petrovice "B" 1792 1792 1
2011/2012 5 SK Slavia Orlová "D" 1661 1674 Bukový Josef TJ Baník Havířov "D" 1767 0
2011/2012 3 SK Slavia Orlová "D" 1661 1674 Kučera Jaroslav TJ Viktorie Bohumín "B" 1803 1
2011/2012 2 SK Slavia Orlová "D" 1661 1674 Matusiak Andrzej SK Slavia Orlová "E" 1791 1
2011/2012 1 SK Slavia Orlová "D" 1661 1674 Kurek Tomáš Slavoj Český Těšín 1832 ½
2011/2012 10 TJ Vendryně 1661 1674 Adamčík Bohdan OS Rychvald "A" 1820 1789 1
2011/2012 9 TJ Vendryně 1661 1674 Warmuž Jiří TJ Viktorie Bohumín "A" 1634 ½
2011/2012 8 TJ Vendryně 1661 1674 Wertheim Adolf TJ Slovan Havířov "B 1705 0
2011/2012 7 TJ Vendryně 1661 1674 Ogrocký Vladimír Inter Petrovice "A" 1669 ½
2011/2012 5 TJ Vendryně 1661 1674 Sedláček Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "C 1818 1
2011/2012 4 TJ Vendryně 1661 1674 Polka Bohumil TJ Baník Havířov "C" 1688 1660 1
2011/2012 3 TJ Vendryně 1661 1674 Búr Rostislav TŽ Třinec "D" 1000 1
2011/2012 2 TJ Vendryně 1661 1674 Broda Michal ŠK Karviná "B" 1807 1850 0
2011/2012 1 TJ Vendryně 1661 1674 Dworok Mieczyslaw SK Stonava 1799 1
2010/2011 7 SK Slavia Orlová "F" 1495 Lamacz Pavel Sokol Těrlicko 1778 1
2010/2011 6 SK Slavia Orlová "F" 1495 Pawlowski Roman Inter Petrovice "B" 1676 0
2010/2011 5 SK Slavia Orlová "F" 1495 Adamczyk Martin SK Slavia Orlová "G" 1250 1
2010/2011 4 SK Slavia Orlová "F" 1495 Hečko Miloslav TJ Baník Havířov "E" 1631 1
2010/2011 3 SK Slavia Orlová "F" 1495 Kotas Marian SK Slavia Orlová "H" 1100 ½
2010/2011 2 SK Slavia Orlová "F" 1495 Kunz Petr OS Rychvald "C" 1000 0
2010/2011 1 SK Slavia Orlová "F" 1495 Richtr Miroslav TJ Baník Havířov "D" 1669 ½
2010/2011 3 SK Slavie Orlová "B" 1495 Bednařík Josef TJ Sokol Hošťálková 1451 0
2010/2011 2 SK Slavie Orlová "B" 1495 Bartošová Veronika ŠK Lokomotiva Brno "C" 1299 1
2010/2011 1 SK Slavie Orlová "B" 1495 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno "B" 1000 1
2010/2011 8 SK Slavia Orlová "E" 1495 Lipus Drahomír OS Rychvald "B" 1645 0
2010/2011 5 SK Slavia Orlová "E" 1495 Nekvapil Jaroslav TJ Slovan Havířov "C" 1769 ½
2010/2011 4 SK Slavia Orlová "E" 1495 Kyjonka Radomír TJ Sokol Chotěbuz 1686 0
2009/2010 4 TŽ Třinec "F" 1000 Kozubek Jaroslav Sokol Brušperk 1616 0
2009/2010 2 TŽ Třinec "F" 1000 Biolek Jiří BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1372 ½
2009/2010 1 TŽ Třinec "F" 1000 Klimek Jan SK Bystřice n. O. 1685 ½